Lumpeksy - Kraków - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 12:07   #511
Gymnich
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 73
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jak myślicie ? opłaca się jechać do Bigi Na ul. Do Wilgi??

Nie mam nic konkretnego do kupienia(wiec moge kupic jakiś zakiet,spodnice, - fajnie by bylo na wagę) , chociaż może sprzydał by się jakiś trencz/parka na wiosnę ale tak nie wiecej niż za 40-50zł. (na kurtke tyle bym dała... ale na bluzke za 15 zł to juz mi bardziej szkoda )

mam Rozmiar 38.

Czy na wagę są tam jakieś fajne ubrania? czy same szmatki??

(bylam na Wrocławskiej, to na wadze nic ciekawego nie można już znaleźć)

A nie chce jechać też "na darmo" bo trochę mam Do Wilgi... jakies 6zł bilet ... no i tyle czasu straconego.

Wiem , że nie powiecie mi co tam jest ale jakie macie wrażenia? bo to się wie czy mozna tam coś kupić fajnego czy raczej nic nie ma?
Szczerze to na wadze jest straszna kicha. Same szmaty tam rzucają. Jak ktoś już wspominał to kiedyś można bylo tam kupić naprawdę super rzeczy. Teraz waga to jakieś nieporozumienie. Za to świetne rzeczy są na wycenie - dużo ZARY, Atmosphere, River Island i New Look. Jak byłaś na wadze na Wrocławskiej to waga na Wilgi wygląda tak samo.
Gymnich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 18:40   #512
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Lumpeksy - Kraków

gdzie znajdę fajne krótkie spodenki ?
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 19:08   #513
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Lumpeksy - Kraków

W bidze na Strusia byla 15.04 dostawa letniej odzieży i było mnóstwo fajnych krótkich gaci
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 13:23   #514
asdi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: laboratorium
Wiadomości: 85
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Byłam wczoraj chyba w nowo otwartym lumpku na Smolki naprzeciw ZIKiT i mieli fajne krótkie spodenki. Generalnie warto odwiedzić to miejsce
Aha, dostawy mają w środy. Ktoś też kojarzy, jak oceniacie?
__________________
"do szeregu i tu moralnie nie dezerteruj!"

Edytowane przez asdi
Czas edycji: 2013-04-30 o 13:33
asdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 22:56   #515
dieMadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 122
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Dziewczyny, znalazłam w końcu ten lumpek na Długiej, ze słynną klatką schodową;p Rzeczywiście, nie zachęca. Sądziłam, ze to będzie taka zwykła, obleśnia klatka schodowa, jakie bywaja w kamienicach. Jednak ta przebiła wszystkie trase na trzecie piętro pokonywałam na wdechu, bo dzień wczesniej była tam chyba jakaś ostra impreza Ogromny sklep, trzeba poświęcic sporo czasu, ale był bardzo duży wybór sukienek i spodni. generalnie- dzieki za polecenie
dieMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 14:47   #516
rzezucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 15
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Dziewczyny czy któras wie kiedy sa dostawy w tym lumpie na Długiej? bo bym sie przeszła ale ostatnio rzadko jestem na miescie więc jak juz jechać specjalnie to można by przynajmniej w dniu dostawy
rzezucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 15:15   #517
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Nie ma typowych dostaw; teoretycznie codziennie coś dokładają.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 18:08   #518
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Lubię ten lumpeks, ale chyba ogólnie nie ma sensu tam zbyt często chodzić. Niby dokładają towar, ale większość rzeczy leży tam przez bardzo długi czas. Chociaż fakt faktem, że prawie zawsze można znaleźć tam coś wartego uwagi.

Dzisiaj w przerwie między zajęciami wybrałam się do Robanu na Sławkowskiej. Wygrzebałam tam czarną sukienkę z ćwiekami, zwykły czarny top i letnią spódnicę z Vero Mody. Za wszystko zapłaciłam 14 złotych.

Teraz będę wchodzić do różnych ciuchlandów przy okazji, przechodząc obok, szczególnie gdy są jakieś obniżki typu "-40%". Ostatnio już kilka razy upolowałam tak bardzo ładne rzeczy w niskich cenach
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 22:26   #519
aguar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 236
Dot.: Lumpeksy - Kraków

jak juz pisalam wczesniej na innym watku dziewczyny bylam dzisiaj w artusie na 29 listopada i masakra - facet chodzi z worem i krzyczy "idzie dostawa" wyrzuca z wora na podloge a tam baby rzucaja sie z pazurami na kolana i wyszarpuja sobie zdobycze.... tarzaja sie w tych ciuchach, przepychaja... obok stoi grupka handlarzy baby i goscie w kregu wokol takiego wora zeby nikt sie nie zblizyl i slysze teksty: "to jest modne, ale to nie bawelna, sztuczne, ale nie ty przeciez bedziesz w tym chodzic, kupia... a to przezroczyste, nie bierz, przeciez musza wczesniej przymierzyc to zobacza.."
Kurde przeszlam po tych wieszakach zeby nie wchodzic im w parade ale nic nie znalazlam - bylam w takim szoku ze hej
Poza tym po ostatnich kilku wypadach do Bigi nic nie znalazlam, wydaje mi sie ze kiedys bylo tam wiecej fajnych ciuszkow na wage a teraz same szmaty, za to na wycenie ceny z kosmosu i tak oto coraz bardziej trace zapal do lumpkowania....
Kiedys czesciej mozna bylo tam cos znalezc tak jakby pomiedzy tymi szmatkami wrzucali jakies perelki dla takich nalogowcow zeby glebiej popadali w nalog ale teraz chyba wyjde z nalogu szybko i bezproblemowo.
Pamietam jak kiedys za kazdym razem cos upolowalam i chcialam przyjezdzac znowu i znowu a teraz ...
Jestem zalamana, sorry ale musialam sie wyzalic..
aguar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 14:37   #520
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez aguar Pokaż wiadomość
jak juz pisalam wczesniej na innym watku dziewczyny bylam dzisiaj w artusie na 29 listopada i masakra - facet chodzi z worem i krzyczy "idzie dostawa" wyrzuca z wora na podloge a tam baby rzucaja sie z pazurami na kolana i wyszarpuja sobie zdobycze.... tarzaja sie w tych ciuchach, przepychaja... obok stoi grupka handlarzy baby i goscie w kregu wokol takiego wora zeby nikt sie nie zblizyl i slysze teksty: "to jest modne, ale to nie bawelna, sztuczne, ale nie ty przeciez bedziesz w tym chodzic, kupia... a to przezroczyste, nie bierz, przeciez musza wczesniej przymierzyc to zobacza.."
Kurde przeszlam po tych wieszakach zeby nie wchodzic im w parade ale nic nie znalazlam - bylam w takim szoku ze hej
Poza tym po ostatnich kilku wypadach do Bigi nic nie znalazlam, wydaje mi sie ze kiedys bylo tam wiecej fajnych ciuszkow na wage a teraz same szmaty, za to na wycenie ceny z kosmosu i tak oto coraz bardziej trace zapal do lumpkowania....
Kiedys czesciej mozna bylo tam cos znalezc tak jakby pomiedzy tymi szmatkami wrzucali jakies perelki dla takich nalogowcow zeby glebiej popadali w nalog ale teraz chyba wyjde z nalogu szybko i bezproblemowo.
Pamietam jak kiedys za kazdym razem cos upolowalam i chcialam przyjezdzac znowu i znowu a teraz ...
Jestem zalamana, sorry ale musialam sie wyzalic..
a ja sie wlasnie ostatnio obkupilam w w artusie na 29 listopada niestety jest tam drogo, ale mozna wg mnie czasem znalezc fajne rzeczy
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA


Edytowane przez ladystar
Czas edycji: 2013-05-19 o 14:38
ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 16:08   #521
aguar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 236
Dot.: Lumpeksy - Kraków

w Artusie w tej czesci za 5 zl - na wycenie ceny mnie zwalily z nog wiec dlugo tam nie bylam.
aguar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 17:07   #522
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez aguar Pokaż wiadomość
w Artusie w tej czesci za 5 zl - na wycenie ceny mnie zwalily z nog wiec dlugo tam nie bylam.
a nie to ja to miejsce gdzie rzeczy sa za 5 zl omijam z daleka przeraza mnie...
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:01   #523
smieszek24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Ostatnio w Krakowie odwiedziłam Świetny szmateks na ul. Pędzichów przy ul.Długiej kolo BOTI. Zakupiłam sobie świetne sukienki w całkiem rozsądnej cenie ( 7,5) , mało tego jest on może i nie duży ale nikt się na Ciebie nie pcha ,a tym bardzie nie wyrywa Ci z rąk jak w niektórych szmateksach uffff , najfajniejsze w tym wszystkim jest to że co 2 ,3 tygodnie jest cało tygodniowa wyprzedaż 50% czego nie ma nigdzie indziej jeśli ktoś jest w pobliżu to polecam ja weszłam żeby schronić się przed deszczem czego ostatnio nie brakuje i nie żałuje

smieszek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 11:49   #524
kuba_s1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Drogie panie, poszukuje lumpeksu z fajnymi rzeczami dla mężczyzn, jeżeli podczas zakupów zwróciłyście uwagę na takie miejsca kupując np. ubrania dla swoich mężczyzn to bardzo proszę o informację

Edytowane przez kuba_s1
Czas edycji: 2013-06-05 o 13:30
kuba_s1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 18:09   #525
kashido
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Na ul.Pilotów na Olszy II obok Almy i Mc Donald'a otworzyli Robana, tam wcześniej była wypożyczalnia filmów. Szczerze polecam! Dużo rzeczy bardzo tanio i często mają dostawy.
kashido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:02   #526
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Byłam od razu po otwarciu - niestety nawet rzeczy wycenione, lepszej jakości (sic!) miały widoczne usterki ...
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:30   #527
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Słyszałyście, że otwierają Bigę na ul.nawojki?!
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 13:22   #528
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Lumpeksy - Kraków

tak pokazał mi się taki banerek na jednej ze stron :P
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 13:56   #529
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Lumpeksy - Kraków

akurat ja widziałam reklamę koła Agh i bardzo ciekawa jestem czy warto będzie tam się wybrać??
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 14:32   #530
wiluska
Raczkowanie
 
Avatar wiluska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Jest bardzo sympatyczny, raczej kameralny, lumpeks na os. Oświecenia, przy ul. F. Kniaźnina (po zdjeździe z Dobrego Pasterza, obok lewiatana i apteki DOZ). Myślę, że warto zaglądnąć, zwłaszcza, jak ktoś ma po drodze
__________________
"Bez ciemności nie ma snów"

BLOGuję sobie
wiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 20:03   #531
ikasp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Lumpeksy - Kraków

na Nawojki nie ma nic specjalnego, przynajmniej ja nie znalazłam jeszcze nic ciekawego, ale obsługa miła
Bardzo mało miejsca i ciężko przegląda się tam ciuchy...
__________________
Zapuszczam włosy i dbam o nie
Uważam na słodycze
Ćwiczę Jillian
http://www.suwaczek.pl/cache/bc16466b06.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
ikasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 10:09   #532
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Dziewczyny, macie pojęcie czy gdzieś w rejonie Prądnika Białego-Zachód (ew, w kierunku Krowodrzej Górki) są jakieś ciekawe lumpeksy?
Nieźle pod lumpeksowym kątem znam centrum, kazimierz, olszę... ale w tym rejonie jak dotąd zlokalizowałam w sumie sh w pawilonie za biedronką. Wiecie może czy jeszcze gdzieś ukrywa się coś ciekawego?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:34   #533
m_adaa
Przyczajenie
 
Avatar m_adaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 2
Dot.: Lumpeksy - Kraków

a wiecie może, w których tego typu sklepach pojawiają się najczęściej BUTY (trampki, adidasy, tenisówki) firmy VANS lub CONVERSE?
m_adaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 19:11   #534
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Polecam wybrać się na Długą (w bramie) - wczoraj była duża dostawa i można znaleźć fajne rzeczy na wadze. Szczególnie polecam jeśli szukacie wszelakich bluz, bluzek bardziej na luzie - panie uznały, że skoro nie ma metki z "Atmosphere" to wrzucą na wagę niezniszczone i porządne bluzy, które normalnie kosztują znacznie więcej

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2013-09-17 o 19:34
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 14:22   #535
cabansky
Raczkowanie
 
Avatar cabansky
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Czy ktoś ma polecane lumpki w Nowej Hucie?
Albo w oklicach Kazimierza?
__________________
Pozdrawiam
Mój pierwszy blog w życiu
cabansky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 19:02   #536
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez dieMadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam w końcu ten lumpek na Długiej, ze słynną klatką schodową;p Rzeczywiście, nie zachęca. Sądziłam, ze to będzie taka zwykła, obleśnia klatka schodowa, jakie bywaja w kamienicach. Jednak ta przebiła wszystkie trase na trzecie piętro pokonywałam na wdechu, bo dzień wczesniej była tam chyba jakaś ostra impreza Ogromny sklep, trzeba poświęcic sporo czasu, ale był bardzo duży wybór sukienek i spodni. generalnie- dzieki za polecenie
Byłam w wakacje, niestety nic nie znalazłam interesującego, może miałam pecha albo zbyt wysokie oczekiwania, nie wiem.
A klatka ohydna, jak z ostatnich slumsów.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 21:37   #537
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Też ostatnio byłam w tym z okropną klatką schodową ;p Aż bałam się wchodzić. Ale fakt, ciekawe rzeczy. Udało mi się kupić świetny, czarny płaszcz za 10 zł ;p
melay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 16:43   #538
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Może miałam pecha. Ale za tyle strachu ile się najadłam na tej klateczce miałam nadzieję na na nagrodę w postaci choćby jednej fajnej bluzki, a tu nic kompletnie mi nie podeszło. Wtedy gdy byłam ciuchy nie odbiegały niczym na plus od przeciętnej w innych szmateksach.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 17:25   #539
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Może miałam pecha. Ale za tyle strachu ile się najadłam na tej klateczce miałam nadzieję na na nagrodę w postaci choćby jednej fajnej bluzki, a tu nic kompletnie mi nie podeszło. Wtedy gdy byłam ciuchy nie odbiegały niczym na plus od przeciętnej w innych szmateksach.
Ja też jeszcze nigdy tam nic nie znalazłam... więc już nie zaglądam. Za to pozytywnie zaskoczona jestem sh Biga na Wrocławskiej, za każdym razem wchodzę tam przypadkiem i zawsze coś wyszperam
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 17:30   #540
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nigdy tam nic nie znalazłam... więc już nie zaglądam. Za to pozytywnie zaskoczona jestem sh Biga na Wrocławskiej, za każdym razem wchodzę tam przypadkiem i zawsze coś wyszperam
Widzę, że chodzimy po tych samych szmateksach .
W Bigie (jak to się odmienia ) też bywam i tam całkiem spory wybór wycenionych rzeczy, niektóre całkiem całkiem, tylko ceny tych wycenionych niekiedy (na mój krakowski gust i kieszeń) mogłyby być nieco niższe. Ostatnio znalazłam tam świetną sukieneczkę za 17 zł
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-29 18:37:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.