Seks - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-09, 16:56   #511
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

eklerka... mam wrażenie, że dla tego faceta seks przedmałżenski to współżycie z wieloma partnerkami. A to troche dziwne. Ja np. jestem już 4 lata w związku i ani razu nie zdarzył mi sie skok w bok ani mój TŻ tez nie szuka atrakcji na boku. Nie uważam, zeby seks przedmałżeński był synonimem puszczalskości.

Dziewczyny, koniecznie posłuchajcie tego wykładu, naprawdę warto. A potem porozmawiamy o tym.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 18:03   #512
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Seks

próbuję tego słuchać, ale ten facet mówi tak monotonnie,że co chwila się wyłączam i nie wiem o czym mówi!!! i też uż kiedyś słyszałam,że dziewczyny które nie doznały miłości ojcowskiej szukają jej w partnerach-przeważnie starszych,a le nie wiem czy to prawda...
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 18:12   #513
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Seks

Uff przeczytałam cały wątek, wielkie dzięki Shemreolin za podjęcie się założenia takiego wątku i odwagę oczywiście

Czytałam i czytałam ale swoich doświadczeń nie opisze bo ich poprostu nie ma Jestem dziewicą, nie wstydze się tego i na razie nie mam w planach stracenia dziewictwa ( tak wiem ze tego się nie planuje ) bo poprrostu mi się odechciało po przeczytaniu waszych doświadczeń. Na filmach i w opowiadaniach zawsze jest cudownie,przyjemnie a po wszystkim leży się w łóżeczku i bez końca przytula się z ukochanym... Do głowy mi nie przyszło że istnieją jakies zapowietrzenia czy wypływanie spermy z pochwy, dla mnie seks to zawsze było jakies cudowne przeżycie wiążące się z miłością i wzajemnym oddaniem. Wiem głupiutka jestem ale wiele młodych dziewczyn myśli tak jak ja a potem są rozczarowane że to nie było tak jak sobie wyobrażały ( tak jak to przedstawiają inni czy jest to pokazywane w mediach ). Niechce orzekać czy seks jest przereklamowany bo jeszcze sama sprawdze, ale z waszych postw wynika ze wcale nei jest tak różowo :/
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 22:44   #514
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Satine, naprawde seks jest czymś pięknym, to o czym tu pisałyśmy to typowe aspekty fizjologiczne i tego przeskoczyć sie nie da. Jednak jesli jestes z kimś kogo kochasz i pragniecie siebie nawzajem to naprawde seks jest przezyciem bardzo głębokim i duchowym. Raz bywa tak, że nagle łapie człowieka ochota i wtedy wszystko sie dzieje szybciuchno. Innym razem ludzie delektują sie sobą, całują, pieszczą, leżą wtuleni w siebie złączeni i patrzą sobie w oczy. Nie ma nic piękniejszego. Niestety jednak są też realia takie jak np. założenie prezerwatywy. Człowiek musi sie najpierw rozgrzać a potem przerwać żeby nałożyc gumkę. Jest to absolutnie rozpraszajace, jednak prezerwatywa powoduje, że nic potem nie wycieka. Pigułki dają komfort tego, że nie trzeba przerywać gry wstępnej by założyć gumkę. Można się cieszyć seksem od poczatku do końca. Jednak potem trzeba przygotowac sobie papier lub chusteczki. Kiedy jest sie z ukochana osobą takie rzeczy tak naprawdę nie grają większej roli. Ewentualne "popierdywanie" kończy sie najczęsciej salwa śmiechu i kompletną głupawką, biciem na poduszki i tak naprawde zrozumieniem obojga ludzi. Bo to sie zdarza i tyle.

Tak samo jest z seksem na łonie przyrody. Ludzie wyobrażają sobie wspaniały dzień, wrzosowisko, w oddali las. Leżą na przytulnym kocyku, w koło śpiewaja ptaki a oni cieszą się soba i swymi nagimi ciałami. Tylko... jego ugryzł w tyłek komar, na koc zaczeły włazic mrówki a śpiew ptaków okazał się być gwizdem pana leśnika, który zauważył was jak szedł niedaleko. Nic nie wydaje się takie idealne jak w marzeniach, ale moim zdaniem naprawdę nie ma co się obrzydzać.

A własnie... ostatnio postanowiłam wypróbować w seksie mięśnie kegla. Jakiś czas ćwiczyłam i w końcu wykorzystałam. TŻ był zachwycony! Nawet nie wiedziałam, ż etak można. Dzięki za rady dziewczyny.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-09, 23:01   #515
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
ja miesni kegla wykorzystuje od samego poczatku, moj TZ za pierwszym razem nie wytrzymal i kochalismy sie chyba z 5 minut teraz potrafi nad tym panowac

satine, potrafi byc na prawde pieknie, uwierz, ale musi to byc z kims kogo sie tak na 100% kocha i nie ma nizegolepszego po niz przytulenie sie i zasniecie w ramionach swego ukochanego, mrrr
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 22:53 Powód: Post po poscie!!
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 11:54   #516
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Moze byc naprawde super w lozku i wcale to nie musi byc facet ktorego jest w 100% kocha...
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 12:38   #517
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Myślę, że może być super w łóżku z kimś kogo sie nie kocha, ale jednak najlepiej jest ukochaną osobą. Ten facet, Sylwester Laksowski, miał sporo racji w swoim wykładzie, mówiac, że seks jest pełny jesli uprawia sie go z kimś kogo sie kocha, bo tylko ktos kto nas długo zna wie jak nas zaspokoići mozna czuć się razem bezpiecznie. Nie ma stresu, że facetowi nie stanie, że się nie sprawdzi. A kobieta może sie nie martwic tym, że ten gość zaraz odkryje jej rozstępy, albo zobaczy jej piersi i sie rozczaruje. Kiedy para zna sie długo i akceptuje w pełni to pozostaje tylko cieszyc sie seksem i eksperymentować.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 12:55   #518
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
(...) Nie uważam, zeby seks przedmałżeński był synonimem puszczalskości.

Dziewczyny, koniecznie posłuchajcie tego wykładu, naprawdę warto. A potem porozmawiamy o tym.
Zastanowiłam się właśnie, co to jest ta "puszczalskość" i dla każdego chyba jest inaczej. Wyobrażam sobie dziewczynę, która “chce i nie ma z kim, ale musi”. Idzie więc na dyskotekę, zakładając z góry, że kogoś pozna i zakończy się to w łóżku. Tak jest w moim odczuciu, ale każdy ma inaczej i w skrajnych przypadkach ktoś może tak, powiedzieć na dziewczynę, która miała np. więcej niż jednego partnera, albo kochała się przed ślubem. Czy w dzisiejszych czasach to słowo jeszcze tak naprawdę funkcjonuje?
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 16:38   #519
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Ja myślę, że puszczalskość nie zależy od ilości partnerów tak naprawdę tylko od szacunku wobec samej siebie. A szacunek w tym przypadku to jest kwestia wyboru partnera, miejsca, w którym sie to dzieje itd. Jeśli kobieta siebie szanuje i ma powodzenie u męzczyzn to co za proeblem? Poznaje kogos i spotykaja się na jedną noc, ale nie gdzies w kiblu w dyskotece, zalani piwem i otumanieni jointami. Można mieć wielu facetów, ale trzeba też zachować klasę i nie rzucac sie na byle zalanego palanta z penisem. A puszczalska jak dla mnie jest taka osoba, która nie panuje nad tym z kim sypia i wychodzi na to, że może mieć ja każdy.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:01   #520
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Seks

A ja mam takie pytanko:
Czy sex z chłopakiem z którym się jest już kilka lat, jest dla was tak samo ekscytujący i podniecający jak na początku??
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:16   #521
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Seagirl
A ja mam takie pytanko:
Czy sex z chłopakiem z którym się jest już kilka lat, jest dla was tak samo ekscytujący i podniecający jak na początku??
u mnie jak na razie tak zero stagnacji czy znużenia
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 22:19   #522
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Seagirl
A ja mam takie pytanko:
Czy sex z chłopakiem z którym się jest już kilka lat, jest dla was tak samo ekscytujący i podniecający jak na początku??
hmmmm oj tak tak jestem z moim facetem już cztery lata i nadal czerpie z tego taką sama przyjemność jak na początku, a nawet moge powiedzieć że jeszcze większą
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:25   #523
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Taaa jasne i 30cm we wzwodzie
mysle ze wiecej.skubaniec!
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:26   #524
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Ja po czterech latach ciagle odkrywam cos nowego i ciągle uczę sie swojego ciała. Moim zdaniem teraz jest lepiej niż na początku, bo wtedy wszytsko było takie pierwsze i pospieszne. Byłam pierwszą dziewczyną TŻ więc trzeba było sie wszystkeigo nauczyć. A teraz...? Teraz jest wspaniale i absolutnie nie narzekam. Własciwie to nie chciałabym zaczynac tego od poczatku.

I nadal nie znalazłam swojego punktu G... :P
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:35   #525
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Seagirl
A ja mam takie pytanko:
Czy sex z chłopakiem z którym się jest już kilka lat, jest dla was tak samo ekscytujący i podniecający jak na początku??
z facetem to moze nie,nie wiem i chyba nie bedzie mi dane tego doswiadczyc ale z kobieta...oj tak,takuff
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:37   #526
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez UkrytyPodNickiem
z facetem to moze nie,nie wiem i chyba nie bedzie mi dane tego doswiadczyc ale z kobieta...oj tak,takuff
Sorka, zapomniałam że mężczyźni też się wypowiadają w tym wątku.
Proszę o wybaczenie;-)
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:41   #527
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Sorka, zapomniałam że mężczyźni też się wypowiadają w tym wątku.
Proszę o wybaczenie;-)
Ok wybaczam
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 00:32   #528
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

A zmieniająć nieco temat na lżejszy, ale wciaz związany z fizycznością Co myślicie o publicznym całowaniu sie i obściskiwaniu? Ja uważam, że to jest żenujące, jak np. jedzie sie autobusem a tuż obok jakaś młoda parka leci sobie w soczystego ślimaczka. Po prostu czuję sie tak niezręznie, że szok. Nie wiem gdzie oczy podziać, chociaż czasami mam ochotę gapić się na nich z taka premedytacją żeby to oni poczuli sie głupio. Nie znoszę też jak idzie sobie chłopak z dziewczyną i on jej zarzuca ręke na ramiona i niemal się na niej opiera. To jest bardzo niekulturalne. Zresztą ja wogóle nie wiem jak można chodzić obok siebie trzymajac sie nawzajem w pasie. Może to dlatego, że miedzy mną a TŻ jest ok. 20 cm róznicy we wzroscie i kroki tez inaczej stawiamy a jest to bardzo niewygodne. Jednak takie trzymanie się wzajemne jest dla mnie nie do wytrzymania dlatego, że mnie krępuje i nie mogę np. zatrzymać sie przed wystawą, albo przyspieszyć lub zwolnić. Czasami zastanawiam sie czy to ja jestem tylko taka dziwna.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 01:45   #529
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Seks

Jakkolwiek to świadczy o mnie, również nie lubię publicznych obściskiwanek. Tzn. tych, z którymi zmuszana bywam obcować w środkach komunikacji miejskiej, etc., na odległość łamiących granicę mojej prywatnej przestrzeni. Daleka jestem od pruderii, nie rusza mnie obściskujaca się para widoczna na horyzoncie, ale jeśli w zatłoczonym autobusie/tramwaju słyszę tuż nad uchem "pUh, pUh" (takie cmoczki niby-zakamuflowane), to normalnie szlag jasny trafia mnie w dwie sekundy. Bo dlaczego mam uczestniczyć w czyimś życiu seksulanym, wbrew sobie?? Wzrok zawsze można odwrócić, ale słuch - nie bardzo. Pod rozwagę.
Sama zawsze tego unikam. Buziak -tak- ale dopiero, jak wysiądziemy.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 07:58   #530
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Seagirl
A ja mam takie pytanko:
Czy sex z chłopakiem z którym się jest już kilka lat, jest dla was tak samo ekscytujący i podniecający jak na początku??
Mam wrazenie ze po ponad 4 latach juz wszsytko odkrylam... nie jest juz tak dziko jak na poczatku, znamy siebie!
Czesto brakuje mi motyli w brzuchu, nowosci swiezosci i odkrywania!

Mam tak samo jak Shemreolin, miedzy nami jest 24cm roznicy, nie chodzimy raczej za rece i przytuleni bo jest nam nie wygodnie!

Ale ja bardzo lubie chodzic za reke, a skoro z moim nie chodze to z innymi mezczyznami nadrabiam.. czesto z bliskimi kumplami chodzimy za rece! taki wyraz sympatii
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 09:07   #531
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP

Ale ja bardzo lubie chodzic za reke, a skoro z moim nie chodze to z innymi mezczyznami nadrabiam.. czesto z bliskimi kumplami chodzimy za rece! taki wyraz sympatii
O rany! Serio? I co na to twój TŻ? Mój by chyba mi zrobił awanturę, bo w sumie sie utarło, że jak z kimś chodzisz za rękę to jest to właśnie twój chłopak. I potem jak Ciebie ktoś zobaczy na ulicy z kimś innym, to może pomyśleć, że puszczasz swojego TŻ kantem i będzie mu przykro.

Ja czasami chodzę za rękę z TŻ, ale rzadko. A dzięki bogu, on ma takie samo podejście do publicznych obściskiwanek jak ja i się do mnie nie klei publicznie.

Podbnie jak Pixie7 uważam, że takie rzeczy powinno sie zostawiać tylko dla siebie i nie zmuszać innych by biernie uczestniczyli w czyimś życiu intymnym.

A zdarzyło się wam zwrócić komuś uwagę, czy zawsze stoicie próbując to jakos przetrwać? Ja niestety nie miałam odwagi nigdy zwrócić uwagi ani zrobic czegokolwiek oprócz gapienia sie w inną stronę.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 09:35   #532
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Seks

Zdziwiłyście mnie dziewczyny. Rozumiem, że głębokie pocałunki mogą być nie za fajne dla otoczenia, ale słodki "cmokas"? Co to komu przeszkadza? U mnie to wyołuje co najwyżej uśmiech, typu "ale fajnie są szczęśliwi"
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 09:43   #533
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Seks

DLa mnie również jest to nie do przyjęcia i nie stosuję tego.
Nie lubię nawet chodzić za rękę, bo mam jakąś "akcję" że wszyscy się patrzą.
A tak na marginesie to ja nawet nie lubie głosno rozmawiać w autobusie, żeby wszyscy słyszeli. I czasami dziwią mnie głośne rozmowy na tematy prywatne w autobusie.
Ale moze ja jestem jakaś dziwna.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 09:48   #534
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

eklerka, cmoknąć sie to nic wielkiego. Gorzej jak ktoś co chwila ciomka i wydaje "mokre odgłosy". Ja tez czasami cmoknę TŻ w autobusie czy cos, ale to raz i tyle. Natomiast sa takie pary, które może nie całują sie ze ślimaczkiem, ale cmokają sie i wydają przy tym odgłosy no... cmokania. I jak tak robią non stop to mozna dostać szału.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 10:06   #535
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

a Wy tylko o autobusie.... A co z autem?
Jakies male przygody... zdarzylo sie Wam? Czy gorsza Was?


Nigdy z nim nie gadalam o tym czy mu przeszkadza jak chodze z kims za reke Zreszta to zawsze jest w formie zartu! Czesto w obcym miescie robimy tez takie numery z kolegami, ze udajemy iż ktorys jest moim chlopakiem i robi mi koszmarne awantury na ulicy... a ludzie... robia wielkie oczy ! Moj TŻ mi ufa! A jak ide na impreze z moimi przyjaciolmi, to lepiej mu, gdy wie ze jest tam jakis moj dobry kolega, ktory o mnie dba i bezpiecznie odstawi do domu!
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 10:12   #536
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

hmmm.. no ja w aucie to raz sie kochałam, ale jest bardzo niewygodnie. Było to rok temu jak mój TŻ przyjechał po mnie na obóz konny. Parking to była po prostu wieeeeelka łąka i akurat było tam troche samochodów. Obok stały padoki dla koni. Nasz samochód był akurat najdalej a jako, że nie widzieliśmy się 2 tygodnie to naszło nas strasznie i popędziliśmy do auta. Szyby zaparowały, a na dodatek okazało się, że wcale nie jest tak spokojnie jak myśleliśmy. Co chwila ktos łaził z latarkami do swojego samochodu i świecił na nas a myśmy chowali się na fotelu. Było niewygodnie i ciasno. Otworzyliśmy nieco szybkę żeby tak nie parowało w środku. A potem jak wychodziliśmy to okazało się, ze tuż obok naszego samochodu leży sobie jeden z podpitych obozowiczów, oparty o ogrodzenie od padoku. Mam nadzieję, że nie udawał, że śpi...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 11:06   #537
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Seks

Chodzę z moim TŻ (10 cm wyższy) za rękę, trzymamy się "w pas" jeśli idziemy wolno. Mamy wspólny rytm. Właściwie "osobno" chodzimy tylko gdy mam jakiegoś focha czyli gdy szukam zwady

Obściskiwanie w miejscach publicznych? Nie przeszkadza mi. Ale też nigdy nie spotkałam się z tym aby w środku komunikacji miejskiej parce aż kapało z ust to z pewnością nie byłoby przyjemne, a na pewno krępujące. Natomiast dobrze odbieram gdy ludzie przytulają się do siebie (np. na ulicy), cmokają, gdy dziewczyna siedzi na kolanach chłopaka.

Kilka lat temu będąc na dyskotece wyszłam przewietrzyć się na dwór. Na parkingu jeden maluch niedwuznacznie się kołysał, szyby były zaparowane. Nagle na tylniej szybie zaparły się dwie dłonie. Trwało to jeszcze chwilkę aż w końcu z autka wyskoczyło dwóch facetów. Oni to mieli fantazję
__________________


Edytowane przez konfitura
Czas edycji: 2005-08-11 o 19:47
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 11:31   #538
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Seks

Ja chodzę z moim TŻ za rękę, całujemy się też publicznie, chociaz staram się unikać namiętnych pocałunków przy świadkach - uważam, że jest to niesmaczne. Podobnie jest z publicznym "macaniem" - dostaje szału, gdy On próbuje mnie dotykać, grrr!
W samochodzie kochałam się kilka razy, jednak bez zachwytów - zawsze mam siniaki i poobdzierane kolana Wolę jednak mięciutkie łózeczko!
Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 14:45   #539
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Moj Facet jest ode mnie wyzszy o ponad 20 cm i jak dotychczas umiemy chodzic razem objeci w pasach czy nawet jak on mi da lapke na moich ramiona , nie przeszkadza nam to i tetpo umiemy dopasowac do siebie

Jelsi chodzi o claowianie w miejscach publiczych to takie buzi buzi w usta jak najbardziej ,ale takie n amietne to raczej w miejscach bardziej do tego przystowowanych

własnie ponoc ostanio staje sie modne to ze sie czlowiek kocha w miescu publiczym i inni sie na nich patrza ..podobno ze stanow to przywedrowalo
ja bym chyba tak nie mogla
pzodrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 22:54 Powód: Post po poscie!!
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 15:54   #540
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP

Mam tak samo jak Shemreolin, miedzy nami jest 24cm roznicy, nie chodzimy raczej za rece i przytuleni bo jest nam nie wygodnie!

Hehe, miedzy mną a moim chłopakiem jest 34 cm różnicy Ja mam 160,a on 194 I chodzimy przytuleni, on mnie obejmuje i obojgu nam jest wygodnie
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.