WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 18:07   #4411
blumisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Właśnie przejrzałam w lustrze na mokrych włosach gdzie mam najmniej włosów i najgorzej jest po bokach w miejscach gdzie nosiłam opaskę. Boki są tragiczne. Chyba kupię te ampułki. Ogólnie mam nadzieję na jakąkolwiek poprawę do świąt
blumisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 18:40   #4412
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cześć dziewczyny!
Jak postanowiłam, tak zrobiłam. Poszłam podciąć włosy. Mam krósze tak 6-7 cm, ale takiego horroru, jak dzisiaj jeszcze nie przeżyłam.
Fryzjer umył mi włosy, wykonał porządny masaż głowy, potem siedziałam pod sauną, a potem... jak przyszło do rozczesania ich przed obcięciem dosłownie wychodziły mi całe kępki włosów. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, masakra. Nie wiem, ile ich dzisiaj straciłam, ale nie przesadzając to były setki włosów. Całkowicie mnie to wybiło z rytmu. Nie mam dołka, ale dół i nie mam pomysłu co dalej.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 18:46   #4413
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Aniu, może teraz pod podcięciu trochę "odżyją". Od jakiego czasu zażywasz suplementy itp.? Może jeszcze nie zdążyły zadziałać...
Zresztą po takich zabiegach to normalne, że wypadło więcej włosów niż zazwyczaj.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 18:52   #4414
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

MalaArielka, dzięki za wsparcie.
Mój fryzjer też był w szoku, jak to zobaczył. Pocieszeniem jest to, że ponoć nie mam mało włosów ( tak mi powiedział ).
Suplementy zażywam od lipca, czyli długo. Pójdę w przyszłym tygodniu na badanie krwi ( chcę sprawdzić cholestrerol ) i zobaczę co mi wyjdzie. Zastanawiam się jeszcze nad badaniem poziomu witaminy B12 i kwasu foliowego. Hormony tarczycy robiłam też jakiś czas temu ( chyba 3 lata ). Może pora na powtórkę. Nie wiem, w jakim kierunku teraz iść.
Pogubiłam się i tyle...
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:05   #4415
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Jeśli bierzesz od lipca( a pewnie jeszcze nie od jego początku) to powinnaś zobaczyć poprawę za około miesiąc
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:06   #4416
blumisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Postanowiłam jutro kupić ampułki radical. Mąż był dzisiaj w aptece ale Pani o nich nie słyszała, poleciła mu vichy. Już namierzyłam apteke a której jest radical bo opinie są niezwykle zachęcające.

Aniu ja też się boję iść do fryzjera wiedząc, że po farbowaniu wyjdzie mi około 400 włosów, ale muszę wyrównać kolor, żeby zaprzestać farbowania a wyglądać względnie
blumisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:11   #4417
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Aniu, jeśli liczyłaś mniej więcej ostatnio to ile wypada Ci włosów w dniach niemycia i mycia?
Pisałaś, że zażywasz tabletki anty. Możliwe, że to przez nie...
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 19:11   #4418
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Blumisia, ja już od dawna nie farbuję ( czasami tylko jakieś pasemka i to szamponem z welli ).
Mam tylko nadzieję, że teraz już tylko będzie lepiej.
Pewnie dzisiaj straciłam tygodniową normę.

Dziewczyny w wątku o tabletkach na wypadnie włosów jest ciekawy wpis ( sprzed paru minut ) na temat skuteczności tabletek. I chyba coś w tym jest. Niestety.
Zerknijcie w wolnej chwili.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:46   #4419
blumisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja przez 3 lata brałam tabletki najpierw Diane-35 później novynette, ale ponieważ źle się po nich czułam, dostałam Yasmin. Skończyłam je brać w grudniu, a w stycznie włosy zczęły wypadać garściami. Może miała na to wpływ prostownica, może farbownie, trudno powiedzieć. Czytałam na forach, że po długim przyjmowaniu hormonów taki skutek uboczny może występować. Mam tylko nadzieję, ze to łysienie nie będzie trwałe.
blumisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 19:52   #4420
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Blumisia, od stycznia wypadają Ci cały czas?? Dużo ponad normę??
Postanowiałm odstawić tabletki ( został mi jeszcze tydzień zażywania ). Zobaczymy, co się ze mną będzie działo.
Niech się dzieje wola nieba.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:04   #4421
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

...z nią się zawsze zgadzać trzeba

Ja kontynuuję wcieranie ampułek. Dzisiaj też zastosuję naftę z olejem rycynowym i żółtkiem.
Tak poza wypadaniem, to moje włosy wyglądają całkiem całkiem. Dzięki waxowi i masce glorii nie są już kępkami słomy.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 20:12   #4422
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Chociaż mi już trochę mniej włosy wypadają( ale nadal przekraczają normę) to na razie nie rosną mi żadne nowe włoski. Jestem zaś dobrej myśli, zapewne dopiero jakiś czas po zahamowaniu wypadania odrastają.
Olko, ile mniej więcej Ci wypada włosów dziennie?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:12   #4423
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

--Olka--, trzeba, ale to bardzo trudne momentami...
Dzisiaj mam taki dzień.
Długo walczysz z wypadaniem??

Przed chwilą dostałam smsa od koleżanki z Francji ( kiedyś poleciła mi Oenobiol ), że są nowe tabletki na włosy Vitalfan Furterer.
Na polskich stronach nie ma nic jeszcze o nich. Pewnie poproszę, aby mi wysłała.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:20   #4424
blumisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Niestety od stycznia cały czas mi wypadają. Została mi 1/3 tego co miałam przed nadmiernym wypadaniem. Postanowiłam do stycznia sama sobie z tym poradzić, jeżeli jednak nie będę widziała poprawy po bokach głowy najprawdopodobniej udam się do specjalistów. Mam 26 lat więc na łysienie za wcześnie. Bardzo często nosiłam opaskę i nie wiem czy zbyt mocny ucisk nie spowodował takie przrzadzenia włosów w tym miejscu.

Jutro idę po ampułki
blumisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 11:57   #4425
Agnes86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny! Tylko taka jedna rada, nie używajcie za dużo specyfików naraz, bo skutki mogą być poważne. Ampułki, Wax, jajko z olejkiem rycynowym, jakieś tabletki-witaminki itp. włosom może się od tego wszystkiego niedobrze zrobić :P ja stosuje taką metodę - przez dwa miesiące kładłam olejek rycynowy z jajkiem, teraz zaprzestałam bo nakładam odżywke wax, jak skończe drugie opakowanie wax to mam zamiar kupić ampułki (tak żeby na ok. 3 miesiące wystarczyły) to samo z szamponem, po 2-3 miesiacach najlepiej zmienić go na inny.

Teraz idzie 3 miesiąc intensywnej regenaracji włosów i powiem Wam, że mam wrażenie że to nie moje włosy na głowie, przestały wypadać, jakieś takie gęste się wydają, wykiełkowały gdzieniegdzie malutkie włosięta (najgorzej po bokach za uchem, tu nie wiem czy mi cokolwiek wyrośnie). zauważyłam tylko że od dwóch dni jakoś więcej włosów wypada, i to akurat zbiegło się z tym, że zaczęłam nosić czapke więc może od tego, no i w ogóle zmiana pogody też pewnie ma wpływ na to wszystko w każdym razie już obsesyjnie nie myśle o nich i chyba tak trzeba.
Ach no i jeszcze pytanko do dziewczyn, które używały Waxa - kiełkowały Wam po tej odżywce nowe włosy?
Agnes86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 12:41   #4426
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Agnes86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Tylko taka jedna rada, nie używajcie za dużo specyfików naraz, bo skutki mogą być poważne. Ampułki, Wax, jajko z olejkiem rycynowym, jakieś tabletki-witaminki itp. włosom może się od tego wszystkiego niedobrze zrobić :P ja stosuje taką metodę - przez dwa miesiące kładłam olejek rycynowy z jajkiem, teraz zaprzestałam bo nakładam odżywke wax, jak skończe drugie opakowanie wax to mam zamiar kupić ampułki (tak żeby na ok. 3 miesiące wystarczyły) to samo z szamponem, po 2-3 miesiacach najlepiej zmienić go na inny.

Teraz idzie 3 miesiąc intensywnej regenaracji włosów i powiem Wam, że mam wrażenie że to nie moje włosy na głowie, przestały wypadać, jakieś takie gęste się wydają, wykiełkowały gdzieniegdzie malutkie włosięta (najgorzej po bokach za uchem, tu nie wiem czy mi cokolwiek wyrośnie). zauważyłam tylko że od dwóch dni jakoś więcej włosów wypada, i to akurat zbiegło się z tym, że zaczęłam nosić czapke więc może od tego, no i w ogóle zmiana pogody też pewnie ma wpływ na to wszystko w każdym razie już obsesyjnie nie myśle o nich i chyba tak trzeba.
Ach no i jeszcze pytanko do dziewczyn, które używały Waxa - kiełkowały Wam po tej odżywce nowe włosy?
CO TO JEST TEN "WAX"
SZUKALAM NA KWC ALE NIE MAM POJECIA CO TO JEST MACIE MOZE JAKIES FOTKI TEGO PRODUKTU ALBO LINK?
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:59   #4427
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Włosy wypadają mi intensywnie od dwóch miesięcy. Nie mam pojęcia ile dziennie. W każdym razie duuużo więcej niż wcześniej. Zostaje ich pełno na szczotce, zatykają odpływ umywalki przy myciu, mam ich pełno na ubraniach. Na głowie przedziałki zrobiły się "szersze". Fryzjerka ostatnio podczas podcinania powiedziała, że niedługo wyłysieję.
Pisałam już wcześniej, że leczę się u endokrynologa (od dawna). Teraz wizytę mam na początku listopada, może coś poradzi.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 15:37   #4428
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez palermo82 Pokaż wiadomość
CO TO JEST TEN "WAX"
SZUKALAM NA KWC ALE NIE MAM POJECIA CO TO JEST MACIE MOZE JAKIES FOTKI TEGO PRODUKTU ALBO LINK?
zle szukałas...jest o nim mnóstwo wiadomosci nawet cały wątek
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:18   #4429
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Olko, przynajmniej znasz przyczynę wypadania, więc może lekarz jakoś zaradzi temu. Jakiej długości masz włosy?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 16:58   #4430
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mi zwykle jesienią włosy wypadają nieco intensywniej niż zwykle [chodż w tym roku odpukać są mocne i nie osłabione].
Zapobiegawczo kupiłam dziś ampułki Joanny Apteczka Babuni, ponoć są skuteczne.
Będę je wcierać na całą noc w skórę głowy.
Zaczynam od dziś
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 20:39   #4431
blumisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Jestem po użyciu pierwszej ampułki. Podoba mi się zapach. Mam nadzieję, że pomogą.
blumisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:10   #4432
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Olko, przynajmniej znasz przyczynę wypadania, więc może lekarz jakoś zaradzi temu. Jakiej długości masz włosy?
No właśnie nie za bardzo znam. Cierpię na pco, biorę leki od roku. Włosy miałam zawsze raczej gęste, takie same przed leczeniem i w trakcie. Dopiero teraz zaczęły wypadać.
Ehh. Boję się, że może będę musiała zmienić leki, a z tym zawsze mogą wiązac się problemy (do tej pory nie miałam żadnych skutków ubocznych, tylko teraz te włosy...).
A długość to tak w okolicach łopatek. Niektóre kosmyki trochę dłuższe, inne trochę krótsze (mam cieniowane).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 08:37   #4433
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
zle szukałas...jest o nim mnóstwo wiadomosci nawet cały wątek
DZIEKUJE BARDZO ZA POMOC
SZUKALAM NA KWC, ALE NIE WIEM O KTORY PRODUKT DOKLADNIE CHODZI, KTORY JEST TAK SKUTECZNY JAK PISZECIE
NIESTETY NIE MAM MNIE TERAZ W POLSCE I CHCIALAM GO POSZUKAC TUTAJ ALE POTRZEBUJE FOTKI ZEBYM WIEDZIALA CZEGO SZUKAM
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:54   #4434
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez palermo82 Pokaż wiadomość
DZIEKUJE BARDZO ZA POMOC
SZUKALAM NA KWC, ALE NIE WIEM O KTORY PRODUKT DOKLADNIE CHODZI, KTORY JEST TAK SKUTECZNY JAK PISZECIE
NIESTETY NIE MAM MNIE TERAZ W POLSCE I CHCIALAM GO POSZUKAC TUTAJ ALE POTRZEBUJE FOTKI ZEBYM WIEDZIALA CZEGO SZUKAM
Tu są zebrane wszystkie Waxy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250363

Przeczytaj kilka stron wątku i zorientuj się, który Wax jest polecany na wypadające włosy (przypuszczam, że będzie to L'biotica do włosów osłabionych oraz któryś Richards & Appleby).

Ewentualnie przejrzyj te wątki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176809

Nie pisz proszę wielką literą całego tekstu.


Edytowane przez syrenka
Czas edycji: 2009-10-17 o 09:56
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:17   #4435
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Zapewne nie ma większej różnicy, którego Waxa użyjesz
Ja używałam do włosów blond, ale tylko z 3, 4 razy. Efektów nie zauważyłam. Szczególnie włosy były po nim takie brzydkie i matowe. Jednak pewnie zacznę go znowu używać za pewien czas, bo może będzie stymulował rośnięcie nowych włosków.
Jednak najlepszą metodą na wypadanie, jak pisałam już kiedyś, jest nie myślenie o swoim problemie( bo te włosy, które są przeznaczone do wypadnięcia i tak wypadną, więc po co stres). Jeśli zrobimy badania i wyjdą ok to nie ma co się denerwować na początku i szukać co jeszcze można zbadać, tylko poczekać kilka miesięcy, używając coś "od zewnątrz" i coś "od środka"( może być przyjmowane w pożywieniu).

U mnie nadal nie jest super, rano przy czesaniu i na poduszce zostawiam ok. 40 włosów. Ale w ciągu dnia nie leci mi tak dużo włosów jak wcześniej.
Ja jestem tego samego zdania co Ty, Agnes. Co za dużo to nie zdrowo( i potem nawet nie wie się co zadziałało ).
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:50   #4436
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cześć kobietki
Ja po czwartkowej traumie wracam powoli do normalności. Wczoraj za cały dzień 10 włosów, dzisiaj rano 3.
Zamówiłam sobie te nowe francuskie tabletki, ale jak zacznę je zażywać odstawię całą resztę ( poza tranem i kwasem foliowym ).
Z tym myśleniem, to nie zawsze się udaje, trzeba pracować nad sobą i tyle.
Pozdrawiam gorąco.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 12:05   #4437
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

ja znów wracam do olejków eterycznych, zrobie tez zakupy w thantosie i mazidłach
dzis zrobiłam maske z olejku rozmarynowego, tymiankowego cedrowego, soku z łopianu i oleju z nasion winogron
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 16:34   #4438
Maaczek
Rozeznanie
 
Avatar Maaczek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 791
Nietypowy problem złego stanu włosów

Wiem, że takich wątków było już bilion ale ... Zacznijmy od początku, kiedy ponad rok temu miałam pełno pięknych zdrowych prostych włosów ... I zafarbowałam je w najlepszym salonie fryzjerskim w moim mieście do którego chodzi masa moich znajomych ... A miesiąc później - zaczęły okropnie wypadać mi włosy ! Miałam nadzieje, że to chwile ... Niestety myliłam sie. Z czasem ich stan sie pogarszał coraz to bardziej, zaczęły się plątać na sucho a na mokro to już nie wspomnę, masakryczne problemy z rozczesaniem ich nawet po odżywce ( Rolland UNA ) A wspominam je z przed roku tak, że rozczesywały sie dosłownie same, były cudowne ... No i cudownie proste " prostujesz włosy ? - nie, mam takie proste z natrury " a teraz ? Nie wiem jak, nie wiem czemu, zaczęły się falować. To jest wielkie zaskoczenie ponieważ od urodzenia miałam długie włosy, zawsze proste jak druty, ani jednego pofalowania. Zaczęły być suche ... Na prawdę nie jestem w stanie zrozumieć, co ta fryzjerka zrobiła mi z włosami, bo ani nie zmieniłam swojego odżywiania, ani nic podobnego, więc tylko ją moge obarczyć winą. Nie prostuję ich i nigdy tego nie robiłam, kręciłam je RAZ W ŻYCIU ale to było na komunie ... Kupe lat temu. Czy któraś z was jest mi w jakimś stanie pomóc ? Wyjaśnić co sie stało ? Dodam że używałam różnych wcierek, łykałam tabletki, piję drożdże aktualnie, zdrowo się odżywiam ... I nie przesadziłam też z ilością tych wcierek czy coś w tym stylu, bo wiem, że jeśli coś ma sie naprawić to od wewnątrz a nie od zewnątrz bo tak to na wcierkach można jechać całe życie ... Niech któraś z was spróbuje mi pomóc, proszę
PS. Zapomniałam dodać, że dziennie wypada mi od 200 do 300 włosów. Wystarczy lekki dotyk i jakiś wypadnie. I liczba ta jest liczona jako mycie włosów i ich rozczesanie, przez dzień na ziemi ubraniach itd nie jestem w stanie ich zliczyć. Jeszcze wspomnę o tym że ścięłam włosy o 20 cm 4 miesiące temu i zupełnie nic to nie pomogło.

Edytowane przez Maaczek
Czas edycji: 2009-10-17 o 16:37
Maaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 10:18   #4439
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ścięłam włosy tak do łopatek.
Umyłam dzisiaj i po prostu masakra.
Strasznie dużo mi wypadło. Co dotknęłam koniuszka włosów to wychodziły...
Jestem już załamana.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 10:47   #4440
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Aralko, zmniejszenie wypadania możesz zauważyć ok. 3 miesiące po kuracji.
Rogalio, jak badałaś kortyzol? Słyszałam, że bada się o 8 i o 20- ale nie wiem czy to tylko przy podejrzeniu choroby Cushinga czy normalnie też się tak bada? I czy w laboratorium analitycznym robią takie badania?

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2009-10-18 o 12:28
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.