Szukanie pracy a ciaza. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 11:03   #1
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258

Szukanie pracy a ciaza.


Czesc, zwracam sie do Was o rade drogie przyszle i obecne Mamy. Oczekuje bobaska (4miesiac) i wlasnie zakonczyla sie moja umowa o dzielo, musze szukac nowej pracy i sama nie wiem, co robic. Zastanawiam sie, czy ktos przy zdrowych zmyslach zatrudni kobiete w ciazy chociaz na zlecenie.. Podejrzewam, ze moze byc z tym problem. Jak myslicie, jakiej pracy powinnam szukac? Dodam, ze wyksztalcenie mam wyzsze humanistyczne, wiec bez rewelacji, zadnego konkretnego zawodu. Co robic??
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 19:46   #2
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: Szukanie pracy a ciaza.

Pewnie to zależy od tego co miałabyś robić. Jeśli część pracy mogłabyś wykonywać w domu to pewnie pracodawca dal by ci szansę ale jeśli chodzi o pracę np od 7 do 15 codziennie to wiadomo że ze względu na dziecko pewnie często brałabyś zwolnienia.
Wykształcenie humanistyczne to bardzo ogólne określenie nie wiemy gdzie chciałabyś pracować ani gdzie pracowałaś wcześniej.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:40   #3
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Szukanie pracy a ciaza.

co umiesz robić? To jest ważne. Na pewno szukając pracy przyznaj się, że jesteś w ciąży, w tym wypadku szczerość popłaci. Będziesz osobą godną zaufania.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.