Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-30, 15:45   #31
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

Cytat:
Napisane przez zuzkakol Pokaż wiadomość
Nie jesteśmy razem. W niedzielę postanowiliśmy ze jednak koniec.. no może bardziej on bo ja go naprawdę kocham i teraz cierpię ale staram się myśleć racjonalnie 💔
Brawo!!! Zdecydowanie wyjdzie Ci to na lepsze Potrzeba czasu by emocje zeszły i zacząć widzieć cały ten związek ze zdrowszej perspektywy.
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-30, 15:55   #32
Senja_NO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 23
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

Brawo! Trzymam kciuki Autorko za Ciebie, moj pseudozwiazek też sie niedawno zakonczyl, chociaz z mojej inicjatywy. Wspieram Cię mocno!
Senja_NO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-30, 17:44   #33
Diarmuid
Raczkowanie
 
Avatar Diarmuid
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 63
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

Cytat:
Napisane przez zuzkakol Pokaż wiadomość
Nie jesteśmy razem. W niedzielę postanowiliśmy ze jednak koniec.. no może bardziej on bo ja go naprawdę kocham i teraz cierpię ale staram się myśleć racjonalnie 💔
Za co go kochasz? Splunął ci w twarz, a ty wielce rozpaczasz. WTF

Ty kochasz wizję człowieka, który już nie istnieje lub nigdy nie istniał.

Wypłacz się, przejdź żałobę I nigdy do niego nie wracaj.
Diarmuid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-01, 03:48   #34
Efemeryczna6
Przyczajenie
 
Avatar Efemeryczna6
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

Autorko wiem co czujesz, bo przerabiam to samo tylko w gre wchodzi jeszcze nałóg i nie odcięta pepowina. Przynajmniej przestał Ci dawac złudzenia i w koncu miał odwage skonczyc. W moim przypadku natomiast smierdzi tchórzem i bedzie trwac bez konca az w koncu konsekwentnie odejde sama i nie dam wiecej sie nabrac na obiecanki cacanki.
Efemeryczna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-01, 04:05   #35
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

Cytat:
Napisane przez Efemeryczna6 Pokaż wiadomość
Przynajmniej przestał Ci dawac złudzenia i w koncu miał odwage skonczyc. W moim przypadku natomiast smierdzi tchórzem i bedzie trwac bez konca az w koncu konsekwentnie odejde sama i nie dam wiecej sie nabrac na obiecanki cacanki.
A propos, mam wrażenie, że niektórzy faceci prędzej daliby się rozerwać na jakimś średniowiecznym kole tortur niż pierwsi zerwali z dziewczyną. Kompletnie tego nie rozumiem.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-01, 04:55   #36
Efemeryczna6
Przyczajenie
 
Avatar Efemeryczna6
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
A propos, mam wrażenie, że niektórzy faceci prędzej daliby się rozerwać na jakimś średniowiecznym kole tortur niż pierwsi zerwali z dziewczyną. Kompletnie tego nie rozumiem.
Zgadzam się, gdy zwyczajnie mówie " Nie dogadujemy się, nie spedzamy czasu, przeszło rozumiem. Pożegnajmy sie i każde pojdzie w swoja strone" - to zaraz : co Ty gadasz, mi zależy itp a nie potrafi się zmienić wiec nie wiem po co ten cyrk Mysle, ze trzymaja tez tak w rezerwie jakby z kims innym nie wypaliło i chca miec tego pewniaka. Niedojrzały emocjonalnie człowiek nie rozumie jaki ból sprawia drugiej osobie lub co gorsza robi to z premedytacja, bo lubi ranić aby sie odgrywać za swoje kompleksy czy poczuć władze nad druga osobą.
__________________
Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać
Efemeryczna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-01, 14:10   #37
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

Cytat:
Napisane przez Efemeryczna6 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, gdy zwyczajnie mówie " Nie dogadujemy się, nie spedzamy czasu, przeszło rozumiem. Pożegnajmy sie i każde pojdzie w swoja strone" - to zaraz : co Ty gadasz, mi zależy itp a nie potrafi się zmienić wiec nie wiem po co ten cyrk Mysle, ze trzymaja tez tak w rezerwie jakby z kims innym nie wypaliło i chca miec tego pewniaka. Niedojrzały emocjonalnie człowiek nie rozumie jaki ból sprawia drugiej osobie lub co gorsza robi to z premedytacja, bo lubi ranić aby sie odgrywać za swoje kompleksy czy poczuć władze nad druga osobą.
Do-kła-dnie
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-05-01, 20:24   #38
zuzkakol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

No Ogólnie masz rację, wiem jak to wygląda ale taki szok że nie ma kogoś z kim spędzałam każdy dzień prawie przez 5 lat
zuzkakol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-03, 05:13   #39
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy warto jeszcze się starać jak on chce odpocząć?

Cytat:
Napisane przez zuzkakol Pokaż wiadomość
No Ogólnie masz rację, wiem jak to wygląda ale taki szok że nie ma kogoś z kim spędzałam każdy dzień prawie przez 5 lat
Doskonale rozumiem, co czujesz. Musisz zająć sobie ten czas, skupić się na innych rzeczach. Ogólnie polecam typowe kroki po rozstaniu, czyli spędzanie więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, ogólnie ludźmi, którzy są Ci życzliwi. To naprawdę cudownie pomaga znaleźć właściwą perspektywę i poczuć się lepiej
No i, jakkolwiek banalnie to brzmi, warto znaleźć sobie jakiś cel, pasję, i ją realizować. Czy to sport, czy jakiś cel zawodowy, czy hobby. Wszystko, co pochłonie Twój czas, myśli i energię, będzie dobre.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-03 06:13:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.