on nie chce dziecka.. :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 18:00   #1
BlackAngel998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pieszyce
Wiadomości: 18

on nie chce dziecka.. :/


Witam mam też taki problem mój narzeczony nie chce a ja chce i to bardzo... Ja mam 21 lat a on 26. Mam juz jedno dziecko ale z moim byłym. Ostatnio odezwała się we mnie potrzeba jeszcze malutkiej osóbki która by nas łaczyła.... jak widze matki z dziećmi to płakać mi się chce. Mówiłam mu o tym ale powiedział że narazie jeszcze nie chce mieć dzieci. A ja się martwie ze pózniej nie bede mogła ( mam problemy intymne)
Mam jakies dziwne przeczucie że póznej juz nie da rady i to mnie najbardziej załamuje ...nie chce go wrabiac w dziecko bez jego wiedzy...chce poprostu zeby zrozumiał ze chce miec dziecko.... kochamy sie i on tez kocha moje dziecko traktuje je jak swoje.. i nie rozumię dlaczego narazie nie chce... :/ może poradzicie jak go przekonac...
BlackAngel998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:01   #2
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

A omawialiście w ogóle na początku związku kwestię posiadania dzieci? Bo jak nie, to doopa blada i tyle.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:07   #3
BlackAngel998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pieszyce
Wiadomości: 18
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

mówiliśmy o tym. I mówił ze by chcial ale za jakiś czas.... zgodziłam się ale od kad dowiedziałam sie ze byc moze bede miała za jakis czas problemy z zajsciem w ciaze to chce zdazyc póki jeszcze wiem ze moge... :/
BlackAngel998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:07   #4
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez BlackAngel998 Pokaż wiadomość
Witam mam też taki problem mój narzeczony nie chce a ja chce i to bardzo... Ja mam 21 lat a on 26. Mam juz jedno dziecko ale z moim byłym. Ostatnio odezwała się we mnie potrzeba jeszcze malutkiej osóbki która by nas łaczyła.... jak widze matki z dziećmi to płakać mi się chce. Mówiłam mu o tym ale powiedział że narazie jeszcze nie chce mieć dzieci. A ja się martwie ze pózniej nie bede mogła ( mam problemy intymne)
Mam jakies dziwne przeczucie że póznej juz nie da rady i to mnie najbardziej załamuje ...nie chce go wrabiac w dziecko bez jego wiedzy...chce poprostu zeby zrozumiał ze chce miec dziecko.... kochamy sie i on tez kocha moje dziecko traktuje je jak swoje.. i nie rozumię dlaczego narazie nie chce... :/ może poradzicie jak go przekonac...
Bo się nie czuje na to gotowy, boi się, że nie zapewni rodzinie utrzymania? Dopóki on sam nie poczuje potrzeby rozmnożenia się, to niewiele z tym zrobisz. Poza tym, czy to Twoje przeczucie, że potem nie będziesz mogła mieć dzieci jest jakoś uzasadnione? Rozmawiałaś z lekarzem?
Ja tam go rozumiem, oboje jesteście przecież bardzo młodzi i on być może nie chce jeszcze pakować się w rodzinę. To, że wzorcowo odnalazł się w sytuacji, że Ty już masz dziecko z poprzedniego związku - mimo wszystko, nie jest to jego dziecko i on nie jest za nie odpowiedzialny.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:08   #5
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-03-06 o 18:16
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:10   #6
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Dżizas laska masz 21 lat i chcesz machnąć sobie drugiego dzieciaka. To nie działa tak że co nowy facet to nowe dziecko do kolekcji, pohamuj trochę instynkty.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:11   #7
dziewczynakamila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: moje cztery ściany :)
Wiadomości: 16
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dżizas laska masz 21 lat i chcesz machnąć sobie drugiego dzieciaka. To nie działa tak że co nowy facet to nowe dziecko do kolekcji, pohamuj trochę instynkty.
dokładnie o tym pomyślałam..


dlaczego twierdzisz, że później możesz mieć problem z zajściem w ciążę?
dziewczynakamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 18:14   #8
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez BlackAngel998 Pokaż wiadomość
mówiliśmy o tym. I mówił ze by chcial ale za jakiś czas.... zgodziłam się ale od kad dowiedziałam sie ze byc moze bede miała za jakis czas problemy z zajsciem w ciaze to chce zdazyc póki jeszcze wiem ze moge... :/
- no i ma prawo do takiego "chcenia"- nie zaczynaj związku na serio od "dupy strony" i znowu strzelenia sobie dzieciaka- masz 21 lat i JUŻ masz jedno dziecko- co niby stanie się jak urodzisz za parę lat? Tylko nie pisz, ze lekarz powiedział ci, ze płodność ci spada bo takie rzeczy to konsultuje się z kiloma lekarzami.
Masz jedno już dziecko, z ojcem dziecka już nie jesteś- a też pewnie nie zachodziłaś w ciążę z zamiarem bycia samotną matką.
Spasuj.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2013-03-06 o 18:17
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:15   #9
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dżizas laska masz 21 lat i chcesz machnąć sobie drugiego dzieciaka. To nie działa tak że co nowy facet to nowe dziecko do kolekcji, pohamuj trochę instynkty.

dokładnie!

myślałam, ze autorka ma ze 35 lat i boi się, że jej macica uschnie, a tu paczę a ona ma 21 lat
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:19   #10
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez BlackAngel998 Pokaż wiadomość
Witam mam też taki problem mój narzeczony nie chce a ja chce i to bardzo... Ja mam 21 lat a on 26. Mam juz jedno dziecko ale z moim byłym. Ostatnio odezwała się we mnie potrzeba jeszcze malutkiej osóbki która by nas łaczyła.... jak widze matki z dziećmi to płakać mi się chce. Mówiłam mu o tym ale powiedział że narazie jeszcze nie chce mieć dzieci. A ja się martwie ze pózniej nie bede mogła ( mam problemy intymne)
Mam jakies dziwne przeczucie że póznej juz nie da rady i to mnie najbardziej załamuje ...nie chce go wrabiac w dziecko bez jego wiedzy...chce poprostu zeby zrozumiał ze chce miec dziecko.... kochamy sie i on tez kocha moje dziecko traktuje je jak swoje.. i nie rozumię dlaczego narazie nie chce... :/ może poradzicie jak go przekonac...
Czy Ty sobie przypadkiem nie wymyślałaś, że dziecko to świetne narzędzie do cementowania związku - żeby facet nigdy się z niego nie wywinął? Przeraża mnie takie podejście, dziecko to nie zabawka, karta przetargowa, że możesz sobie zrobić , bo masz taką zachciankę. Dziecko nie gwarantuje Ci tego, że facet od Ciebie nie odejdzie...

Po 2. przeraża mnie pogrubione.
- chcę to nie wszystko, to nie towar ani zachcianka.
- on ma prawo 'nie chcieć' z różnych powodów - od braku dojrzałości do braku warunków. w ogóle przemyślałaś, to czy stać się na kolejne dziecko?
- dziecko to nie potzreba , która ma wyłącznie łączyć ludźi i to w ystuacji, kiedy dobrze wiesz, że chłop nie chce
- martwienie się to żaden argument. w naszych czasach każdy może się martwić - chemia w jedzeniu, antykoncepcja hormonalna ma różny wpłw na organizm. Załamuijesz mi - masz przeczucie...
- to dla mnie chore, że Ty chcesz go przekonywać. Jak chcesz zrobisz krzywdę dzieciom i facetowi, to może odejdź i szukaj innego co będzie spełniał Twoje księżniczkowate zachcianki.

btw, kocham tak egoistyczne podejście w ziwązku. i to w takich sprawach. brawo!

Oby to była prowokacja.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F

Edytowane przez paolyn
Czas edycji: 2013-03-06 o 18:21
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:20   #11
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez BlackAngel998 Pokaż wiadomość
jak widze matki z dziećmi to płakać mi się chce.
A dzieciak numer 1 ile ma lat, przepraszam? Bo chyba ty tez jestes matką z dzieckiem, powodów do płaczu nie widzę. zadnych.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dżizas laska masz 21 lat i chcesz machnąć sobie drugiego dzieciaka. To nie działa tak że co nowy facet to nowe dziecko do kolekcji, pohamuj trochę instynkty.
Dokładnie taka była moja reakcja
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 18:20   #12
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dżizas laska masz 21 lat i chcesz machnąć sobie drugiego dzieciaka. To nie działa tak że co nowy facet to nowe dziecko do kolekcji, pohamuj trochę instynkty.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:23   #13
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dżizas laska masz 21 lat i chcesz machnąć sobie drugiego dzieciaka. To nie działa tak że co nowy facet to nowe dziecko do kolekcji, pohamuj trochę instynkty.
Z ust mi to wyjęłaś
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:25   #14
booombelek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyną.
Wiadomości: 8 711
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dżizas laska masz 21 lat i chcesz machnąć sobie drugiego dzieciaka. To nie działa tak że co nowy facet to nowe dziecko do kolekcji, pohamuj trochę instynkty.
no dokładnie, idealnie napisane.
booombelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:28   #15
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
A dzieciak numer 1 ile ma lat, przepraszam? Bo chyba ty tez jestes matką z dzieckiem, powodów do płaczu nie widzę. zadnych
dla mnie to trochę taka potrzeba a la "mam psa, ale chcę małego słodkiego szczeniaczka"
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:30   #16
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

A z takich bardziej przyziemnych rzeczy- macie gdzie zamieszkać całą rodziną? Masz jakieś dochody? Czy nie dość, że facet ma spełnić twoją zachciankę, czyt. spłodzić dzieciaka, to jeszcze potem zapie.rdalać na utrzymacie całej waszej czwórki? Może tego się obawia, nie jest na to gotowy? Albo widzi, jak go traktujesz (ewentualnego dawcę spermy i parobka) i rozsądek powstrzymuje go od pchania się w takie zobowiązania z tobą?

Oczekujesz od niego zrozumienia, szkoda tylko, że w drugą stronę to nie działa. Jesteś straszną egoistką, wbrew powszechnemu poglądowi, że to osoby, które nie chcą mieć dzieci są egoistami. Masz w du.pie wszystko, uczucia, potrzeby i wątpliwości partnera. Liczy się tylko twoje 'chcę dzidzi, chcę dzidzi'.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:33   #17
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Masz już dziecko, a masz dopiero 21 lat. Co więcej, z ojcem dziecka nie jesteś. Wnioskuję, że dziecko małe, a z Twoim partnerem nie jesteście razem długo - dlaczego nie potrafisz pojąć, że dopóki oboje nie chcecie dziecka, to ono nie powinno się pojawić? Tak jak ktoś już wyżej napisał, dziecko nie cementuje związku. Nikt Ci nie poświadczy, że w wieku 23 lat nie zostałabyś samotną matką dwójki maluchów. Masz jakieś wykształcenie, pracujesz? Masz szanse na to, by w razie czego poradzić sobie sama? Partnera nie przekonasz, jeśli on nie chce - nikogo nie można zmusić do posiadania dziecka. Na pewno nie byłabyś szczęśliwa gdyby to on mędził o ciąży, a Ty chciałabyś zająć się czymś zupełnie innym. Sam "instynkt" to nie jest powód do zajścia w ciążę, dziecko trzeba wychować i trzeba również jakoś inwestować w siebie.

Btw, smutne trochę, że w Twojej opowieści nie ma ani słowa o pierwszym dziecku. Sama piszesz, że zazdrościsz matkom z dziećmi, a przecież sama masz już dziecko. Nie wiem o co chodzi, że nie jest jego, tzn. Twojego aktualnego faceta? Strasznie smutne. Zamiast skupić się na dziecku które masz, awanturujesz się i świrujesz, bo chcesz następne.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:34   #18
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Płakać ci się chce jak widzisz matki z dziećmi? twojemu dziecku byłoby chyba bardzo smutno czytając coś takiego.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:35   #19
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
dla mnie to trochę taka potrzeba a la "mam psa, ale chcę małego słodkiego szczeniaczka"
Doskonale ujęte
Pierwsze dziecko już nie jest takie malutkie i słodziutkie, więc się znudziło?



Masz 21 lat i dziecko z poprzedniego związku. W takim razie z tym facetem nie jesteś chyba zbyt długo. Może dla niego to za wcześnie? Może on ma doroślejsze podejście i nie chce kolekcji dzieci z każdego kolejnego związku?
Ty jesteś młoda, jesteście razem chyba krótko, jaką masz pewność, że za jakiś czas się nie rozejdziecie? A wtedy zostaniesz już z dwójką dzieci, którymi się znudziłaś i będziesz przy następnym facecie płakać, że teraz z nim byś chciała dziecko?

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2013-03-06 o 18:39
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 18:37   #20
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Nigdy nie słyszałyście o walniętych babach, które podniecają się "posiadaniem" właśnie "dzidzi"- ma być małe, jak lala. Tu właśnie jest uderzające, że dziewczyna MA już dziecko, zapewne małe, bo ma tylko 21 lat- a już parcie na rodzenie kolejnego, niemowlaczka.
Na dodatek facet to jej narzeczony, nie mąż nawet, a chce zaczynać od dziecka i ciąży.
I pewnie jak znam życie: nie pracuje, nie wiadomo, czy się uczy i wątpię, by byłą sama wydolna finansowo.
No ale "dzidzi" trzeba zrobić, bo zaraz macica uschnie.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:40   #21
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

My się tu produkujemy, a autorka wątku już się z niego wymiksowała
Prawda w oczy kole, a ona spodziewała się rad jak przekonać tego faceta do dziecka

nóż mi się w kieszeni otwiera jak widze takie laski
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:41   #22
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Ja tu widzę obrzydliwą desperację, pragnienie scementowania związku/zatrzymania faceta za pomocą wspólnego potomka. Obrzydliwą, bo wygląda to tak, jak by pierwsze dziecko już się znudziło, nie liczyło (płacz z zazdrości jak widzi inne matki z dziećmi) - przestało być słodką przytulanką
Dziecko chce mieć kolejne dziecko
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:42   #23
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
My się tu produkujemy, a autorka wątku już się z niego wymiksowała
Prawda w oczy kole, a ona spodziewała się rad jak przekonać tego faceta do dziecka

nóż mi się w kieszeni otwiera jak widze takie laski
Jeszcze zaraz będzie, że my nie rozumiemy i nie mamy uczuć macierzyńskich
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:43   #24
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja tu widzę obrzydliwą desperację, pragnienie scementowania związku/zatrzymania faceta za pomocą wspólnego potomka. Obrzydliwą, bo wygląda to tak, jak by pierwsze dziecko już się znudziło, nie liczyło (płacz z zazdrości jak widzi inne matki z dziećmi) - przestało być słodką przytulanką
Dziecko chce mieć kolejne dziecko
no ot co
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:45   #25
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez BlackAngel998 Pokaż wiadomość
Witam mam też taki problem mój narzeczony nie chce a ja chce i to bardzo... Ja mam 21 lat a on 26. Mam juz jedno dziecko ale z moim byłym. Ostatnio odezwała się we mnie potrzeba jeszcze malutkiej osóbki która by nas łaczyła.... jak widze matki z dziećmi to płakać mi się chce. Mówiłam mu o tym ale powiedział że narazie jeszcze nie chce mieć dzieci. A ja się martwie ze pózniej nie bede mogła ( mam problemy intymne)
Mam jakies dziwne przeczucie że póznej juz nie da rady i to mnie najbardziej załamuje ...nie chce go wrabiac w dziecko bez jego wiedzy...chce poprostu zeby zrozumiał ze chce miec dziecko.... kochamy sie i on tez kocha moje dziecko traktuje je jak swoje.. i nie rozumię dlaczego narazie nie chce... :/ może poradzicie jak go przekonac...
Jesteś dość infantylna.
Jako matka, powinnas wiedzieć, że dziecko to nie zabawka, a ogromna odpowiedzialność i kupa ciężkiej pracy. Chyba że Ty z tych matek, co od urodzenia pakują dzieciakowi butlę, tresują "na wypłakanie", żeby szybko noc przesypiało, a w wieku kilku miesięcy pakują małego w chodzik i włączają TV, żeby głowy nie zawracało, a tylko fajnie na fb wyglądało.

Jak tak dalej pójdzie, to w wieku 30 lat będziesz miała 4 dzieci, każde z innym facetem.

No chyba że ten wątek to jakiś żart.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:46   #26
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Boże.... Czytam i nie wierzę. Autorko, masz małe dziecko, skoro masz 21 lat to studiów niw masz raczej, o prace trudno więc czy pracujesz? Pewnie nie. A teraz chcesz mieć nowa zabawkę, tak, zabawkę do waszego związku. Dziecko to nie zabawka. Skoro marzysz o nowym dziecku, zajmij się tym które juz masz? Dziecko to nie zabawka która sie bawisz a potem odkładasz na polke i robisz kolejne.
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:46   #27
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
My się tu produkujemy, a autorka wątku już się z niego wymiksowała
Prawda w oczy kole, a ona spodziewała się rad jak przekonać tego faceta do dziecka
A, sorry, nie zrozumiałam!

BlackAngel998, w takim razie zadbaj o przypadkową wpadkę. Tylu jest egoistów na tym świecie, którzy nie chcą mieć dzieci, społeczeństwo się starzeje i w ogóle tragedia. A tak zroisz coś dobrego dla świata. Jesteś do tego powołana.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:50   #28
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Tak sobie przejrzałam posty autorki- wiele ich nie ma.
Dziewczyna ma problemy z tarczycą, stąd podejrzenia o problemach z zajściem w ciążę.

Swoją drogą, ten facet nawet do niej pasuje. Niby nie chce dziecka, nie jest gotowy, ale seks bez zabezpieczenia to owszem...

Autorko- tylko nie zdziw się, jak i z tym facetem ci nie wyjdzie, i zostaniesz sama z dwójką dzieci w wieku 21/22 lat Instynkty chyba ci rozum przesłoniły, więc na pewno trudno ci jest i będzie stworzyć stabilny, zdrowy związek.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:52   #29
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

ja w ogóle uważam, że to mętne zagrożenie utraty płodności w niedługim czasie to mocno podrasowana przez autorkę rzeczywistość, żeby nie powiedzieć fantazja, coby przekonać siebie, faceta + wizażanki, że dziecko już, teraz, jest absolutną koniecznością. A chęć zapewnienia sobie tym samym trwałego związku to oczywiście zupełnie poboczna sprawa
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 18:56   #30
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: on nie chce dziecka.. :/

Nie przesadzajmy. ''Złapie'' go na dziecko,nawet jeśli zaparła się,że tego nie uczyni,on się wystraszy jej desperacji i ucieknie.
Autorko,masz już jedno dziecko,z poprzednim chłopakiem. Ile lat ma dziecko,tego nie wiemy,równie dobrze mogła urodzić w wieku 16 czy tam 17 lat.
Ale przesadzasz z tą kolejną ciążą.
Twój mężczyzna zachował się bardzo ładnie i odpowiedzialnie akceptując twoje dziecko z innego związku,jednak jeśli on nie czuje się na siłach by zostać biologicznym ojcem kolejnego dziecka,to go nie zmusisz żadną siłą i tyle.
Powstrzymaj swój zapęd do posiadania kolejnego potomka,bo to wygląda jak parcie na szkło,idziesz na siłę,nie licząc się z tym co będzie dalej. Jesteś bardzo młoda,a jeśli nawet nie będziesz mogła mieć dzieci bo chorujesz czy coś innego to nie powód do rozpaczy,ponieważ już masz dziecko i na nim powinnaś się skupić,takie jest moje zdanie.
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.