Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-30, 13:24   #751
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Lynn a Ty zostajesz w szpitalu do dnia porodu?


Katka tylko my dzisiaj wizytujemy, czy ktoś jeszcze?


Libra2 ja zastanawiam się kiedy będzie mi dane skorzystać z toalety w samotności U mnie nie chodzi chyba o to, że zniknęłam, ale o to, że jak mogłam zamknąć się sama w tak fajnym pomieszczeniu i na pewno robię coś fajnego.
Ostatnio ktoś nie zamknął drzwi do wc i nakryłam gada jak przelewał zabawkową chochelką wodę z wc do wiaderek, a że woda niebieska to już w ogóle szał
Ja nie zamykam łazienki. Mały się nauczył. A tak to może sam iść umyć ręce Był czas, że zamykałam jak chodziła pralka, bo mi ją notorycznie wyłączał, ale teraz większą frajdą jest jej włączanie i później segregowanie prania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:24   #752
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Nie umiem cytować na apce. Trafiłam że skracajaca się szyjka. Liczę że mnie wypuszcza w piątek
Cherry a Ty jak długo? Wiesz coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:32   #753
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Mam na szczęście opiekunkę, teraz na 4 h dziennie, od piątku będzie przychodzila na 8 h dziennie, przynajmniej do porodu, potem zobaczymy. Przynajmniej mój syn wybiega się na placu zabaw, bo mi ciężko za nim ganiac
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:37   #754
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7674290 1]Ja nie zamykam łazienki. Mały się nauczył. A tak to może sam iść umyć ręce Był czas, że zamykałam jak chodziła pralka, bo mi ją notorycznie wyłączał, ale teraz większą frajdą jest jej włączanie i później segregowanie prania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Czyli jest jeszcze szansa, że mój się ogarnie Ja w pralce mam na szczęście blokadę jak pranie jest puszczone. A tak to jej nie zamykam i wtedy mam pewność, że jej nie włączy, a na razie nie potrafi jej porządnie zamknąć. Zdarza się, że zastaję pralkę pełną zabawek i ubrań, które powyciągał z kosza, gorzej jak wyciągnie nam coś z szaf i włoży do pralki, bo w tedy nie wiem czy to czyste czy nie
A jak Twój sam myje ręce? macie bidet czy nisko umywalkę? Mój to jednak jeszcze jest nieogarnięty by pozwolić mu na taką samodzielność, wszystko dla niego jest okazją do zabawy.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:38   #755
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Nie umiem cytować na apce. Trafiłam że skracajaca się szyjka. Liczę że mnie wypuszcza w piątek
Cherry a Ty jak długo? Wiesz coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za Twój piątek
Nie mam pojęcia,ale bardzo bym chciała jutro bo wykańcza mnie cukrowo :/ i niech się już serce nie wyglupia, będę grzecznie w domu leżeć
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:41   #756
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Nie umiem cytować na apce. Trafiłam że skracajaca się szyjka. Liczę że mnie wypuszcza w piątek
Cherry a Ty jak długo? Wiesz coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się ciepło
Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Czyli jest jeszcze szansa, że mój się ogarnie Ja w pralce mam na szczęście blokadę jak pranie jest puszczone. A tak to jej nie zamykam i wtedy mam pewność, że jej nie włączy, a na razie nie potrafi jej porządnie zamknąć. Zdarza się, że zastaję pralkę pełną zabawek i ubrań, które powyciągał z kosza, gorzej jak wyciągnie nam coś z szaf i włoży do pralki, bo w tedy nie wiem czy to czyste czy nie
A jak Twój sam myje ręce? macie bidet czy nisko umywalkę? Mój to jednak jeszcze jest nieogarnięty by pozwolić mu na taką samodzielność, wszystko dla niego jest okazją do zabawy.
Z czasem się ogarnie... Ja też mam blokadę, ale ona nie działa na całkowite wyłączenie pralki. Poza praniem mam odłączoną od kontaktu, więc może robić co chce

A do mycia rąk, zębów i buzi mamy podest dla dziecka. Sam go ustawia, staje, odkręca wodę, myje i potem wyciera ręce. Gorzej jak ma fazę na puszczanie wody litrami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:45   #757
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Lynn a Ty zostajesz w szpitalu do dnia porodu?


Katka tylko my dzisiaj wizytujemy, czy ktoś jeszcze?


Libra2 ja zastanawiam się kiedy będzie mi dane skorzystać z toalety w samotności U mnie nie chodzi chyba o to, że zniknęłam, ale o to, że jak mogłam zamknąć się sama w tak fajnym pomieszczeniu i na pewno robię coś fajnego.
Ostatnio ktoś nie zamknął drzwi do wc i nakryłam gada jak przelewał zabawkową chochelką wodę z wc do wiaderek, a że woda niebieska to już w ogóle szał
Witam wszystkich w ten upalny dzień. Ja też dzisiaj wizytuje. Właśnie czekam do lekarza. Ale mam dość godzinę w zatłoczonym autobusie bez klimy i grama przewiewu. Mam nadzieję ze z mała wszystko w porządku i ze rośnie bo po ostatniej wizycie 3 tygodnie temu waga wzrosła tylko o ok 200 gram.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 13:47   #758
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7674341 1]
A do mycia rąk, zębów i buzi mamy podest dla dziecka. Sam go ustawia, staje, odkręca wodę, myje i potem wyciera ręce. Gorzej jak ma fazę na puszczanie wody litrami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To jakiś konkretny podest? Od kiedy pozwalacie mu na samodzielne mycie rąk? Zaintrygowałaś mnie tym podestem. Może była by to dobra opcja dla nas za jakiś czas.
edit: obejrzałam jak wyglądają i u nas przydał by się jakiś wyższy, bo zlew i blat są dość wysoko.

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2017-08-30 o 13:49
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:50   #759
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Aniu trzymam kciuki daj znać jak wizyta.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Kate mój syn ma 1,5 roku i od jakiegoś czasu myje ręce sam. Tylko na podest jest jeszcze za mały, stawiam go na stoleczku i myje Ma swoje mydelko- kaczuszke Tyle, że cały czas z nim jestem, żeby nie spadl.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:51   #760
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Jakieś luksusowe szpital wam się trafiły dziewczyny. W moim brak TV, o wi-fi można pomarzyć a jedzenie to nawet nie wspomnę. Po porodzie dostałam coś co przypominało kluski z serem.Ale lepiej się tam nie zadamawiajcie tylko wracajcie grzecznie do domu.

Kate Noir
U mnie to na pewno lęk, bo w nocy jak wychodzę to też się wybudza i zaraz jest ryk.I nikt go nie może uspokoić tylko ja. Na dworze też za rękę tylko ze mną pójdzie,ojca olewa sikiem prostym.
Nie wiem czy czuję przez skórę że lada chwila będzie miał konkurencję czy to normalny etap w rozwoju dwulatka i muszę to po prostu przetrwać.
A bawić się w toalecie też lubi , nawet spędza tam więcej czasu niż w swoim pokoju.Nasprowadza tych swoich gratów i wrzuca wszystko do kabiny a potem sam włazi.Na to by się pluskać w sedesie to jeszcze nie wpadł ale to pewnie kwestia czasu.
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 13:52   #761
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
To jakiś konkretny podest? Od kiedy pozwalacie mu na samodzielne mycie rąk? Zaintrygowałaś mnie tym podestem. Może była by to dobra opcja dla nas za jakiś czas.
edit: obejrzałam jak wyglądają i u nas przydał by się jakiś wyższy, bo zlew i blat są dość wysoko.
Mamy ten: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90291330/ bo te dziecięce są za niskie. A od kiedy sam? Zaczęliśmy jak miał 1,5 roku, ale powoli to szło. Z biegiem czasu coraz bardziej to polubił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 14:03   #762
karmelka2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Libra gdzie będziesz rodzić?😉

Lynn toż to prawdziwe spa,😂 Wi-Fi. tivi 😉
karmelka2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:09   #763
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Trzymajcie się w tych szpitalach

Położona wykłady w domu robi,wow Fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:13   #764
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Dziewczyny nie pociesze ale moj 2.5latek nadal nieogarniety😀😀ucieka i nie patrzy czy za nim biegne, jak nie chce to nie idzie- kladzie sie na ziemi i koniec kropka, zazdrosny o wsztstkie dzieci jak widzi mniejsze to nagle on jest mala dzidzia.o brata tez zazdrosny.a to ten pierwszy powinien byc bardziej zazdrosny😜starszy chce zeby mu czytac opowiadac.mlodszy nudzi przy tym i ciagnie mnie do innego pokoju. Jak cos robie ze starszym to sie przylacza ale po chwili chce zwrocic na siebie uwage i psuje nam wszystko i jak pomysle ze zaraz rodze trzecie to wiecie co mnie przeraza?? Kuzwa moje stopy!!!😀😀mam tak suche i zrogowaciale stopy! łydki z reszta tez!dzisiaj zamarlam jak to zauwazylam..nie jestem juz w stanie tego pilingowac ani kremowac!!!spale sie ze wstydu jak pojde z takimi stopami na operacje😀😀 a jesli chodzi o dzieci to damy rade! Bedzie przewalone ale nie my pierwsze i nie ostatnie. Szacun dla mam trojaczkow👍👍

Jak uda mi sie urodzic tego 18.09 to wyjde 21-22.09 to akurat moja mama bedzie do 22.09 czyli na powitanie zostane sama.mam nadzieje ze maz sie zlituje i wezmie chociaz tydzien wolnego zebym doszla do siebie po cieciu.a on jak na zlosc ma masakre z terminami robót do konca wrzesnia i nie chcialabym mu tego robic😜dlatego wolalam rodzic 07.09 bo dluzej moja mama by byla i wtedy zdarzylabym sie juz ogarnac. Moi od wrzesnia do zloba i przedszkola.bo starszy mial 2miesiace wakacji a mlodszy mial zloba przy mojej pracy wiec od stycznia byl ze mna w domu.ale na szczescie dostal sie do panstwowego pod blokiem.tylko zeby chetnie chodzil i nie uciekal bo nie wiem jak dam rade zaprowadzic, lapac i pchac wozek.starszy mial 2.9 jak mlodszy sie urodzil i nie uciekal mi. Na szczescie na razie o tym nie mysle.ide na zywiol hehe

Jestem w trakcie pakowania torby do szpitala! Czas ekscytacji uwazam za rozpoczety!😀😀

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Dziewczyny pozazdroscily mi SPA i same poszly😀😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:16   #765
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Dzięki za odpowiedźi w spr zusu, czekam cierpliwie, mam pare rzeczy do zamówienia i dlatego pytam. Jak się tak was naczytam to czuje sie bardziej zmobilizowana.

Zdrowka dziewczyny i udanych wizyt.

Ja zmykam na leżaczek, bylam w bibliotece takze tego .

Przy starszych dzieciach mam ten luksus, ale wredna jestem, sorki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:17   #766
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Ale zmarzlam w nocy, brrr.

Jestem po kolejnym zapisie ktg. Czekam na teściowa z glukometrem i śniadaniem

I wiecie co? Szkoda gadać. Odeszlam zeby pogadac z Tztem w część gdzie są fotele do karmienia i taras na zewnątrz. 2 ciężarne w zaawansowanej ciąży na fajku... mam ochotę łby odrywać.

Proszę Cię.... masakra jakaś
Szpital na to pozwala?????

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Cherry oby dlugo cie nie trzymali
A z tymi palącymi cięzarnymi mialam podobnie! Jeden taki smierdziel lezal ze mna w sali!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fuuuuuu
Smutne to
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:22   #767
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Trzymajcie się w tych szpitalach

Położona wykłady w domu robi,wow Fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez sie zdziwilam bo ja chcialam tylko zeby na te wizyty przyszla , a ona do mnie z zaproszeniem
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:26   #768
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez anulka_l7 Pokaż wiadomość
Cherry, ale masz przeżycia w tym szpitalu. Oby jak najszybciej sytuacja się unormowała i wypuścili do domu.

Lotso, ty to masz sny 😃 mi się dziś śniło, że miałam lecieć w kosmos na kilka miesięcy, a tak strasznie nie chciałam, bo po pierwsze bez telefonu i Internetu nie miałabym kontaktu z mężem, a po drugie jak to tak w ciąży, co będzie jak tam urodzę?! 😂

Rzeczozn, miłego ostatniego dnia w pracy 😉 podziwiam, że tak długo dałaś radę.
Alla, a jak u ciebie? Któraś jeszcze pracuje?

Ja nie chcę rodzić przed terminem. Bo wtedy dłużej będę z małą bez męża. Niech siedzi jak najdłużej, wytrzymam wszystkie niedogodności, bo mam motywację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alla ma się dobrze...mlody się jakoś dziwnie rozciąga....ze aż boli

Tak Alla pracuje..ech niestety

A jutro w pracy mi robią jakaś niespodzianke o której mam nie wiedzieć..ale się dowiedziałam 😉

Jakaś kaska jest uzbierana dla maleństwa ponoć. Babki angielki z Tesco plus mój Staff robią mi takie surprise
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:26   #769
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

A ja chyba powiem mezowi ze nie musi wracac na ost tydzien wrzesnia pod warunkiem ze nie bedzie jeczal jak bede chciala pojechac w grudniu. Mam nadzieje ze na wyspach nadal bezpieczniej niz na kontynencie
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 14:28   #770
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tworzycie zgraną ekipę. Czytam z krzaków od początku, zmobilizowałam się i ja żeby się odezwać. Przyjmijcie zbłąkana duszę. 😉 Ciąża druga, mamy córkę 6 lat. Termin porodu z USG 22.10 synek. Obecnie 31 tydzień 5 dzień.

Wczoraj miałam usg, moja szyja ma...39mm. przez pięć tygodni ubyło jej tylko 1 mm. Mały waży 1800.

Jestem z woj. Lubelskiego. Ktoś z Was również?
Heloł...lepiej późno niż wcale
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:29   #771
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Ale fajnie Alla! Bardzo milo z ich strony!😊😊
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:29   #772
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie pociesze ale moj 2.5latek nadal nieogarniety😀😀ucieka i nie patrzy czy za nim biegne, jak nie chce to nie idzie- kladzie sie na ziemi i koniec kropka, zazdrosny o wsztstkie dzieci jak widzi mniejsze to nagle on jest mala dzidzia.o brata tez zazdrosny.a to ten pierwszy powinien byc bardziej zazdrosny😜starszy chce zeby mu czytac opowiadac.mlodszy nudzi przy tym i ciagnie mnie do innego pokoju. Jak cos robie ze starszym to sie przylacza ale po chwili chce zwrocic na siebie uwage i psuje nam wszystko i jak pomysle ze zaraz rodze trzecie to wiecie co mnie przeraza?? Kuzwa moje stopy!!!😀😀mam tak suche i zrogowaciale stopy! łydki z reszta tez!dzisiaj zamarlam jak to zauwazylam..nie jestem juz w stanie tego pilingowac ani kremowac!!!spale sie ze wstydu jak pojde z takimi stopami na operacje😀😀 a jesli chodzi o dzieci to damy rade! Bedzie przewalone ale nie my pierwsze i nie ostatnie. Szacun dla mam trojaczkow👍👍

Jak uda mi sie urodzic tego 18.09 to wyjde 21-22.09 to akurat moja mama bedzie do 22.09 czyli na powitanie zostane sama.mam nadzieje ze maz sie zlituje i wezmie chociaz tydzien wolnego zebym doszla do siebie po cieciu.a on jak na zlosc ma masakre z terminami robót do konca wrzesnia i nie chcialabym mu tego robic😜dlatego wolalam rodzic 07.09 bo dluzej moja mama by byla i wtedy zdarzylabym sie juz ogarnac. Moi od wrzesnia do zloba i przedszkola.bo starszy mial 2miesiace wakacji a mlodszy mial zloba przy mojej pracy wiec od stycznia byl ze mna w domu.ale na szczescie dostal sie do panstwowego pod blokiem.tylko zeby chetnie chodzil i nie uciekal bo nie wiem jak dam rade zaprowadzic, lapac i pchac wozek.starszy mial 2.9 jak mlodszy sie urodzil i nie uciekal mi. Na szczescie na razie o tym nie mysle.ide na zywiol hehe

Jestem w trakcie pakowania torby do szpitala! Czas ekscytacji uwazam za rozpoczety!😀😀

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Dziewczyny pozazdroscily mi SPA i same poszly😀😀😀
Lotso booooże z tymi stopami też miałam masakre, normalnie widziałam już w głowie jak położne się patrzą na siebie jak widzą moje stopy. Aż się w sobote na pedicure umówiłam.. Najlepiej wydane 80 zł w życiu Różnica niesamowita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:48   #773
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Lotso coś z tym spa jest, bo ja w domu nawet nie mam tv i nikt mi do łóżka obiadu ne serwuje, ale dobrze by było wyjść przed weekendem wyjść. Mam wrażenie.,ze mój pobyt tutaj jest na wyrost

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 14:56   #774
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Libra gdzie będziesz rodzić?😉
Najprawdopodobniej na Jaczewskiego w Lublinie, chyba że akurat mi się trafi że będę u rodziców to w Zamościu .
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:03   #775
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

U mnie w szpitalu też są tv i wifi, myślałam, że wszędzie tak jest.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:07   #776
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Dziewczyny przeczytałam dziś w gazetce dla ciężarnych, że tatusiom przysługuje zwolnienie lekarskie po cc na opiekę nad żoną/partnerką nawet do 14 dni..

W sumie dobrze wiedzieć bo nie będzie trzeba od razu z urlopu ojcowskiego korzystać. 😊

U nas dziś tak gorąco, że nie idzie wyrobić 😥 od jutra ochłodzenie. Ile bym dała żeby wziąć zimny prysznic 😖 a muszę czekać na tż żeby mnie powycierał, bo sama już nie daję rady 😖😖

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:11   #777
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeczytałam dziś w gazetce dla ciężarnych, że tatusiom przysługuje zwolnienie lekarskie po cc na opiekę nad żoną/partnerką nawet do 14 dni..

W sumie dobrze wiedzieć bo nie będzie trzeba od razu z urlopu ojcowskiego korzystać. 😊

U nas dziś tak gorąco, że nie idzie wyrobić 😥 od jutra ochłodzenie. Ile bym dała żeby wziąć zimny prysznic 😖 a muszę czekać na tż żeby mnie powycierał, bo sama już nie daję rady 😖😖

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest zwolnienie na członka rodziny, płatne 80% 14 dni kalendarzowych w ciągu roku. Można zrobić taki myk, że bierze się 5 dni, potem weekend, potem znowu 5 dni, potem weekend i potem jeszcze 4 dni. Wychodzi 3 tygodnie prawie zamiast 2 jakby wzięło się ciągiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:12   #778
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Lotso - moje stopy to też dramat.


Ja po wizycie.
2440 mały waży, zaniepokoiły mnie wymiary że różnica 3 tyg w główce ale lekarka powiedziała że dzieci rosną teraz skoki to raz, a dwa, że u mnie aż dziwnie wszystko symetryczne:d i trzy - do porodu lepsza ciut mniejsza główka więc jestem spokojna .
Wyszło mi trochę mało magnezu ale mam brać jak brałam. Być może ten szpitalny incydent spowodował niedobor bo nie kazali tam brać.
Łykać mam no spe forte półtora tygodnia i luteinę za parę dni odstawić. Ogólnie ok "rozwarcia nie ma":d


Może to takie tygodnie że dziecko potrzebuje więcej magnezu i go nam zabiera, zaczynają się pomału skurcze itd..stąd hospitalizacje, ważne żeby nas wypuszczali szybko

U mnie na śniadanie i kolację po 3 kromki chleba, paskudne zupy mleczne (a normalnie je kocham), pasztety z nie wiadomo czego itd więc TŻ dowiózł mi fure jedzenia
A ja nawet tv nie miałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:13   #779
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Nie umiem cytować na apce. Trafiłam że skracajaca się szyjka. Liczę że mnie wypuszcza w piątek
Cherry a Ty jak długo? Wiesz coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaznaczasz to co chcesz cytować... podkreśla się na niebiesko jest taka strzaleczka i cytujesz
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-30, 15:14   #780
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez lynn Pokaż wiadomość
nie umiem cytować na apce. Trafiłam że skracajaca się szyjka. Liczę że mnie wypuszcza w piątek
cherry a ty jak długo? Wiesz coś?

Wysłane z aplikacji forum wizaz
Screenshot_20170830-151357.png
Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
mam na szczęście opiekunkę, teraz na 4 h dziennie, od piątku będzie przychodzila na 8 h dziennie, przynajmniej do porodu, potem zobaczymy. Przynajmniej mój syn wybiega się na placu zabaw, bo mi ciężko za nim ganiac
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-27 11:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.