zmiana koloru farbowanych czarnych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-29, 10:36   #1
Agadeb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1

zmiana koloru farbowanych czarnych włosów


Od kilku lat farbowałam włosy na czarno i ciemno brązowo. Mam długie włosy. Od roku farbuję włosy szamponami brąz.
Czy jest jakiś sposób by rozjaśnić trochę moją fryzurę. Podobno pasemka nie wchodzą w grę bo będą nie równe a końce pozosraną czarne. Na pomoc, mam dość tych czarnych włosów!!!
Agadeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 11:59   #2
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: zmiana koloru farbowanych czarnych włosów

Cześć
Ja też miałam taki problem jakieś ... 2 lata temu
Farbowałam włosy na czarno przez jakiś czes [ok pół roku] a potem z zapałem chciałam się ich pozbyć. Moja droga ku jasnobrązowym włosów wyglądała następująco:
- pasemka u fryzjera, które po prostu spartaczyła [zamiast brązowych wyszły rude, poza tym nierówne z plackami na włosach - źle nałozony rozjasniacz] no cóż niektórzy mają problemy z wykonywaniem swojej roboty lege artis
- rozjaśniacz nałozony na kilka minut przez moją mamę, potem farbowanie nagminne na kasztan
- znów rozjaśniacz [pasemka robione przez moją mamę] i ponownie farbowanie na kasztan

Aktualnie mój kolor włosów jest w miarę jasny, zdjęcie możesz zobaczyć w wątku "jak wyglądacie".

Wbrew wszystkim tym torturom moje włosy sa w bardzo dobrym stanie, nie są przesuszone, sianowate, spalone czy porozdwajane.

Życzę powodzenia, na pewno się uda
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 22:46   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: zmiana koloru farbowanych czarnych włosów

fyrzjerka zrobila ci tylko raz rozjasnianie , a ty porawilas , to normalne ze daly sie podjasnic,i w rezultacie wyszedl kolor, masz szczescie ze Twoje wlosy to wytrzymaly
natomist ja jednak proponuje dekoloryzacjae i to w salonie fryzjerskim , i napewno mimo to nie bezdie latwo , dojsc do jasnego kloru , ale o dwa trzy tony , i jakas zmiana napewno sie uda
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.