Mamusie Listopadowe :-) część I! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-10, 09:22   #1081
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość

Ja na widok pasty do zębów ledwo powstrzymuję się od
Ja musiałam pastę zmienić i jest (trochę) lepiej

Ja od dziś na L4, ale takim króciutkim, kilkudniowym. Od środy czuję się tak beznadziejnie, że ledwo stoję na nogach i cały czas mnie mdli, głównie popołudniu. Nie mogłam usiedzieć w pracy. Strasznie się wzbraniałam przed tym zwolnieniem, ale w końcu jednak stwierdziłam, że zdrowie jest ważniejsze. Trochę odpocznę, zregeneruję siły i mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia będzie lepiej
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:22   #1082
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Jestem i ja Witam nową mamusię

Zaraz siadam uzupełniać listę i nadrabiam co pisalyscie tylko sie ogarnę bo od wczoraj wieczora mnie tak glowa boli. Dzis od rana to samo. Pierwsze bóle głowy albo to pogoda

Najadlam sie wczoraj śmieci i mam kaca
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:28   #1083
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Verumka a jaką masz pasę? może i ja zmienię
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:28   #1084
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam.. Moja praca jest też fizyczna, jak ma poranne zmiany dźwigam po kilkanaście kg, a w pracy nieraz się jest po kilkanaście godzin i co gorsze czeka mnie taki maraton w następnym tygodniu... ułożyli mi taki grafik, mimo, że wiedzą o mojej ciąży.. już powoli brak mi sił. Czekam kilka dni i w ostateczności odejdę, lub cos innego sie załatwi.
Łooo matko współczuję. Kurcze, wiedzą o Twojej ciąży i tak Cie męczą? Jacyś bez serca? Początki są bardzo ważne, żeby nie nosić ciężarów. Mam nadzieję, że sobie poradzisz i jak nie możesz to nie noś.. ciąża ważniejsza niż ich wytyczne.. pfff

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Witam się znów ze szpitala, znów to samo... Mega krwawienie ze skrzepem. Po tym jak napisałam ostatniego posta wstałam powiesić pranie i jak wróciłam to poczułam, że coś jest nie tak. Majty w dół i szok! Zadzwoniłam do TŻ i biegiem do szpitala. Od razu mnie zbadali, zrobili usg i oczywiście wszystko jest dobrze. Małemu serduszko bije, fika nóżkami i rączkami i chyba w nosie ma to, że matka na zawał chyba zejdzie... Muszą znaleźć przyczyny tych krwawień, teraz już im nie popuszczę.
Ojjj. Dobrze, że z dzidziulem ok i nic mu się nie dzieje. Nie popuszczaj, masz racje. Leż i niech Cię badają.. po to tam są!

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Cześć O ciąży wiem od 2 tygodni, ale cały czas bałam się, że pęcherzyk się nie rozwinie, więc się nie witałam wcześniej. Jestem przeszczęsliwa, że jednak ciąża się rozwija. Nie mogę doczekać się, aż maluszek pojawi się na świecie

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


Ja jestem w 7 tygodniu i 3 dni:P
Witaj Nudnej ciąży życzę tak jak i nam wszystkim

A ja idę zaraz ruskie pierogi robić. Chce mi się bardzoo je jeść- robić już mniej. U mnie ok, nic się nie dzieje. Nudaaa bo siedzę już 4 dzień u mamy. TŻ u swoich jest i pracuje. Nagadał teściowej o fajkach, że nie będę tam siedzieć póki ona pali bo od tego rzygam wieczorami itd. Powiedziała że już nie będzie. Nooo zobaczymy

Miłego dnia kobietki
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:31   #1085
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Łooo matko współczuję. Kurcze, wiedzą o Twojej ciąży i tak Cie męczą? Jacyś bez serca? Początki są bardzo ważne, żeby nie nosić ciężarów. Mam nadzieję, że sobie poradzisz i jak nie możesz to nie noś.. ciąża ważniejsza niż ich wytyczne.. pfff



Ojjj. Dobrze, że z dzidziulem ok i nic mu się nie dzieje. Nie popuszczaj, masz racje. Leż i niech Cię badają.. po to tam są!



Witaj Nudnej ciąży życzę tak jak i nam wszystkim

A ja idę zaraz ruskie pierogi robić. Chce mi się bardzoo je jeść- robić już mniej. U mnie ok, nic się nie dzieje. Nudaaa bo siedzę już 4 dzień u mamy. TŻ u swoich jest i pracuje. Nagadał teściowej o fajkach, że nie będę tam siedzieć póki ona pali bo od tego rzygam wieczorami itd. Powiedziała że już nie będzie. Nooo zobaczymy

Miłego dnia kobietki
zrób mi też pieroooogiiiii
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:43   #1086
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

oooo pierogi ruskie - moje ulubione!! też chcę
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 09:55   #1087
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

dzika śliwko trzymam kciuki żeby więcej to plamienie się nie pojawiło i żeby doszli co jest przyczyną

Dzięki dziewczyny za współpracę co do listy Dużo pierworódek i cieszę się, że nie jestem sama z tym pierwszym wyzwaniem I mamy mamusie też to już jest też kogo się poradzić
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 09:59   #1088
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja sie strasznie ciesze ze to moja druga dzidzia, teraz juz nie będę taka zielona mimo, ze chodzilam na szkole rodzenia, mialam doradców w formie babć, kolezanek.
To własne doświadczenie jest nieocenione i wiem napewno ze w kwestii kp będę bardziej twarda i nie poddam się tak szybko nawet jak moje drugie dziecko również będzie miało problemy z alergia
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:04   #1089
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Chodzi za mną pizza własnej roboty, ale nie moge sie zmobilizować od 2tygodni zeby zrobić. W sumie o tej godzinie nie powinnam pisać o żarciu
Ja wczoraj na wieczór zjadłam pizzę, nie mogłam się powstrzymać i zamówiliśmy szczegół, że zamawiałam po 18, a przyszła dopiero po 20.... Paskudnie się obżarłam, ale była pyszna ale racja, co swoja to swoja

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dziś stwierdziłam że moje dziecko będzie śpiochem i brudasem- nie lubi rano wstawać i myć zębów - dało mi to do zrozumienia okropnymi mdłościami z rana... A teraz siedzę w mega zatłoczonym autobusie i jadę do pracy także...
Dzień dobry wszystkim
Hahaha Z tym nie wstawaniem rano to akurat dobrze

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Zaraz siadam uzupełniać listę i nadrabiam co pisalyscie tylko sie ogarnę bo od wczoraj wieczora mnie tak glowa boli. Dzis od rana to samo. Pierwsze bóle głowy albo to pogoda
Oj mnie wczoraj taki paskudny ból głowy męczył, nigdy mnie głowa nie boli a tu bach, że aż się poskładałam.... Oby Ci szybko minęło

Też się piszę na pierogi ruskie !!!
No i tu będzie temat rzeka: dziewczyny, jakie macie smaki?
Ja kompletnie nie mogę zjeść nic słodkiego, mam identyczne smaki jak z synkiem: pasztet, kiełbasa, ser żółty.... Ciekawe czy się sprawdzi i będzie chłopiec
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:09   #1090
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Amelia dzięki i oby nam się to nie powtarzało zbyt często bo podobno te bóle to się zdarzają w ciąży

Ja mam smaki: sok pomarańczowy, drożdżówki, owoce - gruszki, jabłka, śliwki, winogron, grefrut itd., do tego żelki i kwaśne cukierki. Kawa z mlekiem (musi być raz dziennie), bułka z serkiem z ogórkiem, chipsy (niestety:P). To jem cały czas :P

A nie wpada mi: mięso, wędliny, ser, jajka, ziemniaki, sałatki, zupy, ryby - ogólnie w święta się nie najadłam :/

No i przez to jestem w szoku bo ja zdrowo się odżywiałam przed ciążą. Trochę tego nie ogarniam ale skoro po pączku nie wymiotuję a dobrze się czuje to co mam zrobić xD
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2015-04-10 o 10:11
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:13   #1091
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Amelia dzięki i oby nam się to nie powtarzało zbyt często bo podobno te bóle to się zdarzają w ciąży

Ja mam smaki: sok pomarańczowy, drożdżówki, owoce - gruszki, jabłka, śliwki, winogron, grefrut itd., do tego żelki i kwaśne cukierki. Kawa z mlekiem (musi być raz dziennie), bułka z serkiem z ogórkiem, chipsy (niestety:P). To jem cały czas :P

A nie wpada mi: mięso, wędliny, ser, jajka, ziemniaki, sałatki, zupy, ryby - ogólnie w święta się nie najadłam :/
No nie, to faktycznie mam nadzieję, że to tylko jakieś ciśnieniowe problemy i więcej nie będzie nas nękać

Czyli bardziej na słodko, ale dobrze, że do owoców Cię ciągnie też dużo, same witaminy Haha, to faktycznie, święta nie były dla Ciebie ciasta zgarnęłaś chyba tylko ze stołu ja za to najadłam się żurku z białą kiełbasą
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 10:17   #1092
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
No nie, to faktycznie mam nadzieję, że to tylko jakieś ciśnieniowe problemy i więcej nie będzie nas nękać

Czyli bardziej na słodko, ale dobrze, że do owoców Cię ciągnie też dużo, same witaminy Haha, to faktycznie, święta nie były dla Ciebie ciasta zgarnęłaś chyba tylko ze stołu ja za to najadłam się żurku z białą kiełbasą
Oby...ja jestem niskociśnieniowiec i teraz przy dzidzi mam ciśnienie książkowe. Tak się zastanawiam, że jak jest ciśnienie wyższe to ja mam za wysokie i stąd te bóle głowy Chociaż na śląsku zawsze jest nisko.

Dokładnie, trafiłaś jadłam tylko ciasto i ooo sam żur bo kwaśny jak diabli a to mi smakowało

Robiłam też test z obrączką po 10 tyg i kręciła się na dziewczynkę hm...zobaczymy
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:18   #1093
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dziewczyny, a ja mam ochotę dosłownie na wszystko, słone, słodkie, kwaśne, byleby było do jedzenia i w ogóle nie przeszkadza mi w zjedzeniu np. Kiełbasy to ze przed chwilka wciagnelam pół czekolady
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:20   #1094
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja mam raczej ochotę na słodkie, choć przedwczoraj przyszła ochota na tosty z serem, 4 takie podwójne zjadłam A dziś mnie naszło na jogurt naturalny z płatkami
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:21   #1095
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja też niskociśnieniowiec, wczoraj na wizycie miałam 100/60 to się znów ze mnie śmiali, że chyba się zdenerwowałam, że mam AŻ 100 u Ciebie faktycznie to może być przyczyna... Jednak jak organizm jest przyzwyczajony do niższego ciśnienia, to jak nagle się zmienia to reaguje od razu bólem
Właśnie miałam pisać, że u Ciebie po takich rzeczach wychodziłoby, że dziewczynka ciekawe ilu się zgodzi
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:21   #1096
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
E tam,wiadomo jak to na ręce,krew się leje co najmniej jakbym sobie coś amputowala, ból podobny a potem się okazuje że to mała ranka mama tz pracuje w szpitalu i na takie wypadki mamy takie plastry specjalne,ściągające. Rana może jeśli chodzi o głębokość rzeczywiście by się nadawała do szycia ale powierzchniowo to bezsensu,jeden może dwa szwy.
Ale bardzo dziękuję za troskę l

Dziś stwierdziłam że moje dziecko będzie śpiochem i brudasem- nie lubi rano wstawać i myć zębów - dało mi to do zrozumienia okropnymi mdłościami z rana... A teraz siedzę w mega zatłoczonym autobusie i jadę do pracy także...
Dzień dobry wszystkim

Aaa poziomkowa nic się nie martw że o takiej godzinie o jedzeniu myślisz. Mi się codziennie jedzenie śni w nocy i to czasami bardzo dziwne-np że jem całą cebulę i tylko ją smaruje majonezem (nienawidzę ani cebuli ani majonezu)
Cebula z majonezem?





Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Łooo matko współczuję. Kurcze, wiedzą o Twojej ciąży i tak Cie męczą? Jacyś bez serca? Początki są bardzo ważne, żeby nie nosić ciężarów. Mam nadzieję, że sobie poradzisz i jak nie możesz to nie noś.. ciąża ważniejsza niż ich wytyczne.. pfff



Ojjj. Dobrze, że z dzidziulem ok i nic mu się nie dzieje. Nie popuszczaj, masz racje. Leż i niech Cię badają.. po to tam są!



Witaj Nudnej ciąży życzę tak jak i nam wszystkim

A ja idę zaraz ruskie pierogi robić. Chce mi się bardzoo je jeść- robić już mniej. U mnie ok, nic się nie dzieje. Nudaaa bo siedzę już 4 dzień u mamy. TŻ u swoich jest i pracuje. Nagadał teściowej o fajkach, że nie będę tam siedzieć póki ona pali bo od tego rzygam wieczorami itd. Powiedziała że już nie będzie. Nooo zobaczymy

Miłego dnia kobietki
Wreszcie cos do niej dotarło oby wytrwała!
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:23   #1097
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam ochotę dosłownie na wszystko, słone, słodkie, kwaśne, byleby było do jedzenia i w ogóle nie przeszkadza mi w zjedzeniu np. Kiełbasy to ze przed chwilka wciagnelam pół czekolady
Wow A ja czytam "kiełbasa" i mam góle w gardle

Cynamon Ty przy drugim dziecku to będziesz pykać jak w zegarku
Ja nie za bardzo chcę żeby mi pomagała teściowa czy mama...Wolałabym przez te 2 tyg być tylko z mężem i żebyśmy razem to spróbowali ogarnąć. No ale jak będzie czas pokaże
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:24   #1098
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cynamon nie wybredne to Twoje dziecię
Poznanianka, po tostach przyszedł czas na fit i zdrowe musli z jogurtem

Właśnie, mnie wczoraj na wadze u położnej wyszło... 50,7 tłumaczę sobie, że byłam po obiedzie i w pełnym ubraniu, bo chyba nie przytyłam, CHYBA
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:24   #1099
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja z synem wcinalam same śledzie, chipsy itp. slodycze mogły nie istnieć wiec sprawdziło się, teraz mam rozniaste smaki wiec moze dziewczynka?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 10:26   #1100
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja mam raczej ochotę na słodkie, choć przedwczoraj przyszła ochota na tosty z serem, 4 takie podwójne zjadłam A dziś mnie naszło na jogurt naturalny z płatkami
Dużo wapnia jest teraz potrzebnego i węglowodanów Jedz ile potrzeba

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Ja też niskociśnieniowiec, wczoraj na wizycie miałam 100/60 to się znów ze mnie śmiali, że chyba się zdenerwowałam, że mam AŻ 100 u Ciebie faktycznie to może być przyczyna... Jednak jak organizm jest przyzwyczajony do niższego ciśnienia, to jak nagle się zmienia to reaguje od razu bólem
Właśnie miałam pisać, że u Ciebie po takich rzeczach wychodziłoby, że dziewczynka ciekawe ilu się zgodzi
Hehe ja kiedyś ciśnienie w pochmurny, deszczowy dzień miałam idealne i wtedy też się najlepiej czuje. Fajnie by było jakby każda z nas tak z ciekawości po 10 tyg zrobiła ten test i potem byśmy sprawdziły komu wyszło. Znam parę przypadków gdzie się sprawdziło
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:27   #1101
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ja nie za bardzo chcę żeby mi pomagała teściowa czy mama...Wolałabym przez te 2 tyg być tylko z mężem i żebyśmy razem to spróbowali ogarnąć. No ale jak będzie czas pokaże
Taki święty spokój bezcenny... Mam nadzieję, że tak właśnie będzie i nikt Wam nie zakłóci spokoju.

Oo Cynamon, czyli by pasowało może będzie siostrzyczka?
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:29   #1102
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Amelia, byłoby cudnie
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:32   #1103
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Cynamon nie wybredne to Twoje dziecię
Poznanianka, po tostach przyszedł czas na fit i zdrowe musli z jogurtem

Właśnie, mnie wczoraj na wadze u położnej wyszło... 50,7 tłumaczę sobie, że byłam po obiedzie i w pełnym ubraniu, bo chyba nie przytyłam, CHYBA
Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Taki święty spokój bezcenny... Mam nadzieję, że tak właśnie będzie i nikt Wam nie zakłóci spokoju.
Ja przed ciążą przez niedoczynność i hashi ważyłam 47kg. Teraz mój organizm nadrabia i ostatnio w ciuchach jak położna mnie ważyła wyskoczyło 52kg. Na bank będę chodzącą kuleczką

Dzięki Ja jestem ostra pod tym względem. "Stara" baba jestem i mój mąż też "stary" żeby sobie z własnym dzieckiem nie poradzić
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:42   #1104
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Do mnie niestety tesciowa będzie musiala przyjechać, jak juz wcześniej wspomniałam mieszkamy w Niemczech i nie mamy tutaj zadnej rodziny, a będę rodzic napewno z mężem więc ktoś musi zostać w domu z moim starszym dzieckiem, wiec ja wyboru nie mam:/
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:42   #1105
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

ja nie mam smaków, wszystko jem

Najlepiej, spotkałam dzisiaj kuzyna żonę i mowie jej ze w ciazy jestem a ona nooo wlasnie mialam mowic ze przytylas, a ja na to ale to dopiero 10 tydzien

I'm fat
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 10:47   #1106
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Sysska, nie martw się ja juz brzucha dostalam, i w ogole przytylam, po porodzie zgubimy a zona kuzyna mało taktowna
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 11:31   #1107
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za współpracę co do listy Dużo pierworódek i cieszę się, że nie jestem sama z tym pierwszym wyzwaniem I mamy mamusie też to już jest też kogo się poradzić
właśnie się cieszę, że jes tu trochę doświadczonych mam. W moim najbliższym otoczeniu nie ma jeszcze dzieci więc nie ma się kogo bardzo poradzić. Liczę też na mamę, teściowa już w świeta powiedziała, że ona pomagać raczej nie będzie kochana teściowa

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
No i tu będzie temat rzeka: dziewczyny, jakie macie smaki?
Ja kompletnie nie mogę zjeść nic słodkiego, mam identyczne smaki jak z synkiem: pasztet, kiełbasa, ser żółty.... Ciekawe czy się sprawdzi i będzie chłopiec
ja przede wszystkim nie toleruję zapachu lodówki... mięsa, ryby idą na pierwszy odrzut. Nie mogę cebuli, jogurtów naturalnych, zup, II dań, wszelkie kasze, ryż idą w odstawkę. Warzywa też tak średnio.
chipsy mogę jeść non stop, słodkie bułeczki też. W ogóle to ostatnio żywię tylko suszem czyli kanapki a najlepiej to chleb z masłem i pomidorem .

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
No i przez to jestem w szoku bo ja zdrowo się odżywiałam przed ciążą. Trochę tego nie ogarniam ale skoro po pączku nie wymiotuję a dobrze się czuje to co mam zrobić xD
ja też zawsze zdrowo jadłam a teraz nie mogę patrzeć na takie jedzenie :P

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Cynamon Ty przy drugim dziecku to będziesz pykać jak w zegarku
Ja nie za bardzo chcę żeby mi pomagała teściowa czy mama...Wolałabym przez te 2 tyg być tylko z mężem i żebyśmy razem to spróbowali ogarnąć. No ale jak będzie czas pokaże
a ja właśnie liczę na pomoc mamy, bo jakoś trzeba dojść do siebie, a poza tym ktoś to wszystko musi pokazać co i jak.

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Amelia, byłoby cudnie
życze ci dziewczynki w takim razie

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
ja nie mam smaków, wszystko jem

Najlepiej, spotkałam dzisiaj kuzyna żonę i mowie jej ze w ciazy jestem a ona nooo wlasnie mialam mowic ze przytylas, a ja na to ale to dopiero 10 tydzien

I'm fat
daj spokój po ciąży wszystko zrzucisz. Kuzynka nie ma co, ma wyczucie...
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 11:47   #1108
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dziewczyny jakie wy jesteście chudzinki!

Co do smaków to mnie by się łatwiej było zapytać na co nie mam ochoty ;p jadłabym non stop,wszystko! No,jedynie nadal od warzyw mnie odrzuca,takich surowych, w zupie albo z patelni to zjem wczoraj w piekarni nie umiałam zdecydować czy chce muffinka czy takiego pikantnego palucha. Kupiłam jedno i drugie,ale potem nie wiedziałam co chce najpierw. Zjadłam pół palucha,muffinka, i drugie pół palucha zaraz po pizzy loda. Podczas obiadu w międzyczasie baton...
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 11:49   #1109
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Buuu... Nikt mnie nie dopisał do listy
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 11:54   #1110
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Aasikk mamy bardzo podobnie Wcześniej nie wyobrażałam sobie jak można nie jeść ryżu brązowego, kaszy jaglanej, komosy?! A teraz...o matko co pomyśle to gula :P I tak samo odrzuca mnie zapach lodówki...coś okropnego...

Pocieszam się, że w grupie wsparcia szybko wrócimy do figury

Aasikk jasne, że pomoc by się przydała ale moja mama pracuje i napewno dużo czasu nie bedzie miała. A tesciowa? Fajna babka ale jej teorie i to co robi teraz do swojej pierwszej 9 miesiecznej wnuczki to jakis zart. Dają jej kompot slodzony cukrem, a w swieta bylam swiadkiem jak dali jej jajeczko czekoladowe i nie wiadomo kiedy mała wlozyla cale to jajo do buzi. Ja juz widzialam ją siną i jak sie dusi:O byłam w szoku. Oczywiscie bagatelizowali to...Pare chwil potem dali jej pomarańcze do zabawy...nie, nie dla mnie to jest nie do przejscia:X

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Buuu... Nikt mnie nie dopisał do listy
Kochana pisalas mi pw z danymi?
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 10:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.