Mobilking - nowa sieć komórkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 18:44   #1
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173

Mobilking - nowa sieć komórkowa


Witam.
Ostatnio oglądając tv, natknęłam się na reklamę Mobilkingu. (Jeśli ktoś nie widział: klik)
Mówiąc szczerze, trochę mnie zniesmaczyła. Nie wiem czemu, ale ja to odbieram jako pewną dyskryminację kobiet (może takie było założenie, nie wiem).
Z tego, co wiem, mamy równouprawnienie i kobieta jeśli chce, może zostać drwalem czy strażakiem, i nie jest powiedziane, że będzie wykonywała swoją pracę gorzej niż mężczyźni. No ale przecież - niektóre rzeczy są tylko dla prawdziwych facetów, zapomniałam. Poza tym, nie podoba mi się przedstawienie kobiet w tej reklamie (ubiór, zachowanie).

A co Wy o tym sądzicie?
Czy też uważacie, że za niektóre rzeczy kobiety nie powinny się brać?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 19:05   #2
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Bardzo fajna reklama. Z pomysłem, z pazurem.

Mam dystans do takich rzeczy. Szczerze? Nie jestem za równouprawnieniem.

Nie uważam, że wszystkie zawody są dla kobiet. Wyobrażasz sobie kobietę drwala z siekierką czy piłą? Trzeba mieć ogromną siłę. I o ile kobieta sama sobie może narąbać drewna na opał to nie sądzę, by chciała wykonywać to jako pracę zawodową.
Faceta kosmetologa też nie widziałam...
Istnieje obecnie jeszcze zakaz pracy dla kobiet w kopalniach.


A z dyskryminacją trzeba się niestety pogodzić. Nadal zarabiamy średnio 20 % mniej, niż mężczyźni na tych samych stanowiskach. Mimo całego szumu nic się nie zmienia i podejrzewam, że szybko nie zmieni.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 19:22   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Nie jestem za równouprawnieniem, ale tak reklama kobiety ośmiesza i tyle. Pokazuje je (również za sprawą słów) jako kompletne idiotki.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 19:43   #4
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

mnie tam reklama nie jest w stanie "ruszyc", biadolenie o niej to tylko mlyn na wode reklamodawcy - bo nie wazne co , wazne ze mowia

za to wielkie politowanie wzbudzilo we mnie oficjalne stanowisko mobilkinga, ktory twierdzi:

"Nasza grupa docelowa sa prawdziwi faceci. Obserwacja rynku pozwoliła nam ustalic, że sa to panowie ze średnim lub podstawowym wykształceniem, którzy nie maja dużej kasy, ale lubią sport, szybkie samochody i piękne kobiety"

(cytat z wywiadu z rzecznikiem firmy, zamieszczonym w "Dzienniku Polska Europa Świat")

jak dla mnie idealna definicja "prawdziwego faceta" - oby takich wiecej, normalnie mam nadzieje ze jestem dla nich wystarczajaco piekna...
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 19:49   #5
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Reklama żałosna, a ciekawe co mi się stanie, jak to ja, kobieta, zechcę mieć telefon w tej sieci, ha? Może mi telefon z ręki wypadnie, idąc myślą twórców reklamy

Równouprawnienia nie ma i nie będzie. Ja przynajmniej nie chcę.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 19:55   #6
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
mnie tam reklama nie jest w stanie "ruszyc", biadolenie o niej to tylko mlyn na wode reklamodawcy - bo nie wazne co , wazne ze mowia

za to wielkie politowanie wzbudzilo we mnie oficjalne stanowisko mobilkinga, ktory twierdzi:

"Nasza grupa docelowa sa prawdziwi faceci. Obserwacja rynku pozwoliła nam ustalic, że sa to panowie ze średnim lub podstawowym wykształceniem, którzy nie maja dużej kasy, ale lubią sport, szybkie samochody i piękne kobiety"

(cytat z wywiadu z rzecznikiem firmy, zamieszczonym w "Dzienniku Polska Europa Świat")

jak dla mnie idealna definicja "prawdziwego faceta" - oby takich wiecej, normalnie mam nadzieje ze jestem dla nich wystarczajaco piekna...
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:03   #7
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

reklama jak kazda inna, nie ruszyła mnie,..
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 20:07   #8
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Hmm.. byłam na stronce tego "cuda". Ciekawa jestem jakich klientów docelowych miał na myśli Mobilking, bo nie sądzę żeby kobiety były zainteresowane typowo męskimi gadżetami (plakat z gorącą dziewczyną, pudełko na papierosy, durna naklejka na auto, itp.)

Dziwne, że operator skupił się wyłącznie na facetach, bo przecież jest ich mniej niż kobiet, a po drugie.. statystyki mówią, że to my kobiety wydajemy więcej kasy na rachunki za telefon

Choć.. znając życie, za jakiś czas opamiętają się i przypomną sobie o Nas kobietach, robiąc tak samo debilną reklamę jak teraz, ale w roli głównej będą faceci
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:11   #9
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Nie mieli sie czym wybic.
Jest wiele operatorow ktore maja swoja stala rzesze klientow.
Mysla ze tym sposobem zyskaja klientow.
W takiej sytlacji na rynku musieli by sie czyms mocnym wybic a nie tylko zalosna reklama.
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:12   #10
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

1.wiedzieli jak trafić do facetów
2.znowu jakaś telefonia komórkowa
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:08   #11
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
Dziwne, że operator skupił się wyłącznie na facetach, bo przecież jest ich mniej niż kobiet, a po drugie.. statystyki mówią, że to my kobiety wydajemy więcej kasy na rachunki za telefon
W grupie docelowej jest ich więcej niż kobiet.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 21:09   #12
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
za to wielkie politowanie wzbudzilo we mnie oficjalne stanowisko mobilkinga, ktory twierdzi:

"Nasza grupa docelowa sa prawdziwi faceci. Obserwacja rynku pozwoliła nam ustalic, że sa to panowie ze średnim lub podstawowym wykształceniem, którzy nie maja dużej kasy, ale lubią sport, szybkie samochody i piękne kobiety"

(cytat z wywiadu z rzecznikiem firmy, zamieszczonym w "Dzienniku Polska Europa Świat")

jak dla mnie idealna definicja "prawdziwego faceta" - oby takich wiecej, normalnie mam nadzieje ze jestem dla nich wystarczajaco piekna...
oo tak

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;6741666]Nie jestem za równouprawnieniem, ale tak reklama kobiety ośmiesza i tyle. Pokazuje je (również za sprawą słów) jako kompletne idiotki.[/quote]

Właśnie o to m.in. mi chodziło.

Pisałam posta świeżo po obejrzeniu reklamy, ale po przemyśleniu sprawy - są dla mnie śmieszni po prostu. A jeszcze ta wypowiedź kogoś z mobilkinga... Nadal mi się ta reklama nie podoba i jak leci to przełączam, ale co mam się nimi przejmować.

Ale za równouprawnieniem nadal jestem, potrafię sobie wyobrazić kobietę z piłą.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:23   #13
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość

"Nasza grupa docelowa sa prawdziwi faceci. Obserwacja rynku pozwoliła nam ustalic, że sa to panowie ze średnim lub podstawowym wykształceniem, którzy nie maja dużej kasy, ale lubią sport, szybkie samochody i piękne kobiety"
Oglądając tą reklamę, tak właśnie sobie wyobrażałam osobę do której jest ona skierowana. Stereotypowy mężczyzna po szkole podstawowej, który za dużo nie myśli.
Podkreślam, że chodzi o stereotyp. Nie twierdzę, że każdy mężczyzna po szkole podstawowej jest idiotą, bo to by był idiotyzm z mojej strony

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2008-02-28 o 21:34 Powód: błędy, błędy...
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:25   #14
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Oglądając tą reklamę, tak właśnie sobie wyobrażałam osobę do której jest ona skierowana. Stereotypowy mężczyzna po szkole podstawowej, który za dużo nie myśli. Podkreślam, że chodzi stereotyp, nie twierdzę, że każdy mężczyzna po szkole podstawowej jest idiotą, bo to by był idiotyzm z mojej strony
a ja sobie tak myślę, czy faceta z wykształceniem podstawowym i bez kasy stać na kupowanie komórki?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:34   #15
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;6743334]a ja sobie tak myślę, czy faceta z wykształceniem podstawowym i bez kasy stać na kupowanie komórki?[/quote]
A dlaczego bez kasy? Osoby z wykształceniem podstawowym też pracują. W tej chwili telefony komórkowe są w bardzo niskich cenach, więc sądzę, że duża część społeczeństwa może sobie na nie pozwolić.
Nowa sieć wprowadziła tylko startery, bez telefonów.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:34   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Reklama prosta jak budowa cepa i wlasciwie osmiesza facetow bo pokazuje na co leca i czym mozna zwrocic ich uwage i jak latwo ich zmanipulowac.

rownouprawnienie to nie mozliwosc zostania drwalem czy gornikiem ale przede wszytskim sposob myslenia i zmiana mentalnosci.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:45   #17
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

No śmieszne te teksty o tym, że dążenie do równouprawnienia to pic na wodę.
Po drugie jak baba waży 80 czy 90 kilo, składa się głównie z mięśni, i marzy o tym, by powalać drzewa, to siekiera w dłoń i to, co robi, niech robi dobrze.
Jak któraś chce sobie sama otwierać drzwi i lecieć z siatami na 4 piętro, za to nie: skrapiac się ''perfumą'' i pomykać w peniuarach, to też jej sprawa. :P

Po pierwsze. Baaardzo blisko myslenia, że kobiety sa głupsze, bo przecież musza sobie przekręcić mapę , nie powinny jeździć na rowerach i obnażać kostek, i za taką samą pracę powinny dostawać mniejsze niż faceci wynagrodzenia. Niektóre z pań, jak widzimy, martwiąc się o kobietki w kopalniach, zmarnowały pieniądze podatników na wykształcenie; powinny uczyć się cerować skarpety, smażyć konfitury i haftować piękne kwiaty na poduszkach, oraz układać usta w dziubek, słysząc: ''Kopernik''.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 21:49   #18
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

W tej reklamie nic mi się nie podoba. Jak ją widzę od razu przełączam... Obejrzałam raz i wystarczy... denerwująca.
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 22:22   #19
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

A co do reklamy, dobrze, że skierowali ją sobie do tej swojej konkretnej grupy docelowej, bo taka ja np., do nich na pewno długo nie pójdę.
I rozmawiać o nich nie zamierzam. Dla mnie ich nie ma ; to najlepszy sposób na ukaranie kogoś, kto musi/pragnie zaistnieć.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 22:26   #20
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

jesli chodzi o ta reklame ,gdzie kobiety uprawiaja meskie zawody i delikatnie mowiac im nie wychodzi to heh chyba słaby przekaz bo ja widziałam ze 3 razy ,a dopiero z tego watku dowiedzialam sie ,ze to siec komórkowa myslalam ze to jakies Axe ,piwo albo inne super męskie COŚ
jesli ma byc rowouprawnienie to niech bedzie,czemu mozna sie nabijac w reklamach z facetów a z kobiet juz nie?
Nie poczulam sie dotknieta

Cytat:
Nasza grupa docelowa sa prawdziwi faceci.

faktycznie dziwna strategia,az strach zapytac co to znaczy PRAWDZIWY facet,a ktory to jest podrobiony

a aaa no tak nieprawdziwy to ten co nie ma telefonu w tej sieci,ahaaaaa
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 22:30   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Hum, hum, a w jakich się nabijają z facetów, w tym sensie, że facetami są (i zabierają się za jakże babskie odkurzanie np )?

Bo dla mnie (abstrakcyjny przykład) usmolony mężczyzna nad patelką spalonej cebulki i rozczulona jego słodką nieporadnością małżonka, to powód bardziej do płaczu, niż do uśmiechu.
Cyrkowe foczki, ik, ik; nie umie zmyć talerzyka, by był czysty, ale tak śmiesznie wygląda w fartuszku, wyręczmy go.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 22:37   #22
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Hum, hum, a w jakich się nabijają z facetów, w tym sensie, że facetami są (i zabierają się za jakże babskie odkurzanie np )?
mysle ze pare by sie znalazlo gdzie faceci robia z siebie durniów ale moze to tylko moje subiektywne odczucie haha (moze zamysl takich reklam byl zupelnie inny )

koniec końców ta reklama do mnie nie trafiła,przeleciała obok i jesli faktycznie na tym poprzestana to sie poslizgna na tym testosteronie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 22:37   #23
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

ja nie kupie mobilkinga napewno nie po takiej reklamie

juz raczej wybiore simplusa (teraz akurat nie mam komorki wec sie rozgladam za ofertami)
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 13:06   #24
nikitatka
Raczkowanie
 
Avatar nikitatka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

DO tej reklamy wedlug mnie trzeba podejsc z humorem.Zgadzam się ze jest kontrowersyjna ale jej twórcom pewnie oto chodziło. Zreszta pamietam jak dawno temu ogladałam wywiad z Madonna ktora mowila ze niewazne jak sie mowi byleby sie mówiło to samo jest tutaj. A wracajac jeszcze do kontrowersyjnosci reklam to taki jest coraz wiecej i trzeba sie do tego przyzwyczaic.a co myslicie o ich stawkach za polaczenia 50 groszy do wszyskich i sms15 groszy? bo jak to sobie porownuje z innymi sieciami to wyglada nawet niezle
nikitatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 13:57   #25
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

przeciez kobieca jest avonmobile
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:07   #26
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Moim zdaniem jest taka kontrowersyjna, żeby mogła wzbudzić emocje i zwrócić na siebie uwagę. I tak nie zmienię operatora, bo mam podpisana umowę. hehe
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:10   #27
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Zniesmaczyła to mało powiedziane.
Mnie ta reklama doprowadza do białej gorączki!
Nasze pożary, ziemia naszych ojców, dzieła naszych rąk.
Dyskryminacja i tyle, wiadomo, że jest to przekoloryzowane, ale z bardzo drażniący sposób.
Co gorsza, facet się z taką reklamą zgodzi, bo ma podobne poglądy. Nas to bulwersuje, facetów bawi. A poza tym sieć komórkowa dla prawdziwych facetów? No błagam! Niedługo będą sprzedawać fartuszki kuchenne tylko dla prawdziwych macho!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:53   #28
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Skoro jest Mobilking to powinno też być MOBILQUEEN czyli sieć komórkowa tylko dla prawdziwych kobiet, czy mężczyźni umieją wyglądać jak my? ubrać się jak my? czy potrafią chodzić na szpilkach jak my? czy potafią spędzić tyle czasu jak my w salonach kosmetycznych i wytrzymac depilacje, epilacje i tym podobne zabiegi ?
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 16:55   #29
nikitatka
Raczkowanie
 
Avatar nikitatka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
ja nie kupie mobilkinga napewno nie po takiej reklamie

juz raczej wybiore simplusa (teraz akurat nie mam komorki wec sie rozgladam za ofertami)
to co wolisz płacić w simplusie 72 grosze za minute (chociaż z ich reklam wygląda że minuta jest po 60groszy tylko nikt nie dodaje że po 6miesiachach bycia w simplusie) niż 50 groszy w mobilkingu? ja rozumiem że komus reklama moze się nie spodobać ale to nie jest powód żeby przepłacać.apropo przepłacania w komórkach to niedawno był fajny artykuł http://www.wykop.pl/ramka/48398/pre-...ca-20-mln-osob
nikitatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 13:15   #30
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Mobilking - nowa sieć komórkowa

Widziałam ich reklamę kilka dni temu i obejrzałam ją raczej nie z oburzeniem, a z niesmakiem. Moim zdaniem, bardziej niż obraża kobiety, fatalnie świadczy o twórcach i grupie docelowej tego spotu (co za dobry gust, smak, wyobraźnia i wyrafinowane poczucie humoru ).

Tutaj link do ciekawego artykułu na ten temat: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar...1,4978539.html

A tutaj jedna z wypowiedzi z forum (świetne hasło: *** Twój Stary ma telefon w Mobilkingu! *** )

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...783&a=76432823
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.