Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 12:14   #3391
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

margo, mam nadzieję, że plasterki pomogą

silpe, współczuję nocki

panna, to przykre z rodzina, ale faktycznie, jak chamscy, to niech lepiej nie przyjeżdżają.

djerba, no ale w końcu wiesz, co się stało.

Mój mąż od 11.04 idzie na tacierzynski, jeszcze zdąży wykorzystać

Nocka taka sobie, nadal gorączka, ale już nie taka wysoka. Jestem ciekawa, czy antybiotyk pomoże. Nadal brak apetytu i tym najbardziej się martwię. Dobrze, że chociaż pierś co chwila ciągnie. I laktacja na pełnych obrotach

Miłego dnia
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 12:25   #3392
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Lilithbb Pokaż wiadomość
Nie mamy jeszcze pchacza, ale mamy robaczki które z całego serca polecam,
synek uwielbia jak robaczki "grzechoczą" i fajnie paca je rączkami,
jeszcze się nie nauczył korzystać z zabawki w pełni
Na razie nauczył się przekręcać dwa pstryczki, ale myślę że i pozostałe dwa szybko odkryje
dzięki za opinię

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Chce powiedziec , że cholernie sie napaliłam na ten jezdzik 4w 1 który szaja pokazała - kupuje
Za✂✂✂iście praktyczny przez te 4 funkcje , obgadam jeszcze z meżem i chyba raczej kupie

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

szaja - dzieki
hehe ja to bym miała zawód dla Szaji: testerka zabawek a potem wydawałaby komentarze i opinie producentom i dostawała pełno gratisów

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Mój mąż od 11.04 idzie na tacierzynski, jeszcze zdąży wykorzystać

Nocka taka sobie, nadal gorączka, ale już nie taka wysoka. Jestem ciekawa, czy antybiotyk pomoże. Nadal brak apetytu i tym najbardziej się martwię. Dobrze, że chociaż pierś co chwila ciągnie. I laktacja na pełnych obrotach

Miłego dnia
to super z tym urlopem! Ważne , że Lusia pije całuski dla Was


niech mnie ktoś kopnie w 4 litery bo mam takiego lenia, że szok a roboty oczywiście kupa
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 12:59   #3393
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
u Ciebie to chyba jakaś czarna seria
Ta seria to chyba czarniejsza niż mój mąż... heh

lea - Wraca albo za 5ms albo za 4...nikt tego nie wie...okaże się pewnie jakoś miesiąc przed.

bydgoś - no rzeczywiście wiem....pocieszyłaś mnie




Zobaczcie pisałam, że lepiej żebym tu nie zawracała Wam głowy, bo będzie samo marudzenie...i co? ja jestem przewidująca

Gadałam wczoraj z teściem, bo Wasiu jest w Lagos, zaraz obok Zarii...tam gdzie mieszka...bardzo chciał się spotkać z ojcem, powiedział, że mam przekazać, żeby on przyjechał dziś wieczorem do portu...mieli się spotkać, oboje chcieli..
A on zadzwonił do mnie i powiedział, żebym JA przekazała, że on nie przyjedzie..bo... coś tam.... Jak ja mam niby przekazać...i wogóle ojciec niezły..po tylu latach nie da rady zebrać dupska i zrobić co w swojej mocy, żeby się z Wasiu spotkać... pffff...
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 14:29   #3394
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Djerba-to smutne ale świadczy to tylko o nim...
Przykro mi,że nie masz kontaktu z mężem mam nadzieję,że jednak uda się odzyskać jakieś stałe połączenie
i jak dla mnie możesz marudzić ile Ci się podoba

Panna-dziewczyny dobrze piszą-jak nie chcą być na Twoim ślubie to ich strata mogliby Ci tylko popsuć ten wyjątkowy dzień

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

w Rossmanie promocja na słoiczki,pieluchy,kosmety ki
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...zki/pdf/p7.pdf
m.in Bobovita duże słoiki 3+1gratis
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 17:59   #3395
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzień dobry!
To i ja się melduję. Poczytałam co u Was.
W pracy dzień minął spokojnie. Ale trudno po pierwszym dniu wyrokować jak będzie. Poczekamy zobaczymy. Dzięki za wsparcie
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Pokaże wam jeszcze fote Gabi z wyprawy nad Dunajec , troche była w szoku jak zobaczyła tyle pustej przestrzeni
Co prawda nad Dunajec mam bliziutko ale jeszcze tam nie byłam z nią bo dojazd wózkiem to prawdziwy survival.
Dziewczyny mają rację - śliczny ten Twój krokusik
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
a co najbardziej mnie martwi - dostaliśmy skierowanie do chirurga bo w czasie badania nie było czuć jąderek w mosznie (do tej pory zawsze były) mówiła, że mogą wędrować ale lepiej sprawdzić buuu
A nie do urologa
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26093934] świetna jest.
Tymek włazi do szufladek.[/QUOTE]
Boguś też. Zwłaszcza upodobał sobie dolną kuchenną

Djerba u Ciebie rzeczywiście nieciekawie. Oby jednak po tym kursie udało Wam się z mężem dogadać, żebyś już nie musiała takich smutnych chwil przeżywać.

Panno Migotko a po co Ci tacy goście w tym radosnym dniu?? To ich strata.

U nas spacer zaliczony, huśtawka też, jeszcze prasowanie nasz czeka na wieczór.
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 20:09   #3396
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

a ja zaszalałam i pojechałam z mama na zakupy, dzieciaki z TŻ zostały.
zachciało mi się czegoś nowego do okien, kupiłam firanki na trzy okna.

a poza tym nic nowego.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 20:28   #3397
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Djerba-to smutne ale świadczy to tylko o nim...
Przykro mi,że nie masz kontaktu z mężem mam nadzieję,że jednak uda się odzyskać jakieś stałe połączenie
i jak dla mnie możesz marudzić ile Ci się podoba

Wiesz co, teraz to mnie poprostu wszystko dobiło... jestem bardziej poirytowana niż zdołowana...Trochę mnie to wszystko przerosło...
Ostatnio już się nawet czułam, gdy Wasiu mi nic nie pisał, jakby go wogóle nie było...jakbym wcale nie miała męża... Heh...
Dzwonię w pon do Emden i będę prosić Crew Menagera, żeby poprosił kapitana, aby ten mógł chociaż raz w tyg wysłać mi krótkiego maila, bo internet jest, ale tylko do kontaktów z portami, armatorem, agencją itp..Nawet jest ograniczona ilość znaków...Im większy mail, tym drożej.

A co do marudzenia, ja wiem jak to jest...ile można pierdziulić w kółko o praktycznie tym samym...Ten topic tak naprawdę jest o naszych dzieciaczkach, a ja...jedynie co piszę to o tęsknotach do Wasiu...albo zawiązanych z nim problemach.. :/
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 21:16   #3398
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Wiesz co, teraz to mnie poprostu wszystko dobiło... jestem bardziej poirytowana niż zdołowana...Trochę mnie to wszystko przerosło...
Ostatnio już się nawet czułam, gdy Wasiu mi nic nie pisał, jakby go wogóle nie było...jakbym wcale nie miała męża... Heh...
Dzwonię w pon do Emden i będę prosić Crew Menagera, żeby poprosił kapitana, aby ten mógł chociaż raz w tyg wysłać mi krótkiego maila, bo internet jest, ale tylko do kontaktów z portami, armatorem, agencją itp..Nawet jest ograniczona ilość znaków...Im większy mail, tym drożej.

A co do marudzenia, ja wiem jak to jest...ile można pierdziulić w kółko o praktycznie tym samym...Ten topic tak naprawdę jest o naszych dzieciaczkach, a ja...jedynie co piszę to o tęsknotach do Wasiu...albo zawiązanych z nim problemach.. :/
djerba, mysle ze juz dawno temu ten watek przestal dotyczyc tylko i wylacznie naszych dzieci Kazda z nas pisze tu o swoich problemach, smutkach i radosciach niekoniecznie zwiazanych z dziecmi. Sama wielokrotnie pialam tu o rzeczach o ktorych najblizszej przyjaciolce moglbym powiedziec.
Dlatego nie krepuj sie i pisz smialo
Ja nie wiem co to tesknota za mezem, taka dluga tesknota, nie rozstalislmy sie nigdy na dluzej niz tydzien.
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:21   #3399
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Uff wreszcie nadrobiłam

Silpe Gabrysia cudna dziewczynka Gratki za kosi kosi

Sparkly filmik boski Mój mały ostatnio wgramolil się pupskiem na tackę w krzesełku do karmieniaOd tamtej pory go przypinam.
A ta rozmowa matki z córką to przesadzona:/ Mam nawet taką koleżankę co ze swojej 14 letniej córki super laskę chciała zrobić, do solarium wysyłała i też diety różne jej wymyśla.

Justin dla Stefcia za pierwsze kroczki.

Bydgoszczanka zdrówka dla Luizy .

Dierba współczuję, faktycznie czarna seria

A my dziś zaliczyliśmy pierwszego grila w tym sezonie, rano trochę było mokrawo, ale po południu się rozpogodziło. Jutro ma być 21 stopni u nas i słońce
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:26   #3400
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam
Ja dziś po pracy pojechalam po buty sportowe.Jakieś takie byle jakie aby do pracy były wygodne.Kupilam Reeboka nawet fajne.Zastanawialam się na tymi Easy Tonami co wysmuklają nogi ale się nad kolorem za długo zastanawiałam no i do pracy takie buty to szkoda by było.No ale chyba tam wróce i kupie takie typowe na lato.

A moja Olcia jak usneła 2h temu w samochodzie tak teraz w opakowaniu spi w lóżeczku.I co teraz mam zrobić?Obudzić, nakarmić na spiocha
Przebralam na śpiocha i nakarmiłam.
Ciekawe ile pośpi.
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-04-02 o 22:24
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:04   #3401
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

witajcie laseczki
ja z doskoku...uczę się pilnie- jutro kolos trzymajcie kciuki
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 23:11   #3402
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Zadzwoniłam na statek....wsumie w dupie miałam ile mi zeżre...za to połączenie....ale akuuuurat miałam to szczęście, że odebrał (był na mostku)!!!!!! Zadzwoni do mnie z jakiejś budki telefon. jutro albo w pon...to będziemy mogli porozmawiać normalnie....
Bożżeee...ale jaki to jest okropny przetransformowany głos heh...Dobranoc dziewczyny.
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 06:44   #3403
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Djerba - współczuję czarnej serii, ale z tego co piszesz, udało się nawiązać kontakt, więc dobre i to

Kumkura - kciuki za kolosa

Araczki, Bratka - brawa za przetrwanie w pracy, z każdym dniem będzie lepiej.


wysłałam wczoraj małża na ściankę wspinaczkową. nareszcie mógł poszaleć i dobrze mu to zrobiło. teraz ja bym musiała coś dla siebie wymyślić, ale póki co jedziemy dziś na zakupy ciuchowo-butowe. humor zdecydowanie by mi się poprawił, gdyby znalazła sobie coś fajnego.

postanowiliśmy jechać na Święta do leśnej chatki teściów. moi rodzice też są zaproszeni, ale raczej nie pojadą. jeśli uda mi się w pracy pozmieniać grafik, to moglibyśmy jechać już w czwartek po południu i wracać w poniedziałek lub wtorek. nie wiem jak ja to przeżyję...

jeszcze w temacie spacerów - ostatnie dwa trochę przepłakane. chyba za późno z nią wychodziliśmy, bo od poprzedniej drzemki było już prawie 4h. z tego powodu była przemęczona, a za dużo bodźców dookoła i nie potrafiła się wyciszyć. ostatecznie zasypiała w domu po spacerze przy piersi, ponad 5h od pobudki. mam nadzieję, że dalej będzie tak dobrze jak było.

no i obiecałam foty. sesja była mini, więc nie ma za dużo zdjęć i nie wszystkie wyszły, ale Wam pokażę to, które mnie rozbraja najbardziej:
i lecę, bo Ewcia się obudziła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4010383p.jpg (54,2 KB, 65 załadowań)
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:12   #3404
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

kumkura
margo ale ona ma niebieskie oczy !!!

Moje dziecko dzisiaj coś stękające. Zaraz wybywamy na spacerek, piękna pogoda
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:55   #3405
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Chce powiedziec , że cholernie sie napaliłam na ten jezdzik 4w 1 który szaja pokazała - kupuje
Za✂✂✂iście praktyczny przez te 4 funkcje , obgadam jeszcze z meżem i chyba raczej kupie

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

szaja - dzieki
A to nie mnie, matkokrzesno znalazła takie cudo

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Mój mąż od 11.04 idzie na tacierzynski, jeszcze zdąży wykorzystać

Nocka taka sobie, nadal gorączka, ale już nie taka wysoka. Jestem ciekawa, czy antybiotyk pomoże. Nadal brak apetytu i tym najbardziej się martwię. Dobrze, że chociaż pierś co chwila ciągnie. I laktacja na pełnych obrotach

Miłego dnia
Fajnie

Spokojnie, je mleko, będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

hehe ja to bym miała zawód dla Szaji: testerka zabawek a potem wydawałaby komentarze i opinie producentom i dostawała pełno gratisów
O taaaaak

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość

Gadałam wczoraj z teściem, bo Wasiu jest w Lagos, zaraz obok Zarii...tam gdzie mieszka...bardzo chciał się spotkać z ojcem, powiedział, że mam przekazać, żeby on przyjechał dziś wieczorem do portu...mieli się spotkać, oboje chcieli..
A on zadzwonił do mnie i powiedział, żebym JA przekazała, że on nie przyjedzie..bo... coś tam.... Jak ja mam niby przekazać...i wogóle ojciec niezły..po tylu latach nie da rady zebrać dupska i zrobić co w swojej mocy, żeby się z Wasiu spotkać... pffff...
Palant.

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
To i ja się melduję. Poczytałam co u Was.
W pracy dzień minął spokojnie. Ale trudno po pierwszym dniu wyrokować jak będzie. Poczekamy zobaczymy. Dzięki za wsparcie

Dziewczyny mają rację - śliczny ten Twój krokusik

A nie do urologa

Boguś też. Zwłaszcza upodobał sobie dolną kuchenną

Djerba u Ciebie rzeczywiście nieciekawie. Oby jednak po tym kursie udało Wam się z mężem dogadać, żebyś już nie musiała takich smutnych chwil przeżywać.

Panno Migotko a po co Ci tacy goście w tym radosnym dniu?? To ich strata.

U nas spacer zaliczony, huśtawka też, jeszcze prasowanie nasz czeka na wieczór.
A co robiłaś, co? Pierwszy dzień najtrudniejszy, teraz z górki

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Wiesz co, teraz to mnie poprostu wszystko dobiło... jestem bardziej poirytowana niż zdołowana...Trochę mnie to wszystko przerosło...
Ostatnio już się nawet czułam, gdy Wasiu mi nic nie pisał, jakby go wogóle nie było...jakbym wcale nie miała męża... Heh...
Dzwonię w pon do Emden i będę prosić Crew Menagera, żeby poprosił kapitana, aby ten mógł chociaż raz w tyg wysłać mi krótkiego maila, bo internet jest, ale tylko do kontaktów z portami, armatorem, agencją itp..Nawet jest ograniczona ilość znaków...Im większy mail, tym drożej.

A co do marudzenia, ja wiem jak to jest...ile można pierdziulić w kółko o praktycznie tym samym...Ten topic tak naprawdę jest o naszych dzieciaczkach, a ja...jedynie co piszę to o tęsknotach do Wasiu...albo zawiązanych z nim problemach.. :/
A nie ma opcji kupienia nowego telefonu w porcie gdzieś?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam
Ja dziś po pracy pojechalam po buty sportowe.Jakieś takie byle jakie aby do pracy były wygodne.Kupilam Reeboka nawet fajne.Zastanawialam się na tymi Easy Tonami co wysmuklają nogi ale się nad kolorem za długo zastanawiałam no i do pracy takie buty to szkoda by było.No ale chyba tam wróce i kupie takie typowe na lato.

A moja Olcia jak usneła 2h temu w samochodzie tak teraz w opakowaniu spi w lóżeczku.I co teraz mam zrobić?Obudzić, nakarmić na spiocha
Przebralam na śpiocha i nakarmiłam.
Ciekawe ile pośpi.
Co to za buty?

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam na statek....wsumie w dupie miałam ile mi zeżre...za to połączenie....ale akuuuurat miałam to szczęście, że odebrał (był na mostku)!!!!!! Zadzwoni do mnie z jakiejś budki telefon. jutro albo w pon...to będziemy mogli porozmawiać normalnie....
Bożżeee...ale jaki to jest okropny przetransformowany głos heh...Dobranoc dziewczyny.
FUksiara

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Djerba - współczuję czarnej serii, ale z tego co piszesz, udało się nawiązać kontakt, więc dobre i to

Kumkura - kciuki za kolosa

Araczki, Bratka - brawa za przetrwanie w pracy, z każdym dniem będzie lepiej.


wysłałam wczoraj małża na ściankę wspinaczkową. nareszcie mógł poszaleć i dobrze mu to zrobiło. teraz ja bym musiała coś dla siebie wymyślić, ale póki co jedziemy dziś na zakupy ciuchowo-butowe. humor zdecydowanie by mi się poprawił, gdyby znalazła sobie coś fajnego.



no i obiecałam foty. sesja była mini, więc nie ma za dużo zdjęć i nie wszystkie wyszły, ale Wam pokażę to, które mnie rozbraja najbardziej:
i lecę, bo Ewcia się obudziła.
Mój też by chętnie poszedł...

Łaaaadna Ewa

Po wczorajszej imprezie rozwodowej żyję, jest ok
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 14:24   #3406
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

czesc kobitki!!!
Wciaz doczytuje, na cytowanie brak czasu, ale czytam Was namietnie:
Margo Ewunia cudna
Bratka no wlasnie pochwal sie co robilas, czy tak wyobrazalas sobie te robote, jaka atmosfera - jestem taka ciekawa
Araczki to samo prosze
Kumkura z czego kujesz, kciuki zacisniete
Migotka kij im w doope, nie chca niech nie przylaza, nie przejmuj sie tym skoro nie ma sie na to wplywu
Djerba - Ty to masz przeboje, nie zazdroszcze, pewnie uda Mu sie gdzies kupic telefon
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 14:30   #3407
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Może kupi może nie...nie wiem...W pon. do mnie zadzwoni to się pogada normalnie
Tak wogóle to ja już nie dzwonię na żaden statek 100zł mi zjadło po niecałych 12 minutach...Uhh. Myślałam, że zapłacę może z 6-7 dyszek....No ale co tam... Najważniejsze, że mogłam go usłyszeć
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 15:01   #3408
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Może kupi może nie...nie wiem...W pon. do mnie zadzwoni to się pogada normalnie
Tak wogóle to ja już nie dzwonię na żaden statek 100zł mi zjadło po niecałych 12 minutach...Uhh. Myślałam, że zapłacę może z 6-7 dyszek....No ale co tam... Najważniejsze, że mogłam go usłyszeć
no stowka to juz troche, ale jestes spokojniejsza przynajmniej
oby juz bylo wiadomo co i jak
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 15:19   #3409
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Djerba - współczuję czarnej serii, ale z tego co piszesz, udało się nawiązać kontakt, więc dobre i to

Kumkura - kciuki za kolosa

Araczki, Bratka - brawa za przetrwanie w pracy, z każdym dniem będzie lepiej.


wysłałam wczoraj małża na ściankę wspinaczkową. nareszcie mógł poszaleć i dobrze mu to zrobiło. teraz ja bym musiała coś dla siebie wymyślić, ale póki co jedziemy dziś na zakupy ciuchowo-butowe. humor zdecydowanie by mi się poprawił, gdyby znalazła sobie coś fajnego.

postanowiliśmy jechać na Święta do leśnej chatki teściów. moi rodzice też są zaproszeni, ale raczej nie pojadą. jeśli uda mi się w pracy pozmieniać grafik, to moglibyśmy jechać już w czwartek po południu i wracać w poniedziałek lub wtorek. nie wiem jak ja to przeżyję...

jeszcze w temacie spacerów - ostatnie dwa trochę przepłakane. chyba za późno z nią wychodziliśmy, bo od poprzedniej drzemki było już prawie 4h. z tego powodu była przemęczona, a za dużo bodźców dookoła i nie potrafiła się wyciszyć. ostatecznie zasypiała w domu po spacerze przy piersi, ponad 5h od pobudki. mam nadzieję, że dalej będzie tak dobrze jak było.

no i obiecałam foty. sesja była mini, więc nie ma za dużo zdjęć i nie wszystkie wyszły, ale Wam pokażę to, które mnie rozbraja najbardziej:
i lecę, bo Ewcia się obudziła.


Wygląda na taką dużą dziewczynkę! Cudowna!


A ja chciałam sie pochwalić że w piątek Blanka zrobiła sama 2 kroczki

wstała dziś o 24 i zachciało jej sie bawić.. a że tz nie spał to z nią siedział, bo kompletnie nie dało jej sie uśpić. A ta zadowolona zrzucała miśki i tańczyła.. po 3 padła
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 17:34   #3410
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Margo Ewcia superowo wygląda
Kardashi to super. Gratulacje za te dwa kroczki
Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Bratka no wlasnie pochwal sie co robilas, czy tak wyobrazalas sobie te robote, jaka atmosfera - jestem taka ciekawa
A to co się robi w pierwszy dzień pracy - szkolenia obowiązkowe, masa papierów do wypisania i zapoznanie się z obowiązującymi dokumentami.
Ogólnie pani kierownik fajna babka, chociaż na rozmowie ją inaczej odebrałam, a ta laska co ją tam zastąpię taka nie w moim stylu - ona raczej "picuś glancuś" a ja jestem typ "casual" A co będę robić to się dowiem od przyszłego tygodnia dokładnie, ale ogólnie biurokracja, biurokracja...

Djerba pisz ile chcesz. Zwłaszcza o smutkach, ważne jest mieć się komu wygadać, a my chętnie Cię wysłuchamy

Mój maluch miał dziś tylko jedną drzemkę Ciekawe czy mu tak zostanie. A i się miską drewnianą co miał do zabawy walnął aż mu krew z dziąsła poleciała spod jedynki co się właśnie przebija. Oj płaczu było
A jutro znów do pracy. I wiecie co, chyba jednak przez ten czas bycia z małym mnie mimo wszystko stres trzymał, bo to jednak odpowiedzialność za niego, a teraz jak jest praca to pewnie popuściło, bo od piątku serce mnie pobolewa na całego. Zastawka znów się daje we znaki.
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki

Edytowane przez bratkab
Czas edycji: 2011-04-03 o 17:35
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:44   #3411
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam,
U nas słonecznie.
Rano byliśmy na targu i kupiłam Oli piciąg z Fp ten ze zwierzątkami za 5funtów
Babka miała 2 te pociągi i nie pomyślałam,że mogłam wziąś oba to bym potem opchnęła.


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26126199]



Co to za buty?

[/QUOTE]

Takie jak na zdjęciu
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość



A ja chciałam sie pochwalić że w piątek Blanka zrobiła sama 2 kroczki

wstała dziś o 24 i zachciało jej sie bawić.. a że tz nie spał to z nią siedział, bo kompletnie nie dało jej sie uśpić. A ta zadowolona zrzucała miśki i tańczyła.. po 3 padła
Super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Reebok-EasyTone-Reeinspire.jpg (145,0 KB, 14 załadowań)
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:31   #3412
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
djerba, mysle ze juz dawno temu ten watek przestal dotyczyc tylko i wylacznie naszych dzieci Kazda z nas pisze tu o swoich problemach, smutkach i radosciach niekoniecznie zwiazanych z dziecmi. Sama wielokrotnie pialam tu o rzeczach o ktorych najblizszej przyjaciolce moglbym powiedziec.
Dlatego nie krepuj sie i pisz smialo
Ja nie wiem co to tesknota za mezem, taka dluga tesknota, nie rozstalislmy sie nigdy na dluzej niz tydzien.
popieram.
djerba
a jak mnie TŻ znów wkur...- co dziś uczynił - to pakuje się do Ciebie na wakacje, nie będziesz miała czasu na smutki.

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
witajcie laseczki
ja z doskoku...uczę się pilnie- jutro kolos trzymajcie kciuki
zacisnięte.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
no i obiecałam foty. sesja była mini, więc nie ma za dużo zdjęć i nie wszystkie wyszły, ale Wam pokażę to, które mnie rozbraja najbardziej:
i lecę, bo Ewcia się obudziła.


Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
A ja chciałam sie pochwalić że w piątek Blanka zrobiła sama 2 kroczki


dziś było cudnie ciepło!! ale się naspacerowaliśmy, obiad w knajpce, potem piwko, potem kawka u znajomych, ... tylko ten zgrzyt z TŻ po powrocie do domu troskzu popsuł mi humor.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:51   #3413
Lilithbb
Raczkowanie
 
Avatar Lilithbb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rajcza
Wiadomości: 85
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Nie ma za co dziękować
Lilithbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:08   #3414
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

margo Ewcia ślicznie wygląda i ma piękne oczka

djerba a widzisz wszystko się układa
a 100 za połączenie

Dariannano szkoda, szkoda ja bym chętnie ten pociąg odkupiła

Lea witaj w klubie wkurzonych żon mnie też dziś Tż podniósł ciśnienie i to zdrowo- nie gadam z nim
a poza tym śliczna pogoda i cały dzień z małą spacerowałam- z przerwą na papu i picie
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:13   #3415
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Kardashi za dwa kroczki

My dziś cały dzień na powietrzu, cudna pogoda była. Jutro już ma niestety padać.
Zmykam spać, ostatnio młody bardzo źle sypia :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2029m.jpg (53,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1682m.jpg (53,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1857m.jpg (48,0 KB, 50 załadowań)
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-04-03 o 21:44
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:44   #3416
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Było pytanie o amortyzację Delti Dot - ja popinkalam nim jak dzika Korzenie, trawa, kostka brukowa, krawężniki, dziury, schody i co nie tylko.. wózek żyje, Sebek żyje i jo tyż Nie wiem na jakim terenie by wysiadł.. wózek oczywiście. Trochę mnie wkurza, że nie wjeżdża miękko na krawężniki, progi no ale co się dziwić jak koła nie są pompowane tylko twardsze.. trza albo pchnąć mocno (albo wjedzie albo stanie dęba wywalając nam flaki jak się człowiek nadźgnie na te rączki do prowadzenia) albo go lekko unieść na tylnich kółkach i z kulturką wjechać ;]
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 22:12   #3417
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Było pytanie o amortyzację Delti Dot - ja popinkalam nim jak dzika Korzenie, trawa, kostka brukowa, krawężniki, dziury, schody i co nie tylko.. wózek żyje, Sebek żyje i jo tyż Nie wiem na jakim terenie by wysiadł.. wózek oczywiście. Trochę mnie wkurza, że nie wjeżdża miękko na krawężniki, progi no ale co się dziwić jak koła nie są pompowane tylko twardsze.. trza albo pchnąć mocno (albo wjedzie albo stanie dęba wywalając nam flaki jak się człowiek nadźgnie na te rączki do prowadzenia) albo go lekko unieść na tylnich kółkach i z kulturką wjechać ;]
to będę pamiętała o tej kulturalności

margo, ona dzieciaczki cudne

bratka tak, do chirurga bo nie ma problemu z sikaniem tylko gdyby jąderka były uwięźnięte to wydobywa się je chirurgicznie
uważaj na siebie i może wybierz się do lekarza?

djerba no to drogie te 12 minut ale czasem trzeba

kumkura kciuki trzymałam, chwal się jak poszło

kardashi za 2 kroczki

wiecie co ja nie wiem czy ja tego ślubu nie mam brać czy co w rodzinie taty śmierć i odpali mi kolejni goście, kuzyn nie dostanie wolnego a pracuje w niemczech (od 2 mies dopiero) no ja nie wiem co się dzieje
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 08:39   #3418
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Czesc, gdzie jestescie?

Djerba, ale jaja z tel. ktory gdzies tam teraz na dnie morza lezy.Fajnie, ze udalo sie pogadac mimo tego z mezem. I fajnie, ze dzisiaj tez porozmawiacie.
I pewnie, ze marudz nam tutaj. Napewno jest Ci wtedy ciut lepiej a my hurtowo bedziemy Cie pocieszac i szybciej czas zleci do powrotu Wasia..

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Araczki to samo prosze
w piatek dzien zlecial szybciutko. I wyszlam pol godziny wczesniej wiec fajnie. Malutka z piskiem i wyciagnietymi raczkami przybiegla do mnie i za chwilke wrocila do zabawy z babcia.
A w pracy tak samo jak przed rokiem. Nic sie nie zmienilo. Lekka praca, stresu prawie wcale, czas na neta jest. Nuda troche ale jak podszkole na tip top finski to chcialabym robic cos innego..
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
A ja chciałam sie pochwalić że w piątek Blanka zrobiła sama 2 kroczki
dzielna Blanka

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Mój maluch miał dziś tylko jedną drzemkę Ciekawe czy mu tak zostanie. A i się miską drewnianą co miał do zabawy walnął aż mu krew z dziąsła poleciała spod jedynki co się właśnie przebija. Oj płaczu było
A jutro znów do pracy. I wiecie co, chyba jednak przez ten czas bycia z małym mnie mimo wszystko stres trzymał, bo to jednak odpowiedzialność za niego, a teraz jak jest praca to pewnie popuściło, bo od piątku serce mnie pobolewa na całego. Zastawka znów się daje we znaki.
Buziak dla Bogusia pewnie nasze maluchy jeszcze nie raz sie walna, upadna i beda plakac...
Dobrze, ze nie doszedl stres w pracy bo to byloby slabe. Mam nadzieje, ze bole beda przejsciowe...zastawka Bratkosiu?
Ja mam wypadajacy platek czy cus takiego, czasami tez, zwlaszcza w stresie napierdziela...

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26137311]a jak mnie TŻ znów wkur...- co dziś uczynił - to pakuje się do Ciebie na wakacje, nie będziesz miała czasu na smutki.
[/QUOTE]
U nas tez zgrzyt.
Ty, Olivka, ja...moze sie zmowili czy co?!

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
My dziś cały dzień na powietrzu, cudna pogoda była. Jutro już ma niestety padać.
Zmykam spać, ostatnio młody bardzo źle sypia :/
piekne zdjecia

Migotka, trudno, tak czasami bywa ze ktos nie moze przyjechac...wazne aby byly bliskie Wam osoby w tym dniu.
U nas tez kilka osob odmowila a kilka przyjechalo z rodzinami calymi chociaz wczesniej potwiedzili przyjazd w mniejszym skladzie. Wariactwo.

___
Pada deszcz, fajnie bo atakuje snieg.
Malvinka spokojna, nie placze jak wychodze do pracy. Bawi sie wkladajac misia do pchacza i wozac go po domu. Taka babska zabawa
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:46   #3419
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona - piękne foty jak zawsze, no i model też niczego sobie

Kardashi i Justin - brawa za Waszych pociech za samodzielne kroczki

my wczoraj przymierzaliśmy kilka par bucików, będziemy kupować rozmiar 19. ale chcemy jeszcze do Bartka zajrzeć, bo na razie byliśmy w Daichmannie tylko.

i chcę się pochwalić, że po kilku dniach pierdzenia buzią, wczoraj pojawiła się sylaba "MA", a dziś różne jej kombinacje. czekam na świadome "mama"
a do tego jeszcze od kilku dni Ewcia coraz częściej i dłużej próbuje stać bez trzymanki.

lecę na all w poszukiwaniu bodziaków.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:56   #3420
spradka
Raczkowanie
 
Avatar spradka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pod Stolica
Wiadomości: 152
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

hej dziewuchy, nie miałam netu od czwartku ( w całej wsi nie było...) a jak był to taki- pojawiał się i znikał
Ale się wylatałam na spacery z młodym, nogi mi w dupę wchodzą, właśnie oglądam te buty co Darianna tu reklamuje Przy tym łażeniu to może i jakiś sens by miał ten wydatek :P

W sobotę zostawiłam młodego z babcią i ojcem ( ojciec poleciał w te pędy do warsztatu w związku z tym...) i pojechałam do Maximusa
( Warszawianki wiedzą o co cho...) musiałam sobie kupić jakieś dżinsy, to kupiłam sobie 3 pary po 60 zł para- chińskie ale ja lubię tam spodnie kupować bo ja lubię mieć duuuuużo i mi się nie opyla firmówek kupować jakieś t-shirty małżowi i młodemu fajne dwa zestawy ubranek - t shirt i spodenki, już na lato.
Musze sobie jeszcze uzupełnić zapas bluzek ale to już w sieciówkach jakiś bo wybór marny był.

Oczywiście was przeczytywałam kiedy mogłam i mnie zazdrość zżera, no zżera, o tego Tymka Leowego
I w ogóle takie mądre te wasze dzieci są...
Jasiek nie potrafi robić żadnego papa, ani kosi kosi łapci, i nie gada też za dużo - już zaczęłam się martwić ze coś nie tak robię... albo ze czegoś nie robię... w sumie to go nie uczę jakoś bardzo ....
Ale za to układa piramidkę z kółeczek sam, jak znajdzie ten patyk to szuka kółeczka żeby wsadzić, a jak nie znajdzie kółeczka to nakłada cokolwiek kubeczki z ikei sam wkłada jeden w drugi ( oczywiście nie po kolei) a na przykład w piątek siedział pod stołem, przy którym jadłam i mi zakładał i zdejmował kapcia

Za to z nocnikiem mamy cofkę, nie robi za chiny, zawsze się skupsztali jak nie widzę... i ma pierwszy raz w życiu odparzony tyłek, tak fest , takie pęcherzyki jakby. smaruję cudokremem i zasypałam wczoraj alantanem bo mam. Dzisiaj lepiej jest.
No i jedziemy dzisiaj z teściówką po meble do "pustego pokoju" który teraz jest pokojem mojej mamy żeby miała swój jak przyjedzie
( a będzie na pewno częściej niż teraz bo zdała w końcu egzamin na prawko - za 7 podejściem)
szafka),
przy okazji pojedziemy po wózek, oczywiście babcia sponsoruje jako prezent na roczek - to za dwa miechy ale już się przyda
Będzie albo espiro ( nie wiem który)albo mój wymarzony maclaren, tylko nie wiem czy nie wygra rozsądek bo różnica w cenie ogromna... a wózek raczej do używania okazjonalnego bo na codzienne spacery sie nie nada tu, a jak jedziemy na zakupy to dzieć zostaje z Teściową głównie, chociaż mam plan żeby go częściej brać do ludzi...
poza tym będzie mi głupio taki drogi wózek kupować może , a może nie...
jak wrócimy to powiem co mamy
Może po wymacaniu okaże się że będzie jeszcze jakiś inny....
spradka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.