Lutówki 2017 ❤ cz. V - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-05, 15:54   #2641
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
A co używałaś dokładnie z Hipp?
Płyn do kąpieli, żel do mycia, oliwka i krem do ciała do tej pory są w użytku

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość

Stoją przede mną rogaliki domowe z dzemem i ciągle wołają "weź mnie" "Zjedz mnie" i jak tu z nimi rozmawiac
Nie rozmawiaj z nimi - zjedz je

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dzieci to podobno przed karmieniem rozebrać, przebrać i karmic (jeżeli wzbudzamy w nocy)
Kiedyś gdzieś przeczytałam że to ludzka dzdzowbica.. Je i wychodzi w tym samym czasie
Nigdy nie rozumiałam, po co przebierać dziecko przed karmieniem, skoro w trakcie karmienia (a przynajmniej u nas, przez ładne kilka pierwszych miesięcy) zazwyczaj jest kupa a rozbieranie dziecka ma sens wtedy, kiedy trzeba je ożywić, by efektywnie ssało zamiast przysypiać

Cytat:
Napisane przez ferimori Pokaż wiadomość
Dzień dobry, proszę o kciuki o płeć mojego dziecka. Ide dziś do swojej gin, ciekawe czy podtrzyma swoje poprzednie decyzje o dziewczynce, czy może też zobaczy to co lekarz na sorze hehe. Chciałabym mieć 100% pewności w jedną lub drugą, nie ma to aż takiego znaczenie. Wrr obawiam sie że do lutego będę jednak niedowiarkiem hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki

Mariea - oby te dziwne kłucia nie wróciły... Może to tylko dziecko się tak ułożyło, że na coś naciska i taki jest efekt \\

Kiciulec - zaległe sto lat!

Ja dziś w domu z Asią... Kolejna 5 się jej przebija i ma katar i jest troche marudna, więc nie posłaliśmy jej dziś do żłobka... I tym oto sposobem od rana - oglądamy bajki, śpiewamy piosenki, naklejamy naklejki, bawimy się w tunel i takie tam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:08   #2642
ila26
Raczkowanie
 
Avatar ila26
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 474
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
My dzisiaj zamawiamy materacyk, monitor oddechu a za kilka dni będzie komoda do odbioru. Normalnie taki spokoj ducha

Ale mam wrazenie ze mi sie brzuch obnizyl no i troche mnie to martwi.. jeszcze zeby minimum do "po swietach" wytrzymac..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jaki monitor oddechu zamawiacie? z nianią?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ila26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:10   #2643
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
Nigdy nie rozumiałam, po co przebierać dziecko przed karmieniem, skoro w trakcie karmienia (a przynajmniej u nas, przez ładne kilka pierwszych miesięcy) zazwyczaj jest kupa a rozbieranie dziecka ma sens wtedy, kiedy trzeba je ożywić, by efektywnie ssało zamiast przysypiać
hm co mam wiecej Ci powiedziec jak nawet zacytowałas moj post w ktorym jest jak byk "jak wybudzamy w nocy"
i do tego sie odniosłaś, że sie zgadzasz...ale ze nie rozumiesz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:19   #2644
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Laurka witamy w klubie Bugaboo

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Aa, ja tej linii na razie nie mam.


Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Agniecha i rozowy i niebieski kocyk mi sie podoba hehe

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Sreberko wypakuj wszystkie ciuszki itd na srodek pokoju i marudz mezowi ze nie masz gdzie tego upychac
dobry plan

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
My dzisiaj zamawiamy materacyk, monitor oddechu a za kilka dni będzie komoda do odbioru. Normalnie taki spokoj ducha 😀

Ale mam wrazenie ze mi sie brzuch obnizyl no i troche mnie to martwi.. jeszcze zeby minimum do "po swietach" wytrzymac..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jak podjęliśmy decyzję że wózek bierzemy to tak spokojniej się zrobiło

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość



Nigdy nie rozumiałam, po co przebierać dziecko przed karmieniem, skoro w trakcie karmienia (a przynajmniej u nas, przez ładne kilka pierwszych miesięcy) zazwyczaj jest kupa a rozbieranie dziecka ma sens wtedy, kiedy trzeba je ożywić, by efektywnie ssało zamiast przysypiać
Ja też przestałam szybko to robić bo mnie szlag trafiał że jak tylko przystawiłam to pieluszka brudna już była. A w nocy starałam się na śpiocha przystawiać, nie wiem czy to dzięki temu, ale od początku nie miałam problemów z tym że w nocy nie śpi. Ciekawe jak z pannicą będzie


Po wizycie, wszystko w porządku, 29 tydzień, mała waży 1350, główka w dół, pupskiem i nóżkami dalej mnie w wątrobę kopie
Znów zdjęcia nie mam, zasłoniła się nogą i obiema rączkami. Następna wizyta 2 stycznia.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:25   #2645
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
hm co mam wiecej Ci powiedziec jak nawet zacytowałas moj post w ktorym jest jak byk "jak wybudzamy w nocy"
i do tego sie odniosłaś, że sie zgadzasz...ale ze nie rozumiesz
Ale ja wcale nie prosiłam, żebyś mi coś więcej powiedziała w tym temacie... Miałam na myśli to, że nigdy nie rozumiałam porad położnych/poradników i innych mądrych miejsc o przewijaniu przed karmieniem (nie tylko w nocy - bo i takie porady widywałam/słyszałam). "Bliższe" jest mi skojarzenie z dżdżownicą, które przytoczyłaś Ale to moje osobiste doświadczenia... Może u niektórych to przewijanie przed karmieniem się sprawdza...

Laurka - super, że po wizycie ok
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:27   #2646
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Dziewczyny mam pyt. Dzis w pracy zauwazylam na spodniach dresowych jakby kupke na nogawce i to bylo na pewno zaschiete ale pranie suszylo sie w domu wiec moze cos z pralki ehh dziele mieszkanie z ludzmi.. :/ Starlam to chusteczka z alhokolem i tak sie zastanawiam jakie jest ryzyko zarazenia sie toksoplazmoza jezeli w ogole mozna sie tak zarazic? Odchodze od zmyslow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:28   #2647
ila26
Raczkowanie
 
Avatar ila26
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 474
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

W ramach wyprawki:
- czy podkłady/podpaski poporodowe Bella Mama będą ok? Czy polecacie inne?

- Majtki poporodowe: jakie? Wielorazowe/jednorazowe? Doradźcie proszę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ila26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 16:36   #2648
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
Ale ja wcale nie prosiłam, żebyś mi coś więcej powiedziała w tym temacie... Miałam na myśli to, że nigdy nie rozumiałam porad położnych/poradników i innych mądrych miejsc o przewijaniu przed karmieniem (nie tylko w nocy - bo i takie porady widywałam/słyszałam). "Bliższe" jest mi skojarzenie z dżdżownicą, które przytoczyłaś Ale to moje osobiste doświadczenia... Może u niektórych to przewijanie przed karmieniem się sprawdza...

Laurka - super, że po wizycie ok
ogolnie dla ,mnie, jako niedoswiadczonej, ktora sie nasluchala od WIELU kolezanek ze nie karmia ze po miesiacu odeszły od kp, ze ciezko sutki pogryzione,,, to po spotkaniu z doradca laktacyjnym ktora po prostu uznała: jak wybudzisz dziecko i przebierzesz to ono sie rozbudzi - ma sens - w mysl zasady ze i ja i moje dziecko musimy sie nauczyc karmienia
po 2-3tygodniach (daj borze lisciasty) moze opanuje sztuke na spiocha

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
W ramach wyprawki:
- czy podkłady/podpaski poporodowe Bella Mama będą ok? Czy polecacie inne?

- Majtki poporodowe: jakie? Wielorazowe/jednorazowe? Doradźcie proszę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja wzielam bella mama moja polozna poleca tez te z marki rosman podobno sie sprawdzaja bardzo dobrze
takie o wzielam:
http://www.aptekagemini.pl/podklad-h...-10-sztuk.html


majtaski wzielam horizon
http://www.aptekagemini.pl/majtki-je...0-7-sztuk.html
gdzies czytalam ze horizon ma bawełniane... ale jak teraz googluje to widze ze bawelniane sa po 2 sztuki... chyba zle kupilam...sama nie wiem
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:38   #2649
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
W ramach wyprawki:
- czy podkłady/podpaski poporodowe Bella Mama będą ok? Czy polecacie inne?

- Majtki poporodowe: jakie? Wielorazowe/jednorazowe? Doradźcie proszę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja kupiłam właśnie te bella mamma.
co do majtek poporodowych, to teoretycznie wielorazowe są lepsze, ale na szkole rodzenia położna nam powiedziała, że wszelkie majtki są masakrą, najgorsze fizelinowe. powiedziała, że tam w kroczu ma być jak najmniej wszystkiego i najlepiej jakbyśmy miały kuse bawełniane stringi, tak żeby ten paseczek tylko przytrzymał podpaskę poporodową.
podobno w szpitalu w którym chce rodzić jeden z lekarzy jeśli akurat się trafi na jego obchód (bardzo znany lekarz o dużej renomie), zobaczy u babki jakieś gacie które nie są bawełnianymi stringami od razu pierwsze co robi to rwie je w rękach
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 16:51   #2650
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
My dzisiaj zamawiamy materacyk, monitor oddechu a za kilka dni będzie komoda do odbioru. Normalnie taki spokoj ducha

Ale mam wrazenie ze mi sie brzuch obnizyl no i troche mnie to martwi.. jeszcze zeby minimum do "po swietach" wytrzymac..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez muszę dotrwać chociaż do stycznia.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:04   #2651
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
W ramach wyprawki:
- czy podkłady/podpaski poporodowe Bella Mama będą ok? Czy polecacie inne?

- Majtki poporodowe: jakie? Wielorazowe/jednorazowe? Doradźcie proszę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie cierpiałam ich Tym razem wezmę te
http://www.aptekagemini.pl/canpol-po...-10-sztuk.html
na pierwszy dzień
A te u mnie się super sprawdziły (zaznaczam że miałam cc nie wiem czy po naturalnym będą tak samo dobre )
http://www.aptekagemini.pl/wkladki-h...-12-sztuk.html


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ogolnie dla ,mnie, jako niedoswiadczonej, ktora sie nasluchala od WIELU kolezanek ze nie karmia ze po miesiacu odeszły od kp, ze ciezko sutki pogryzione,,, to po spotkaniu z doradca laktacyjnym ktora po prostu uznała: jak wybudzisz dziecko i przebierzesz to ono sie rozbudzi - ma sens - w mysl zasady ze i ja i moje dziecko musimy sie nauczyc karmienia
po 2-3tygodniach (daj borze lisciasty) moze opanuje sztuke na spiocha

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------



ja wzielam bella mama moja polozna poleca tez te z marki rosman podobno sie sprawdzaja bardzo dobrze
takie o wzielam:
http://www.aptekagemini.pl/podklad-h...-10-sztuk.html


majtaski wzielam horizon
http://www.aptekagemini.pl/majtki-je...0-7-sztuk.html
gdzies czytalam ze horizon ma bawełniane... ale jak teraz googluje to widze ze bawelniane sa po 2 sztuki... chyba zle kupilam...sama nie wiem
Ja do karmienia podeszłam na luzie, stwierdziłam że zwierzęta bez żadnych wspomagaczy potrafią swoje dzieci wykarmić nie zastanawiając się nad tłustością pokarmu, wybudzaniem i innymi, więc dlaczego mi by się miało nie udać Koleżanki ciągle się zamartwiały że dziecko nie dojada, czy że nie mają mleka bo jak ścisną brodawkę to nie sika na 3 metry i że muszą dokarmić bo teściowa powiedziała że mają chude mleko. Strasznie mnie to drażniło. Zdałam się na instynkt i poszło karmiłam 19 miesięcy. Tobie też życzę bezproblemowego karmienia, wszystkim nam tego życzę.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 17:04   #2652
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Laurko gratki za wizyte !
A ja mam termin na 31 marzec / 2 kwiecien wiec gdzie tam jeszcze
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:11   #2653
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
A właśnie mam zamiar wziąć się za pranie



Ja nietypowo - długa a wąska (5 szuflad) bo na inną nie ma miejsca w pokoju Tv stoi na takiej witrynce i moim zdaniem to zmarnowane miejsce, mógłby stać na tej komodzie i przynajmniej byłoby miejsce na przechowywanie

Coś w tym stylu:
http://www.brw.com.pl/komody/5215,komoda-graphic.html
spoko ja też myśle o wysokiej z 5,6 szufladami bo musimy z jednej komody zrezygnować na rzecz łóżeczka

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
chodze prywatnie, mysle ze nie bedzie problemu )
wiesz nie zastanawialam sie nad tym nawet...
pomsyalalm ze to jakies bardziej szczegolowe (cos na zasadzie: ok bakterie są, popatrzmy jakie...) i tyle
wyniki zawsze niby "na drugi dzien" a ja mam o 14... wiec dzis na pewniaczka poszłam a tu takie buty

generalnie jakies bakterie są, crp mam w normie, nic mnie nie boli,szczypie itp...
kij wie
to CRP robi się z krwi czy z moczu?

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Po wizycie, wszystko w porządku, 29 tydzień, mała waży 1350, główka w dół, pupskiem i nóżkami dalej mnie w wątrobę kopie
Znów zdjęcia nie mam, zasłoniła się nogą i obiema rączkami. Następna wizyta 2 stycznia.
super

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pyt. Dzis w pracy zauwazylam na spodniach dresowych jakby kupke na nogawce i to bylo na pewno zaschiete ale pranie suszylo sie w domu wiec moze cos z pralki ehh dziele mieszkanie z ludzmi.. :/ Starlam to chusteczka z alhokolem i tak sie zastanawiam jakie jest ryzyko zarazenia sie toksoplazmoza jezeli w ogole mozna sie tak zarazic? Odchodze od zmyslow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem mało prawdopodobne, prędzej przez nieumyte owoce, warzywa. Skąd ta kupa? pies?kot? ptak?
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:12   #2654
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Dokladnie nie wiem skad, byla z prania na spodniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:12   #2655
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
ja kupiłam właśnie te bella mamma.
co do majtek poporodowych, to teoretycznie wielorazowe są lepsze, ale na szkole rodzenia położna nam powiedziała, że wszelkie majtki są masakrą, najgorsze fizelinowe. powiedziała, że tam w kroczu ma być jak najmniej wszystkiego i najlepiej jakbyśmy miały kuse bawełniane stringi, tak żeby ten paseczek tylko przytrzymał podpaskę poporodową.
podobno w szpitalu w którym chce rodzić jeden z lekarzy jeśli akurat się trafi na jego obchód (bardzo znany lekarz o dużej renomie), zobaczy u babki jakieś gacie które nie są bawełnianymi stringami od razu pierwsze co robi to rwie je w rękach
Gdyby porwał moje majtki ja bym porwała jego.

25/40
it's a boy.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:15   #2656
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość

to CRP robi się z krwi czy z moczu?
z krwi ale z tego co mowi moj rozumek to wskazuje czy w organizmie jest infekcja...
crp mowi ze nie ma
mocz mowi ze bakterie...

kija sie znam... ide dzis do gina niech mnie leczy

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość

Ja do karmienia podeszłam na luzie, stwierdziłam że zwierzęta bez żadnych wspomagaczy potrafią swoje dzieci wykarmić nie zastanawiając się nad tłustością pokarmu, wybudzaniem i innymi, więc dlaczego mi by się miało nie udać Koleżanki ciągle się zamartwiały że dziecko nie dojada, czy że nie mają mleka bo jak ścisną brodawkę to nie sika na 3 metry i że muszą dokarmić bo teściowa powiedziała że mają chude mleko. Strasznie mnie to drażniło. Zdałam się na instynkt i poszło karmiłam 19 miesięcy. Tobie też życzę bezproblemowego karmienia, wszystkim nam tego życzę.
w teorii tez sobie mowie ze ludzie karmią to i ja karmic bede...
tak samo jak rodza to i ja urodze - luz

aczkolwiek skoro mialoby byc cos ciezko, to w miare "wiem" co zrobic
i uwazam ze najgorzej by bylo zrezgynować z braku wiedzy
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:17   #2657
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Witam się w słoneczny poranek! Miałam wczoraj masakryczny dzień, cały czas płakałam... O wszystko... Sama nie wiem co się ze mną działo. I chyba przez to Mała cały czas się ruszała. Mam nadzieję, że mój płacz udzielił jej się w jak najmniejszym stopniu.




Tez mi tak napisali. Ale na jakiejś aplikacji w telefonie już od tygodnia jestem w 8 miesiącu Znajoma ma chyba jeszcze gorszą aplikację, bo ze 2 tyg temu napisała, że zaczęła 8 miesiąc, a ma termin z 2 tyg po mnie


Mam nadzieję, że to tylko jednorazowa sytuacja Ale tak jak dziewczyny piszą, czop jest podbarwiony kwią.


Dokładnie


Jesz frytki w ciąży????





Biedna... Mam nadzieję, że już się lepiej czujesz Pij dużo!


Ja kupując samochód nie sprawdziłam, czy dam radę całą odśnieżyć i teraz męczę się z taką białą plamą po środku szyby, bo oczywiście nie dosięgam całej


Mam to samo z moim mężem. Wyjechał dziś o 5, wraca w piątek Ale ja przynajmniej poszłam spać







Dokładnie, pamietam jak się szło do znajomych na 18tkę, to się w parę osób złożyło na droższy prezent i każdy był zadowolony. A składaliśmy się góra po 50zł.
Głowa do góry Ja ostatnio też tak miałam, wyłam tak, że aż się zanosiłam... Hormony... Dziś nowy dzień !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:17   #2658
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ogolnie dla ,mnie, jako niedoswiadczonej, ktora sie nasluchala od WIELU kolezanek ze nie karmia ze po miesiacu odeszły od kp, ze ciezko sutki pogryzione,,, to po spotkaniu z doradca laktacyjnym ktora po prostu uznała: jak wybudzisz dziecko i przebierzesz to ono sie rozbudzi - ma sens - w mysl zasady ze i ja i moje dziecko musimy sie nauczyc karmienia
po 2-3tygodniach (daj borze lisciasty) moze opanuje sztuke na spiocha
Dlatego ja napisałam, że dla mnie, na podstawie moich doświadczeń - to nie miało sensu Ale kto wie, jak to będzie z drugą córką... Nigdzie nie jest powiedziane, że tak samo jak z pierwszą... To się dopiero okaże
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:18   #2659
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
było spytać na forum byśmy Ci powiedziały. tu dużo jest z działu medycyna hobbystycznie np. ja
a masz nr do gina? bo ja zanim jeszcze sok z żurawiny cisnęłam, miałam jakies hece w moczu, zaczęłam pić ten sok i gin mi powiedział, żebym mu smsem napisała wyniki moczu (akurat nie miałam wizyty). to może swojemu też zaproponuj, że za tych 4 czy 5 dni mu przeslesz wyniki, jakby było coś nie tak to po samą receptę podejdziesz
Ja lekarce czesto przesyłam wyniki badań

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
Płyn do kąpieli, żel do mycia, oliwka i krem do ciała do tej pory są w użytku



Nie rozmawiaj z nimi - zjedz je



Nigdy nie rozumiałam, po co przebierać dziecko przed karmieniem, skoro w trakcie karmienia (a przynajmniej u nas, przez ładne kilka pierwszych miesięcy) zazwyczaj jest kupa a rozbieranie dziecka ma sens wtedy, kiedy trzeba je ożywić, by efektywnie ssało zamiast przysypiać



Kciuki

Mariea - oby te dziwne kłucia nie wróciły... Może to tylko dziecko się tak ułożyło, że na coś naciska i taki jest efekt \\

Kiciulec - zaległe sto lat!

Ja dziś w domu z Asią... Kolejna 5 się jej przebija i ma katar i jest troche marudna, więc nie posłaliśmy jej dziś do żłobka... I tym oto sposobem od rana - oglądamy bajki, śpiewamy piosenki, naklejamy naklejki, bawimy się w tunel i takie tam
A płyn i żel sa od pierwszego dnia życia?
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 17:20   #2660
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
z krwi ale z tego co mowi moj rozumek to wskazuje czy w organizmie jest infekcja...
crp mowi ze nie ma
mocz mowi ze bakterie...
U mnie też crp nic nie wykazywało. Co lepsze w moczu zawsze od groma bakterii a robione posiewy w liczbie chyba z 5 - czyli dokładniejsze badanie- nie wykazywały żadnych. Dopiero po 3-4 miesiącach leczenia bliżej niezidentyfikowanej infekcji wyszło w posiewie o co chodzi A najdokładniejszy wynik dał mi wymaz z pochwy.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:25   #2661
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie na brzuszkach ta linie negra ? bo ja mam jakos juz od miesiaca :p
Mamy mamy zygzagos negra bym to raczej u mnie nazwała 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha828 Pokaż wiadomość
Doradzcie, jaki kocyk kupic do mojego wozka? Załącznik 6778936Załącznik 6778946Załącznik 6778966


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten pierwszy jest śliczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez zuzkka
Czas edycji: 2016-12-05 o 18:24
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:35   #2662
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Opium, a jak Twoje samopoczucie? Dolegliwosci mniejsze? Kiedy masz kolejna wizyte?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:37   #2663
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
A płyn i żel sa od pierwszego dnia życia?
Według informacji na opakowaniu tak

Jeśli któraś jest zainteresowana owieczką ZAZU, to widziałam dziś na nie promocję na limango - są po 99,95zł tzn jest owieczka i chyba jeszcze 2 inne zwierzątka o, nawet sprawdziłam - jest owieczka Liz, osiołek Don i piesek Dex
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 17:39   #2664
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Opium, a jak Twoje samopoczucie? Dolegliwosci mniejsze? Kiedy masz kolejna wizyte?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie od dwóch dni mam więcej skurczy w ciagu dnia i nie śpię w nocy a ty?
Jestem wykończona.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 18:08   #2665
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
Jaki monitor oddechu zamawiacie? z nianią?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja kupiłam monitor Snuza Hero + nianię Angelcare Ac1320

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 18:19   #2666
ferimori
Zadomowienie
 
Avatar ferimori
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 492
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Kochane, moje dziecię pięknie wypielo sie do nas tyłkiem i pokazało co ma między nozkami! Na milion procent jest to chłopak! Dziś wielka narada odnośnie imienia, będzie sie działo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ferimori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 18:22   #2667
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez ferimori Pokaż wiadomość
Kochane, moje dziecię pięknie wypielo sie do nas tyłkiem i pokazało co ma między nozkami! Na milion procent jest to chłopak! Dziś wielka narada odnośnie imienia, będzie sie działo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O mamo! Nie wierze! A jak się z tym wogole czujecie?
Nie sądziłam, że na tym etapie będą jeszcze takie niespodzianki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 18:22   #2668
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
zrobilam..dzis rano razem z badaniem ogolnym moczu...tylko pani mnie zaskoczyla ze na posiew czeka sie 5 dni....
no nie spodziewalam sie tego w ogole...
Też tak kiedyœ zrobiłam, kazał mi zrobić foto i wysłać jak już będš
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 18:24   #2669
ferimori
Zadomowienie
 
Avatar ferimori
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 492
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
O mamo! Nie wierze! A jak się z tym wogole czujecie?
Nie sądziłam, że na tym etapie będą jeszcze takie niespodzianki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jednak! Ogólnie bardzo sie cieszymy, ponieważ plan był taki: najpierw chłopak a później dziewczynka (aby miala starszego brata) ale jednak zdazylismy sie już przyzwyczaić do Wiktorii i też bardzo sie cieszylismy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ferimori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 18:25   #2670
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. V

Cytat:
Napisane przez ferimori Pokaż wiadomość
Kochane, moje dziecię pięknie wypielo sie do nas tyłkiem i pokazało co ma między nozkami! Na milion procent jest to chłopak! Dziś wielka narada odnośnie imienia, będzie sie działo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje 😃😃😃😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-19 22:52:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.