kosmetyczny prezent dla mamy 40+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 17:48   #1
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715

kosmetyczny prezent dla mamy 40+


Witajcie

Nie bardzo wiedziałam, gdzie umieścić ten wątek, ale mam nadzieję, że wymyśliłam dobre miejsce.

Moja mama ma za dwa tygodnie urodziny i chciałabym kupić jej jakiś fajny kosmetyczny prezent. Nie mogę już patrzeć, jak o siebie nie dba i kupuje sobie tanie kosmetyczne buble, a to z braku czasu, a to że tanie. Dodam, że kwestią nie jest brak pieniędzy, tylko ochoty na kosmetyczne eksperymenty i szukanie dobrych kosmetyków po sklepach, w których po 15 minutach mama dostaje szału. Dlatego też moja mama nie ma stałej pielęgnacji, tylko wsmarowuje w twarz co popadnie i nie koniecznie coś, co jest dla niej odpowiednie...

Chciałabym kupić jej jakiś fajny, dobry kosmetyk - albo zestaw pielęgnujący. Myślałam też o jakiś kosmetykach kolorowych, ponieważ moja mama nie potrafi się ładnie malować i używa jakiś "bazarowych" kosmetyków.... Ostatnio cudem namówiłam ją na zakup dobrego pudru...

Do rzeczy - Drogie WIzażanki! Bardzo serdecznie proszę Was o pomoc w wyborze jakiegoś kosmetycznego cuda. Moja mama ma 45 lat, pali papierosy, nie ma wielu zmarszek, ale są te mimiczne, ma bardzo rozszerzone pory na całej twarzy, skórę mieszaną z tendencją do przesuszania się na policzkac. Skóra na twarzy jest mało jędrna- - "owal" trochę oklapł...

Dodam tylko, że cena właściwie nie gra roli. Oczywiście też bez zbytniej przesady

pozdrawiam i ślicznie proszę o pomoc!
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 20:47   #2
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

moja mama (50 lat) jest bardzo zadowolona z kosmetyków nowej linii PERFEKTY do cery dojrzałej. nie są drogie, ale naprawdę dobre... zresztą cena nie świadczy o jakości.
najlepiej właśnie jakiś zestaw regenerujący do twarzy.. krem dzień i noc, jakiś peeling, maseczka... moja mama się ogromnie z takich rzeczy cieszy
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:31   #3
PoziomkaWild
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkaWild
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 113
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

kremiki na dzien i na noc Loreal'a z kolagenem ladnie pachnie, fajna konstyncencja moja ciocia je uzywa i jest bardzo z nich zadowolona..a te kremiki sa do kazdej dojzalej cery z tego co pamieten...a moze jakas palete fajnych cieni do powiek np. Gosh, Sleek ma sliczne barwy sa to mineralne cienie ( sama ich uzywam ) moja mama na 42 lata i ona napszyklad uwielbia pszeruzne maseczki do buzi a szminki rimmela wprost uwielbia ! pszejdz sie do sklepu z kosmetykami i napewno cos wybiezesz dla swojej mamy
__________________
***Nie mozemy cofnac sie w czasie i zmienic przeszlosci.
Mozemy tylko postarac sie, aby terazniejszosc byla jak najprzyjemniejsza..
PoziomkaWild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 22:01   #4
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

ja polecam cala czerwona serie Garnier - ta z czeresniami albo z kwiatami moja mama stosuje je na zmiane i jest zachwycona ale kupuje wszystko- kremy, serum, krem pod oczy itd
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 23:14   #5
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

Ja moge polecic z kolorowki jakis fajny tusz do rzes-lancome hypnose jest bardzo polecany, ja lubie clinique high impact mascara, moze jakas ladna szminke, albo pielegnacje tak jak pisza dziewczyny. Moze kup mamie cos z clinique? Np z serii turnaround-jesli pali to moga poprawic koloryt skory. Serum za okolo 180zl, maska-bardzo fajna, i krem total turnaround-on jest rowniez na zmarszczki. Tylko ze to krem na noc i podobno moze troszke przesuszyc.

ogolnie polecam kosmetyki clinique. Nie kupuj mamie jakis wielkich zestawow bo skoro nie lubi o siebie dbac tzn ze nie bedzie chcialo jej sie uzywac tych wszytskich zeli do mycia, tonikow itd. Moja mama tez tak robi. Na szczescie dobrze wyglada. Uzywa jedynie kremu, podkladu i szminki-tak na codzien.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 10:30   #6
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

polecam kosmetyki do pielęgnacji z Nuxe i Avene. Są w przystępnej cenie i naprawdę działają.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 11:18   #7
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

Zgadzam sie, apteczna pielegnacja rowniez jest bardzo dobra.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 15:09   #8
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

Ja mamie sprezentowałam na 40 (któreś tam) urodzinki całą serię kosmetyków L'oreal Derma Genesis i nie powiem, jest zadowolona
Również ma rozszerzone pory i nie jest ona już zbyt jędrna więc polecam ale nie wiem czy by akurat przypasowały
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:54   #9
.eva.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 223
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

Bardzo dobre są kosmetyki Oceanic, AA DNA Regeneracja 40+. Jest krem na noc na dzień, pod oczy, tonik i mleczko do zmywania twarzy.
.eva. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 14:58   #10
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

A może te nowe kremy Nivea Expert Lift? One są chyba 40+ lub 45, nie pamietam. A ja dla swojej mamy w sierpniu na pięćdziesiątkę chcę kupić zestaw Garniera Orchidea Vital, krem na dzień i na noc. Myślę że to dobry pomysł ;p

Lirene ostatnio wypuścił przeciwzmarszczkowe fluidy, może to będzie dobre? W Party były próbki.

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2009-05-08 o 15:00
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 10:31   #11
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: kosmetyczny prezent dla mamy 40+

dzięki za podpowiedzi

Garniera i L'oreala sobie daruje,bo niestety mama ma uczulenie zarówno na powyższe, jak i na Vichy. Aktualnie stosuje ziaje... Może spróbuję z jakąś apteczną linią ??? Będę musiała się przejść do jakiejś większej apteki i zobaczyć, co tam mają
dzięks
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.