Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 15:10   #1
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774

Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH


Witam wszystkie Niepołomiczanki - przyszłe PM. Też jestem z tego jakże uroczego miasteczka i myślę, by właśnie tu zroganizować swój ślub i wesele. Otóż chciałabym, aby ten wątek posłużył wszystkim dziewczynom do wymiany informacji nt. lokali weselnych w naszej okolicy.
Podobny wątek był na forum e-niepolomice.pl ,ale od czasu jak polączyli forum z Facebookiem, nic znaleźć tam nie można ;/.

Na początek może wymienię wszystkie lokale, które przychodzą mi do głowy w Niepołomicach i w okolicy, a Was, drogie Wizażanki, proszę o opinie i ewentualne uwagi.

Oto moja lista:
NIEPOŁOMICE:
- Zamek Królewski (tu wynajem sal albo restauracja w zamku)
- Hotel Forum
- Hotel Niepołomice
- Restauracja Szafrantu
- Zajazd Królewski

OKOLICE NIEPOŁOMIC:
- Azalia (Szarów)
- Zajazd Celtycki
- Zajazd Skorpion (Grodkowice)
- Dworek u Emilki (Tomaszkowice)
- Oberża pod Czarnym Koniem (Mogiła Nowa Huta)
- Hotel Lech (Siedlce k. Łapczycy)
- Restauracja Savana (Targowisko)
- Karcza pod Wielką Solą (Wieliczka)
- Pałacyk Wielicki (Wieliczka)

Więcej w tym momencie niestety nie przychodzi mi do głowy. Jeżeli któraś z Was miałaby jeszcze jakiś lokal, ktory warto polecić - piszcie!
Przede wszystkim proszę o ocenę jak wygląda obsługa, jak dogadywałyście się Wy lub Wasi bliscy z właścicielami, kuchnia, wystrój i co tylko ważnego przyjdzie Wam do głowy.

Pozdrawiam i z gory serdecznie dziękuję za wszystkie uwagi.
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:38   #2
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

podbijam wątek. Wizażanki z Niepołomic i okolic - piszcie!
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:48   #3
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

hej hej!!

ja w tym roku mam wesele w hotelu Novum - piękna sala - piękny hotel.... co prawda mało informacji w internecie bo hotel stosunkowo nowy, ale manager w kontaktach jest bardzo profesjolaną osobą i jesteśmy dobrej myśli

więcej chętnie się wypowiem po ślubie
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 19:49   #4
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Frezyjko, milo Cię widzieć na tym wątku, myślalam, że już nikt się nie odezwie, A czy wiesz może jak jest z opłatami w kościele w Niepołomicach? Jestem na etapie planowania budżetu slubnego i szukam kogoś kto mnie oświeci w tej sprawie.

Edytowane przez Madzionella
Czas edycji: 2011-02-17 o 19:54
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:41   #5
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

jeżeli chodzi o kościół to niestety nie wiem ja mam ślub w kościele w Krakowie i dojeżdżamy do Novum.... a rozmawiałaś już z managerem hotelu czy na razie się zastanawiacie?
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:38   #6
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

jutro jedziemy obejrzec kilka sal. Póki co do wszystkich sal w okolicy dzwoniłam na "pierwszy wywiad" Szczęsliwie nie sprawdzily sie slowa kolezanki, ktora mnie straszyla ze na 2012 wolnych terminów raczej nie będzie.
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:45   #7
akah
Przyczajenie
 
Avatar akah
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

to możne ja tez tu coś dopisze, byłam na weselu w skorpionie w Grodkowicach. było to najlepsze wesele. jedzenie pyszne, obsluga profesjonalna i naprawde fajnie miejsce na wesele.


niestety nie pamiętam ile kosztowało ale to dawno było wiec ceny i tak pewnie nie aktualne.


ale naprawdę polecam to miejsce.

pozdrawiam

p.s
słyszałam tez ze Savanna ma niezłe ceny i ciasta i wódki wliczone w ceny wesela.


a kiedy planujecie ten piękny najważniejszy dzień w waszym życiu?
akah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 15:48   #8
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

hmmm... co do daty - to jest mały spór - przed czy po Euro Mój TŻ jako zapalony kibic woli po, ja wole przed bo i tak juz dosc sporo sie naczekalismy na slub.

Savana jest na naszej liście, w zasadzie można by powiedzieć ze na jednym z pierwszych miejsc.
Ale zobaczymy co jutro będzie

Do Skorpiona pisalam e-mail, ale niestety rozwalili mnie ceną - 200 zł od osoby bez ciast i wódki, w dodatku jeszcze im mniej gości tym wyższa cena. Nie lubie takiego szufladkowania i zdzierania z ludzi, wiec ich skreślilam z listy. Raczej wole jak wszystkich rowno się traktuje.

Edytowane przez Madzionella
Czas edycji: 2011-02-18 o 15:50
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:57   #9
akah
Przyczajenie
 
Avatar akah
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

uuuuuu to sobie dużo liczą.

koleżanka z klasy brała ślub w zajeździe królewskim, podobnie jak siostra mojej przyjaciółki.
obie miały mniejsze wesele do 60 osób. i były zadowolone.

a wy planujecie duże wesele czy raczej male?
akah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:11   #10
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

raczej mniejsze, na ok 50 + osób. Dzwonilam i do zajazdu, ale u nas problemem jest to że przynajmniej polowa gosci będzie z daleka, to znaczy - z rodzinnych stron TŻ-ta do Niepołomic jest jakieś 200 km, więc musimy miec lokal z noclegami, nie ma innej opcji.
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 07:14   #11
akah
Przyczajenie
 
Avatar akah
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

no to faktycznie zajazd królewski odpada.
akah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 21:19   #12
Paula198624
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niepołomice/ Bochnia
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Hejka,

tez planuje ślub i planuje by wesele odbyło się w Skorpionie. Mi powiedziano ze cena dla 50 os wynosi 150zl wiec nie wiem skad Ci taka cenę powiedziano 200zl- nie możliwe.
Paula198624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 18:51   #13
NightButterflyVIP
Rozeznanie
 
Avatar NightButterflyVIP
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Dublinia// Silesia // Kraina Lajkonika
Wiadomości: 920
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Hejka

Ja oczywiście namawiam na zamek Bo My się właśnie na niego napaliliśmy i zastanawiamy się nad zamkiem Ale ostateczna decyzja musi zapaść po wcześniejszym Wspólnym odbyciu przechadzki po nim no i musimy koniecznie zjeść tam obiad, mam nadzieję, że będzie też opcja skosztowania ich tortów....
NightButterflyVIP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 08:45   #14
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Cytat:
Napisane przez Paula198624 Pokaż wiadomość
Hejka,

tez planuje ślub i planuje by wesele odbyło się w Skorpionie. Mi powiedziano ze cena dla 50 os wynosi 150zl wiec nie wiem skad Ci taka cenę powiedziano 200zl- nie możliwe.
Niesetety, to prawda, spiewnęli mi 200 zl, ale ja mam wesele w 2012. Więc może dlatego... Co do zamku - raczej odpadł w przedbiegach - wynajem sali osobno, catering osobno, noclegi osobno, a ja jestem fanką rozwiązań kompleksowych.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 00:05   #15
NightButterflyVIP
Rozeznanie
 
Avatar NightButterflyVIP
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Dublinia// Silesia // Kraina Lajkonika
Wiadomości: 920
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

No tak... co fakt, to fakt, tutaj się muszę zgodzić, że wszystko z osobna trzeba załatwiać i opłacać, co może być bardziej czasochłonne i skomplikowane, może nawet nieco męczące....najlepiej załatwiać wszystko "za jednym zamachem", wiadomo...
Dla mnie jednak to nie jest taki problem, jeśli na drugiej szali jest spełnienie marzeń= wesele na zamku czy w pałacu Pomęczę się
To będzie najmilsza męczarnia w moim życiu

Bardziej problematyczne wydaje się dla mnie to, że nocleg musi być załatwiony gdzieś poza zamkiem, bo w zamku i miejsc niewiele (zaledwie 24 pokoje-nawet połowy gości nie pomieszczę) i drożyzna (ponad 300zł za pokój).... I już widzę załatwianie transportu dla pijanych gości do jakiegoś hotelu Bóg wie jak daleko...........ehhhh
NightButterflyVIP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 10:32   #16
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Ja szczerze mówiąc odradzałabym Pałacyk Wielicki, sama chciałam mieć tak swoje wesele. Ale... Facet który zajmuję się organizowacją jest bardzo nieprzyjemny, marudzi że za mało osób (wesele miało być na 80) że dobrze by było jakby były poprawiny bla bla bla.. No wiadomo chcę za zarobić ale nic na siłe. Miałam przyjemność być tam na weselu i się totalnie rozczarowałam. Okazało się że mięli wynajęte sale tylko na górze,a na dole była jakaś inna impreza i oczywiście było słychać co się na dole dzieje. Obsługa dramatyczna 2 kelnerki i 1 kelner obsługiwali obydwa przyjęcia. Od godz 17 do 1 w nocy przeszli po salach 2 razy z zapytanie czy ktoś chcę kawe bądź herbate. Jak już się doprosiliśmy herbatę, to dostaliśmy 2 filiżanki z zimną wodą, i 1 z ciepłą. Więc kulturalnie poszliśmy do kelnerki z prośbą o ciepłą wodę(zaznaczam z prośbą nie z pyskiem!) a ta piękna do nas że jak po pół godz chcięli Państwo zaparzyć wodę to co się dziwić. Także kultury zero ze strony personelu. Zdecydowanie dziewczyny strzeżcie się przed weselem tam.
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 11:05   #17
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Obiecałam, więc piszę

Nasze wesele odbyło się już nieco ponad 4 miesiące temu.

Od samego początku byłam bardzo zadowolona z obsługi w hotelu Novum... ze spotkania na spotkanie, rozmowa z managerem, potwierdzała tylko pełen profesjonalizm i doskonałą organizację.


Pan Jakub odpisywał nam na każde (nawet najgłupsze z mojej strony ) pytania i odpowiadał na każdy telefon.

Przed samym ślubem umówiliśmy się na degustację dań, które chcemy mieć w swoim menu - dodam, że degustacja ta była dla nas darmowa!
Nie było najmniejszych problemów z mieszaniem dań z różnych opcji menu, czy delikatnych zmian (i tak np. zamiast barszczu z paluszkiem chcieliśmy z krokietem, co od razu zostało zaznaczone i na weselu były pyszne krokiety)

Trudno w tym miejscu nie wspomnieć o wyglądzie dań, jakie były wydawane gościom.... piękne kompozycje, podane na eleganckiej zastawie, SMACZNE "jak niebo w gębie"!! dania podawane gorące! i praktycznie w jednym czasie, ponieważ ilość kelnerów do obsługi też nie była mała... nawet nie wiem dokładnie ilu obsługiwało nasze wesele, ale sporo!

Do obiadu kelnerzy chodzili od gościa do gościa i pytali jakie wino nalać do kieliszka.... a jeśli chodzi o obsługę nas, to kelner często do nas podchodził i pytał "czy Pani Młoda/Pan Młody życzą sobie żeby nalać/podać/itp.?"
(czy to wino, czy wódka, czy kawa, czy herbata) do samego rana pytali nas czy niczego nam nie brakuje i czy coś nie potrzeba! No czułam się naprawdę wyjątkowo!

Stoły PIĘKNE!!!!! stół szwedzki aż zachęcał do podchodzenia! W tym miejscu serdecznie polecamy zamówić ładne bukiety na stoły - kwiaty dodają magii sali.

My wybraliśmy dodatkowe opcje:

fontanna czekoladowa - do tego przygotowane były filetowane owoce, rurki, talerze, sztućce.... cudnie!
stół sushi - na bieżąco obsługiwany i robiony "na oczach" gości - bajer!!!!!
stół wiejski - wyroby w 100% wiejskie i pyszne!

w czasie dań, gdy nie grała orkiestra - z głośników puszczana była cicho muzyka, która dodała klasy przyjęciu.

Na następny dzień, niewykorzystane jedzenie zostało nam zapakowane i wydane - spokojnie można było poprawiny w domu zrobić

Pokój nowożeńców (gratis) - przygotowany bajecznie!!!! płatki róż na stole, szafkach nocnych i łóżku.... z białych ręczników pięknie ułożone łabędzie.... nastrój, który sprawił, że ta noc (pierwsza w małżeństwie) była jeszcze bardziej wyjątkowa

Nie było żadnych problemów, aby 5 tyg. po ślubie skorzystać z hotelu, w celu nagrania sesji poślubnej z kamerzystami...

No brak mi słów, aby wyrazić nasz zachwyt!!!!!!!

Mam ogromną nadzieję, że będę miała kiedyś okazję być gościem weselnym w tym miejscu, bo jako Pani Młoda nie miałam okazji zjeść wszystkich dań.... ach ten stres


nasi goście są zachwyceni i doszły mnie słuchy, że jeszcze do dziś wspominają ten dzień... to miejsce.....

Polecam hotel Novum z czystym sumieniem!
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 11:51   #18
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

My dosłownie tydzień temu podpisaliśmy umowę z salą. Zdecydowaliśmy się na salę bankietową w hotelu Podzamcze w Dobczycach Wszystko nas tam ujęło: wygląd sali (piękna, nie wymaga przybrania), fakt że hotel jest nowy (działa dopiero od pół roku), wystrój ogólny, profesjonalizm i sympatyczne podejście managerów (niemal czytali nam w myślach ponadto są otwarci na sugestie), elegancja i klasa ogółu, mnóstwo udogodnień

Oglądaliśmy też salę w restauracji Szafrantu - była moim mocnym faworytem Jest podobna do sali z Podzamcza, tyle, że nieco mniejsza. Wielickie sale raczej sobie dziewczyny darujcie Karczma pod Wielką Solą niby ludzi zachwyca, a mnie tam np. nic nie smakuje... Jak dostałam kapustę zasmażaną z robalem i nieświeże mięso to zwątpiłam Pałacyk Wielicki też mnie nie ujmuje, brak tam dobrej organizacji. Z okolic Wieliczki polecam jedynie Zajazd Koral (Przebieczany) Wystrój ładny, jedzenie pyszne.
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2011-10-28 o 11:52
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 11:22   #19
jowitkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Question Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Witam Odświeżam wątek

11.08.2012 stranę się szczęśliwą żoną Szukając informacji o miejscu mojeg owesela natknęłam sie na ten watek i trochę przeraziłam. Nigdzie bowiem nic nie jest napsiane na temat naszje sali. Wesele organizujemy w domu weslenym ANSON (naprzeciwko cocacoli). Czy ktoś ma jakieś opinie na temat teego miejsca? Póki co my jesteśmy zachwyceni współpracą z właścicielami, ale niestety niewiele opini mozna znaleźć na internecie Czy ktokolwiek wie coś na temat organizacji wesel wtym miejscu? (tylko prosze o własne opinie, a nie usłyszane od konkurenji )

Pozdrawiam serdecznie
jowitkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 16:47   #20
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Jowitko, niestety nie znam w ogóle tego miejsca. Ale skoro wciąż funkcjonuje to chyba nie ma najgorszej opinii.

My w końcu zarezerwowaliśmy salę w Hotelu Niepołomice. Sala ładna, kameralna, odpowiednia na mniejsze przyjecie, jakie własnie planujemy.

Chciałabym też zapytać Wizażanki, ktore mialby przyjemność się tam bawić, jakie są Wasze opinie na temat tego miejsca. Nie ukrywam że powodem wyboru była między innymi bliska odległość od mojego domu (jakieś 500 m ) a także miła obsługa.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:06   #21
iwonajen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Madzionella - a na ile osob robisz wesele? Nam tez się podoba hotel Niepołomice, ale mamy na liście co najmniej 120 osób, więc raczej mało kameralnie Dlatego też rozważamy Novum (duża sala) oraz Podzamcze w Dobczycach (nowy hotel, ładna sala, fajny menago, tylko data trochę późna - 15 września, i mało noclegów).
Rekonesanse w toku!
A w niedzielę targi ślubne
iwonajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 20:25   #22
iwonajen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

No to jest decyzja - hotel Novum w Niepołomicach 28 lipca.
teraz szukam fajnego kościoła i fajnego księdza w tej właśnie miejscowości, a że jestem Krakuską, i to od dosc niedawna, to pojęcia nie mam, i chętnie podpowiedzi posłucham
iwonajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:57   #23
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Cytat:
Napisane przez iwonajen Pokaż wiadomość
No to jest decyzja - hotel Novum w Niepołomicach 28 lipca.
teraz szukam fajnego kościoła i fajnego księdza w tej właśnie miejscowości, a że jestem Krakuską, i to od dosc niedawna, to pojęcia nie mam, i chętnie podpowiedzi posłucham
ale ja Ci zazdroszczę

córka znajomej mojej mamy bierze w tym roku ślub, właśnie w Niepołomicach....

jutro poproszę mamę, żeby zapytała w pracy o namiary na kościół i księdza i postaram się dać Ci znać jak najszybciej

i jeszcze raz strasznie Ci zazdroszczę ślubu w Novum!!!!
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 12:13   #24
iwonajen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Fryzyjko, z Twojego entuzjazmu wnioskuje, że hotel Novum to porządna miejscówka, taaak? Ja zupełnie nie znam żadnych opinii o tym miejscu (poza własnymi wrażeniami), bo mieszkam w Krakowie, i to od niedawawna. Tak więc jak możesz coś napisac więcej - będę wdzięczna
a na cynk o księżach to czekam z niecierpliwością, bo właśnie zdecydowaliśmy się na wcześniejszą datę - 30 czerwca

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Fryzyjko, już znalazłam Twój wcześniejszy post o hotelu Novum - chyba faktycznie byłaś bardzo zadowolona
iwonajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 08:29   #25
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Cytat:
Napisane przez iwonajen Pokaż wiadomość
Fryzyjko, z Twojego entuzjazmu wnioskuje, że hotel Novum to porządna miejscówka, taaak? Ja zupełnie nie znam żadnych opinii o tym miejscu (poza własnymi wrażeniami), bo mieszkam w Krakowie, i to od niedawawna. Tak więc jak możesz coś napisac więcej - będę wdzięczna
a na cynk o księżach to czekam z niecierpliwością, bo właśnie zdecydowaliśmy się na wcześniejszą datę - 30 czerwca

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Fryzyjko, już znalazłam Twój wcześniejszy post o hotelu Novum - chyba faktycznie byłaś bardzo zadowolona


co do księży to niestety nie pomogę.... ta dziewczyna też jest z Krakowa i bierze ślub w tym głównym kościele przy rynku.... tak mi jakoś mama wytłumaczyła... ale księdza nie znają i nie wiedzą nawet jeszcze jaki będzie udzielał im ślubu, bo to też przypadek....

a co do Novum, no to tak jak czytałaś.... ja byłam zachwycona! Nie ma nic w tym dniu, na co mogłabym narzekać

Widać, że właścicielom zależy na kliencie i naprawdę jest niesamowita organizacja... jest mało komentarzy w necie, bo generalnie jesteśmy krajem, że jak ponarzekać to pierwsi, a żeby kogoś pochwalić, to już niekoniecznie się rwiemy.... jak będziesz po ślubie i będziesz aktywnie uczestniczyć forum, to sama zobaczysz jak bardzo chce się pochwalić to miejsce

powodzenia w przygotowaniach! i jeśli będziecie się zastanawiać na stołem wiejskim, to polecam brać! Fantastyczne wyroby My mieliśmy dość dużo ciast z cukierni Victoria z Lusimy (cudne!! ) więc stół z fontanną nie był bardzo oblegany, dlatego wzięliśmy sobie ją przez pół

no i nie wiem co jeszcze mogę Ci polecić.... pytaj!

aaaaa okrągłe stoły
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:00   #26
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Cytat:
Napisane przez iwonajen Pokaż wiadomość
Madzionella - a na ile osob robisz wesele? Nam tez się podoba hotel Niepołomice, ale mamy na liście co najmniej 120 osób, więc raczej mało kameralnie Dlatego też rozważamy Novum (duża sala) oraz Podzamcze w Dobczycach (nowy hotel, ładna sala, fajny menago, tylko data trochę późna - 15 września, i mało noclegów).
Rekonesanse w toku!
A w niedzielę targi ślubne
My robimy wesele na max. 50 osób, więc raczej niewielkie. Stąd nie mamy problemu ze zmieszczeniem się w hotelu Niepołomice. Co do ksieży w kościele przy rynku - zdaje się, że już gdzies opisywałam, chyba na wątku PM z Krakowa. Otóż - moim zdaniem, z młodszych ksieży - ksiadz Marcin, bardzo miły i sympatyczny człowiek, o zdrowym podejściu do życia. A ze starszych - ksiądz Stanisław - ujął mnie ciepłem i miłością do muzyki. Raczej unikałabym proboszcza, jest dość specyficzny.

Natomiast my mamy "swojego" ksiedza, który zna mnie od małego i jakoś nie wyobrażam sobie kogoś innego, błogosławiącego nasze małżeństwo.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 22:05   #27
iwonajen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Kosciół poszukiwany!
Dziewczyny - wiemy już, że w tym ładnym starym kościółku nie ma miejsc na interesujący nas dzień. Zatem pytanie czy znacie ten drugi kościół na Jazach (jakiego księdza możecie tam polecic??) albo kościoły w okolicy (np. Wola Batorska?)? Zależy nam na sensownym księdzu (z którym się można fajnie dogadac) i ładnym miejscu, blisko Niepołomic (hotel Novum).
Będę wdzięczna za dobre rady
iwonajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 05:26   #28
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Może drewniany kościółek św. Sebastiana w Wieliczce?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 09:17   #29
iwonajen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Hm, szukamy czegoś maksymalnie blisko Niepołomic...
iwonajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 16:19   #30
zaczarowana 18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Lokale na wesele w NIEPOŁOMICACH

Witam wszystkie Panie po raz 1!!!jestem narzeczona od 30.12.2011 i zaczelam wlasnie szukac sal na weseliskododam ze w okolicach Krakowa, bo w centrum nie odpowiada nam smog!Zagladam wiec juz do Niepołomicbo tu wykukalam fajna sale w restauracji szafrantu czy ktos ma jakies doswiadczenie z tego miejsca?Meni super bo juz zdazylam wymienic korespondencje z wlascicielka,cena tez ok ale terminy letnie wszystkie zajete na ten i nastepny rok;(
zaczarowana 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-20 19:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.