bezmyślność młodych matek... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-15, 17:10   #121
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez nan
A ja myślę, że to wszystko nie jest takie proste. Dopóki nie jesteśmy w takiej sytuacji, nie wiemy jak moglibyśmy się zachować. A ten prokurator to z jakiego paragrafu, jeżeli można wiedzieć?

Lekarz - niedopełnienie obowiązków słuzbowych.

osoby biorace udział w spaleniu - za zbezczeszczenie zwłok - jesli mnie pamięć nie myli, ostatnio czytałam albo w TV oglądałam.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:16   #122
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez nan
A ten prokurator to z jakiego paragrafu, jeżeli można wiedzieć?
Szczerze mówiąc nie pamiętam, ale chodzi głównie o lekarza, a dokładnie o oskarżenie, że to on kazał spalić zwłoki przed domem. Lekarz się wypiera, twierdzi, że wymyślili to aby zrzucić winę z siebie. Jaka jest prawda?
Nadmienię tylko, że matka nic nie wiedziała, bo została zabrana do szpitala.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:19   #123
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Lekarz - niedopełnienie obowiązków słuzbowych.
Tak jest

Cytat:
Napisane przez Madlaine
osoby biorace udział w spaleniu - za zbezczeszczenie zwłok
Zdaje się, że tak.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:22   #124
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ale zabrzmiało to tak, jakbyś napisała: "Nie miała ochoty na kiełbasę, ale na piwo. Ale czy to robi jakąś różnicę?" A poza tym pisałaś o tym piciu piwa w ciąży w taki sposób, jakby właśnie było to porównywalne do jedzenia kiełbasy. czyli po prostu nieszkodliwe.
Niestety, źle to odczytałas.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:28   #125
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
W sąsiedztwie młoda kobieta, będąc w zaawansowanej ciąży, poroniła w domu dziecko. Mąż i teść nie wiedzieli co zrobić z płodem - lekarz, który przyjechał nie chciał go zabrać, a oni nie chcieli pochować go za pieniądze i ostatecznie spalili płód na podwórku obok oczka wodnego. Ponoć pomysł podsunął sam lekarz. Sprawą zajęła się prokuratura.
TO SIę NIE MIEŚCI W GŁOWIE!!!

Cytat:
Napisane przez konfitura
Też nie wiem jak tak można było zrobić Z tego co wiem nie pobiera się opłat za pochówek w takich sytuacjach.
A oni zawinęli dziecko (bo ja uważam, że to dziecko) w dywan, polali benzyną i doszczętnie spalili. I po kłopocie
SZOK!! JAK TO PODPALILI BENZYNĄ??
CO DZIECKO??? MATKO BOSKA ! WYMIĘKŁAM.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:31   #126
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: bezmyślność młodych matek...

prawda pewnie lezy gdzies po srodku, ale nie nam to oceniać - zostaje tylko współczuć matce tej całej historii
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:32   #127
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
JAK TO PODPALILI BENZYNĄ??
CO DZIECKO??? MATKO BOSKA ! WYMIĘKŁAM.
Benzyną polali dywanik, w który zawinięte było dziecko i spalili.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 17:34   #128
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez Madlaine
prawda pewnie lezy gdzies po srodku, ale nie nam to oceniać - zostaje tylko współczuć matce tej całej historii
To prawda. Można powiedzieć, że przeżyła podwójny szok Jak tu wrócić do domu, przejść koło tego miejsca i żyć z tym na codzień...
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:44   #129
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Jak bym była tą matką to chyba po powrocie do domu tego męża z teściem "zawinęła w dywanik i polała benzyną". O matko kochana, krew mi się zagotowala jak to przeczytałam. Nie mogłabym spojrzeć na swojego męża po czymś takim. Wspólczuję z całego serca tej kobiecie
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:38   #130
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Pod koniec ciąży musiałam kilka ostatnich tygodni spędzić na patologii ciąży. Kilka z pacjentek, które przebywały na tym oddziale z zagrożonymi ciążami wymykało się do toalety by zapalić. Na ostre słowa lekarzy odpowiadały że są dorosłe i mogą robić co chcą...
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 19:29   #131
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez neitka
Niedaleko mnie mieszkała do niedawna szczęśliwa rodzina. Do niedawna, bo dziewczyna trzy tygodnie temu poroniła, mimo, iż bardzo starała się donosić ciążę, dbała o siebie, itp. Tydzień temu pojechali ze swoim trzyletnim już synkiem na Mazury, tak, żeby się zregenerować. Młodzi, ale bardzo fajni, troskliwi i czuli ludzie.... I tam wypłynęli na jezioro z jakimiś żeglarzami (ogólnie sami bardzo doświadczeni ludzie). Ponieważ zerwał się brzydki wiatr chcieli wracać do brzegu, ale wcześniej maleństwu założyli kapok i przypięli go do łódki, żeby nie wypadł. NIestety... łódka się przewróciła, a malca nei udało się odratować... utopił się... a ja nie wiem co o tym myśleć...
czasami los bardzo ciezko doswiadcza i ciezko znalezc w tym jakikolwiek sens
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 21:31   #132
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Zrozumiałam, że to matka wzięła udział w spaleniu tego płodu. W jej przypadku szok po poronieniu mógłby być na tyle duży, że nawet nie wiedziałaby co robi, kto wie. Natomiast zachowania lekarza absolutnie nie próbuję tłumaczyć, o ile to prawda.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 22:32   #133
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez Boz
Pod koniec ciąży musiałam kilka ostatnich tygodni spędzić na patologii ciąży. Kilka z pacjentek, które przebywały na tym oddziale z zagrożonymi ciążami wymykało się do toalety by zapalić. Na ostre słowa lekarzy odpowiadały że są dorosłe i mogą robić co chcą...
to już jest przegięcie!
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 07:05   #134
Czarnulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 54
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Kuzynka mojej kolezanki jest w 8 miesiacu ciazy pali pije ..nie czuuje w ogole ruchow dziecka..poszla do lekarza po czym zostala skierowana do szpitala...a ze sie tam nudzila oklamala lekarza ze juz jest wszystko w porzadku..zeby tylko wyjsc..oczywiscie przebywajac w szpitalu rowniez palila!!
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba..a ja ide tam gdzie chce..."
Czarnulka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 07:50   #135
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Wczoraj wieczorkiem wychodze z supermarketu, ide przez parking, a tam w aucie ktos zostawil male dziecko spiace w foteliku, dodam ze bylo goraco.. co o tym myslicie?
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:29   #136
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP
Wczoraj wieczorkiem wychodze z supermarketu, ide przez parking, a tam w aucie ktos zostawil male dziecko spiace w foteliku, dodam ze bylo goraco.. co o tym myslicie?
ja bym taką matkę też zamknęła w samochodzie, w największy skwar, na kilka godzin bez wody i bez jedzenia. moze czegoś by się nauczyła
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:37   #137
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP
Wczoraj wieczorkiem wychodze z supermarketu, ide przez parking, a tam w aucie ktos zostawil male dziecko spiace w foteliku, dodam ze bylo goraco.. co o tym myslicie?

a co my mamy myslec ,moze tylko tyle ,że rodzice nie myśleli.

moje dziecko tez czesto zasypialo w aucie ale owszem zostawialismy ja w aucie ale okno otwarte i my warujący przy samochodzie ,lub parkowalismy przed knajpa ,siadalismy w ogródku aby miec dziecko na oku non stop.

przypinanie dziecka do łódki jest najgłupszym pomysłem jaki słyszałam.

co do dzieci typu "magrines" to widze codziennie takie dzieci i musze przyznac ze one sobie poradza w zyciu ,spadnie,krew leci ,wytrze brudną chusteczka i leci dalej a moje wypieszczone jak sie przerwróci to jest tragedia i płacz.

cod o picia i palenia to byc moze urodzi sie zdrowe dziecko ale czy w przyszlosci nie okaze sie ,że jednak jest chore,że jest nerwowe ,ma dysfunkcje -jest wiele chorób któreych przyczyn nie znamy teraz ale za kilka lat?byc moze okaze sie ,że to wlasnie przez palenie i picie.

karanie złych rodziców poprzez odbieranie im dziecka nic nie da bo najwieksza kare ponosza dzieci a rodzice beda sie cieszyc bo maja wolne.
tutaj potrzebna jest edukacja a biede i glupote dostaje sie w spadku.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 15:25   #138
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez paula78
przypinanie dziecka do łódki jest najgłupszym pomysłem jaki słyszałam.
zgadzam się, szczególnie podczas silnego wiatru.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:15   #139
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez paula78
przypinanie dziecka do łódki jest najgłupszym pomysłem jaki słyszałam.
ogolnie branie na lodke takiego malucha jest nierozsadne
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 09:22   #140
asiak10
Raczkowanie
 
Avatar asiak10
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Siostra mojej koleżanki urodziła ślicznego synka, mały chował sie zdrowo i był ich oczkiem w głowie - był najmłodszy z trojga rodzenstwa.

Pewnego razu w piękny letni dzień mama dzidzi postanowiła zrobic pranie na dworzu tzn. wustawić pralke franie na dwór i tam prac i płukać pieluszki.
Postawiła pralkę i duzą miskę z woda do płukania obok a dzieciatko posadziła na kocyku jakieś 5- 10 metrów dalej w cieniu, tak zeby go widzieć i słyszeć.
Mały jeszcze nie chodził, nawet nie raczkował, poprostu siedział albo leżał na kocykach i grzecznie się bawił.
Mama odeszła pare krokó powiesic pieluchy na sznurku, kiedy sie odwróciła mały lezał w miscez woda gowa w dól, nie mogła go juz odratowac.

Mysle ze do tej pory mama zyje z poczuciem winy, sprawa zajełą sie prokuratura,nie dopatrzyli sie winy mamy ale dzis jeszcze a było to 4 lata temu widze ból w jej oczach.

Dla mnie tak miało być, maluch jescze nie chodził, nie przemiesczał sie sam i nic nie wskazywało ze włąsnie dzis zacznie raczkowac i przyciagnie go własnie ta cholerna miska.

kazdemu pisane jest co innego. Nie pomoga pytania dlaczego to dlaczego tamto, przeciez mozna było tak czy siak, nikt jescze nie znalazł sposobu zeby przedłuzyc palenie sie ognika naszego życia.
asiak10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:22   #141
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez nekome
ogolnie branie na lodke takiego malucha jest nierozsadne
jest rozsądne, jeżeli się go pilnuje
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:38   #142
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: bezmyślność młodych matek...

[QUOTE=asiak10]Siostra mojej koleżanki urodziła ślicznego synka, mały chował sie zdrowo i był ich oczkiem w głowie - był najmłodszy z trojga rodzenstwa.

Pewnego razu w piękny letni dzień mama dzidzi postanowiła zrobic pranie na dworzu tzn. wustawić pralke franie na dwór i tam prac i płukać pieluszki.
Postawiła pralkę i duzą miskę z woda do płukania obok a dzieciatko posadziła na kocyku jakieś 5- 10 metrów dalej w cieniu, tak zeby go widzieć i słyszeć.
Mały jeszcze nie chodził, nawet nie raczkował, poprostu siedział albo leżał na kocykach i grzecznie się bawił.
Mama odeszła pare krokó powiesic pieluchy na sznurku, kiedy sie odwróciła mały lezał w miscez woda gowa w dól, nie mogła go juz odratowac.




strasznie smutna ta historia to dowód na to że dziecka trzeba pilnować ciągle i mieć oczy dookoła głowy, ja na miejscu matki nie wybaczyłaby sobie tego do konca życia.
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:44   #143
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Te historie są poprostu straszne..... Sama mam w domu 3 letniego brata... ( tak tak , taka różnica między nami , ja mam 20 ) i odkąd pojawił się w domu, nie mogę słuchać o krzywdzie innych dzieci....

Zgadzam się z Nan i Soul, że niektóre kobiety nie są stworzone do bycia matką.... Poprostu tego nie czują i koniec... Moja babcia spotkała się wiele razy na porodówce z młodymi dziewczynami i dorosłymi kobietami, które dziecka nie chciały.... ( 40 lat praktyki jako położna ).
Najstraszniejszy przypadek:
Dziewczyna nawet nie chciała urodzić.... Robiła różne dziwne rzeczy... Po porodzie, dostała dziecko do karmienia i wykorzystała okazję... Chciała udusić dziecko piersią...!!! Dobrze, że przyszła moja babcia, bo ona by zabiła to maleństwo... Moja babcia choleryczka, jak to zobaczyła dostała istnego szału!!

Co do rozpieszczania dzieci... To nie tylko młode mamy są winne zachowania dzieci, ale też babcie! Widzę, co robi moja babcia jak dopadnie mojego brata! Wtedy hulaj dusza piekła nie ma! Wojtek ma wszystko co sobie zażyczy, a babcia nie rozumie, że mama później będzie miała problemy, bo dziecko jest gwiazdorem , któremu wszystko wolno. Moja mama urodziła dziecko w wieku 40 lat, od 20 lat pracuje z dziećmi w przedszkolu i stara się, by dziecko wyrosło na porządnego człowieka.... Jednak ludzie tego nie rozumieją i myślą, że dziecku na wszystko można pozwalać.... Ale cudzemu...

Co do młodych matek : Moja sąsiadka "wpadła". Był to typ roztrzepanej dziewuszki, która wiecznie gdzieś biegała... Dziecko urodziła, z chłopakiem ślubu nie wzięła. Wychowuje dziecko ze swoją mamą i siostrą... Tatuś dziecka przychodzi codziennie. Dziewczyna zmieniła się o 360 stopni! Naprawdę dobrze wychowuje swoje dziecko ( które nota bene bawi się z moim bratem )w życiu bym nie pomyślała, że dziecko tak na nią wpłynie! Jest starsza ode mnie o rok, po urodzeniu dziecka wydoroślała i teraz nie wyobraża sobie, żeby gdzieś pójść i zostawić dziecko!! Jeżeli wychodzi, to dziecko z babcią, uśpione , nakarmione, umyte... Ale i tak po godzince jest w domu , bo nie wie co z dzieckiem

Wniosek: Bardzo prosty..... najprostszy na świecie.... Każda kobieta jest inna....
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:46   #144
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez nekome
ogolnie branie na lodke takiego malucha jest nierozsadne
tu sie nie zgodze bo idac dalej takim tokiem myslenia to siedzialoby sie z dzieckiem do 18 urodzin bo wszytsko byloby nie rozsadne.

wystarczy dobrze przemyslec i zoorganizowac sprawe.
sama biore córke na rowe,łódke itp ale wszytsko w ramach moich mozliwosci ,czyli sama musz eokreslic jaka moze byc pogodna,wiatr i jak daleko jestemw stanie opłynąc od brzegu no i oczywiscie kapoki.

bycie rodzicem to ciągłe napięcie i praca umysłu na najwyższych obrotach a im dziecko starsze tym te obroty musza byc wyższe .
to ciągłe wyprzedzanie ruchów dziecka ,to ciągła nieufnosc do otoczenia i ludzi ktorzy otaczaja moje dziecko.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:11   #145
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: bezmyślność młodych matek...

jeszcze przypomnialo mi sie jedno zdarzenie jaki widzialam dotyczace rodzicow , ktorzy - wydaje mi sie ze nieco na sile- chca by dziecko uczestniczylo w wypoczynku. bedac tej zimy na nartach widzialam tatusia z dzieckiem- mialo maksymalnie roczek- na plecach w nosidelku szusujacego z Gubałówki. fakt- dzidzius byl opatulony i chroniony przed zimnem ale moim zdaniem to i tak niebezpieczne. argument , ze tata byl pewien swojej dobrej jazdy i dlatego maluszka wzial ze soba do mnei nei trafia - na stoku tak jak i na drodze - obowiazuje zasada ograniczonego zaufania- nie mogl byc pewien umiejetnosci innych narciarzy, a o zderzenie i upadek nietrudno.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:14   #146
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez paula78
tu sie nie zgodze bo idac dalej takim tokiem myslenia to siedzialoby sie z dzieckiem do 18 urodzin bo wszytsko byloby nie rozsadne.

wystarczy dobrze przemyslec i zoorganizowac sprawe.
sama biore córke na rowe,łódke itp ale wszytsko w ramach moich mozliwosci ,czyli sama musz eokreslic jaka moze byc pogodna,wiatr i jak daleko jestemw stanie opłynąc od brzegu no i oczywiscie kapoki.

bycie rodzicem to ciągłe napięcie i praca umysłu na najwyższych obrotach a im dziecko starsze tym te obroty musza byc wyższe .
to ciągłe wyprzedzanie ruchów dziecka ,to ciągła nieufnosc do otoczenia i ludzi ktorzy otaczaja moje dziecko.
moze jestem przewrazliwiona ale z trzylatkiem bym na zagle nigdy sie nie wybrala. za duze ryzyko.takiego szkraba nie upilnujesz, a czesto takie maluchy nie potrafia dobrze ocenic niebezpieczenstwa i poczuc strachu.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 12:08   #147
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez paula78
tu sie nie zgodze bo idac dalej takim tokiem myslenia to siedzialoby sie z dzieckiem do 18 urodzin bo wszytsko byloby nie rozsadne.

wystarczy dobrze przemyslec i zoorganizowac sprawe.
sama biore córke na rowe,łódke itp ale wszytsko w ramach moich mozliwosci ,czyli sama musz eokreslic jaka moze byc pogodna,wiatr i jak daleko jestemw stanie opłynąc od brzegu no i oczywiscie kapoki.

bycie rodzicem to ciągłe napięcie i praca umysłu na najwyższych obrotach a im dziecko starsze tym te obroty musza byc wyższe .
to ciągłe wyprzedzanie ruchów dziecka ,to ciągła nieufnosc do otoczenia i ludzi ktorzy otaczaja moje dziecko.
Absolutnie Twoja sprawa, Twoje [wasze] dziecko, ale NIE ma takie opcji, abym wzięła dziecko na łódkę i sobie z nim pływała! Nie ufam wodzie, bo to żywioł, wystarczy sekunda nieuwagi i plum... Podziwiam Cię za odwagę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 21:32   #148
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: bezmyślność młodych matek...

ja znam kobietę która maluję swoim córkom (2 i 5 lat) włosy!! i to nie szamponem koloryzującym tylko normalną farbą!! na pomarańcz!!!
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 21:57   #149
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez kate1991
ja znam kobietę która maluję swoim córkom (2 i 5 lat) włosy!! i to nie szamponem koloryzującym tylko normalną farbą!! na pomarańcz!!!
Kutfa, nie wiadomo czy śmiać się czy płakać Schiz jak diabli.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:10   #150
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: bezmyślność młodych matek...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Absolutnie Twoja sprawa, Twoje [wasze] dziecko, ale NIE ma takie opcji, abym wzięła dziecko na łódkę i sobie z nim pływała! Nie ufam wodzie, bo to żywioł, wystarczy sekunda nieuwagi i plum... Podziwiam Cię za odwagę.
moja mama i tata (dopóki żył) byli zapalonymi żeglarzami. czesto w rejsy wypływali z nami mój wujek, jego siorka i wtedy trzyletni synek. wcale nie trzeba być odwaznym, aby brać dziecko na łódkę. trzeba po prostu go pilnować. i tak jak napisała Paula, kapok to podstawa
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.