Nowy BABSKI ;) serial MAGDA M. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 23:39   #31
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Mi sie podoba bardziej niz "Kasia i Tomek".Co sie stanie rzeczywiscie latow bylo przewidziec ale jak na jesienne wieczory moze byc nie wiem dlaczego ale kojarzy mi sie z ekranizacja "Nigdy w zyciu"
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 23:49   #32
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Jak na razie film bardzo mi się spodobał. Natomiast nie wciągnął mnie "Anioł Stróż" i "Tango z aniołem". Czekam na "Nianię".
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 07:10   #33
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

co tam serial i jego jakosc ,Brodzik jakos wydaje mi sie kiepską aktorka i żle wygląda w tych włosach ale ja oglądam serial ze względu na Pawła Małaszynskiego ,o matkoo jaki cukiereczek mniam

oby mój TŻ tu nie zajrzał

Cielecka -lubie jej głos ,grała tylko goscinnie ,wiec pewnie zniknie zaraz ,chociaz to jej 2 serial a zapierala sie ,że nigdy serial i reklama.
lubie tez Bartka Swiderskiego -to chyba były chłopak Brodzikowej.


Anioł Stróż jaki badziew ,to mozna puscic w sobote o 12 a nie jako serial dla dorosłych
Niania -Dygant jakas krzywa jest ale lubie Kota za role w camera cafee
tango z aniołem --widzilam moze 10 minut ,nuda ale gra mój kolejny ulubiony aktor młodego pokolenia Borys Szyc
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 07:53   #34
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez paula78
co tam serial i jego jakosc ,Brodzik jakos wydaje mi sie kiepską aktorka i żle wygląda w tych włosach ale ja oglądam serial ze względu na Pawła Małaszynskiego ,o matkoo jaki cukiereczek mniam
Nooo, cukiereczek
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 08:21   #35
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
No i troche dziwny wydaje mi sie obraz, jaki ten serial przekazuje. Warszawa jest piekna, nowoczesna... Ludzie ubieraja sie elegancko (wiem wiem, prawnicy ) w swietnych sklepach, przyjecia... tylko sad wygladal tak jak w rzeczywistosci (chyba ) czyli dosc staromodnie i brzydko.
To tam się tak nie mieszka . a ja biedna dziewczynka z prowincji myslalam że ludzie z Warszawy to już mają życie jak w bajce, takei balkony i wogóle W tym momencie rozwiałaś moej marzenia o wielkim świecie

Cytat:
Ta napalona na jakiegokolwiek faceta kolezanka magdy od razu skojarzyla mi sie z ta sekretarkaw Ally (ta, ktora spiewala i projektowala stanik na twarz ) Renee? Nie moge sobie przypomniec czy faktycznie tak sie nazywala...
Dokładnie. Tez imienia nie pamiętam Ale bądź co bądź Ally miała bardziej pokręcone zycie emocjonalne, a tu od razu wiadomo "kto z kim będzie w szczęsliwym happy endzie "

A i jeszcze mi się podobała rozmowa o narzeczonym mamy i dwóch włoskach
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 08:28   #36
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

a mnie się nawet podobał ten serial

Sylwónia--> no właśnie tekst o tych włoskach hehe
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 08:33   #37
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Ja się gigantycznie zawiodłam na tym serialu...Miał to być polski odpowiednik "Ally McBeal...mojego ukochanego serialu. Wszystko do niego nawiązuje, a czasem wręcz bezczelnie i nieudanie duplikuje. Te gesty Brodzikowej, te postaci - Bujakiewicz przecież to sobowtór Nel, a ta koleżanka Magdy zdjęła skóre z Elaine. I żeby one przynajmniej umiejętnie je naśladowały... Ally była słodka, szalona po prostu wyjątkowa...A główna bohaterka naszego serialu drewniana, wyuzdana wręcz, jakoś niebardzo przekonywująca. Dialogi podobnie - plastykowe, naciągane, ogólnie scenariusz mało oryginalny, przewidywalny i nudnawy. W Ally każda sprawa poruszała w sposób zabawny poważne sprawy współczesnego świata. A tutaj widzimy zwyczajne sprawy, zwyczajne miejsca i jak najbardziej zwyczajnych ludzi. Pełno jest zwyczajności w naszych serialach (czyt M jak miłośc, Klan itp). Myślałam że ten serial będzie niejako taka odskocznią od nich... Ciekawe tylko kogo wezmą jako odpowiednika Ling, bo nie wyobrażam sobie w tej roli kogo innego jak Lucy Liu...Wszystko mi w tym serialu wydaje się takie jakieś mdłe i słodkawo-naiwne...Bohaterowie Ally mieli swój charakter a przede wszystkim swoje małe bądź wieksze dziwactwaTo było naprawdę wciągające...

Mimio wszystko nadal będę śledzić losy Magdy M., mając nadzieję, że Polak jednak potrafi...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 08:35   #38
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Oglądałam i według mnie zapowiada się fajnie. Bardzo lubię Brodzik, Świderskiego, a ten motocyklista Paweł Małaszyński boskiii .
W sumie po jednym odcinku jeszcze za dużo powiedzieć nie można, ale zachęcił mnie na kolejne . A powtórka jest w niedzielę około 16-17 (mam w programie ).
Natomiast te inne nowe seriale "Tango z aniołem" i "Anioł stróż" widziałam urywkowo i wiem, że zupełnie mnie nie wciągną .
Czekam jeszcze na "Nianię" chociaż nie nastawiam się na jakiś hicior .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 08:52   #39
AgaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 133
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa
bardzo przyjemny w sam raz na jesienne wieczory pod kocykiem i z kubkiem herbaty cynamonowej ))
Jestem tego samego zdania
Dla mnie super rozrywka...

Edytowane przez AgaWW
Czas edycji: 2005-09-07 o 09:16
AgaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:02   #40
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
Ja się gigantycznie zawiodłam na tym serialu...Miał to być polski odpowiednik "Ally McBeal...mojego ukochanego serialu. Wszystko do niego nawiązuje, a czasem wręcz bezczelnie i nieudanie duplikuje. Te gesty Brodzikowej, te postaci - Bujakiewicz przecież to sobowtór Nel, a ta koleżanka Magdy zdjęła skóre z Elaine. I żeby one przynajmniej umiejętnie je naśladowały... Ally była słodka, szalona po prostu wyjątkowa...A główna bohaterka naszego serialu drewniana, wyuzdana wręcz, jakoś niebardzo przekonywująca. Dialogi podobnie - plastykowe, naciągane, ogólnie scenariusz mało oryginalny, przewidywalny i nudnawy. W Ally każda sprawa poruszała w sposób zabawny poważne sprawy współczesnego świata. A tutaj widzimy zwyczajne sprawy, zwyczajne miejsca i jak najbardziej zwyczajnych ludzi. Pełno jest zwyczajności w naszych serialach (czyt M jak miłośc, Klan itp). Myślałam że ten serial będzie niejako taka odskocznią od nich... Ciekawe tylko kogo wezmą jako odpowiednika Ling, bo nie wyobrażam sobie w tej roli kogo innego jak Lucy Liu...Wszystko mi w tym serialu wydaje się takie jakieś mdłe i słodkawo-naiwne...Bohaterowie Ally mieli swój charakter a przede wszystkim swoje małe bądź wieksze dziwactwaTo było naprawdę wciągające...

Mimio wszystko nadal będę śledzić losy Magdy M., mając nadzieję, że Polak jednak potrafi...
już bez przesady.Przecież oczywiste było to,że ten serial nie dorówna "Ally Mc Beal"
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:10   #41
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cóż nie wypowiadam się bo wczoraj oglądałam kawałek- pamiętam tylko, że z moim TŻ parskneliśmy śmiechem po jakims zdaniu Brodzik
Mnie najbardziej zastanawia czemu TVN nastawił się na kopiowanie seriali- Magda M, Niania - jak ja się usmiałam na tym serialu
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 09:14   #42
stelena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Dziewczyny Joasia Brodzik miała na sobie taka świetną biała koszule zawiązywana z boku od dawna o takiej marzyłam Może któraś wie gdzie taka można dostać Nie widziałam napisów końców W "Kasi i Tomku" zazwyczaj podawali kto ubierał ...
stelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:19   #43
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez cattt
już bez przesady.Przecież oczywiste było to,że ten serial nie dorówna "Ally Mc Beal"
Poza reżyser się wypowiadał, ze to wcale nie miało być nic na wzór Ally i nie rozumie tych spekulacji.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:26   #44
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

dopiero w tym wątku spotkalam się z porównaniem do Ally,wcześniej o tym nie słyszałam.hmmm
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:27   #45
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez cattt
dopiero w tym wątku spotkalam się z porównaniem do Ally,wcześniej o tym nie słyszałam.hmmm
Ja słyszalam w "Coza tydzień" i wtedy gadali z Jackiem Borcuchem własnie.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:28   #46
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

oglądałam troszke i od razu co mi sie rzuciło w oczy to beznadziejna fryzura Joanny B. najgorzej mi sie nie podobala na przyjęciu w tych związanych włosach serial może być zobaczymy jak potoczy sie dalej
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:33   #47
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

aaa
Moim zdaniem porównywanie polskich serialików do tych zagranicznych nie powinno mieć miejsca.Wydaje mi się,że Polska troszke kuleje jeśli chodzi o takie przebojowe produkcje (czyt.np.Ally).Chyba dobra jest natomiast gdy mamy do czynienia ze zwykłymi obyczjówkami,prostymi,mał o skomplikowanymi.(telenowe le polskie typu M jak miłość chociażby)
Obecnie seriali nie oglądam żadnych (oglądałam jedynie Chirurgów,których zdjęli z anteny )
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:43   #48
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez cattt
aaa
Moim zdaniem porównywanie polskich serialików do tych zagranicznych nie powinno mieć miejsca.Wydaje mi się,że Polska troszke kuleje jeśli chodzi o takie przebojowe produkcje (czyt.np.Ally).Chyba dobra jest natomiast gdy mamy do czynienia ze zwykłymi obyczjówkami,prostymi,mał o skomplikowanymi.(telenowe le polskie typu M jak miłość chociażby)
Obecnie seriali nie oglądam żadnych (oglądałam jedynie Chirurgów,których zdjęli z anteny )
No własnie, z tymi Chirurgami, to przesada ze strony polsatu. Napisałam już do nich maila w tej sprawie. To juz nie pierwszy raz, kiedy zaczynają coś emitować w wakacje, a z dniem 1 wrzesnia zdejmują sobie z anteny w bezczelny sposób, bo tak! Niewazne, że kogos mogło interesować, co będzie w następnym odcinku
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:09   #49
AgaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 133
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

A ja mam dosc po czesci ogladania tylko amerykanskich seriali. Jestem podobnego zdania co cattt - nie wyrazajmy sie zle o rodzimych produkcjach.
M jak milosc, Klan, Magda M i inne to nasza rzeczywistosc, to co nas otacza. Dlaczego mamy ciagle ogladac zycie zachodnie czy inne?
AgaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 10:33   #50
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Poza reżyser się wypowiadał, ze to wcale nie miało być nic na wzór Ally i nie rozumie tych spekulacji.
Ta jego wypowiedź mnie dziwi. Odkąd tylko zaczęto kręcić ten serial w prasie pojawiały sie nagłówki, mówiące o wzorowaniu sie reżysera na "Ally McBeal". Catt czy nie uważasz że zbyt wiele u nas tych zwyczajnych seriali o zwyczajnych ludziach? Czy nie warto byłoby zrobić czego oryginalnego? Ja się dość naoglądam szarości i codzienności wokół siebie aby później jeszcze na to patrzeć w telewizji. Polskie produkcje mogą być dobre i bez tego. Czy naprawdę nie stać Polsatu czy TVNu na produkcję swojego pomysłu? Jeżeli chcą już wzorować się na zagranicznych serialach to niech to robią przynajmniej dobrze. "Kasia i Tomek" to przykład dobrze zrobionego sitcomu. Natomiast już "Świat wg Kiepskich" jest poprostu jak sam tytuł głosi kiepski. Rozumiem że mamy inne realia niż ludzie w USA. Ale tu bardziej chodzi o bohaterów serialu, o scenariusz. Już sczerze mówiąc bardziej mi sie podobał "13 posterunek". Wyraziste postci, ciekawe przygody, niezłe teksty.

Calista długo przygotowywała sie do gry w "Ally McBeal". Ponadto miała doświadczenie aktorskie, często występowiała w teatrach. Stworzyła postać i to postac niebanalną, wyjątkową. Postać ta miała swoją duszę , swoje typowe gesty. Była wiarygodna na tyle, że oglądacze naprawdę wierzyli w jej istnienie. Każdy bohater miał zresztą swoją osobowość, każdy był "jakiś".

Myślę, że ta rola będzie dla Brodzikowej, aktorki z nietak dużym przecież stażem, wielkim wyzwaniem i dopiero w iej będzie mogła udowodnić czy ma talent czy powinna poświęcić się na wybiegu.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:37   #51
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Mi sie srednio podobal Ale mysle ze sie wciagne w ogladanie Wole M jak Milosc
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:37   #52
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Obejrzalam Magde M. Poza rzeczywiscie super balkonem nie zauwazylam nic ciekawego. Banalne do bolu dialogi i sytuacje, sztywna Brodzik z koszmarna fryzura.. Innych nowych seriali nawet nie sprawdze. Moze "Nianie", bo widzialam ladne wnetrza w zajawkach , ale podejrzewam, ze sam serial bedzie glupi i niesmieszny. Ale dzisiaj o 17.10 na TVP2 startuje "Allo allo" Zachyncam do oglyndania
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:42   #53
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez misioczat
Obejrzalam Magde M. Poza rzeczywiscie super balkonem nie zauwazylam nic ciekawego. Banalne do bolu dialogi i sytuacje, sztywna Brodzik z koszmarna fryzura.. Innych nowych seriali nawet nie sprawdze. Moze "Nianie", bo widzialam ladne wnetrza w zajawkach , ale podejrzewam, ze sam serial bedzie glupi i niesmieszny. Ale dzisiaj o 17.10 na TVP2 startuje "Allo allo" Zachyncam do oglyndania
"Niania" jest na licencji, więc wszystkie wnętrza i dialogi będą identyczne, jak w oryginale. Nie rozumiem trochę idei kręcenia tego serialu, bo oglądać to samo po raz drugi, tyle, ze w polskiej wersji, to niezbyt interesujace. Zart jest smieszny tylko raz.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:46   #54
qbeczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Hmm , obejrzałam Magde M. zobaczymy co będzie dalej, ale ja lubie oglądać ładne kolorowe wnętrza , kolorowo ubranych ludzi, zadowolonych z pracy zycia....bo szarości mam dość wkoło, także to bedzie dobry serialik na oderwanie sie od rzeczywistości oglądany z herbatką
qbeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:46   #55
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Nie ogladalam oryginalu "Niani", to moze sie jednak setnie ubawie i zachwyce hehe.. tiaaa..
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:02   #56
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez Lovisa
No własnie, z tymi Chirurgami, to przesada ze strony polsatu. Napisałam już do nich maila w tej sprawie. To juz nie pierwszy raz, kiedy zaczynają coś emitować w wakacje, a z dniem 1 wrzesnia zdejmują sobie z anteny w bezczelny sposób, bo tak! Niewazne, że kogos mogło interesować, co będzie w następnym odcinku
Masz racje! Ja tez jestem wsciekla na polsat za zdjecie tego serialu!
Tez napisze do nich maila! A co
Czy tam nalezy pisac w jakies konkretne miejsce, do konkretnego dzialu?

Chirurgow, ktorzy byli bardzo fajni, dali kilka odcinkow i zrezygnowali, a takie beznadziejne gnioty jak np Pierwsza Milosc (na poczatku ogladalam, ale teraz to taaakie nudne, ze mialam dosc) to codziennie leca...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:05   #57
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Cytat:
Napisane przez lexie
Masz racje! Ja tez jestem wsciekla na polsat za zdjecie tego serialu!
Tez napisze do nich maila! A co
Czy tam nalezy pisac w jakies konkretne miejsce, do konkretnego dzialu?

Chirurgow, ktorzy byli bardzo fajni, dali kilka odcinkow i zrezygnowali, a takie beznadziejne gnioty jak np Pierwsza Milosc (na poczatku ogladalam, ale teraz to taaakie nudne, ze mialam dosc) to codziennie leca...
Trzeba poszperac na stronie polsatu, gdzieś tam jest "Kontakt". Ale nie licz na odpowiedź, ja jej nie dostałam To chyba tylko tvn odpisuje na maile. Polsat jest beznadziejny, jeśli chodzi o zmianę ramówki, kiedyś w wakacje puszczali "Różowe lata 70", fajny był ten serial, ale oczywiście 1 września - cyk, serialu nie ma. I za rok zrobili to samo Bezczelni sa.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:09   #58
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

O wlasnie, "Rozowe Lata 70-te" tez lubilam!
Jakos polsat zdejmuje tylko to co luibie Kiepscy tyle czasu lecieli, a ja nie moglam na te bzdure patrzec.

Poszukam tego kontaktu (wlasnie szukam ), nie liczylam na odpowiedz, prawde mowiac oni pewnie nie czytaja tych maili
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:23   #59
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

A tak inaczej- najbardziej dziwi mnie Kot bo z roli w której pokazał, że jest aktorem nieprzeciętnym, bym wręcz powiedziała, że jednym z niewielu który potrafi w polsce naprawde grać ( mówie tu o "Skazany na Bluesa" ) wrócił do "prymitywnego" serialu gdzie będzie marnował tak wielki talent. Prymitywnego bo dla mnie grając Ryśka pokazał prawdziwy warsztat aktorski, a teraz będzie udawać nażelowanego lalusia.
Cóż- chyba z czegoś życ musi.
Rola Ryśka pokazała co potrafi- szkoda, że aktorzy w polsce żyją głównie z seriali.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:01   #60
AgaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 133
Dot.: Nowy BABSKI ;) serial "MAGDA M."

Jest zasada : nie wszystkim to samo sie podoba.
AgaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.