Jakość butów venezia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-01, 11:08   #1
neserih
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 10

Jakość butów venezia


Cześć. Postanowiłam założyć nowy wątek dotyczący butów tej firmy, ponieważ poprzedni wątek jest dość stary i być może coś się zmieniło. Więc powiedzcie mi jak jest z tymi butami? Jest wiele opinii negatywnych jak i pozytywnych. To jak z tymi butami ? I czy to prawda,że mamy 7 dni na zwrot towaru od daty zakupu w sklepie stacjonarnym ?
neserih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 15:48   #2
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Jakość butów venezia

O jakości butów niestety się nie wypowiem, ponieważ kupiłam ostatnio dopiero swoje pierwsze w tym sklepie.
Potwierdzam jednak, że jest tylko 7 dni na zwrot towaru.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 16:30   #3
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Jakość butów venezia

Ja mam buty zimowe z Venezii Standardowe kozaki. Jeśli chodzi o jakość... swoje reklamowałam dwa razy - raz mi się rozpruły z tyłu (ten szew idący przez cały tył) - naprawili Za drugim razem odpadł lewy obcas, w zasadzie rozwarstwił się i został gdzieś na ulicy. Też naprawili (prawy obcas też dali nowy). Nic więcej się nie dzieje...
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 19:21   #4
tygrysekak
Rozeznanie
 
Avatar tygrysekak
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 567
Dot.: Jakość butów venezia

Koleżanki ostrzegały mnie przed zakupem w Venezii, ale się uparłam i mam: kozaki za 699 zł ze złotym drucikiem wmontowanym w płaski obcas... Nosiłam 3 dni - drucik urwał się w połowie. 2 tygodnie rozpatrzenie reklamacji, prosiłam o wymiane na ten sam fason, ale nowe obuwie - ok. Po 2 dniach ten sam problem... drucik urwał się... 2 tygodnie czekania. Prosiłam o zwrot pieniedzy. Teraz mam nowy fason, też z Venezii - póki co noszę 2 dzień i nic im nie jest - oby do wiosny
__________________
... bo zanim zgasną resztki dnia,zanim anioły się przyśnią,zanim nasze ciała błysną ... powtórzymy wszystko
tygrysekak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 22:12   #5
psawyer
Rozeznanie
 
Avatar psawyer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: znienacka ;)
Wiadomości: 672
Dot.: Jakość butów venezia

Cytat:
Napisane przez neserih Pokaż wiadomość
Cześć. Postanowiłam założyć nowy wątek dotyczący butów tej firmy, ponieważ poprzedni wątek jest dość stary i być może coś się zmieniło. Więc powiedzcie mi jak jest z tymi butami? Jest wiele opinii negatywnych jak i pozytywnych. To jak z tymi butami ? I czy to prawda,że mamy 7 dni na zwrot towaru od daty zakupu w sklepie stacjonarnym ?
Wczoraj kupiłam swoją 6. parę butów z Venezii i z każdej z nich jestem bardzo zadowolona. Jedne kozaki noszę już 4. sezon z rzędu i wciąż wyglądają świetnie
psawyer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:16   #6
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Jakość butów venezia

Mam kilka par butow z tej firmy i jestem naprawde zadowolona
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:33   #7
papilio84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jakość butów venezia

Ja mam w swojej szafie kilka par i noszą się świetnie. N igdy nie miałam problemów z ich butami. Z czasem, ponieważ niektóre z nich noszę już kilka sezonów, widac ślad czasu ale nic poza normalnym zużyciem. Osobiście polecam, dobre jakość i fajny styl, pozdrawiam Was
papilio84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 22:46   #8
kalineczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jakość butów venezia

Polecam!!! Extra sie noszą, mają super fasony no i gdy sa promocje tak jak teraz to mozna upolowac napradwe ffajne buty wfajneh cenie. Generaalnie naewet normalnie cena jest adekwatna do jakości. Ja nosze di jestem zadowolona
kalineczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:02   #9
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Jakość butów venezia

ja mam sporo butów z Venezii, od japonek, przez koturny, szpilki do kozaków i nie mam zastrzeżeń. nigdy nie zdarzyło mi się reklamować.
moja mama z kolei reklamowała raz sandałki (odpadł jeden kwiatek), raz kozaki (w domu w normalnym świetle okazało się, że sporo różnią się od siebie kolorem skóry) i bez problemu rozpatrzyli reklamację, naprawili i od tamtej pory wszystko gra.

ja jestem zadowolona, ale wiem, że jest sporo zażaleń jeśli chodzi o Venezię, mnie na szczęście nic przykrego nie spotkało.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 18:11   #10
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Jakość butów venezia

Różne są opinie inni mają miłe wspomnienia inni nie trzeba się samemu przekonać...
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 06:31   #11
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Jakość butów venezia

Czy moge zwrocic buty w innej venezii niz tej w ktorej je kupilam?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 14:31   #12
Bayeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Jakość butów venezia

kalineczka123 i papilio84 to nicki zajmujące się głównie reklamowaniem butów Venezia...
Bayeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 18:57   #13
basiakk
Przyczajenie
 
Avatar basiakk
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Jakość butów venezia

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Czy moge zwrocic buty w innej venezii niz tej w ktorej je kupilam?
próbowałaś już zwrócić towar w innym salonie? chciałabym żeby to było możliwe!
basiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 19:26   #14
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Jakość butów venezia

Ja mialam 3 pary obuwia z Venezii- dwa modele kozakow i jedne botki. Ze wszystkich zakupow jestem bardzo zadowolona i ani razu nie musialam reklamowaczwracac obuwia
Pierwsze kupione wtym sklepie kozaki nosilam chyba przez 3 lata (jak na mnie to dlugo, bo bardzo niszcze buty, niestety)i dopiero po kolejnym wyjezdzie, na ktorym je "dobilam" musialam sie z nimi rozstac.
Jedne na obcasie nosze od dobrych 2 albo 3 lat w kazda zime i mimo,ze zamek maja z tylu, po calosci lydki, to absolutnie nic sie z nimi nie dzieje.
Wczesna jesienia kupilam tez botki i poki co jestem zadowolona
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 20:05   #15
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Jakość butów venezia

Mam co prawda jedną parę czarnych klasycznych zamszowych kozaków z Venezii i jestem zadowolona. Służą mi już 7 rok ale ja bardzo szanuję buty także tego no i nie noszę codziennie przez cały sezon tych samych jedynie wkładka wewnętrzna się nieco zużyła ale włożyłam nową wełnianą i jest super
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2015-02-14 o 20:08
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 16:04   #16
mumcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jakość butów venezia

A ja widzę, że nic sie w Venezii nie zmieniło. Dalej mają beznadziejną jakość butów i dalej nie uznają reklamacji. Oderwała mi się skóra buta od podeszwy i nie uznali. Juz nawet nie reklamowałam podeszwy, która wciąż się rozwarstwiała i rozklejała. Na szczęście buty kupiłam z przeceny z 400 zł na 200 zł, ale to nie ma znaczenia. Więcej nie kupię butów w Venezii i nikomu nie polecam.
mumcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 18:04   #17
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Jakość butów venezia

Ja od lat kupuję buty głównie w Venezii, samych kozaków miałam kilkanaście par, a poza tym po kilka par szpilek i sandałów oraz jedne botki. Reklamowałam tylko dwa razy, raz odpadł element ozdobny od sandałów, raz rozchwiały się obcasy. Nie miałam żadnych problemów z reklamacją. Dziwią mnie negatywne opinie, ale może mam szczęście.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 22:00   #18
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Jakość butów venezia

Odradzam buty z Venezii. Rok temu, wiosną, kupiłam półbuty za ...430 zł i chodziłam w nich tylko wiosną i jesienią, po czym musiałam wyrzucić, bo podeszwy się tak przetarły, że zrobiły się dziury przez które wpadał piach i małe kamyki, choć nie chodziłam w nich codziennie. Oprócz tego, już po pierwszym włożeniu zdarła się skóra ze szpica. Te buty tylko wyglądają na porządne, ale nie są warte swojej ceny. Nie mogę sobie darować, że dałam tyle kasy za taki chłam. Pewnie w butach z Deichmanna za 80zł pochodziłabym dłużej.

papilio84 i kalineczka123, ile venezia Ci płaci za tę reklamę?

Edytowane przez 201606201201
Czas edycji: 2015-07-05 o 22:12
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 18:54   #19
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Jakość butów venezia

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Odradzam buty z Venezii. Rok temu, wiosną, kupiłam półbuty za ...430 zł i chodziłam w nich tylko wiosną i jesienią, po czym musiałam wyrzucić, bo podeszwy się tak przetarły, że zrobiły się dziury przez które wpadał piach i małe kamyki, choć nie chodziłam w nich codziennie. Oprócz tego, już po pierwszym włożeniu zdarła się skóra ze szpica. Te buty tylko wyglądają na porządne, ale nie są warte swojej ceny. Nie mogę sobie darować, że dałam tyle kasy za taki chłam. Pewnie w butach z Deichmanna za 80zł pochodziłabym dłużej.
Dlaczego nie złożyłaś reklamacji?
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 12:05   #20
JustynaPoborska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Jakość butów venezia

Jeśli chodzi o buty firmy Venezia to niestety, ale nie mam dobrego zdania . Faktycznie buty są nieziemskie jak i ceny, ale jakość pozostawia wiele do myślenia. Oczywiście buty były reklamowane, ale wygrać z nimi? to graniczy z cudem. Myślę, że jeśli dwie z trzech zakupionych par poszły do kosza to nie przypadek. Pozdrawiam !
JustynaPoborska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 19:50   #21
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Jakość butów venezia

Nigdy nie zaszkodzi spróbować. Też z takim nastawieniem (po wczytaniu się w fora) szłam do nich reklamować torebkę. Nie dość, że bez problemu zgłosiłam reklamację bez paragonu, to została rozpatrzona pomyślnie. Przyznam, że mnie zaskoczyli. Mimo wszystko nigdy nic więcej u nich nie kupię, bo torebka po paru miesiącach używania wyglądała jak co najmniej po dekadzie.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 11:46   #22
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Jakość butów venezia

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie złożyłaś reklamacji?
Po przeczytaniu masy negatywnych komentarzy o reklamacji na forach stwierdziłam, że nie ma sensu nawet tam iść. Na zwrot kasy pewnie nie ma co liczyć, a nowa para takiego samego badziewia mi nie potrzebna. Nigdy u nich nic już nie kupię i będę wszystkim odradzać.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-09 12:46:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.