Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 14:00   #2851
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

chyba dawno u mnie nie byłaś

ale te śniegowce z Decathlona wyglądają świetnie. nie są przypadkiem za sztywne?
To też fakt.
Tak się wpraszałam na tę zieloną trawkę, że lato poszło... i dupka.

Gną się, z tego co macałam. Ale ja macałam takie większe, na siebie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:00   #2852
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Cześć!


No ja bym nie mogła sama wszystkiego robić.Jak jest w pracy to ja robie sama ale jak wraca o razem robimy i to wg.jest normalne bo dlaczego on ma lezec jak wraca z pracy a ja mam sama robić,ja przez cały dzień cos robię,dzisiaj dziecko tak mnie wymęczyło,że padam na paszcze.Nie wiem co w nią ostatnio wstępuje ale jest nie do życia.Wisi mi na nogach,chce na ręcę,chodzi wszedzie za mną,plącze sie pod nogami,nie chce sie bawic swoimi zabawkami,włazi ciagle na stół,łazi po krzesłach,wywała wszystko z szafek pomimo,że mam zabiezpieczenia.Nogi mi w du....wchodzą.Chce sie ze mną ciagle bawic,nie da mi uciedziec na krzesle pół minuty zwala mnie,szarpie za nogi.Ratunku!!!!!!!!!!Diabeł w nią wstąpił dla odmiany.
Nie cytuje wiecej bo pisze 1 reką,nie da mi pisac...wlazła mi na kolana i skacze po mnie.Jeszcz tylko 15 min.zaraz wraca TZ...i jeszcze mnie szczypie.zaraz sie przekrece.
A wiesz że ja mam tak na co dzien

Dziś rano usypiałam ją 20 min , spała też 20 min, nie zdążyłam nawet usiąśc a powinna godzine , no i było marudne buczenie ale olałam to , pojechałysmy na zakupy a pózniej póściłam koło domu niech se pobiega ,
teraz dopiero śpi jak zwykle , a mnie sie juz nic nie chce i nie mam siły ..


A cha , przebija nam sie wreszcie ta cholerna lewa czwórka - juz ją widac


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29295608]Co do butów, to ja chcę takie, na sanki, na szaleństwa na śniegu, na obrzucanie tatusia kulkami...
http://allegro.pl/sks-sniegowce-prod...803307753.html

albo, jeśli bym rozmiar dorwała w decathlonie:
http://allegro.pl/quechua-sniegowce-...801123739.html


No i jakieś do chodzenia nie na śnieg chcę, nie wiem jakie...

.[/QUOTE]

Ładne te śniegowce , tylko kolor powala , ale na śnieg chyba super , i oprócz takich musze jeszcze jakieś lżejsze kupic :conf used:



Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
no wiesz, bohater powala psy na ziemie, zmusza je do posluszenstwa..wygrywa
Ale przeciez nie bede sie bila z obcymi psami
Serio, to nie wiem...
i
Oplułam monitor

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno - kto ma doświadczenie z ubrankami z Cocodrillo? Jak ich rozmiary wygladaja w porównaniu z innymi? Z tego co pamietam, sa chyba troche większe
Z tego co pamietam i słyszałam to rozmiarówka zaniżona .
ale chyba sie myle bo dziewczyny co innego piszą
zgłupiałam

bydgoś ładny kombinezon , a Luiza taka juz duża



Podpowiedzcie mi - napaliłam sie na te pierwsze śniegowce co szaja pokazała - oczywiscie w innym kolorze jak juz bede na kupnie - kupowac jeszcze inne lżejsze - nie wiem .
Ile par wy kupujecie i jakie
__________________
God is a DJ
---------------------------------------





Edytowane przez Silpe
Czas edycji: 2011-09-09 o 14:09
Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:07   #2853
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Spadam do domku. Do poniedziałku.

Jak nie wrócę, tzn. że mąż mnie zakopał gdzieś pod lasem. Szykuje mi na jutro jakiś prezent na południe i nie chce powiedzieć jaki. Wiem, że mogę się ubrać jakkolwiek, albo wcale, wszystko jedno.
Nie wiem czy się bać, czy uciekać, czy policję wzywać....
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:08   #2854
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
i

papierówka o mojej Aquafresh0+ "Ważne jest aby regularnie myć zęby i dbać o dziąsła Twojego dziecka od momentu, kiedy zaczyna ono ząbkować.Formuła potrójnej ochrony Aquafresh, została specjalnie opracowana, aby zaspokoić potrzeby dziecka: mocne zęby, zdrowe zęby, zdrowe dziąsła i łagodny miętowy smak, który zachęca do regularnego mycia zębów.Pasta odpowiednia dla zębów mlecznych."
dzieki, zaspokoilas moją ciekawość

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
t

wczoraj kurier przywiózł nowego laptopa, ale nas nie było i powiedzieliśmy mamie, żeby nie odbierała, bo nie jest w stanie sprawdzić, czy wszystko jest ok, nie uszkodzone. kurier zadzwonił do małza i był bardzo niegrzeczny - małz zrobił awanturkę w DHLu i chyba dodatkowo złoży skargę na tego faceta.

porozmawiałam sobie w pracy o tym chłopcu, który nie mówi. dziewczyny sa zalamane, on nawet nie sygnalizuje potrzeby pójścia do łazienki. ponoć stanął na środku sali, naprężył się i narobił w gacie
niektórzy kurierzy są bezczelni, kiedyś jeden opierdzielił moją mamę że jej nie było jak przyjechał( nie dzwonił wcześniej), potem marudził, że na 4. piętrze mieszka, a na koniec sie złościł jak rozpakowywała przy nim, żeby sprawdzić czy wszystko całe. nie popuszczajcie draniowi

co rodzice na to ze dziecko tak odstaje od grupy? robią coś, czy czekają i mówią że wyrośnie z tego?
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Naprawde wsio lycha zajada? Super. Moja na kolacje z butli ciagnie, chyba by z glodu padla gdyby miala jeszcze lycha jesc, taka jakas wyglodniala




Apropo mowienia, moj maz mowi do malej po fin aj po pol i Malvinka mowi do niego Tato zas do mnie Äiti
wsio łychą, nigdy nie dawałam kaszki/kleiku butlą choć umie jej używać. może spróbuj przed kąpielą tak z pół godz. dać lychą, nam zajmuje to ok 7-10 min. oczywiście to my mu dajemy, on ma swoją łyżeczkę i na koniec wkłada do miski i próbuje sam jeść

potem pewnie bedzie w zdaniach mieszać oba języki, wesoło bedziecie mieli

velluto córcia chciała dać mamie pospać, wiedziała że zmęczona
bydgoszczanka Luiza jest prześliczna!!!!bedzie łamać serca, oj będzie...

wczoraj miałam napisać co mój małż w domu robi , ale mi net siadł, więc piszę dzisiaj.w tygodniu ja daję sniadanie, obiad niania lub ja jak zdąże wrócić z pracy, deser ja najczęściej, kolacja ja lub małż. on kąpie, kładzie spać .w weekend on wstaje dać mu śniadanie(6-6:30 ja śpię w tym czasie) i resztę posiłków też raczej on.wynosi śmieci, ja piore, wieszam, skladam, łazienka do sprzątania jest jego kuchnia moja reszta różnie. obiady ja, zakupy razem. aaa i sam sobie prasuje koszule i inne takie

Edytowane przez Papierowka1
Czas edycji: 2011-09-09 o 14:16
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:23   #2855
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
A wiesz że ja mam tak na co dzien
Ja miałam na mysli moj obecny stan zdrowia.Lewdo łażę po domu.Rok temu czułam się o niebo lepiej i nie narzekałam.Od miesiąca mam bóle mięsni,kregosłupa takie,że mam problemy ze schylaniem się ,miesnie mnie bolą podejrzanie.Na tydzień przestało i znowu..Nie żalę się tutaj ze wszystkim ale nieciekawie sie czuje i cos mi chyba jest.Myslałam,że jak zaczne brac witaminy to sie wzmocni ale jest coraz gorzej.Robię sobie przegląd w przyszłym tygodniu.Zrobię rtg kregosłupa,morfologię i inne badania.Muszę znależć przyczyne dlaczego tak mnie wsyzstko boli i nie moge chodzic nawet na dłuższe spacery z dzieckiem.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-09-09 o 14:29
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:32   #2856
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja miałam na mysli moj obecny stan zdrowia.Lewdo łażę po domu.Mam od miesiąca bóle mięsni,kregosłupa takie,że mam problemy ze schylaniem się ,miesnie mnie bolą podejrzanie.Na tydzień przestało i znowu..Nie żalę się tutaj ze wszystim ale nieciekawie sie czuje i cos mi chyba jest.Myslałam,że jak zaczne brac witaminy to sie wzmocni ale jest coraz gorzej.Robię sobie przegląd w przyszłym tygodniu.Zrobię rtg kregosłupa,morfologię i inne badania.Muszę znależć przyczyne dlaczego tak mnie wsyzstko boli i nie moge chodzic nawet na dłuższe spacery z dzieckiem.
Ale pieknie opisałaś moje zmagania na co dzien
no na stół jeszcze nie wchodzi , ale pewnie niedługo zacznie
Dzieki bogu nic mnie nie boli , po prostu czasem nie mam siły i co dzien czekam z utesknieniem na jej drzemki i wieczoru - pójdzie spac ja kąpiel i książka - pełen relaks .Nie ważne że w nocy obudze sie x razy
Gabi jest kochana tylko mecząca , bo od rana do wieczora nie mam na kogo zwalic popilnowanie jej .
Jak siąde na chwile na kanapie - natychmiast wszystko rzuca - biegnie do mnie , na mnie i hopa hopa

Na kregosłup jeszcze żadne witaminy nie pomogły - może masaże
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 14:43   #2857
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Ale pieknie opisałaś moje zmagania na co dzien
no na stół jeszcze nie wchodzi , ale pewnie niedługo zacznie
Dzieki bogu nic mnie nie boli , po prostu czasem nie mam siły i co dzien czekam z utesknieniem na jej drzemki i wieczoru - pójdzie spac ja kąpiel i książka - pełen relaks .Nie ważne że w nocy obudze sie x razy
Gabi jest kochana tylko mecząca , bo od rana do wieczora nie mam na kogo zwalic popilnowanie jej .
Jak siąde na chwile na kanapie - natychmiast wszystko rzuca - biegnie do mnie , na mnie i hopa hopa

Na kregosłup jeszcze żadne witaminy nie pomogły - może masaże
To wyobraz sobie,że czujesz się tak jak ja...to zmienia postać rzeczy.

U mnie to samo.

A kto mówi,że miały pomóc na kręgosłup?tylko na zmeczenie,osłabienie.Kreg osłup boli mnie od kilku mcy,byłam u ortopedy i miałam zrobic rtg ale zaniedbałam to,odwlekałam i w konvu skierowanie straciło waznosc.Muszę isc jeszcze raz do ortopedy.Na masażach byłam,pomogły na krotko ale bolą mnie teraz mięsnie,ścięgna,nie wiem co mi jest.
Ja od 7.30 do 18.00 jestem sama z dzieckiem w domu takze to prawie cały dzień.Ala od małego była żywym dzieckiem,łazi po meblach ,skacze po mnie ale wczoraj wybitnie szalała,piszczała,chciała na ręcę cały czas i pluła jedzeniem.Wczoraj weszła na regał na 3 półkę i juz ,,widziałam''' jak z nim leci...Tyle stresu co wczoraj miałam do dawno mi nie zafundowała.Zapomniałam dodać,że weszła na krzesło na balkonie i dalej na podłokietnik,jak do niej dobiegłam to juz przymierzała się do wejscia na barierkę.Nie będę opisywała wszystich wczorajszych jej akrobacji ale było ostro.Mam tylko nadzieję,że tak nie zostanie i było to jednorazowe.Zawsze jest ciekawa wszystkiego i wyciaga mi wszystko,włazi wszedzie,sciaga mi gary z kuchni ,ściąga pranie,włazi na stół,zwala wazony itd...ale wczoraj do tego doszły krzyki,płacze,marudzenie, szczypanie,plucie,zazwycz aj nie marudzi i nie płacze,jest uśmiechniętaJak człowiek zle sie czuje to jest wrazliwszy na krzyk,płacz i dziwne,niebezpieczne zachowania jak to włazenie na regał czy barierkę balkonu.Za duzo stresu jak dla mnie.A szybka jest strasznie,10sekund jej nie widzę i juz na stole siedzi i wazon przesuwa.Poważnie!
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-09-09 o 15:01
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 14:58   #2858
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ciąża się nie rozwija od jakiś 2 tygodni, czyli przestała między 6-7 tygodniem. Przykro mi jak cholera, w pon. idę na wywołanie poronienia farmaceutykami, by nie ingerować mechanicznie, a we wt. mam urodziny Zarąbisty prezent od losu Ale nic to, ja silna kobieta jestem Następnym razem się uda, lekarz powiedział (bo od razu pytałam), że po 2-3 miesiącach spokojnie możemy dalej zachodzić.
A najlepsze jest to, że facet w szoku był - po tym moim dziwnym czymś na jajniku ŚLADU nie ma Nic, zero, jakby niczego tam nie było (a ja to też widziałam i to nie była wada sprzętu żadnego).

Mój mąż trochę jak na cyborga patrzy, bo się uryczałam, posmarkałam i wygoniłam go po piwo. A ja muszę sobie nastrój poprawić (nie chodzi o alko, ja lubię goryczkę piwa i już), ja nie z tych co to będą dwa tygodnie ryczeć i się wieszać.

A wiecie, co jest najdziwniejsze w tym? Że w moim życiu od lat, LAT dosłownie - we wrześniu dzieją się rzeczy ważne dla mnie. Miałam łącznie z mężem 3 poważnych partnerów - każdy związek wrześniowy. Praca siłą rzeczy rozpoczynana we wrześniu. Ślub - wrzesień. Teraz to - wrzesień. Jakieś ważne informacje - wrzesień. Drugim takim momentem roku jest przełom lutego/marca- i to są dwa okresy w całym roku, gdzie na 90% zdarzy się coś istotnego. Przypadek pewnie, ale śmieszny
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 15:10   #2859
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

uff szaja nie wiem co powiedziec
bedzie dobrze , może własnie walnij sobie to piwo - czasem to pomaga

wiesz to może i lepiej , że na tak wczesnym stadium, pózniej i piwo by nie pomogło....

trzymaj sie bedzie dobrze
__________________
God is a DJ
---------------------------------------





Edytowane przez Silpe
Czas edycji: 2011-09-09 o 15:21
Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 15:17   #2860
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29305625]Ciąża się nie rozwija od jakiś 2 tygodni, czyli przestała między 6-7 tygodniem. Przykro mi jak cholera, w pon. idę na wywołanie poronienia farmaceutykami, by nie ingerować mechanicznie, a we wt. mam urodziny Zarąbisty prezent od losu Ale nic to, ja silna kobieta jestem Następnym razem się uda, lekarz powiedział (bo od razu pytałam), że po 2-3 miesiącach spokojnie możemy dalej zachodzić.
A najlepsze jest to, że facet w szoku był - po tym moim dziwnym czymś na jajniku ŚLADU nie ma Nic, zero, jakby niczego tam nie było (a ja to też widziałam i to nie była wada sprzętu żadnego).

Mój mąż trochę jak na cyborga patrzy, bo się uryczałam, posmarkałam i wygoniłam go po piwo. A ja muszę sobie nastrój poprawić (nie chodzi o alko, ja lubię goryczkę piwa i już), ja nie z tych co to będą dwa tygodnie ryczeć i się wieszać.

A wiecie, co jest najdziwniejsze w tym? Że w moim życiu od lat, LAT dosłownie - we wrześniu dzieją się rzeczy ważne dla mnie. Miałam łącznie z mężem 3 poważnych partnerów - każdy związek wrześniowy. Praca siłą rzeczy rozpoczynana we wrześniu. Ślub - wrzesień. Teraz to - wrzesień. Jakieś ważne informacje - wrzesień. Drugim takim momentem roku jest przełom lutego/marca- i to są dwa okresy w całym roku, gdzie na 90% zdarzy się coś istotnego. Przypadek pewnie, ale śmieszny [/QUOTE]
Bardzo mi przykro...A ż mi w gardle zaschło jak przeczytałam...

Lecimy na szczepienie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 15:59   #2861
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I takie zaje... różowe, jak na tej fotce?
Dziecko zlituj się Dementuję: NIE CHCĘ RÓŻOWYCH ŚNIEGOWCÓW pierwszy lepszy link wkleiłam.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Kupiłam ten kombinezon - Wójcik - całe 50 zł dałam. Wcale nie zniszczony

I jeszcze Lusia w garniturku, za całe 10 zł - nówka z wyprzedaży.
Śliczny kombinezon, gdzie???



Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dziś się dowiedziałam, że ojca nie ma, jest matka, jakaś taka młoda siksa (młode mamy z wątku - wybaczcie mi to określenie - z Wami jest wszystko w porządku ), zakręcona pseudoartystka z głową w chmurach. i babcia - trzymająca stronę mamy oczywiście.


kupiliśmy buciki - Korneckiego - bardzo nie chciałam różowych i miałam dylemat czy brać takie bardziej z działu chłopiecego granatowe, czy unisex brązy z pomarańczami. wszystkie świetne, każde trochę inny krój/wzór. ostatecznie zdecydowaliśmy się na granat, bo do wszystkiego będą pasować. dodatkowo kupiliśmy kapciuchy Befado do biegania po domu w chłodniejsze dni - bo u nas ciągnie od kafli, a ja sobie jeszcze japonki basenowe i dostaliśmy na każdą parę jakiś nieduży rabat. pani już nas zapraszała po buty zimowe, ponoć Kornecki ma jakieś śliczne kozaczki.
Żal dzieciaka

Fajne te korneckie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 16:01   #2862
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Szaja mi tez przykro szkoda widocznie tak muisalo byc

ja wierze ze 2 twoj dzieciaczek urodzi sie we wrzesniu nie chce sie zakładac bo wtedy przegram ale cos czuje ze tak bedzie

szaja a moze jeden blizniak poszedł za drugim nie chcieli byc jednym dzieckiem hmmm moze tobie na ten przyszły wrzesien szykuje los podwójna niespodzianke

nie ma przypadków

a mi sie juz 2 dzien spoznia @ bola mnie cycki i troche sie dziwnie czuje

reszte napisze potem bo mi chłop przez ramie patrzy a nie lubie tego

napisze krótko mam dzis totalnie zjechany dzien nawet ami stała w kącie


margo a mozna przynajmniej z nia pogadac na luzie i tak lekko zwrócic uwage wiem ze sie dzieciaków nie rpzyrównuje ale moze ta matka akurat potrzebuje porówniania bo ona sie chyba na etapie niemolwecia zatrzymała skoro 3 latek nie potrafi zasygnalizowac pojscia do wc chodzby nawet gestem
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2011-09-09 o 16:07
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:05   #2863
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość







Podpowiedzcie mi - napaliłam sie na te pierwsze śniegowce co szaja pokazała - oczywiscie w innym kolorze jak juz bede na kupnie - kupowac jeszcze inne lżejsze - nie wiem .
Ile par wy kupujecie i jakie
Ja kupuje takie śniegowce szaro-fioletowe i niby emu


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29305625]Ciąża się nie rozwija od jakiś 2 tygodni, czyli przestała między 6-7 tygodniem. Przykro mi jak cholera, w pon. idę na wywołanie poronienia farmaceutykami, by nie ingerować mechanicznie, a we wt. mam urodziny Zarąbisty prezent od losu Ale nic to, ja silna kobieta jestem Następnym razem się uda, lekarz powiedział (bo od razu pytałam), że po 2-3 miesiącach spokojnie możemy dalej zachodzić.
A najlepsze jest to, że facet w szoku był - po tym moim dziwnym czymś na jajniku ŚLADU nie ma Nic, zero, jakby niczego tam nie było (a ja to też widziałam i to nie była wada sprzętu żadnego).

Mój mąż trochę jak na cyborga patrzy, bo się uryczałam, posmarkałam i wygoniłam go po piwo. A ja muszę sobie nastrój poprawić (nie chodzi o alko, ja lubię goryczkę piwa i już), ja nie z tych co to będą dwa tygodnie ryczeć i się wieszać.

A wiecie, co jest najdziwniejsze w tym? Że w moim życiu od lat, LAT dosłownie - we wrześniu dzieją się rzeczy ważne dla mnie. Miałam łącznie z mężem 3 poważnych partnerów - każdy związek wrześniowy. Praca siłą rzeczy rozpoczynana we wrześniu. Ślub - wrzesień. Teraz to - wrzesień. Jakieś ważne informacje - wrzesień. Drugim takim momentem roku jest przełom lutego/marca- i to są dwa okresy w całym roku, gdzie na 90% zdarzy się coś istotnego. Przypadek pewnie, ale śmieszny [/QUOTE]

o cholera. Przykro mi.
Ale następnym razem się uda

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
Szaja mi tez przykro szkoda widocznie tak muisalo byc

ja wierze ze 2 twoj dzieciaczek urodzi sie we wrzesniu nie chce sie zakładac bo wtedy przegram ale cos czuje ze tak bedzie jesli ten wrzesien taki bogaty w wydarzenia




haha a wiesz że ja też tak pomyslałam
czyli kiedy poczęcie? Koniec grudnia początek stycznia ?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
Szaja mi tez przykro szkoda widocznie tak muisalo byc

ja wierze ze 2 twoj dzieciaczek urodzi sie we wrzesniu nie chce sie zakładac bo wtedy przegram ale cos czuje ze tak bedzie jesli ten wrzesien taki bogaty w wydarzenia




haha a wiesz że ja też tak pomyslałam
czyli kiedy poczęcie? Koniec grudnia początek stycznia ?
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:11   #2864
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

No ja wrześniowa, w grudniu robiona
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:36   #2865
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

szajuś, cholernie mi przykro.
To co następne poczęcie 02/03?

Kombinezon kupiłam w komisie.

A tak przedstawia się modelka Przypomina mi ludzika Michelin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT1204.jpg (52,8 KB, 75 załadowań)
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:49   #2866
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
szajuś, cholernie mi przykro.
To co następne poczęcie 02/03?

Kombinezon kupiłam w komisie.

A tak przedstawia się modelka Przypomina mi ludzika Michelin
Blance sie bardzo podoba koleżanka

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29306996]No ja wrześniowa, w grudniu robiona [/QUOTE]

Pod choinką na Boże Narodzenie
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:08   #2867
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

No, szkoda tylko, że tatunio niewydarzony Na szczęście mamunia po rozum do głowy poszła i tatunia wyciepała z domu i życia w cholerę
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:26   #2868
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29308032]No, szkoda tylko, że tatunio niewydarzony Na szczęście mamunia po rozum do głowy poszła i tatunia wyciepała z domu i życia w cholerę [/QUOTE]

szaja kochana - Ty poprzestan na jednym piwku

a ja se winko otworzyła Twoje zdrowie
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:54   #2869
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Silpe słonko, ja nawet tego jednego jeszcze nie otworzyłam :d A napisałam prawdę, codziennie powinnam dziękować mamie za to, że gnojka w dupsko kopnęła i miałam dobre dzieciństwo W przeciwnym razie pewnie codziennie mordobicie nas obu by było
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 18:07   #2870
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Szaja bardzo mi przykro
Dobrze że tak do tego podchodzisz

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

To wielki szacun dla mamy, w szczególności że wychowała sama taką zarąbistą babeczkę jak ty
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 19:14   #2871
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Szajuś
Araczku podziwiam za opanowanie Nie zazdroszczę przeżyć.

A przede mną weekend z harmonogramem rzeczowo-finansowym do projektu unijnego. Sam miód. Ależ cóż zrobić, takie idiotyczne terminy dają. Do tego jeszcze chodzę jak cyborg, bo Boguś dostał kataru i wczorajsza noc urywana. Na szczęście dziś już lepiej. Spacer na pomógł.
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 19:26   #2872
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Hej,
U nas idą trójki.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dzisiaj na 80. Mierzyłam i będzie dobry.



Ooo, to bym się zmieściła w rozmiarówce, bo mam nogę 36

Kupiłam ten kombinezon - Wójcik - całe 50 zł dałam. Wcale nie zniszczony

I jeszcze Lusia w garniturku, za całe 10 zł - nówka z wyprzedaży.
Super ten kombinezon.

szajajaba
trzymaj się.


Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
szajuś, cholernie mi przykro.
To co następne poczęcie 02/03?

Kombinezon kupiłam w komisie.

A tak przedstawia się modelka Przypomina mi ludzika Michelin
Super modelka.
W kombinezonach wszystkie dzieciaczki będą tak wyglądac.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:17   #2873
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
I jeszcze Lusia w garniturku, za całe 10 zł - nówka z wyprzedaży.
Francja elegancja.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29305625]Ciąża się nie rozwija od jakiś 2 tygodni, czyli przestała między 6-7 tygodniem. Przykro mi jak cholera, w pon. idę na wywołanie poronienia farmaceutykami, by nie ingerować mechanicznie, a we wt. mam urodziny Zarąbisty prezent od losu Ale nic to, ja silna kobieta jestem Następnym razem się uda, lekarz powiedział (bo od razu pytałam), że po 2-3 miesiącach spokojnie możemy dalej zachodzić. [/QUOTE]
szaja, bardzo mi przykro, ale widocznie tak być musiało.
jak już się wyryczałaś, to otwórz wreszcie tego browca, co by niedobór płynów w organizmie uzupełnić. ja też wypiję, za wasze dalsze starania.

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
a mi sie juz 2 dzien spoznia @ bola mnie cycki i troche sie dziwnie czuje
czyżby?

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
A tak przedstawia się modelka Przypomina mi ludzika Michelin
no i zajefajnie.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:17   #2874
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

szaja bardzo mi przykro Trzymaj się
Bydgoszczanka fajną masz modelkę

Fajne pokazujecie śniegowce kobietki, szkoda, że nie mam komu takich kupić Dla szymona mam kozaczki z Kornackiego jeszcze po Michale, ale są jak nowe. Kombinezon z cocodrollo też po Michale, ale już znudzony bardzo, może coś na zmianę kupię.
Co do butów z bartka to zgadzam się w 100%, są okropne i strasznie sztywne. Choć trafiają się modele bardziej elastyczne.

Tak piszecie o tych trzylatkach co mało mówią. Michał całe szczęscie ładnie mówi, choc do dwóch lat się martwiłam bo operował tylko kilkoma słowami, potem się rozgadał. Mówi dużo i wyraźnie. Tylko wiecie co, skumplował się z takiem Igorem w przedszkolu, ten Igor bardzo brzydko mówi i mój Michal go naśladuje. Wraca z przedszkola i ciumka- siamochodzik, psiećkole i takie tam. Zaczyna mnie to juz ostro wkurzać.
Dziś byłam na zebraniu w przedszkolu, fajnie było. Panie wyświetlaly nam fotki z całego pierwszego tygodnia naszych przedszkolaków. No i dowiedziałam się, że moje dziecko już rogi pokazuje, oswoił się z paniami i zaczynają się wybuchy złości, tupanie, rzucanie na podłogę ...
No i, że żywe srebro, ani razu nie spal na drzemce, z kolegą igorem nierozłączni, inne dzieci go nie interesują .

A wracając do dziwnych trzylatków to napisze tylko, że u nas na osiedlu jest dziewczynka (3,5) którą matka cały czas na rączkach nosi, albo w wózku wozi. Malo tego, ona cały czas ma smoka w zębach

Jeszcze zapomniałam napisać, że od trzech dni Szymon na antybiotyku. Od tego lejącego kataru dostał zapalenie uszka:/No, ale jest już dużo lepiej. Dostaliśmy taki trzydniowy antybiotyk co się co 24 godziny podaje.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-09-09 o 20:22
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:31   #2875
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Bydgoś fajnie Lusia w nim wyglada.
Dzisiaj po szczepieniu pojechalismy do Reala,zajrzałam do Bartka i do 5-10-15 i crocodrillo.Za nowy kombinezon trzeba dac 200zł.
W Bartku szukałam butów na jesien ale żadne mi sie nie spodobały.W 5-10-15 bida ze wszystkim.Nic nie kupiłam i nie było nawet czego oglądać.
TŻ własnie pojechał na tę walke bokserską co ma jutro być we Wrocławiu...Miałam jechac z nim ale w koncu sie rozmysliłam,kiepsko sie czuję i jeszcze jestem w nienajlepszych relacjach z tesciowa a on zajeżdza w obie strony do niej i tam, nocuje,wiec sobie darowałam tą przyjemnosć.Innym razem odwiedzimy z Alą Wrocław,pogoda tez nieciekawa teraz jest.Także zostałysmy same na weekend.Podziwi am kobiety,ktore same siedza na codzien,jakos tak smutno sie zrobiło,pusto w domu.

A byłysmy na szczepieniu i mała nir płakała,tylko sie skrzywiła jak robili zastrzyk.Dzielna była.Waży 11,500g.No ja to mam wagę w rękach.Sprawdziłam w ksiązeczce ,że dokładnie 2mce temu ważyła 11kg,wiec w ciągu mca przybiera teraz 250g,to chyba przepisowo.

Mam pytanie do Was,jak lepiej wystawic ciuszki na sprzedaż na All:lepiej dac cenę minimalną i zaczać licytacje od 1zł czy ustawic licytacje od jakies sumy np. 10zl...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-09-10 o 10:27
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:38   #2876
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Curly za wagę
Z tymi licytacjami to różnie bywa. Ja ustawiam bez ceny minimalnej, ale od kwoty za jaką jestem w stanie sprzedać, przykładowo 9,90. Choć pewnie czasem warto zaryzykować i dać od złotówki, więcej osób się ponapala. Kiedyś dwie takie same kamizelki obserwowałam i ta co była od 1 zł to poszła za 14,90 a ta co miała licytację od 9,90 za 10 zł poszła.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:45   #2877
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych trzylatkach co mało mówią. Michał całe szczęscie ładnie mówi, choc do dwóch lat się martwiłam bo operował tylko kilkoma słowami, potem się rozgadał. Mówi dużo i wyraźnie. Tylko wiecie co, skumplował się z takiem Igorem w przedszkolu, ten Igor bardzo brzydko mówi i mój Michal go naśladuje. Wraca z przedszkola i ciumka- siamochodzik, psiećkole i takie tam. Zaczyna mnie to juz ostro wkurzać.
A wracając do dziwnych trzylatków to napisze tylko, że u nas na osiedlu jest dziewczynka (3,5) którą matka cały czas na rączkach nosi, albo w wózku wozi. Malo tego, ona cały czas ma smoka w zębach

Jeszcze zapomniałam napisać, że od trzech dni Szymon na antybiotyku. Od tego lejącego kataru dostał zapalenie uszka:/No, ale jest już dużo lepiej. Dostaliśmy taki trzydniowy antybiotyk co się co 24 godziny podaje.
Miałam kiedys taki antybiotyk.Zdrówka dla SzymkaZapalenie ucha to bolesna sprawa podobno.

U nas w bloku jest 5 latek i lata ze smokiem w paszczy.Wykreca mnie na jego widok.Do tego podejrzewamy,ze to on szczy na klatce schodowej!
Syn moich znajomych przynosi z przedszkola brzydkie słowa i w domu im cytuje az mi uszy więdną.


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Curly za wagę
Z tymi licytacjami to różnie bywa. Ja ustawiam bez ceny minimalnej, ale od kwoty za jaką jestem w stanie sprzedać, przykładowo 9,90. Choć pewnie czasem warto zaryzykować i dać od złotówki, więcej osób się ponapala. Kiedyś dwie takie same kamizelki obserwowałam i ta co była od 1 zł to poszła za 14,90 a ta co miała licytację od 9,90 za 10 zł poszła.
Dzięki
no własnie tez tak myślałam ale boje sie zaryzykowac bo te rzeczy są fajne i niezniszczone.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:47   #2878
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Curly za wagę
Z tymi licytacjami to różnie bywa. Ja ustawiam bez ceny minimalnej, ale od kwoty za jaką jestem w stanie sprzedać, przykładowo 9,90. Choć pewnie czasem warto zaryzykować i dać od złotówki, więcej osób się ponapala. Kiedyś dwie takie same kamizelki obserwowałam i ta co była od 1 zł to poszła za 14,90 a ta co miała licytację od 9,90 za 10 zł poszła.
masz rację. ja z zasady wystawiam od 1zł, bez ceny minimalnej, i zawsze za dobrą kasę sprzedam.
a jak cena jest nie teges dla mnie, to proszę kumpele, żeby podbiła i tyle- może i nieuczciwe, ale przynajmniej zawsze na swoje wyjdę.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:54   #2879
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ona, zdrówka życzę dla małego

curly, ładna waga i dla Ali za to, że była dzielna.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 21:04   #2880
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Papierowka1 Pokaż wiadomość
co rodzice na to ze dziecko tak odstaje od grupy? robią coś, czy czekają i mówią że wyrośnie z tego?
myślę, że są tak zapatrzeni, że nie widzą/nie chcą widzieć problemu. tłumaczą, że jest jeszcze malutki.
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29305625]Ciąża się nie rozwija od jakiś 2 tygodni, czyli przestała między 6-7 tygodniem. Przykro mi jak cholera, w pon. idę na wywołanie poronienia farmaceutykami, by nie ingerować mechanicznie, a we wt. mam urodziny Zarąbisty prezent od losu Ale nic to, ja silna kobieta jestem Następnym razem się uda, lekarz powiedział (bo od razu pytałam), że po 2-3 miesiącach spokojnie możemy dalej zachodzić.
A najlepsze jest to, że facet w szoku był - po tym moim dziwnym czymś na jajniku ŚLADU nie ma Nic, zero, jakby niczego tam nie było (a ja to też widziałam i to nie była wada sprzętu żadnego).

Mój mąż trochę jak na cyborga patrzy, bo się uryczałam, posmarkałam i wygoniłam go po piwo. A ja muszę sobie nastrój poprawić (nie chodzi o alko, ja lubię goryczkę piwa i już), ja nie z tych co to będą dwa tygodnie ryczeć i się wieszać.

A wiecie, co jest najdziwniejsze w tym? Że w moim życiu od lat, LAT dosłownie - we wrześniu dzieją się rzeczy ważne dla mnie. Miałam łącznie z mężem 3 poważnych partnerów - każdy związek wrześniowy. Praca siłą rzeczy rozpoczynana we wrześniu. Ślub - wrzesień. Teraz to - wrzesień. Jakieś ważne informacje - wrzesień. Drugim takim momentem roku jest przełom lutego/marca- i to są dwa okresy w całym roku, gdzie na 90% zdarzy się coś istotnego. Przypadek pewnie, ale śmieszny [/QUOTE]
Szajuś - tulam mocno, cholernie mi przykro
i kciukasy za grudniowe starania
[farmakologicznie chyba lepiej, łyżeczkowanie przyjemne nie było...]

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To też fakt.
Tak się wpraszałam na tę zieloną trawkę, że lato poszło... i dupka.

Gną się, z tego co macałam. Ale ja macałam takie większe, na siebie.
za to za chwilę będzie można poszurać nogami w orzechowych liściach. tyle, że to pewnie dla Was żadna atrakcja, bo macie tam wszędzie parki obok siebie
zaproszenie nadal aktualne
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Spadam do domku. Do poniedziałku.

Jak nie wrócę, tzn. że mąż mnie zakopał gdzieś pod lasem. Szykuje mi na jutro jakiś prezent na południe i nie chce powiedzieć jaki. Wiem, że mogę się ubrać jakkolwiek, albo wcale, wszystko jedno.
Nie wiem czy się bać, czy uciekać, czy policję wzywać....
wracaj i opowiedz, co wymyślił.
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
a mi sie juz 2 dzien spoznia @ bola mnie cycki i troche sie dziwnie czuje


margo a mozna przynajmniej z nia pogadac na luzie i tak lekko zwrócic uwage wiem ze sie dzieciaków nie rpzyrównuje ale moze ta matka akurat potrzebuje porówniania bo ona sie chyba na etapie niemolwecia zatrzymała skoro 3 latek nie potrafi zasygnalizowac pojscia do wc chodzby nawet gestem
ooo, może fasolkujesz?

za wcześnie by gadać. dzieciak jest u nas tydzień, trzeba go poobserwować, adaptacja trochę trwa...
mamy przedszkolnego pedagoga i psychologa, będą go pewnie miały na uwadze.

pocieszające jest to, że nie jest z nim tak totalnie źle, bo na przykłąd jest mega spostrzegawczy i ponoć układa strasznie trudne puzzle itp.
możliwe, że ten jego rozwój powoli będzie się wyrównywał w różnych sferach.
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
A tak przedstawia się modelka Przypomina mi ludzika Michelin
albo Pi i Sigma
pięknie pozuje nasza Top Model

melduję, że buty przetestowane na placu zabaw. są super! jak się im przyjrzałam w świetle dziennym, nie sklepowym, to można właściwie powiedzieć, że ten najciemniejszy kolor jest bliski grafitowi/czarnemu.
świetnie wyglądają z jeansami, Ewci się podobają

małż się bawi nowym lapkiem, ja już przygotowana na jutrzejszy basen, rano jeszcze tylko dorzucę swoje ciuchy na przebranie. ciekawa jestem reakcji Ewci po tak długiej przerwie (od marca - przez tą zaklejaną bezsensownie przepuklinę).
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.