Od kiedy Danonki ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 07:50   #1
dinga
Raczkowanie
 
Avatar dinga
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 232
GG do dinga
Smile

Od kiedy Danonki ???


Hej mamusie mam pytanko od kiedy zaczęłyście podawać waszym dzieciom deserki no taki jak Danonki? Ja mam 6 miesiecznęgo synka i nie wiem czy to już można czy jeszcze poczekać? Pomóżcie
dinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 08:08   #2
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Od kiedy Danonki ???

6 miesięczne dzieciątko absotulnie musi poczekać na danonki! przynajmniej aż ukończy roczek, tak wg opinii mojje pani doktor. Tam tez jest wbrew pozorom sporo chemii. 6 miesięczny skrab dopiero zaczyna poznawać pokarmy więc zacznij od tych, które są dla niego przeznaczone, jak deserki owocowe, przeciery warzywne..
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 08:25   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Danonki najlepiej nigdy bo to sama chemia i cukier.

poczekaj do roku aby podac nabiał i najlepiej jogurt naturlany z owocami (mrozone lub świeże)plus ew. cukier brązowy ,odrobina cynamonu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:31   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Jeśli w rodzinie masz alergików na białko mleka, wstrzymaj się do ukonczenia przez dziecko roku i jak pisze paula 78- ciotka szacuneczek - najlepiej wjedż najpierw z jogurtem naturalnym, białym twarozkiem, etc.. moja gabi ma alergie na białko mleka, pierwszy mleczny posiłek dostała jak miała 1 rok i 3 miesiace- potem dałam bakusie i jest ok dzieki Bogu danonki kupiłam teraz- jak ma rok i 8 miechów, głównie przez nią, bo zażądała sobie literek - takie naklejki z magnesem na lodówe - ale niestety zareagowała alergicznie..to dla mnie dowód, ze FAKTYCZNIE danonki, to wiecej chemii niz inne dzieciowe jogurty i serki..

6 miesieczny maluch jest z reguły tylko na piersi, a od 7-go mca wprowadzasz marcheweczke, jabłuszko- jednoskładnikowe dania i mało uczulające..jesli dzidzi je mleczko z butli, wprowadzasz w/w dania ok 4 miecha, o ile dobrze pamietam..poszukaj w necie takich tabeli zywieniowych dla dzieci albo popros pediatre- mają i dają...nabiał - czyli jogurty, biały ser powinnas wprowadzac od 9 mies.- znów o ile mnie skleroza nie dopada.. oczywiscie dotyczy to dzieci zdrowych i nie obciazonych alergią...

zdrówka dla bąbelka
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:43   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Cytat:
Napisane przez Agentka
Jeśli w rodzinie masz alergików na białko mleka, wstrzymaj się do ukonczenia przez dziecko roku i jak pisze paula 78- ciotka szacuneczek -
no jaka piekna niespodziankawklejac zdjecia malucha prosze mi tu szybko
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:46   #6
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Dot.: Od kiedy Danonki ???

powiedziałabym, ze raczej przecietna delikatnie mówiąc heheh- buzka ciotka , jak sie naucze to obsługiwac to wkleję, ze speszyl for ju dedykacyją
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:47   #7
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Niewiele wiem o dzieciach, ale Danonków nie polecałabym nawet dorosłym Wybili się dzięki reklamie, ale tak naprawdę nie są lepsze niż np. zwyczajne jogurty i maślanki regionalnych przedsiębiorstw.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 21:53   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Cytat:
Napisane przez Agentka
powiedziałabym, ze raczej przecietna delikatnie mówiąc heheh- buzka ciotka , jak sie naucze to obsługiwac to wkleję, ze speszyl for ju dedykacyją
no myslę ,że 4 mi
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 22:26   #9
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Cytat:
Napisane przez paula78
no myslę ,że 4 mi

ju
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 23:05   #10
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Cytat:
Napisane przez Meariel
Niewiele wiem o dzieciach, ale Danonków nie polecałabym nawet dorosłym Wybili się dzięki reklamie, ale tak naprawdę nie są lepsze niż np. zwyczajne jogurty i maślanki regionalnych przedsiębiorstw.
piszesz, że nie są lepsze... ale czy są gorsze?
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:35   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Od kiedy Danonki ???

ja podaje od kiedy maly skonczyl pol roczku.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 22:55   #12
dancia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 62
Dot.: Od kiedy Danonki ???

oj straszne rzeczzy piszecie kochaniutkie,a mój niuniu tak lubi danonki i te literki przykleja,ale chyba przejdę na naturalkę z owockami
dancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 12:20   #13
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Moja malutka dostała ostatnio danonka i bakusia tak na spróbowanie i choć jej smakowały to jednak ją uczuliły i dupa zbita z wszystkimi jogurcikami pzdr
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 12:30   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Od kiedy Danonki ???

niekoniecznie ,podaj jej zwykly naturalny jogurt.
mogły ja uczulic barwniki i inne swinstwa ktore sa w danonkach .

pomimo tego iz lubie jogurty danon ,za danonki powinni ich wysłac w kosmos ,jak mozna takia chemie wpychac dzieciom?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 12:57   #15
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Od kiedy Danonki ???

ranny wystraszyłam sie jesli chodzi o te danonki moja siostra kiedy była mała miała chyba ponad rok jadła je cały czas tak jest do dzis i nic jej nie jest i nigdy nie było ale sama teraz niewiem czy podam je własnemy dziecku
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 13:26   #16
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Cytat:
Napisane przez paula78
niekoniecznie ,podaj jej zwykly naturalny jogurt.
mogły ja uczulic barwniki i inne swinstwa ktore sa w danonkach .

pomimo tego iz lubie jogurty danon ,za danonki powinni ich wysłac w kosmos ,jak mozna takia chemie wpychac dzieciom?
Paula czy moglabys podac skad masz wiadomoscii o danonkach? Pytam, bo naprawde jestem tego ciekawa. Na serkach jest napisane, ze nie ma w nich konserwantow ani sztucznych barwnikow i ze dodaja do nich cukier gronowy (owocowy). Pisze tutaj o serkach niemieckich, bo tylko do tych mam dostep.
Pozdrawiam
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 15:32   #17
Kasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Ja osobiscie podalam mojemu Synkowi niedawno danonka i strasznie bolal go po nim brzuszek,byl niespokojny,zdecydowalam ze nie bede podawac danonkow moze dopiero jak skonczy rok ale po waszych opiniach chyba sie z tego pomyslu wycofam. Pozdrawiam
Kasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 09:06   #18
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Zwracam uwagę, że tzw. naturalne jogurty, serki czy kefiry często są zagęszczane - mlekiem w proszku albo skrobią modyfikowaną albo jeszcze czymś innym. Jeśli ktoś chce ustrzec swoje dziecko przed takimi wypełniaczami, to proponuję uważnie czytać skład na opakowaniach.

Generalnie dzieciom karmionym piersią wprowadza się nabiał od 10 miesiąca, karmionych butelką wcześniej, oczywiście jeśli nie ma żadnych objawów nagatywnych. A te - jak ból brzuszka, zatwardzenia, nie muszą świadczyć od razu o skazie białkowej, czy być spowodowane "chemią" obecną w prdukcie, ale np. o tym, że dziecko nie trawi jeszcze odpowiednio nabiału, może jest na to za małe i trzeba poczekać.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:25   #19
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Od kiedy Danonki ???

To ja już nic nie wiem

Do Danonków przekonania nie mam.I tej ich natarczywej reklamy -wzmacnia kości.Czytałam że właśnie przedawkowanie wit D jest bardzo szkodliwe.
I na Actimela patrzę podejrzliwym okiem.
Ach te ogromne koncerny i ich uczciwe badania
Ale ze mam też zwracać uwagę na skład jogurtów nat.i kefirów?!
Ło matko

I nawet nie mam nadziei ze uchronię dziecko od chemii.Bez jaj.

Ale jakie produkty mleczne podajecie dzieciom?
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 13:38   #20
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Dziewczyny to jak to jest ze zdobywaniem przez jakiś produkt atestu Instytutu Matki i Dziecka czy innych zacnych i szanowanych instytucji?
takie danonki są polecane że zdrowe a już na którymś forum czytam że te serki to samo zło.
gdzieś nawet wypowiadała się pracownica że tam jest tyle chemii że nawet jak są przeterminowane 2 -3 miesiące to smakują tak samo, a to przecież nabiał!!! powinien mieć krótki termin przydatności....
ale wracając do mojego pytania: to potem taki instytut nie sprawdza, nie kontroluje? czy to zdrowe czy nie wyrządzi krzywdy dziecku? nie zależy im na dobrej opinii że promują ten rzekomy syf?
ja mojemu dziecku podawałam długo. nic mu nie było, uwielbia je. ale że naczytałam się właśnie takich rewelacji kupuję teraz zwykłe polskie serki które rzeczywiście może mniej faszerowane bo mają krótką datę przydatności od momentu produkcji.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:58   #21
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jak to jest ze zdobywaniem przez jakiś produkt atestu Instytutu Matki i Dziecka czy innych zacnych i szanowanych instytucji?
takie danonki są polecane że zdrowe a już na którymś forum czytam że te serki to samo zło.
Kiedys się natknęłam na art(sory nie znajde go na szybko)ze trzeba .................wyjątkow o uważać na produkty rekomendowane przez ten instytut

Tu coś trochę ...ale czy ja wiem czy to czytać-człowiek tylko kręćka dostanie

http://www.przekroj.pl/wydarzenia_kr...ykul,1387.html
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 15:35   #22
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Dziewczyny, a czemu tak upieracie się przy tych jogurtach, kefirach? Nie lepiej zrobić samemu dziecku koktajl owocowy z mlekiem? I nabiał będzie, i pewność, że świeże
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 21:37   #23
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Od kiedy Danonki ???

moje dziecko to skrajny niejadek i wybrzydzacz. trudno w to uwierzyć ale ma to od niemal urodzenia. podobno po tatusiu - bo TŻ twierdzi że jak był mały też doprowadzał do nerwicy matkę przy próbach karmienia czymkolwiek. mój syn w życiu by nie zjadł zrobionego przeze mnie jogurtu. nie je nic co ma grudki, drobinki nawet kropeczki z wanilii, nie mówiąc o kawałeczkach owoców. naturalne jogurty są kwaśnawe nawet słodzone i miksowane z owocami smakują dziwnie nawet dla mnie.
dla mnie kupne serki waniliowe śmietankowe czy biszkoptowe są jedynym pokarmem który mały zjada bez gadania.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:17   #24
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Od kiedy Danonki ???

ja zaczelam dawac mojemu od okolo7miesiaca moze pozniej...
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:35   #25
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Ja bym zrezygnowala

tym bardziej ze tak naprawde to my kształtujemy smak malcowi

po co podawac danonki? nie rozumiem

ja bym wolala przyzwyczaic do naturalnych produktów
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 17:10   #26
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Od kiedy Danonki ???

No właśnie - a potem dziecko wcina słodycze, słodzi herbatę itd. A, i oczywiście 3/4 dnia przeżyje na chipsach Uwierzcie - to norma w polskiej szkole. A rodzice na wycieczkę potrafią dziecku dać całą torbę batonów i ani jednej kanapki. I to nie są pojedyncze przypadki. Naprawdę, nie uczcie dzieci idiotycznych nawyków żywieniowych.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 17:53   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Od kiedy Danonki ???

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14814113]No właśnie - a potem dziecko wcina słodycze, słodzi herbatę itd. A, i oczywiście 3/4 dnia przeżyje na chipsach Uwierzcie - to norma w polskiej szkole. A rodzice na wycieczkę potrafią dziecku dać całą torbę batonów i ani jednej kanapki. I to nie są pojedyncze przypadki. Naprawdę, nie uczcie dzieci idiotycznych nawyków żywieniowych.[/QUOTE]

Potwierdzam ,w klasie corki jest kilka takich dzieci ,odprowadzam mloda na 8 do szkoly ,patrze i chlopiec wcina chipsy ,gdzie ja o 7 rano nie daje rady wcisnac nawet kanapki .
Co przerw chlopiec jest w szkolnym sklepiku:chipsy,batoniki i slodkie picie !a potem zle sie uczy ,ma problemy z koncentracją ,skupieniem,jest nadpobudliwy-to tez wynik żywienia.

Wycieczka,dzieciaki maja plecaki pelne chipsów i coli !
przykre,smutne i skutki odbiją się nie tylko w wynikach w nauce ale na żołądku,jelitach.

Żby nie było ,że jestem matką ktorej dziecko je tylko marchew z hodowli eko,nie ,mloda je wszytko ale na wszytsko jest czas i pora.
chisy są ,sama lubię sie podtruć ale tylko w wekendy podczas imprez itp,coli mloda lat 10 nie pije ! jest chyba jedynym takim dzieckiem na świecie
Danonki tez jadla ale nie byla to czesta przekąska bo wolalam jej podac kefir,maslanke czy jogurt naturalny.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2009-10-19 o 17:56
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 12:03   #28
biru
Raczkowanie
 
Avatar biru
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
GG do biru
Dot.: Od kiedy Danonki ???

Ja osobiście zaczęłam od podawania misowych jogurcików nestle - są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia ( w zależności od smaków), dopiero koło 10 / 11 miesiąca zaczęłam dawać danonki etc.
Karmiłam piersią do 6 miesiąca ale od 4 zaczęłam wprowadzać inne smaki. Mati od początku wolał coś konkretnego i sam sie "odstawił". Tylko że on bardzo szybko rozwijał się fizycznie - raczkował i siedział od 5 miesiąca a sprawnie chodził od 7.
Dodam że mąż jest fizjoterapeutą i nie uznajemy żadnej pomocy podczas nauki siadania wstawania czy chodzenia przez malucha, ale nie przeszkadzamy.
Tak na wszelki wypadek wolę od razu wyjaśnić całą kwestię. Tak więc jego zapotrzebowanie na konkretne jedzonko było troszkę większe, i zawsze był szczuplutki.
Jeśli chodzi o robienie koktajli z mleka i owoców jestem jak najbardziej za ale to dopiero po wprowadzeniu mleka - a nie jego przetworów i najlepiej z prawdziwego mleka z pewnego źródła. (Mati teraz ma 13 miesięcy a ja pomału zaczynam wprowadzać mleko ale bez naciskania bo w zasadzie jestem mu przeciwna). Ogólnie to większośc jogurtów owocowych to w zasadzie wielki syf, lepsze są kefiry, zsiadłe mleka czy jog nauralne - ale też nie wszystkich firm. Na studiach robiliśmy badania mikrobiologiczne przetworów mlecznych (AR) - nie powiem Wam co tam nam powychodziło - już troszkę czasu minęło. Ale wtedy zrezygnowałam z jedzenia zwykłego mleka - chyba że biorę od teściów "od krowy", wyeliminowałam jogurty i jadłam tylko zsiadłe mleko 1 firmy (cięzko dostać takie) i kefiry.
Tak więc nie ma szans żeby ustrzec dziecko przed cała chemią etc - chyba że masz własną oborę sad etc etc - no i pracownię mikrobiologiczną. Ale zawsze można starać się ograniczyć świństwa - i tutaj myślę raczej o takim paskudztwie jak ciasteczka, napoje słodzone czy gazowane, chipsy, jakies przegryzki chrupeczkowe czy inne tego typu. Mati woli od jakiś przegryzek dostać kawałek obranego jabłka czy marchewki do ręki do chrupania, albo nać selera. I myślę że dawanie jogurtu misiowego czy danonka nie zrobi w jego organizmie większej szkody niż spacer po krakowskich ulicach, mieszkanie przy ruchliwej ulicy, ogrzewanie w bloku - czy własnie ten największy syf żywieniowy przed którym staramy się go ochronić.
ale to wszystko jest moja opinia i każdy ma prawo do innej, i wcale nie jest powiedziane że moja jest dobra, po prostu do mojej jestem przekonana.
biru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 15:10   #29
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Od kiedy Danonki ???

podawałam od około 7 mc życia, nic sie nie działo,
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:40   #30
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Od kiedy Danonki ???

na stronie danonkow pisze, ze mozna je podawac od 3 roku zycia.

zreszta mozna zauwazyc ze w reklamach graja dzieci w wieku przedszkolnym a nie kilkumiesieczne maluchy. danonki maja uzupelnic wapn w kosciach kilkuletniego malucha. to zbyt duza porcja wapnia jak na niemowle.
asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.