Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-15, 19:44   #2161
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Potwierdzam, że chodzenie spać z mokrymi bądź wilgotnymi włosami nie jest dobrym pomysłem. Jakieś 10 miesięcy temu szlag mi trafił suszarkę. Więc pomyślałam sobie, że skoro mam włosy podniszczone suszeniem i prostowaniem dobrym sposobem na poprawienie ich stanu będzie niekupowanie nowej suszarki i ograniczenie prostowania. No i myłam wieczorem włosy i szłam spać z wilgotnymi coby przez noc wyschły. Oczywiście używałam maseczek i odżywek. Niestety wcale lepiej nie wyglądają i jak sobie pomyślę, że znowu im zaszkodziłam chcąc pomóc to mnie ............... skręca. I skończyło się to tak jak z kupieniem profesjonalnego kosmetyku do prostowania włosów, który miał za zadanie chronić je przed wysoką temperaturą, a który na drugim miejscu w składzie ma podany denacik. Ja chyba nie mam ręki do moich włosów. Cobym nie zrobiła to im na złe wychodzi, a naprawdę staram się ostatnio nie kombinować. Chyba przegrywam walkę o zdrowe i piękne włosy
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 20:30   #2162
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A co to jest ten denacik??
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 20:39   #2163
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Sadze ze to alkohol denat.
ja tez czasami chodze spac z mokrymi jak przed samym snem myje włosy i nic sie nie dzieje oprocz tego ze ciezej mi je rozczesac i sa bardziej skrecone... ale rzadko mi sie zdarza
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 21:04   #2164
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
oo no to ja wyprobuje ta mieszanke a co do placenty to wlasnie ja trzymam na włoskach
Napisz jakie efekty po tej mieszance i po samej placencie tez napisz
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 22:01   #2165
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Napisz jakie efekty po tej mieszance i po samej placencie tez napisz
po Placencie wiec tak :zero puszenia, zero siana. Włosy niesamowicie nawilżone, miękkie, gładkie, mięsiste, błyszczące, świetnie układające sie, łatwo rozczesywalne, wygladające zdrowo i pięknie wymieniac dalej?
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 07:25   #2166
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Chcialam dolaczyc sie do tego watku bo po wizycie w krakowskim salonie fryzjerskim u pani Agnieszki Skrobacz dowiedzialam sie ze jak nie zaczne regenerowac wlosow to bedzie naprawde zle... Od rozjasniania bardzo zniszczyly mi sie wlosy a najbardziej jest to widoczne przy myciu - jeden wielki kołton...ktory bez odzywki jest nie do rozczesania. Zazywalam skrzypowite (1op) a teraz Humavit.Kupiam tez maske Intense Repair L'oreala i czekam na efekty... Dzis przychodzi do mnie kolezanka fryzjerka zrobic mi odrost (ktory ma juz 3.5 cm)... i mam mieszane uczucia. Z jednej strony musze, bo tak duzy odrost wyglada okropnie (a przeciez inaczej rozjasnic sie go nie da) a z drugiej strony panicznie sie boje ze stan moich wlosow pogorszy sie jeszcze bardziej
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 08:13   #2167
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Jula84, może powróc na jakiś czas do swojego naturalnego koloru.
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 08:20   #2168
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Jula84, może powróc na jakiś czas do swojego naturalnego koloru.
Tylko moje wlosy naturalne maja taki mysi kolor...a odrost sprawia wraznie naprawde ciemnego i nie wyobrazam sobie powrotu do naturalnych...odrost na pol glowy - brrr... a mam dlugie włosy za lopatki wiec pewnie bardzo dlugo by to trwalo :-(
A moze sa jakies sposoby na rozjasnienie odrostów bez wykorzystywania rozjasniacza? ja sie na tym kompletnie nie znam... :-(
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 08:45   #2169
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A może na początek pofarbuj sobie szamponem koloryzującym na 24 zmycia.
Słyszałam, że rumianek rozjasnia włosy Może jakieś płukanki w takim razie
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 08:54   #2170
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Hm...bardzo chetnie skorzystalabym z jakiegos sposobu byleby ich nie rozjasniać... dzwonilam do mojej fryzjerki przed chwila i powiedziala ze mozemy zrobic farba blond na slabej wodzie utlenionej bo inaczej nie da sie rozjasnic... a slyszalam ze farba mniej niszczy niz rozjasniacz wiec moze na to sie zdecyduje...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 12:02   #2171
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Przepraszam ze pisze posta pod postem ale natrafilam na cos takiego - Joanna "reflex blond" - rozjasniacz w spraju. I zastanawiam sie czy zamisast rozjasniania odrostow (rozjasniaczem czy tez farba) moglabym zniwelowac odrost wlasnie czyms takim...(czy jest to zdrowsze dla włosow?)...Na wizazu w kwc ten produkt ma bardzo dobre opinie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8372.jpg (5,4 KB, 13 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 13:11   #2172
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Czytajac Wasze wypowiedzi postanowilam,ze i ja sie wypowiem bo rowniez walcze o zdrowe i piekne wlosy Noo wiec tak
kiedys uzywalam tylko szamponow tzw: familijnych,pozniej od kiedy zaczelam rozjasniac wlosy,cos kolo 3lat temu zaczelam inwestowac w szampony (wczesniej nie bylo takiej potrzeby poniewaz moje wlosy wygladaly pieknie i bez nich)
Kiedy pierwszy raz rozjasnilam wlosy ,jak pisalam wyzej bylo to jakies 3lata temu,moze troszeczke wiecej w tedy tez zaczelam uzywac szamponu Dove do wlosow rozjasnionych i tak sobie go uzywalam i uzywalam a z kazda wizyta u fryzjera celem zrobienia odrostow moje wlosy wygladaly coraz gorzej
W tej chwili musialam sie przefarbowac na czekoladowy braz poniewaz to co sie dzieje na mojej glowie to jest masakra Nie podoba mi sie ten kolor i bardzo chcialabym byc znowu bladynka ale po pierwsze STRASZNIE martwie sie stanem swoich wlosow a po drugie fryzjerka powiedziala mi jasne,ze najpierw wyjda mi jakies brzydkie rude z ktorymi bede musiala odczekac do nastepnego rozjasniania Dodam,ze takie ciemne wlosy mam chyba 3miesiac,fakt faktem odrostow nie widac ale ja sie naprawde bardzo zle w nich czuje,znajomi tez mowia,ze lepiej mi w bladzie ogolnie nie chce tego koloru
Skoro sie rozpisalam to moze teraz powiem czego uzywam
Teraz mysje wlosy szamponem ,Dove regenerujacym dla wlosow suchych i zniszczonych,wczesniej mylam Nivea do wlosow suchych i matowych pozniej nakladam odzywke Garnier Fructis dla wlosow dlugich ,lamliwych i rozdwojonych,kiedys uzywalam Biosilku ale nie dawal on efektu,czasami uzywam tez mgielki Dove Wygladzenie i blask

Mam tez inne odzywki wiekszosc z nich sa z firmy Nivea ale nie uzywam ich bo nie chce tak poprac wszystkim poza tym chce jak najszybciej wrocic do bladu i pomyslalam ,ze w tedy bede uzywac tych odzywek...nie wiem czy to dobry pomysl...


Przy okazji jak juz tu pisze to chcialam Was o cos zapytac wyczytalam tutaj,ze duzo z Was uzywa olejku rycynowego i pomyslalam,ze tez sprobuje wiec kazalam sobie go kupic mamie-tyle,ze ona mi kupila "olej rycynowy" nie wiem czy to ten sam bo na moim pisze,ze jest na przeczyszczenie mialam sobie wlasnie w tej chwuli isc myc wlosy ale jestem strasznie ciekawa co do tego olejku wiec poczekam na jakis Wasz odzew

Ps. ostatnio znalazlam watek o kremie nivea na koncowki chyba nie musze mowic,ze sprobowalam... zero efektu
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje

Edytowane przez *KaLa*
Czas edycji: 2007-04-16 o 13:51
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 15:36   #2173
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Kala to jest ten olejek o który chodzi. Rycyna to trucizna, a olejek stosuje się jako środek przeczyszczający. Dodatkowe działanie do te na włosy/rzęsy/brwi
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 16:31   #2174
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dziekuje Wam Wizażanki za odpowiedzi dotyczące czy można chodzić spać z mokrymi włosami bardzo mi pomogły i teraz wiem ze lepiej tego nie robic, bede sie starała stosować do tych zalecen, lecz czasem nie jest to mozliwe bo pozno wracam do domu, ale postaram się myć głowe wczesniej. Dziekuję Wam jeszcze raz
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 16:32   #2175
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja od niedawna tez walcze o śliczne włosy
Przestalam codziennie je prostować, ale trudniej mi się obyć bez suszarki, bo gdy pozwole wlosom samym wyschnąć to są takie przyklapniete-koszmar
czasem robie sobie fale, gdy mam ochote na odmiane i dzięki temu też daje im troche odpocząć
łykam Skrzyp polny- narazie zauważyłam, że praktycznei nie wypadają mi włosy-chyba dzięki niemu ale innych efektow narazie brak łykam prawie 2miesiące
Szampony używam różne- najczęściej regenerujące
raz na tydzień maska z Platicy(chyba) z łożysk
Odżywki do spłukiwania- zawsze przy myciu
Odżywka bez spłukiwania- Gliss Kura- jak mi się przypomni

Z dlugości tego posta widze, że moje włosy powinny wyglądać idealnie ale tak nei jest
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 20:22   #2176
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Kala to jest ten olejek o który chodzi. Rycyna to trucizna, a olejek stosuje się jako środek przeczyszczający. Dodatkowe działanie do te na włosy/rzęsy/brwi

Strasznie Ci dziekuje za opd bo powiem szczerze,ze troche sie martwilam,ze mama sie wyglupila Teraz jeszcze prosilabym zeby jakas z dziewczyn moze mi powiedziala jak mam tym myc wlosy,tzn po nalozeniu juz odzywki,mam to wmasowac i splukac od razu,czy jak?
Pytam bo chcialam isc umyc wlosy bo oczywiscie nie chce isc spac z mokrymi a nie chce isc tez pozno spac (strasznie dlugo mi schna wlosy ) a dzis sie ani nie wyspalam ani nic a rano jeszcze musze wstac wczesnie...buu
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 21:37   #2177
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez *KaLa* Pokaż wiadomość
Strasznie Ci dziekuje za opd bo powiem szczerze,ze troche sie martwilam,ze mama sie wyglupila Teraz jeszcze prosilabym zeby jakas z dziewczyn moze mi powiedziala jak mam tym myc wlosy,tzn po nalozeniu juz odzywki,mam to wmasowac i splukac od razu,czy jak?
Pytam bo chcialam isc umyc wlosy bo oczywiscie nie chce isc spac z mokrymi a nie chce isc tez pozno spac (strasznie dlugo mi schna wlosy ) a dzis sie ani nie wyspalam ani nic a rano jeszcze musze wstac wczesnie...buu
są rózne sposoby np. niektore dziewczyny dodają troszke olejku do szmponu i myją tym włosy(u mnie to się nie sprawdzi bo mam przetłuszczjace sie), ja robie inaczej: 30min albo i wiecej przeed myciem rozczesuje włosy i wcieram olejek na same koncowki, pozniej głowe myje normalnie szamponem i spokojnie mi sie on zmywa( niektorzy pisza ze trudno go domyc, ale to chyba juz zalezy od rodzaju włosow)
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 23:41   #2178
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a ja już prawie walkę wygrałam. mam coraz lepsze włoski, ale ile mnie to zachodu i pięniedzy kosztowało. jednak nic co dobre nie przychodzi łatwo.
teraz testuję już tylko dla wzmocnienia efektu odżwyki i szampony farouka, chciałam wypróbować większość z nich i powiem, ze to naprawdę dobre produkty, ale działają bardziej powierzchniowo, czyli jak puder na twarz, a nie witaminy. nie ma po nich stałego efektu,jest tylko przykrycie problemu, to tak jak z biosilkiem, jest świetny, ale tylko do pierwszego mycia.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 06:14   #2179
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Iam Pokaż wiadomość
a ja już prawie walkę wygrałam. mam coraz lepsze włoski, ale ile mnie to zachodu i pięniedzy kosztowało. jednak nic co dobre nie przychodzi łatwo.
teraz testuję już tylko dla wzmocnienia efektu odżwyki i szampony farouka, chciałam wypróbować większość z nich i powiem, ze to naprawdę dobre produkty, ale działają bardziej powierzchniowo, czyli jak puder na twarz, a nie witaminy. nie ma po nich stałego efektu,jest tylko przykrycie problemu, to tak jak z biosilkiem, jest świetny, ale tylko do pierwszego mycia.
Iam, a jesteś w stanie powiedzieć co przynosiło najlepsze efekty w Twoich przypadku? Po czym widziałas ze włosy naprawde sie regeneruja?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-17, 07:33   #2180
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez dula32 Pokaż wiadomość
są rózne sposoby np. niektore dziewczyny dodają troszke olejku do szmponu i myją tym włosy(u mnie to się nie sprawdzi bo mam przetłuszczjace sie), ja robie inaczej: 30min albo i wiecej przeed myciem rozczesuje włosy i wcieram olejek na same koncowki, pozniej głowe myje normalnie szamponem i spokojnie mi sie on zmywa( niektorzy pisza ze trudno go domyc, ale to chyba juz zalezy od rodzaju włosow)

a stanie sie cos jesli zrobie tak,ze np 30min przed myciem wetre olejek w cala dlugosc wlosow? Sorry,ze sie tak dopytuje ale naprawde nie robilam tego wczesniej a nie chce pogorszyc jeszcze stanu swoich wlosow
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 09:35   #2181
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Na pewno ich stan się nie pogorszy. Jedyne co może się stać, to to, że się przetłuszczą za bardzo, ale jak go dobrze zmyjesz, to nie powinno być problemu
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 09:56   #2182
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Na pewno ich stan się nie pogorszy. Jedyne co może się stać, to to, że się przetłuszczą za bardzo, ale jak go dobrze zmyjesz, to nie powinno być problemu

wlasnie mam wspomniany olejek na wlosach,poki co mam go z jakies 25min jeszcze 5 i bede zmywac ,poki co nie wygladaja super ale sa jakies takie miekie chyba,ze to ja sobie juz wmawiam chcac widziec efekty
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 12:29   #2183
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

*KaLa*, poświęć trochę czasu na przeczytanie tego wątku od początku... ja tak zrobiłam i nie żałuję. Zastanawiam się tylko, dlaczego tak się uczepiłaś jednej firmy (Nivea) i kupujesz głównie ich kosmetyki? Ja jeszcze nie trafiłam na dobry kosmetyk do włosów Nivea. Może w tym problem? Spróbuj zainwestować w dobrą odżywkę z tych profesjonalnych, a nie marketowych. Z tańszych polecam: Wax Threatment, Rigenol lub coś Goldwella. Podejrzewam, że natychmiast odczujesz różnicę

Nie czekaj z naprawą swoich włosów, aż się mocniej zniszczą, walcz o nie od teraz!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 15:34   #2184
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Czesc dziewczyny ja od jakis 6 miesiecy staram sie uleczyc moje wlosy.
Co drugi dzien myje wlosy Bain satin 1 lub bain de force
po umyciu odzywka cement kerastase lub nutridefensis
po splukaniu odzywki serum nutrisculpt
po wysucheniu lumiere nutrisculpt z kerastase lub smoothing cream z alfaparf
Susze wlosy co drugi dzien i prostuje grzywke prostownica GHD niby mniej niszczy. chcialam kupic ostatnio protector GHD ale chyba tak i tak wystarczajaco odzywiam moje wloski.
Dodam ze farbuje raz na 6 miesiecy a staram sie podcinac co 2 miesiace najpozniej.
Jak na razie sa slniace i blyszczace ale wciaz sie lamia fryzjera powiedziala ze po roku regularnego obcinania powinno byc lepiej, a i mam glupi nawyk obrywam koncowki, ale staram sie tego nie robic
hairka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 16:31   #2185
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ja od jakis 6 miesiecy staram sie uleczyc moje wlosy.
Co drugi dzien myje wlosy Bain satin 1 lub bain de force
po umyciu odzywka cement kerastase lub nutridefensis
po splukaniu odzywki serum nutrisculpt
po wysucheniu lumiere nutrisculpt z kerastase lub smoothing cream z alfaparf
Susze wlosy co drugi dzien i prostuje grzywke prostownica GHD niby mniej niszczy. chcialam kupic ostatnio protector GHD ale chyba tak i tak wystarczajaco odzywiam moje wloski.
Dodam ze farbuje raz na 6 miesiecy a staram sie podcinac co 2 miesiace najpozniej.
Jak na razie sa slniace i blyszczace ale wciaz sie lamia fryzjera powiedziala ze po roku regularnego obcinania powinno byc lepiej, a i mam glupi nawyk obrywam koncowki, ale staram sie tego nie robic
Jakie wymyślne nazwy kosmetyków xD pierwszy raz je widze
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 14:11   #2186
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
*KaLa*, poświęć trochę czasu na przeczytanie tego wątku od początku... ja tak zrobiłam i nie żałuję. Zastanawiam się tylko, dlaczego tak się uczepiłaś jednej firmy (Nivea) i kupujesz głównie ich kosmetyki? Ja jeszcze nie trafiłam na dobry kosmetyk do włosów Nivea. Może w tym problem? Spróbuj zainwestować w dobrą odżywkę z tych profesjonalnych, a nie marketowych. Z tańszych polecam: Wax Threatment, Rigenol lub coś Goldwella. Podejrzewam, że natychmiast odczujesz różnicę

Nie czekaj z naprawą swoich włosów, aż się mocniej zniszczą, walcz o nie od teraz!

Czytalam watek i to wlasnie pod jego wplywem mam zamiar bardziej zainwestowac w rzeczy z apteki niz z drogerii,dzieki niemu dowiedzialam sie wlasnie o wspomnianym wyzej olejku,ktory zreszta juz sobie kupilam ale nie chce mowic poki co nic o jego dzialaniu poniwaz tylko raz go mialam na wloskach Chcialam sobie tez dzis kupic maske Pollena -Malwa bo czytalam na KWC ,ze wiele dziewczyn ja zachwala ale niestety nie bylo

A co do wspomnianej firmy nivea to nie wcale sie na nia nie uparlam bo mam tez np z L'oreal'a maseczke nadajaca blask z tym,ze u mnie tego blasku jakos nie widac A wracajac jeszcze do nivea to kiedys kiedy ufarbowalam sie na braz (kiedy musialam zrezygnowac z bladu,pisalam o tym wyzej) to kupilam sobie odzywke do wlosow farbowanych wlasnie z nivea bo wydawala mi sie wporzadku tym bardziej,ze kiedys uzywalam szamponu nivea i po nim moje wlosy byly takie fajnie miekkie Ale szczerze mowiac zapomnialam sobie o niej i tak mi lezy w szafie Poza tym mam tez inne odzywki z nivea ale to juz dzieki mamie,moze to ona sie troche uparla na ta firme wlasnie
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 14:41   #2187
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Mam pytanko co do odżywek do włosów . Dlaczego większość z nich (bynajmniej te co używałam,a było ich dosc sporo...) zawiera alkohol? Czy to nie wpływa jakoś źle na włosy? Są odżywki bez alkoholu?? A jeżeli tak to ktore są lepsze te z alkoholem czy bez??
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 14:34   #2188
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Podpisuje sie pod pytaniem, przeczytałam na forum ze podobno przy dlugim trzymaniu masek na włosach po ok 30 min wydziela sie własnie z nich alkohol...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 17:39   #2189
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja np. słyszałam,że odżywki najlepiej trzymać do 15 minut i nie dłużej, właśnie ze względu na alkohol,który niszczy włosy.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 07:43   #2190
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Moje włosy rozdwają się znowu na końcach Mam serum z Joanny na końcówki, mam nadzieję, że codzienne wklepywanie tego pomoże
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.