Lutówki 2017 ❤ cz. V - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-23, 07:36   #811
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Znajomi mają maclarena i są zachwyceni. Dla mnie ten wózek jest super do marketu ale może to zależy od modelu, te super drogie może są lepsze. Ja jak szukałam spacerówki, to byłam w większości sklepów w Wawie z wózkami. Stanęło na bj city mini gt, lekki nie jest, bo ok. 9kg, ale super się prowadzi, dziecku jest wygodnie. Ma dużą budke i kosz na zakupy. Brakuje podnozka maclareny jakoś mnie nie zachwyciły i też wcale lekkie nie są. Inglesiny podobno są ok.
No wlasnie mialam ten lepszy i nigdy wiecej. Dobrze ze udalo sie go szybko sprzedac. Teraz juz wiem co lubie w wozkach. Koniecznie pojedyncza raczka, i zadnych plastikowych kolek, lepiej piankowe i tez pojedyncze bo miedzy te podwojne ciagle cos wlazilo. I parasolki odpadaja bo maja dziwny srodek ciezkosci😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szoku ile grudniowych mam już z dzieciaczkami u boku...!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sie boje bo mam termin na styczen i zaczynam sie obawiac ze juz w grudniu moze sie dziecko pojawic. Dlatego tak obsesyjnie wszystko szykuje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 07:39   #812
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
No wlasnie mialam ten lepszy i nigdy wiecej. Dobrze ze udalo sie go szybko sprzedac. Teraz juz wiem co lubie w wozkach. Koniecznie pojedyncza raczka, i zadnych plastikowych kolek, lepiej piankowe i tez pojedyncze bo miedzy te podwojne ciagle cos wlazilo. I parasolki odpadaja bo maja dziwny srodek ciezkosci😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------


Ja sie boje bo mam termin na styczen i zaczynam sie obawiac ze juz w grudniu moze sie dziecko pojawic. Dlatego tak obsesyjnie wszystko szykuje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obyś urodziła w lutym ale trzeba być przygotowanym zawsze! Ja mam termin na połowę lutego ale do końca roku chce mieć wszystko gotowe Lepiej być gotowym niż potem się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 07:40   #813
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Obyś urodziła w lutym ale trzeba być przygotowanym zawsze! Ja mam termin na połowę lutego ale do końca roku chce mieć wszystko gotowe Lepiej być gotowym niż potem się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie nie w styczniu. Do lutego sie wykoncze 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 07:40   #814
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
No wlasnie mialam ten lepszy i nigdy wiecej. Dobrze ze udalo sie go szybko sprzedac. Teraz juz wiem co lubie w wozkach. Koniecznie pojedyncza raczka, i zadnych plastikowych kolek, lepiej piankowe i tez pojedyncze bo miedzy te podwojne ciagle cos wlazilo. I parasolki odpadaja bo maja dziwny srodek ciezkosci😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------


Ja sie boje bo mam termin na styczen i zaczynam sie obawiac ze juz w grudniu moze sie dziecko pojawic. Dlatego tak obsesyjnie wszystko szykuje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Plastikowe kółka są przerażające też nie lubię podwojnych kolek. Cieszę się, że nie muszę teraz szukać wózka.
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 07:41   #815
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
O nie nie w styczniu. Do lutego sie wykoncze 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Budyń 😄 Miałam styczeń na myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 07:43   #816
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cześć!

Mam trochę smuteczek zaczynam się sypać, a to dopiero 25tc, tyle jeszcze przede mną.
Ostatnio te mięśnie mnie trochę dobiły, a teraz spojenie łonowe. Zaczęło się z tydzień temu lekkie kłucie, a teraz nie daje rady już podbieć nawet 5 kroków, nawet przyspieszenie kroku boli, w sumie to w ogóle jak chodze boli, jak leżę i trzeba podnieść nogę też boli, no wychodzi na to, ze to to spojenie.
Jeśli o tylko ból to ok jakoś zniosę, ale oczywiście naczytałam się z internetów, że może to być rozejście kości i jeśli jest powyżej iluś mm to nie można rodzić sn.
Już dzisiaj miałam sny, ze mnie cc czeka, a ja nastawiam się na poród sn...
Dziewczyny, które mają ten problem diagnozowałyście to? Miałyście robione jakieś usg czy te kości się właśnie nie rozeszły? Bo mi lekarz powiedział, że nic na to nie poradze, ale w sumie nic nie sprawdzał.

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaparkowałam na sekundę na przystanku. Włączyłam awaryjne.
Przy odjeżdżaniu panika - jak wyłączyć kierunkowskaz (skupiłam się na jednym) i klikam góra i dół. Na szczęście jechałam z kuzynką, która szybko uświadomiła mi, że trzy minuty wcześniej włączyłam awaryjne.
Sama chyba jechałabym na nich najbliższe 20km.
ja się zastanawiam jak długo dam rade jeżdzić, bo raz, że z brzuchem jednak mi będzie średnio wygodnie, a dwa, że z mysleniem robi też się mocno nieciekawie
Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
Ps.:
- bierzecie magnez? Podczytuję dziewczyny grudniowe i jest temat odstawiania magnezu i mam wrażenie, że wszystkie biorą magnez. Ja łykam raz na dwa dni, ale na własną rękę.
biorę 1-2 dziennie

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość

Ja to panikuję strasznie już z tymi kopniakami. Wczoraj miałam właśnie taki cichy dzień - wywołałam go troszkę "oddychaniem brzuchem". Dzisiaj też spokojnie, coś tam z rana pokopał.
Ale od kilku minut wali jak szalony.
Oczywiście naczytałam się internetu i jak nie czujemy ruchów to źle, ale jak czujemy za dużo, to też źle. Nie wiem co myśleć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a za dużo to ile?

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
MalaMi są też specjalne plastry podtrzymujące, moze ich spróbuj. http://3.bp.blogspot.com/-1yIHWLaCoa...0/IMAG0705.jpg
A garderoby raczej wymieniać nie musisz no chyba, że dotychczas chodziłas z odsłoniętym brzuchem.
Cytat:
Napisane przez agniecha828 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,niestety nie mialam dzis jak was nadrobic, wpadlam sie pozalic. Chyba sue doigralam hemoroidoww nocy czulam dziwne swedzenie, a dzis przez caly dzien juz boli jestem zalamanajutro apteka albo i lekarz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
z gołym to chodziłam jakieś 15 lat temu myślałam po prostu, że ta gulka jest widoczna i trzeba będzie nosić luźniejsze bluzki, ale jak nie to spoko
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 08:03   #817
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szoku ile grudniowych mam już z dzieciaczkami u boku...!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ostatnie moze beda w polowie stycznia jeszcze sie rozpakowywac

Ooo a tak z ciekawości zajrzalam do apki i zostalo 100dni do porodu
A teraz swieta sylwester to bardzo szybko czas przeleci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 08:08   #818
ydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 247
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Czas leci bardzo szybko; )
Właśnie święta z jeden strony nie mogę ie doczekać a z drugiej trochę mnie przerażają przygotowania.niby będziemy u jednych i drugich rodziców ale ja w domu zawsze Lubie mieć coś swojego naszczescie w w sprzatsniu pomoże mąż
Dziewczyny zerkniecie na moje wyniki glukozy jest ok?
Na czczo 79
Po 1 h 154
Po 2 h 134
.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ydzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 08:30   #819
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

siemka)
ja od rana wstalam z mysla Kluski na parze!!! i prawie w pizamce lecialam do biedry
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 08:32   #820
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Mała Mi mnie boli spojenie, ale i lekarz i położna mowia, że to trzeba przeczekać.

Nikt mnie nie zdiagnozował, a internetow nie czytam dla własnego zdrowia psychicznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 08:36   #821
ydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 247
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
siemka)
ja od rana wstalam z mysla Kluski na parze!!! i prawie w pizamce lecialam do biedry
Za mną tak chodzą kluski lane na mleku i chyba dziś wkoncu zrobię aa i jeszcze kasza manna z jabłkami mniam zrobię na 2 dni : P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ydzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 08:49   #822
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Witam się niewyspana... Moja Asia postanowiła wstać dziś o 6:40 zamiast o 8, do tego wyciągnęła mnie od razu z łóżka z tekstem "mama przynieś tort"

Co do wózka, to mnie też nie zachwyciła spacerówka z zestawu 2w1, dlatego szybko go sprzedaliśmy i kupiliśmy spacerówkę PegPerego Book nie jest z tych parasolkowatych, ale dzięki temu, że jest ciut większa jest wygodna ma podnóżek, piankowe koła, ma wielką budkę i duuuży kosz. Dlatego teraz też szukam dla drugiej córki samej gondoli Jakoś parasolki do mnie też nie przemawiają...

Wieczorem miałam już wyniki moich wczorajszych badań - morfologia i mocz w normach jedynie co, to hemoglobina lekko spadła, bo jest 11,8 ale 2 miesiące temu było 12,2 więc spadek chyba niewielki dopytam jutro gin

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dzien dobry, jaka jestem śpiąca :/ ide dzisiaj na badania, ponieważ nadchodzi dla mnie wyjątkowy moment, wizyta u endokrynologa na NFZ ide 30.11, ale umawiałam sie na nia 2 grudnia 2015 r. nawet nie sądziłam ze do tego czasu bede w 7 miesiącu ciazy pobierają krew od 7, ale pani poinformowała mnie zeby przyjsc jak najpóźniej bo rano sa największe kolejki, wiec poszłam spac o 2, z myślą jaka to bede wyspana o 9-10. I jak na złość wstalam o 7 i nie wiem co ze sobą zrobic :/ jechac mi sie nie chce, a zaczynam byc głodna :/ masakra...
Eeee "tylko" rok czekałaś? teraz ponoć pierwsze wolne terminy są na 2020 rok....
Ja na badania zawsze biorę kanapkę - ledwo wychodzę z gabinetu i już wyciągam żarcie

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Cześć!

Mam trochę smuteczek zaczynam się sypać, a to dopiero 25tc, tyle jeszcze przede mną.
Ostatnio te mięśnie mnie trochę dobiły, a teraz spojenie łonowe. Zaczęło się z tydzień temu lekkie kłucie, a teraz nie daje rady już podbieć nawet 5 kroków, nawet przyspieszenie kroku boli, w sumie to w ogóle jak chodze boli, jak leżę i trzeba podnieść nogę też boli, no wychodzi na to, ze to to spojenie.
Jeśli o tylko ból to ok jakoś zniosę, ale oczywiście naczytałam się z internetów, że może to być rozejście kości i jeśli jest powyżej iluś mm to nie można rodzić sn.
Już dzisiaj miałam sny, ze mnie cc czeka, a ja nastawiam się na poród sn...
Dziewczyny, które mają ten problem diagnozowałyście to? Miałyście robione jakieś usg czy te kości się właśnie nie rozeszły? Bo mi lekarz powiedział, że nic na to nie poradze, ale w sumie nic nie sprawdzał.
A może jednak to dziecko naciska na jakiś nerw? Ta opcja wydaje się mniej dobijająca niż rozchodzące się spojenie... U mnie od kilku dni raz na jakiś czas mam taki nieprzyjemny ucisk w plecach/w lewym pośladku, że nie mogę się ruszyć bez bólu, a już zrobienie kroku lewą nogą to masakra
Nie czytaj internetów Kochana zapytaj przy najbliższej okazji lekarza albo położnej, czy da się to jakoś sprawdzić - to lepsze źródło informacji
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 08:52   #823
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Cześć!

Mam trochę smuteczek zaczynam się sypać, a to dopiero 25tc, tyle jeszcze przede mną.
Ostatnio te mięśnie mnie trochę dobiły, a teraz spojenie łonowe. Zaczęło się z tydzień temu lekkie kłucie, a teraz nie daje rady już podbieć nawet 5 kroków, nawet przyspieszenie kroku boli, w sumie to w ogóle jak chodze boli, jak leżę i trzeba podnieść nogę też boli, no wychodzi na to, ze to to spojenie.
Jeśli o tylko ból to ok jakoś zniosę, ale oczywiście naczytałam się z internetów, że może to być rozejście kości i jeśli jest powyżej iluś mm to nie można rodzić sn.
Już dzisiaj miałam sny, ze mnie cc czeka, a ja nastawiam się na poród sn...
Dziewczyny, które mają ten problem diagnozowałyście to? Miałyście robione jakieś usg czy te kości się właśnie nie rozeszły? Bo mi lekarz powiedział, że nic na to nie poradze, ale w sumie nic nie sprawdzał.



ja się zastanawiam jak długo dam rade jeżdzić, bo raz, że z brzuchem jednak mi będzie średnio wygodnie, a dwa, że z mysleniem robi też się mocno nieciekawie


biorę 1-2 dziennie



a za dużo to ile?





z gołym to chodziłam jakieś 15 lat temu myślałam po prostu, że ta gulka jest widoczna i trzeba będzie nosić luźniejsze bluzki, ale jak nie to spoko
Nie. Ona jest tylko jak z pozycji leżącej na plecach dźwigam z się do siadu. Hak stoisz czy lezysz brzuch wygląda zupełnie normalnie.

23/40
it's a boy.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 08:54   #824
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Ja mialam wozek 2w1 plus fotelik maxi cosi z adapterami do stelaza i uzywalam spacerowki z zestawu do jakiegos drugiego roku zycia. Potem kupilam lekka spacerowke maclarena i jej nienawidzialam. Taki klekot😛 a ludzie tak zachwalali..

Magnez biore od jakichs 3msc. Najpierw 3 razy dziennie a teraz dwa. Na twardnienia brzucha. Pomogl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tak samo z wózkiem. Dziecko już chce siadać, podziwiać świat, to w gondoli już nie, za to do takiej lekkiej spacerówki klekota bym go nie dała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Tez czytalam o tych mclarenach ale na szczęście sie nie skusilam, tylko pojechaliśmy poogladac i odpadla w przedbiegach. Zdecydowalismy sie na britaxa i jestem bardzo zadowolona z tej spacerowki.

Dzien dobry
Maz mi wczoraj marudzil czy idziemy na cos do kina... tylko nie wiem czy wysiedze tyle, a jeszcze gorzej jak potem kroku nie bd mogla dac bo takim siedzeniu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My idziemy z mężem w piątek na pitbulla 😀 córeczka zostaje z moją mamą 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:00   #825
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
U mnie tak samo z wózkiem. Dziecko już chce siadać, podziwiać świat, to w gondoli już nie, za to do takiej lekkiej spacerówki klekota bym go nie dała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------


My idziemy z mężem w piątek na pitbulla 😀 córeczka zostaje z moją mamą 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oglądałam na HBO. Warto. Polecam! Teraz czekam na PIT Bull niebezpieczne dziewczyny.

23/40
it's a boy.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:03   #826
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Mała mi, trochę tu nas jest z bolacym kroczem 😊 Mnie już chyba z 2 miesiące boli, czasami aż ciężko wstać z łóżka. Większość z nas konsultowala się z lekarzem, który po zbadaniu szyjki na fotelu i zamierzeniu na usg, mówił ze wszystko ok i tak może być 😊

Ja po prostu muszę wstać, zaprowadzić córeczkę do przedszkola i nie ma zmiłuj. Jakoś udaje mi się "rozchodzic". Dziś mnie mega boli, idę na 11 na gimnastykę. Też mi to pomaga. Ogólnie ruch ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Oglądałam na HBO. Warto. Polecam! Teraz czekam na PIT Bull niebezpieczne dziewczyny.

23/40
it's a boy.
Właśnie na niebezpieczne kobiety idziemy 😊 2 poprzednie już mamy obejrzane ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:04   #827
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Hej.
Dziś już trochę lepiej. Wczoraj od 12.00 źle się czułam. Cały dzień w łóżku przeleżałam. Wymioty, ból brzucha prawdopodobnie od Darii się zaraziłam.
Dziś jest mi koszmarnie słabo ale wczoraj praktycznie oprócz śniadania nic nie jadłam. Tylko picie.
Ehh.
Mąż zaprowadził rano przed pracą Darie do przedszkola, a mama ją odbierze
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:05   #828
ydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 247
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej.
Dziś już trochę lepiej. Wczoraj od 12.00 źle się czułam. Cały dzień w łóżku przeleżałam. Wymioty, ból brzucha prawdopodobnie od Darii się zaraziłam.
Dziś jest mi koszmarnie słabo ale wczoraj praktycznie oprócz śniadania nic nie jadłam. Tylko picie.
Ehh.
Mąż zaprowadził rano przed pracą Darie do przedszkola, a mama ją odbierze
Kochana trzymaj się dużo pij

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ydzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:25   #829
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Silver bidulko szybkiego powrotu do zdrowia
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 09:29   #830
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Silver trzymaj się.

Dziewczyny bardzo mnie boli pachwina, ból promieniuje na biodro i udo. Myślicie, że moge sobie na to udo przyłożyć ciepły termofor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:31   #831
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej.
Dziś już trochę lepiej. Wczoraj od 12.00 źle się czułam. Cały dzień w łóżku przeleżałam. Wymioty, ból brzucha prawdopodobnie od Darii się zaraziłam.
Dziś jest mi koszmarnie słabo ale wczoraj praktycznie oprócz śniadania nic nie jadłam. Tylko picie.
Ehh.
Mąż zaprowadził rano przed pracą Darie do przedszkola, a mama ją odbierze
Biedna oby Ci szybko przeszło


Ale się dziś wyspałam, aż dziwne Wczoraj do późna prałam białe ubranka dla małej (wyprałam 2 razy w zwykłych kapsułkach a za jakieś 2 tygodnie wypiore już w Loveli i poprasuje). No a od rana piore kolorowe ubranka

Jestem właśnie po śniadaniu a za oknem taka piękna pogoda że aż chce się żyć
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:49   #832
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość

Jestem właśnie po śniadaniu a za oknem taka piękna pogoda że aż chce się żyć
Ja już drugie śniadanie kończę hehe

Pogoda faktycznie wspaniała dzisiaj
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:51   #833
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ja już drugie śniadanie kończę hehe

Pogoda faktycznie wspaniała dzisiaj
Hmmmm jak się wstaje po 9 to tak to jest z tym śniadaniem
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:51   #834
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Biedna oby Ci szybko przeszło


Ale się dziś wyspałam, aż dziwne Wczoraj do późna prałam białe ubranka dla małej (wyprałam 2 razy w zwykłych kapsułkach a za jakieś 2 tygodnie wypiore już w Loveli i poprasuje). No a od rana piore kolorowe ubranka

Jestem właśnie po śniadaniu a za oknem taka piękna pogoda że aż chce się żyć
Ja dopiero śniadanie zjadłam pogoda zachęcająca do działania, a mi się chcę spać...
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 09:59   #835
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Hmmmm jak się wstaje po 9 to tak to jest z tym śniadaniem
Ja jem śniadanie do pół godziny od wstania z łóżka, inaczej nie funkcjonuję A że wstałam 6.30 ....
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 10:09   #836
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Mała mi, trochę tu nas jest z bolacym kroczem 😊 Mnie już chyba z 2 miesiące boli, czasami aż ciężko wstać z łóżka. Większość z nas konsultowala się z lekarzem, który po zbadaniu szyjki na fotelu i zamierzeniu na usg, mówił ze wszystko ok i tak może być 😊

Ja po prostu muszę wstać, zaprowadzić córeczkę do przedszkola i nie ma zmiłuj. Jakoś udaje mi się "rozchodzic". Dziś mnie mega boli, idę na 11 na gimnastykę. Też mi to pomaga. Ogólnie ruch ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------


Właśnie na niebezpieczne kobiety idziemy 😊 2 poprzednie już mamy obejrzane ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze to muszę czatowac na HBO, może zaraz puszczą. 🖒🖒 daj koniecznie znac po filmie czy warto. Ciekawa jestem strasznie. Teraz oglądam serial "Pakt" drugi sezon z moim ulubieńcem aktorowym Dorocińskim 😍😍 no i już widziałam zapowiedź drugiego sezonu "Wataha"

23/40
it's a boy.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ja już drugie śniadanie kończę hehe

Pogoda faktycznie wspaniała dzisiaj
Ja zjadłam dwa śniadania za jednym zamachem Ogromna 3 poziomową angielska kanapkę z warzywami jajem sadzonym i chrupiacym boczkiem. 😋

23/40
it's a boy.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 10:11   #837
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

dzień dobry ja też dopiero skończyłam śniadanie, pofolgowałam sobie i poleżałam dłużej dziś sobie spacer zrobię chyba

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
siemka)
ja od rana wstalam z mysla Kluski na parze!!! i prawie w pizamce lecialam do biedry
haaa! miałam ostatnio, ale z sosem i mięskiem

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
Witam się niewyspana... Moja Asia postanowiła wstać dziś o 6:40 zamiast o 8, do tego wyciągnęła mnie od razu z łóżka z tekstem "mama przynieś tort"

Co do wózka, to mnie też nie zachwyciła spacerówka z zestawu 2w1, dlatego szybko go sprzedaliśmy i kupiliśmy spacerówkę PegPerego Book nie jest z tych parasolkowatych, ale dzięki temu, że jest ciut większa jest wygodna ma podnóżek, piankowe koła, ma wielką budkę i duuuży kosz. Dlatego teraz też szukam dla drugiej córki samej gondoli Jakoś parasolki do mnie też nie przemawiają...
zauważyłam tą tendencję na aukcjach i na olx jak szukaliśmy wózka, ludzie sprzedają max do roku. Mi się wydaje, że w przyszłą jesień mały już na pewno będzie w spacerówce, a ponieważ będzie jesień i zima to przejeździ w tej z zestawu 2w1 bo nie będę się męczyć z kołami małymi po śniegu, a mniejszą kupimy na wiosnę.

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej.
Dziś już trochę lepiej. Wczoraj od 12.00 źle się czułam. Cały dzień w łóżku przeleżałam. Wymioty, ból brzucha prawdopodobnie od Darii się zaraziłam.
Dziś jest mi koszmarnie słabo ale wczoraj praktycznie oprócz śniadania nic nie jadłam. Tylko picie.
Ehh.
Mąż zaprowadził rano przed pracą Darie do przedszkola, a mama ją odbierze
odpoczywaj i pij dużo
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 10:13   #838
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Krysilla Pokaż wiadomość
Mąż dzwonił. W połowie grudnia będzie w Rostocku i sie zastanawiamy, że może bym do niego pojechała bo go od sierpnia nie widziałam. Sprawdziłam pociągi i autobusy i jazda max 3,5 godziny więc może przeżyję. Ale oczywiście teść od razu z jękiem wielkim, że w moim stanie nie powinnam itd. Wytłumaczylam mi że na razie tylko patrzymy i rozważamy możliwości, zobaczymy jak się będę wtedy czula. A on do mnie, żebym się TŻtowi nie narzucała!! Własnemu mezowi!! Który mi sam to zaproponował bo tęskni. Nawet dobrze, że dziś nie mam badań bo sama czuje, jak mi ciśnienie skoczylo. Zabiję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaż na Samsung Galaxy S 7 Edge
skąd bierzesz siły na takiego teścia?
ja bym oczywiście jechała do męża na Twoim miejscu
Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Jak stoje, czy chodzę brzuch wygląda zupełnie normalnie. Ten wałek robi się tylko wtedy gdy dźwigam się z pozycji leżącej na plecach.

23/40
it's a boy.
też mi sie tak samo robi. Po pierwszej ciąży tak zostało
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Łooo... zobaczcie sobie jeśli macie fb -> klik
łoooo super!
Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość

Poza tym znów mogę się "pochwalić" budyniem ciążowym... Wracając wsiadłam do tramwaju i stanęłam przy kasowniku, ale nie kasowałam biletu - robię to zawsze jak tramwaj/autobus rusza. A tu zonk - ledwo się drzwi zamknęły, a tu kasownik się zablokował i obok mnie wyrósł kanar kłóciłam się, że za szybko zablokowali kasownik... no poza tym lekko się zamyśliłam i nawet go z portfela nie wyciągnęłam, ale bilet przecież miałam! tylko nie skasowany usłyszałam tylko, że mam do wyboru 160zł kary miejscu albo 270zł na poczcie skomentowałam wkurzona, że w tej ciąży to same głupoty robię, a pan na to "a to pani w ciąży? to kasuje pani ten bilet migiem na następnym przystanku! tylko już już, szybciutko! żeby się dziecko tą sytuacją nie zestresowało" chyba miałam dziś więcej szczęścia niż rozumu... Ale kilka razy przepadł mi bilet, bo autobus/tramwaj jednak z przystanku nie odjechał i musiałam kupować kolejny bilet na inny autobus, dlatego teraz czekam, aż ruszy...
Zaraz zostanę tu mistrzynią ciążowego budyniu
haha nieźle. Myślę że mało który kanar by odpuścił
Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
- bierzecie magnez? Podczytuję dziewczyny grudniowe i jest temat odstawiania magnezu i mam wrażenie, że wszystkie biorą magnez. Ja łykam raz na dwa dni, ale na własną rękę.
brałam,ale mi się skończył. Muszę kupić. Chociaż w tych witaminach co biorę też jest magnez
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
A co do ruchów to lepiej internetów nie czytać... internet to zawsze powoduje panikę Poza tym myślę że co innego jest mieć leniwy dzień a co innego w ogóle nic nie czuć. Mój mnie właśnie dwa razy lekko kopnął jak to pisałam więc chyba ok. Widocznie nie ma dziś nastroju na disco
Zgadzam się ja już internetów wolę nie czytać. Jak moje dziecie na początku miało na usg tętno 190ud/m to pierwsze co to googole i się tak nasterowałam,że szok. Pisało oczywiście że dziecko może mieć zespół downa.... i wszystko co najgorsze.
Co do ruchów moja Hania też ostatnio miała leniwy dzień, też się przejmowałam. A następnego dnia już dyskoteka w brzuchu
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2016-11-23 o 10:14
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 10:36   #839
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Hej.
Dziś już trochę lepiej. Wczoraj od 12.00 źle się czułam. Cały dzień w łóżku przeleżałam. Wymioty, ból brzucha prawdopodobnie od Darii się zaraziłam.
Dziś jest mi koszmarnie słabo ale wczoraj praktycznie oprócz śniadania nic nie jadłam. Tylko picie.
Ehh.
Mąż zaprowadził rano przed pracą Darie do przedszkola, a mama ją odbierze
Buedna :-( dużo zdrówka! 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 10:37   #840
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
a mój? też nie, jedynie smyranie po plecach jak wymuszę

mój tak samo
Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Co do ruchów i ich liczenia to nie wiem po co - czuje ruchy tzn, że jest ok. A wg tej metody jesli dziecko nie wykona okreslonej normy ruchów to co oznacza? Albo jesli wykona ich wiecej niz zaklada ta metoda liczenia?

Zaraz 22 czas spac, wiec pewnie zacznie sie brzuś party u mnie
Dlatego ja nie liczyłam i teraz też nie będę liczyć. Wiem mniej więcej w jakich porach sie rusza. Czuję mocne ruchy każdego dnia więc po co miałabym je liczyć.

Cytat:
Napisane przez agniecha828 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,niestety nie mialam dzis jak was nadrobic, wpadlam sie pozalic. Chyba sue doigralam hemoroidoww nocy czulam dziwne swedzenie, a dzis przez caly dzien juz boli jestem zalamanajutro apteka albo i lekarz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ojjj
Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Nie mam już dziś sił, mała marudzi przez to gardło, przed chwilą obudziła się z krzykiem, musiałam ją na ręce wziąć, i ponosić, plecy mnie zaczęły boleć, nie wiem czy dobrym pomysłem było w tym roku zaczynać to przedszkole, ja nie mam już tyle sił, jest mi już ciężko, a jak cały czas będzie coś z przedszkola przynosić, to nie dam rady
Moja Daria w pierwszym roku chodzenia do przedszkola też tak chorowała. Teraz chodzi drugi rok i tak jakby się uodporniła bo od września raz była chora.
Zdrówka dla małej a dla Ciebie dużo siły
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2016-11-23 o 10:38
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-19 22:52:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.