Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 22:44   #2911
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez AnitaSuska Pokaż wiadomość
Elu ja tez nie licze na rodzine..potrafie liczyc i licze na siebie,ale moi rodzice na pewno kupia Mackowi konia na biegunach(oni zawsze szaleja)wozek np chcieli kupic na spolka z tesciami,ale tamci nic nie proponowali,wiec moi dali kase na calosc....reszta rodziny nie wiem,ne penwo bedzie im szkoda kasy jak zawsze..nie wnikam w to..ale wiesz nie chce kupic np samochodu i ktos np przyniesie drugi,chyba wybijemy wtedy sciane do sasiadow,zeby powiekszyc mieszkanie i wrzucic zabawkia grawer chodzi o np imie na zamowienie

a roczek bardzo przezywam i juz ucze Macka dmuchac,bo on wszystko nasladuje co ja roie aparatem gebowymhehehe macha jezyczkiem,klaska razem z nami,tanczy na lala i spiewa sobie sam..
myślałam ze wy chcecie kupic taki symboliczny, gustowny prezent a rodzina zabawki.
My nawet nie myslimy o rodzinie Na wózek moja mama chciała się składac, ale nie miała z kim wiec spasowała i kupilismy sami.

A sztućce mozesz poźniej dac do grawera, albo kup łyzeczkę srebrną taką klasyczną i wygraweruj:
http://allegro.pl/item267124938_cudo...do_cukru_.html
http://allegro.pl/item265457631_wspa...atis_graw.html

ja zastanawiam sie jaki torcicho Jasiowi upiec?? Bo stane na wysokości zadania i upieke sama mysle nad dekoracją.

Colin jaki facet!!! jakie miny strzela Schatzsi nie masz suwaczka, ile ma Colin?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 22:45   #2912
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

I ostatnie

Edytowane przez schatzsi
Czas edycji: 2007-11-22 o 21:28
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 22:51   #2913
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Co do prezentu na roczek,to my planujemy kupić Colinowi tylko jakąs zabawkę.
Nie kupuje sztućcy(bo już mam,dostałam w prezencie z ubezpieczalni na urodzenie Colina), ramek z odciskami stópek też nie(bo robiłam zaraz bo urodzeniu)
Na pamiątke Colin też ma, grawerowanego srebrnego smoczka(ze szkatułką do której chowa się pukla włosów,lub pierwszego ząbka)
Tak więć limit pamiątek,wyczerpany
Elu jutro Colin kończy 11 miesięcy.
Marti zapomniałam wcześniej pisać,Laura jako spineczkowa dama
Pooglądałam troszkę zdjęć i naprawde wszystkie nasze dzieci są super.
EDIT:
Dodam jeszcze kilka fotek, z ulubionej zabawy Colina(wchodzenie do szuflady i wywalanie z niej wszystkiego)

Edytowane przez schatzsi
Czas edycji: 2007-11-22 o 21:28
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:09   #2914
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Elu te pchacze i rowerki drewniane sa tutaj w ogromnej ilosci w sprzedazy. I w domach widuje sie takie, a nie plastikowe, wiec specjalnie daleko szukac nie trzeba np.

koniki
http://www.houtenspeelgoedmarkt.nl/h...rden-c-74.html
rowerki
http://www.houtenspeelgoedmarkt.nl/l...7c8d7878bc3f5c
pchacze
http://www.houtenspeelgoedmarkt.nl/l...rren-c-84.html
garaze
http://www.houtenspeelgoedmarkt.nl/p...ages-c-79.html
domki dla lalek
http://www.houtenspeelgoedmarkt.nl/p...izen-c-72.html
inne
http://www.houtenspeelgoedmarkt.nl/s...rsen-c-80.html
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 07:24   #2915
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Tutaj w de,też jest moda na te drwniane rowerki i labirynty.Prakytycznie każde dziecko ma taki,ja kupoweać nie musze, bo dostaniemy taki po kuzynce Colina.
EDIT:
Kamila pytałas się o kiwi,czy podajemy dzieciaczkom.Ja Colinowi podaje kiwi od lata,lubi bardzo i tez nic mu po nim nie jest.
Naj naj naj lepszego dla Tosi z okazji ukończenia 11 miesiąca

Edytowane przez schatzsi
Czas edycji: 2007-11-13 o 10:07
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 09:48   #2916
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Wikunia dziękuje za pochwały Włoski rosną szybciutko i od jakiegoś czasu fajnie się wykręcają tylko na zdjęciach mało to widać (poza 1-szym). Grzywkę staram się podpinać, ale mojemu dziecku niespecjalnie to się podoba.

Schatzsi, Rzabbo, fajnie, że się odezwałyście. Ja dalej mam zalegości z czytaniem, tak podczytuję piąte przez dziesiąte z doskoku.

Marti, może trudno w to w dzisiejszych czasach uwierzyć, ale nie mam GG. Odinstalowałam je celowo, bo zauważyłam, ze nie potrafię myśleć racjonalnie i jak już zacznę się rozpisywać to nici z roboty. Tak więc ukarałam sama siebie

Olif, kilka stron wcześniej pytalaś o dobry krem. Ja niedawno mialam koszmarnie przesuszoną skórę no i odkryłam krem Wiktorii. Kupiłam jej intensywnie nawilżający krem Nivea i sama zaczęłam smarować nim twarz. Po tygodniu skóra wróciła do normy czego nie potrafiły zrobić inne kremy (nie mam tych z górnej półki) ani maseczki. Spróbuj. Jak nie podziała to będziesz mogła smarować nóżki dziecku tak jak ja to robię ; na nóżki dla dziecka i na twarz dla mnie. Dla mnie to kosmetyczne odkrycie tego roku. No i zdrówka dziewczyno, trzymaj się dzielnie.

Wiecie, ja miałam takiego fajnego drewnianego konika na biegunach. Pamiętam, że bardzo go lubiłam. Potem trafił do moich siostrzenic i zmarnował się jak wszystko. Przez 30 lat korniki go nie zjadły a im wystarczył jeden sezon. Może jestem wstrętna, ale nie mogę patrzeć kiedy dzieci tak nic nie szanują i wszystko idzie na zmarnowanie. Poprosiłam nawet moją siostrzenicę żeby oddała Wiktorii moją ulubioną lalkę, bo ta zamiast być ich pupilką poniewierała się po podwórku. Przesadzam?
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 09:53   #2917
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez schatzsi Pokaż wiadomość
Elu jutro Colin kończy 11 miesięcy.
no to baaardzo sprytny chłopczyk!
No i moc buziaków dla Tosi i Colina !!! z zyczeniami wielu nowych odkryć w kolejnym miesiącu 1 roczku!!

Kasia, cudowne są te zabawki Zapisałam sobie te krowę, tesc jest stolarzem, więc moze coś zmajstruje podobnego. Szkoda ze u nas tak mało zabawek tego typu na allegro tylko VOILA i BOIKIDO.

Zdjęcie Jasia w szlafroczku z ikeii

Edytowane przez 1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Czas edycji: 2007-11-13 o 10:33
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 11:22   #2918
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Colin rzeczywiscie duzy chlopczyk i jaki rozesmiany!

Maszko widac te loki, widac! Super wloski ma Wiktoria!

Jas ma na zdjeciu bardzo niewinna minke. Ale to pewnie pozory, bo on sobie wlasnie kombinowal, jak by tu np. zejsc z lozka czy z pralki))

Elu mysle, ze cena drewnianych zabawek zniecheca producentow do zdobywania polskiego rynku. Chociaz jak czasem ogladam, co pokazujecie, to za plastikowe rzeczy tez sie strasznie duzo placi...To raczej jednak moda- na naturalne tworzywa, na cos, co wyglada staromodnie, 'porzadnie'. W PL chyba trend jest inny- ze wszystko ma byc nowoczesne, praktyczne, lekkie itd. Mylam dzis krzeselko Niny i mi sie przypomnialo, ze czestym argumentem Polek przemawiajacym za krzeselkiem plastikowym jest wlasnie latwosc utrzymania w higienie. Tymczasem drewniane mebelki/ zabawki przeciez nie sa wykonane z surowego drewna, przeciwnie- da sie je tak samo na mokro myc, jak reszte. Ja nie widze zadnej roznicy poza wizualna/ stylistyczna, a to juz kwestia, co kto lubi li tylko, a nie, co jest lepsze, bo praktyczniejsze.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:43   #2919
Olif
Raczkowanie
 
Avatar Olif
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 441
GG do Olif
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez maszka66 Pokaż wiadomość

Olif, kilka stron wcześniej pytalaś o dobry krem. Ja niedawno mialam koszmarnie przesuszoną skórę no i odkryłam krem Wiktorii. Kupiłam jej intensywnie nawilżający krem Nivea i sama zaczęłam smarować nim twarz. Po tygodniu skóra wróciła do normy czego nie potrafiły zrobić inne kremy (nie mam tych z górnej półki) ani maseczki. Spróbuj. Jak nie podziała to będziesz mogła smarować nóżki dziecku tak jak ja to robię ; na nóżki dla dziecka i na twarz dla mnie. Dla mnie to kosmetyczne odkrycie tego roku. No i zdrówka dziewczyno, trzymaj się dzielnie.
Dzięki Maszko, na zimę z moją twarzą dzieje się coś strasznego, ciągnie, piecze i jest koszmarnie wysuszona, tez mnie nie stac na "górną półkę", chętnie skorzystam z Twojej rady, jak sie nie sprawdzi dla mnie - ma kto skorzystac.



Dzięki dziewczyny za zyczenia zdrowka
Szczerze mowiąc nie zdawalam sobie sprawy z tego ze tak wiele osob cierpi na ta chorobę.
Rzabbo bądz dzielna!

Witaj Schatzi, Coli wyrosł ze hej
Olif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:48   #2920
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez kasia191273 Pokaż wiadomość
Jas ma na zdjeciu bardzo niewinna minke. Ale to pewnie pozory, bo on sobie wlasnie kombinowal, jak by tu np. zejsc z lozka czy z pralki)).
siedzial na szafce w łazience, w rączce ma moją maszynkę do golenia i kombinował na co by ja wymienic. Zdjęć psryknelismy kilka n tej szace i w rączce jest maszynka, pozniej kaczuszka, krem po oczy

Cytat:
Elu
Cytat:
mysle, ze cena drewnianych zabawek zniecheca producentow do zdobywania polskiego rynku.
no ja krzesło tez mam plastikowe i łatwośc mycia to był tez argument
Nie mam absolutnie nic przeciwko krzeslom drewanianym, moze zalezy jeszcze z jakiego są drewna wykonane. My nasze zawsze zabieramy z sobą i nie przejmuje sie ze w bagazniku się zarysuje, zadrapie, pobrudzi... drewno jakie by nie było jest bardziej podatne na takie uszkodzenia. Poza tym mniejszy ból jak uszkodzi się krzesło za 50zł czy za 300zł
Pewnie zeby wyrobic sobie zdanie na temat krzeseł należaloby przetestować ich kilka. Nasze tanie, palstikowe, ikeowe, bez kolorków a jednak słuzy bez zarzutu... moze dlatego ze nie mam wlasnie porownania w uzytowaniu innych.

A co do zabawek to masz rację. W Polsce jest plastikowy trynd, na wiekszości robi wrazenie FP, Little T..
Polska nie dawno wyszła z takich prymitywnych zabawek i dlatego pewnie kroluje kolorowy plastik. I co chwilę słychac ze kolejna firma wycofuje serie zabawek bo szkodliwe.
A ja uwazam ze drewno jest ponadczasowe i fajniejsze od plastiku.


Jasio znów spi juz 3 godziny
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:03   #2921
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;5772292]no to baaardzo sprytny chłopczyk!
No i moc buziaków dla Tosi i Colina !!! z zyczeniami wielu nowych odkryć w kolejnym miesiącu 1 roczku!!

Kasia, cudowne są te zabawki Zapisałam sobie te krowę, tesc jest stolarzem, więc moze coś zmajstruje podobnego. Szkoda ze u nas tak mało zabawek tego typu na allegro tylko VOILA i BOIKIDO.

Zdjęcie Jasia w szlafroczku z ikeii[/quote]

MOC NAJSZCZERSZYCH BUZIAKÓW DLA ANTONII I COLINA


Ja TŻ pokazałam krowę z linków od kasi to stwierdziła, ze...potrafi taką zrobić...tylko czasu nie ma ale filozofia żadna. Gdyby żył mojej ŚP. dziadek to na 100% by jej taką zrobił. Na pierwsze urodziny każdy wnuczek dostał od niego ręcznie robiony prezent! Moja kuzynka taki malutki taborecik - zydelek (coś jak dawno temu się na tym siadało do dojenia krów - specyficzny kształt) tylko z oparciem, moja siostra kołyskę dla lalek (o! muszę ją wycyganić dla Laury), mój kuzyn konika na kółeczkach a ja miałam własną huśtawkę ale oczywiście to samo co u maszki - pożyczone rodzinie, nieszanowane i zniszczyli...Moja Julia wogóle zabawek nie niszczyła więc nazbierało się tego tyle, ze nie mam miejsca na upychanie nowych - na nowy domek Laura odziedziczy więc sporą tego część. Na wiosnę robiłyśmy przegląd i wyrzuciłyśmy...3 reklamówki tych najbrzydszych, najmniej dotykanych pluszaków do kontenera PCK a i tak było nam strasznie ich szkoda...Inne dzieci mają rotację naturalną, coś złamią, urwą, zepsują to się wyrzuca i dostają nową - u nas niestety się Julii kupowało lub dostawała i tylko 3 zabawki uległy zniszczeniu przez odwiedzające ją na dodatek dzieci! A ostatnio Laura bawiła się telefonem po Julce takim na kółeczkach, s dźwiękami i mój sirpeta teść na to wszedł! Oczywiście złamał 2 kółeczka i sterczą druty - trzeba wyrzucić a szkoda bo mała fajnie się nim bawiła....

Colin to jest do ciebie schatzsi podobny - choć nie znamy twojego TŻ to widzę w nim ciebie! Mały śmieszek, zdjęcia jak pcha wózek są super! A zabawa w wywalanie z szafek to chyba etap u wszystkich naszych forumowych maluchów. ja wczoraj przeżyłam koszmar jak zajęłam się Julką - patrzę a Laura opróżniła całą dolna półkę z jej rzeczami...oj było co układać!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 12:26   #2922
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

zyczenia dla Toski, Colina i Czarka Siasiek!!! Tej ostatniej tez tu wieki nie bylo...Ktos cos wie?
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:28   #2923
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Jasiek super minkę zrobił, takie niewiniątko
Schatzsi - Colin to juz nieźle bryka po szufladach , mi też jak Arance wydaje się,że do Ciebie podobny

Od dwóch dni znowu mamy alarmy nocne, ale znam ju z przyczynę - Anielce wychodzą cztery zęby naraz górne jedynki i dwójki, koszmar.
Fajne rzeczy są w tchibo :

www.tchibo.de
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:30   #2924
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Ja też mam zaległości z czytaniem

Na szczęście teściowa już w niedziele wylatuje, to może będę miała ciut więcej czasu i spokoju

Olif a wcześniej leczyłas się farmakologicznie?
U mnie pierwszy raz zdiagnozowano depresję jakies 13 lat temu ale wtedy tylko do psychologa chodziłam, niestety niezbyt długo bo to kosztowne było. A potem tylko doraźnie brałam jakieś leki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:18   #2925
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Wszystkiego NAJ NAJ dla Colina i Czarusia (ktory nawiasem mowiac cos sie juz u nas nie pojawia - a szkoa!!).

Schatzsi Colin super!!! Antonowka sie do niego usmiechala (zjecie w wannie) bardzo zawstydzona A w Twoich czapkach jest bardzo do Ciebie podobny. Fotki w wozku dla lalek, szfladzie i zbankami - fantastyczne!!!

Marti Lurka bardzo kobieca w spineczce i strasznie mi sie podoba w zimowej czapce.

Elu z Jasia niezly mnich. Fajny ten szlafrok, ja chce kupic w H&M.

Reszte napisze pozniej, bo Antonowka mi pada i chyba ja spac poloze.

Ok. Spi.

Co do prezentow, to ja chyba kupie stucce, bo nie mamy. Jeden prezent Antonia juz dostala. Od moich rodzicow pieniadze, za ktore my kupilismy wreszcie fotelik do auta. Römer Sefefix plus, zdecydowalismy sie na RÖmer, bo Maxi Cosi maja bardzo marne obicie, ktore stasznie szybko sie meszy. No i w testach ADAC Römer wypada lepiej niz Maxi cosi.

Zabawki - ja uwielbiam drweniane zabawki dla dzieci, nietety ich cena jest czasem szokujaca, jak na zwykla zabawke, ktora posluzy gora kilka miesiecy. Napewno kupie kiedys Antonowce drewniany domek dla lalek. Narazie mamy kilka gryzaczkow, koraliki, przywieszki i klocki z drewna. Chcialam drewniany wozek pchacz, ale cena ok. 130 euro, mnie powalila i stwiedzilam, ze chyba lekka przesada, mimio iz pewnie Antonowka balwila by sie nim spokojnie do 7-8mych urodzin. Ale jakos ciezko mi wydac tyle pieniedzy na zwykly wozek.

Spanie - Antonowka sobie teraz upodobala spanie w naszym lozku. Co mnie przeraza, bo normalnie wlasnie teraz wszyscy oduczaja dzieci od tego, a moje sie wlasnie uczy!!! Wrrr....

1sze urodziny Tosi spedzimy w podrozy. Dokladnie 13tego lecimy na swieta do Polski, czyli swietujemy na ziemii i w powietrzu. Chyba zaprosze najblizszych na kawe i ciasto w niedziele przed wyjazdem (innego wyjscia nie mamy).

A to Antonia w dniu, w ktorym konczy 11miesiecy a zaczyna 12!!! To juz ostatnie mini urodzinki przed roczkiem.

1. Poranek na dywanie
2. A ty ty!!!
3. Z pchaczem
4. Moja ulubiona zabawa - co tam jest ciekawego??
5. Po obiedzie
6. Zlapalam zajaca
cd. nastapi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6855.JPG (61,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6861.JPG (60,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6867.JPG (57,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6874.JPG (51,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6887.JPG (59,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6893.JPG (53,2 KB, 32 załadowań)
__________________
Antonia 13.12.2006

Edytowane przez kamilka23
Czas edycji: 2007-11-13 o 13:47 Powód: dopisek
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:50   #2926
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

cd.

7. Cwaniara w lozeczku
8. Walka z osmiornica
9. Sitko
10. Zrzucilam wszytskie koleczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6882.JPG (56,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6909.JPG (54,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6903.JPG (58,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6912.JPG (62,6 KB, 26 załadowań)
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 16:07   #2927
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Wszystkiego naj dla Tosi, Colina i Czarka!!!!!!

Spineczkowo - zimowa Laura swietna!
Ale Colin duży . Tak dawno go nie widzieliśmy! Super chłopak.
Jaś jak zwykle kombinator!
Antonówka jak zwykle odlotowa.
Fibian łącze się w bólu. Przedwczoraj była wspaniała noc! Olaf obudził sie 2 razy wiec myślałam ze to juz koniec ale to tylko była przerwa. Dzisiaj znowu jazda w nocy i cały dzień cos buzi. Znowu ida jakies ząbki.
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 16:14   #2928
AnitaSuska
Zadomowienie
 
Avatar AnitaSuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 263
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Przede wszystkim wielkie buziaczki z okazji ukonczenia 11 miesiecy dla Tosi i Czarusia Colinek juz na jutro tez cmokaski

Schatzsi ale z niego facet fajny rosniema duzo zabawnych fotek,z butla(Maciek tez pieje do butelek po piwie)w czapakcha,rozlozony na kanapie

Jas swietnie wyglada jako krasnalekElu mysle o czyms gustowym na roczek,ale to czas swiat,wiec i pod choinke tez..wiec tych prezentow sie nazbiera od nas,na roczek chce cos fajnego na pamiatke,a pod choinke cos na teraz do zabawy..

Kasiu zabawki swietne,ja tez mialam duzo fjanych zabawek robionych przez moujego tate,wujka..tata w ogole jest majster od wszystkiego potrafi zrobic wszystko ,wszedzie i zawsze o kazdej porze..wiec robil mi najrozniejsze cuda,a jest samoukiem..moze podsune mu pomysl z krowabo bardzocmi do gustu przypadla..a Elu widzialam tez losia ,wiem ze lubisz

Antonowka sliczna,wystrojona i rozkoszna grzebiaca w poleczkach

Dziewczyny macie ochote wyslac mezow i TZtow na warsztaty??moze maja ochote??zapytajcie ??
wiecej dla zainteresowanych pozniej,bo musze spadac
__________________
Dziecko jest miłością, która stała się widzialna

http://b1.lilypie.com/Vk1Lp1.png
AnitaSuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 16:56   #2929
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez AnitaSuska Pokaż wiadomość
..a Elu widzialam tez losia ,wiem ze lubisz
Gdzie??! Dawaj pręciutko linka!!
A o jakie warsztaty chodzi?

Zobaczcie jakie kubusiowe rajstopki http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...1.2.1&pr=24523

Pętla jeszcze: http://www.swiat-zabawek.pl/index.ph...tla-motoryczna chyba niedroga? Ktos pamieta cene z ikeii?

Nie wiem co z moim dzieckiem się dzieje, ale znów spi... 1,5godz
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 17:21   #2930
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

hej
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA DLA TOSI COLINKA I CZARUSIA

Schatzsi ale z Colina sie mezczyzna zrobil!!i rzeczywiscie urode odziedziczyl pomamusi a wszystkie wiemy ze mial co dziedziczyc

maszko wiec musimy w jakis inny sposob sie pokomunikowaczawsze mamy forumowe PWchoc ja wole wymiane zdan no ale jak nie ma innej mozliwosci to dobre i to

Elu Jasio przeslodki w tym szlafroczku.super sie komponuja barwy z jego karnacjai ciemnymi slepiami.

Kasi zgadzam sie z Toba.ja mam drewniane krzeselko i nie mam zadnego problemu z utrzymaniem go w czystosci.

Kamilko Tsia cudna jak zawszezdjecie w lozeczku zawodowe

A slszalyscie o tej aferze z zabawkami bodajrze japonskimi co mialy jakies tam koraliki ijak dziecko polizalo to substancja ktora byly pomalowane dzialala jak ekstaza i dzieci do szpitali potrafialy.osobicscie tego w tv nie widzialam ale moja mama mowila,

a moja Laura teraz spipadla bo zalatwialam sprawy dzis(nic nie zalatwilam)i wrocilam do domu o 17 i padla:/ciekawe o ktorej pojdzie na noc spac:/
a wczoraj zapomnialam napisac ze moja kuzyna urodzila coreczke Oliwke i Laura ma siostrzycze cioteczna z jednego rocznika
w sobote rano jade z Laura i babcia malej do Warszawy na chrzciny Laury kuzynki od strony jej ojca.kupilam jej zlote kolczyki-moga byc??chcialam bransoletke ale cena mnie sciela z nog 250-270zla za kolczyki dalam 110 a kiedys jej sie napewno przydadza.chcialam te sztyftowe ale Pani w sklepie poradzila mi z takimi zapieciami, ktorych dziecko za chiny samo nie sciagnie.mozesa bardziej dorosle ale kto powiedzial ze musi je nosic teraz jtymbardziej ze nie ma uszek przebitych i nie wiem czy wogole sa takie plany(a moze zle zrobilam??)

EDIT bylam z mala u jej dziadkow rozpakowalam wlasnie torbe i patrze a tam reklamowka.pewnie babcia kupila wnuczce 4 pary rajstopek i2 pary skarpetek i zwyczajnie podrzucila
jedne takie ladne szare z paseczkami nadawalyby sie dla chlopcow.jakby ktoras chciala to zrobie fotki i kupie jakby sie podobaly bo wiem ze z chlopiecymi to ciezko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM_3329.jpg (108,3 KB, 48 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:50   #2931
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Elu Asia ma takie kubusiowe rajstopki i jakościowo super, a pętla z Ikei 29,90zł
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:51   #2932
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

wsyzstkiego najlepsyego dla CZarka i Colinka duzo zdrowka!!!!:j upi:
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:55   #2933
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

marti -kolczyki super! Sama szukam czegoś takiego moim dziewczynom - żeby zapiecie było właśnie tego typu. Bo Julia jak miała sztyfty to ciągle zatyczki gubiła a jak sie złota gubiła to wiecie jak to jest - żal....

Antosia super - ma fajne kolorystycznie ubranka! Ta bluzka w rózowo-brązowe-białe paski strasznie mi się podoba! Reasumując 13 grudnia będzie mieć dziewczyna odlotowe urodziny!!!!

No właśnie...co się dzieje z
Siasiek??
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:05   #2934
AnitaSuska
Zadomowienie
 
Avatar AnitaSuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 263
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Elu proszę tylko nie podali miejsca i terminu szkoda ,bo mozna by niektorych wyslac:

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MEZCZYZN

Kurs jest dwudniowy i obejmuje nastepujace zagadnienia:



DZIEN PIERWSZY

1. JAK WYKONAC KOSTKI LODU
Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacja.


2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH?
Dyskusja.


3. RÓZNICE POMIEDZY KOSZEM NA PRANIE A PODLOGA
Cwiczenia praktyczne z pomoca zdjec i wykresów.


4. NACZYNIA I SZTUCCE: CZY LEWITUJA, SAMODZIELNIE KIERUJAC SIE DO
ZMYWARKI ALBO ZLEWU?
Debata panelowa z udzialem ekspertów.

5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA
Linia pomocy i grupy wsparcia.

6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY
Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we wlasciwych
miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego
pokrzykiwania.

7. ZAPAMIETYWANIE WAZNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓZNIENIA
Pamietaj o zabraniu wlasnego kalendarza lub telefonu komórkowego.




DZIEN DRUGI


1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ?
Dyskusja w grupach i cwiczenia praktyczne

2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROZNE DLA ZDROWIA
Prezentacja PowerPoint.

3. PRAWDZIWI MEZCZYZNI PYTAJA O KIERUNEK, KIEDY SIE ZGUBIA.
Wspomnienia tych, którzy przezyli.

4. CZY MOZNA SIEDZIEC CICHO, GDY ONA PROWADZI
Gra na symulatorze.


5. DOROSLE ZYCIE - PODSTAWOWE RÓZNICE POMIEDZY TWOJA MATKA A TWOJA PARTNERKA
Cwiczenia praktyczne i odgrywanie ról.


6. JAK BYC IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH Cwiczenia relaksacyjne,
medytacja i techniki oddechowe.


7. TECHNIKI PRZEZYCIA - JAK ZYC, BEDAC CALY CZAS W BLEDZIE
Dostepni indywidualni psychoterapeuci.


8. CHOINKA - CZY MUSI STAC DO WIELKANOCY - telekonferencja z udzialem
Swietego Mikolaja
__________________
Dziecko jest miłością, która stała się widzialna

http://b1.lilypie.com/Vk1Lp1.png
AnitaSuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:12   #2935
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

hehe, dobre! Mysle, ze z naszych postow na ten temat tez daloby sie program kursu zmontowac))
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:25   #2936
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Anitko.... ale tak sobie myślę, ze w celu w miarę dostatecznego opanowania teorii podanej w warsztatach to musiałyby one trwać ze 2 tygodnie....
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło

Edytowane przez Aranka
Czas edycji: 2007-11-13 o 18:50
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:44   #2937
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Chyba się komuś coś pomyliło....


http://www.allegro.pl/item269359321_...i_rozm_20.html
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:57   #2938
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Najlepsze życzenia dla Jubilatów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:57   #2939
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Hej kobietki
Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów Antoni, Colina i Czarka
Anitko dobre, dobre
Schatzsi miło cię widzieć po dłuższej nieobecności, a Colin jest odzwierciedleniem mamusi
Olif, Rzabbo gorące buziaki dla was i waszych dziewczynek
Simono gratuluję kolejnego zęba, widzisz, zęby zaczęły Tami iść znacznie później niż Asi, a ma ich 8, a Asia ma 6. A w sprawie pracy to życzę ci aby trafiła ci się ta najlepsza dla ciebie opcja
Maszko Wiki ma superaśne długie włosy no i potwierdzam jesteś podobna do taty
Garnuszki to nieźle wam idzie z odzwyczajaniem od smoczka, oby tak dalej
Fibian ty też się trzymaj, ja listopad nazywam miesiącem świeczki, okropny jest (pomimo iż w tym m-cu mam urodziny) i chciałabym aby się już skończył
Marti Asia dostała bardzo podobne kolczyki na chrzciny, więc możesz dać taki prezent bez obaw, A Laurze fajnie ze spineczką
Jaś fajnie wygląda w pasiaczku, a Antonówka ma powalające oczęta
A to mój skarbeczek:
1,2 w rajstopkach z kubusiem (natchniona byłam zdjęciami Macia, ale u mnie modelka nie miała ochoty tak ładnie pozować)
3,4 w kombinezonie (Aranko )
5,6 mały bokser
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l1.JPG (91,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l2.JPG (91,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l4.JPG (74,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l5.JPG (65,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l6.JPG (67,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l9.JPG (55,9 KB, 14 załadowań)
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 19:16   #2940
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

zaba - Asia na tym pierwszym zdjęciu z pufą stoi napaluszkach niczym baletnica. Cieszę sie, ze się przydałam w sprawach kombinezonowych - mam nadzieję, ze jesteś zadowolona z wyboru.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.