Ja, chłopak mam pytanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 19:54   #1
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31

Ja, chłopak mam pytanie.


Cześć Dziewczyny.
Powiem szczerze, że nie wiedziałem gdzie udać się z moim problemem (koledzy raczej odpadają), więc piszę tutaj.
Mam dziewczynę. Zarówno ona jak i ja mamy 21 lat i jesteśmy ze sobą już 2 lata. Jest pewien problem. Moja dziewczyna nie chce się kochać.
Początkowo w ogóle nie naciskałem, czekałem. Tyle się mówi, że dziewczyna musi dorosnąć, chcieć, być pewna. W końcu zebrałem w sobie dość odwagi aby z nią o tym porozmawiać. Powiedziała, że to wcale nie chodzi o to, że nie jest gotowa i na tym generalnie rozmowa się zakończyła. Wróciłem do niej kilka tygodni później i spytałem czy może się czegoś boi: ciąży albo, że jestem na coś chory. Powiedziałem jej, że jeżeli chce możemy iść zrobić sobie takie wspólne badania, że to nie jest dla mnie problem. Ona tylko odpowiedziała, że wcale mnie nie podejrzewa o to, że jestem na coś chory. Ogólnie nasza rozmowa trochę trwała i między innymi usłyszałem jeszcze, że ona wierzy, że seks to super sprawa, że wcale ją nie brzydzi, że nie boi się ciąży itd.
Więc moje pytanie: O co chodzi?! Ja sam na początku nie chciałem seksu, ale jakoś od roku, może trochę mniej mam na to ochotę. Jedyne, co przyszło mi do głowy, to że może moja partnerka jest aseksualna? Poczytałem trochę o tym w internecie i dowiedziałem się, że jest kilka typów aseksualności. Co o tym myślicie? Dalej rozmawiać czy jak?
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 19:59   #2
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Powiem szczerze, że nie wiedziałem gdzie udać się z moim problemem (koledzy raczej odpadają), więc piszę tutaj.
Mam dziewczynę. Zarówno ona jak i ja mamy 21 lat i jesteśmy ze sobą już 2 lata. Jest pewien problem. Moja dziewczyna nie chce się kochać.
Początkowo w ogóle nie naciskałem, czekałem. Tyle się mówi, że dziewczyna musi dorosnąć, chcieć, być pewna. W końcu zebrałem w sobie dość odwagi aby z nią o tym porozmawiać. Powiedziała, że to wcale nie chodzi o to, że nie jest gotowa i na tym generalnie rozmowa się zakończyła. Wróciłem do niej kilka tygodni później i spytałem czy może się czegoś boi: ciąży albo, że jestem na coś chory. Powiedziałem jej, że jeżeli chce możemy iść zrobić sobie takie wspólne badania, że to nie jest dla mnie problem. Ona tylko odpowiedziała, że wcale mnie nie podejrzewa o to, że jestem na coś chory. Ogólnie nasza rozmowa trochę trwała i między innymi usłyszałem jeszcze, że ona wierzy, że seks to super sprawa, że wcale ją nie brzydzi, że nie boi się ciąży itd.
Więc moje pytanie: O co chodzi?! Ja sam na początku nie chciałem seksu, ale jakoś od roku, może trochę mniej mam na to ochotę. Jedyne, co przyszło mi do głowy, to że może moja partnerka jest aseksualna? Poczytałem trochę o tym w internecie i dowiedziałem się, że jest kilka typów aseksualności. Co o tym myślicie? Dalej rozmawiać czy jak?
Chyba nic innego Ci nie pozostaje. A może np. nie chce seksu z powodów religijnych?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:00   #3
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;19461628]Chyba nic innego Ci nie pozostaje. A może np. nie chce seksu z powodów religijnych?[/QUOTE]

Ona nie jest religijna, podobnie jak ja.
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:04   #4
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

A macie w ogóle jakis kontakt seksualny? Pocałunki, przytulanie, pieszczenie, petting?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:09   #5
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Przytulanie tak, sama często mnie przytula.
Pocałunki, szczerze mówiąc jakby tak 'policzyć' to są również rzadkie.
Petting - kilka razy próbowaliśmy, ale ona była albo spięta (?) albo znudzona (?) albo nie wiem, bo nie wyszło.
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:09   #6
Ytha
Raczkowanie
 
Avatar Ytha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 147
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Według mnie (wybacz, że to napiszę ale takie odnoszę wrażenie) bawi się z Tobą w kotka i myszkę. nie wiem na czym polega jej problem, podobnie jak Ty, ale nie dowiesz się tego od nikogo innego jak od niej samej. Poruszałeś temat i ona chętnie odpowiadała na twoje pytania
(o gotowość, ciążę i choroby) wg mnie widać że chce kontynuować temat, ale nie chce sama wprost powiedzieć. Typ dziewczyny, którą trzeba męczyć, dręczyć, wypytywać (w cudzysłowiu oczywiście). Zaczynaj temat często, wiem, że to trudne, ale w końcu przyniesie rezultaty i odpowiedź.
Pozdrawiam.
__________________
Kłopot z próbą utrzymania za wszelką cenę zdrowego ciała polega na tym, że jest to prawie niemożliwe bez zaburzenia zdrowia umysłu.
_____________________
________________
Ytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:13   #7
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ytha Pokaż wiadomość
Według mnie (wybacz, że to napiszę ale takie odnoszę wrażenie) bawi się z Tobą w kotka i myszkę. nie wiem na czym polega jej problem, podobnie jak Ty, ale nie dowiesz się tego od nikogo innego jak od niej samej. Poruszałeś temat i ona chętnie odpowiadała na twoje pytania
(o gotowość, ciążę i choroby) wg mnie widać że chce kontynuować temat, ale nie chce sama wprost powiedzieć. Typ dziewczyny, którą trzeba męczyć, dręczyć, wypytywać (w cudzysłowiu oczywiście). Zaczynaj temat często, wiem, że to trudne, ale w końcu przyniesie rezultaty i odpowiedź.
Pozdrawiam.
Nie wiem właśnie jak to rozwiązać. Ogólnie układa nam się dobrze. Ona nie ma fochów jak większość dziewczyn (przepraszam!), nie sprawdza mnie, nie wypytuje gdzie byłem, z kim byłem, czasami myślę, że jest aż za miła, za dobra itd.
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 20:16   #8
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Spytaj, czego oczekuje od związku i jak go sobie wyobraża. Z tego co piszesz wynika, że ona nie czuje potrzeby fizycznej bliskości z Tobą. Dla mnie coś podobnego byłoby niewyobrażalne, ale kto wie, czy ona właśnie taka nie jest...
Jest też inna, mniej optymistyczna możliwość- traktuje Cię jak takiego przyjaciela chłopaka, po prostu nie czuje tego co Ty.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:20   #9
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Spytaj, czego oczekuje od związku i jak go sobie wyobraża. Z tego co piszesz wynika, że ona nie czuje potrzeby fizycznej bliskości z Tobą. Dla mnie coś podobnego byłoby niewyobrażalne, ale kto wie, czy ona właśnie taka nie jest...
Jest też inna, mniej optymistyczna możliwość- traktuje Cię jak takiego przyjaciela chłopaka, po prostu nie czuje tego co Ty.
I 2 lata by się męczyła?
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:21   #10
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ytha Pokaż wiadomość
Według mnie (wybacz, że to napiszę ale takie odnoszę wrażenie) bawi się z Tobą w kotka i myszkę. nie wiem na czym polega jej problem, podobnie jak Ty, ale nie dowiesz się tego od nikogo innego jak od niej samej. Poruszałeś temat i ona chętnie odpowiadała na twoje pytania
(o gotowość, ciążę i choroby) wg mnie widać że chce kontynuować temat, ale nie chce sama wprost powiedzieć. Typ dziewczyny, którą trzeba męczyć, dręczyć, wypytywać (w cudzysłowiu oczywiście). Zaczynaj temat często, wiem, że to trudne, ale w końcu przyniesie rezultaty i odpowiedź.
Pozdrawiam.
Również odnoszę takie wrażenie. Musisz ją "męczyć" i próbować wycisnąć z niej odpowiedź na to pytanie, a jak nie będzie chciała nadal to nie wiem
Jak Wam się ogólnie układa w związku? Wyobrażasz sobie Waszą przyszłość bez seksu?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:23   #11
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Również odnoszę takie wrażenie. Musisz ją "męczyć" i próbować wycisnąć z niej odpowiedź na to pytanie, a jak nie będzie chciała nadal to nie wiem
Jak Wam się ogólnie układa w związku? Wyobrażasz sobie Waszą przyszłość bez seksu?
Powiem szczerze, że nie wiem. Po prostu jestem facetem, zacząłem mieć swoje potrzeby. Nie wiem... Raczej nie?
Tylko, że trudno byłoby mi ją zostawić, bo naprawdę ją kocham, poza tym ciężko tak 2 lata wyrzucić ot tak, do kosza.
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 20:23   #12
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
I 2 lata by się męczyła?
A czy kiedykolwiek podejrzewałeś ją o zdradę? oczywiście nie chcę Cię straszyć, ale też nie wiem jaka jest przyczyna jej zachowania.
Może po prostu ten typ tak ma
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:24   #13
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
A czy kiedykolwiek podejrzewałeś ją o zdradę? oczywiście nie chcę Cię straszyć, ale też nie wiem jaka jest przyczyna jej zachowania.
Może po prostu ten typ tak ma
Nigdy.
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:29   #14
zryw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 147
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Dochodzę do wniosku, że większość dziewczyn jest o wieeeele bardziej szczera na wizażu niż ze swoim własnym partnerem. Skąd to się bierze - nie mam pojęcia, ale wiem że mnie przeraża. Przypomina się jakaś globalna świadomość z filmów SF. A wystarczyło tylko nie owijać w bawełnę i zawsze mówić prosto z mostu, a nie czekać na domyślanie się...
zryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:34   #15
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez zryw Pokaż wiadomość
Dochodzę do wniosku, że większość dziewczyn jest o wieeeele bardziej szczera na wizażu niż ze swoim własnym partnerem. Skąd to się bierze - nie mam pojęcia, ale wiem że mnie przeraża. Przypomina się jakaś globalna świadomość z filmów SF. A wystarczyło tylko nie owijać w bawełnę i zawsze mówić prosto z mostu, a nie czekać na domyślanie się...
Dobrze, że piszesz WIĘKSZOŚĆ a nie wszystkie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:41   #16
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

No nic, jak wróci spróbuję jeszcze raz z nią porozmawiać.

Edytowane przez Maks_K
Czas edycji: 2010-05-20 o 20:42
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:45   #17
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
I 2 lata by się męczyła?
Ale to dla niej nie musi być męka!
Może ona tak wyobraża sobie właśnie związek. Może dla niej facet=przyjaciel i jest jej z tym dobrze.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:45   #18
ropuszyca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: bajorko...
Wiadomości: 179
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Może ona jest z tych nieśmiałych, które otwierają się przed kimś bardzo długo? Nie ma innej rady jak rozmawiać, tylko nie pytaj jej codziennie 3 razy co myśli na temat seksu itp bo skutek będzie odwrotny do zamierzonego.
ropuszyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:46   #19
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Ja tam na Twoim miejscu starała bym się dowiedzieć, czy ją w ogóle pociągam.
Bo to może być rzeczywiście tak, że ona Cię traktuje bardziej jak przyjaciela niż chłopaka. A ponieważ jest jej z tym dobrze, bo czuje się bezpieczna, to wcale nie "męczy się" 2 lata tylko miło spędza z Tobą czas.
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 20:47   #20
zryw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 147
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz WIĘKSZOŚĆ a nie wszystkie
Moja akurat tak właśnie robiła. Buzia w ciup, o problemach dowiadywałem się przypadkowo po miesiącach, a na wizażu pełne spektrum. Gdybym to ja był adresatem a nie wizaż, to wszystkie te sprawy już dawno byłyby rozwiane.
To trzeba mieć chyba nie po kolei w głowie, żeby stawiać anonimowość wizażu przed odpowiedzialnością rozmowy.
zryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:58   #21
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

A może ma kompleksy? Wstydzi się swojego nagiego ciała albo jakiejś konkretnej jego części i dlatego była spięta podczas tych kilku prób pettingu...
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:07   #22
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
A może ma kompleksy? Wstydzi się swojego nagiego ciała albo jakiejś konkretnej jego części i dlatego była spięta podczas tych kilku prób pettingu...
Szczerze mówiąc nie wiem. Przynajmniej nigdy głośno nie mówi, że czegoś u siebie nie lubi, tylko to zmienia jeżeli jej nie odpowiada coś tam.
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:12   #23
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Może być tak, że Twoja dziewczyna nie ma potrzeby bliskości (skoro przez 2 lata w zasadzie rzadko się całowaliście). I próbuje się tłumaczyć, że wie, że pewnie seks to cuś przyjemnego, ale... nie odczuwa takiej potrzeby, by się kochać? Tylko nie chce o tym mówić wprost. Spróbuj ją "przycisnąć do muru", bo inaczej nadal się nie dowiesz o co właściwie chodzi.
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:20   #24
talibanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Afganistan
Wiadomości: 51
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

z ciekawości przeczytałem wątek i co widzę? 2 lata razem w związku bez seksu? powiem tak... szacunek...

ps. jako facet myślę, że dziewczyna (obym się mylił!) ma jednak kogoś na boku a Tobą albo się bawi, albo nie umie Ci tego powiedzieć... ale tak jak pisałem, obym się mylił...
__________________
Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski...
talibanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:23   #25
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez talibanek Pokaż wiadomość
z ciekawości przeczytałem wątek i co widzę? 2 lata razem w związku bez seksu? powiem tak... szacunek...

ps. jako facet myślę, że dziewczyna (obym się mylił!) ma jednak kogoś na boku a Tobą albo się bawi, albo nie umie Ci tego powiedzieć... ale tak jak pisałem, obym się mylił...
Ale ja sam przez pierwszy rok seksu nie potrzebowałem (być może to był wynik tego, że matka mi ciągle ględziła aby moja dziewczyna przypadkiem w ciążę nie zaszła, nie wiem, nie wnikam już teraz).
Moja dziewczyna właśnie wróciła jakieś 30 minut temu do domu i się zastanawiam czy porozmawiać z nią dzisiaj czy odłożyć to na jutro.
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:23   #26
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wiem. Przynajmniej nigdy głośno nie mówi, że czegoś u siebie nie lubi, tylko to zmienia jeżeli jej nie odpowiada coś tam.
Bo o kompleksach się raczej nie mówi i tak, jak osoba z krzywym nosem nie lubi, kiedy patrzy się na nią z profilu, tak Twoja dziewczyna może unikać sytuacji, w której musiałaby zdjąć np. stanik, bo np. właśnie tam skrywają się jej kompleksy. Oczywiście przyczyn może być wiele, ale piszę teraz z własnego doświadczenia. Miałam spore kompleksy i wszelkie rozmowy/działania związane z tą częścią ciała, od razu ucinałam bez podania logicznej przyczyny. Aż w końcu się przemogłam, ale do teraz mam odruch zasłaniania ich rękami. Rada ode mnie - dużo komplementów, żeby dziewczyna poczuła się pewnie i atrakcyjnie, ale też bez przesady, żeby nie poczuła się osaczona i naciskana. Ale tak, jak mówię - nikt z nas nie siedzi w jej głowie, więc możemy tylko domyślać się przyczyn...
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:27   #27
talibanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Afganistan
Wiadomości: 51
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Moja dziewczyna właśnie wróciła jakieś 30 minut temu do domu i się zastanawiam czy porozmawiać z nią dzisiaj czy odłożyć to na jutro.
ja bym nie odwlekał i prawdę mówiąc chyba zapytał bym prosto z mostu o co chodzi... bo po Twoim opisie problem widać na kilometr...
__________________
Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski...
talibanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:31   #28
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez talibanek Pokaż wiadomość
ja bym nie odwlekał i prawdę mówiąc chyba zapytał bym prosto z mostu o co chodzi... bo po Twoim opisie problem widać na kilometr...
Zdecydowanie popieram. Spokojnie, jasno ale ale też stanowczo poproś o szczere wyjaśnienie tej kwestii.
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:45   #29
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez talibanek Pokaż wiadomość
z ciekawości przeczytałem wątek i co widzę? 2 lata razem w związku bez seksu? powiem tak... szacunek...

ps. jako facet myślę, że dziewczyna (obym się mylił!) ma jednak kogoś na boku a Tobą albo się bawi, albo nie umie Ci tego powiedzieć... ale tak jak pisałem, obym się mylił...
jest też coś takiego jak niskie libido albo brak pociągu seksualnego do danej osoby- można kogoś kochać, dogadywać się z tym kimś ale nie mieć ochoty na seks czy pocałunki. Sama przez to przechodziłam także zdrada to nie jedyne wytłumaczenie...aseksualn ość też jest możliwa albo po prostu inny temperament- niektórym seks wystarcza raz na parę miesięcy, tak to już jest.

Jako partner masz prawo wiedzieć czemu twoja dziewczyna nie chce i musisz to z niej wyciągnąć chociaż jej samej będzie ciężko to być może sprecyzować dlaczego...przynajmniej ja tak miałam przy niskim libido.. niby kogoś kochasz lubisz przytulanie i bliskość ale seks i pocałunki drażnią cię sama nie wiesz czemu.... i jest ci przykro, że ranisz tym partnera.

Oczywiście poza niskim libido może być wiele innych powodów- ale powinniście razem dojść do tego jaki to powód, ona nie może cię zbywać i udawać, że nie ma problemu.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:53   #30
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

I zapytałem.
Po raz pierwszy słyszałem żeby tak się uniosła. Odpowiedziała, że przecież już o tym gadaliśmy i chyba wszystko jest jasne. Kiedy powiedziałem, że nie i że nie wiem, czemu nie ma ochoty na seks, odpowiedziała, że nie ma, bo nie potrzebuje i że przecież ze mną też tak jest. Powiedziałem jej, że owszem tak było, ale ja już nie mam 19 lat jak wtedy, kiedy zaczęliśmy ze sobą chodzić. No i chyba walnąłem głupie zdanie, bo powiedziałem, że możemy pójść do psychologa czy kogoś takiego. Wtedy się strasznie wkurzyła powiedziała, że nie pozwoli się ustawiać i że ma dosyć tego, że wiecznie ludzie nie akceptują czegoś, co wykracza poza ogół przyjętych norm i że powtórzy mi po raz ostatni: "Nie potrzebuję seksu i nie sądzę by kiedyś to się zmieniło. Zresztą mi z tym dobrze i nie wiem skąd to twoje zdziwienie, przecież ja nigdy tego nie ukrywałam!"
Trzasnęła drzwiami i tyle.

Edytowane przez Maks_K
Czas edycji: 2010-05-20 o 21:56
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.