Czym zajmujecie się zawodowo? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 13:57   #91
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:

Nadziejko dobrze wiedzieć, Twoje doświadczenie bardzo przyda się na tym podforum Mam nadzieję, że będziesz się często udzielać
jesli tylko bede mogla, to chetnie sluze wiedza
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:01   #92
Carmen24
Raczkowanie
 
Avatar Carmen24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

A ja jestem oligofrenopedagogiem, pracuję z dziećmi z głębokim upośledzeniem umysłowym.
Carmen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:39   #93
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

od ponad 2 lat pracuje w małej firmie produkcyjnej na stanowisku specjalista do spraw jakości Produkujemy wiązki do sprzętu AGD. Moja praca to nie tylko papierki, biurko i komputer ale także robienie wzorców, ustawianie procesu produkcyjnego, szkolenie pracowników np. lutowania
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 21:39   #94
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
hej, ja Ciebie pamietam z watku na intymnym, gdzie z pasja opowiadalas o swojej pracy

O,jak milo ze ktos pamietaMoja praca to moja pasja,milosc,jak na razie sens zycia.Jestemw takim momencie ze tlyko praca daje mi satysfakcje w zyciu i nie wyobrazam sobie robic cos innego.Mimo ze jets ciezko-kiepska placa,kiepskie warunki pracy,kiepski szef....Ale zwykle slowo"Dziekuje" z ust pacjenta daje tyle radosci ....
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:03   #95
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Stomatolog- obalam mit, że u "dentysty musi boleć", a od 3 miesięcy także pełnoetatowa mamusia
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:07   #96
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez karothka Pokaż wiadomość
No no, jestem pod dużym wrażeniem.Ale z Was wykształciuchy.Pracuję jako kontroler jakości w firmie farmaceutycznej, a studiowałam filologię polską (to się nazywa przekwalifikowanie).Praca to moja pasja, ale pewnie jak każda z Was czasem mam dość.
Ja też jestem mgr filologii polskiej, ściślej skończyłam specjalizację medioznawczą. Od 7 lat zajmuję się BTL-em, początkowo na różnych stanowiskach w różnych agencjach, od trzech lat na własnej działalności. Mimo pracy 24 h/dobę 7 dni w tygodniu bardzo sobie chwalę taką formę zatrudnienia. Nie wyobrażam sobie powrotu na etat, czy choćby kontrakt menedżerski .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 10:50   #97
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

magister inzynier inzynierii wodnej oddalabym wszystko zeby pracowac w zawodzie, bo tak bardzo to kocham ;(
a poki co pracuje w instytucji kulturalno-oswiatowej zarzadzam grupa 40 osob, dbam o nie jak najlepiej umiem (sa to ludzie zazwyczaj mlodzi 17-24 lat)...lubie z nimi pracowac, kocham moja prace, jednak i tak wiem ze oddalabym wszystko zeby znowu zajmowac sie woda ;(
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 17:20   #98
magmail
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Magister politologii spec. dziennikarstwo. W zawodzie nie przepracowałam nawet minuty, uważam że zarobki w tej branży są głodowe.
Od roku prowadzę z mężem małą firmę doradczą, obsługujemy brytyjskie firmy planujące rozwinąć coś w Polsce, a od października rekrutujemy do Wielkiej Brytanii resztki tzw technicznej kadry.
Przyznaję że często mam spadki energii (polska biurokracja mnie dobija..) i sama mam ochotę się wyeksmitować do jakiegoś milszego kraju. Jak to mówią w mojej rodzinie, trzeba być nieźle zakręconym żeby chcieć tu inwestować! Ale na razie walczę :/
magmail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:19   #99
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A wszystko masz już gotowe do rozpoczęcia działalności salonu?
To znaczy lokal, obsługę, sprzęt?
Trzymam kciuki żeby się udało
mam lokal, obsługa to ja a sprzęt mam nadzieję, że dostane na niego dofinansowanie z uni

kciuki się przydzą
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 11:02   #100
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
mam lokal, obsługa to ja a sprzęt mam nadzieję, że dostane na niego dofinansowanie z uni

kciuki się przydzą
Aa czyli na razie będziesz pracować sama, tak?
Kciuki i szczere życzenia powodzenia masz jak w banku
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 19:03   #101
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Z wykształcenia humanista, kilka lat pracowałam w tzw. "budżetówce" na różnych stanowiskach, ponad 2 lata DG, a teraz czas znów na zmiany.... ech zaczynam marzyć o jakiejś stabilności .... no ale zobaczymy.
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."

Edytowane przez agusia1
Czas edycji: 2010-06-07 o 07:15
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 23:41   #102
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
od ponad 2 lat pracuje w małej firmie produkcyjnej na stanowisku specjalista do spraw jakości Produkujemy wiązki do sprzętu AGD. Moja praca to nie tylko papierki, biurko i komputer ale także robienie wzorców, ustawianie procesu produkcyjnego, szkolenie pracowników np. lutowania
Hehe ja mogę na moim kierunku wybrac specjalność zarządzanie jakością? Mogę wiedziec co skończyłaś? podoba Ci się ta praca? zarobki w miarę dobre?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 14:04   #103
xstorka22
Raczkowanie
 
Avatar xstorka22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z Mazowsza
Wiadomości: 164
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Hey, ja z wykształcenia jestem nauczycielką informatyki i techniki, jednak rozpoczęłam drugi kierunek geodezję i kartografię i w tym zawodzie pracuje i wiąże z nią swoją przyszłość.... Bardzo lubię swoja pracę, nie nudzę się nigdy i myślę, że to jest sporym plusem
Pozdrawiam
__________________
Żeby kogoś zdobyć zrobimy wszystko, a gdy już go zdobędziemy nie robimy nic...



Jesteśmy razem http://www.suwaczek.pl/cache/f7cb21a0aa.png

Jesteśmy małżeństwem http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008...800830.png</a>

2 cs
xstorka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 15:12   #104
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
Hehe ja mogę na moim kierunku wybrac specjalność zarządzanie jakością? Mogę wiedziec co skończyłaś? podoba Ci się ta praca? zarobki w miarę dobre?
Skończyłam Polietechnikę Śląską. mam tytuł magistra- inżyniera. Praca podoba mi się ale tak naprawdę to przez to że pracuję w maleńkiej firmie mój zakres obowiązków jest baaardzo szeroki. Zarobki są obiecujące..ale trzeba mieć doświadczenie i z tym jest najtrudniej Mój mąż skończył to samo i przez 2 lata szukał pracy w zawodzie Na szczęście teraz oboje pracujemy w zawodzie ..chociarz zarobki nas nie satysfakcjonują to w wiemy że z czasem będzie lepiej
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:26   #105
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Ja jestem z wyksztalcenia akustykiem oraz protetykiem sluchu, pomimo, ze kocham prace z dzwiekiem, schemat tego typu zajec (poniedzialek-piatek), schemat godzin pracy (8 godzin) nie jest dla mnie, dlatego dzwiekiem zajmuje sie poza praca, natomiast obecnie jestem stewardessa.

W 100% zadowolona i szczesliwa z zawodu, kompletny brak schematu pracy, bardzo ladne zarobki, kontakt z ludzmi, sliczne widoki, no i oczywiscie nie ma nic fajnieszego jak mozliwosc porzadnego 'odpicowania' sie do pracy typu fajny, mocniejszy makijaz, ladnie ulozone wlosy
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:32   #106
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Pracuję jako redaktor przy lokalizacji oprogramowania, dorabiam jako tłumacz i... nauczyciel.

Coraz już rzadziej bywam dziennikarzem.

A jeszcze rzadziej piszę teksty niezamówione dla czystej przyjemności
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 06:17   #107
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez magmail Pokaż wiadomość
Magister politologii spec. dziennikarstwo. W zawodzie nie przepracowałam nawet minuty, uważam że zarobki w tej branży są głodowe

z tego co ja wiem to napewno głodowe nie są ale to też zależy co dla kogo znaczy głodowe.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 07:08   #108
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
z tego co ja wiem to napewno głodowe nie są ale to też zależy co dla kogo znaczy głodowe.
Mi się wydaje, że zależy to od pozycji zawodowej i miejsca pracy, bo pewnie początkujący dziennikarz ma zarobki głodowe. Jak chyba większość początkujących w tym kraju
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 18:00   #109
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że zależy to od pozycji zawodowej i miejsca pracy, bo pewnie początkujący dziennikarz ma zarobki głodowe. Jak chyba większość początkujących w tym kraju
Dodam, ze jeszcze cecha narodowa Polakow jest narzekanie, a kto nie narzeka naraza sie na zlosliwe docinki. Okreslenie glodowe zatraca desperacja, a przeciez wiemy dobrze, ze wielu mlodych ludzi wcale nie zyje tylko za wlasna pensje i rodzice bardzo dlugo pomagaja.

A potem dochodzi do paradoksow, ze ktos z "glodowa" pensja i pomoca rodzicow ma lepiej niz tez co zarabia przecietnie, ale musi wszystko sam oplacac.

I jaki sens ma wiec takie okreslenie?

Mi prywatnie wszystko jedno jakie sa czyjes rzeczywiste zrodla utrzymania, nie lubie za to emanowania na lewo i prawo. Kto musi ponosic rzeczywiste koszty zycia samodzielnie, bardzo szybko uczy sie znajdowac prace za lepsze wynagrodzenie, a jak do tego jest wysoko zmotywowany by robic to co lubi wowczas okazuje sie, ze jednak i w Polsce mozna.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 09:09   #110
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Dodam, ze jeszcze cecha narodowa Polakow jest narzekanie, a kto nie narzeka naraza sie na zlosliwe docinki. Okreslenie glodowe zatraca desperacja, a przeciez wiemy dobrze, ze wielu mlodych ludzi wcale nie zyje tylko za wlasna pensje i rodzice bardzo dlugo pomagaja.

A potem dochodzi do paradoksow, ze ktos z "glodowa" pensja i pomoca rodzicow ma lepiej niz tez co zarabia przecietnie, ale musi wszystko sam oplacac.

I jaki sens ma wiec takie okreslenie?

Mi prywatnie wszystko jedno jakie sa czyjes rzeczywiste zrodla utrzymania, nie lubie za to emanowania na lewo i prawo. Kto musi ponosic rzeczywiste koszty zycia samodzielnie, bardzo szybko uczy sie znajdowac prace za lepsze wynagrodzenie, a jak do tego jest wysoko zmotywowany by robic to co lubi wowczas okazuje sie, ze jednak i w Polsce mozna.
Podpisuje sie pod słowami Reny. jednym słowem - chciec to móc.

Mnie tez wkurza tłum biadoloących Polakó, że za mało zarabiają.

Miesiąć temu spotkaliśmy się ze znajomą parą ze studiów. wszysy razem robiliśmy dyplom, startowaliśmy z tego samego pułapu. My zdecydowaliśmy się zostawic nasze prace w lublinie, zaryzykowac i wyjechalismy do warszawy. Tu wiedzie nam sie o wiele lepiej, oboje mamy jakies perspektywy rozwoju. oni zostali w Lbn, ona pracuje w podstawówce, on na prywatnej uczelni. Zarabiają połowe tego co my i wlasnie na naszym ostatnim spotkaniu narzekali na swoje zarobki. Ale nie zrobili absolutnie nic, zeby to poprawic.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 09:51   #111
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Dodam, ze jeszcze cecha narodowa Polakow jest narzekanie, a kto nie narzeka naraza sie na zlosliwe docinki. Okreslenie glodowe zatraca desperacja, a przeciez wiemy dobrze, ze wielu mlodych ludzi wcale nie zyje tylko za wlasna pensje i rodzice bardzo dlugo pomagaja.

Mi prywatnie wszystko jedno jakie sa czyjes rzeczywiste zrodla utrzymania, nie lubie za to emanowania na lewo i prawo. Kto musi ponosic rzeczywiste koszty zycia samodzielnie, bardzo szybko uczy sie znajdowac prace za lepsze wynagrodzenie, a jak do tego jest wysoko zmotywowany by robic to co lubi wowczas okazuje sie, ze jednak i w Polsce mozna.
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod słowami Reny. jednym słowem - chciec to móc.

Mnie tez wkurza tłum biadoloących Polakó, że za mało zarabiają.

Miesiąć temu spotkaliśmy się ze znajomą parą ze studiów. wszysy razem robiliśmy dyplom, startowaliśmy z tego samego pułapu. My zdecydowaliśmy się zostawic nasze prace w lublinie, zaryzykowac i wyjechalismy do warszawy. Tu wiedzie nam sie o wiele lepiej, oboje mamy jakies perspektywy rozwoju. oni zostali w Lbn, ona pracuje w podstawówce, on na prywatnej uczelni. Zarabiają połowe tego co my i wlasnie na naszym ostatnim spotkaniu narzekali na swoje zarobki. Ale nie zrobili absolutnie nic, zeby to poprawic.
Zgadzam się z wami dziewczyny, mnie też to wkurza, szczególnie jeśli słyszę to od osób mieszkających za granicą, narzekających, jak to strasznie ciężko jest w Polsce. Jeśli się chce, można znaleźć dobrą pracę i przyzwoicie zarabiać, rozwijając się przy tym. Najłatwiej uciec i zarabiać w euro, to zawsze będzie więcej, ale wtedy ludzie nie przyznają się, że tam na wszystkim oszczędzają i jak im tam ciężko, albo jakie bezsensowne rzeczy robią, żeby faktycznie zaoszczędzić i wrócić.
Nie chcę uogólniać i na pewno nie u wszystkich tak jest, no i chyba mały offtop
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 09:27   #112
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

troche grafik czasem fotograf (szkoda ze tylko czasem) i sekretarka w 1 w malej lokalnej gazecie.

z wyksztalcenia fotograf. ciezko sie zalapac na prace u kogos zeby zdobyc doswiadczenie a zeby zaczac 'u siebie' nadal brakuje mi pewnosci i wiary w siebie, wiec pracuje nad tym


Zlosiu jak rzucanie palenia?? a dieta??
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 13:07   #113
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Polacy niestety są narodem, ktoremu bardzo dobrze wychodzi narzekanie.
Ale z drugiej strony szkoda, ze zeby dobrze zarabiac, trzeba migrowac, czesto zostawiac rodzine, znajomych. No i nie wszyscy musza lubic Warszawe. Poza tym cała Polska nie zmieści się w jednym mieście.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 21:14   #114
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Najłatwiej uciec i zarabiać w euro, to zawsze będzie więcej
Euro to dobra waluta do zarabiania. Kazda jest dobra byle uczciwa i legalna oraz akceptowana w obrocie pienieznym i malo podatna na inflacje Nie wykluczam wyjazdu zagranice, jak trafi sie odpowiednia oferta, albo bede miala dla kogo tam pojechac.

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
czesto zostawiac rodzine, znajomych.
Czasem jest tak, ze nie masz dla kogo zostac i szukasz szczescia dalej.

Mam znajomych co sie przeniesli z Krakowa do Wroclawia i stale mnie namawiaja bym tez tam przyjechala. W Krakowie pracowalam z ludzmi z Poznania, z Gdanska. Znam kilku rodowitych Warszawiakow mieszkajacych w Krakowie.

I nie zajmuje sie tym, ktore miasto jest lepsze czy gorsze i co kto powinien lubic
Bo samo lubienie to moze byc stanowczo za malo.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2008-04-12 o 23:46
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 18:53   #115
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Ja w tym roku się bronię i mam zamiar zostać inż. Informatyk

Pracowałam juz jako sprzedawca, później jako informatyk ze wstawkami sekretarsko-dziekańskimi ( w dziekanacie) a obecnie pracuję we własnej firmie -> fotograf/grafik/webmaster

I jestem bardzo happy. Coć nie zawsze jest łatwo.
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:32   #116
spiced-vanilla
Raczkowanie
 
Avatar spiced-vanilla
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja pracuję w biurze turystycznym jako specjalista do spraw turystyki. Jestem po italianistyce, nie mam wykształcenia stricte turystycznego, ale od pierwszej pracy po studiach związana byłam z podróżami i turystyka. Przygotowuje oferty do katalogów, sprzedaję, kalkuluje ceny, itp. A głownie wysyłam grupy na obozy i objazdówki.

Aggie, a moglabys prosze powiedziec jaka jest roznica pomiedzy specjalista ds. turystyki, a specjalista ds. produktu/sprzedazy w biurze podrozy? Osobiscie interesuje mnie dokladnie to, co Ty robisz, a nigdzie takich ogloszen nie moge znalezc
spiced-vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:58   #117
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez spiced-vanilla Pokaż wiadomość
Aggie, a moglabys prosze powiedziec jaka jest roznica pomiedzy specjalista ds. turystyki, a specjalista ds. produktu/sprzedazy w biurze podrozy? Osobiscie interesuje mnie dokladnie to, co Ty robisz, a nigdzie takich ogloszen nie moge znalezc

polecam stronę: www.tur-info.pl

jest sporo ogłoszeń w Warszawie
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 16:31   #118
spiced-vanilla
Raczkowanie
 
Avatar spiced-vanilla
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Dziekuje za link Kaisandro, zaraz zerkne
spiced-vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:57   #119
Martynkkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 232
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

No to teraz ja
Studiuję dziennie chemie ogólną. Pracuje w firmie opartej na multi level marketingu. Tego typu praca jest dla mnie odpowiednia z przynajmniej kilku powodów: sama wybieram godziny w których pracuję, sama wybieram ludzi z którymi chcę pracować no i nieźle zarabiam Mój znajomy zarabia 7 do 9 tys na ręke miesięcznie ... ale do tego trzeba mieć więcej czasu i poświęcic go dla firmy Dla mnie ważniejsze są studia.
Martynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 22:06   #120
hanureku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 540
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Jestem początkującym dziennikarzem sportowym
hanureku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.