Seks - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-08, 13:33   #1051
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Juz wczesniej zadalam to pytanie ale nikt nie odpowiedzial, moze sprobuje jeszcze raz!
Niektorzy meżczyzni maja wilgotnego penisa tzn przed wytryskiem wydobywają sie z niego kropelki przezroczystego plynu, a inni maja zupelnie suchego! Wiecie moze od czego to zalezy? i czy jest spowodowana suchosc badz ta wilgotnosc?
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 16:00   #1052
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Seks

Nie wiem MonisiuPP, ja zawsze trafiałam na "mokre" przypadku, "sychy" mi się nie zdarzył. Myślałam, że wszystkie są "mokre"?
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 16:52   #1053
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Seks

Sylwio, no i jak sie sprawa rozstrzygnela w koncu???????
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 11:06   #1054
ross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 92
GG do ross
Dot.: Seks

MonisiuPP , pewnie wiele nie pomoge ale wydaje mi sie ,ze jest to sprawa indywidualna ale wiem ,ze w tym płynie który czasem sie własnie wydobywa przed wytryskiem sa plemniki dlatego metoda "przerywanego" stosunku to jedno z gorszych rozwiazan bo własnie w takim przypadku pomimo,iz nie było wytrysku ( tzn. w pochwie ) to moze dojsc do zaplodnienia... ale czym uwarunkowane jest to zjawisko "mokrego penisa" to nie wiem
ross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 14:10   #1055
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

moze chodzi o wiek? u mnie jakos tak sie skladalo ze ci mlodsi 20-30 mieli mokre a powyzej 30 nie mieli... Moze macie podobne doswiadczenia?
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 14:38   #1056
ross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 92
GG do ross
Hmm , wiekiem to wydaje mi sie ,ze nie ale to chyba sprawa indywidualna , tak jak z nawilzeniem u kobiety....

aaa , jeszcze do watku , który był kiedys poruszony-dziewczyny pisały ,ze podobaja im sie rowniez kobiety... ja am podobnie , podobaja mi sie faceci... zupełnie nie pociagaja mnie fizycznie ale mi sie podobaja... jesli facet jest fajny to sie i obejrze... ale to chyba kazdy tak ma... tak mi sie wydaje...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 21:06 Powód: Post po poscie!!
ross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 17:44   #1057
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Seks

no więc zamieszczam ciąg dalszy mojej historii chłopak po tym jak wyszedł z mojego domu juz nie wrócił!!! spotkałam go po tygodniu w barze to udawał ze mnie nie widzi!dosłownie myslałam że tam padne w takim byłam szoku...a to tylko dlatego że poprosiłam go o niegadanie głupot...byłam juz pewna że to koniec a on tu dzisiaj do mnie wpada (po 10 dniach nieobecności i udawaniu że mnie nie zna )i z tekstam że chciałby pogadać na to ja mu że chyba nie mamy juz o czym...i to by było na tyle i dobrze mi z tym bo chamowi nie dam się tak traktować!
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 17:47   #1058
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Seks

O mader- aż dziesięć dni mu zeszło przemyśleć i uwierzyć w to że zachował się głupio i chamsko?? Gdzie on się wychował- na innej planecie?? I nawet nie przeprosił?? Cóż za tupet!!! Co on ćwiczy?? Podchody??
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 17:50   #1059
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Seks

Przepraszam, a ile byliście razem? Bo mój były TŻ tez był czasem nieprzewidywalny, ale nigdy by nie udawał, ze mnie nie zna, tylko dlatego, że zwrócilam mu uwagę, za bardzo byliśmy zżyci ze sobą i takie zachowanie wzgledem siebie byłoby niemożliwe po prostu.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 18:08   #1060
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez sylwia18
no więc zamieszczam ciąg dalszy mojej historii chłopak po tym jak wyszedł z mojego domu juz nie wrócił!!! spotkałam go po tygodniu w barze to udawał ze mnie nie widzi!dosłownie myslałam że tam padne w takim byłam szoku...a to tylko dlatego że poprosiłam go o niegadanie głupot...byłam juz pewna że to koniec a on tu dzisiaj do mnie wpada (po 10 dniach nieobecności i udawaniu że mnie nie zna )i z tekstam że chciałby pogadać na to ja mu że chyba nie mamy juz o czym...i to by było na tyle i dobrze mi z tym bo chamowi nie dam się tak traktować!
Sylwia strasznie mi przykro ze ten cham tak Cie potraktowal .
Ale teraz moge cos powiedziec... Mam nadzieje ze Cie nie urażę - wygladal mi na takiego

Zaslugujesz na kogos lepszego.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 18:18   #1061
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Seks

a mnei sie wydaje ze on probowal ja na przetrzymanie wziasc, mial nadzieje ze dziewczyna jest b.b.b. zakochana i ze jesli wroci po takim czasie to ona szczesliwa padnie mu do stop :lol2:
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 18:22   #1062
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Ines nie uraziłaś mnie
Lovisa bylismy razem tylko 2 miesiace ale znam go już długi czas...nigdy bym się nie spodziewała że tak się zachowa

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a mnei sie wydaje ze on probowal ja na przetrzymanie wziasc, mial nadzieje ze dziewczyna jest b.b.b. zakochana i ze jesli wroci po takim czasie to ona szczesliwa padnie mu do stop :lol2:
no to mu nie poszło
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 21:08 Powód: Post po poscie!!
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 18:38   #1063
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Seks

Sylwio, zbaraniałam Myślałam, że takich chamów to nie ma Twoja decyzja była słuszna, ale to wiesz


MoniasiaPP - z penisa wydobywa się płyn, który może zawierać plemniki, płyn ten oczyszcza nasieniowody (również z moczu) - przygotowuje je na wytrysk spermy. Nie pamiętam już jak to się fachowo nazywa, a w ogólniaku taka dobra z tego byłam
Na pewno nie jest to związane z wiekiem - wszyscy faceci mają (a przynajmniej powinni mieć) "mokre" penisy gdy się podniecą - tak to działa i już
__________________


Edytowane przez konfitura
Czas edycji: 2005-10-12 o 12:05 Powód: upiększyłam ;-)
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 19:22   #1064
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez sylwia18
no to mu nie poszło
no niebardzo


jeszcze ewentualnosc ze nagle, kiedy cie zobaczyl cos w nim peklo i zaczal cala noc ropaczac, plakac, lametnowac jaki to byl glupi i wogole dlatego postanowil wrocic i pogadac
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 19:32   #1065
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Seks

kasiu nie wydaje mi się aby rozpaczał po prostu olewał mnie ale w końcu zrozumiał że kiedyś przyjść musimyślał pewnie że wszystko bedzie ok ale się chłopak przeliczyłeh nawet juz nie chce mi sie o nim pisać takie to głupie jestcieszę się tylko że nie potrafie szybko sie zakochiwać- jeszcze nic większego miedzy nami nie było wiec rozpaczy nie matylko żal tego zmarnowanego z nim czasu
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 20:15   #1066
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Seks

jego dowodu osobistego skanopw
Cytat:
Napisane przez sylwia18
cieszę się tylko że nie potrafie szybko sie zakochiwać- jeszcze nic większego miedzy nami nie było wiec rozpaczy nie matylko żal tego zmarnowanego z nim czasu

tez b. czesto cieszylam sie z tego ze nei zakochuje sie zbyt szybko
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 20:28   #1067
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Seks

Ja jak na razie nie mam ochoty na trójkąty i nie będę mieć a co do spermy to nie przełamałam się co do połykania
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 09:07   #1068
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Sylwia18, ja tez tak mam gdy sie nie zakocham, cholernie mi szkoda zmarnowanego czasu... Naprawde bardzo nad tym ubolewam, teraz jestem w podobnej sytuacji i nie moge sobie darowac, ze z tym idiota zmarnowalam czas! :P
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 09:23   #1069
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Seks

oj dziewczyny, jaki zmarnowany czas??

jakos nigdy tego tak nie odbieralam,
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 09:51   #1070
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
oj dziewczyny, jaki zmarnowany czas??

jakos nigdy tego tak nie odbieralam,
W pelni popieram,nie mozna tak do tego podchodzic bo kazda sytuacja,zdarzenie,osoba jest nosnikiem emocji przez ktore ksztaltujemy sobie pewien obraz,poza tym nawet jezeli cos okazuje sie porazka to mozna wyciagnac z tego wnioski.Wiem,ze nastepuje tez powtarzalnosc bledow ale.....nigdy na zadna relacje z facetem nie patrzalam przez pryzmat zmarnowanego czasu.Owszem,zostaje czasem uczucie niesmaku czy pewnego zalu za czyms.....ale nie traktuje tego w ten sposob,ze "szkoda bylo czasu dla Ciebie".
Patrzac teraz z perspektywy czasu wiem,ze zaden zwiazek nie byl zmarnowany;nasze drogi sie rozeszly,byly to rozne relacje ale po czesci przez takie a nie inne wydarzenia jestem silniejsza i swiadoma siebie,wlasnych pragnienI chociaz czasem pojawia sie brak wiary w lepsze jutro to...wiem,ze warto upadac by podnosic sie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 14:29   #1071
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP
Sylwia18, ja tez tak mam gdy sie nie zakocham, cholernie mi szkoda zmarnowanego czasu... Naprawde bardzo nad tym ubolewam, teraz jestem w podobnej sytuacji i nie moge sobie darowac, ze z tym idiota zmarnowalam czas! :P

jak tak nie sądze przynajmniej wiem teraz na jakich kolesi uważac i jakich omijać
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 15:36   #1072
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Hexxana
W pelni popieram,nie mozna tak do tego podchodzic bo kazda sytuacja,zdarzenie,osoba jest nosnikiem emocji przez ktore ksztaltujemy sobie pewien obraz,poza tym nawet jezeli cos okazuje sie porazka to mozna wyciagnac z tego wnioski.Wiem,ze nastepuje tez powtarzalnosc bledow ale.....nigdy na zadna relacje z facetem nie patrzalam przez pryzmat zmarnowanego czasu.Owszem,zostaje czasem uczucie niesmaku czy pewnego zalu za czyms.....ale nie traktuje tego w ten sposob,ze "szkoda bylo czasu dla Ciebie".
Patrzac teraz z perspektywy czasu wiem,ze zaden zwiazek nie byl zmarnowany;nasze drogi sie rozeszly,byly to rozne relacje ale po czesci przez takie a nie inne wydarzenia jestem silniejsza i swiadoma siebie,wlasnych pragnienI chociaz czasem pojawia sie brak wiary w lepsze jutro to...wiem,ze warto upadac by podnosic sie

dokladnie, kazdy poprzedni zwiazek uczy nas czegos nowego,
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 15:59   #1073
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: Seks

dokladnie tak mysle. zawsze jest to nawet jakas nowa przygoda, poznanie kogos nowego, a nie stracony czas. gdybysmy nie sprawdzili kim naprawde ejst ten czlowiek, nigdy nie wiedzielibysmy czy czas bedzie z nim stracony czy nie : )
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 20:47   #1074
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Seks

jedyne czego byloby mi szkoda to wlasnie nie czasu a uczuc wlozonych w ten zwiazek, mojego serduszka, i tego ze drugi czlowiek tego nei potarifl docenic, badz odpowiednio szybko zakonczyc [kiedy jeszcze nei bylo z moejj strony wielkich uczuc] ale to tylko w przypadku kiedy ja sie zaangazuje a on nie za bardzo
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 22:30   #1075
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Seks

Sylwia, czytam i czytam to Twoje strory i muszę to napisać - ale pozory mylą!
widziałam tego Twojego (byłego) chłopaka gdzieś na zdjęciu- mój ideał, bardzo przytojny, taki lekko nie w tym światku- ogolnie wyglądał na takiego przytulnego, miłego chłoptasia, a tu masz! taki cham!
Dobrze zrobiłas, koleś zachował się jak szczeniak, w dodatku tchórz!
Pozdrawiam Cię ciepło
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 23:09   #1076
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
jedyne czego byloby mi szkoda to wlasnie nie czasu a uczuc wlozonych w ten zwiazek, mojego serduszka, i tego ze drugi czlowiek tego nei potarifl docenic, badz odpowiednio szybko zakonczyc [kiedy jeszcze nei bylo z moejj strony wielkich uczuc] ale to tylko w przypadku kiedy ja sie zaangazuje a on nie za bardzo

teraz "dopomyslane"

a jednak zalowalabym, zalowalabym tych niewykorzystanych okazji kiedy to chcac byc w pelni fair wzgledem niego poprostu odpuscilam sobie, a teraz zaczynam zalowac, bo moze zakochalabym sie w osobie ktora by tak samo mi to okazywala jak ja jej
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 08:51   #1077
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: Seks

Sorki, że się wtrącę do tematu - mam małe pytanko...
Pytanie dotyczy doznań kochanków po porodzie.
Chciałabym tu prosić o wypowiedzi wizażanki mamuśki - czy seks z mężusiem po porodzie jest jakiś inny? Chodzi mi o doznania partnerów, bo wiadomo że kobietki na początku nie podchodzą 'do tego' zbyt chętnie...
Wiadomo, że nasze ciałko zostaje 'lekko naruszone' podczas porodu - ciekawi mnie czy po wszystkim, po zagojeniu się ranek czy wszystko wraca do normy, czy nasze ciało jest takie same??? Na pewno wiecie o co mi chodzi...
Proszę o odpowiedzi - jestem tego ciekawa niezmiernie, a temat jest dla mnie o tyle interesujący ponieważ jestem w ciąży...
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam!!

Edytowane przez Angie144
Czas edycji: 2005-10-17 o 12:33
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 16:05   #1078
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Seks

mam za sobą seks oralny oraz całowanie sie z dziewczyną
na nic wiecej nie bylam gotowa, a teraz po prostu nie mam odpowiedniego partnera
jesli chodzi o pierwsze - bardzo lubilam i wbrew pozorom smakowalo mi nasienie wiec zawsze polykalam choc absolutnie nie bylam do tego zmuszana, moj wtedy obecny chlopak wrecz sie dziwil ...

Angie - nie wiem jak to jest, bo dzieci nie mam, ale pytalam mamy - powiedziala ze po ciazy kobieta robi sie 'luźniejsza' i to kwestia jednostki, jaka bedzie miala ochote na seks
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 17:04   #1079
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Seks

oj chyba za bardzo sobie zaniedbalam to forum... widze dyskusje sie tocza a ja nie bardzo w temacie jestem... chyba najblizsza noc spedze na czytaniu waszych postow i nadrabianiu zaleglosci
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 17:12   #1080
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Cytat:
Napisane przez martina@
mam za sobą seks oralny oraz całowanie sie z dziewczyną
na nic wiecej nie bylam gotowa, a teraz po prostu nie mam odpowiedniego partnera
jesli chodzi o pierwsze - bardzo lubilam i wbrew pozorom smakowalo mi nasienie wiec zawsze polykalam choc absolutnie nie bylam do tego zmuszana, moj wtedy obecny chlopak wrecz sie dziwil ...

Angie - nie wiem jak to jest, bo dzieci nie mam, ale pytalam mamy - powiedziala ze po ciazy kobieta robi sie 'luźniejsza' i to kwestia jednostki, jaka bedzie miala ochote na seks
Popytaj na forum mamy z klasą

Cytat:
Napisane przez martina@
mam za sobą seks oralny oraz całowanie sie z dziewczyną
na nic wiecej nie bylam gotowa, a teraz po prostu nie mam odpowiedniego partnera
jesli chodzi o pierwsze - bardzo lubilam i wbrew pozorom smakowalo mi nasienie wiec zawsze polykalam choc absolutnie nie bylam do tego zmuszana, moj wtedy obecny chlopak wrecz sie dziwil ...
Tak jak ty, też połykałam spermę i powiem czasem nawet smakuje mi ponoć ananasy jedzone przez mezczyznę przyprawia pysznie nasienie
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.




Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 21:10 Powód: Post po poscie!!
sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.