Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 19:56   #1711
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Na allegro już nie ma czasu właśnie Jutro musimy wszystko kupić i zawieźć.
To leć do Pepco ( rajstopki dla Benia są w promocji Disneya za 9,9 ) i tam popatrz, a jak nie to ryneczek. Teraz tego mnóstwo na rynku. A Maximus, Factory???
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 19:56   #1712
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
W Tesco są za 250 zł, nieźle się cenią

A w Pepco są też rzeczy dla dorosłych?
Sa, ale jakość kiepska
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:01   #1713
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Textil market kiedyś był taki sklep
O właśnie, tam na pewno dostaniesz.

Zerknęłam na stronę. Nie ma w W-wie. Ale Piastów jest, z tego co pamiętam SKM-ka tam jeździ.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Sa, ale jakość kiepska
Mam kilka rzeczy i nie narzekam. A z firmowych sklepów niestety często nie jestem zadowolona. Bluzka z Pepco, czy majtasy - super, bluzka z Top Secret - tragedia.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:04   #1714
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
O właśnie, tam na pewno dostaniesz.

Zerknęłam na stronę. Nie ma w W-wie. Ale Piastów jest, z tego co pamiętam SKM-ka tam jeździ.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------


Mam kilka rzeczy i nie narzekam. A z firmowych sklepów niestety często nie jestem zadowolona. Bluzka z Pepco, czy majtasy - super, bluzka z Top Secret - tragedia.
Ja już tam nie kupuję, ale kiedyś kupiłam parę rzeczy i nie byłam zadowolona, podobnie nie byłam zadowolona z ubranek dziecięcych, fatalnie się prały.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:05   #1715
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Nie do prezentów już


To ja bym przez tydzień zrobiła


Będzie dobrze


To musiałas grzeczna być że prezencik dostałaś
Z tymi serduszkami to cudowne
Ja ostatecznie wpłacę pieniązki na porzucone chore dzieciaczki,jest taki ośrodek w którym mieszkają takie porzucone po narodzeniu chore dzieciaczki

Mi się dziś śniło że Hubert zrobił kupę i co mąż mnie szturcha"ej weź wstan bo on ma kupę"
Ula a ten ośrodek to nie przypadkiem w Częstochowie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:08   #1716
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Ja już tam nie kupuję, ale kiedyś kupiłam parę rzeczy i nie byłam zadowolona, podobnie nie byłam zadowolona z ubranek dziecięcych, fatalnie się prały.
A ja tylko tam idę Pauli kupić rajstopy, bluzki - oczywiście nie biorę tych no name, tylko z Disneya i jestem bardzo zadowolona. Nawet Matinowi kupiłam body z oczami i uśmiecham, super stan mimo wielu prań, poszłam po kolejne, ale rozmiaru nie było. Wiadomo są buble, ale to widać gołym okiem.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:10   #1717
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
W Pepco,na bazarku,Textil market kiedyś był taki sklep
W tzw "chińczykach" jeszcze. W Kik'u http://www.kik-textilien.pl/pl/kikshop/storefinder/
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 20:24   #1718
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
W tzw "chińczykach" jeszcze. W Kik'u http://www.kik-textilien.pl/pl/kikshop/storefinder/
Nie ma Kiku u nas

Chyba pojedziemy do hali Maximus jutro.
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:27   #1719
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
A ja tylko tam idę Pauli kupić rajstopy, bluzki - oczywiście nie biorę tych no name, tylko z Disneya i jestem bardzo zadowolona. Nawet Matinowi kupiłam body z oczami i uśmiecham, super stan mimo wielu prań, poszłam po kolejne, ale rozmiaru nie było. Wiadomo są buble, ale to widać gołym okiem.
Ja miałam takie body z buźkami właśnie i wydawały się ok, a mi te nadruki po 3 praniach popękały, od pajaca odpadły napy, body z falbanka mi się zmniejszyło prane wg. zaleceń, jako tako trzymały się tylko body z Hello Kitty. Nie wiem jak z jakością odzieży dla starszych dzieci, ale ja się już zniechęciłam i wolę kupować gdzie indziej.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:30   #1720
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Ja miałam takie body z buźkami właśnie i wydawały się ok, a mi te nadruki po 3 praniach popękały, od pajaca odpadły napy, body z falbanka mi się zmniejszyło prane wg. zaleceń, jako tako trzymały się tylko body z Hello Kitty. Nie wiem jak z jakością odzieży dla starszych dzieci, ale ja się już zniechęciłam i wolę kupować gdzie indziej.
I kupuj takie Zawsze trochę tańsze. Ale mogę polecić z czystym sumieniem body z buźkami ( po XXXX praniach jak nowe ), rajstopy i skarpety z Disneya, bluzki z Hello Krejzi i Monster. Wszystko co jest takie lepsiejsze.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:55   #1721
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

gda, a hale na marywilskiej?
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 21:03   #1722
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Fajny jest ten aparat nikon, ja jeszcze canona znalazłam Canon IXUS 240 HS. Nikon ma dużo większy zoom, za to canon ma lepszą jasność obiektywu, czyli będą lepsze zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych. No i canon jest droższy. Ale jak one w praktyce się spisują...
dziękuję kochana

ale ten canon tańszy jest od nikona?

sprawdzałam i wychodzi coś około 550 a nikon 699
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:27   #1723
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Hmm ja patrzylam w jednym sklepie to canon był droższy, coś ok 800. Jutro na kompie jeszcze lukne raz.

wysłane z fona
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:14   #1724
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Ja na biegu,bo zaraz akcja kąpieli,karmienia i usypiania.

Z tatuum mają zadzwonić ale....
Zadzwonił brat,ze przyjęli mnie na pocztę akurat jak konczyl pracę,podeszła naczelniczka do niego i mówi,ze Twoja siostra jeszcze nic nie wie ale przyszedl etat i decyzja pozytywna dla niej także jutro chyba zadzwonią kiedy mam przyjść podpisać umowę
Cieszę sie strasznie i zarazem jestem pełna obaw czy sobie poradzę, czy moje relacje z Jagodka nadal będą takie cudowne,czy bardzo przeżyje "rozstanie" z mamusią,bo tylko raz została na 8h bezemnie ale to chyba normalne rozterki

klask i: brawo kochana 1!! jesteś wielka !!! wiedziałam, że się uda!
ciesze się bardzo!


Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
aaaaaale ze mnie gapa!
Monarika Anesh wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Spełnienia marzeń tych najskrytszych i nie napijcie się za bardzo bo adwent juz mamy

dołączam się do życzeń - 100 lat i dużo uśmiechu
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 05:14   #1725
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
o 20:59 ----------


Mam kilka rzeczy i nie narzekam. A z firmowych sklepów niestety często nie jestem zadowolona. Bluzka z Pepco, czy majtasy - super, bluzka z Top Secret - tragedia.
też majtki w pepco kupuję (na siebie) i rajtki dla siebie też nic więcej, bo mi nie odpowiadają materiały na ubraniach, albo takie cienkie, albo szorstkie, sztywne a rajtki dla dzieci kupuję tylko z Woli/Gatty z H&M i z disney'a (jak są w promocji w smyku to często po 5 zł kupuję). Co do top secret - zgadzam się, bluzki mają fatalne, worki się po praniu robią...ale za to sukienek mam sporo od nich i są świetne, nic się nie dzieje (bo ja sukienkowa jestem, bluzek to mam może z 5)
Witam się i znikam, bo na 8.00 mam zajęcia, dzisiaj kurs ICT, jutro też i egzamin do tego
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 06:23   #1726
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Dzień dobry.ale zimno i nadal pizga,bynajmniej u nas ale to dlatego, że dopiero wczoraj wieczorem do nas dotarł ten "huragan" ja właśnie jade do szkoły, tylko na jeden wykład dziś,bo muszę oddać referat. Pewnie pustki będą,bo dziś tylko ten jeden wykład.
Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
dzień dobry


angel gratulacje bardzo się cieszę

agnus dla Ali za koroczki


Polcia idzie na drzemkę
od poniedziałku nie będę musiała Wiktora prowadzać do szkoly bo jego kolęzanka z klasy, mieszka na tej ulicy co my,i jej mama zaoferowała,ze Wiktor może jeździć z nimi autem

u nas dzisiaj wiatrzycho jak nie wiem,zimno.wczora j burza była.centralnie nad domem chyba bo grzmoty byly bardzo głośne i błyskało sie.Wiktor powiedział,ze Mikołaj sanie odpala i iskry z nieba lecą

sąsiadka nasza kochana,zostawila wczoraj dzieciakom prezenty na balkonie,zastukała w szybe miotłą i uciekła.....ale Młody miał radoche
dzisiaj pod drzwiami jeszcze jedne paczki ze słodyczami znalazlamod innych sąsiadów....
u mnie też Mikołaj byl dostałam szampana 1,5 L
Dziękuję
Swoją droga to fajna masz sąsiadkę ona tak.od siebie czy to zwyczaj w DE?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

klask i: brawo kochana 1!! jesteś wielka !!! wiedziałam, że się uda!
ciesze się bardzo!

[/COLOR]
Dziękuję kochana

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Gda u nas i na rynku za min. 150/200zl kurtki także nie wiem gdzie mogą być taniej no może w chińskim centrum coś tańszego by było

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Ja mam internet przez kabel podziemny, więc żaden śnieg mu niestraszny.

Teraz czekam aż się trochę uspokoi i lczę, że wypróbujemy sanki

Tz był podwieźć teściowa i podobno dostaliśmy jeszcze jakieś prezenty oprócz czajnika, obłęd Potem do moich rodziców jadę to pewnie się jeszcze na coś załapię

Zamówiłam Kindze dodatkowe Duplo na gwiazdkę, bo jest w promocji w Smyku, więc dostanie dwa komplety
No to fajnie,ze i Mikołaj do Was jako dorosłych dotarł. Chyba bardzo grzeczni byliscie hehe

A mam pytanie czy w jakimś markowym sklepie typu z galerii jest szansa kupić czarne spodnie,rurki do 50zl?
bo nie mam w czym na ta pocztę iść,tzn. tylko jedne jeansy styrane mam byłam wczoraj u nas na targu ale kurde dziady takie i po 70/80zl aż mnie zatkalo. Liczylam,ze coś w lumpie znajdę ale wszystko nogawki za krótkie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 09:33   #1727
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cześć

Dziekuję Wam kochane za życzenia no i ciut spóźnione ale szczere życzenia dla anesh_ i dla męża m_moni

Ale pogoda śniegu napadało ale tak wieje, że na dwór nie ma szansy wyjść więc sanki nie będą narazie testowane

Katiaskaa jaktam u Ciebie? Siostra mi wczoraj pisała, że Gdańsk całkowicie sparaliżowany...z pracy jechała ponad 4 godziny gdzie zawsze jedzie niecałą godzinę i to musiała u ciotki przenocować, bo do domu musiała by drugie 4 jechać



Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Ja już tam nie kupuję, ale kiedyś kupiłam parę rzeczy i nie byłam zadowolona, podobnie nie byłam zadowolona z ubranek dziecięcych, fatalnie się prały.
Ja z ubranek dla dzieci z Pepco jestem bardzo zadowolona może trafiłaś na jakiś wybrakowany model bo mi nigdy w praniu nie popękały te "naklejki" już prędzej mi z disneya się zniszczyły

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
A mam pytanie czy w jakimś markowym sklepie typu z galerii jest szansa kupić czarne spodnie,rurki do 50zl?
bo nie mam w czym na ta pocztę iść,tzn. tylko jedne jeansy styrane mam byłam wczoraj u nas na targu ale kurde dziady takie i po 70/80zl aż mnie zatkalo. Liczylam,ze coś w lumpie znajdę ale wszystko nogawki za krótkie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie wiem dokładnie ale wydaje mi się, że rurki to może dopiero w okresie promocji można za taką cenę kupić

Dzwonili? Podpisałaś umowę?


Ja wczoraj dostałąm bombonierkę od teścia a od męża winko, ptasie mleczko i depilator wygoliłam się wczoraj jak tamta lala
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 09:43   #1728
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cześć Kobietki

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Ja wczoraj dostałąm bombonierkę od teścia a od męża winko, ptasie mleczko i depilator wygoliłam się wczoraj jak tamta lala
a jaki depilator?

Muszę w końcu zabrać się za kupowanie prezentów, bo NIC nie mam jeszcze! Zero pomysłów, muszę siostrom dwóm kupić, dla kilku dzieciaczków i przyjaciółki. Dla TŻta pomysł jest na szczęście.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 09:50   #1729
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

No i po szkole

Anusia To super sie mąż spisał. O fajnie z tym mikołajem w rodzinie

Aga, Maggie, Katiaska, M_moni dziękuję

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Monarika nie dzwonili, brat dzwonił i mówił,ze w poniedziałek zadzwonią,bo wczoraj dużo roboty mieli,a w sobotę naczelniczki nie ma.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Ja też z pepco z ubranek Jagody jestem zadowolona,bo sobie tam nigdy nic nie kupiłam. Ale Jagodzie często kurtki, plaszczyk, czapeczki, dres i nic sie nie dzialo. Bodow nie kupowalam tam,bo zazwyczaj w biedrze lub w lidlu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

A ja sie zastanawiam czy czasem dziś sanek nie przetestować ale u nas na dzielni coś malo śniegu,bo tu koło mojej szkoły to masa
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 10:10   #1730
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
gda, a hale na marywilskiej?
Podpowiem mężowi

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Gda u nas i na rynku za min. 150/200zl kurtki także nie wiem gdzie mogą być taniej no może w chińskim centrum coś tańszego by było

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------


No to fajnie,ze i Mikołaj do Was jako dorosłych dotarł. Chyba bardzo grzeczni byliscie hehe

A mam pytanie czy w jakimś markowym sklepie typu z galerii jest szansa kupić czarne spodnie,rurki do 50zl?
bo nie mam w czym na ta pocztę iść,tzn. tylko jedne jeansy styrane mam byłam wczoraj u nas na targu ale kurde dziady takie i po 70/80zl aż mnie zatkalo. Liczylam,ze coś w lumpie znajdę ale wszystko nogawki za krótkie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Strasznie drogie to wszystko...

Angel nie wiem czy masz czas, ale pod koniec grudnia zaczynają się wyprzedaże. Myślę, że spokojnie wtedy w H&M, New Yorkerze czy innych znajdziesz czarne rurki tanio
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 10:22   #1731
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki



a jaki depilator?

Muszę w końcu zabrać się za kupowanie prezentów, bo NIC nie mam jeszcze! Zero pomysłów, muszę siostrom dwóm kupić, dla kilku dzieciaczków i przyjaciółki. Dla TŻta pomysł jest na szczęście.

brauna 7 chciał mi kupić ten skin spa z końcówką pilingującą, ale nie było muszę sobie końcówkę dokupić

A za prezenty bierz się powoli bo coraz mniej czasu

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Monarika nie dzwonili, brat dzwonił i mówił,ze w poniedziałek zadzwonią,bo wczoraj dużo roboty mieli,a w sobotę naczelniczki nie ma.
Myślałam, że może w piątek zadzwonili i się nie pochwaliłaś a z tatuum się nie odzywają?
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:01   #1732
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Nisia4 Pokaż wiadomość
Ula a ten ośrodek to nie przypadkiem w Częstochowie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chyba tak

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
A ja tylko tam idę Pauli kupić rajstopy, bluzki - oczywiście nie biorę tych no name, tylko z Disneya i jestem bardzo zadowolona. Nawet Matinowi kupiłam body z oczami i uśmiecham, super stan mimo wielu prań, poszłam po kolejne, ale rozmiaru nie było. Wiadomo są buble, ale to widać gołym okiem.
Ja lubię pepcowe ciuszki dla dzieci,te gorszej jakośći od razu widać gołym okiem
Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Ja wczoraj dostałąm bombonierkę od teścia a od męża winko, ptasie mleczko i depilator wygoliłam się wczoraj jak tamta lala
Powiem tyle : ała!!!!
Dziś w chałupie siedze bo tyllle śniegu napadało i ciągle sypie
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:04   #1733
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Chyba tak


Ja lubię pepcowe ciuszki dla dzieci,te gorszej jakośći od razu widać gołym okiem

Powiem tyle : ała!!!!
Dziś w chałupie siedze bo tyllle śniegu napadało i ciągle sypie
Ee tam nie było tak źle tzn jedną nogę goliłam na sucho i trochę bolało, a drugą pod prysznicem i było ok a jakie nóżki gładziutkie

Miałam pisać na klubie ale napiszę tu super fryzurka kolorek też fajny
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:14   #1734
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
To leć do Pepco ( rajstopki dla Benia są w promocji Disneya za 9,9 ) i tam popatrz, a jak nie to ryneczek. Teraz tego mnóstwo na rynku. A Maximus, Factory???
O nie zauważyłam tego postu wczoraj

Ciekawe gdzie w Warszawie znajdę ryneczek Czy bazarki mogą uchodzić na rynek?

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Ee tam nie było tak źle tzn jedną nogę goliłam na sucho i trochę bolało, a drugą pod prysznicem i było ok a jakie nóżki gładziutkie

Miałam pisać na klubie ale napiszę tu super fryzurka kolorek też fajny
A nie wrastają Ci włosy? Mi strasznie po wosku i po depilatorze...
Chciałabym kupić taką maszynkę elektryczną do golenia. Ale czy ona daje taki efekt gładkości jak maszynka zwykła?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:18   #1735
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
A nie wrastają Ci włosy? Mi strasznie po wosku i po depilatorze...
Chciałabym kupić taką maszynkę elektryczną do golenia. Ale czy ona daje taki efekt gładkości jak maszynka zwykła?
Nie wiem jeszcze czy mi wrastają bo pierwszy raz wczoraj depilatora używałam a robisz tak jak wszędzie zalecają peeling po depilacji?
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:24   #1736
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
O nie zauważyłam tego postu wczoraj

Ciekawe gdzie w Warszawie znajdę ryneczek Czy bazarki mogą uchodzić na rynek?
Moim zdaniem tak
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:36   #1737
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze czy mi wrastają bo pierwszy raz wczoraj depilatora używałam a robisz tak jak wszędzie zalecają peeling po depilacji?
Tylko boże broń nie od razu po depilacji!
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:52   #1738
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
brauna 7 chciał mi kupić ten skin spa z końcówką pilingującą, ale nie było muszę sobie końcówkę dokupić

A za prezenty bierz się powoli bo coraz mniej czasu
Też mam taki sam. Fajny, szczególnie z tym światełkiem

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość


A nie wrastają Ci włosy? Mi strasznie po wosku i po depilatorze...
Chciałabym kupić taką maszynkę elektryczną do golenia. Ale czy ona daje taki efekt gładkości jak maszynka zwykła?
Mi po zwykłym depilatorze wrastają, natomiast po tym braunie 7 nie, nie wiem od czego to zależy, ale żadnych peelingów nie robię specjalnie.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:09   #1739
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Tylko boże broń nie od razu po depilacji!
a kiedy? serio pytam

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Też mam taki sam. Fajny, szczególnie z tym światełkiem



Mi po zwykłym depilatorze wrastają, natomiast po tym braunie 7 nie, nie wiem od czego to zależy, ale żadnych peelingów nie robię specjalnie.
Jestem ciekawa jak u mnie będzie


Gda braun ma taką nasadkę, że zamienia się w golarkę, muszę kiedyś spróbować ogolić nią nogi i zobaczyć jak będzie z ich gładkością
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:19   #1740
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Chyba tak
Ten Ośrodek jest zaraz za moimi oknami. Co miesiąc staram się ich wesprzeć jakąś kwotą. Strasznie biedne te dzieciaczki...

Cześć Dziewczyny! Dotarłam do domu
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 14:26:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.