Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawiamy! II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-25, 11:27   #2491
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

no wiec ustalone: jak sie ta do lepiej dokupic w niedziele, jak nie da to ryzyk fizyk moz ebyc za duzo, a moze byc tez za malo..
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:31   #2492
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Szczerze mi by się nie chciało myśleć o tym żeby jeszcze ciasta dokładać.. Kupuję tyle ile szacuje ze pójdzie i jeśli nie chcę wydawać więcej to trudno.. Ktoś nie zje i będzie żył bez tego kawaleczka ciasta.. U nas rzecz jasna było dużo ciasta jak i wszystkiego.. No ale tak jak pisałam, my tak zawsze mamy

Na rozdanie gościom wiesz ile będzie par, więc wiesz ile tego szykować.
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:56   #2493
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
1. mozna kupic okragle kolka, 2. mozna miec kwadratowe, trojkatne, itp zawieszki
tak, wiem że okrągłe też można zamówić, ale ja chciałabym swój tekst przygotować i sama powycinać. W tym własnie sęk.
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 12:55   #2494
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez angel001 Pokaż wiadomość
tak, wiem że okrągłe też można zamówić, ale ja chciałabym swój tekst przygotować i sama powycinać. W tym własnie sęk.
sa dziurkacze, koszt ok 60zl.. albo poszukaj kogos z dziurkaczem (mi dziewczyna z wizazu wydziurkowala ) biadolilam ze bym chciala ale co to za oszczednosc z dziurkaczem to wyslala mi swoj adres, kazala wyslac wydrukowane, 2dn pozniej odeslala kolka )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 10:26   #2495
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
sa dziurkacze, koszt ok 60zl.. albo poszukaj kogos z dziurkaczem (mi dziewczyna z wizazu wydziurkowala ) biadolilam ze bym chciala ale co to za oszczednosc z dziurkaczem to wyslala mi swoj adres, kazala wyslac wydrukowane, 2dn pozniej odeslala kolka )
Świetnie tylko pozazdrościc a powedz mi jeszcze, jak robilas te zawieszki to usuwałaś oryginalne etykiety z wòdki? Mi Tż mòwi ze wypadaloby.
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 10:47   #2496
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

ah ja kolka mialam na zaproszeniach
na wodce kokardki
a w zyciu sie nie spotkalam ze sciaganymi etykietami z wodki...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 10:48   #2497
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez angel001 Pokaż wiadomość
Świetnie tylko pozazdrościc a powedz mi jeszcze, jak robilas te zawieszki to usuwałaś oryginalne etykiety z wòdki? Mi Tż mòwi ze wypadaloby.
ja bym nie usuwała, jako gość wolę wiedzieć co piję xD
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 10:57   #2498
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ah ja kolka mialam na zaproszeniach
na wodce kokardki
a w zyciu sie nie spotkalam ze sciaganymi etykietami z wodki...
Huh. Moj Tż widac ze niedoswiadczony :p
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 10:58   #2499
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja bym nie usuwała, jako gość wolę wiedzieć co piję xD
Dokładnie.

Szczerze mówiąc jak zobaczyła butelki bez etykiet, to bym pomyślała, że to bimber
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 10:54   #2500
Orange2
Raczkowanie
 
Avatar Orange2
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Opowiem ze swojej strony na czym ja chcę oszczędzić lub już to zrobiłam:

- zaproszenia zrobiłam sama - koszt ok. 50 zaproszeń wyszedł 115 zł (z kartkami, klejami, sznurkami, itp.) z tym, że oprócz zaproszeń będą z tego jeszcze winietki i zawieszki na wódkę (i karteczki na alkohole w karafkach - nalewki, bimber); jakbym podobne zaproszenia zamówiła wyszłoby ok. 4 zł za jedno, winietki z allegro ok. 1 zł za sztukę, więc jakaś tam oszczędność jest (poza tym lubię takie ręczne robótki więc to dla mnie dodatkowa przyjemność

- suknia kupiona używana za 1000zł; będę musiała ją delikatnie skrócić i przerobić, ale myślę, że i tak wyjdzie taniej niż najtańsza nowa salonowa;

- dekoracje w dużej mierze chcę zrobić sama - skupiam się na stylu rustykalnym więc słoiki, koronki, dużo świec, juta, itp. na szczęście wszytko bez problemu dostępne u dekoratorki poproszę tylko o bukiet, wianek i przystrojenie delikatne kościoła, bo tu podejrzewam mogłabym nie mieć czasu a no i oczywiście jakieś małe bukiety na stoły - myślę o gipsówce - a tu może uda się nawet ususzyć własną

- samochód uda się prawdopodobnie pożyczyć od znajomego za jakąś symboliczną stówkę na paliwo i za fatygę

- nie robimy wesela w restauracji, gdzie liczone jest "od osoby" tylko w sali wiejskiej niedaleko mojego miasta; wiadomo, że jest z tym więcej bieganiny, kupowanie każdej drobnostki, ale z doświadczenia rodziny wiem, że da się na tym sporo zaoszczędzić; a sala wydaje mi się naprawdę ładna i wpasuje się w mój rustykalny styl

- póki co nie mamy video, ale zastanawiamy się nad tym, żeby jednak mieć te pół h filmu; jednak tutaj, jeżeli się zdecydujemy, nie będzie to nikt z wyższej półki i latający dron

Nie oszczędzamy natomiast na DJu, który jest polecany z różnych źródeł, Fotografie - gdyż na tym mi mega zależy, garnitur TŻta też nie będzie najtańszy; no i musimy jeszcze zorganizować noclegi dla ok. 40 gości i ich powrót z sali do hotelu więc to nas trochę "zje".


Na czym jeszcze Wam się udaje oszczędzić?
Orange2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 10:59   #2501
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Dołączę do wątku w czerwcu 2017 wyprawiamy slub. Póki co myślę nad zrobieniem samej winietek/rozpiski z układem stołów etc. ale jeszcze nie wiem czy dekoratorka się na to zgodzi Chcemy też kamerzysta i fotografa wiec szukamy z jednej firmy, jest taniej i nie wchodzą sobie w kadr. Plus chcemy wyrzucić słodki stół, który musielibyśmy dokupić bo przy 4 ciepłych posiłkach, owocach i zimnym stole wydaje nam się zbędny.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 11:36   #2502
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

ale to dekoratorka wykonuje dla Ciebie usluge i to ona ma sie dostosowac a nie Ty prosic ją o zdanie
ja poczatkowo mialam wynajeta pania tylko po to zeby ustawila moje dekoracje na sale (sala otwarta od 9 w dniu wesela...)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:49   #2503
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ale to dekoratorka wykonuje dla Ciebie usluge i to ona ma sie dostosowac a nie Ty prosic ją o zdanie
ja poczatkowo mialam wynajeta pania tylko po to zeby ustawila moje dekoracje na sale (sala otwarta od 9 w dniu wesela...)
Dobrze wiedzieć, dzięki Ja dekoratorki właśnie szukam, ale koleżanka mi naopowiadala ze jej odmawiali bo robią wszystko albo nic
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:49   #2504
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

wiadomo ze dla nich to zejscie z ceny... ale no kupujesz usluge dekoracji a papeteria wg mnie to kolejna kategoria..
inna sprawa ze jak ktos znany to po prostu Ci powie ze nie, bo dla Ciebie musi zejsc z ceny, a jak nie Ty to 2-3 inne na ten weekend sie zgłosza...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 18:38   #2505
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Moja oszczędność -kupiłam pudełko na koperty za 3 zł
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:12   #2506
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Ja chciałam zaoszczędzić i zrobiłam sama pudełko na koperty, po czym zapomniałam go dać świadkowi, przeczekało grzecznie całe wesele, stało puste w kantorku
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 20:56   #2507
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

My już po weselu, było cudnie:-D Udało nam się zaoszczędzić na:
-podziękowaniach dla gości, robiłam w całości sama, wyszło ok 1zl za sztuke
-auto wypozyczylismy od prywatnej osoby, nie wiem ile taniej, ale mąż mówi że taniej:-D
-winietki zrobilam sama, za wszystkie wyszlo 30 zł na 60 gości
-nie kupowalismy koszyka na koperty, wzięłam z domu
-obraczki były częściowo z naszego złota, zaoszczedzilismy ok. 300 zł
-kiwaty na podziekowania dla rodziców kupiliśmy w osiedlowej kwiaciarni i wyszlo 300zl za 9 bukietów
-moj bukiet był za 50 zl, też osiedlowa kwiaciarnia, w innej proponowali ceny od 180 w górę
-znaleźliśmy cukiernie, która zrobiła tort identyczny
jak w Sowie 400 zl taniej
-za talerzyk zapłaciliśmy 170 zl, w cenie była: dekoracja sali kwiatami(!), poszewki na krzesła, obrusy itd., napoje gazowane, soki, kawa, herbata - bez limitu, brak korkowego, 4 rodzaje ciasta, mnóstwo jedzenia, które jeszcze mamy zamrożone (slub tydzien temu)
-nie wzięliśmy kamerzysty za 3 tys, kupiliśmy sobie swoją kamere i daliśmy gościom do dyspozycji - efekt to dwugodzinny film z nagranymi życzeniami od gosci, spiewem sto lat na korytarzu hotelu, troche tańców, konkursów - kamera zostaje z nami na lata a my mamy oryginalny filmik z wesela i świetną pamiątkę


Tyle co teraz przyszło mi do glowy;-)
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 14:57   #2508
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Dołączę do wątku w czerwcu 2017 wyprawiamy slub. Póki co myślę nad zrobieniem samej winietek/rozpiski z układem stołów etc. ale jeszcze nie wiem czy dekoratorka się na to zgodzi Chcemy też kamerzysta i fotografa wiec szukamy z jednej firmy, jest taniej i nie wchodzą sobie w kadr. Plus chcemy wyrzucić słodki stół, który musielibyśmy dokupić bo przy 4 ciepłych posiłkach, owocach i zimnym stole wydaje nam się zbędny.
Wesele bez ciasta????? Nie wyobrażam sobie! To raczej żelazny gwóżdż programu. Większość to łasuchy. Ja bym wolała nawet kosztem 1 ciepłego dania

Tym bardziej,że u nas sie rozdaje ciasto. No własnie ile włożyć do pudełka????? Ciągle nie wiem ile zamówić w sumie....
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 15:59   #2509
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

niektorzy robia bez alkoholu, wiec i bez ciast przejdzie...o ile bedzie tort wystarczy

ja nie dawalam ciasta, ale glownie dostawalam 2 kawalki (po 1 na osobe)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 16:21   #2510
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Wesele bez ciasta????? Nie wyobrażam sobie! To raczej żelazny gwóżdż programu. Większość to łasuchy. Ja bym wolała nawet kosztem 1 ciepłego dania

Tym bardziej,że u nas sie rozdaje ciasto. No własnie ile włożyć do pudełka????? Ciągle nie wiem ile zamówić w sumie....
też kocham ciasta
ja dostawałam z tż w pudełku z 5-7 kawałków ciasta
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 19:30   #2511
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Będzie tort i będzie po ciastku na deser wiec ze słodkiego stołu definitywnie rezygnujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 12:56   #2512
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

a to ciasta beda ale slodkiego tolu ktory jest dodatkiem nie bedzie? eh
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 13:38   #2513
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
a to ciasta beda ale slodkiego tolu ktory jest dodatkiem nie bedzie? eh
Będzie tort weselny po kawałku. I po obiedzie każdy dostanie swój talerzyk z kawałkiem szarlotki bo to jest w cenie. Ale nie będziemy dokupowac pater z ciastami czy słodkiego stołu z większą ilością ciast.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 14:08   #2514
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Będzie tort weselny po kawałku. I po obiedzie każdy dostanie swój talerzyk z kawałkiem szarlotki bo to jest w cenie. Ale nie będziemy dokupowac pater z ciastami czy słodkiego stołu z większą ilością ciast.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez uważam, ze to wystarczy. Jesli tort planujecie duzy to tym bardziej, moze beda z niego potem "dokładki" dla chętnych

Na wszystkich weselach na których ostatnio byłam było naprawdę duzo ciast i ogromne torty kilkupiętrowe. Z reguły zostawało sporo ciasta i prawie cały tort. Myśle, ze dobrym wyjściem jest albo jedno albo drugie.

My przy kameralnym przyjęciu pewnie wzielibtsmy mały torcik na po obiedzie, zamiast innego deseru, ale zeby jednak ten tradycyjny uroczysty akcent tortu był
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 19:32   #2515
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Ja jestem łasuch i jako gość nie wyobrażam sobie bez słodkiego podjadania . Dlatego nie zrobię tego moim gościom .Po obiedzie będzie deser nieciastowy (zastanawiam się jeszcze międy jakimś eleganckim ,niedużym musem a lodami.... a może to połączę)
Będzie tort ale nie zostanie bo zamawiam konkretną wielkość na konkretną ilość osob. I będą malutkie babeczki z owocami i kilka rodzajów innych ciast pokrojonych na małe kawałki. no i na wynos...
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 20:31   #2516
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Tort zawsze zostaje, nie każdy go chce jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 20:38   #2517
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Tort zawsze zostaje, nie każdy go chce jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z reguły tak jest, my mieliśmy 3 piętrowy na 80 osób i zostało nam całe pięterko nietknięte, jedno poszło całe i kawałek z drugiego.
A pomysł z tym jednym mniejszym tortem plus piramidka z babeczek niegłupi jest. Pokroić tort dla Młodych, świadków, chrzestnych, rodziców i dziadków,a babeczki dla reszty gości.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 21:07   #2518
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Hmm, ja z kolei się mega zdziwilam, bo u mas na 60 osób zszedł niemal cały tort, też mieliśmy trzy piętra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 21:25   #2519
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

u mnie też cały, jeden mały kawałek do domu zabrałam.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 21:50   #2520
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
A pomysł z tym jednym mniejszym tortem plus piramidka z babeczek niegłupi jest. Pokroić tort dla Młodych, świadków, chrzestnych, rodziców i dziadków,a babeczki dla reszty gości.
IMHO fatalny pomysł Trochę tak jakby PM i "lepszym" gościom dać grzybową, a plebs niech je rosół. I można dyskutować, czy rosół nie jest lepszy, bo grzybów część ludzi nie lubi - wszyscy goście powinni dostawać to samo.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-18 19:10:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.