piersi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-02, 17:30   #1
piotr78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9

piersi.


ależ ja jestem głupi !!

Kocham Cie taka jaka jesteś

Edytowane przez piotr78
Czas edycji: 2006-04-03 o 00:57
piotr78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:40   #2
piotr78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
piersi.

Moja dziewczyna ma 24 lata, dba o siebie, jest szczupła (i chyba zawsze była), wysportowana i chodzi regularnie na solarium. Zastanawiam sie czy to spotykane aby w tym wieku piersi (75B) były obwisłe i zupełnie opadłe. Co mogło spowodowac taki ich stan ? (pytam sie w kontekście jej przeszłości , o której być może nie chce mi powiedzieć ), czy opalanie piersi moze mieć tak niszczacy wpływ ? Czy sa mozliwe jakieś inne przyczyny ? Czy poprostu to taki defekt naturalny ?
Czy sa jakieś sposoby chociarz minimalnego poprawienia ich kształtu i jędrności ? Dziekuje za zrozumienie i każdą szczera wypowiedz, pozdrawiam
piotr78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 17:56   #3
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: piersi...

niestety, ksztalt piersi jeszcze w tym wieku to niestety kwestia genow niektore maja jedrne jabluszka, inne niezbyt ksztaltne worki pelne tluszczu szczegolnie jesli piersi sa solidnego rozmiaru, czesto maja tendencje do przedwczesnego "obwisania". Moze sie do tego przyczynic zle dobrany stanik, ktory niedostatecznie trzyma piersi lub intensywne uprawianie sportu, ktory jak wiadomo nie ma zwykle dobrego wplywu na ich ksztalt

a jesli chodzi o poprawe, to chyba jedyna rzecz, ktora moze dac widoczne efekty to ingerencja hirurga plastyka nie wierz w cuda i bajki o niezwyklej skutecznosci kremow ujedrniajacych biust - rownie dobrze mozna nie smarowac niczym i efekt bedzie bardzo podobny, jak nie identyczny niech dziewczyna dobierze dobry, mocno trzymajacy stanik, to piersi beda lepiej wygladac przynajmniej pod ubraniem
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 18:13   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: piersi.

Drastyczne odchudzanie,solarium ,cieple ,długie kapiee,brak gimnastyki,natluszczenia, nawilzenia złe staniki to wszytsko i pewnie wiele innych ma wplyw na biust.

polecam test ołówkawlozyc pod piers olowek ,jelsi wypadnie to z biustem ok jesli zosyanie to trzeba zrobic cos z poprawieniem stanu skóry.

cwiczenie ,plywanie,kosmetyki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 18:14   #5
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: piersi.

Witam,moje piersi byly kiedys wieksze,teraz 75c.I coz,chyba dlatego,ze kiedys byly wieksze naturalnie zjechaly w dol.Ale nie wisza,sa w dobrej formie,zawsze nosze stanik,pamietam o nawilazniu balsamem po prysznicu i to od zawsze.Moze jednak cos twoja dziewczyna zaniedbala,a moze jej piersi byly kiedys wieksze i dlatego teraz wygladaja taj jak je widzisz swoja droga ciekawi mnie dlaczego o to pytasz mam nadzieje,ze nie pytasz o to swej ukochanej zbyt natarczywie,to moze byc dla niej bardzo przykre.Pozdrawiam
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 20:13   #6
Anuuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 17
Dot.: piersi.

Na początku rozśmieszył mnie test z ołówkiem, z ciekawości sprawdziłam i wcale nie jestem zadowolona z wyniku, bo kurcze nie wypadł..wprawdzie trzymał się ledwo ledwo,ale jednak. Mam rozmiar 70D i zawsze byłam raczej zadowolona ze swojego biustu..coś mi się wydaje że przy następnej okazji pomęczę trochę mojego chłopaka,czy nie uważa że są zbyt... Jeżeli chodzi o stratę jędrności piersi, to powodów może być naprawdę wiele. Najgorzej na wygląd piersi wpływa gwałtowne odchudzanie,ale też noszenie źle dobranego biustonosza, spanie na brzuchu, garbienie się no i jak zawsze duże znaczenie mają pewne genetyczne skłonności i to czym nas bozia obdarzyła Na ujędrnianie polecam przede wszystkim ćwiczenia i ćwiczenia, odpowiednią dietę, zainwestować w dobry stanik no i kremy ujedraniajace lub zabiegi u kosmetyczek,kompletnie nie oriętuje się w cenach,ale wiem że gabinety proponują wile różności więc mozna spróbować PS.a rozmawiając ze swoją dziewczyna na ten temat bądż naprawdę delikatny, bo bardzo łatwo możesz ją zranić i wpędzić w kompleksy
__________________
Anuuulka
Anuuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 20:36   #7
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: piersi.

Skoro chodzi na solarium, to nic dziwnego
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 20:38   #8
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: piersi...

podpisuję się pod słowami Lalesi.
dodam jeszcze, że może używać kremów do pielęgnacji biustu, albo balsamów ujędrniających. oczywiście tylko po to, żeby nie pogorszyć stanu swoich piersi, bo poprawę może zapewnić tylko skalpelek.
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 20:47   #9
piotr78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: piersi.

Wielkie dzieki za zainteresowanie. A co do rozmowy z dziewczyna - to nie było jeszcze takiej. Moze powinieniem był odrazu jakos zasygnalizowac- a teraz to bedzie chyba głupio...
piotr78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 20:52   #10
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: piersi.

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Skoro chodzi na solarium, to nic dziwnego
Nie no, solarium to chyba nie jest główna przyczyna jednak. Owszem niszczy skórę, ale chyba nie jest przyczyną obwisłych piersi znowu.

Może twoja dziewczyna kiedyś była grubsza i schudła? Może nosi źle dobrane staniki, albo często chodzi bez? Albo taka jej uroda już?


Może zacząć ćwiczyć odpowiednie mięśnie, zacząć używać kremów ujędrniających, wprowadzić zimne prysznice i masaże zamiast gorących kąpieli jeżeli robi. No i solarium bardzo postarza skórę... jak chodzi regularnie to może mieć skórę jak 40latka, więc ja bym na jej miejscu ograniczyła choć trochę.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 20:53   #11
piotr78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: piersi...

niby nic takiego a jednak boli... dziwne ze sama nie zwrociła uwagi tak dla własnej samooceny..
piotr78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 20:55   #12
piotr78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: piersi...


Edytowane przez piotr78
Czas edycji: 2006-04-03 o 00:58
piotr78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 21:00   #13
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: piersi...

Nie zgodzę się, że balsamy ujędrniające nic nie dają (o te lepsze mi chodzi a nie z tych po 5 zł). Moja matka, która wykarmiła dwójkę dzieci, z tego jedno to był żarłacz pospolity (ja) miała piersi niezbty kształtne. Zaopatrzyła się w jakiś balsam ujędrniający do piersi i fakt faktem niewielka, ale różnica jest.
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 21:00   #14
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: piersi...

Cytat:
Napisane przez piotr78
ktoś mi podopowiedział że to przez solarkę ? faktycznie to mozliwe ? zreszta teraz to juz po fakcie...
Nie sadze żeby przez solarium . Mysle, ze jezeli ktos w takim wieku ma taki problem musi to byc kwestia genów.
la loba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 21:16   #15
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: piersi.

Regularne ćwiczenia powinny naprawdę pomóc, jej biust jest proporcjonalny, więc nie bedzie problemów z wymodelowanim
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 21:20   #16
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: piersi.

Cytat:
Napisane przez margitta
Nie no, solarium to chyba nie jest główna przyczyna jednak. Owszem niszczy skórę, ale chyba nie jest przyczyną obwisłych piersi znowu.
A dlaczego nie, jeśli można wiedzieć?

Piersi są pozbawione mięśni (choć mięśnie klatki piersiowej wpływają na ich kształt). Za kształt biustu odpowiedzialna jest przede wszystkim jędrna i elastyczna skóra, również dekoltu, która to podtrzymuje biust. W dodatku skóra ta jest bardzo cienka i delikatna. A promienie UVA docierają do skóry właściwej, niszcząc włókna kolagenu i elastyny, pozbawiając tym samym skórę jędrności i elastyczności.
Oczywiście problem ten może wynikać z gwałtownego spadku wagi Nic nie wspomniałeś o tym czy Twoja dziewczyna odchudzała się.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 16:49   #17
piotr78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: piersi.

Zamykam ten temat - kocham ja taka jaka jest
piotr78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 17:52   #18
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: piersi.

I to jest najwazniejszy wniosek
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:14   #19
Atenka18
Raczkowanie
 
Avatar Atenka18
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
GG do Atenka18
Dot.: piersi.

Jak to czytam to ciesze sie e mam mniejsze...nie beda zwiasc :p i moj TŻ nie bedzie musial sie o nie martwic
Atenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 17:25   #20
kara1155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: piersi...

hymm... ja mam genetycznie duże piersi ;] mam 75 D albo DD a to kiepsko bo mam wzrost 166 ;/ i na dodatek tylko 18 lat szczerze lubie troche swoje piersi ale wolałabym zeby byly mniejsze ! najlepiej duże B albo średnie C ;/ kiedys jak uzbieram na operacje plastyczna to sobie zrobie na 100% !
kara1155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 18:39   #21
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: piersi...

Cytat:
Napisane przez kara1155
hymm... ja mam genetycznie duże piersi ;] mam 75 D albo DD a to kiepsko bo mam wzrost 166 ;/ i na dodatek tylko 18 lat szczerze lubie troche swoje piersi ale wolałabym zeby byly mniejsze ! najlepiej duże B albo średnie C ;/ kiedys jak uzbieram na operacje plastyczna to sobie zrobie na 100% !
To sporawe masz piersiatkaMOja przyjaciolka,kiedy bylysmy w liceum, miala porowywalne do twoich piersi.Wzrost rowniez porownywalny.Teraz mamy po 27 lat,jej piersi zmalaly,juz tak nie stercza,nie sa takie nabite i sa piekne
Daj spokoj tym biednym piersiom.Pozdrawiam
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 15:26   #22
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: piersi.

Cytat:
Napisane przez Anuuulka
Na początku rozśmieszył mnie test z ołówkiem, z ciekawości sprawdziłam i wcale nie jestem zadowolona z wyniku, bo kurcze nie wypadł..wprawdzie trzymał się ledwo ledwo,ale jednak.
taki sam test robimy jak chcemy sprawdzic jak bardzo dała się we znaki grawitacja naszym posladkom, kładziemy ołówek, OŁÓWEK nie zakreslacz czy mazak bo .... grubszy pod półdupek
No i jak?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:47   #23
Anuuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 17
Dot.: piersi.

Cytat:
Napisane przez vilandra
taki sam test robimy jak chcemy sprawdzic jak bardzo dała się we znaki grawitacja naszym posladkom, kładziemy ołówek, OŁÓWEK nie zakreslacz czy mazak bo .... grubszy pod półdupek
No i jak?
Jeżeli chodzi o pośladki to tu ołówek nie ma najmniejszych szans http://www.wizaz.pl/forum/images/smilies/wink.gif dużo cwicze i pupcie mam jędrna że hej http://www.wizaz.pl/forum/images/smilies/smile.gif PS.dzisiaj ołówek spod biustu mi wypadł,czyżby sie coś poprawiło?? to chyba zależy czy stanę ładnie wyprostowana czy sie troszkę zgarbie.Więc dziewczyny trzymać się prosto..pierś do przodu!!
__________________
Anuuulka
Anuuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:34   #24
Gail
Raczkowanie
 
Avatar Gail
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 354
Dot.: piersi.

Duży biust ma też swoją wagę, no i grawitacja robi swoje (fizyki się nie pokona .
Gail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.