Co na prezent dla pielęgniarek..?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-18, 10:59   #1
motyleczek
Raczkowanie
 
Avatar motyleczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 190

Co na prezent dla pielęgniarek..??


Sytuacja wyglada tak: pare miesięcy temu leżałam w Szpitalu po urazie. Ale nie u siebie, powiedzmy, "daleko od domu". W tym czasie wspaniałe panie pielegniarki swietnie sie mna opiekowaly, zwazywszy na fakt, iz nie moglam wstawac z lozka, no i rodzina za czesto nie przyjezdzala, bo daleko...
Kiedy mnie przewozili do mojego miasta, wiem ze moj tata zamówil w bufecie kawe dla wszystkich oraz slodkosci.
We wtorek mam jechac w tamte strony zalatwic kilka spraw. Chcialabym wejsc takze do szpitala i osobiscie podziekowac, za opieke, za pomoc itd. itp. Chciałabym czymś Je obdarować, czymś takim "od serca", ale nie mam pomysłu ...

Macie może jakiś? Pomóżcie proszę, bo wszystkie pomysly ktore mi przychodza do glowy sa beznadziejne. Zależy mi na czyms wyjątkowym, takim czymś po którym beda wiedzialy, że naprawde jestem im wdzieczna.
Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi , ale z pewnością wiecie jaka jest teraz slużba zdrowia,a ja naprawde trafilam na swietna opieke, i to w tak trudnym dla mnie momencie...

Oczywiscie rzecz nie moze przekraczac moich mozliwosci finansowych

Czekam na Waszą wspaniałą inwencje twórczą i kreatywność...
__________________
"Bo miłość nie polega na tym, by stać nieruchomo jak pustynia, ani hulać po świecie jak wiatr, ani patrzeć na wszystko z daleka (..)"
--Paulo Coleho--



Edytowane przez motyleczek
Czas edycji: 2008-11-25 o 13:05 Powód: lit.
motyleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:01   #2
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Ja za opieke w pewnym szpitalu dalam bombonierke i kwiaty i byly zadowolone.Tez tak zrob.Pozdrawiam
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:08   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Też uważam ,że bombonierka (np.Merci) i kwiaty są najbardziej odpowiednie
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:13   #4
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

A ja strasznie nie lubię tego zwyczaju obdarowywania pielegniarek i lekarzy prezentami.
Ich praca polega na tym, żeby się nami opiekować, za to dostaja pieniądze. A jak się opiekują źle, to dopiero możemy ich "obdarować" - zażaleniem.

Myślę, że bombonierka i kwiaty wystarczą.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:34   #5
La-ra
Rozeznanie
 
Avatar La-ra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 628
Wyślij wiadomość przez MSN do La-ra
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
A ja strasznie nie lubię tego zwyczaju obdarowywania pielegniarek i lekarzy prezentami.
Ich praca polega na tym, żeby się nami opiekować, za to dostaja pieniądze. A jak się opiekują źle, to dopiero możemy ich "obdarować" - zażaleniem.
Zgadzam sie z tym całkowicie. Czy jakikolwiek pracownik dostaje prezenty za to, że we właściwy sposób wykonuje swoje obowiązki? Czy pani kasjerce też należałoby dać bombonierę za to, że sie uśmiechnęła, powiedziała "dzieńdobry i dziękuję"? Taki polski PRL-owski zwyczaj z tymi lekarzami i pielęgniarkami, no i się jeszcze zdarza z urzędasami. Myślę, że już dawno powinien odejść do lamusa.
La-ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:34   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
A ja strasznie nie lubię tego zwyczaju obdarowywania pielegniarek i lekarzy prezentami.
Ich praca polega na tym, żeby się nami opiekować, za to dostaja pieniądze. A jak się opiekują źle, to dopiero możemy ich "obdarować" - zażaleniem.
a ja mysle, ze jest to taki sam wyraz wdziecznosci jak kwiatek dla nauczyciela czy... napiwek dla kelnera kazdy dostaje pieniadze za swoja prace. jesli jednak osobiscie chcemy podziekowac i wyrazic swoja wdziecznosc malym upominkiem to czemu nie...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:39   #7
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a ja mysle, ze jest to taki sam wyraz wdziecznosci jak kwiatek dla nauczyciela czy... napiwek dla kelnera kazdy dostaje pieniadze za swoja prace. jesli jednak osobiscie chcemy podziekowac i wyrazic swoja wdziecznosc malym upominkiem to czemu nie...
A ja jakos tego po prostu nie lubię.
jeszcze bombonierka, czy kwiatek przejdzie.
Ale drogie alkohole, zniżki do drogich sklepów czy weekendy w spa to przesada.
Mojej koleżanki matka jest ginekologiem-endokrynologiem. Barek cały zapełniony. Sama tego nie kupiła. Bo i po co jej tyle?
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 12:48   #8
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Ale drogie alkohole, zniżki do drogich sklepów czy weekendy w spa to przesada.
Badz spokojna, pielegniarki na pewno nie otrzymuja takich prezentow
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 12:56   #9
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Cytat:
Napisane przez quality Pokaż wiadomość
Badz spokojna, pielegniarki na pewno nie otrzymuja takich prezentow
Pielęgniarki - nie
Ale lekarze...

Moim zdaniem jeśli już, to nie ma się co silić na jakieś wyszukane prezenty. Najprostsze (i jednocześnie najbardziej oklepane ) wystarczy.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 13:21   #10
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Ja myśle ze duża kartka,i kawa wystarcza.
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 13:25   #11
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Zgadzam się z dziewczynami, bombonierka i kwiaty wystarczą w zupełności
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 13:38   #12
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Ja uważam, że podziękowanie i podarowanie jakiegoś drobiazgu jest jak nabardziej na miejscu. Pielęgnirki wykonują swoję pracę, ok. Ale jeśli życzliwie podchodzą do pacjenta, starają się, zdają w szczególny sposób chyba możemy im się jakoś odwdzięczyć.

Kwiaty, bombonierka lub...owoce.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 16:44   #13
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Mój brat też leżał kilka miesięcy w szpitalu, ciągle leżąc, miał nogę na wyciągu (nie można było mu wstawać, ruszać się). Do mojego brata często ktoś zaglądał, przeważnie ja, ale też i dalsza rodzica, koledzy, dziewczyna...ale pielęgniarki i tak musiały więcej przy nim chodzić niż przy innych pacjentach. Z rana nikt nie mógł być u niego, więc pielęgniarka 'musiała' przynieść mu wody w jakieś misce do umycia, poczekać aż sie umuje, umyć my sztućce, szczoteczkę do zębów itp. Normalnie pacjent sam sobei takie rzeczy robi więc na koniec w ramach podziękowania brat zaniósł bombonierkę do pokoju pielęgniarek, one sobie otworzyły i zjadły Nic wielkiego a cieszy
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:54   #14
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Jako przyszła pielęgniarka odpowiem co dostawałyśmy na praktykach:
-Przede wszystkim duuuużo słodyczy Torty, ciasta(nieraz samodzielnie upieczone przez pacjentki, które po powrocie do zdrowia odwiedzały nas z blachą pysznej szarlotki), bombonierki(najpowszechni ejsza to Merci), cukierki itp itd.
KAWA - to się przydaje zawsze
-Kwiaty - owszem, jednak ze względów higienicznych zabronione jest trzymanie kwiatów ciętych na oddziałach, dlatego zazwyczaj któraś z "sióstr" zabierała bukiet do domu. Jest to o tyle kłopotliwe, że w przypadku wręczania jednego bukietu dla całego zespołu pielęgniarek, nie wiadomo jak się nim później "podzielić"
-Kosmetyki typu tusz do rzęs czy błyszczyk - owszem, ale wówczas powstaje problem jak wyżej. Więc albo po błyszczyku dla każdej pielęgniarki, albo dla tej jednej, jedynej wybranej po cichaczu do kieszeni, tak żeby inne nie widziały
-Alkohol- bardzo fajny prezent,"powszechnie lubiany", na oddziale, na którym miałam praktyki. A to dlatego, że pielęgniarki często razem robiły sobie wypady po pracy czy to na grilla czy to na domową impreskę i kupno alkoholu miały wówczas z głowy
-Nie spotkałam się z obdarowywaniem pielęgniarek drogimi prezentami typu pobyt w SPA czy wypchaną kopertą

Nawiązując do wypowiedzi Rambo i La-ry: dziewne jest, że porównujecie pracę pielęgniarki z pracą kasjerki... Punkt odpowiedzialności tych zawodów kończy się zdecydowanie gdzie indziej...
Poza tym z własnego doświadczenia wiem, że "prezenty" wręczane są zazwyczaj w dniu wypisu ze szpitala. Są podziękowaniem za opiekę, troskę i zainteresowanie, bo z tym bywa naprawdę różnie...
Żadna pielęgniarka z góry nie zakłada: "Tym pacjentem będę się opiekowała bo on wygląda na bogatego i da mi dużo prezentów, a tym to już nie będę bo to biedak i sknera". Przychodząc do pracy każda pielęgniarka wykonuje swój zawód tak jak jest do tego przyzwyczajona. Jedna jest przemiła i przesympatyczna a inna będzie wrednym babsztylem.
Pielęgniarka nie uzależnia jakości swojej pracy od prezentów, które może dostanie, a może nie, bo przecież nie wie jak zachowa się pacjent wychodząc ze szpitala.

Ogólnie mówiąc jeśli chodzi o sam fakt wręczania prezentów, owszem, jest to pewna "tradycja", z którą ciężko jest zerwać. Zarówno pacjenci, jak i personel medyczny przyzwyczaili się do tego.
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 18:18   #15
La-ra
Rozeznanie
 
Avatar La-ra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 628
Wyślij wiadomość przez MSN do La-ra
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Cytat:
Napisane przez Agniesia18 Pokaż wiadomość
Nawiązując do wypowiedzi Rambo i La-ry: dziewne jest, że porównujecie pracę pielęgniarki z pracą kasjerki... Punkt odpowiedzialności tych zawodów kończy się zdecydowanie gdzie indziej...
Tak to już jest, praca jest pracą i ja dla każdej mam szacunek. Taki sam dla Pani sprzątającej jak i dla pana doktora jakiegokolwiek, jeśli wykonują ją w rzetelny sposób. Nikt pielęgniarek i lekarzy do zawodu siłą nie wciąga, (choć był jeden co to chciał)
Cytat:
Poza tym z własnego doświadczenia wiem, że "prezenty" wręczane są zazwyczaj w dniu wypisu ze szpitala. Są podziękowaniem za opiekę, troskę i zainteresowanie, bo z tym bywa naprawdę różnie...
Rzeczywiście z tym bywa różnie i to świadczy jedynie o złym zarządzaniu w szpitalach, które w większości są dalej przekonane, że to pacjent jest dla nich a nie na odwrót.
Cytat:
Przychodząc do pracy każda pielęgniarka wykonuje swój zawód tak jak jest do tego przyzwyczajona. Jedna jest przemiła i przesympatyczna a inna będzie wrednym babsztylem.
Wredny babsztyl powinien zatem posiedziec na zasiłku dla bezrobotnych przez kilka miesięcy albo pójść do innej pracy, np prace porządkowe, może zaczął by szanować swoje zajęcie
Cytat:
Pielęgniarka nie uzależnia jakości swojej pracy od prezentów, które może dostanie, a może nie, bo przecież nie wie jak zachowa się pacjent wychodząc ze szpitala.
Właśnie! Problem w tym, że co do jakości pracy pielęgniarki to właśnie pielęgniarka ma decydujące zdanie, dlatego tak z tą jakością różnie Dlaczego w prywatnych przedsiębiorstwach pracownicy do wszystkich klientów się uśmiechają, są mili i nie pozwoliliby sobie na jakieś "wredności"? Ano właśnie dlatego, że od jakości ich pracy jest uzależnione to czy będą ją wogóle mieli.

Cytat:
Ogólnie mówiąc jeśli chodzi o sam fakt wręczania prezentów, owszem, jest to pewna "tradycja", z którą ciężko jest zerwać. Zarówno pacjenci, jak i personel medyczny przyzwyczaili się do tego.
No i właśnie tu jest problem
La-ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 18:28   #16
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Również uważam, że jakaś dobra kawa i herbata (bo przecież nie wszyscy lubią kawę) oraz jakieś słodkości zupełnie wystarczą. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że cały personel był dla Ciebie przychylny, więc obdarowywanie kogoś indywidualnie odpada.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 19:36   #17
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Mnie zwyczaj obdarowywania pielęgniarek też się nie podoba. Mnie się to wydaje niepoważne - dziękować komuś prezentami za jego pracę.
Kiedy byłam bardzo wdzięczna - zadowolona z opieki (przy/po porodzie) to podziękowałam serdecznie i tyle.
Jeśli ktoś jednak uważa, że musi dziękować prezentami - niech to robi. Jeśli pielęgniarki przyjmują te prezenty ....

Wiem, że wielokrotnie zdarza się tak, że prezenty pielęgniarkom przynosi się nie PO pobycie w szpitalu ale W TRAKCIE czy przy przyjęciu - aby taką dobrą opiekę mieć.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 19:38   #18
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Ale drogie alkohole, zniżki do drogich sklepów czy weekendy w spa to przesada.
A gdzie takie prezenty dają?
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:35   #19
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119 Pokaż wiadomość
A gdzie takie prezenty dają?
Niestety nie w Białymstoku... :beczy:
A szkoda, bo chętnie bym się zrelaksowała w jakimś ekskluzywnym SPA
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 20:50   #20
anabellla
Raczkowanie
 
Avatar anabellla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

a ja rozumiem autorke topiku,miałam doczynienia wiele razy z naszą rodzimą opieką medyczną i wiem jak jest i jak sie tam trakuje ludzi, więc każdy gest i każda chęc pomocy sprawia naprawde poczucie wzięczności, i więc jeżeli chodzi o osobiste podziękowanie to jestem za,bombonierka czy dobra kawa naprawde wystarczy
__________________
Wróbelek to mała ptaszyna,
Wrobelek istota niewielka,
On brzydką stonogę pochłania,
Lecz nikt nie pokochał wróbelka,
Więc wołam: Dlaczego nikt nie pamięta,
Że wróbelek do druh nasz szczery
Kochajcie wróbelka dziewczęta,
Kochajcie do jasnej cholery...
anabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:55   #21
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

dobra, kasuje, nie ebde urazala pielegniarek, ale u nas akurat oprocz mnie w czasie mojego pobytu zle potraktowaly
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:57   #22
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

mysle ze zamiast bombonierki upiecz jakies pyszne ciasto no albo ewentualnie kup
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 14:20   #23
motyleczek
Raczkowanie
 
Avatar motyleczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 190
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Powiem tak: z tradycja PRL ,to nie ma w ogole powiazania.

Ja z tego szpitala wyjezdzalam na łozku w stanie lezacym, i w dodatku "na szybcika" nie mialam okazji nikomu podziekowac, tak od siebie, a tym bardziej przejsc sie po oddziale..

Pielegniarki te naprawde otaczaly mnie opieka, zwlaszcza trzy z nich. Jak mialy chwilke wpadaly do mnie, pogadac... Pomagaly mi rowniez podniesc sie z "dolka" jaki mialam po tym wypadku, wiec naprawde zajmowaly sie mna "ponadprogramowo" oprocz pracy ktora powinny wykonywac..
Napisalam ze tata "podziekowal" a teraz chce na prawde z calego serce JA podziekowac...zwlaszcza jednej z nich..
Bombonierka ok. Tylko zastanawialam sie czy cos innego sprawiloby radosc, Maly upominek, ktory bedzie im przypominal o mnie i mojej wdziecznosci) Czy jakas karteczka ladna, ..
No nie wiem...

a tak namarginesie: tez nie jestem za takimi "lapowkami" . Bo tak nie powinno byc. Ale mogły zrobic swoja prace i koniec, a były dla mnie wielka podpora, z wielka zyczliwoscia z dobrego serca.
Wiec nie uogolniajmy

czekam moze jeszcze na inne pomysly, oprocz wyzej wymienionych takich bardziej,hmm niekonwecjonalnych
a ciasto :tak: dobra mysl ale ja chcialam cos wiecej...
__________________
"Bo miłość nie polega na tym, by stać nieruchomo jak pustynia, ani hulać po świecie jak wiatr, ani patrzeć na wszystko z daleka (..)"
--Paulo Coleho--



Edytowane przez motyleczek
Czas edycji: 2008-11-25 o 13:07 Powód: lit
motyleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 14:23   #24
motyleczek
Raczkowanie
 
Avatar motyleczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 190
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

AHA! i dziekuje bardzo wszystkim pomocnym dłoniom czy tez pomyslom

i nie traktujcie pielegniarek "bezosobowo" czy tez nie wrzucajcie ich do jednego koszyka..
__________________
"Bo miłość nie polega na tym, by stać nieruchomo jak pustynia, ani hulać po świecie jak wiatr, ani patrzeć na wszystko z daleka (..)"
--Paulo Coleho--



Edytowane przez motyleczek
Czas edycji: 2008-11-25 o 13:09 Powód: lit
motyleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 15:03   #25
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

ja kupiłabym kwiaty i bombonierkę. lub upiekłabym wlasnoręcznie ciasto

i nie uważam, że wręczanie pielęgniarkom/lekarzom prezentów w podziękowaniu to coś złego, wręcz przeciwnie.
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 16:08   #26
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Co na prezent dla pielęgniarek..??

Myślę, że jakieś ciasto to świetny pomysł. Praktycznie każdy je lubi i jest to miły gest ze strony pacjenta.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.