nie rozumiem co tu się dzieje - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-18, 22:30   #61
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje



Właśnie trafiłam w moich notatkach na przesycone urokiem zdanie - "Profesjonalni przywódcy stwarzają miłą atmosferę w pracy"

NIech, więc moderatorzy zaczną realizowac jeden z aspektów kultury organizacyjnej a będzie miło i przyjemnie



( ojej , czy aby szyk tego zdania nie był zbyt skomplikowany? NIe było zbyt literacko?! <boi sie> )
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:44   #62
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Paula dont łory wszych gra Tylko zanim mod odbierze przekaz będzie za późno , bo coś czuję , że rozpęta się piekło
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:49   #63
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Oooj jakie tam piekło

Ale na wszelki wypadek, zaśpiewajmy profilaktycznie - wspólnie, razem, integrująco, poruszmy nasze serca

" Prawie do niebaaaa wziełaaaaaś mnieeeee, a wtedyy padał śnieeeeg"

paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:54   #64
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Siedzę przed PC-tem w klawiature klepie
pazurkowe przeglądam - jak sowa wyglądam
idę spać - coby komus nie dokopać umpaumpa

Dobrej nocki kobitki
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 23:02   #65
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Ray. To jest jedyne podforum na W., którego unikam jak diabeł święconej wody. Jeśli już na niego trafię to tylko przez przypadek, tak jak dziś. Takiej złośliwości w odpowiedziach nie ma nawet na plotkowym, a nawet jeśli się pojawiają to modzi przywracają porządek. Naprawdę dziwię się, że nikt nie reaguje tu na chamstwo.
I ja się zgodzę
Pazurkowe omijam szerokim łukiem.
Nie przepadam za atmosferą tam panującą.
Raz czy dwa weszłam i mi wystarczyło.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 06:34   #66
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Moim zdaniem te podforum ma zbyt silne tendencje separatystyczne, tu nawet moderatorzy powinni mieć się na baczności. No a "obcy" lepiej niech nie zaglądają, nie dla nich te rejony Wizażu.

Pozdrawiam serdecznie
EOT[/quote]



bo mnie dali na drugie Ossama....
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 07:11   #67
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Zbierze się taka Paula, Mona i Frau i humor na cały dzień zapewniony

Ku uwadze:
"Inteligentny dowcip polega na tym, że tylko inteligentna osoba jest go w stanie zrozumieć"

ale to słowa wielkiego poety, a pazurkowy to nie miejsce na to

No to pozdrawiam dziewuchy
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 07:35   #68
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

bez komentarza ...az szkoda wdawac sie w dyskusje z niektorymi osobami poruszylam problem jaki tu panuje mysle ze strarczy jak widac nie ja jedna to odczuwam ale dosc spora osob.. wiec cos w tym jest..

a dwa nie jestem jakas obronczynia tylko sama mnie denerwuja jakies ironiczne odpowiedzi... bo paula skonczyla kurs czy inna to sa wszechwiedzace... w porzadku niech sobie i tam sa.. kto co mial zrozumiec zrozumial..

gdybys na tyle była madra staralabys sie zrozumiec problem tego forum i twoj problem na tym forum niz pisac wlasnie "zbędne komentarze"
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:01   #69
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Ray. To jest jedyne podforum na W., którego unikam jak diabeł święconej wody. Jeśli już na niego trafię to tylko przez przypadek, tak jak dziś. Takiej złośliwości w odpowiedziach nie ma nawet na plotkowym, a nawet jeśli się pojawiają to modzi przywracają porządek. Naprawdę dziwię się, że nikt nie reaguje tu na chamstwo.
I ja się zgadzam.

Kiedyś tu częściej zaglądałam, teraz widzę tylko jad i zniecierpliwienie.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:10   #70
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Ray jak Ci się tu nie podoba to zapraszam na www.kafeteria.pl Na forum o pedicure i takich tam.....Tam dopiero mozna zobaczyć jaki mają poziom kultury I ni tylko na tym podforum.
A co do naszej trójcy świętej Pauli, Mony i Frau (ale ja Wam pochlebiam) to po prostu Dziewczyny są wrażliwe jak widzą takie tematy i nerwy nimi targają w lewo i w prawo, co zrobić
Zreszta ja im się wcale nie dziwię
Ja nigdy nie spotkałam się tu z żadnym chamstwem. Właśnie na plotkowym jest najgorzej...tam niektóre wizażanki to rozumy pozjadały jak je czytam Ale ... nie wyznaje zasady 'najeżdżania' na siebie więc się nie odzywam

A temat wypadałoby juz zamknąć
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:13   #71
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Ku Twojej Ray i wszechobecnych wiadomości : nie mam kursu.
Niepamiętam (przepraszam stara już jestem) kto mi odpisał, że Ray nie zagląda w portfele...
Cóż dla mnie pisanie czegoś w stylu: "komuś kasę dała mamusia i pewnie śpią na pieniądzach" jest wytykaniem i liczeniem w "portfelu". I bynajmniej nie chodziło mi o mnie, lecz ogół. Bo wg mnie wspominanie o pieniądzach, kiedy podobno zależy Wam na kulturze jest "nie halo".
Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Moniu - to o trójcy z mojej strony to komplement Rozbawiły mnie do rozpuchu (w pozytywnym znaczeniu) humorek mam teraz, że hej!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:17   #72
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Ray, jest pewna róznica miedzy pytaniem o to gdzie kupic dobre cążki, (bo tych, niestety, uzywa większośc Polek), a pytaniem o dobra lampę żelowa, które Ty zadałas.

Rozumiem, ze stajesz po stronie "ucisnionych" pseudostylistek, które rzadają od nas za darmo wiedzy, za która mysmy zapłaciły tysiące złotych , ale postaraj sie tez zrozumieć tych po drugiej stronie barykady.

My nasza wiedzę zapłaciłysmy(choć przy odrobinie dobrej woli można szkolenie miec za darmo- np refundowane z Urzedu Pracy, sama takie prowadze), wykonujemy nasz zawód z pasją, chcemy aby Polki miały ładne zadbane dłonie, a niestety pseudostylistki z kursem z płyty CD, lub nawet bez niego, robią kobietom coś czego manicure, czy przedłużeniem paznoci bym nie nazwała. Takie panie po "zabiegu" pokazują pocharatane palce swoim kolezankom, a potem ,gdy nie ma tipsów swoje zniszczone paznokci i mit "Tipsy niszczą paznokcie" jest wciąż żywy!!! Mam klientki którym ktos akryl, lub zel zrywał cążkami. Pisza do mnie rozpaczone dziewczyny "Robiłam u kolezanki zel, paznokcie sa paskudne, żel jest na skórkach, wszystko mnie pieczee, co robic?? Czy poprawisz mi to???!!!" (to mail, jaki otrzymałam dziś!).
A wiedza o higienie i chorobach paznokci? Już miałam klientke, której spod paznokcia akrylowego cos sie wylało.... Jej pseud-stylistka hodowała jej to przez pól roku. Paznokcia pod akrylem juz nie było.... Fajnie?

Dlatego nie chcemy pomagać kolejnym "genialnym", które łatwym kosztem chca sie wzbogacic (bo to wydaje, ze stylistki zarabiaja kuuuupe kasy, a sie w ogole nie nameczą), które sadza, ze "robienie tipsów to łatwizna, widziałam jak robiła i stylistka".


Czy teraz rozumiesz o co chodzi Ray i wszystkie pokrzywdzone, bo nikt nie chce Wam powiedziec jak zrobic tipsy krok po kroku?
Paznokcie, to nie makijaz, który jezeli źle wykonasz, to najwyżej bedziesz wygladac 10 lat starzej, ale tego samego dnia zmyjesz to wacikiem bez szkody dla zdrowia i urody.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:19   #73
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Ray raczej nic sie nie zmieni. Jest to kolejny watek, bezsensowny zreszta, ktory do niczego nie prowadzi.
Wy nie zmienicie zdania, my rowniez.

Pozdrawiam!
A mógłby.
Jeśli "stałe bywalczynie" z paznokciowego irytują się czytając po raz setny takie same pytania i przez te nerwy odpowiadają ironią, złośliwymi porównaniami itp. historie, nie udzielając informacji,
a poszukujące info denerwują się przedzierając przez topiki i czytając tego typu nic nie wnoszące do tematu odpowiedzi,
a założycielkom wątków nie chce się poszukać info w wizażowym archiwum
to może pora coś zmienić? Chyba, że niektórzy lubią kisić się w sosie własnym.

Magda, niezły podział. "My" kontra "wy"

Mex z sekty "wy"
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:22   #74
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Miałam się już nie odzywać w tym wątku, ale jedno dopisać muszę:
Ray: W ogóle nie słuchasz rozmówców. Masz swoje zdanie i niczym antyczny bohater-monolit trwasz w nim choćby nie wiem co. W zasadzie cały czas powtarzasz to, co napisałaś na początku, nie wiem czy zajrzałaś do linków które podawałyśmy, mam wątpliwości czy w ogóle próbowałaś przemyśleć choć przez sekundę to co napisałyśmy. Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że:

1. Większość niemiłych odpowiedzi pada w przypadku:
a) pytań postawionych po raz dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty będących ewidentnym dowodem na brak dobrej woli pytającej i na lekceważenie prośby administratorów (patrz: regulamin forum) o korzystanie z wyszukiwarki
b)pytań będących modyfikacją zdania "przysłać mi szybko na maila jak krok po kroku" (a dawanie instrukcji przedłużania grozi BANEM, patrz: regulamin)
c) pytań o zagadnienia związane z PROFESJONALNYM zabiegiem przedłużania paznokci, z których jasno wynika, że delikwentka NIE MA POJĘCIA o budowie paznokci, chorobach i zagrożeniach a mimo to na własną rękę eksperymentuje z profesjonalnymi produktami, często nie tylko na sobie, ale i na koleżankach a czasem wręcz na obcych (klientkach), często nieświadomych zagrożenia

2. Na pytania dotyczące profesjonalnych zabiegów, ale postawione z perspektywy klientki, dziewczyny odpowiadają praktycznie zawsze, możliwie wyczerpująco i nigdy złośliwie. Nie raz i nie dwa pomogły, doradziły jak ratować po "zabiegu" zafundowanym przez niekompetentną TIPSIARĘ, co zrobić, żeby naturalne pazurki były mocne, jak namalować (a nie zrobić akrylem czy żelem!) ładny wzorek itd.

3. Jedną z najbardziej pomocnych i kompetentnych osób jest właśnie paulakrk
, która nie raz i nie dwa udzielała takich porad. Założyła też, zużywając na to nieco czasu, bardzo pomocny wątek właśnie z myślą o dziewczynach, które chcą coś wiedzieć dla siebie, które idą do stylistki i chcą wiedzieć co robi, czy nie robi im krzywdy i czy wszystko przebiega prawidłowo:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=175410 (a nie był to jedyny tego typu wątek przez nią założony)

4. Większość z użytkowniczek tego podforum jest zdania, że olewanie prośby adminów o korzystanie z wyszukiwarki i czytanie istniejących wątków, zanim założy się nowy, jest znacznie większym brakiem szacunku, niż stwierdzenie: "matko, było już tyle wątków na ten temat. Skorzystaj z wyszukiwarki, jest na górze strony..."

Czy jako profesjonalna kosmetyczka nie zareagowałabyś ostro, gdyby na "twoim" forum któraś z rzędu dziewczyna pochwaliła się, że kupiła sobie łyżeczkę do usuwania zaskórników na Allegro i od paru dni zajmuje się amatorsko oczyszczaniem twarzy swoim kumpelkom i wszystko idzie jej świetnie, ale teraz chce prosić o radę, bo już ją denerwuje, że zawsze tak im krew leci a tak w ogóle to miała jeszcze spytać o co chodzi z tymi całymi płynami do dezynfekcji i czy powinna może w jakiś się zaopatrzyć?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:25   #75
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

albertyna alez ja doskonale rozumiem o co chodzi... rozumiem ze zakladanie tego samego watki po raz setny denerwuje czy jak zalozyc tipsy ale jestem zdania ze lepiej na taki nie odpisywac ... mi akurat nie chodzi o takie watki bo takich w ogole nie biore pod uwage ale o watki gdzie dziewczyny np zadaja pytanie w sposob grzeczny i uprzejmy a dostaja odpowiedz bardzo niegrzeczna jak np o tej dziewczynce co napisalam chodzi mi po prostu o kulture...

tak jak keidys padlam na watek gdzie dziewczyna chciala zrobic kurs i zapytala czy w przyszlosci jest to oplacalne zajecie... nie widzialam w tym nci zlego po czym czytam nizej " lepiej sie nie zajmowac kursem jak sie chce na tym zarobic" i dalszy smiech i pojazd...

zamiast wyjasnic w sposob grzeczny " jesli chcesz na zrobieniu kursu duzo zarobic niestety nie jest to mozliwe chyba ze okazesz sie dobra w tym co robisz i po pewnym czasie zdobedziesz klientów"

to chyba grzeczniejsza odpowiedz i nie widzialam nic zlego w tym zapytaniu skoro ktos chce zrobic kurs to moze keidys bedzie i chcial miec z tego jakies korzysci ...

o to tu chodzi a nie a watki jak zalozyc zel... tez nie jestem zdania zeby uczyc sie zakladania tipsów na wizazu ale niektore watki sa moim zdaniem w porzakdu a dostaja odpowiedzi ze az sie czytac tego nie chce..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:37   #76
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

A ja uważam ze to wina moderatorów......to oni mają za zadanie pilnowania porządku na forum....ale widać tego nie robią.....
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:54   #77
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Ray. To jest jedyne podforum na W., którego unikam jak diabeł święconej wody. Jeśli już na niego trafię to tylko przez przypadek, tak jak dziś. Takiej złośliwości w odpowiedziach nie ma nawet na plotkowym, a nawet jeśli się pojawiają to modzi przywracają porządek. Naprawdę dziwię się, że nikt nie reaguje tu na chamstwo.
Zgadzam się !!! I podpisuję obiema rękami.

Otóż dwa miesiące temu skończyłam kurs stylizacji paznokci i jak każda (czy może każda) początkująca stylistka miewam różne "techniczne problemy".
Myślę wejdę na Paznokcie to bardziej doświadczone dziewczyny mi pomogą, podpowiedzą może co robić lepiej itp.....
Po przeczytaniu kilkudziesięciu wątków odechciało mi się zadawać jakichkolwiek pytań. Po prostu bałam się pytać o cokolwiek,żeby nie zostać słownie obrzucona błotem. Mało tego , nie znalazłam odpowiedzi w żadnym z wątków, bo dziewczyny mające takie same problemy jak ja po zadaniu pytania zostawały dosłownie "zaszczute" przez "doświadczone" koleżnki.

Odebrałam to tak: siedzi tu pewna grupa "bardzo doświadczonych" stylistek, które jak oka w głowie strzegą swoje umiejętności , nie dają rad , wyśmiewają się z początkujących. Nie wiem dlaczego , chyba żeby przypadkiem nikt nie był lepszy od nich?! Siedzą tu tylko i chwalą swoje dzieła na wzajem.

Dziękuję Ray za odwagę której mi zabrakło !!!
I za założenie tego wątku.


Ps. znalazłam w internecie blog prowadzony przez stylistkę -szkoleniowca, która nie boi się dzielić swoją wiedzą i codziennie pisze nowe uwagi dotyczące stylizacji.
__________________
Adopcja Wirtualna
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:00   #78
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez Sielska Pokaż wiadomość
Zgadzam się !!! I podpisuję obiema rękami.

Otóż dwa miesiące temu skończyłam kurs stylizacji paznokci i jak każda (czy może każda) początkująca stylistka miewam różne "techniczne problemy".
Myślę wejdę na Paznokcie to bardziej doświadczone dziewczyny mi pomogą, podpowiedzą może co robić lepiej itp.....
Po przeczytaniu kilkudziesięciu wątków odechciało mi się zadawać jakichkolwiek pytań. Po prostu bałam się pytać o cokolwiek,żeby nie zostać słownie obrzucona błotem. Mało tego , nie znalazłam odpowiedzi w żadnym z wątków, bo dziewczyny mające takie same problemy jak ja po zadaniu pytania zostawały dosłownie "zaszczute" przez "doświadczone" koleżnki.

Odebrałam to tak: siedzi tu pewna grupa "bardzo doświadczonych" stylistek, które jak oka w głowie strzegą swoje umiejętności , nie dają rad , wyśmiewają się z początkujących. Nie wiem dlaczego , chyba żeby przypadkiem nikt nie był lepszy od nich?! Siedzą tu tylko i chwalą swoje dzieła na wzajem.

Dziękuję Ray za odwagę której mi zabrakło !!!
I za założenie tego wątku.


Ps. znalazłam w internecie blog prowadzony przez stylistkę -szkoleniowca, która nie boi się dzielić swoją wiedzą i codziennie pisze nowe uwagi dotyczące stylizacji.
Chciałam zauważyć, że zebrała się tu już dosyć spora grupa Wizażanek które zauważyły to samo co Ray...
Coś w tym musi być...


PS.A może zrobimy ankietę :"Czy atmosfera panująca na paznokciowym jest miła? TAK/NIE"
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:09   #79
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

A róbcie....tylko czy to ma sens ?
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:11   #80
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Ray:
Cytat:
albertyna alez ja doskonale rozumiem o co chodzi... rozumiem ze zakladanie tego samego watki po raz setny denerwuje czy jak zalozyc tipsy ale jestem zdania ze lepiej na taki nie odpisywac ... mi akurat nie chodzi o takie watki bo takich w ogole nie biore pod uwage ale o watki gdzie dziewczyny np zadaja pytanie w sposob grzeczny i uprzejmy a dostaja odpowiedz bardzo niegrzeczna jak np o tej dziewczynce co napisalam chodzi mi po prostu o kulture...

tak jak keidys padlam na watek gdzie dziewczyna chciala zrobic kurs i zapytala czy w przyszlosci jest to oplacalne zajecie... nie widzialam w tym nci zlego po czym czytam nizej " lepiej sie nie zajmowac kursem jak sie chce na tym zarobic" i dalszy smiech i pojazd...

zamiast wyjasnic w sposob grzeczny " jesli chcesz na zrobieniu kursu duzo zarobic niestety nie jest to mozliwe chyba ze okazesz sie dobra w tym co robisz i po pewnym czasie zdobedziesz klientów"

to chyba grzeczniejsza odpowiedz i nie widzialam nic zlego w tym zapytaniu skoro ktos chce zrobic kurs to moze keidys bedzie i chcial miec z tego jakies korzysci ...

o to tu chodzi a nie a watki jak zalozyc zel... tez nie jestem zdania zeby uczyc sie zakladania tipsów na wizazu ale niektore watki sa moim zdaniem w porzakdu a dostaja odpowiedzi ze az sie czytac tego nie chce..

także uważam, że trochę kultury by się przydało- szczególnie tym, co na brak kultury u innych Wizażanek się nagminne powołują.

______________
pozdrawiam!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:28   #81
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
zauważyłam to samo co Ray i Ami
Ja też

Kiedyś chetnie uczylam sie nowych malunkow na paznokciach i innych sztuczek
Dolly tlumaczyla mi cierpliwie jak chlop krowie na rowie,step by step... teraz balabym sie spytac aby nie zostac potraktowana z góry i wysmiana.

Na Moim Gotowaniu tez ciagle powtarzaja sie tematy ,mimoze na górze strony sa przypiete watki zbiorcze i nikt z tego powodu nie robi nikomu przykrości. Przynajmnie ja na to bym nie pozwolila.
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:54   #82
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Ku uwadze:
"Inteligentny dowcip polega na tym, że tylko inteligentna osoba jest go w stanie zrozumieć"

ale to słowa wielkiego poety, a pazurkowy to nie miejsce na to

A najlepsze/najśmieszniejsze (zabawniejsze od wielu inteligentnych żartów) jest to, kiedy ludziowi wydaje się, że to właśnie on jest tą myślącą osobą
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:26   #83
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
"Zaszczyć się i kulturą" ?
To nieco nie po polsku i nie mam pojecia co miałaś na myśli.
Póki co zaszczycam cię jednak odpowiedzią.


Kolejna mająca problem z pojęciem erudycji, elokwencji i zasobu słownictwa?
Wybacz ale nie wychowałam się na blokowisku toteż sposob mojej wypowiedzi dzięki bogu odbiega od ogólnie przyjętych standardów.

Jeśli jednak chcesz, mogę dorzucić tu kilka "joł madafaków" jeśli w ten sposób poczujesz sie bardziej swojsko.
Otrzymujesz punkty karne za ten post. Proszę przeczytać regulamin albo powyrzucać negatywne emocje na kafeterii

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Ray raczej nic sie nie zmieni. Jest to kolejny watek, bezsensowny zreszta, ktory do niczego nie prowadzi.
Wy nie zmienicie zdania, my rowniez.

Pozdrawiam!
Nie byłabym taka pewna. Została zwrócona uwaga na bardzo ważną sprawę- kulturę wypowiedzi, jak widać niektóre wizażanki mają z nią czasami problem. Czas to zmienić albo znaleźć sobie inne forum, na którym panuje samowolka.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Ray jak Ci się tu nie podoba to zapraszam na www.kafeteria.pl Na forum o pedicure i takich tam.....Tam dopiero mozna zobaczyć jaki mają poziom kultury I ni tylko na tym podforum.
A co do naszej trójcy świętej Pauli, Mony i Frau (ale ja Wam pochlebiam) to po prostu Dziewczyny są wrażliwe jak widzą takie tematy i nerwy nimi targają w lewo i w prawo, co zrobić
A temat wypadałoby juz zamknąć
O zamknięciu tematu decyduje admin, więc pozwól mu proszę robić to co do niego należy. Odnośnie kafeterii, cóż, mogłabym powiedzieć to samo. Jeśli kogoś tak bardzo denerwują dublowane wątki i "głupie pytania", że ich wrażliwość nie pozwala im odpowiedzieć w sposób kulturalny, bo zaraz nerwy nimi targają na prawo i lewo, to może czas zmienić portal...
albo nauczyć się panować nad nerwami

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
( ojej , czy aby szyk tego zdania nie był zbyt skomplikowany? NIe było zbyt literacko?! <boi sie> )
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:28   #84
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

A żebyś wiedziała Mex, ze oto jestem osobą myślącą. I sądziłam, że osoby biorące udział w tej dyskusji także są... Hmm! I jak już pisałam, ja się z wątkiem żednam i proszę mnie tu więcej nie wyciągać do odp.

A co do Ciebie Nutko to Ty byś nie pozwoliła, ale ja tu od X czau nie widuję reakcji moderatorów, więc może Aga i Złoś pomyślą nad jakąś zmianą?

Jak już pisałam, nie jest tak, że nie zgadzam się ze wszystkim, co zarzuciła Ray, ale dlaczego uogulniać? Pisanie tak, jakby każdy w każdej chwili odp chórem "marsz do wyszukiwarki" i w niegrzeczny sposób. I po co te złośliwości: "i tak zostanę zjechana" (czy jakoś tak)? Chciałyście wprowadzić haos i jeszcze bardzej niezdrową atmosferę, to brawo! :brawo: udało się!Hmm.. Mi nie odpowiada atmosfera na Makijażach, czy Targowisku, to na nie nie wchodzę, bo po co mam się denerwować.. Tyle!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:36   #85
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała Mex, ze oto jestem osobą myślącą. I sądziłam, że osoby biorące udział w tej dyskusji także są... Hmm! I jak już pisałam, ja się z wątkiem żednam i proszę mnie tu więcej nie wyciągać do odp.
Ok, sprawa załatwiona
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:44   #86
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez Nutka Pokaż wiadomość

Kiedyś chetnie uczylam sie nowych malunkow na paznokciach i innych sztuczek
Dolly tlumaczyla mi cierpliwie jak chlop krowie na rowie,step by step... teraz balabym sie spytac aby nie zostac potraktowana z góry i wysmiana.
Ja zawsze z chęcią kazdemu pomogę I z nikogo nie należy się śmiać, bo nie każdy wszystko odrazu umie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:16   #87
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Jelonek BRAWO!!!!! klask i:
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:20   #88
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Jelonku - w regulaminie jest też mowa o tym, że należy czytać zamieszczone już na forum tematy oraz korzystać z wyszukiwarki. Czy osoby, które kilka razy postępują wbrew powyższym zaleceniom ponoszą z tego tytułu jakieś konsekwencje? To nie jest pytanie retoryczne, naprawdę chciałabym się dowiedzieć (bo zauważyłam, że np. za umieszczenie w kilku miejscach tego samego posta autorzy bywają upominani, ale nie wiem co z powyższym).
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:28   #89
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Jelonek BRAWO!!!!! klask i:
no generalnie brawo ale czy cokolwiek z tego wynika?
iryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:28   #90
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość

Nie byłabym taka pewna. Została zwrócona uwaga na bardzo ważną sprawę- kulturę wypowiedzi, jak widać niektóre wizażanki mają z nią czasami problem. Czas to zmienić albo znaleźć sobie inne forum, na którym panuje samowolka.
Ja swojego zdania nie zmienie. Nie bede odpowiadac po raz tysieczny na to samo pytanie, skoro czesto kilka watków nizej zadane zostalo to samo pytanie. Nie bede pomagac i wspierac allegrowych "stylistek".
A moze warto zadbac o porzadek? I wtedy kultura tez sie poprawi?? W tym momencie stwierdzam i jak najbardziej popieram Paule, ze moderatorzy tylko wchodza tu po to, aby wlepic Pauli punkty.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.