Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 13:40   #61
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
A czy normalnie znaczy brzydko, nieatrakcyjnie?
Pisząc "normalnie" miałam na myśli że niczym się nie wyróżniając.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 18:53   #62
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Tak , uwazam ,ze ubieraja sie ze smakiem i sa atrakcyjne ( choc nie wszystkie;p ) W porownaniu do kobiet innych narodowosci ,ktore ja znam.
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 22:29   #63
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
a to mnie zaskoczylas... pozytywnie ofkors
Pisze z perspektywy stanu Colorado w Usa dla ktorego seksowna bielizna to:bawelniane skarpetki i flanelowa pizama-stan ten jest zupelnie zacofany pod wzgledem mody-moze dlatego mam wlasnie takie odczucia ze Polki ubieraja sie swietnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 07:16   #64
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wypowiem sie jako emigrantka:

USA-nuda nuda i jeszce raz nuda-mam dosc stylu ubierania sie ludzi w malych miasteczkach w Colorado-jeansy,podkoszulek ,buty sportowe-nawet nie chce mi sie patrzec na ludzi...rzadko zdarza sie zobaczyc cos ciekawego..

Polska -Warszawa-siedzialam sobie w centrum przed kawiarnia i oczu nie moglam oderwac-kazdy ubiera sie inaczej-widac fantazje,duzo artystycznych kombinacji.Widac ze Polki dbaja o to jak wygladaja
i to mnie właśnie uderzało zawsze w modzie amerykańskiej, że ludzie są zakładnikami swoich produktów. Jak są modne botki i mini jeansowa + top z koronką, każda jedna kobieta i dziewczynka będzie je nosiła tylko w innej wersji. Dlatego często dostaję drgawek jak dostaję zdjęcia od przyjaciółek które tam zostały i zaczynają zmieniać się w Amerykanki, zatracając europejski urok. Generalnie Europejki i Azjatki biją na głowę Amerykanki.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 07:21   #65
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
i to mnie właśnie uderzało zawsze w modzie amerykańskiej, że ludzie są zakładnikami swoich produktów. Jak są modne botki i mini jeansowa + top z koronką, każda jedna kobieta i dziewczynka będzie je nosiła tylko w innej wersji. Dlatego często dostaję drgawek jak dostaję zdjęcia od przyjaciółek które tam zostały i zaczynają zmieniać się w Amerykanki, zatracając europejski urok. Generalnie Europejki i Azjatki biją na głowę Amerykanki.
Side, ale przecież wszedzie jest tak samo
Ja byłam w szoku, jak pojechałam na boże narodzenie do Polski i "każda jedna" chodziła w spodenkach i wysokich kozakach. Serio, nie mogłam się nadziwić.
Jesli cos jest w jakims kraju modne (bo ta moda jednak w zależnosci od kraju lekko się zmienia) to 3/4 populacji będzie w tym śmigało.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 09:57   #66
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

otoz jak mysle o typowej polce staja mi przed oczami 2 przedstawicielki tej narodowosci:

1. udreczona zyciem, zaniedbana "matka polka", trwala typu baran, kolor naturalny lub balejaz "wszystkie kolory teczy", zero makijazu (na szczegolne okazje fatalnie dopasowana krzykliwa szminka), niedepilowane wasy i pachy (co widac w wersji letniej), stroj pamietajacy poprzednia epoke

2. plastikowa tandeciara, plond pasemka, hebanowa czern lub tzw. skunks, strzecha spod prostownicy, tipsy wielokolorowe 5 cm, pomaranczowa solaryjna maska, namalowane brwi, rozlowy sweterek, srebrna lub zlota kurtka odslaniajaca brzuch, dzinsy z cekinami, wystajacy pasek dupowlaz, kozaczki z czubem na metalowym obcasie

oczywiscie nie wszystkie kobiety w polsce da sie przyporzadkowac do tych typow ale statystyczna polka tak wlasnie mi sie kojarzy stad tez nie rozumiem skad ten mit o atrakcyjnych polkach, no chyba ze kobiety w innych krajach prezentuja sie jeszcze gorzej

(ps tesz mam polskie obywatelstwo niestety)
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 11:05   #67
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
otoz jak mysle o typowej polce staja mi przed oczami 2 przedstawicielki tej narodowosci:

1. udreczona zyciem, zaniedbana "matka polka", trwala typu baran, kolor naturalny lub balejaz "wszystkie kolory teczy", zero makijazu (na szczegolne okazje fatalnie dopasowana krzykliwa szminka), niedepilowane wasy i pachy (co widac w wersji letniej), stroj pamietajacy poprzednia epoke

2. plastikowa tandeciara, plond pasemka, hebanowa czern lub tzw. skunks, strzecha spod prostownicy, tipsy wielokolorowe 5 cm, pomaranczowa solaryjna maska, namalowane brwi, rozlowy sweterek, srebrna lub zlota kurtka odslaniajaca brzuch, dzinsy z cekinami, wystajacy pasek dupowlaz, kozaczki z czubem na metalowym obcasie

oczywiscie nie wszystkie kobiety w polsce da sie przyporzadkowac do tych typow ale statystyczna polka tak wlasnie mi sie kojarzy stad tez nie rozumiem skad ten mit o atrakcyjnych polkach, no chyba ze kobiety w innych krajach prezentuja sie jeszcze gorzej

(ps tesz mam polskie obywatelstwo niestety)
w jakim ty mieście żyjesz/żyłaś, że tylko takie Polki spotkałaś??


jak dla mnie solariowe panienki i matki polki to jakiś tam odsetek kobiet, ale wcale nie taki duży, śmiem wręcz twierdzić, że szczególnie te pierwsze to zabawny margines fakt, że rzucają się w oczy, ale gdyby było ich tak pełno... to by się tak nie odznaczały

mam porównanie z Łotwą, gdzie naprawdę KAŻDA dziewczyna tak wygląda - odrosty na 10cm, żółty blond, buty oblepione cekinami, takie same paznokcie, mini bez względu na stopień zaawansowania cellulitu... w sklepach nie ma normalnych ciuchów, że o butach już nie wspomnę
tam, taka przeciętnie ubrana Polka wzbudza zdrową sensację swoją elegancją, wyczuciem i smakiem podkreślam - PRZECIĘTNIE UBRANA modnie ubrane dziewczyny z dużych polskich miast uważane są za supermodelki

co do matek polek - moja mama żyje w małym miasteczku, jest panią blisko 50, wygląda na 10 lat mniej, dba o siebie, ubiera się skromnie ale ładnie podobnież jej koleżanki więc nie wiem skąd ten stereotypy zaniedbanej kury domowej powyżej pewnego wieku...
zresztą wolę już schludnie czysto choć prosto ubrane polskie matki niż niechlujne abnegatki w stylu Niemek które mają w końcu dużo większe zasoby do przeznaczenia na dbanie o swój wygląd


i tu jest jeszcze jedna kwestia, którą chyba warto by poruszyć - jak na przeciętne płace w naszym kraju to Polki wyglądają wręcz REWELACYJNIE wg badań Eurostatu jesteśmy mistrzyniami wyprzedaży, lepszymi nawet od Brytyjek potrafimy wygrzebać cudeńka z sh, wiele kobiet sobie coś szyje czy przerabia, produkuje biżuterię etc.

ja tam będę się upierać - mimo, że nie wyglądam jak typowa Polka (z urody znaczy się) i średnia ze mnie zagorzała patriotka, to naprawdę mogło być z nami duuuużoooo gorzej więc czas zacząć się doceniać a nie narzekać bez przerwy
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 11:29   #68
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

ogólnie to NIE. uważam że większośc Polek ubiera sie nudno, zachowawczo, bez pomysłu na siebie.. obserwuję tłum który codziennie przewijaja się przez główną ulicę w moim mieście, na setki "czarnych mrówek" w oku wpadną mi ze dwie-trzy dziewczyny.. podobnie na uczelni, gdzie na aulę nabitą ludzmi moją uwagę przykuje tez taka sama ilość kobiet.

ale uwielbiam patrzeć na ciekawe kobiety.. od których bije kobiecość które sa odważnie ubrane, z pomysłem "zrobione"
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 14:16   #69
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
otoz jak mysle o typowej polce staja mi przed oczami 2 przedstawicielki tej narodowosci:

1. udreczona zyciem, zaniedbana "matka polka", trwala typu baran, kolor naturalny lub balejaz "wszystkie kolory teczy", zero makijazu (na szczegolne okazje fatalnie dopasowana krzykliwa szminka), niedepilowane wasy i pachy (co widac w wersji letniej), stroj pamietajacy poprzednia epoke

2. plastikowa tandeciara, plond pasemka, hebanowa czern lub tzw. skunks, strzecha spod prostownicy, tipsy wielokolorowe 5 cm, pomaranczowa solaryjna maska, namalowane brwi, rozlowy sweterek, srebrna lub zlota kurtka odslaniajaca brzuch, dzinsy z cekinami, wystajacy pasek dupowlaz, kozaczki z czubem na metalowym obcasie

oczywiscie nie wszystkie kobiety w polsce da sie przyporzadkowac do tych typow ale statystyczna polka tak wlasnie mi sie kojarzy stad tez nie rozumiem skad ten mit o atrakcyjnych polkach, no chyba ze kobiety w innych krajach prezentuja sie jeszcze gorzej

(ps tesz mam polskie obywatelstwo niestety)

Chyba pochodzimy z innego kraju Hmm...ciekawe, gdzie Ty tyle tego widzisz, zastanawia mnie to...


Generalnie nie warto generalizować. Istanieją i solarki i udręczone Polki, ale takich osób coraz mniej widać na uliacach, zwłaszcza w dużych miastach. Na ulicach jest coraz bardziej kolorowo, choć jesteśmy bardziej zachowawcze niż np. Hiszpanki, które kochają kolory. Kolory, żywe kolory - to jest coś czego najbardziej brak mi na polskich ulicach. Ale i to się zmienia

Jest coraz lepiej z Polkami. Naprawdę, w innych krajach też nie jest tak cudownie. Wszędzie, czy to Polska, Hiszpania czy Anglia w dużych miastach jest innaczej niż mnałych miastach, to normalne.
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:44   #70
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

pozwole sobie dorzucic wlasne 3 grosze jako ze kwestia wizerunku to juz prawie (!) moja profesja

na tle innych znanych mi nacji, polki wypadaja przecietnie, nie najgorzej i nie najlepiej. wiadomo, ze ciezko tu o obiektywizm bo kazdemu podoba sie cos innego, takze staralam sie oceniac (nie cierpie tego slowa, szczegolnie w odniesieniu do wizerunku, ale nic innego nie przyszlo mi do glowy) wedlug takich samych kryteriow grupe ludzi mlodych z duzych miast.

polki - w warszawie ludzie wygladaja bardzo pozadnie, w innych miastach jest juz niestety tylko gorzej. mysle ze naszym narodowym problemem jest przytlaczanie siebie workowatymi ciuchami w kolorach khaki, szaro-burym, spranym rudym i podobnie wyplowialych (patrz sklepy carry i reserved). bardzo zadko mozna zobaczyc interesujace dodatki; ludzie uciekaja w minimalizm bo boja sie ocen innych; na 20 dziewczyn moze 5 -6 jest fajnie ubranych. ludzie raczej nie ubieraja sie tak aby podkreslic swoj charakter - nie mowie tu o "wlasnym stylu" bo samo pojecie wydaje mi sie w dzisiejszych czasach absurdalne. czy atrakcyjnie wygladaja- raczej tak srednio..

brazylijki- feria barw i ksztaltow, stosowana z roznym skutkiem. ich mottem jest "znalezc cos oryginalnego i obwiesic sie kolorowa bizuteria". czesto wygladaj bardzo fajnie, czasami absurdalnie. to chyba jedyny kraj gdzie ludzie nosili fluorestencyjne legginsy z XXI wieku, zanim czarne pojawily sie w street fashion w europie. podsumowujac: kolorowo i w nadmiarze, raczej nie elegancko

amerykanki - tu zalezy od miasta i stanu. te z duzych miast wygladaja o niebo lepiej ( i bardziej modnie) niz polki. te z prowincji.. pidzama (pizama?) do supermarketu to normalka.

kanadyjki- mlodziez uniwersytecka nosi ubrania typu abercrombie/american eagle albo forever 21. genialnie wygladaja kanadyjskie azjatki - nosza bardzo wysmakowane ubrania. znacznie lepiej niz polki wiedza w czym wygladaja dobrze. zadko widuje sie przesade w ubraniu, chyba ze spotkamy przedstawiciela jakies subkultury. nigdy nie nosza rajstop.

meksykanki - dla mnie wygladaja super, ale to chyba dlatego ze swojemu wygladawi poswiecaja codziennie dlugie godziny. bardzo o siebie dbaja, zawsze maja makijaz i dobrze ulozone wlosy, nawet jesli probuja wygladac bardzo naturalnie. zadko przesadzaja z ubraniami i dodatkami. meksykanka nie wyjdzie z domu dopoki nie jest pewna, ze wyglada idealnie

kiedy jestem w polsce mam wrazenie ze dziewczyny wygladaja malo starannie, ze nie zastanawiaja sie nad caloscia. jesli fajnie sie ubiora to beda mialy na bank potargane wlosy albo nie pasujace buty. chociaz z drugiej strony to rozumiem, bo niewiele z nas ma tyle czasu aby produkowac sie przed lustrem kilkadziesiat minut dziennie.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 23:21   #71
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Luizinha, mogłabyś napisać więcej o Meksykankach? Jeśliby sie dało.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 00:19   #72
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

nie miałam okazji zwiedzać wielu państw, jednak przebywałam przez jakiś czas w Holandii, mianowicie w Amsterdamie gdzie ma miejsce spotkanie wielu kultur i narodowości. muszę przyznać, że Polki prezentowały się na tle innych kobiet bardzo dobrze. zwracają na siebie uwagę urodą i ubiorem. większość kobiet mieszkających tam na stałe (bez względu na rasę czy pochodzenie) wyglądało tak samo- długie falbaniaste spódnice, haftowane kamizelki i kowbojki- w woli ścicłości dodam, że miało to miejsce prawie 3 lata temu. polki na wakcjach rozpoznawałam z daleka - po urodzie i właśnie ubiorze. tam kobiety rzadko noszą krótkie spódniczki- Polki natomiast- owszem. nie potrafię jednoznacznie określić czy polskie kobiety dobrze sie ubieraja. na pewno jednak lubią się wyróżniać, a na polskich ulicach można zobaczyć wiele indywidualności.
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 00:25   #73
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
ogólnie to NIE. uważam że większośc Polek ubiera sie nudno, zachowawczo, bez pomysłu na siebie..
ja mysle,ze ubieraja sie podobnie ,a na pewno maja podobne fryzury.
Te ktore ubieraja sie ladnie ,modnie ,wydaje sie ze maja pomysl niestety wychodzisz na ulice i podczas spaceru spotykasz 5 podobnych
Chyba niewiele ma odwage wyprzedzac trendy,albo w ogole wymyslac cos fikuśnego po swojemu

Ale zeby nie bylo pesymistycznie to uwazam,ze na ulicach mozna spotkac bardzo wiele ladnych dziewczyn

a czytalyscie jak nas widzi pewien pan z Francji ?normalnie niewiadomo czy sie smiac czy plakac,niewiele tam o ubraniu ale mozna zerknac
http://www.pardon.pl/artykul/4216/po...zym_spojrzeniu
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 00:47   #74
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja mysle,ze ubieraja sie podobnie ,a na pewno maja podobne fryzury.
Te ktore ubieraja sie ladnie ,modnie ,wydaje sie ze maja pomysl niestety wychodzisz na ulice i podczas spaceru spotykasz 5 podobnych
Chyba niewiele ma odwage wyprzedzac trendy,albo w ogole wymyslac cos fikuśnego po swojemu

Ale zeby nie bylo pesymistycznie to uwazam,ze na ulicach mozna spotkac bardzo wiele ladnych dziewczyn

a czytalyscie jak nas widzi pewien pan z Francji ?normalnie niewiadomo czy sie smiac czy plakac,niewiele tam o ubraniu ale mozna zerknac
http://www.pardon.pl/artykul/4216/po...zym_spojrzeniu
ej sorry, tak się składa, że widziałam zdjęcie tego pana
stary obleśny dziad, nic dziwnego, że żadna w miarę zdrowo rozwinięta na umyśle kobieta by z nim do łóżka nie poszła
możemy mieć niemodny balejaż, ale głupie nie jesteśmy
więc niech się ten Francuz sam cmoknie
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 00:51   #75
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
ej sorry, tak się składa, że widziałam zdjęcie tego pana
stary obleśny dziad, nic dziwnego, że żadna w miarę zdrowo rozwinięta na umyśle kobieta by z nim do łóżka nie poszła
ja wlasnie tak podejrzewalam,ze podrywy mu nie wychodzily i postanowil sie zemscic
faktycznie tez sobie spr w googlach
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 01:05   #76
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Ha ha, dobre dobre. I jemu za to zapłacili
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:22   #77
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ha ha, dobre dobre. I jemu za to zapłacili
Może to on zapłacił, żeby opublikować ten tekst

Czego się nie robi, żeby podbudować urażone ego...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:27   #78
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

ostatnimi czasy na polskich ulicach popularny jest jeszcze typ: "ofiary mody", nie wazne czy ladne, nie wazne czy pasuje, wazne zeby bylo modne, np grzywka obowiazkowo (mimo ze nie pasuje do ksztaltu twarzy i rodzaju wlosow), obciskle spodnie (mimo ze uda jak balerony) czy tez plastikowe buty jakie sama jeszcze 2 lata temu uznalaby za szczyt obciachu i bezguscia.
niektore dziewczyny wygladaja jak przebrane nie ubrane
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 12:08   #79
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Luizinha, mogłabyś napisać więcej o Meksykankach? Jeśliby sie dało.
mowisz i masz

nie chce zeby to brzmialo jakos stereotypowo, ale meksykanki strasznie dbaja o siebie zeby znalezc bogatego meza, ktory co dwa lata bedzie im kupowal odlotowy woz. mowie tu o sredniej i wyzszej klasie z duzych miast, chociaz w mniejszych miejscowosciach jest podobnie.

wiele mlodych dziewczyn chodzi na specjalne kursy gdzie ucza je ubierac sie, malowac i ukladac sobie wlosy. nawet jesli sa bardzo naturalnie "zrobione" to jest to efekt dlugich rozmyslan przed lustrem. poniewaz nie wiem dokladnie o czym pisac to wklejam linki, jedno zdjecie jest warte tysiac slow..

http://www.elnorte.com/smjoven/derol/ mozna klikac na zakladki u gory, i fotogalerie (polnocny meksyk)

www.enlosocial.com (guadalajara/jalisco)

to wprawdzie ludzi ktorzy chodza do country clubow i graja w golfa cale zycie, ale reszta spoleczenstwa nie wyglada duzo gorzej (nosza po prostu tansze ciuchy)
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 12:33   #80
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
mowisz i masz

nie chce zeby to brzmialo jakos stereotypowo, ale meksykanki strasznie dbaja o siebie zeby znalezc bogatego meza, ktory co dwa lata bedzie im kupowal odlotowy woz. mowie tu o sredniej i wyzszej klasie z duzych miast, chociaz w mniejszych miejscowosciach jest podobnie.

wiele mlodych dziewczyn chodzi na specjalne kursy gdzie ucza je ubierac sie, malowac i ukladac sobie wlosy. nawet jesli sa bardzo naturalnie "zrobione" to jest to efekt dlugich rozmyslan przed lustrem. poniewaz nie wiem dokladnie o czym pisac to wklejam linki, jedno zdjecie jest warte tysiac slow..

http://www.elnorte.com/smjoven/derol/ mozna klikac na zakladki u gory, i fotogalerie (polnocny meksyk)

www.enlosocial.com (guadalajara/jalisco)

to wprawdzie ludzi ktorzy chodza do country clubow i graja w golfa cale zycie, ale reszta spoleczenstwa nie wyglada duzo gorzej (nosza po prostu tansze ciuchy)

a możesz po prostu wkleić zdjęcia??
bo jeden z linków się nie otwiera, a żby obejrzeć drugi trzeba się zarejestrować...
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 14:54   #81
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ha ha, dobre dobre. I jemu za to zapłacili
nie jest wcale śmieszne według mnie. ten facet jest cofnięty a nie Polki. Ile widzicie kobiet z fioletową płukanką? bo jak jedną babcię spotkam na pół roku to będzie dobrze. Poza tym, kto powiedział że wyzwolony Francuz ma rację a nie właśnie kobieta Polka? Dbamy o siebie, nie jesteśmy wyuzdane i pretensjonalne i nie kojarzymy wszystkiego z seksem. Od kiedy seks równa się nowoczesność?

ps : i czy to coś złego że dbamy o swojego męża, składając go w taksówkę gdy za dużo wypije? Mogę się założyć że ten pan nie miał dłuższego związku
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:25   #82
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a czytalyscie jak nas widzi pewien pan z Francji ?normalnie niewiadomo czy sie smiac czy plakac,niewiele tam o ubraniu ale mozna zerknac
http://www.pardon.pl/artykul/4216/po...zym_spojrzeniu
Co do tego akapitu, to się zgadzam:
Cytat:
Polska to chyba jedyny kraj, w którym tak wiele kobiet farbuje włosy i krępuje je wymyślnymi fryzurami rodem sprzed pół wieku.
martwi się Prusak. I w sumie trudno mu tu trochę racji nie przyznać. Niesłabnąca fascynacja stylem romantyczno-ekologicznym oraz stały odsetek pań z "mokrą Włoszką" lub fioletowym balejażem mówi przecież sam za siebie. Coś w tym jest, że nieważne w jakim kraju jestem, Polkę rozpoznaje na ulicy prawię bezbłędnie.
Tak zapytam z ciekawości, ale retorycznie, w zasadzie: gdzieś jeszcze na świecie kobiety robią pasemka? Bo nie zauważyłam.
Zauważyłam za to, że Polki, zamiast dbać o włosy, wolą 'przykryć' je farbą i ukryć ich piękno pod niemodnymi falami, w różnych odmianach.
Włosy są wizytówką kobiety, zadbanej kobiety. Szkoda, że często zamiast zdobić - szpecą.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:33   #83
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Pół na pół...
Dużo osób jest bardzo ładnie ubranych, ale drugie tyle nie
A poza tym możesz dwie osoby postawić w jednym towarzystwie jedna powie, że reszta ma super strój, a druga, że beznadziejnie wyglądają. Rzecz gustu
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:34   #84
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Robią. Fioletowych nie zauważyąłm ale inne tak, widuje. Wolę juz oglądac pasemka (które mi się nawet podobają ) niz te nieszczęsne modne obecnie kolory dwufazowe, co to powiedzmy włos cały blond a koncówki czarne czy odwrotnie.
ale co kto lubi.
Osobiście wole ukryc piękno moich włosów <pod farbą>. Siwych włosów, dodam
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:41   #85
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

O kurczaki,nie wiedziałam że balejaż/pasemka to efekt zaniedbanych kobiet. No coż ja kiedyś miałam owy balejaż z dwóch kolorów i odnawiałam jakiś czas jak już miałam odrosty. A zaniedbanych włosów nie miałam.Ot co chciałam balejaż bo mi się kiedyś to podobało.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:45   #86
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Jak kobieta ma zadbane włosy, to nie musi ich żadnym balejażem przykrywać.

Chyba, że mowa o przykrywaniu siwiejących włosów, na co wpływu, praktycznie, nie mamy.

Natomiast młoda dziewczyna (ponoć już nastolatki się farbują, gdzieś na forum czytałam, bodajże w wątku Lemoorki) i kobieta, z pasemkami, czy maślanym blondem (tak, jakby innych kolorów już nie było) wygląda nie tylko brzydko, ale i staromodnie.
Takie jest moje zdanie na ten temat.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:47   #87
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Hm ja nie miałam problemów z włosami,były zadbane a balejaż mialam.Także niekoniecznie,no ale być może ktoś tak robi jak piszesz.Tego niewiem.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:11   #88
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jak kobieta ma zadbane włosy, to nie musi ich żadnym balejażem przykrywać.

Chyba, że mowa o przykrywaniu siwiejących włosów, na co wpływu, praktycznie, nie mamy.

Natomiast młoda dziewczyna (ponoć już nastolatki się farbują, gdzieś na forum czytałam, bodajże w wątku Lemoorki) i kobieta, z pasemkami, czy maślanym blondem (tak, jakby innych kolorów już nie było) wygląda nie tylko brzydko, ale i staromodnie.
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Ale co ma zadbanie do koloru? Przecież można mieć zadbane włosy, ale być niezadowoloną z ich koloru i farbować.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:14   #89
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Oj jak tak patrząc na moją mieścine to jest strasznie.Powiewa tandetą jak cholera.Złoto,oczo***ny róż i wszytsko na jadną modłę zro indywidualności.heh.Oczyw iście zdarzają się kobiety,które potrafią ładnie dobrać dodatki i się ubrać stylowo,ale myślę,że to rzadkość
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:44   #90
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Co do tego akapitu, to się zgadzam:

Tak zapytam z ciekawości, ale retorycznie, w zasadzie: gdzieś jeszcze na świecie kobiety robią pasemka? Bo nie zauważyłam.
Zauważyłam za to, że Polki, zamiast dbać o włosy, wolą 'przykryć' je farbą i ukryć ich piękno pod niemodnymi falami, w różnych odmianach.
Włosy są wizytówką kobiety, zadbanej kobiety. Szkoda, że często zamiast zdobić - szpecą.
Rosja, Łotwa, Litwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan... mam dalej wymieniać??

i absolutnie nie zgadzam się, że Polkę łatwo rozpoznać na ulicy zagranicą
mamy na tyle różnorodną urodę i styl, że mało komu udaje się trafić w tej materii
mnie na przykład nikt nie wierzy, że jestem z PL, wyglądam też zupełnie różnie od Polek tutaj, a one różnią się od siebie...
jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak "typowa Polka" w kwestii wyglądu

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jak kobieta ma zadbane włosy, to nie musi ich żadnym balejażem przykrywać.

Chyba, że mowa o przykrywaniu siwiejących włosów, na co wpływu,
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ale co ma zadbanie do koloru? Przecież można mieć zadbane włosy, ale być niezadowoloną z ich koloru i farbować.



zgadzam się z Vivienne, co ma piernik do wiatraka??

śmiem wręcz twierdzić, że jest odwrotnie - tylko kobiety o silnych zdrowych włosach mogą pozwolić sobie na częste eksperymenty z fryzurą, te ze słabszymi ograniczają się zazwyczaj do delikatnej koloryzacji czy balejażu właśnie (a przynajmniej tak powinno być, żaden poważny fryzjer nie utleni zmasakrowanych włosów)

no i co ja na to poradzę, że mój naturalny kolor to jakiś mysi brąz, a w głębi duszy jestem 100% ruda?? trzeba poprawiać po naturze, trudno się mówi
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.