Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 12:35   #4831
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30441742]
Nie ikea, może takie:
http://allegro.pl/duza-piramida-kolo...877046807.html
Też małej chce cos takiego kupić. Może ciocię podpuszczę na gwiazdkę, albo na puzzle jeszcze jakieś.
[/QUOTE]
Stopniowane takie jak te, ale kształt taki jak w tym co ja wstawiałam. Kolory za to takie jak w zabawkach ikea właśnie np. tej z kulkami przesuwanymi. Nigdzie nie ma takiej samej...

Znalazłam! Zawzięłam się i musiałam znaleźć- firma Bajo: http://www.drewniaczek.eu/product-po...czne-Bajo.html

Edytowane przez farminka
Czas edycji: 2011-11-11 o 13:06 Powód: dopisek
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:58   #4832
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Lea - a ktore modele tych lelek dokladnie masz?
a nie mam pojęcia, bo to stare lalki, po siostrzenicach , ale generalnie chodziło mi o to, że taka firma, za taka kasę, to nie ma prawa takiego bubla być, to jest ewidentna wada.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30441742]Do grudnia z musu, bo 3 miesiące miałam odczekac po poronieniu


A to chyba od dziecka zależy, czy w ogóle zainteresowane jest moja na razie tak samo jak twoja zainteresowana, ale daję.[/QUOTE]
aha, rezczywiście.

no, zalezy od dziecka.
Tymek ładnie dopasowuje te konturowe puzzle, co się wkłada odpowiednie miejsce. Takich kilkuelementowych do łączenia jeszcze mu nie dawałam. Mam w p-lu takie z Biedronki, musze przytargać do domu i zobaczyc, czy będzie zainteresowany.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
Wieczorem wyszłam do biedronki po mleko bo mi się skończyło a tam psychoza - ludzie pół towaru wykupili przecież to tylko 1 dzień wolnego
u nas w Delikatesach Centrum tak samo, ludzi od groma, kolejka do kas, że glowa mala, i peeeełne wózki. jakaś paranoja.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30443935]

Młoda marudna jak szlag, nie wiem czemu. A w ogóle od kilku dni zasypianie dziwne, tyłek w górę wypięty i buzią trze po łóżku, od zębów to? [/QUOTE]
Tymek tak spi od dawna.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
P
Teraz mi robi rozpierduchę w kuchni, garami rzuca ;]
Chyba czas na owoce.
a co? gary za mocno hałasują?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:39   #4833
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

a ja się musze pochwalić:

Ewcia do tej pory nie przejawiała zainteresowania samodzielnym jedzeniem. tzn. wyrywala mi łyżkę po to, żeby nią postukać, ewentualnie pomieszać w jedzeniu i to wszystko. próbowałam wielokrotnie aż zaprestałam prób ostatnio. a ona dzisiaj wzięła łyżkę ode mnie i zaczęła nią po prostu jeść. małż jak to zobaczył, to się tak ucieszył, że Ewcia po każdej zjedzonej łyżeczce mówiła "tato" i tata musiał wołać "brawo" ja oczywiście dokarmiałam drugą łyżką, ale wyglądało, jakby jadła tak od dawna, a to pierwszy raz. nareszcie.

i od kilku dni umie dmuchać, udaje jej się puszczać bańki mydlane, jak dobrze przystawi patyczek do ust (i nie obliże go wcześniej )
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:47   #4834
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
No nic, nie pozostaje nic innego jak nam przesłać buziaki i jechać dalej. O tej porze to u nas nocka w pełni

Chyba zacznę doceniać, że mam naokoło osiedla ogrodzenie
Nieźle
ok docenie to ze niektorzy spiä po nocach to
w ktörym miejscu mam te buziaki slac , bo nie chce przez cale miasto z twarzä przy szybie jechac

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Pochwalę się.. dziś Młody mi zrobił pobudkę o .. 11:00
A spał od 20:30!
Jeah

Teraz mi robi rozpierduchę w kuchni, garami rzuca ;]
Chyba czas na owoce.
przyznaj sie co mu dalas na noc

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
a ja się musze pochwalić:

Ewcia do tej pory nie przejawiała zainteresowania samodzielnym jedzeniem. tzn. wyrywala mi łyżkę po to, żeby nią postukać, ewentualnie pomieszać w jedzeniu i to wszystko. próbowałam wielokrotnie aż zaprestałam prób ostatnio. a ona dzisiaj wzięła łyżkę ode mnie i zaczęła nią po prostu jeść. małż jak to zobaczył, to się tak ucieszył, że Ewcia po każdej zjedzonej łyżeczce mówiła "tato" i tata musiał wołać "brawo" ja oczywiście dokarmiałam drugą łyżką, ale wyglądało, jakby jadła tak od dawna, a to pierwszy raz. nareszcie.

i od kilku dni umie dmuchać, udaje jej się puszczać bańki mydlane, jak dobrze przystawi patyczek do ust (i nie obliże go wcześniej )


Moja je sama pokarmy stale - ale zupy choc chce ,jakos nie mam smialosci dac jej co by samodzielnie jadla
i tak prawie po kazdym posilku jest do przebrania , zje wszystko , ale ile sie usmaruje na koniec , zwlaszcza na koniec , zostawia widelec i zaczyna sie kölko plastyczne
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:50   #4835
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
margo kusisz

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

U nas dzis jaja z ranca
mäz sie pyta o ktörej mlodä z lozeczka przynioslam do nas - ja möwie ze jej nie bralam spalam mocno .
a on ze tez nie pamieta bo spal . Mloda pöl nocy przespala z nami i nie wiemy kto jä przyniösl
napewno sama nie przyszla



[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30443935]

Młoda marudna jak szlag, nie wiem czemu. A w ogóle od kilku dni zasypianie dziwne, tyłek w górę wypięty i buzią trze po łóżku, od zębów to? [/QUOTE]

U nas też zasypianie od jakiegoś czasu takie

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Pochwalę się.. dziś Młody mi zrobił pobudkę o .. 11:00
A spał od 20:30!
Jeah

Teraz mi robi rozpierduchę w kuchni, garami rzuca ;]
Chyba czas na owoce.
łoooo

Moja spała dziś znów do 10. Oczywiście Tżowi tyle pośpi a ja o 7 pobudkę mam


Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
a ja się musze pochwalić:

Ewcia do tej pory nie przejawiała zainteresowania samodzielnym jedzeniem. tzn. wyrywala mi łyżkę po to, żeby nią postukać, ewentualnie pomieszać w jedzeniu i to wszystko. próbowałam wielokrotnie aż zaprestałam prób ostatnio. a ona dzisiaj wzięła łyżkę ode mnie i zaczęła nią po prostu jeść. małż jak to zobaczył, to się tak ucieszył, że Ewcia po każdej zjedzonej łyżeczce mówiła "tato" i tata musiał wołać "brawo" ja oczywiście dokarmiałam drugą łyżką, ale wyglądało, jakby jadła tak od dawna, a to pierwszy raz. nareszcie.

i od kilku dni umie dmuchać, udaje jej się puszczać bańki mydlane, jak dobrze przystawi patyczek do ust (i nie obliże go wcześniej )
brawo

Ja puzzli też nie dawałam jeszcze. A muszę się przejść do intermarche i do hurtowni bo tam często widziałam takie zabawki
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:57   #4836
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ja to jestem ciekawa jaki kosmos mloda wyszykuje mi w domu z zasypianiem
juz sie przyzwyczaila do tutejszego usypiania w lözeczku turystycznym, w nowym miejscu,
w domu spala tylko ze mnä, ciekawe czy bedzie chciala teraz spac w lozeczku
a z usypianiem to röznie , raz usnie ladnie , raz lamenty przez godzine i cyrki ,
a marudna tez jest od dwoch dni , mruczy tylko pod nosem i ciägle by na moich rekach siedziala .
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:42   #4837
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Silpe - a Ty sama jedziesz, czy małż z Wami?

ja jeszcze tez nie dawałam Ewci puzzli, jedynie te takie układanki drewniane, gdzie trzeba obrazek włożyć w odpowiednią dziurę. z tym już sobie coraz lepiej radzi. i dziś dałam sorter, też jest postęp, nerwów już nie ma, szuka, gdzie jej się klocek zmieści. z 6 kształtów 4 już daje radę bez podpowiedzi )
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-11-11 o 15:35
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 15:34   #4838
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

moi jeszcze śpią, chałupa ogarnięta, więc znalazłam czas opstrykać większość ciuszków, które teściowa przywiozła ze Stanów (te przyleciały z nią, reszta idzie w paczce).
najbardziej podobają mi się: bluzka w pieski, bluzka z rekinem i sukienka z pacyfą.
duże brawa dla teściowej, że nie kupiła nic różowego.

[widzę, że zamieniłam legginsy - czarne do bluzki z motylkiem, fioletowe do bluzki w serca, teoretycznie oczywiście ]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c1.jpg (161,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c2.jpg (41,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c3.jpg (49,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c4.jpg (50,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c5.jpg (63,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c6.jpg (44,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c7.jpg (53,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c8.jpg (38,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c9.jpg (36,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c10.jpg (35,8 KB, 20 załadowań)
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-11-11 o 15:36
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:37   #4839
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
ok docenie to ze niektorzy spiä po nocach to
w ktörym miejscu mam te buziaki slac , bo nie chce przez cale miasto z twarzä przy szybie jechac

Moja je sama pokarmy stale - ale zupy choc chce ,jakos nie mam smialosci dac jej co by samodzielnie jadla
i tak prawie po kazdym posilku jest do przebrania , zje wszystko , ale ile sie usmaruje na koniec , zwlaszcza na koniec , zostawia widelec i zaczyna sie kölko plastyczne
Dziękujemy Zaraz jak przejedziesz Chorzów, na lewo jest osiedle za ekranami. Tam chętnie odbierzemy buziaki
Mój sam je. Raz mu dałam owoce jagodowe, sam jadł a ja już byłam gotowa na przepierkę, ale na śliniaku ledwo jedna kropelka. Super

Margo - fajne ubranka

Bawiliśmy się Lego. Wciągnęło mnie. Pościągałam instrukcje do innych zestawów, podrukuję w poniedziałek i będziemy mieli ściągi do budowania różności. Chcę jeszcze popróbować parę klocków na aledrogo wylicytować dziś.

Zdecydowałam się jednak na zestaw - dwa krzesełka Mammut + stolik Lack. Jutro postaram się nabyć.
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 17:01   #4840
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
a ja się musze pochwalić:

Ewcia do tej pory nie przejawiała zainteresowania samodzielnym jedzeniem. tzn. wyrywala mi łyżkę po to, żeby nią postukać, ewentualnie pomieszać w jedzeniu i to wszystko. próbowałam wielokrotnie aż zaprestałam prób ostatnio. a ona dzisiaj wzięła łyżkę ode mnie i zaczęła nią po prostu jeść. małż jak to zobaczył, to się tak ucieszył, że Ewcia po każdej zjedzonej łyżeczce mówiła "tato" i tata musiał wołać "brawo" ja oczywiście dokarmiałam drugą łyżką, ale wyglądało, jakby jadła tak od dawna, a to pierwszy raz. nareszcie.

i od kilku dni umie dmuchać, udaje jej się puszczać bańki mydlane, jak dobrze przystawi patyczek do ust (i nie obliże go wcześniej )



Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
moi jeszcze śpią, chałupa ogarnięta, więc znalazłam czas opstrykać większość ciuszków, które teściowa przywiozła ze Stanów (te przyleciały z nią, reszta idzie w paczce).
najbardziej podobają mi się: bluzka w pieski, bluzka z rekinem i sukienka z pacyfą.
duże brawa dla teściowej, że nie kupiła nic różowego.

[widzę, że zamieniłam legginsy - czarne do bluzki z motylkiem, fioletowe do bluzki w serca, teoretycznie oczywiście ]
Piekne
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:27   #4841
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Pochwalę się.. dziś Młody mi zrobił pobudkę o .. 11:00
A spał od 20:30!
Jeah
Matulu jedyna!
Ja to przed moim biję pokłony, jak da pospać do 8.
I co, nie jadł w międzyczasie?
Zdradź no kochana, co ty mu dajesz wieczorem?

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
a ja się musze pochwalić:

Ewcia do tej pory nie przejawiała zainteresowania samodzielnym jedzeniem. tzn. wyrywala mi łyżkę po to, żeby nią postukać, ewentualnie pomieszać w jedzeniu i to wszystko. próbowałam wielokrotnie aż zaprestałam prób ostatnio. a ona dzisiaj wzięła łyżkę ode mnie i zaczęła nią po prostu jeść. małż jak to zobaczył, to się tak ucieszył, że Ewcia po każdej zjedzonej łyżeczce mówiła "tato" i tata musiał wołać "brawo" ja oczywiście dokarmiałam drugą łyżką, ale wyglądało, jakby jadła tak od dawna, a to pierwszy raz. nareszcie.

i od kilku dni umie dmuchać, udaje jej się puszczać bańki mydlane, jak dobrze przystawi patyczek do ust (i nie obliże go wcześniej )
i za jedzenie i za dmuchanie.


Bruno też już ładnie potrafi jeść np jogurt.Bardziej płynnych nie dawałam.
No i olał widelec np przy parówie. Lepiej jest łapkami.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 21:33   #4842
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Dziewczyny, napisałam o sorterach, jak któraś nie ma pomysłu na prezent to można obejrzeć bo w sieci piękne są niektóre

http://dzieciologia.blogspot.com/2011/11/sortery.html
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 21:36   #4843
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
a ja się musze pochwalić:

Ewcia do tej pory nie przejawiała zainteresowania samodzielnym jedzeniem. tzn. wyrywala mi łyżkę po to, żeby nią postukać, ewentualnie pomieszać w jedzeniu i to wszystko. próbowałam wielokrotnie aż zaprestałam prób ostatnio. a ona dzisiaj wzięła łyżkę ode mnie i zaczęła nią po prostu jeść. małż jak to zobaczył, to się tak ucieszył, że Ewcia po każdej zjedzonej łyżeczce mówiła "tato" i tata musiał wołać "brawo" ja oczywiście dokarmiałam drugą łyżką, ale wyglądało, jakby jadła tak od dawna, a to pierwszy raz. nareszcie.

i od kilku dni umie dmuchać, udaje jej się puszczać bańki mydlane, jak dobrze przystawi patyczek do ust (i nie obliże go wcześniej )
dla Ewci.
ciuszki fajne. nie taka teściowa zła...
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 22:12   #4844
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ciuszki to ona akurat fajne zawsze kupowała.
gorzej, że uszczęśliwia wszystkich wokół na siłę...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 07:06   #4845
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

hej Kobitki,

Margo, dzieki piekne za linka do zaproszen, mam juz upatrzone jedne, zupelnie proste, bez wygibasow, ze strony Panny Migotki tez mi sie jedne podobaja...no i sa do 2 zlotych - tak jak pan Malz chcial
Silpe-szerokiej drogi, pewnie juz w domku jestescie swoja droga faktycznie niezle jaja w nocy mieliscie, moze Gabi uczy sie fruwac
Szaja oj, ale Ty kusisz - te sortery super sa
Velluto - faktycznie ta lala jakas dziwna, nie znam sie, ale taki szmatlawiec troche
Margo - cudne te ciuszki
-------------------
My po kontroli u lekarza, CRP ma Stefek na poziomie 49, wiec poprawy od srody nie ma, osluchowo bz, no i zostaja nam te uszy nieszczesne, zrobili Mu badanie tympanometryczne, oba wykresy znow zupelnie plaskie, na styczen mamy wizyte w poliklinice, beda decydowac czy zakladac Mu dren czy nie Biedus moj, a no i dalej zapalenie spojowek Go trzyma, dostal nowe kropelki i na wszelki wypadek bactrim, gdyby Mu sie zuszkami pogorszylo, lekarz nie chce Go faszerowac kolejnym antybiolem - i z tego sie ciesze, goraczki nie ma, jedynie stan podgoraczkowy, kontynuujemy inhalacje...no i zobaczymy co bedzie dalej
Ja cos tez sie sypie, od sierpnia mam bardzo nieregularny okres, nagle po dwoch tygodniach od miesiaczki znow zaczynam krwawic jak na zwykla miesiaczke. Bylam u dwoch lekarzy, robili USG, pobierali cytologie - wszystko jest ok. Kazali sie mniej stresowac hehe, dobre.
Do tego wrocily hemoroidy, bo ostatnio znow wiecej siedze niz chodze i zarazilam sie od Stefcia - boli mnie gardlo na calego, smarcze, charkam itp. czad na calej linii
Budzi sie Maluch, oczywiscie Malz ani drgnie...bo po co, przeciez ja jestem

Wczoraj kupilam Malemu skrzynke z narzedziami spiewajacymi z disneya, ale sie cieszyl,
oczywiscie mam upatrzone zabawki pod choinke z dadum, swietne sa
milego dnia!
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

Edytowane przez justin18061976
Czas edycji: 2011-11-12 o 07:13
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 09:29   #4846
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
My po kontroli u lekarza, CRP ma Stefek na poziomie 49, wiec poprawy od srody nie ma, osluchowo bz, no i zostaja nam te uszy nieszczesne, zrobili Mu badanie tympanometryczne, oba wykresy znow zupelnie plaskie, na styczen mamy wizyte w poliklinice, beda decydowac czy zakladac Mu dren czy nie Biedus moj, a no i dalej zapalenie spojowek Go trzyma, dostal nowe kropelki i na wszelki wypadek bactrim, gdyby Mu sie zuszkami pogorszylo, lekarz nie chce Go faszerowac kolejnym antybiolem - i z tego sie ciesze, goraczki nie ma, jedynie stan podgoraczkowy, kontynuujemy inhalacje...no i zobaczymy co bedzie dalej
Ja cos tez sie sypie, od sierpnia mam bardzo nieregularny okres, nagle po dwoch tygodniach od miesiaczki znow zaczynam krwawic jak na zwykla miesiaczke. Bylam u dwoch lekarzy, robili USG, pobierali cytologie - wszystko jest ok. Kazali sie mniej stresowac hehe, dobre.
Do tego wrocily hemoroidy, bo ostatnio znow wiecej siedze niz chodze i zarazilam sie od Stefcia - boli mnie gardlo na calego, smarcze, charkam itp. czad na calej linii
Budzi sie Maluch, oczywiscie Malz ani drgnie...bo po co, przeciez ja jestem

Wczoraj kupilam Malemu skrzynke z narzedziami spiewajacymi z disneya, ale sie cieszyl,
oczywiscie mam upatrzone zabawki pod choinke z dadum, swietne sa
milego dnia!
wycałuj malego w uszka.
skrzynka z narzędziami złotej rączki?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 10:18   #4847
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Pochwalę się.. dziś Młody mi zrobił pobudkę o .. 11:00
A spał od 20:30!
Jeah

Teraz mi robi rozpierduchę w kuchni, garami rzuca ;]
Chyba czas na owoce.
poproszę przepis na tyle godzin snu
Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Wzięłam książeczkę z dużego pudła lego i zaczęłam z młodym budować z tych klocków co mam. Udało mi się zrobić domek, krowę, drzewo, żuraw budowlany, poszłam zrobić obiad a moi chłopcy dokonali bezprawnej rozbiórki nie pytając o pozwolenie. Chyba wydam decyzję przywrócenia do stanu poprzedniego
widać, że kochasz budownictwo

a wiecie co odkryłam? Ja mam chyba w domu zestaw duplo po mnie i mojej siostrze! Teraz wszystkie klocki lego są zmieszane w jednym pudle ale jak oglądałam na allegro pojedyncze klocki do kupienia m.in. kwiatki, klocki z buziami, okna, łuki itp to przypomniało mi się, że przecież bawiłam się identycznymi jutro będziemy u rodziców to muszę wyszukać dla Wiktora

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
a ja się musze pochwalić:

Ewcia do tej pory nie przejawiała zainteresowania samodzielnym jedzeniem. tzn. wyrywala mi łyżkę po to, żeby nią postukać, ewentualnie pomieszać w jedzeniu i to wszystko. próbowałam wielokrotnie aż zaprestałam prób ostatnio. a ona dzisiaj wzięła łyżkę ode mnie i zaczęła nią po prostu jeść. małż jak to zobaczył, to się tak ucieszył, że Ewcia po każdej zjedzonej łyżeczce mówiła "tato" i tata musiał wołać "brawo" ja oczywiście dokarmiałam drugą łyżką, ale wyglądało, jakby jadła tak od dawna, a to pierwszy raz. nareszcie.

i od kilku dni umie dmuchać, udaje jej się puszczać bańki mydlane, jak dobrze przystawi patyczek do ust (i nie obliże go wcześniej )
super! Jednak to dzieci same decydują czy juz są na coś gotowe u nas też puszczanie baniek a przy tym wylizywanie tego patyczka

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość


Moja je sama pokarmy stale - ale zupy choc chce ,jakos nie mam smialosci dac jej co by samodzielnie jadla
i tak prawie po kazdym posilku jest do przebrania , zje wszystko , ale ile sie usmaruje na koniec , zwlaszcza na koniec , zostawia widelec i zaczyna sie kölko plastyczne
daj, to poznasz dziecko tylko po oczach wiem z autopsji

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość


Moja spała dziś znów do 10. Oczywiście Tżowi tyle pośpi a ja o 7 pobudkę mam
bo pewnie tata nie wymyśla tak fajnych zabaw jak mama

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
My po kontroli u lekarza, CRP ma Stefek na poziomie 49, wiec poprawy od srody nie ma, osluchowo bz, no i zostaja nam te uszy nieszczesne, zrobili Mu badanie tympanometryczne, oba wykresy znow zupelnie plaskie, na styczen mamy wizyte w poliklinice, beda decydowac czy zakladac Mu dren czy nie Biedus moj, a no i dalej zapalenie spojowek Go trzyma, dostal nowe kropelki i na wszelki wypadek bactrim, gdyby Mu sie zuszkami pogorszylo, lekarz nie chce Go faszerowac kolejnym antybiolem - i z tego sie ciesze, goraczki nie ma, jedynie stan podgoraczkowy, kontynuujemy inhalacje...no i zobaczymy co bedzie dalej
Ja cos tez sie sypie, od sierpnia mam bardzo nieregularny okres, nagle po dwoch tygodniach od miesiaczki znow zaczynam krwawic jak na zwykla miesiaczke. Bylam u dwoch lekarzy, robili USG, pobierali cytologie - wszystko jest ok. Kazali sie mniej stresowac hehe, dobre.
Do tego wrocily hemoroidy, bo ostatnio znow wiecej siedze niz chodze i zarazilam sie od Stefcia - boli mnie gardlo na calego, smarcze, charkam itp. czad na calej linii
Budzi sie Maluch, oczywiscie Malz ani drgnie...bo po co, przeciez ja jestem

Wczoraj kupilam Malemu skrzynke z narzedziami spiewajacymi z disneya, ale sie cieszyl,
oczywiscie mam upatrzone zabawki pod choinke z dadum, swietne sa
milego dnia!
dużo zdrówka dla Stefcia i Ciebie ja mam wiertarkę z playskoola i też jest super

margo śliczne ciuszki mi też najbardziej podoba się ta z psami

farminka dzięki za link

wczoraj byli u nas znajomi i mam 2 fajne przepisy na sałatki z tuńczykiem a od poniedziałku dieta
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 10:49   #4848
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość


Bruno też już ładnie potrafi jeść np jogurt.Bardziej płynnych nie dawałam.
No i olał widelec np przy parówie. Lepiej jest łapkami.
A AGU DLA odmiany parówę pięknie widelcem, sama nabija

Wpadłam na moment do Auchana, OGROM zabawek. Oczopląs
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 12:26   #4849
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30461642]A AGU DLA odmiany parówę pięknie widelcem, sama nabija

Wpadłam na moment do Auchana, OGROM zabawek. Oczopląs [/QUOTE]
U nas to samo od jakiegoś miesiąca Tesciowa oczy przeciera z niedowierzaniem, że TAK czysto może jeść takie "małe" dziecko. Nie wiem skąd to się wzięło, ale ciesze się przeogromnie, że nie mamy wariacji z samodzielnym jedzeniem. Zupa-to samo Dzisiaj zjadł 3/4 miseczki rosołu indyczego z lanymi kluskami (oczywiście z gigant marchewą- jego faworyt ciągle) samodzielnie i wypadła mu tylko jedna cząstka marchewki koło talerza to już stary gorzej jada
Młody zasnął przed laptopem na moich kolanach...oglądając:
http://www.youtube.com/watch?v=gdBS9XTKVi0
Ciufcie na tepecie Przy jakimś 10 razie przytulił się i zasnął
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 15:22   #4850
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

To my z jedzenie w lesie-tzn pokarmy stałe tak względnie ale zależy jak jej się chce.

O zabawkach to Wy mi już nie mówcie jak się dziś rozkręciłam z zakupami to po prostu szok( kupiłam 5 drewnianych układanek takich do dopasowania, jakieś malowanki na teraz, farbki, magnesiki na lodówkę- już dziś się nimi bawimy i te puzzle 2,3,4 elementy stacjonarnie). Ale z mojej strony pod choinkę mam już wszystko.
Tak się spłukałam z kasy że jestem 300zł w plecy z kasy z kupki i muszę coś pokręcić przy wypłacie

Dziewczyny jaki można kupić prezent dla 6 mies dzidzia (tzn on ma dopiero 3 mies ale chyba lepiej coś od 6 kupić będzie jak znalazł bo na teraz matę ja mu kupiłam na chrzciny) tak do 100zł. Siostra potrzebuje dla chrześniaka, coś tam jej już doradziłam, ale już dobrze nie pamiętam co się jeszcze u Was sprawdzało. Moje typy: Pan metka, Sassy mój pierwszy owoc, walec edukacyjny, sassy klocki edukacyjne. Sama nie wiem co jeszcze w tym wieku jest fajne. O książeczka jakaś do kąpieli lub szeleszcząca.

Widziałam dziś stacjonarnie tą kuchenkę co kupiłam w biedrze za 129zł a tu była za 189zł
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE

Edytowane przez olivka_7
Czas edycji: 2011-11-12 o 15:23
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 17:30   #4851
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witam z domku

Masakra jaka niedospana jestem , cala noc jazdy , spalam tylko dwie godz. w domu , mloda nie dala wiecej , a pózniej rozkrecilam sie z rozpakowywaniem i tak mi zeszlo caly dzien .
Jazda w miare ale tylko w polowie tzn , niemcy mloda przespala grzecznie , ale juz w polsce nie przebudzila sie o 24tej, ale na krótko , za to o 1szej znów i nie mogla usnąc - do 3ciej byla masakra .

bratko buziak bedzie teraz bo w katowicach to tylko myslami bylam z wami
mloda nie chciala wspólpracowac i co by sie dalo normalnie dalej jechac kimala u mnie na kolanach

przez caly dzien tez mega marud mamy i nie moge sie doczekac az poloze ją spac a potem siebie

justin dla Was tez buziaki

margo bardzo ładne ciuszki
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 20:55   #4852
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Młody zasnął przed laptopem na moich kolanach...oglądając:
http://www.youtube.com/watch?v=gdBS9XTKVi0
Ciufcie na tepecie Przy jakimś 10 razie przytulił się i zasnął
u nas to też hicior ale usnąć to przy tym nie ma szans, bo skacze i szaleje.
zaczęłam się zastanawiać nad kupnem jakiejś kolejki, ciuchci, czegoś w tym stylu. ten pociąg FP któy był w wersji niemieckiej sprzedałam i nie kupiłąm innego. może warto zapolować... może macie jeszcze jakieś propozycje kolejowe, oprócz tego drewnianego sortera?
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
mloda nie chciala wspólpracowac i co by sie dalo normalnie dalej jechac kimala u mnie na kolanach
zakładam, że jednak nie Ty prowadziłaś

u nas jakby ciut lepiej. kaszlu dziś nie słyszałam, czyli katar nie spływa albo niewiele. odciąganie glutów, to nadal masakra.
samodzielnego jedzenia ciąg dalszy. musiałam czasem pomóc nabrać na łyżkę, ale wszystko trafiało do celu

a ja się wciągnęłam w angry birds. lecę pograć.


jeszczepytanko: jak powinno wyglądać to oklepywanie po Deflegminie? jak długo klepac?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-11-12 o 20:57
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:12   #4853
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
zaczęłam się zastanawiać nad kupnem jakiejś kolejki, ciuchci, czegoś w tym stylu. ten pociąg FP któy był w wersji niemieckiej sprzedałam i nie kupiłąm innego. może warto zapolować... może macie jeszcze jakieś propozycje kolejowe, oprócz tego drewnianego sortera?
jeśli kompletujesz dla Ewci Duplo, to proponuję duplowską kolejkę skompletować. lub kupic podróbkę- JIXIN.
My mamy i takie i takie, z tym że duplo mamy używki-dwie lokomotyw, różne wagoniki- pasażerskie, towarowe w kilku rodzajach- tory proste, zakręty, przejazd, szlabany, itp. Tory można tanio kupic na sztuki, bez pudełka na allegro : http://allegro.pl/nowe-lego-duplo-to...929011930.html W pudełku 6szt. kosztują 33zł.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:53   #4854
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witajcie

silpe, witamy w PL

U nas samodzielne jedzenie coraz lepsze. Nawet zupa trafia ładnie do buzi. Ja dokarmiam drugą łyżeczką

Widzę dalsze postępy w "czytaniu". Doszły kolejne literki L i S......dzisiaj mi je pokazywała na klawiaturze Muszę się rozejrzeć za układankami z alfabetem. Zna 2 słowa OKO i NOS ( jak jej pokazuję te napisy, to potrafi pokazać na sobie co to jest )

Popsuło się spanie, budzi się w nocy i mnie woła, żebym się położyła koło niej............i wstaje od paru dni o 6.20 Przychodzi do nas, poleży 10 min i koniec spania
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:39   #4855
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Silpe witamy w somciu Mała jak odeśpi będzie lepiej

margo bardzo ładne te ciuszki.
U nas odciąganie też masakra- muszę jej dosłownie nogi i ręce krępować i głowę trzymać. Wiem okropne to, ale przynajmniej działa- odciągaliśmy baaardzo dużo. A dziś już prawie nie było co więc mam nadzieję że udało nam się wykaraskać. Daję jej Cebion multi i zastanawiam się żeby jeszcze z tydzień dwa podawać. Choć nie wiem bo w sumie bierze tran. Do tego codziennie pijemy soczek z pomarańcza- świeżo wyciskany bo badzo jej smakuje i sok z malin do wody troszkę, więc może Cebion sobie lepiej odpuścić zeby nadmiaru wit C nie było.

bydgoś oklaski dla Lusi naprawdę pełna podziwu jestem.

A ja się jeszcze popsztykałam na koniec dnia z M bo stwierdził że przesadziłam z układankami drewnianymi tymi co się dopasowuje kształty- kupiłam 4, ale różny stopień trudności i wielkość elementów. Nie dość że się nie wysilił nawet pomyśleć o prezencie na gwiazdkę to jeszcze krytykuje. O kuchence i kolejce z biedry nie wie i nie powiem mu wcale niech sobie myśli że się wkurzyłam i nic jej nie kupię

A po południu miałyśmy atak histerii normalnie. Wstała z drzemki lewą nogą, na rękach wicie się i wrzask, odłożyliśmy to samo, u mamy źle u taty źle, lalki nie, misia nie, kocyk be, zaczęła nas lać gdzie popadnie, wyć i wrzeszczeć, olewałam było gorzej, próbowałam odwórcić uwagę puzzlami to zaczęły latać po pokoju. Normalnie takiej szopki to jeszcze nie odstawiła

ok idę wreszcie spać- a miałam plan o 22giej nie później
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:38   #4856
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Hej,
U nas wkońcu pojawiłay sie pierwsze słowa: piłka i bajka z akcentem na "k".

U nas piękna pogoda.Mąż wrócił z nocnej strzelanki i padł.Ja jeszcze w piżamie.
Dziś do pracy ide na nadgodziny,trzeba zarobić na prezenty świąteczne.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:43   #4857
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Justin dużo zdrówka dla Was
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
widać, że kochasz budownictwo

a wiecie co odkryłam? Ja mam chyba w domu zestaw duplo po mnie i mojej siostrze! Teraz wszystkie klocki lego są zmieszane w jednym pudle ale jak oglądałam na allegro pojedyncze klocki do kupienia m.in. kwiatki, klocki z buziami, okna, łuki itp to przypomniało mi się, że przecież bawiłam się identycznymi jutro będziemy u rodziców to muszę wyszukać dla Wiktora
A tam kocham. Lubię po prostu.
Udanych łowów
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
bratko buziak bedzie teraz bo w katowicach to tylko myslami bylam z wami
mloda nie chciala wspólpracowac i co by sie dalo normalnie dalej jechac kimala u mnie na kolanach
Dziękujemy A tak poważnie jak będziecie znów przejeżdżać ale o ludzkiej porze to zapraszamy
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;30471739]jeśli kompletujesz dla Ewci Duplo, to proponuję duplowską kolejkę skompletować. lub kupic podróbkę- JIXIN.
My mamy i takie i takie, z tym że duplo mamy używki-dwie lokomotyw, różne wagoniki- pasażerskie, towarowe w kilku rodzajach- tory proste, zakręty, przejazd, szlabany, itp. Tory można tanio kupic na sztuki, bez pudełka na allegro : http://allegro.pl/nowe-lego-duplo-to...929011930.html W pudełku 6szt. kosztują 33zł.[/QUOTE]
Popieram.
Ja na razie odpuszczę z kolejkami, żeby nie popaść w skrajność. Tak sobie myślę, że jak przejdziemy na mniejsze klocki to wtedy wrócę do tematu.

Nie chcę zapeszać, ale katar powoli przechodzi, kaszel tylko sporadycznie przy posiłku. Oby dał radę ten tydzień pochodzić do żłobka bez rewelacji.
Czekam na małża. Kupił małemu stoliczek i krzesełka. Jak się obudzi to będziemy składać.
A i jeszcze miałam Wam powiedzieć, że podpytałam moją szefową, czy dostanę nową umowę od stycznia, bo się troszkę martwię, ale zapewniła że tak. Kamień z serca.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
U nas odciąganie też masakra- muszę jej dosłownie nogi i ręce krępować i głowę trzymać. Wiem okropne to, ale przynajmniej działa- odciągaliśmy baaardzo dużo. A dziś już prawie nie było co więc mam nadzieję że udało nam się wykaraskać. Daję jej Cebion multi i zastanawiam się żeby jeszcze z tydzień dwa podawać. Choć nie wiem bo w sumie bierze tran. Do tego codziennie pijemy soczek z pomarańcza- świeżo wyciskany bo badzo jej smakuje i sok z malin do wody troszkę, więc może Cebion sobie lepiej odpuścić zeby nadmiaru wit C nie było.
Ja nie daję dodatkowych witamin dając tran. Nie chcę przesadzić. Można niektóre witaminy przedawkować. Tym bardziej, że w tranie jest już A, D, E i kwasy omega.

Bydgoś brawa dla małej zdolniachy
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:04   #4858
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Dziewczyny a wy jeszcze śpicie?
Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość

Dziewczyny jaki można kupić prezent dla 6 mies dzidzia (tzn on ma dopiero 3 mies ale chyba lepiej coś od 6 kupić będzie jak znalazł bo na teraz matę ja mu kupiłam na chrzciny) tak do 100zł. Siostra potrzebuje dla chrześniaka, coś tam jej już doradziłam, ale już dobrze nie pamiętam co się jeszcze u Was sprawdzało. Moje typy: Pan metka, Sassy mój pierwszy owoc, walec edukacyjny, sassy klocki edukacyjne. Sama nie wiem co jeszcze w tym wieku jest fajne. O książeczka jakaś do kąpieli lub szeleszcząca.

Widziałam dziś stacjonarnie tą kuchenkę co kupiłam w biedrze za 129zł a tu była za 189zł
u nas sprawdziły się jeszcze: zabawki sassy, które można przyklejać do blatu krzesełka do karmienia
pluszaki z piszczkami w rękach, dzwoneczkiem w brzuchu, grzechotkami itd - o takie http://www.smykoland.pl/produkt.php?id=341
zabawki gumowe do kąpieli, małe samochody gumowe, piłeczki z dzwonkiem w środku

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

U nas samodzielne jedzenie coraz lepsze. Nawet zupa trafia ładnie do buzi. Ja dokarmiam drugą łyżeczką

Widzę dalsze postępy w "czytaniu". Doszły kolejne literki L i S......dzisiaj mi je pokazywała na klawiaturze Muszę się rozejrzeć za układankami z alfabetem. Zna 2 słowa OKO i NOS ( jak jej pokazuję te napisy, to potrafi pokazać na sobie co to jest )

Popsuło się spanie, budzi się w nocy i mnie woła, żebym się położyła koło niej............i wstaje od paru dni o 6.20 Przychodzi do nas, poleży 10 min i koniec spania
za postępy i współczuję nocek u nas popsuły się drzemki w dzień


ale ciemno nie wiadomo co to za pora dnia

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Hej,
U nas wkońcu pojawiłay sie pierwsze słowa: piłka i bajka z akcentem na "k".


Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość

Nie chcę zapeszać, ale katar powoli przechodzi, kaszel tylko sporadycznie przy posiłku. Oby dał radę ten tydzień pochodzić do żłobka bez rewelacji.
Czekam na małża. Kupił małemu stoliczek i krzesełka. Jak się obudzi to będziemy składać.
A i jeszcze miałam Wam powiedzieć, że podpytałam moją szefową, czy dostanę nową umowę od stycznia, bo się troszkę martwię, ale zapewniła że tak. Kamień z serca.
Ja nie daję dodatkowych witamin dając tran. Nie chcę przesadzić. Można niektóre witaminy przedawkować. Tym bardziej, że w tranie jest już A, D, E i kwasy omega.
za poprawę. Super, że z pracą jest pewna sytuacja a mi w lekarka mówiła, że tran dopiero od 3 r.ż? i na jaki zestaw (krzesełek i stolika) się zdecydowałaś?
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:16   #4859
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
za poprawę. Super, że z pracą jest pewna sytuacja a mi w lekarka mówiła, że tran dopiero od 3 r.ż? i na jaki zestaw (krzesełek i stolika) się zdecydowałaś?
Ja mam Mollers i jest napisane, że od 6 mies. Nam do 1 urodzin też odradzała, ale teraz ten poleciła.
Mammut + Lack z Ikei Wrzucę potem fotkę.
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:55   #4860
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

helol

olivka ja dawałam małej cebion multi i mi zaprzyjazniona aptekarka powiedziała ze mam juz ich jej nie podawac bo Ami rosnie i organizm ma coraz wieksze zapotrzebowania a cebion podawany ciagle w tej samej dawce po pewnym czasie nie zaspokaja potrzeb.

poleciła nam sanostol po łyzeczce od herbatki codziennie
młodej smak spasował taki troche pomaranczowy


Siała jak tam u ciebie sprawy próbowałas juz cos pisac robić??

co do wspinaczek Ameli mamy takowe ale na poziomie sa nie przesadza u nas góruje czołganie wpychanie sie w dziury jakiekolwiek szpry miedzy meblami a sciana slalomy pod krzesełkami i ostatni hit to chodzenie na kolanach wywrotki i mostki

byli u nas wczoraj znajomi z 2,5 letnia dziewczynka nie wiem moze widzieliscie na fociach ze ta mała nie ma dłoni kiedys pokazywałam jej zdiecia z moja ami
wiec amelia podeszła wczoraj do niej ( ostatnio jak byli Ameli to nie zainteresowało) wyciaga palce wskazujace u obydwu rak podchodzi do małej jednym paluszkiem pokazuje jej raczke bez dłoni i mówi Ała mas Sandra schowała reke i powiedziała ne przy tym krecac głowa
Amelia jeszcze raz spojrzała na swoje rece ramionami tak wzruszyła i poszła sie z nia ogladac bajeczi

mysmy sie przygladały i nie odzywałysmy sie , dla Ameli rzecz musi stac sie zwykła a im bardziej bysmy sie wtracały pewnoo Amelia by bardziej zwracała na to uwage

11 miałam kolede
i Amelia sie smiala jak spiewali ministranci ale sie ksiedza bała dzielnie pokazywała Amen i mówiła amem (wrescie bo przedtem sie smiała pokazujac na siebie i mówiac Ami )
ale ksiadz jakis nowy ( za 3 lata bedziemy nalezec do innej parafii i juz robia obchód) i na Ami nie zważał jakis anty dzieciowy była to Ami mu na cały głos Amem Amem i tymi rączkami klaskała

no a zeby nie było tak wesoło i kolorowo to jak u nas była kolęda obok w domu zmarł sąsiad wiec znów czeka mnie kolejny pogrzeb
mam juz ich dosyc kurcze niech mnie która zaprosi na jakie weselisko justyn hahah wysyłaj zaproszenie co by zła passa odemnie poszła

a i tato zgubił klucze nic by w tym szczególnego nie było ale on je zostawił w drzwiach z domu i ktos je zafandzolił w poniedziałek muismy zmieniac wszysctkie zamki najgorsze jest to ze to były moje klucze i miałam tam pamiatkowy bryloczek który kupowałam z mama był takim moim szczesliwym talizmanem nie wiem gdzie tato ma głowe jest mi strasznie zal tych kluczy :beczy:
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.