Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-03, 10:30   #1291
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Witam się w ten paskudny deszczowy dzień.
Nienawidzę takiej jesieni,działa na mnie depresyjnie.
U mnie noc pod znakiem skurczy,pierwszy raz w tej ciąży doświadczyłam.Myślałam ze się wykończę.
Łaziłam po domu od 3 bo nie miałam no-spy.
Dopiero jak Tż wstał to pojechał do apteki i na szczęście przeszło bo już w myślach miałam wizytę na ip.

LitttleHope
Piłka brr,mój koszmar z porodówki.
Pamiętam jak kazali mi skakać przy najgorszych bólach.
Do tej pory na widok tego ustrojstwa mam ciary na plecach.
Wcześniej było nie nienawidzę tego gorąca... teraz nienawidzę tej jesieni 🤗🤔

Ci zrobić z nami kobitkami ...i do tego w ciąży... końcówka 🤣
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 10:45   #1292
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Ja się właśnie zastanawiałam, co to się stało,że forum nie działało. Też się zastanawiam jak to będzie po rozwiązaniu pomijajac,że nie będzie czasu,ale czy będziemy tu pisać.

Też mam rano te bóle i skurcze okresowe i bardzo dużo wydzieliny....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Fajnie Wygląda ten Twój...taki kolorowy...a jeszcze jak się spisal to super

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------


Dokładnie..jezeli takie jak na okres to tak.... tak samo zaczyna się poród... delikatnie a potem więcej mocniej częściej....i bardzo mocniej 😉

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------


Dla mnie to chyba najgorsza uciążliwośc na tym etapie
Tragedia po prostu...niby taka prosta czynność a graniczy z cudem ostatnio


Aaaa jeszcze schylanie się...czylu założenie skarpetek...odlot
..jedną nogę jeszcze jakoś dam radę
..drugiej juz prawie wcale.

Dzisiaj rano że wyciągnąć leginsy na siebie to walczyłam 5 minut żeby to jakoś poszło.
Oooo top, leginsy to była masakra, z majtkami już mam problem by je założyć. Ogólnie to nawet mi się chodzić nie chce, bo pęcherz od razu pełny.


Ostatnio byliśmy w Ikei, kupiliśmy zestaw tych pojemniczków na łóżeczko i duperelek do domu. Już koniec. Wlasciwie, to tylko spakować Michała i jestem gotowa w sensie rzeczy czy psychicznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 10:47   #1293
karmelka2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Buzn kiedyś na innym forum udzielalismy się kilka lat, ale jak to baby, kłótnie,podzialy

. Potem się rozpadło ale niektóre przyjaźnie przetrwały.

Marzena83 mnie tak bolało przez dwa trzy tygodnie, jak wstawalam to zginalo mnie w pół taki ból, to było spojenie. Ale minęło.

Kolejna nic nie spane, kręgosłup nie daje rady, ramiona bolą od spania na boku z tyłu plecy. Zawsze spałam na brzuchu i kręgosłup odpoczywał. Btw jestem po złamaniu kręgosłupa cztery lata temu, jutro mam wizytę u neurochirurga czy mogę rodzić sn czy cc.
karmelka2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 10:48   #1294
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Wizaz raz mi dziala raz nie..
Marzena ja ciagle to mam. Im wiecej chodzenia tym gorzej. Wczoraj mialam gosci to wiecej odpoczelam i dzis jest lepiej. Ale za to mam mdlosci..
Czyli jak to w ciazy jak nie urok to sr.. Ale na szczescie jestesmy na koncowce. Mialam torbe spakowac do szpitala.. No i dalej nie spakowalam.. Jeszcze jutro sie doczolgac na początek roku...synio juz mowi: mamo a mi e tak bysmy jutro zaspali😜 aj te dzieci
Milej niedzieli.
Alla widze taka kucharzyna jak ja ale ja juz wrzesien odpuszczam i mam zamiar objac sie i przygotowywać do porodu. Cwiczenia, pilkaitd.. Slyszalam , ze masowanie krocza wciazy zapobiega peknieciu? Macie jakas wiedze natwn temat?Badz ktoras masowala sie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam na sr o masowaniu krocza. Sa specjalne olejki do tego,ale rownie dobrze mozna robic masaz z jakims naturalnym olejem np.migdalowym a nawet oliwa z oliwek. Ja robilam RAZoliwka z hippamialo to trwac ok 10 min u mnie trwal 30 sek. Posmarowalam krocze i juz a to trzeba masowac i masowac. Od jutra zaczne na youtubie jest filmik jak to robic. Podobno pomaga...no i mysle nad tym żelem połozniczym Natalis. Ale to jutro podpytam mojego lekarza o ten żel.
A dzis zly dzien. Siedze i placze nad monotonią życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 10:49   #1295
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Też upiekłam ciasto wczoraj , borówkami, jadę dziś do mamy na obiad. To przynajmniej z pustymi rękami nie przyjade, bo ostatnio tak było:P A rodzice przywieźli mi borówek dużo to akurat na ciasto starczyło.

A powiem wam,że to że ręce mi cierpią to rozumiem. Ale nogi. Jak kładę się w nocy na boku,to muszę się przewrócić, bo bola. Chyba dziecko duże i naciska na nerwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 10:50   #1296
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Rzeczozn odpisz mi proszepytalam o zwiazek azs z cc. Bardzo mnie to ciekawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 10:51   #1297
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Buzn kiedyś na innym forum udzielalismy się kilka lat, ale jak to baby, kłótnie,podzialy

. Potem się rozpadło ale niektóre przyjaźnie przetrwały.

Marzena83 mnie tak bolało przez dwa trzy tygodnie, jak wstawalam to zginalo mnie w pół taki ból, to było spojenie. Ale minęło.

Kolejna nic nie spane, kręgosłup nie daje rady, ramiona bolą od spania na boku z tyłu plecy. Zawsze spałam na brzuchu i kręgosłup odpoczywał. Btw jestem po złamaniu kręgosłupa cztery lata temu, jutro mam wizytę u neurochirurga czy mogę rodzić sn czy cc.
A wiecie,że moja kolezanka, była w tym roku na spotkaniu lipcowek. Zorganizowały takie, fajnej by było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 11:04   #1298
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Buzn ja nie chce straszyć, ale ja też miałam/mam dużo wydzieliny aż czasem nawet myślałam że mi się wody sacza (sprawdzone że nie Sącza się).

A ja dla odmiany powiem że się cieszę z takiej pogody i w ogóle jesieni my mieszkamy w domku, jak nie padało to moje dZiecko całe dnie przesiadywalo na dworze, czyli ja też. Zrobienie obiadu to była awantura że trzeba wejść do domu. A tak to spokojnie sobie siedZimy, obiad bez problemu można zrobić, pranie czy po prostu się wygodnie połoŻyć
A brak upałów to dla mnie w ogóle ulga.
Więc jak dla mnie same plusy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 11:04   #1299
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

20170903_110233.jpg
No i wyszły 😊
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 11:09   #1300
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7218961
No i wyszły 😊
Alla żądam przepisu !!
Pięknie wyglądają a z czym w środku? Już się nie moge doczekać aż urodze i bedę mogla znowu jeść słodkie wypieki. Nie kuszą mnie żadne czekoladki, lody it ale na punkcie domowych wypieków mam fioła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 11:17   #1301
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Witam się w 35tc ☺ troszkę przeraża mnie ta liczba 😉

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiałam, co to się stało,że forum nie działało. Też się zastanawiam jak to będzie po rozwiązaniu pomijajac,że nie będzie czasu,ale czy będziemy tu pisać.

Też mam rano te bóle i skurcze okresowe i bardzo dużo wydzieliny....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------


Oooo top, leginsy to była masakra, z majtkami już mam problem by je założyć. Ogólnie to nawet mi się chodzić nie chce, bo pęcherz od razu pełny.


Ostatnio byliśmy w Ikei, kupiliśmy zestaw tych pojemniczków na łóżeczko i duperelek do domu. Już koniec. Wlasciwie, to tylko spakować Michała i jestem gotowa w sensie rzeczy czy psychicznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że nadal będziemy pisać, zwłaszcza pierworódki. Będziemy się dzielić dolegliwościami połogowymi, a później problemami z niemowlakami 😊 ja przynajmniej nie wyobrażam sobie, żeby tak z dnia na dzień przestać tu zaglądać.

Też mam problem żeby założyć bieliznę czy leginsy 😩 ile ja się przy tym nastękam 😂
Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7218961
No i wyszły 😊
Wyglądają pięknie 😍 schrupałabym wszystkie! Aż naszła mnie ochota na zrobienie kruchych ciasteczek, ale sił brak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 11:17   #1302
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Rzeczozn odpisz mi proszepytalam o zwiazek azs z cc. Bardzo mnie to ciekawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zacytuję sama siebie 😊
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
W ciąży mi się bardzo zaostrzyło. Jestem praktycznie całą ciążę na sterydach doustnych i miejscowych, lekach antyalergicznych i ostatnio na powstrzymanie drapania na uspokajających 😖 a i tak jest mega źle.. tygodniowy pobyt w szpitalu mnie zaleczyl, ale po 2 dniach wszystko wróciło 😠 lekarz powiedział, że jest to wskazanie do wcześniejszego rozwiązania ciąży, wypisał zaświadczenie. A ginekolog jak mnie zobaczył to od razu powiedział, że dobrze jeśli dotrzymam do 38 tc, ale jeśli będzie bardzo źle z AZS to mam dzwonić i rozwiążemy ciążę szybciej 😑 bo sn to sobie nie wyobrażam w moim stanie 😵😨😖

Widzę, że weekend ikeowy 😁 my byliśmy wczoraj na rundce po sklepach meblowych. To juz ostatni moment a my wybraliśmy tylko meble do przedpokoju.. musimy poszukać przez neta bo stacjonarne do 6 tygodni oczekiwania na 4 głupie szafki 😲

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 11:26   #1303
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiałam, co to się stało,że forum nie działało. Też się zastanawiam jak to będzie po rozwiązaniu pomijajac,że nie będzie czasu,ale czy będziemy tu pisać.

Też mam rano te bóle i skurcze okresowe i bardzo dużo wydzieliny....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------


Oooo top, leginsy to była masakra, z majtkami już mam problem by je założyć. Ogólnie to nawet mi się chodzić nie chce, bo pęcherz od razu pełny.


Ostatnio byliśmy w Ikei, kupiliśmy zestaw tych pojemniczków na łóżeczko i duperelek do domu. Już koniec. Wlasciwie, to tylko spakować Michała i jestem gotowa w sensie rzeczy czy psychicznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam więcej wydzieliny. Wczoraj, jak się goliłam to dosłownie popłynęło kilka kropel i zaczęłam się zastanawiać, czy to nie wody.


Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Ja mialam na sr o masowaniu krocza. Sa specjalne olejki do tego,ale rownie dobrze mozna robic masaz z jakims naturalnym olejem np.migdalowym a nawet oliwa z oliwek. Ja robilam RAZoliwka z hippamialo to trwac ok 10 min u mnie trwal 30 sek. Posmarowalam krocze i juz a to trzeba masowac i masowac. Od jutra zaczne na youtubie jest filmik jak to robic. Podobno pomaga...no i mysle nad tym żelem połozniczym Natalis. Ale to jutro podpytam mojego lekarza o ten żel.
A dzis zly dzien. Siedze i placze nad monotonią życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, mam olejek migdałowy w domu, więc może spróbuję. Moja położna polecała masaż krocza i ćwiczenie mięśni kegla. Staram się napinać te mięśnie w ciągu dnia, o ile o tym pamiętam.

Alla, ja też się już nie schylam. Ale wczoraj się zawzięłam i doprowadziłam do porządku stopy i nawet się ogoliłam po wielkich trudach. Buty to już tylko wsuwane, bo sznurówki musiałby mi wiązać mąż.

Dziś powitaliśmy na świecie wrześniowego smyka. Moja bardzo dobra koleżanka urodziła przez CC. Od początku tego roku rodziły moje cztery koleżanki i tylko jedna dała radę urodzić SN. Wydaje mi się, że wcześniej aż tylu cesarek nie było.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De

Edytowane przez very niceee
Czas edycji: 2017-09-03 o 11:28
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 11:38   #1304
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Ja też niestety zaobserwowałam zwiększoną ilość wydzieliny. Jak wstaje rani to czuje jak ze mnie leci...
A w ogole jak ostatnio się goliłam to wzięłam lusterko żeby zobaczyć, czy się dokładnie wyglancowałam. Jaka pochwa jest brzydka Mam wrażenie że tam jakoś napuchłam i wygląda to źle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 11:42   #1305
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Alla ale pyszności
Ja czekam na obiad.po żenującym śniadaniu liczę, że nadrobia obiadem.

Ja z Ikei też mam te pudełka na łóżeczko - wydają się super. Jeszcze zamierzam kupić regał kallax, żeby na początek mieć na rzeczy dziecięce, a docelowo na jakieś zabawki itp.

Co do boli w kroczu to ja je mam od dawna i ponoć to norma. Zwiększona ilość uplawow to też już dla mnie norma. Teraz już trochę jest lepiej odkąd odstawilam luteine,ale i tak.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 11:44   #1306
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Ja też niestety zaobserwowałam zwiększoną ilość wydzieliny. Jak wstaje rani to czuje jak ze mnie leci...
A w ogole jak ostatnio się goliłam to wzięłam lusterko żeby zobaczyć, czy się dokładnie wyglancowałam. Jaka pochwa jest brzydka Mam wrażenie że tam jakoś napuchłam i wygląda to źle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak wzięłam ostatnio lusterko to też się przerazilam, jak to tam wygląda😂😲

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 12:09   #1307
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Wcześniej było nie nienawidzę tego gorąca... teraz nienawidzę tej jesieni 🤗🤔

Ci zrobić z nami kobitkami ...i do tego w ciąży... końcówka 🤣
Oj tam ,oj tam na coś narzekać trzeba jak na prawdziwego polaka przystało.

Ja też taka spuchnięta na dole,jakby mnie ktoś pałą( bez podtekstów!) okładał.
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 12:21   #1308
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Hej Dziewczyny, co za weekend, cały czas leje. Czy tylko u mnie tak ?
__________________
2.02.2016
24.09.2017

Edytowane przez kallina_2014
Czas edycji: 2017-09-03 o 12:22
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 12:34   #1309
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Haha pałą😀😀😜😜

Ja chyba wszedzie juz widze podteksty a nawet zle czytam. Bo jedna mamuska napisala "bylismy w Ikei" a ja przeczytalam "bzykalismy sie w Ikei" i mysle sobie oho! Moje tematy!!😀😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 12:52   #1310
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Haha pałą😀😀😜😜

Ja chyba wszedzie juz widze podteksty a nawet zle czytam. Bo jedna mamuska napisala "bylismy w Ikei" a ja przeczytalam "bzykalismy sie w Ikei" i mysle sobie oho! Moje tematy!!😀😀😀
Oj Lotso Lotso, celibat Ci nie służy 😂😂😂

Również witam się w 35tc, dać radę do tego końca miesiąca i będzie super 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:06   #1311
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Ja to bym chciała do skończonego 37tc i mogę rodzic, bo mi jest za ciężko, szpital to dla mnie więzienie i już chciałabym być już po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:08   #1312
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Hej nadrobilam was od wczoraj. My sobota wyjazdowa, dzis tez u rodzicow takze mam spokoj z gotowaniem. Kupilam staniki do karmienia, jeszcze kilka rzeczy toaletowych i w tym tygodniu pakuje torbe, wszyscy mi wroza ze urodze przed pazdziernikiem, ja tez tak czuje takze... jestem juz lekko przerazona wizja rozpoczecia sie porodu i zastanawiam sie czy profilaktycznie nie zalatwic sobie papierka ze wskazaniem na cc w razie gdybym spanikowala w ostatniej chwili. Wiem ze mamy to nastawienie pro sn ale ja sie boje ze nie dam rady.

Pisalyscie o wydzielinie, ja juz mam dosc, nie wiem co ze mnie cieknie, zwlaszcza w nocy. Kilka razy mialam juz tak ze budzilam sie rano czy na siku a tu majtki mokre :/ boje sie ze to pecherz ale ani zapach ani kolor...

Zleci nam ten wrzesien chyba szybko.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:09   #1313
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Pare dni szpitala to spa a pozniej to faktycznie meczarnia. Wspolczuje oby niedlugo Cie juz wypuscili. Ja to jestem tak wyposzczona ze jak bede mogla to rzuce sie na tzta😀😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:20   #1314
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Dziękuję za polecenie detektorów tętna Przesłałam koleżance


Co do pogody to ja najbardziej lubię jak jest tak w sam raz. W upały źle, bo ani ja ani syn nie wytrzymamy na słońcu i siedzimy w domu = dziecko marudzi. A jak pada to jest to samo. Lepiej się oddycha, ale też siedzę w domu i słucham marudzenia.


Prawie się spakowałam
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:21   #1315
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

My już po zakupach ikeowych. Nawet poszło szybko i sprawnie 😉. Też kupiłam te pojemniki na przewijak/łóżeczko.
Nasza pociecha w tym czasie była na sali zabaw i stwierdziła, że jeszcze by się chciała pobawić, to mieliśmy z M okazję polazic samemu po galerii ☺. Przy okazji kupilismy starszej prezen od dzidzi, który dostanie jak wrócimy już z maluszkiem do domu.
Dobrze, że mój M zaproponowal obiad na mieście, bo już po tym maratonie po sklepach nie chciałoby mi się gotować

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Widzę, że weekend ikeowy 😁 my byliśmy wczoraj na rundce po sklepach meblowych. To juz ostatni moment a my wybraliśmy tylko meble do przedpokoju.. musimy poszukać przez neta bo stacjonarne do 6 tygodni oczekiwania na 4 głupie szafki 😲

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No czas oczekiwania na meble jest masakryczny. Zamawialismy 2 tygodnie temu komodę do przedpokoju i dodatkową zabudowę do kuchni. I standardowy czas oczekiwania na komodę ok. 4 tygodni (chociaż facet z uwagi na moją ciążę spial się i dzwonił, że koło środy powinien już ją nam przywieźć). Gorzej z meblami do kuchni, bo tu już nam zapowiedzieli, że mają sporo zamówień i będziemy czekać ok. 5-6 tygodni. Mam nadzieje, że zamontuja nam meble jeszcze przed porodem.
Cytat:
Napisane przez Marzena_83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mnie od wczoraj boli okropnie w dole, jakby macica/pachwiny/spojenie łonowe? Czy to jest normalne? Chodzić nie mogę...
W ogóle dołączam się do narzekajacych, końcówka jest mega trudna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lekarka mi powiedziała, że takie bóle mogą byc spowodowane naciskiem główki dziecka na kanał rodny. Też czasami tak mam, jak młoda obroci się akurat główką w dół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:30   #1316
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Buzn spotkanie byloby mega! ale ciężkie do zorganizowania, chociaz kto wie,może kiedyś nam się uda

Alla...zabije za to zdjęcie. Czuje,że te rogale pomoglby mi na zgage haha

Rzeczozn nie widzoalam tego posta a ja mialam mega problem z azs w pierwszym trym.a teraz jestem cała gładka. Zapomniałam o azs. Nigdy przez całe życie tak nie mialam. Zawsze cała w opatrunkach. Także wiem co przechodzisz i bardzo wspolczuje.
Wiecie,że jedna laska z grupy na facebooku urodzilatermin chyba miala na 5 jakos tak. Dziewczynka zdrowa,wszystko w porządeczku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:33   #1317
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Ja znowu uwielbiam deszczowa pogodę. Szum deszczu bardzo mnie relaksuje. Zwlaszcza jak leze i zasypiam..
Walczylismy z zalozeniem baldachimu na stelaz.. Instrukcji nie bylo i wszystko wychodzilo nam odwrotnie 😂 a zamast rozy wewnatrz to wyszla chmura 😕 tak czy siak zadowolona nie jestem ani z baldachimu ani falbany. Na aukcji tylko pieknie wyglądało. Dodatkowo ten szyfon po upraniu nie dal sie dobrze prasowac . Normalnie przyklejalo sie zelazko a dalej jak nie wyprasowane.
Obiad zrobilam.. I tak mysle ze ten 35tydz to taki ostatni dzwonek cotu jeszcze zrobic czy zalatwic na co pozniej nie bedzie czasu..
Lynn Tychyba nie masz jeszcze dzieci? Wtedy lezenie w szpitalu jest najgorsze. Sto mysli, tesknoty itd.. Staraj sie przespac jak najwięcej. Wypocznij. Najbieraj sil na porod


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:36   #1318
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Holly mi też mówili, że po I trymestrze się wyciszy, ale u mnie poszło w 2ga stronę.. 😵😡

Zazdroszczę i życzę żeby to cholerstwo po porodzie już nigdy Ci nie wróciło 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:40   #1319
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

U mnie też taka pogoda. Ale i tak lepiej zdecydowanie niż w te upały więc nie narzekam 😉

Alla daj przepis na te rogale, świetnie wyglądają, zjadłabym 😀

Oj Lotso Lotso głodnemu chleb na myśli... Mojemu mężowi też już na pewno brakuje bliskości ale co zrobić, mi też brakuje...
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 14:33   #1320
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Slyszalam , ze masowanie krocza wciazy zapobiega peknieciu? Macie jakas wiedze natwn temat?Badz ktoras masowala sie?
Nam ostatnio położna mówiła na sr, że to bardzo pomaga potem i nie trzeba krocza nacinać. Jednak ostrzegała, żeby nie robić tego zwykłymi drogeryjnymi olejkami, tylko jak już naturalnymi. Mówiła, że ostatnio dziewczyna była, co się smarowała zwykłymi, to te tkanki na kroczu miała w takim stanie, że ją strasznie rozerwało ;/ Polecała też balonik. Podobno kupujesz w aptece, wkładasz sobie do przedsionka pochwy i troszkę pompujesz i spuszczasz powietrze... Któraś tego próbowała?

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Załącznik 7218961
No i wyszły 😊
Jeśli kiedykolwiek dojdzie do spotkania październikówek, to każda, która wrzuca takie fotki (z Alla83 na czele) będzie musiała to wszystko upichcić Toż to jawne znęcanie się!
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-27 11:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.