Potrzebna tylko do miziania ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 14:15   #1
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 187

Potrzebna tylko do miziania ;(


Powiedzcie mi moje drogie panie i panowie co myślicie o zachowaniu mojego chłopaka.

31 lipca pojechałam z rodzinką na wakacje na wieś, 2 sierpnia pojechałam rowerem do domu, żeby zobaczyć się z misiaczkiem, były przytulanki itp... wiadomo. Następnego dnia wróciłam z powrotem do rodzinki, i 6 sierpnia znowu pojechałam się zobaczyć z chłopakiem, znowu przytulanki, macanki. Następnego dnia rano wróciłam na wieś. 8 sierpnia mieliśmy miesięcznicę, to napisałam do niego, że może by przyjechał do mnie, a on na to, że "moooooooże". Oczywiście nie przyjechał. Zapytałam czemu, to odpowiedział, że ma jakiś problem i nie może, ale do miasta już tak. Dzisiaj napisałam do niego, co słychać, a on, że chciał iść na plażę, ale mu się odechciało i wieczorem idzie na piwo. To ja niewiele myśląc zadzwoniłam do niego, że może przyjadę do niego, pójdziemy razem na plażę i wtedy wieczorem wrócę na wieś. Powiedział, że nie ma ochoty, z resztą idzie się zaraz przejść z przyjaciółką. No to mówię, to nara. Poczułam się jakby wolał się spotkać z przyjaciółką niż z dziewczyną. Ale jednak pojechałam z siostrą do domu, napisałam mu, że najwyżej sobie posiedzę sama na co on, że idzie z przyjaciółką tylko na fajkę i czy chcę się spotkać... ? Normalnie jak zło konieczne.

Jest mi smutno, bo to tak wygląda jakby mu wcale nie zależało na mnie. Co innego jakbym przyjechała na noc, wtedy na pewno chciałby się spotkać, żeby się pomiziać. Jest mi źle i nie wiem co mam zrobić. Czy zostawić to i olać, czy pogadać z nim, chociaż i tak wiem jak to się skończy... Kłótnia i oczywiście moja wina bo się go czepiam bez powodu.

Nie wiem, może przesadzam, ale potrzebuję spojrzenia z boku na tę sytuację... Powiecie mi co myślicie o tym?
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:23   #2
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;13655270]Powiedzcie mi moje drogie panie i panowie co myślicie o zachowaniu mojego chłopaka.

31 lipca pojechałam z rodzinką na wakacje na wieś, 2 sierpnia pojechałam rowerem do domu, żeby zobaczyć się z misiaczkiem, były przytulanki itp... wiadomo. Następnego dnia wróciłam z powrotem do rodzinki, i 6 sierpnia znowu pojechałam się zobaczyć z chłopakiem, znowu przytulanki, macanki. Następnego dnia rano wróciłam na wieś. 8 sierpnia mieliśmy miesięcznicę, to napisałam do niego, że może by przyjechał do mnie, a on na to, że "moooooooże". Oczywiście nie przyjechał. Zapytałam czemu, to odpowiedział, że ma jakiś problem i nie może, ale do miasta już tak. Dzisiaj napisałam do niego, co słychać, a on, że chciał iść na plażę, ale mu się odechciało i wieczorem idzie na piwo. To ja niewiele myśląc zadzwoniłam do niego, że może przyjadę do niego, pójdziemy razem na plażę i wtedy wieczorem wrócę na wieś. Powiedział, że nie ma ochoty, z resztą idzie się zaraz przejść z przyjaciółką. No to mówię, to nara. Poczułam się jakby wolał się spotkać z przyjaciółką niż z dziewczyną. Ale jednak pojechałam z siostrą do domu, napisałam mu, że najwyżej sobie posiedzę sama na co on, że idzie z przyjaciółką tylko na fajkę i czy chcę się spotkać... ? Normalnie jak zło konieczne.

Jest mi smutno, bo to tak wygląda jakby mu wcale nie zależało na mnie. Co innego jakbym przyjechała na noc, wtedy na pewno chciałby się spotkać, żeby się pomiziać. Jest mi źle i nie wiem co mam zrobić. Czy zostawić to i olać, czy pogadać z nim, chociaż i tak wiem jak to się skończy... Kłótnia i oczywiście moja wina bo się go czepiam bez powodu.

Nie wiem, może przesadzam, ale potrzebuję spojrzenia z boku na tę sytuację... Powiecie mi co myślicie o tym?[/QUOTE]

Ile jesteście ze sobą?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:26   #3
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

to Twój chłopak czy znajomy?

jak można powiedzieć swojej dziewczynie, że nie ma się ochoty z nią spotkać, bo woli się spotkać z inną?

długo z nim jesteś? to nie wygląda na poważny związek, jakoś nie widzi mi się, by on był zbyt zaangażowany. możesz pogadać, powiedzieć, że czujesz sie olewana itd, ale przede wszystkim nie ma sensu, żebyś zabiegała o każde spotkanie z nim. dowiedz się, czy w ogóle z własnej woli się Tobą zainteresuje, i czy ma ochotę na spacer i rozmowę, na samo przebywanie w Twojej obecności a nie tylko 'przytulanki'...
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:31   #4
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 187
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
długo z nim jesteś?
[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;1365535 9]Ile jesteście ze sobą? [/QUOTE]

Jesteśmy ze sobą 9 miesięcy.
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:43   #5
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

no to troche czasu minęło, zawsze stawiał Ciebie dopiero na którymś miejscu?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:47   #6
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 187
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

kasiencja hmm czasami owszem, raz jak musieliśmy ograniczyć spotkania to ze mną mógł się widywać ewentualnie raz na dwa tygodnie (mamy do siebie niecałe 10 minut) a z przyjaciółką codziennie się szlajał. Jak mieliśmy kryzys w związku to ja musiałam czekać na spotkanie dwa dni bo niby nie miał czasu, ale z przyjaciółmi go widziałam, hmm także wiesz...
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:01   #7
justynkavip
Zadomowienie
 
Avatar justynkavip
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 886
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

nie szanuje Cię.
__________________
A jeśli słowa - to banalne.
Takie dla których brakło stronnic.
Moja, Jedyna - Ukochana
Tak jakby Ci chodziło o nic.
#Kora
justynkavip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 15:03   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Wygląda na to, że mu za bardzo nie zależy... Ty do niego jeździłaś dwa razy, a on do Ciebie nawet raz nie mógł? Widać ma ciekawsze rzeczy do roboty, niż spotkanie się z własną dziewczyną...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:15   #9
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że mu za bardzo nie zależy... Ty do niego jeździłaś dwa razy, a on do Ciebie nawet raz nie mógł? Widać ma ciekawsze rzeczy do roboty, niż spotkanie się z własną dziewczyną...
dokładnie tak, może też byc tak ze nie wie jak ma Ci powiedziec ze juz mu nie zalezy na waszym zwiazku, ale my tu mozemy sobie wymyslac tysiac innych powodow dla ktorych on sie tak zachowuje, najlepiej zrobisz jak najzwyczajniej w świecie z nim pogadasz.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:31   #10
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Czy on Ci mówi że mu na Tobie zależy?
nie dziwie się że pomyślałaś że potrzebuje Cie tylko do macanek, ja też bym tak pomyślała .
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:50   #11
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

nie wydaje mi się, by to sie miało zmienić na lepsze
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 16:00   #12
bajecznica
Przyczajenie
 
Avatar bajecznica
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: szamotuły
Wiadomości: 9
GG do bajecznica
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

mega kiepska sprawa.
pajac traktuje cię bardzo przedmiotowo, ale nie to jest najgorsze. najgorsze jest to, ze ty to widzisz i na to pozwalasz. moze pogadaj tez z ta jego przyjacioleczka?

matko. toskyczny zwiazek, jak bum cyk cyk. ;/
bajecznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:01   #13
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Pewne jest, że powinnaś z Nim na ten temat porozmawiać. Na spokojnie, bez nerwów. Jeśli będzie miał jakieś solidne wytłumaczenie i zostaniecie ze sobą, może ogranicz trochę pieszczoty albo z nich zrezygnuj na jakiś czas. Może tak upewnisz się, że jest z Tobą także z innych powodów.
Pozdrawiam
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:03   #14
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

a moze ta przyjaciolka to druga dziewczyna skoro tak z nia siedzi caly czas i jest wazniejsza od Ciebie?
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:10   #15
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;13655270]31 lipca pojechałam z rodzinką na wakacje na wieś, 2 sierpnia pojechałam rowerem do domu, żeby zobaczyć się z misiaczkiem, były przytulanki itp... wiadomo. Następnego dnia wróciłam z powrotem do rodzinki, i 6 sierpnia znowu pojechałam się zobaczyć z chłopakiem, znowu przytulanki, macanki. Następnego dnia rano wróciłam na wieś. 8 sierpnia mieliśmy miesięcznicę, to napisałam do niego, że może by przyjechał do mnie, a on na to, że "moooooooże". Oczywiście nie przyjechał. [/QUOTE]
masz wakacje, pojechałaś na wieś - to dlaczego co parę dni do niego jeździsz? . powinnaś odpocząć od tego, co masz w tym mieście, i od niego. nawet gdyby było Wam razem niewiaodmo jak dobrze.
w ogóle, jak reagował na to, że masz się u niego pojawić?
zapraszał Cię sam czy może to Ty mu proponowałaś spotkanie?

[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;13655270]Zapytałam czemu, to odpowiedział, że ma jakiś problem i nie może, ale do miasta już tak. Dzisiaj napisałam do niego, co słychać, a on, że chciał iść na plażę, ale mu się odechciało i wieczorem idzie na piwo. To ja niewiele myśląc zadzwoniłam do niego, że może przyjadę do niego, pójdziemy razem na plażę i wtedy wieczorem wrócę na wieś. Powiedział, że nie ma ochoty, z resztą idzie się zaraz przejść z przyjaciółką. No to mówię, to nara. Poczułam się jakby wolał się spotkać z przyjaciółką niż z dziewczyną. Ale jednak pojechałam z siostrą do domu, napisałam mu, że najwyżej sobie posiedzę sama na co on, że idzie z przyjaciółką tylko na fajkę i czy chcę się spotkać... ? Normalnie jak zło konieczne.[/QUOTE]
i tutaj nie rozumiem.. dał Ci do zrozumienia, że CHCIAŁ iść na plażę, ale już mu się ODECHCIAŁO, a Ty mimo to zaproponowałaś? .
po co?

[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;13655270]Jest mi smutno, bo to tak wygląda jakby mu wcale nie zależało na mnie. Co innego jakbym przyjechała na noc, wtedy na pewno chciałby się spotkać, żeby się pomiziać. Jest mi źle i nie wiem co mam zrobić. Czy zostawić to i olać, czy pogadać z nim, chociaż i tak wiem jak to się skończy... Kłótnia i oczywiście moja wina bo się go czepiam bez powodu. [/QUOTE]
mimo wszysto spróbuj z Nim pogadać, wtedy się okaże czy zależy mu na to Tobie czy na mizianiu.
__________________

Edytowane przez colds
Czas edycji: 2009-08-09 o 16:13
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:15   #16
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;13655270]napisałam mu, że najwyżej sobie posiedzę sama na co on, że idzie z przyjaciółką tylko na fajkę i czy chcę się spotkać... ? Normalnie jak zło konieczne.

Jest mi smutno, bo to tak wygląda jakby mu wcale nie zależało na mnie. Co innego jakbym przyjechała na noc, wtedy na pewno chciałby się spotkać, żeby się pomiziać. [/QUOTE]
z tego wynika, ze jednak on chcial sie spotkac. Pomimo, ze nie zostalabys na noc.
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 17:16   #17
LoveU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;13655270]Powiedzcie mi moje drogie panie i panowie co myślicie o zachowaniu mojego chłopaka.

31 lipca pojechałam z rodzinką na wakacje na wieś, 2 sierpnia pojechałam rowerem do domu, żeby zobaczyć się z misiaczkiem, były przytulanki itp... wiadomo. Następnego dnia wróciłam z powrotem do rodzinki, i 6 sierpnia znowu pojechałam się zobaczyć z chłopakiem, znowu przytulanki, macanki. Następnego dnia rano wróciłam na wieś. 8 sierpnia mieliśmy miesięcznicę, to napisałam do niego, że może by przyjechał do mnie, a on na to, że "moooooooże". Oczywiście nie przyjechał. Zapytałam czemu, to odpowiedział, że ma jakiś problem i nie może, ale do miasta już tak. Dzisiaj napisałam do niego, co słychać, a on, że chciał iść na plażę, ale mu się odechciało i wieczorem idzie na piwo. To ja niewiele myśląc zadzwoniłam do niego, że może przyjadę do niego, pójdziemy razem na plażę i wtedy wieczorem wrócę na wieś. Powiedział, że nie ma ochoty, z resztą idzie się zaraz przejść z przyjaciółką. No to mówię, to nara. Poczułam się jakby wolał się spotkać z przyjaciółką niż z dziewczyną. Ale jednak pojechałam z siostrą do domu, napisałam mu, że najwyżej sobie posiedzę sama na co on, że idzie z przyjaciółką tylko na fajkę i czy chcę się spotkać... ? Normalnie jak zło konieczne.

Jest mi smutno, bo to tak wygląda jakby mu wcale nie zależało na mnie. Co innego jakbym przyjechała na noc, wtedy na pewno chciałby się spotkać, żeby się pomiziać. Jest mi źle i nie wiem co mam zrobić. Czy zostawić to i olać, czy pogadać z nim, chociaż i tak wiem jak to się skończy... Kłótnia i oczywiście moja wina bo się go czepiam bez powodu.

Nie wiem, może przesadzam, ale potrzebuję spojrzenia z boku na tę sytuację... Powiecie mi co myślicie o tym?[/QUOTE]

Nie obraź się, ale jakiś dziwny ten Twój facet. Zachowuje się jakby nie wiedział sam czego chce, jakby mu na Tobie w ogóle nie zależało...Ty mogłaś jechać do niego choćby na rowerze, by się spotkać a on nie mógł do Ciebie? I na dodatek jeszcze organizował sobie spotkania z przyjaciółką! Co jak co...ale w przyjaźń damską męską nigdy nie uwierzę...I nie zniosłabym gdyby mój facet wychodziła na spacery z przyjaciółką ot tak sobie... Ile oni się znają tak w ogóle? Jeszcze jakoś przełknęłabym gdyby naprawdę znali się od piaskownicy, byli dla siebie jak rodzeństwo...Ale no kurczę...Nie uwierzę w taką przyjaźń, może dlatego że znam przypadki gdzie taka znajomość nie była tylko przyjaźnią ale czymś więcej co wyszło z czasem...Ehhh...
LoveU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 17:40   #18
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

A może on nie akceptuje monogami, hm?

PS
Z tego po krótce opisałaś ja bym sobie z nim dała spokój - jak Cię nia szanuje, to nie ma co się pchać w znajomość z nim. Olej go, nie dzwoń, nie pisz, nie odzywaj się pierwsza - zobacz czy będzie usiłował złapać z Tobą kontakt, jak nie to znaczy, że mu po prostu nie zależy i już ma inną pannę do miziania.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-08-09 o 17:41
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:10   #19
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Olej go.
Po pierwsze- nie widać, żeby mu szczególnie zależało na Tobie.
Po drugie- pali (smród).
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 18:10   #20
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Z tego po krótce opisałaś ja bym sobie z nim dała spokój - jak Cię nia szanuje, to nie ma co się pchać w znajomość z nim. Olej go, nie dzwoń, nie pisz, nie odzywaj się pierwsza - zobacz czy będzie usiłował złapać z Tobą kontakt, jak nie to znaczy, że mu po prostu nie zależy i już ma inną pannę do miziania.
Popieram.
Nie wydaje się, żeby szczególnie zależało mu na Waszym związku. Zrób tak, jak radziła Marzeniątko: zostaw całą inicjatywę w jego rękach.
Jeśli mimo to nic się nie zmieni, rzuć go. Nie ma sensu być z kimś, komu na Tobie niespecjalnie zależy.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:57   #21
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Mnie to wygląda na sytuację, że przyzwyczaił się do ciebie, więc "zajmuje się przyjaciółką". Z tego, co napisałaś, tylko ty podejmujesz inicjatywę w związku, a on mówi tylko, czy się zgadza, czy mu się nie chce. Moim zdaniem zbędny wysiłek.
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 20:41   #22
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Jesli jednej osobie zależy, a druga totalnie związek zlewa,no to nie ma sensu czegoś na siłę ciągnąć...Bycie wiecznie na drugim planie-mnie by specjalnie nie uszczęsliwiło, więc odpowiedz sobie czy dalej chcesz tak funkcjonować?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 21:44   #23
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Cieżko cokolwiek wywnioskować po kilku postach, ale jakoś nie mogę się zgodzić z tytułem wątku.

On nawet do tego miziania nie biegnie w podskokach
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:25   #24
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Zacznę od tego...w jakim jestescie wieku?
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:37   #25
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Wiesz raczej nie ma Cie do "miziania". Czy musisz taki blachy problem roztrzasywac na forum ? Nie mozesz chlopakowi powiedziec ? Pare dni sie nie widzicie i juz wielkie halo.
I niby czemu masz go olac?
Bo TY wyjechalas do rodziny czy cos i on ma OBOWIAZEK cie odwiedzac ? A z jakiej racji ?? TY wyjechalas nie on. Wiec o co kaman ? Pomysl
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:53   #26
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Wiesz raczej nie ma Cie do "miziania". Czy musisz taki blachy problem roztrzasywac na forum ? Nie mozesz chlopakowi powiedziec ? Pare dni sie nie widzicie i juz wielkie halo.
I niby czemu masz go olac?
Bo TY wyjechalas do rodziny czy cos i on ma OBOWIAZEK cie odwiedzac ? A z jakiej racji ?? TY wyjechalas nie on. Wiec o co kaman ? Pomysl
o to, ze tu nie chodzi o jakis obowiazek, a przejawianie jakichkolwiek checi, ktore raczej powinny wystepowac w zwiazku, nie uwazasz?
w ogole to dosc dziwne podejscie - Ty wyjechalas, Ty 'masz obowiazek', tak? A szanowny laskawca niech tylko informuje czy ma moze jakims cudem ochote sie spotkac czy moze znow woli poszlajac sie z przyjaciolka
No ale to tylko moje zdanie.

Autorko, pogadaj z nim. Ale z tego co piszesz, to tak jak wiekszosc- on Cie nie szanuje, a przynajmniej ma nieco poblazliwe podejscie co Waszej relacji.

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2009-08-09 o 22:55
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 09:20   #27
Dorothy1987
Raczkowanie
 
Avatar Dorothy1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 253
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

A może on jest na tyle leniwy i wygodny, że nie podejmuje żadnej inicjatywy, bo wie, że i tak do niego się odezwiesz, przyjedziesz. Niekoniecznie Cię zlewa, może rzeczywiście tak go rozbestwiłaś i tak się przyzwyczaił, że nie musi nic robic, aranżowac!!
Dorothy1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:51   #28
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Hmm przykre,ale z tymi draniami tak już bywa... zacznij go olewać w ten sam sposób.... a jak zatęskni to przytrzymaj go na dystans i zapytaj, czy cokolwiek zrozumiał.... jeśli nic no to czas powiedzieć "nara"
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości
malpula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:10   #29
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

zgadzam sie z powyzszymi wpowieziami olewa Cie ..zwyczajnie... zrob to samo i sprawdz jak on postapi . nie bede powtarzac tego co dziewczyny,wiec: dobra rada z tym dystansem-przekonasz sie co on czuje .
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:11   #30
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 187
Dot.: Potrzebna tylko do miziania ;(

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Wiesz raczej nie ma Cie do "miziania". Czy musisz taki blachy problem roztrzasywac na forum ? Nie mozesz chlopakowi powiedziec ?
Nie roztrząsam tego błachego problemu, tylko pytam jak to wygląda z boku, tak? Chyba po to jest to forum, żeby pytać. Rozmawiałam z nim i przeprosił mnie, powiedział, że jest śmieszny i takie tam.

Cytat:
Pare dni sie nie widzicie i juz wielkie halo.
Czytanie ze zrozumieniem. Nie chodzi, o to, że jak się nie widzieliśmy kilka dni to robię problemy tylko o to, że jak mógł się ze mną zobaczyć to wolał iść z przyjaciółką i że nie raczył się pokazać ani razu nawet na miesięcznicę, chociaż droga zajmuje niecałe 15 minut rowerem.

Cytat:
I niby czemu masz go olac?
I znów, nie olać jego tylko tę całą sytuację.

Cytat:
Bo TY wyjechalas do rodziny czy cos i on ma OBOWIAZEK cie odwiedzac ? A z jakiej racji ?? TY wyjechalas nie on. Wiec o co kaman ? Pomysl
Nie wspomniałam ani razu w poście, że ma obowiązek. Po prostu wydaje mi się, że mógłby chociaż raz mnie odwiedzić, prawda? Ja nie widzę problemu, żeby wsiąść na rower i pojechać za miasto. I no właśnie JA WYJECHAŁAM, więc równie dobrze mogłabym nie jeździć do niego, bo JA mam wakacje, ale pojechałam bo tęskniłam, on też by mógł.

=====================
Ja mam 16 on 19 lat. A co do tego pójścia na plażę, to myślałam, że odechciało mu się iść samemu, jakbym przyjechała to byłoby mu raźniej.
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.