mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-28, 13:41   #31
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc - ostatnia sie nie chce :)

chciałam oszukac wizaz 180 Kb [img]icons/icon10.gif[/img] a Angelica B nie chce sie wkleic [img]icons/icon9.gif[/img] uuu...wysle Zło [img]icons/icon12.gif[/img] jak bedzie miał chwilke to wrzuci , co ? [img]icons/icon10.gif[/img] tak zrobie [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] no to pa [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 14:11   #32
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: Jeszcze na chwilke...;***

Tu rudzielec do rudzielca [img]icons/icon7.gif[/img] Ja nie chce sie wtrącać, ale czy jestes pewna, że ukochany będzie zadowolony ze zmiany kolorku włosów. Mojemu w kazdym razie musialbym sie gęsto tłumaczyć z tej zmiany [img]icons/icon7.gif[/img] Chociaz rozumiem cię, kiedyś tez farbowałam moją lisią kitkę - z wiekiem polubilam w sobie to co mnie wyróżnia, pewnie u Ciebie tez to przyjdzie z czasem. Pozdrawiam
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 18:57   #33
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

wprawdzie nie jestem tą do ktorej piszesz, ale... Makijaż delikatniusi, pastele, beż, kremowy - to główna zasda w naszym wieku.
A co do kreski, jak źle wyglądsz, po prostu nie rob, nie musisz przecież!!!
A może zrob jasną kredka? Dobraną do cienia, perłową? U mnie pasuje...

I BŁAGAM, nie farbuj, wiem, musisz, itd, ale stracisz swoj urok... No i JEMU to może się nie spodoabać, skoro taką cię polubił, to może za tę wyjątkowośc? [img]icons/1cmok.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 19:56   #34
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc - ostatnia sie nie chce :)

Kochana Agentko!!! Jak mozesz mowic ze Twoje zdenie jest malo liczace sie??!!! Nio wiesz?!! Po prostu Wy wszystkie jestescie cudowne ze mi pomagacie!!! Te zdjecia sa supcio!!! Wszystkie!!! A o takich loczkach jak na foto1 marzylam od zawsze!!! Tylko nigdy nie wiedzialam jak je nakrecic bo zawsze walki byly jakies dzikie... albo to ja nie umiem... to moze na to jest jakas precjalna receptura?? A jakie walki bylyby najlepsze??
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 20:00   #35
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Pastele? Ale matowe czy blyszczace?? I jaki roz rozowy czy brzoskwiniowy?? A tak w ogole to zastanawiam sie co do samoopalacza... znacie moze jakies dobre firmy?? Moze NIVEA do jasnej karnacji??
P.S. WSZYSTKIE JESTESCIE CUDOWNE!!! Buzi buzi buzi!!! ;****
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 20:04   #36
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Jeszcze na chwilke... co sadzicie o grzywce?? Tak na marginesie dodam ze mam wstretnie odstajace uszki...
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 05:47   #37
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc - ostatnia sie nie chce :)

Ola zawsze poleca papilotki Oriflame, pisała o tym fdo aggie, poszukaj wyszukiwarką, btyło kilka watkow...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-29, 05:50   #38
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Jakbys miala wstretne, byloby je widac spod tej fryzki, a nie widze... Nooo, ale ja znana jestem jako slepota, hyhyhy... [img]icons/1cmok.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 16:03   #39
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
RESZTA;>>> Alez ja jestem zachlanna ;***

Hejosik! Mam jeszcze pare pytanek:
1) co sadzicie o grzywce??
2) co z samoopalaczem?? Czy NIVEA jest dobry?? Albo LOREAL??
3) jakie kolory cieniów by mi pasowały?? I czy dobre są cienie w kremie??
4) To jest wlasciewie troszke stwierdzenie... nio bo ja nie mam takich ciemnych wlosow jak na zdjeciu... nie wiem czemu tak ciemno wyszly, jakos zapomnialam o tym napisac... one sa takie rude i mi sie zbytniawo nei podobaja, bo w swietle dziennym sa jakies takie "ryze" a jak ciemno to faktycznie mi pasuja, ale ja przeciez nie jestem jakims nietoperzem co spi w dzien!!!) Dlateogo plisss kochane odpowiedzcie dla Waszej bidulki))!!!
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 21:43   #40
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: RESZTA;>>> Alez ja jestem zachlanna ;***

W tamtym roku kupiłam sobie cienie w kremie z Maybelline. Strasznie piekły mnie po nich oczy i czułam jak napina mi się skóra. Może z innej firmy są lepsze. Co Wy na to Wizażanki? Możecie coś polecić?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 21:51   #41
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: RESZTA;>>> Alez ja jestem zachlanna ;***

margereta napisał(a):
> Hejosik! Mam jeszcze pare pytanek:
> 1) co sadzicie o grzywce??

Grzyweczka to dobry pomysł. Proponuję taką delikatną, pocieniowaną jak na zdj. 5 lub 8 z moich propozycji;

> 2) co z samoopalaczem?? Czy NIVEA jest dobry?? Albo LOREAL??
Ja mam Loreal do ciała i sobie bardzo chwalę. Ale dlaczego sie uparłaś na siłę zmienić swoją kolorystyke? Jeżeli użyjesz samoopalcza to zrób to bardzo rozsądnie. Nie za ciemno.

> 3) jakie kolory cieniów by mi pasowały?? I czy dobre są cienie w kremie??

Dużo lepsze są cienie w kamieniu. Mogą być zarówno matowe jak i perłowe. Co do kolorków, to wybieraj bardzo delikatne, stonowane. Może to być beż, łosoś, ceglasty róż, ametyst, brudna zieleń.

> 4) To jest wlasciewie troszke stwierdzenie... nio bo ja nie mam takich ciemnych wlosow jak na zdjeciu... nie wiem czemu tak ciemno wyszly, jakos zapomnialam o tym napisac... one sa takie rude i mi sie zbytniawo nei podobaja, bo w swietle dziennym sa jakies takie "ryze" a jak ciemno to faktycznie mi pasuja, ale ja przeciez nie jestem jakims nietoperzem co spi w dzien!!!) Dlateogo plisss kochane odpowiedzcie dla Waszej bidulki))!!!

I jeszcze raz apeluję [img]icons/icon10.gif[/img] Nie zmieniaj się na siłę!!! A jedynie podkreśl to co w Tobie najładniejsze;

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-02, 10:29   #42
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
WIELKIE DZIEKUJE ;****

To jeszcze ja Chcialam WSZYSTKIM odwiedziajacym i wpisujacym sie na tego posta serdecznie podziekowac! A szczegolnie tym kobitkom ktore mi pomogly! Jak juz zrobie z siebie bostwo i w ogole wszystko pojdzie jak nalezy (a wiem ze pojdzie!!!) Wysle zdjecia, cala mase!!! [img]icons/icon12.gif[/img] Zanim zabiore sie do roboty przetrzasne jeszcze wizazowa stronke i ruszaj duszo na zakupy! [img]icons/icon12.gif[/img]
Jeszcze raz wielkie buzki!!! Papapa
Margeretka)
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 06:48   #43
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Jeszcze jeden malutki dramacik...

Tak mi sie przypomnialo... jaki kolor rozu pasowalby mi najbardziej? Jakis morelowy czy rozowy? Nie chce go za duzo stosowac, ale troszke by sie przydalo... [img]icons/icon10.gif[/img] I jeszcze dokladniej troszke co do kolorow cieni poprosze [img]icons/icon10.gif[/img] Ach... i bym zapomniala... tak sie zastanawialam czy by nie pomalowac na taki miedziany ale ciemniejszy... albo ciemniejszy braz z pasemnami miedzianymi? albo takimi bardziej czerwienszymi?? I tak sie zastanawiam, czy nie zrobic sobie henny brwi? Ale brazowej? Nio bo na pewno brwi wyrownam, ale co z henna??
Poswieccie mi jeszcze chwilke pisss [img]icons/icon35.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 09:14   #44
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Jeszcze jeden malutki dramacik...

Tak ukratkiem i bardzo sprytnie wylukalam, ze Agusia teraz sobie buszuje wiec jeszcze chytrzej wpisuje sie jeszcze raz zeby mnie tutaj wylukala [img]icons/icon10.gif[/img]
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 09:24   #45
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Jeszcze jeden malutki dramacik...

Luknelam tez na watek podemna (help me) i znalazlam fajna fryzurke, pasowalaby do mnie?? (co do tej nizej to chodzi mi o kolor wloskow)??
[img]icons/icon35.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (44,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor włosów.jpg (12,3 KB, 6 załadowań)
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 10:33   #46
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jeszcze jeden malutki dramacik...

Margaretko [img]icons/icon7.gif[/img]
Co do kolorów cieni to możesz stosować: złoty beż, morelę, złoty, miedziany, beże z brazem, stonowane kolory fioletu, khakę, oliwkę, ciemną zieleń, pomarańczowy róż, łososiowe, miodowe.

Róż raczej morelowo różowy i jaśniutki.

Nie rób sobie henny na brwi. Masz bardzo jasną karnację i takie brwi będą zbyt dominujące na twarzy. Jest super jak teraz.

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 19:14   #47
karolina19851
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Witaj Margereta! Ja mam tylko jedno zdanie ktore moze Ci pomoc...Dziewczyno!!! Troche wiary w siebie, takie nastawienie Ci napewno nie pomoze nawet w wygladzie zewnetrznym. Pozdrawiam!
karolina19851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 20:09   #48
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Karolinko wyciagnelas stary niepotrzebny watek
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 16:44   #49
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Ale z Ciebie śliczna dziewuszka jak laleczka po prostu
A co do Ani Przybylskiej wspomnianej na 1 stronie, to mój kolega by za nią oddał wszystko, tak mu się podoba
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.