Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-18, 10:22   #1381
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradzcie prosze - co lepsze -JS Multifunctional czy Top Zip? Top zip jest praktyczny ze wzgledu na zamek, ale boje sie ze bedzie sztywny i nie bedzie sie ukladal
Ja wole ten z zamkiem.

Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:27   #1382
alex20120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 73
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

No właśnie ja przeważnie kupuję od firm, więc tu z ewentualnym zwrotem nie ma problemu. Jedno jest pewne. Jak nie będę miała opcji zwrotu, to nie biorę
alex20120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:29   #1383
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie ilości torebek sprzedaje ten użytkownik, ale z Waszych wypowiedzi wynika że spore ilości.
W związku z tym należy przyjąć że jednak prowadzi działalność gospodarczą, a więc ma obowiązek przyjęcia zwrotu ( w przypadku zakupów na odległość). Bez znaczenia jest, czy zarejestrowała tą działalność gospodarczą czy nie.
Zapewne ta sprzedająca ma inne zdanie co do faktu prowadzenia przez nią działalności gospodarczej, niemniej odnosiłam się bardziej ogólnie do braku zwrotu w pewnych sytuacjach - w odpowiedzi na posta alex, piszącej, że zawsze przy zakupach w internecie miała zawsze możliwość zwrotu towaru (stąd dopytałam czy ma na myśli przypadki sprzedaży przez tzw. osoby prywatne).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:29   #1384
alex20120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 73
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Ja mam Jet Set Multifunction Tote. Przyznam szczerze, że nawet jak miałam zamek w torebce, to rzadko go zapinałam. Więc tu jego brak mi absolutnie nie przeszkadza. Poza tym, to co cenniejsze zawsze można wrzucić do tej środkowej kieszeni zapinanej na zamek
alex20120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:31   #1385
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Zapewne ta sprzedająca ma inne zdanie co do faktu prowadzenia przez nią działalności gospodarczej, niemniej odnosiłam się bardziej ogólnie do braku zwrotu w pewnych sytuacjach - w odpowiedzi na posta alex, piszącej, że zawsze przy zakupach w internecie miała zawsze możliwość zwrotu towaru (stąd dopytałam czy ma na myśli przypadki sprzedaży przez tzw. osoby prywatne).
Tez tak myślę. Ale uważam, że kupujący powinni znać swoje prawa i nie dać się zbyć osobie, która ma wystawione przykładowe 100 aukcji na allegro z nowym towarem i odmawia przyjęcia zwrotu.
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:34   #1386
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez alex20120 Pokaż wiadomość
No właśnie ja przeważnie kupuję od firm, więc tu z ewentualnym zwrotem nie ma problemu.
No i się sprawa wyjaśniła .

Cytat:
Napisane przez alex20120 Pokaż wiadomość
Jedno jest pewne. Jak nie będę miała opcji zwrotu, to nie biorę
W sensie, że wolisz mieć zagwarantowane, że jeśli torebka na żywo Cię nie zachwyci, będziesz mogła ją oddać? Bo jeśli chodzi o kwestię oryginalności, to w przypadku podróbki zwrot byłby możliwy.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Tez tak myślę. Ale uważam, że kupujący powinni znać swoje prawa i nie dać się zbyć osobie, która ma wystawione przykładowe 100 aukcji na allegro z nowym towarem i odmawia przyjęcia zwrotu.
Odmówić racji Ci nie mogę .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 11:25   #1387
alex20120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 73
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość


W sensie, że wolisz mieć zagwarantowane, że jeśli torebka na żywo Cię nie zachwyci, będziesz mogła ją oddać? Bo jeśli chodzi o kwestię oryginalności, to w przypadku podróbki zwrot byłby możliwy. [COLOR="Silver"]
.
W sumie to i jedno i drugie W końcu to nie zakup za 100zł a nie mam nigdzie możliwości obejrzenia torebki na żywo:/[COLOR="Silver"]

Edytowane przez alex20120
Czas edycji: 2015-01-18 o 10:51
alex20120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 11:36   #1388
shiwa880
Raczkowanie
 
Avatar shiwa880
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 250
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez alex20120 Pokaż wiadomość
No obiło mi się o uszy, że nie przyjmuje zwrotów. To jest trochę dziwne, bo ja kupuję mnóstwo rzeczy online i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby czegoś nie można było oddać w wyznaczonym terminie. Na razie czekam na odpowiedź
Ja nie mam możliwości zwrotu nowego Hamiltona, ale tylko dlatego że kupiła go specjalnie dla mnie, na moje wyraźne zamówienie. Zawsze można zapytać o możliwość zwrotu, powiedz że jesteś z polecenia od koleżanki z Katowic która kupuje od niej , może się dogadacie
shiwa880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:01   #1389
libanka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 341
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja wole ten z zamkiem.

Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Dzieki A czy mialabys mozliwosc wrzucenia zdjecia jak on sie uklada? A moze ktoras z Was ma oba modele i moglaby dla porownania wrzucic zdjecie? Wyprowadzilam sie 2 miesiace temu z Warszawy (mieszkalam przy klifiemdo Wroclawia - zamiast wtedy korzystac z salonu MK pod nosem to teraz mi sie zakupow zachcialo

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez alex20120 Pokaż wiadomość
Ja mam Jet Set Multifunction Tote. Przyznam szczerze, że nawet jak miałam zamek w torebce, to rzadko go zapinałam. Więc tu jego brak mi absolutnie nie przeszkadza. Poza tym, to co cenniejsze zawsze można wrzucić do tej środkowej kieszeni zapinanej na zamek
Dzieki za odpowiedzi

Mam jeszcze jedna watpliwosc do multifunction - co w przypadku gdy...pada deszcz? Nie pada do srodka ?
libanka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:18   #1390
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Bierz multi
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:35   #1391
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez alex20120 Pokaż wiadomość
W sumie to i jedno i drugie W końcu to nie zakup za 100zł a nie mam nigdzie możliwości obejrzenia torebki na żywo:/[COLOR="Silver"]
No to niestety urok internetu... Ale często można się dogadać ze sprzedającym, mi się zdarzyło, że się zgodziłam na ewentualny zwrot rzeczy, za uregulowaniem kosztów wszystkich wysyłek.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 12:44   #1392
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Ja sie kiedyś tez na allegro kupilam poszłam do salonu korsa i mi mówią ze to fake załamałam sie i juz nigdy na allegro nie kupie, sprzedawca zniknął konto miał zawieszone...3 lata temu a pamiętam do dzis i mam nauczkę...
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/

Edytowane przez myszola21
Czas edycji: 2015-01-18 o 12:45
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:52   #1393
martita_26
Zakorzenienie
 
Avatar martita_26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków/chrzanów
Wiadomości: 6 445
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez alex20120 Pokaż wiadomość
Ja mam Jet Set Multifunction Tote. Przyznam szczerze, że nawet jak miałam zamek w torebce, to rzadko go zapinałam. Więc tu jego brak mi absolutnie nie przeszkadza. Poza tym, to co cenniejsze zawsze można wrzucić do tej środkowej kieszeni zapinanej na zamek
Zgadzam się w 100%
martita_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 13:24   #1394
alex20120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 73
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Dziewczyny nie kupuję
Dostałam odpowiedź na maila.Paragonu niestety nie dostanę, bo jest na nim kilka torebek. Worka przeciwkurzowego nie ma narazie. Ma być za 2-3 tygodnie. No i nie ma papierowych metek. Za dużo rzeczy na nie. Gdybym później chciała taką torebkę sprzedać to byłby problem.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość

Mam jeszcze jedna watpliwosc do multifunction - co w przypadku gdy...pada deszcz? Nie pada do srodka ?
Ja jeżdżę dużo autem także przez tę chwilkę jak muszę przejść z auta do pracy czy sklepu nic się nie dzieje. Zawsze mam ze sobą w takie dni parasol. Jakby mocno lało i zacinało to chyba jednak napada. Ja się wtedy z domu nie ruszam
alex20120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 14:17   #1395
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Hej Dziewczyny jako miłośniczki Korsa proszę was o porade bo sama już nie wiem w końcu jak to jest z tą torebką.... mianowicie chodzi mi o jet set MK ta klasyczna bez bocznych kieszonek planuję ją kupić i tutaj przejrzałam wiele stron, blogów, vlogów na youtube i wychodzi mi pewna sprzeczność... chodzi o kwestię środka i zamka. Jet set nie ma zamka który spina całą torebkę tylko kieszeń w środku na zamek (na laptopa) , jet set z podszewką i bez? Przejrzałam posty Charlize i jej jet set navy nie ma właśnie podszewki w srodku wychodzi na to ze te starsze wersje nie maja? Odnosnie kieszonki wszedzie pisze ze powinna byc ta kieszonka na laptopa w jet set a ja widzialam na innych stronach np. selfridges ze jeden jest z kieszonka na laptopa inna wersja jest cala pusta torebka z podszewka i 2 kieszeniami po przeciwnych stronach (bez tej na laptopa). Wiec juz nie wiem ktore to oryginaly kazdy co innego mowi na kazdym blogu/vlogu nawet zagranicznych ;/ i kwestia jet seta charlize ona ma wlasnie bez podszewki to juz takich nie produkuja? dziekuje za pomoc

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=16 - tutaj zdjęcia

wygląda identycznie jak klasyczny jet set, tylko jest trochę mniejsza i zapinana na zamek
wklejam zdjęcie na mnie, mam okolo 164 cm wzrostu

insta mam w podpisie
moge prosic o zdjecia jak ona wyglada w srodku czy ma ta kieszonke na laptop? wlasnie mam dylemat z jet setami bo niektorzy wmawiaja ze nie ma jet setow ktore zapinaja sie na zamek calkowicie chyba ze to calkiem inny model jesli tak moge prosic o nazwe bo wlasnie taka bylaby idealna z zamkiem

Edytowane przez cytrynowa0panna
Czas edycji: 2015-01-18 o 14:19
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 15:52   #1396
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytrynowa panna ,

tak w skrócie, rodzaje jet setów: klasyczny multifunkcion (z kieszenia przez środek) , klasyczny travel (bez kieszeni, bez zamka, zamykany tylko na haczyki) ,oraz wersja calkowicie zapinana na zamek czyli mój - jest mniejszy od dwoch pozostalych, w srodku ma standardowe kieszonki i podszewke. Kieszen przez srodek ma multifunkcion.

Z tymi nazwami nie dojdziesz do prawdy bo michael nazywa "jet setem" chyba z 5 modeli torebek :/

na blogach sie spotkalam czesto, że też blednie torebki sa nazywane

kup w sprawdzonym sklepie to bedziesz miala pewnosc do oryginalości
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 15:57   #1397
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez alex20120 Pokaż wiadomość
Shiwa880 Przez Ciebie weszłam wczoraj na allegro do rybołówki i zobaczyłam czarną Selmę messenger No i teraz myślę co tu zrobić. Bo boję się kupowania na allegro ale już któryś raz widzę tutaj pozytywne komentarze o tym sprzedającym. Wczoraj napisałam do tej Pani. Przesłała mi zdjęcia i wszystko wydaje się być ok. Nigdy nie było problemu?
Alex a ja przez Ciebie zobaczyłam szarą dużą Selmę i też się zastanawiam. Dodatkowo wczoraj długo szukałam tych lokówek Babyliss, które same kręcą włosy i okazało się, że ona też je sprzedaje. Co tu robić
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:04   #1398
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Cytrynowa panna ,

tak w skrócie, rodzaje jet setów: klasyczny multifunkcion (z kieszenia przez środek) , klasyczny travel (bez kieszeni, bez zamka, zamykany tylko na haczyki) ,oraz wersja calkowicie zapinana na zamek czyli mój - jest mniejszy od dwoch pozostalych, w srodku ma standardowe kieszonki i podszewke. Kieszen przez srodek ma multifunkcion.

Z tymi nazwami nie dojdziesz do prawdy bo michael nazywa "jet setem" chyba z 5 modeli torebek :/

na blogach sie spotkalam czesto, że też blednie torebki sa nazywane

kup w sprawdzonym sklepie to bedziesz miala pewnosc do oryginalości
Jak bede kupowac to na pewno w oryginalnym sprawdzonym sklepie typu harrods nie ma co ryzykowac
dziekuje za wyjasnienie wlasnie to wszystko mnie mylilo bo jak widac sa rozne rodzaje, mam pytanie ten klasyczny jet travel na haczyki to ma go Charlize? on jest bez zadnej podszewki tylko w srodku znajduje sie sama skora z ktorej szyty tak ?
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:51   #1399
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez alex20120 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie kupuję
Dostałam odpowiedź na maila.Paragonu niestety nie dostanę, bo jest na nim kilka torebek. Worka przeciwkurzowego nie ma narazie. Ma być za 2-3 tygodnie. No i nie ma papierowych metek. Za dużo rzeczy na nie. Gdybym później chciała taką torebkę sprzedać to byłby problem.
A co znaczy na razie nie ma Będzie je szyć Przecież nawet jak gdzieś kupuje w super-hiper promo to kupuje kompletnie Nie bardzo to rozumiem, bo MK zawsze worki przeciwkurzowe ma złożone w kostkę i włożone do środka.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 16:52   #1400
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A co znaczy na razie nie ma Będzie je szyć .
Mariolu, czyścisz mi ekran, parsknęłam pitym właśnie mlekiem .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:54   #1401
alex20120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 73
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Wiem, też widziałam te lokówkę. Co do sprzętu, to byłabym w stanie kupić tylko że na razie i tak mam włosy za krótkie Ale torebki nie kupię. 3 miesiące kasę odkładałam i nie chcę ryzykować. Pani mi napisała, że tych metek nie ma, bo wtedy cło jest mniejsze. Worki podobno już idą i będą tylko trzeba poczekać. Torebki u tej sprzedającej są w bardzo dobrych cenach ale ja jednak się wstrzymam.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Mariola13 Podobno szwagierka zapomniała włożyć do paczki... i że już wysłała...

Edytowane przez alex20120
Czas edycji: 2015-01-18 o 16:55
alex20120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 17:08   #1402
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mariolu, czyścisz mi ekran, parsknęłam pitym właśnie mlekiem .

Cytat:
Napisane przez alex20120 Pokaż wiadomość
Podobno szwagierka zapomniała włożyć do paczki... i że już wysłała...
A po co ją wyjmowała w ogóle
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 17:11   #1403
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytrynowa panna , wklej zdjecie bo nie śledzę Charlize i nie wiem jaką ma wersje
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 17:25   #1404
alex20120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 73
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość



A po co ją wyjmowała w ogóle
No właśnie jak dla mnie podejrzana sprawa...
alex20120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 17:55   #1405
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mnie się nie podoba jak dana rzecz/przedmiot jest cała "ologowana". Dlatego z LV podobają mi się jedynie te droższe modele.
Poza tym bardzo mi się podoba porę modeli Prady. No i słynna Antigona Givenchy^^.
No właśnie mi też nie podoba się... ewentualnie DE mi się podoba, przynajmniej na zdjęciach

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamówiłam w końcu sobie pierwszą korsową torebke Mam nadzieje, że szybko dojdzie i wszystko będzie ok
Gratulacje a gdzie i za ile?
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 18:59   #1406
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Cytrynowa panna ,

tak w skrócie, rodzaje jet setów: klasyczny multifunkcion (z kieszenia przez środek) , klasyczny travel (bez kieszeni, bez zamka, zamykany tylko na haczyki) ,oraz wersja calkowicie zapinana na zamek czyli mój - jest mniejszy od dwoch pozostalych, w srodku ma standardowe kieszonki i podszewke. Kieszen przez srodek ma multifunkcion.

Z tymi nazwami nie dojdziesz do prawdy bo michael nazywa "jet setem" chyba z 5 modeli torebek :/

na blogach sie spotkalam czesto, że też blednie torebki sa nazywane

kup w sprawdzonym sklepie to bedziesz miala pewnosc do oryginalości
szkoda, że nazwy torebek są tak mało sprecyzowane przez MK
A widziałyście może gdzieś w sprawdzonym internetowym sklepie tę torebkę Jet Set na zamek?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 19:01   #1407
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Przyszedł mój Sutton i nie byłabym sobą gdybym nie zastanawiała się czy nie wymienić go na perl grey Szkoda, że dostępny jest jedynie z szarymi okuciami

Co do Rybolowki zawsze ten brak papierków firmowych utrudnia na pierwszy rzut oka rozpoznać dobrą podróbkę oczywiście nie neguję, że sprzedaje oryginalne torebki, ale i sprzedać taką ciężej później

Wg mnie aż takiej różnicy cenowej nie ma, a z gwarancją ciężej

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2015-01-18 o 19:02
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 19:08   #1408
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
szkoda, że nazwy torebek są tak mało sprecyzowane przez MK
Outnet mnie bardzo wkurza pod tym względem.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Przyszedł mój Sutton i nie byłabym sobą gdybym nie zastanawiała się czy nie wymienić go na perl grey Szkoda, że dostępny jest jedynie z szarymi okuciami
Bardzo zgrabny ten model i świetny kolor.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Co do Rybolowki zawsze ten brak papierków firmowych utrudnia na pierwszy rzut oka rozpoznać dobrą podróbkę oczywiście nie neguję, że sprzedaje oryginalne torebki, ale i sprzedać taką ciężej później
Papierki firmowe teoretycznie mogłyby być od innej torebki, więc w jej weryfikacji wolę się nie posługiwać nimi jako głównym kryterium.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 19:34   #1409
izamarc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 144
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Przyszedł mój Sutton i nie byłabym sobą gdybym nie zastanawiała się czy nie wymienić go na perl grey Szkoda, że dostępny jest jedynie z szarymi okuciami

Co do Rybolowki zawsze ten brak papierków firmowych utrudnia na pierwszy rzut oka rozpoznać dobrą podróbkę oczywiście nie neguję, że sprzedaje oryginalne torebki, ale i sprzedać taką ciężej później

Wg mnie aż takiej różnicy cenowej nie ma, a z gwarancją ciężej
Mam szarego i kocham miłością bezwarunkową

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez izamarc Pokaż wiadomość
Mam szarego i kocham miłością bezwarunkową
Ale ten też jest piękny!!
izamarc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 19:47   #1410
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
szkoda, że nazwy torebek są tak mało sprecyzowane przez MK
A widziałyście może gdzieś w sprawdzonym internetowym sklepie tę torebkę Jet Set na zamek?
przejrzyj sklepy z pierwszego posta, jak tam nie będzie to mogę Ci podesłać jeszcze na PW kilka dodatkowych wartych uwagi
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 20:35:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.