Lutówki 2017 ❤ cz. V - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-30, 07:49   #1831
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja dziś też od 5 na nogach, Kaja tak kopała że nie było opcji zasnąć.
A teraz jestem już w drodze do Ikei Życzcie mi powodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia i wytrwałości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 07:53   #1832
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Dobry! Jutro krzywa, bardzo proszę o kciuki, bo potem mykam do pracy i muszę przezyć

mariea przykro mi z powodu zeba, ale myśle, że lekarze zrobią wszystko żeby było ok, a antybiotyk w ciazy to nie koniec świata. Na pewno bedzie dobrze!!!

A odnośnie żelaza to twoje czym się różni tak na chłopski rozum od takiego na recepte? w czym jest lepsze?
Przyrost piękny, pozazdrościć!

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
hej! melduje sie po długiej nieobecności. Tz wrócił ale w czwartek znowu wyjeżdża
Gratuluje wszystkich udanych wizyt, glukoz itd.
Mi też jest juz coraz ciężej, bardzo szybko się mecze.
Jutro mam wizytę, zrobiłam badania i okazało się ze mam podwyższony poziom leukocytow w moczu. Norma jest do 10 a ja mam 125..pięknie. Dr Google podpowiada ze to może być zapalenie układu moczowego. Ciekawe co gin na to. Nie mam żadnych objawów chyba. Chyba bo czasami czuje takie ukllucia jakby szpilka w cewkę. Ale w pierwszej ciąży pod koniec tez takie coś miałam i wyniki miałam wzorowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poziom leukocytow w ciaży ma prawo byc wyższy, ale ja miałam np. niecale 12, 125 to duzo, chyba, że miałaś na myśli 12.5

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość



Może ktoś jeszcze dołączy do klubu dobrze się czujących? No, zgłaszać się, na pewno jeszcze ktoś jest
nie moge powiedzieć, że nie mam dolegliwosci, bo czuje i spojenie łonowe i kregosłup i zgage mam, ale tak naprawde gdybym nie pracowała to te dolegliwości są na prawde do ogarniecia jeszcze
Mi się do porodu nie spieszy i w sumie chciałabym zeby koniec 6 i 7 miesiac trwały dłużej, jakoś jeszcze potrzebuje czasu na przygotowanie się na dziecko
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 08:06   #1833
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Dzien dobry
zycze powodzenia na wizytach, owocnych wszelakich zakupow, zeby wszystkie zle dolegliwosci ciazowe minely, i milego dnia !
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 08:09   #1834
krollowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 21
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cześć Wam Wszystkim!
Tyle piszecie, że ciężko być na bieżąco! Ale czytam w każdej wolnej chwili
My po USG trzeciego trymestru - wszystko wygląda w porządku. Mały już waży 1150 g, rozwija się prawidłowo. Podczas USG tak kopał głowicę, że aż lekarz się śmiał, że taki aktywny. Niestety synek zasłonił rączkami buźkę, więc zdjęcia nie udało się zrobić.
Ja czuję się dobrze, czasem delikatnie pobolewa kręgosłup i dużo dłużej zasypiam, zwłaszcza jak mały kopie, ale poza tym nie mam się na co uskarżać. Strasznie współczuję wszystkim cierpiącym..
krollowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 08:14   #1835
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Lutówki 2017 ❤ cz. V

Hello dziewczyny!

U mnie 75 dni do porodu!

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2016-11-30 o 08:15
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 08:27   #1836
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Witam

od 3 dni męczy mnie kaszel. A dziś od rana boli mnie brzuch tak u góry. Myślicie, że to z tego kaszlu może być? W nocy bardszo kaszlałam. Co na ten kaszel mogę? Prenelen pomoże? hmm. W pierwszej ciąży na przeziębienie mi pomógł ale nie wiem czy na kaszel
Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
A teraz jestem już w drodze do Ikei Życzcie mi powodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 08:41   #1837
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Mnie nic nie boli tylko spać mi się chcę cały dzień ale ogólnie w pierwszej ciąży czułam się dużo lepiej.
Mariea kciuki za uratowanie zęba. Lepszy antybiotyk niż przeciąganie stanu zapalnego. Okolowierzcholkowo jest ok?
Ja też w pierwszej ciąży o niebo lepiej Chyba się starzeję 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 08:42   #1838
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
A teraz jestem już w drodze do Ikei Życzcie mi powodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baw się dobrze, owocnych zakupów
ja chciałam w sobotę jechać, nawet kusiłam Tż zapiekanką z ikei, ale nie dał się namówić wolał samochód pucować
a mamy 30 km w jedną stronę, w sumie to nie dużo, ale i tak wybrać się ciężko. Tż mi powiedział, że jakby miał w tygodniu dzień wolny to byśmy pojechali, ale on nie chce do ikei w weekend się umordować
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 08:46   #1839
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Dołączam się do grona cierpiących. Nie śpię od 5:00, boli mnie w krzyżu i pachwiny. Nienawidzę zaparć.

Jeszcze tylko 2 miesiące

Ja byłam wczoraj w mojej szkole rodzenia na spotkaniu z psychologiem. Fajnie babeczki mówiły o tym, co czeka kobietę po porodzie i że wahania nastrojów, baby blues to są normalne uczucia i nie trzeba się nimi martwić jeśli trwają tyle, co połóg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie! Takie spotkanie z psychologiem powinno być w każdej sr, moja była tak beznadziejna,ze szkoda gadać. Nie dziwię się, ze mąż przysypial 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 08:46   #1840
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Witam

od 3 dni męczy mnie kaszel. A dziś od rana boli mnie brzuch tak u góry. Myślicie, że to z tego kaszlu może być? W nocy bardszo kaszlałam. Co na ten kaszel mogę? Prenelen pomoże? hmm. W pierwszej ciąży na przeziębienie mi pomógł ale nie wiem czy na kaszel


Powodzenia
powinien pomóc. mnie łapało przeziębienie pod koniec tygodnia, katar mi się też zaczynał, gulę miałam w gardle i jakoś to zdusiłam w zarodku wodą z cytryną i miodem. mam też do ssania cukierki z miodem manuka. po 3 dniach już było ok. gdzieś czytałam, że na kaszel może pomóc syrop bioaron c. on w ogóle dzieciom jest dedykowany, a w ciąży też chyba nie szkodzi.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 08:48   #1841
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Dzień dobry ja dziś też od 5 na nogach, Kaja tak kopała że nie było opcji zasnąć.
A teraz jestem już w drodze do Ikei Życzcie mi powodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia! 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 08:49   #1842
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość

Ja byłam wczoraj w mojej szkole rodzenia na spotkaniu z psychologiem. Fajnie babeczki mówiły o tym, co czeka kobietę po porodzie i że wahania nastrojów, baby blues to są normalne uczucia i nie trzeba się nimi martwić jeśli trwają tyle, co połóg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie w sr też wczoraj było spotkanie z psychologiem. żałuję, że nie pojechaliśmy, ale bardzo źle sie czułam i nie byłam w stanie. muszę sama Tż opowiedzieć o baby bluesie i możliwości, że może się pojawić depresja poporodowa.

W ogóle dziękuję wszystkim za wsparcie w walce z zębem mam nadzieję, że uda się wygrać tę walkę, a ząb pozostanie na swoim miejscu Było mi bardzo miło czytać wszystkie ciepłe słowa
__________________
❤ Maksymilian ❤

Edytowane przez mariea
Czas edycji: 2016-11-30 o 08:52
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 08:57   #1843
krollowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 21
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Witam

od 3 dni męczy mnie kaszel. A dziś od rana boli mnie brzuch tak u góry. Myślicie, że to z tego kaszlu może być? W nocy bardszo kaszlałam. Co na ten kaszel mogę? Prenelen pomoże? hmm. W pierwszej ciąży na przeziębienie mi pomógł ale nie wiem czy na kaszel


Powodzenia
Mnie też męczy kaszel od tamtego tygodnia. Na początku przez to mnie bolało w dole brzucha. Mąż zaciągnął mnie do internisty w tamtym tygodniu, żeby mnie osłuchał. Płuca i oskrzela czyste. Kobietka powiedziała, że przy ciąży najbardziej pomogłyby inhalacje i żebyśmy kupili nebulizator, bo to się nam przyda na pewno jak się dzidziuś urodzi. Poza tym przepisała mi prenalen gdyby mnie bolało gardło i syrop sinecod w razie silnego kaszlu.
Ja bardzo nie chciałam żadnych leków brać, a czuję się już lepiej, cały tamten tydzień mleko z czosnkiem, herbata z sokiem malinowym, syrop cebulowy i dużo leżenia. Kaszel nadal jest, ale łagodniejszy
krollowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 09:06   #1844
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Witam

od 3 dni męczy mnie kaszel. A dziś od rana boli mnie brzuch tak u góry. Myślicie, że to z tego kaszlu może być? W nocy bardszo kaszlałam. Co na ten kaszel mogę? Prenelen pomoże? hmm. W pierwszej ciąży na przeziębienie mi pomógł ale nie wiem czy na kaszel


Powodzenia
Syrop z cebuli najlepszy
Oho to w nocy to chyba byly jelity bo mnie tak przeczyscilo po sniadaniu, ze biegiem do lazienki...

A u nas snieg właśnie leci, wiec maly siedzi w oknie zapatrzony i tak fajnie probuje wymowic snieg - marszczy nos jak mowi ś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 09:07   #1845
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Dzień dobry

W przyszłym tygodniu chyba już pójdę na zwolnienie, więc postaram się do Was wrócić

Mojemu synusiowi na razie wybraliśmy imię Patryk
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 09:18   #1846
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Witam się i ja zaczęłam wreszcie ogarniać prezenty świąteczne i jakoś cały dzień mi wczoraj na tym zleciał... A dziś pewnie nie będzie lepiej...
Wraz z III trymestrem zaczęło się mega narzekanie na samopoczucie a z każdym kolejnym tygodniem będzie nam coraz ciężej, niewygodniej.... Mnie wczoraj dokuczał trochę twardniejący brzuch i było mi niedobrze drapie mnie dziwnie w gardle i to od tego.... Wzięłam właśnie tabletkę do ssania prenalen i jest trochę lepiej

Muszę wymyślić coś na obiad.. Raczej lekkiego i szybkiego w przygotowaniu... Macie jakieś pomysły?

Mariea - kciuki, żeby z zębem się poprawiło! Jeśli jest konieczność wzięcia antybiotyków, to z pewnością lekarz przepisze coś bezpiecznego! Czasem trzeba wybrać mniejsze zło... Ale tak jak dziewczyny pisały - nasze maluszki są już dobrze rozwinięte i dzielnie się będą w brzuszkach trzymać!

Maławrednioszka - to chyba Ty pytałaś o glukozę - też miałam ostatni wynik najwyższy. Lekarka powiedziała mi, że póki mieszczę się w normach, to jest ok

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą się z martwiłam, bo na wkładce zobaczyłam brązową plamkę krwi. Mało, może kropelka, ale się zestresowalam. Nie wiem skąd się to wzięło. Miałam intensywny dzień, dużo chodzenia, stania, załatwiania, z rozpędu nawet dzwignęłam jedna rzecz myśląc, że jest lżejsza... ale przy aplikacji luteiny nic, żadnych sladow krwi. Zastanawiam się teraz czy mi w cewce moczowej nie pękło jakieś naczynko z wysiłku.

Zobaczę jak jutro będzie wyglądać sytuacja. Kciuki się oczywiście przydadzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to tylko po aplikacji luteiny? Taka reakcja nie musi być w momencie samej aplikacji a trochę później. Jeśli to jednorazowe, to nie ma się co przejmować, ale jakby się powtórzyło, to warto zapytać położnej albo lekarza Ja miewam podobnie przy aplikacji globulek, zawsze mi się plamka robi brązowawa jak od krwi, to osłabienie naczynek krwionośnych, bo tam w środku jest wszystko ok Dlatego też luteinę wolę podjęzykową niż dopochwową

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
A odnośnie rzeczy, które dostałas i nie podobają Ci się - co z nimi robisz? Mi jak ktoś powiedział, że mam wziąć co chcę a resztę wyrzucić, to tak zrobiłam jeszcze 2 torby mam do przeglądnięcia, ale to też takie rzeczy, które nie będę potem oddawać. A jak nie to oddam od razu?
Też jestem niewdzięcznica jak mi się coś bardzo nie podoba, to najzwyczajniej w świecie sprzedaję albo oddaję dalej bez skrupułów Rzeczy "w miarę ok ale bez rewelki" zostawiam jako rezerwowe albo zanoszę jako zapasowe do żłobka. Przy młodszej córce na pewno będę robić dokładnie tak samo
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40

Edytowane przez Mojra87
Czas edycji: 2016-11-30 o 09:19
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 09:23   #1847
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Dzień dobry przed zaśnięciem wczoraj mały jeździł mi po brzuchu góra dół gora dół...śmieszne jakby jakiś kulkowy masazer a potem jak przejechał wzdluz lewa prawa to lekko zabolało, biedne to łożysko na przedniej scianie

Justyna powodzenia


Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Witam

od 3 dni męczy mnie kaszel. A dziś od rana boli mnie brzuch tak u góry. Myślicie, że to z tego kaszlu może być? W nocy bardszo kaszlałam. Co na ten kaszel mogę? Prenelen pomoże? hmm. W pierwszej ciąży na przeziębienie mi pomógł ale nie wiem czy na kaszel


Powodzenia
Z tego co pamiętam koleżanka jakiś dla dzieci brała chyba,ale nie jestem pewna. Ewentualnie ulubiony syrop z cebuli
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 10:14   #1848
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Zawiozłam małą do przedszkola, odebrałam wyniki, na szczęście wszystko w normie, teraz myślę jak wyczyścić kanapę, mała mi tak załatwiła piciem, że mam same plamy, spryskałam pianką do czyszczenia kanap, ale widzę, że plamy nie zeszły, chyba pójdzie w ruch woda i szczotka
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 10:18   #1849
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Dzień dobry
Piękny śnieg pada, mam nadzieję, że popołudniu da się normalnie jeździć,bo wybieram się do mamy i nie usmiecha mi się jechac 2 h
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Ja też w pierwszej ciąży o niebo lepiej Chyba się starzeję 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak sobie to tłumaczę
minula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 10:21   #1850
ila26
Raczkowanie
 
Avatar ila26
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 474
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Witam



od 3 dni męczy mnie kaszel. A dziś od rana boli mnie brzuch tak u góry. Myślicie, że to z tego kaszlu może być? W nocy bardszo kaszlałam. Co na ten kaszel mogę? Prenelen pomoże? hmm. W pierwszej ciąży na przeziębienie mi pomógł ale nie wiem czy na kaszel





Powodzenia


Oglądałam dzisiaj DD TVN i było o przeziębieniach w ciąży. Żeby o ile się da unikać leków i najpierw zawsze korzystać z domowych sposobów (syrop z cebuli, imbir itd.). Leki w drugiej kolejności i na ulotkach podobno jest jakaś skala (A, B,..., X), która mówi o wpływie leku na płód. A i B są najlepsze.

Z drugiej strony ja na kaszel i drogi oddechowe polecam majeranek. W szklance z przegotowaną wodą zaparzyć porządną łyżeczkę (nawet 2) majeranku. I po chwili ładnie wypić zaparzone ziółka. Mi pomaga bardzo jeśli chodzi o kaszel i ból gardła. Podobne właściwości ma tymianek, więc można te zioła wymieszać.

Syrop z cebuli jest dla mnie tak samo niezastąpiony, ale ja piję go następnego dnia po zrobieniu.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ila26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 10:35   #1851
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

W przyszłym tygodniu chyba już pójdę na zwolnienie, więc postaram się do Was wrócić

Mojemu synusiowi na razie wybraliśmy imię Patryk
No już miałam Cię do tablicy wywoływać 😀 Śliczne imię 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Do dziewczyn, które biorą luteine. Ja biorę od 2 dni, bo ta szyjka niby krótka. Czy mogę ją aplikować palcem? Czy muszę używać tego aplikatora, bo nie za bardzo umiem 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 10:51   #1852
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
No już miałam Cię do tablicy wywoływać 😀 Śliczne imię 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Do dziewczyn, które biorą luteine. Ja biorę od 2 dni, bo ta szyjka niby krótka. Czy mogę ją aplikować palcem? Czy muszę używać tego aplikatora, bo nie za bardzo umiem 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja na początku ciąży aplikowałam palcem, tak mi było wygodniej. Oczywiście umyte dokładnie ręce i pazury
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 11:03   #1853
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

anolta, ja luteinę używałam do 13 tc. zawsze palcem wpychałam, jakoś nie lubiliśmy się z dołączonym aplikatorem.
sQ chyba pytałaś wczoraj o sok z żurawiny, ale padłam i potem zapomniałam. ja piję już 4 Oleofarmu chyba 750 ml. tylko polecam kupowanie w internecie. ja kupiłam na allegro 3, to za każdy po 17 zł płaciłam, a w aptece babka zaśpiewała 32 zł za jeden
patiuszka bardzo ładne imię dla synka

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość

Syrop z cebuli jest dla mnie tak samo niezastąpiony, ale ja piję go następnego dnia po zrobieniu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
syrop z cebuli jest bardzo skuteczny, ale zapomniałam o nim. chyba wyparcie zadziałało to był koszmar mojego dzieciństwa, moja mama robiła mnóstwo tych syropów i pamiętam ten lęk jak byłam chora, że zaraz go przyniesie z piwnicy i każe pić
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 11:11   #1854
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Zawiozłam małą do przedszkola, odebrałam wyniki, na szczęście wszystko w normie, teraz myślę jak wyczyścić kanapę, mała mi tak załatwiła piciem, że mam same plamy, spryskałam pianką do czyszczenia kanap, ale widzę, że plamy nie zeszły, chyba pójdzie w ruch woda i szczotka
Mydelko niemieckie na plamy polecam
Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj DD TVN i było o przeziębieniach w ciąży. Żeby o ile się da unikać leków i najpierw zawsze korzystać z domowych sposobów (syrop z cebuli, imbir itd.). Leki w drugiej kolejności i na ulotkach podobno jest jakaś skala (A, B,..., X), która mówi o wpływie leku na płód. A i B są najlepsze.

Z drugiej strony ja na kaszel i drogi oddechowe polecam majeranek. W szklance z przegotowaną wodą zaparzyć porządną łyżeczkę (nawet 2) majeranku. I po chwili ładnie wypić zaparzone ziółka. Mi pomaga bardzo jeśli chodzi o kaszel i ból gardła. Podobne właściwości ma tymianek, więc można te zioła wymieszać.

Syrop z cebuli jest dla mnie tak samo niezastąpiony, ale ja piję go następnego dnia po zrobieniu.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hmm nie wiem czy bylabym w stanie wypic majeranek
Na drogi oddechowe dobre sa tez krople mietowe na lyzeczce, zapalic je i jak sie wypala to potem wdychac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 11:18   #1855
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj DD TVN i było o przeziębieniach w ciąży. Żeby o ile się da unikać leków i najpierw zawsze korzystać z domowych sposobów (syrop z cebuli, imbir itd.). Leki w drugiej kolejności i na ulotkach podobno jest jakaś skala (A, B,..., X), która mówi o wpływie leku na płód. A i B są najlepsze.

Z drugiej strony ja na kaszel i drogi oddechowe polecam majeranek. W szklance z przegotowaną wodą zaparzyć porządną łyżeczkę (nawet 2) majeranku. I po chwili ładnie wypić zaparzone ziółka. Mi pomaga bardzo jeśli chodzi o kaszel i ból gardła. Podobne właściwości ma tymianek, więc można te zioła wymieszać.

Syrop z cebuli jest dla mnie tak samo niezastąpiony, ale ja piję go następnego dnia po zrobieniu.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi internista tłumaczył, że np. antybiotyków z grupy A nie ma, bo to by oznaczało, że musiałyby być przetestowane na kobietach ciężarnych, a takich testów się nie prowadzi.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 11:27   #1856
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

podobno antybiotyki są podzielone na 4 grupy. A i B są bezpieczne.
mi z grupy A odpada penicylina mam po tym krwotoki z nosa.
ale gin mi o klindamycynie mówił, że chyba najlepsza na ząb by była, a widziałam że do grupy B należy. no w przyszłym tygodniu się u mnie wyjaśni.

przyjrzałam się moim wynikom, bo wczoraj tylko hemoglobine byłam w stanie ogarnąć i mam w moczu ciała ketonowe a czemu nie mam pojęcia. na początku ciąży też miałam, ale to była normalka, bo w ogóle węglowodanów nie jadłam. a teraz jem węgle, cukrzycy nie mam. no i nie wiem co za diabeł mi je posiał
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 11:28   #1857
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
No już miałam Cię do tablicy wywoływać 😀 Śliczne imię 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Do dziewczyn, które biorą luteine. Ja biorę od 2 dni, bo ta szyjka niby krótka. Czy mogę ją aplikować palcem? Czy muszę używać tego aplikatora, bo nie za bardzo umiem 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja palcem. Aplikatora nawet nie wyjmowalam z pudelka.

Wczoraj kupilismy fotelik, baze i spiworek. Kolejna "duza" rzecz z glowy
Mam nadzieje w grudniu porobić juz wszystkie te wieksze zamowienia, a na styczen zostawic sobie ewentualne dokupienie ciuszków i jakichs "zapomnianych" rzeczy.

Swoja droga, bardzo sie ciesze, ze sporo ciuszkow dostalismy, ale przez to czuje jakis niedosyt w kwestii ogladania i kupowania tych malenkich rzeczy.

W grudniu czeka mnie tez SR. Wybralam weekendową, zeby sie nie meczyc z ciaglymi dojazdami.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 11:38   #1858
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

mariea dzieki za sok
kupie w aptece bo z kurierami i poczta dogadac sie nie moge ostatnio, na ile wystarcza? (to najwyzej na przyszłosc kupie onlajn)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 11:41   #1859
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
mariea dzieki za sok
kupie w aptece bo z kurierami i poczta dogadac sie nie moge ostatnio, na ile wystarcza? (to najwyzej na przyszłosc kupie onlajn)
mi 750 ml nie na długo starcza, pije spore hausty ze 2x dziennie. tak na jakieś 1,5 tygodnia butla
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 11:47   #1860
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Dzięki dziewczyny 😚 w takim razie zostanę przy palcu 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-19 22:52:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.