Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić????? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 16:53   #91
martyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 87
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Mam do was pytanie.. ktory z blondów jest najjasniejszy a ktory najciemniejszy ? ; popielaty/platynowy/skandynawski
chce pomalowac włosy na zimny odcień blondu, ale nie chce aby były białe lub srebrnee..
a moze stosował z was ktos farbe piaskowy blond z joanny ?

Jaka farba moge osiagnąc taki kolorek włosow ? z gory dziekuje za odp
martyna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:23   #92
martyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 87
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

pomózcie - prosze
martyna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 14:23   #93
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez martyna06 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie.. ktory z blondów jest najjasniejszy a ktory najciemniejszy ? ; popielaty/platynowy/skandynawski
chce pomalowac włosy na zimny odcień blondu, ale nie chce aby były białe lub srebrnee..
a moze stosował z was ktos farbe piaskowy blond z joanny ?

Jaka farba moge osiagnąc taki kolorek włosow ? z gory dziekuje za odp
Platynowy i skandynawski najjaśniejsze a popielaty ciemniejszy
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 10:25   #94
marta0755
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Jak uzyskać kolor taki jak na zamieszczonych zdjęciach? Farbuje włosy na kolor blond ale z reguły na blond popielaty i wychodzi dość ciemny, poza tym po kilku tygodniach lekko żółknie A marzy mi się taki jasny czysty blond... Piszcie jakich farb używacie by uzyskać efekt podobny do tych na zdjęciu i wklejajcie fotki swoich włosków ! Pozdrawiam

musisz uzywac szamponu do farbowanych wlosow.
marta0755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 19:35   #95
anielka22oln
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
..............pomocy..... .... Jak farbnąć na ładny popielaty blond............

jak uzyskać taki kolorek włosów ?????????


ja mam włoski bardzo jasny blond


odpowiedzcie jakich farb używacie ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6091889.jpg (32,5 KB, 224 załadowań)
anielka22oln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 22:04   #96
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Dot.: ..............pomocy..... .... Jak farbnąć na ładny popielaty blond...........

W farbach garniera jest popielaty blond , ale nie polecam . Idź z tym do fryzjera
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:07   #97
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: ..............pomocy..... .... Jak farbnąć na ładny popielaty blond...........

ze sklepowych garnier 111, z profesjonalnych marjiel 10 1/2 1- sama używam na zmianę z 921.
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 10:53   #98
goddess
Przyczajenie
 
Avatar goddess
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cześć dziewczyny!Jeśli chodzi o farbowanie włosów na blond to bardzo dużo już przeszłam w tym temacie.Po pierwsze zwykłych farb nie używa się do farbowania ciemnych włosków(od mysiego blondu po brąz). Do tego służą farby rozjaśniające lub też rozjaśniacze....bo inaczej oczywiście wychodzi żółtko.Rozjaśniacz też wytrawia włos na żółto z reguły.Dlatego po rozjaśniaczu należy użyć farby ale też nie każda nadaje się na nałożenie po rozjaśniaczu bo często bywa tak,że robi się popiel,szczególnie na bardzo już rozjaśnionych końcówkach. Do farbowania włosów rozjaśnionych wcześniej radziłabym użyć blondów opalizujących. Taki blond np. to sławny Stockholm Loreala,który jest naprawdę śliczny ale oczywiście nie polecam używać na ciemne odrosty. Na odrosty natomiast nadają się blondy popielate..mi przypadł do gustu Koleston Welli z serii special blondes(czyli blondy rozjaśniające) nr 12.89.Rozjaśnia on o 2,3 tony i nie niszy włosów jak rozjaśniacz.Ale jak wspomniałam tylko na odrost,bo resztę farbuje na popiel. To byłoby tyle,ogólnie pointa jest taka,że z blondami trzeba uważać
goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 14:18   #99
majlenka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Jak uzyskać kolor taki jak na zamieszczonych zdjęciach? Farbuje włosy na kolor blond ale z reguły na blond popielaty i wychodzi dość ciemny, poza tym po kilku tygodniach lekko żółknie A marzy mi się taki jasny czysty blond... Piszcie jakich farb używacie by uzyskać efekt podobny do tych na zdjęciu i wklejajcie fotki swoich włosków ! Pozdrawiam
witam ) mam włosy w podobnym kolorze ;D ciezko mi było go uzyskać ale.....wyszedł mi dopiero gdy miałam włosy w kolorze słomianego blondu(dośsć ciemnego)....nałozyłam na to farbę Garniera...super rozjaśnaijacy blond nr.111.trzymałam ja na głowie ok. godziny ) za kilka dni nałozyłam farbe Joanna srebrny pył .....i było ok beż żółtych odcieni ) i polecam fioletową płukanke )
majlenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 16:18   #100
Sani89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cześć dziewczyny
dołączam swoje zdjecie....niestety 2 miesiące temu cos mnie pokusiło żeby przemalować włosy na ciemno,no i niestetu sa ciemne ale kompletnie mi sie nie podobają;/mam zamiar spowrotem wrócić do platyny!coś czuje że mnie czeka duzo pracy z włosami.pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (20,5 KB, 394 załadowań)
Sani89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:44   #101
motka200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Mam pytanie czy ja idąc teraz do fryzjera, zrobi mi taki blond ? czy musze jeszcze długo czekać ? Załączam fotkę z aktualnymi włosami

Edytowane przez motka200
Czas edycji: 2009-03-16 o 09:14
motka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 21:04   #102
Vampire_M
Raczkowanie
 
Avatar Vampire_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Vampire_M
Biały/platynowy blond?

Zastanawiam się nad zmianą koloru włosów z ciemnego brązu na biały blond (głownie za namowa chłopaka) Zrobilam manipulacje (zdjecie paskudne ale prynajmniej widać jk to mniej wiecej by wygladało) ale nie mogę się jakos obiektywnie do tego odnieśc - czy mi pasuje itp... Wcześniej słyszłam od fryzjerek ze nie blond to absolutnie nie mój kolor ale jak zobaczyłam to zdjęcie jakos nie jestem do konca przekonana ani na tak nai tez na nie...
Vampire_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 21:07   #103
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Biały/platynowy blond?

jesteś śliczna z włosami takimi jakie masz,a z takim blondem to zawsze problem ,bo żółknie,bo odrosty..wiadomo,ze tego nie da się machnąć farbką w domu,nie na tak jasny odcień.....ja bym nie ryzykowała,szkoda włosów na takie eksperymenty
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 21:12   #104
Mynietka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 629
Dot.: Biały/platynowy blond?

Cytat:
Napisane przez Vampire_M Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zmianą koloru włosów z ciemnego brązu na biały blond (głownie za namowa chłopaka) Zrobilam manipulacje (zdjecie paskudne ale prynajmniej widać jk to mniej wiecej by wygladało) ale nie mogę się jakos obiektywnie do tego odnieśc - czy mi pasuje itp... Wcześniej słyszłam od fryzjerek ze nie blond to absolutnie nie mój kolor ale jak zobaczyłam to zdjęcie jakos nie jestem do konca przekonana ani na tak nai tez na nie...
na poczatku spojrzalam tylko na zdjecie z blondem, dopiero pozniej zauwazylam ze jestes jeszcze Ty w orginale ;P
moim zdaniem byłoby Ci dobrze przede wszystkim w takiej fryzurze, no i w blondzie też, ale stawiałabym na jakiś ciemniejszy jednak.
w ogóle na tym pierwszym zdjęciu to pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło do głowy, to ze przypominasz Pink ;P
a to z mojej strony komplement, bo ona mi się podoba

jak jesteś odważna, to jedź z tym blondem. dużo łatwiej i tak będzie wrócić z jasnego na ciemny, niż gdybyś miała robić na odwrót. fryzjerki jakoś tak schematycznie patrzą, nie Twój kolor i już, a szkoda. odrobina wariacji nie zaszkodzi
__________________
weź wyciągnij wnioski,
życie to nie konkurs piękności.


WYMIANKA KOSMETYCZNA!


WYMIANKA CIUCHOWA!
Mynietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:37   #105
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Biały/platynowy blond?

Może niekoniecznie w kolorze, ale w tej fryzurze z pierwszego zdjęcia byłoby Ci bardzo ładnie.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:25   #106
Vampire_M
Raczkowanie
 
Avatar Vampire_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Vampire_M
Dot.: Biały/platynowy blond?

No właśnie na fryzure jestem w 100% zdecydowana już )) a z blondem chyba wstrzymam sie do wakacji w razie wpadki bede miała czas na ratunek i do tego czasu zdąże tez sobie przemyslkeć.. boję sie tylko ze włosy sobie zniszczę jeszcze bardziej niz zniszczyłam do tej pory
Vampire_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:03   #107
Mangowo
Przyczajenie
 
Avatar Mangowo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Biały/platynowy blond?

Hmmm...
Tak mysle, ze ladnie wygladasz w tych brazowych wloskach, troche tajemniczo i oryginalnie kontrastuja z niebieskimi oczami. Natomiast co do tego blondu, to ja bym sie dwa razy zastanowila, bo jesli twoj ciemny braz jest farbowany to zrobienie z niego platyny to bedzie droga przez pieklo, najpierw silna dekoloryzacja a potem jeszcze farba, ja bym raczej zaczela od pasemek.
Mangowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:55   #108
dalidka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Biały/platynowy blond?

Zostań przy ciemniejszych włoskach. Wyglądasz w nich ślicznie
Taki jasny blond to tylko męczarnia - wiem to z doświadczenia (walka z żółtym kolorem, ciągła regeneracja zniszczonych włosów, wizyty u fryzjera w celu zlikwidowania odrostów) Jeżeli chcesz koniecznie blond to polecam balejaż.
dalidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:58   #109
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Biały/platynowy blond?

ladna fotka, lepiej je tylko podciac, bo tego potrzebuja u dobrego fryzjera, ale nie katowac ich rojasniaczem, bo szkoda ladnych wlosow niszczyc.co m-c odrosty trzeba robic,mialaby pani szybko sianko po blond farbach.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 16:03   #110
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Dot.: Biały/platynowy blond?

moim zdaniem pasuje.! masz ładne błękitne oczy i jasna cere wiec uważam ,ze bedziesz ładnie i świeżo wygladala.
raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:06   #111
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Biały/platynowy blond?

zgadzam sie z mangowo, ze z takiego koloru b.ciezko ladny blondzik taki uzyskac. wiem, bo sama robilam,bo mnie raz podkusilo zeby z jasnych na ciemne przejsc. nigdy wieje. lepiej sie 3-mac koloru zlizonego do swojego i nie experymentowac az tak radykalnie, bo to tylko szkoda dla wlosow i duzo czasu i wysilku bedzie pani musiala na te jasne wloski poswiecic i kasy. takze na ich pielegnacje po rozjasniaczu.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:47   #112
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Biały/platynowy blond?

ja jestem innego zdania, ale pisze tylko z wlasnego doswiadczenia. Pare m-cy temu wlasnie rozjasnialam wlosy z brazu na blond (piaskowy) i scinalam na krotko u fryzjera. Wprawdzie trwalo to dlugo i duzo roboty z tym bylo, ale efekt rewelacyjny. Wlosow nie mam zniszczonych, kolor super, jedyny problem to odrosty, co ok. 2 miesiace trzeba rozjasniac, ale tylko odrost, w ten sposob wlosy sie nie niszcza. Jezeli sie zdecydujesz na ten krok to radze poszukac dobry salon fryzjerski i popytac np. co oni o tym sadza. jezeli nie sa pewni (np. jak twoja fryzjerka) to szukaj dalej.
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:15   #113
Vampire_M
Raczkowanie
 
Avatar Vampire_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Vampire_M
Dot.: Biały/platynowy blond?

Moje naturalne to szary blond/szatyn i najlepiej chyba czuje się w tych brazach,wiec może faktycznie daruje sobie z tym blondem? nie jestem fanką farbowania włosów co 2-3 tygodnie a tego wymaga taki jasny kolor wiec lepiej narazie je sciąc i uniknąc 'szoku' niz sie meczyc potem ze zniszczonymi wosami...

Baaaardzo dziekuję za odzew!!! ;* Jestescie narawdę świetne
Vampire_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:42   #114
Sani89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Ojj fryzjer napewno Ci nie zrobi takiego kolory ja do niego doszłam zupełnie samapisałam wcześniej że mam ciemne włosy...JUZ NIE!
w ciągu jednego dnia wróciłam do takiego koloru jakiego mam na zdjeciu które podałam...może nieprawdopodobne ale prawdziwe fakt faktem moje włosy od farby i rozjasniacza(którego musiałam uzyć na odrosty) nie sa w rewelacyjnej formie ale teraz pozostaje mi tylko je pielegnowaćwazne jest że znowu mam "białe" włosy.pozdrawiam
Sani89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:18   #115
Jaxxowa
Przyczajenie
 
Avatar Jaxxowa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 17
GG do Jaxxowa
Chcę mieć platynowe włosy!

Drogie wizażanki, proszę o radę!

Platynowy kolor włosów to moje marzenie od zawsze, jednak zawsze bałam się zmian. Mój kolor włosów to taki dość ciemny brąz wpadający w czerwień, ale nie są to moje naturalne włosy.

Powiedzcie mi, jak zejść z mojego koloru na taką platynę jak ma np. Lady Gaga? Obojętnie czy w domu, czy przy pomocy fryzjerki, po trupach, chcę mieć taki kolor!

Proszę o radę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lady-gaga-0808.jpg (30,8 KB, 322 załadowań)
Jaxxowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:22   #116
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Chcę mieć platynowe włosy!

Cóż to za okropne zdjęcie
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:27   #117
Jaxxowa
Przyczajenie
 
Avatar Jaxxowa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 17
GG do Jaxxowa
Dot.: Chcę mieć platynowe włosy!

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Cóż to za okropne zdjęcie

Też mi się nie podoba, ale chodzi mi tylko o kolor jej włosów
Jaxxowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:29   #118
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Chcę mieć platynowe włosy!

Żeby zejść do tak jasnego koloru z farbowanych brązowych, trzeba wiele razy dekoloryzować, nastaw się na obcięcie włosów. Ja do platany z ciemnego brązu przeszłam dłuuuugą drogę, 4 dekolory + trzy razy pasemka (najlepiej schodzić pasemkami, bo wtedy nie wyglada to jak kupa z żółtkiem na głowie). Ogólnie nie polecam szybkiego rozjasniania, jedna dekoloryzacja, odczekaj trochę i następna, bo z włosów nic nie zostanie...
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:53   #119
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Chcę mieć platynowe włosy!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Żeby zejść do tak jasnego koloru z farbowanych brązowych, trzeba wiele razy dekoloryzować, nastaw się na obcięcie włosów. Ja do platany z ciemnego brązu przeszłam dłuuuugą drogę, 4 dekolory + trzy razy pasemka (najlepiej schodzić pasemkami, bo wtedy nie wyglada to jak kupa z żółtkiem na głowie). Ogólnie nie polecam szybkiego rozjasniania, jedna dekoloryzacja, odczekaj trochę i następna, bo z włosów nic nie zostanie...
Też miałam taką platynę...
Ale nigdy więcej- połowa włosów mi się wykruszyła. I nadal, mimo że je odżywiam, dbam o nie- są okropnie zniszczone, tylko silikony w odżywkach nieco poprawiają ich wygląd

Jestem zdania, że jeżeli chce się mieć piękne blond włoski, potrzeba duuuuużo pieniędzy na dobrego comiesięcznego fryzjera....
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:33   #120
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Chcę mieć platynowe włosy!

Albo drastycznie je obciąć, a później robić blond tylko na odrostach....Ja próbuje zachować swoje długie włosy, ale nie wiem, czy nie wymiekne i ich nie zetnę. Obecnie chodzę cały czas w kitce, bo są suche, sterczą na wszystkie strony. Poddaje się profesjonalnym zabiegom odbowującym, ale nie mam złudzeń, do takiego stanu jak przed dekolorem nigdy ich nie doprowadzę. Ogólnie ja za szybko chciałam mieć platynkę i zbyt często je rozjasniałam, gdyby odbyło się to stopniowo, nie wygladałyby na tak zniszczone...
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 20:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.