Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 19:08   #2131
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
@na dzięki wielkie za odpowiedź, ale masz może jakąś rozpiskę tego programu?? Byłabym bardzo wdzięczna
mam i dam proszę test "ołówka" gratis dodaję
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:50   #2132
nostradama
Rozeznanie
 
Avatar nostradama
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 808
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Kochaniuuutkie.. poradźcie mi coś, przejrzałam te rodzaje pup i nie mogę zdecydować czy wybrać SLIM&LIFT czy klasyczny.. bo: moja pupa jest w rodzaju tej przy S&L ale nie jestem tak tłuściutka jak pokazuje obrazek, nie chce stracić za dużo pupy w obwodzie, co będzie wg Was lepsze ? no i plis plis plis, linki do filmików
__________________
Dukan: 71 - 66 kg. I dosyć.
30 days shred + basen: 66 - ?? kg
Zumba <3


Leczę przebarwienia, leczę ząbki.




nostradama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:21   #2133
Niniczka
Raczkowanie
 
Avatar Niniczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 411
Wyślij wiadomość przez ICQ do Niniczka GG do Niniczka Send a message via Skype™ to Niniczka
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Baja35 Pokaż wiadomość
Niniczka jak ja się cieszę ,że jesteś!! Ja też zaczęłam ćwiczyć od nowa. Chcę ćwiczyć całą jesień i zimę i moje ciało będzie ...boskie hiiiiiiii
Mam troszkę problemów zdrowotnych , ale i to pokonam i do ...dzieła!
Baja ja też strasznie się ciesze
Powiem Ci że ja na pewno będę ćwiczyć, he he... bo powiem Ci ze po tych 7 tygodniach naprawdę widzę dużą różnice szczególnie super się czułam na plaży a za rok ćwiczeń to już nie wiem co będzie - bardziej brazylijski tyłeczek od wszystkich brazylijek
Pytam mojego TŻ - ta czy ladnie wyglądam a on na to - świetnie kochanie, swietnie! A ja chcę żeby on mi powiedział prawde!
Baja a co Ci jest? Ja też miałam problemy ze stawami w kolanach, bolalo mi bardzo nawet ciężko mi było chodzić, przydała mi się ta 2 -tygodniowa przerwa od BBL, widocznie te ćwiczenia były dużym obciążeniem dla moich starych stawów. Życze Ci dużo zdrowia za jaki program się bierzesz?
__________________
moje filcowanki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403504
mój blog:
http://filcowankioksanki.blogspo t.com/
moje fotosy:
tu
Niniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:52   #2134
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Może mi ktoś na pw podesłac link do tych cwiczeń ?
Zzalazłam gdzieś w necie na hotfile, ucieszyłam się ściągnęłam 25 partów po 200mb i ... okazało się, że ich jest 58 a 26 został usunięty ;] Zrezygnowałam z dalszego szukania po omacku

Mój tyłek błaga o te linki
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 06:49   #2135
Delcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Linki na chomiku, proszę sobie poszukać!

Wraca córa marnotrawna... odpuściłam ostatnio na 24 dniu
Nie wiem jak to mogłam zrobić... mogłam odpuscic na 14... ale zeby na 24... wściekła jestem sama na siebie...

Teraz zaczynam od początku, program odchudzający
Zaraz strzele sobie fotki przed i pomierzę się bo ostatnio zapomniałam i nawet porównania nie miałam... kurcze Felek ;]

Więc oficjalnie witam ponownie
__________________
Magister resocjalizacji... eeee czego???

Jak kraść -to miliony, jak kochać - to księcia A jak spadać - to tylko z wysokiego konia

Edytowane przez Delcia
Czas edycji: 2010-09-03 o 06:50 Powód: literówka
Delcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 07:57   #2136
Niniczka
Raczkowanie
 
Avatar Niniczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 411
Wyślij wiadomość przez ICQ do Niniczka GG do Niniczka Send a message via Skype™ to Niniczka
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Delcia Pokaż wiadomość
Linki na chomiku, proszę sobie poszukać!

Wraca córa marnotrawna... odpuściłam ostatnio na 24 dniu
Nie wiem jak to mogłam zrobić... mogłam odpuscic na 14... ale zeby na 24... wściekła jestem sama na siebie...

Teraz zaczynam od początku, program odchudzający
Zaraz strzele sobie fotki przed i pomierzę się bo ostatnio zapomniałam i nawet porównania nie miałam... kurcze Felek ;]

Więc oficjalnie witam ponownie
Delcia to wrzuć fotki i wymiary, co?
Ja też opusciłam 2 tygodnie na czas wakacji ale nie widzę (po mierzeniu swojego ciała ) jakiś gorszych wyników, może tylko brzuszek przez to piwsko, ale w cm nic a nic nie przybyło
__________________
moje filcowanki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403504
mój blog:
http://filcowankioksanki.blogspo t.com/
moje fotosy:
tu
Niniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 08:21   #2137
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Delcia Pokaż wiadomość
Linki na chomiku, proszę sobie poszukać!

Wraca córa marnotrawna... odpuściłam ostatnio na 24 dniu
Nie wiem jak to mogłam zrobić... mogłam odpuscic na 14... ale zeby na 24... wściekła jestem sama na siebie...

Teraz zaczynam od początku, program odchudzający
Zaraz strzele sobie fotki przed i pomierzę się bo ostatnio zapomniałam i nawet porównania nie miałam... kurcze Felek ;]

Więc oficjalnie witam ponownie
Możesz mi podac nazwę użytkownika?
Na chomiku znalazłam, ale tam jest tylko połowa filmów
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 09:01   #2138
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Agnesia_ Pokaż wiadomość
i ja też po drugim dniu ćwiczeń

lubię Bum Bum (choć wylałam hektolitry potu ale w trakcie ćwiczeń bardziej czuję uda, niż pośladki, co mnie trochę martwi..) i High & Tight (choć pod koniec poślady paliły, ojjj paliły), bo przynajmniej potrafię to wykonać, za to na Cardio Axe czuję się jakbym traciła czas, jestem tak niezgrabna i mam tak nieskoordynowane ruchy jak słoń, więc ino się pałętam po podłodze wymachując jakoś śmiesznie kończynami starając się naśladować ich ;(

pamiętam, że już kieeedyś miałam pościągane jakieś ćwiczenia opierające się na tańcu i co ? tak kaleczyłam ruchy, że nawet po iluś tam ćwiczeniach nadal nie przypominało to tańca, więc jak dziś odpaliłam Cardio Axe to się załamałam, bo wiem, że już pewnie do końca 4 tygodnia tego nie opanuję
myślę, że tym cardio nie ma się co przejmować, widzicie jak ten murzynek na sali nieskordynowanie tańcuje co chwilę gubi krok

heh przede mną ostatni dzień... już tesknie za Leonardo

a co dalej jeszcze sie nie zdecydowałam - ale wpadłam na pomysł, że mam wolną niedzielę, więc może zrobie turniej zaawansowany i wybróbuje 3 aktualne opcje: 10 minute workout, turbo jam i turbo fire i się zdecyduje
... a w poniedziałek pójde na chorobowe z przetrenowania
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:14   #2139
nostradama
Rozeznanie
 
Avatar nostradama
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 808
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez nostradama Pokaż wiadomość
Kochaniuuutkie.. poradźcie mi coś, przejrzałam te rodzaje pup i nie mogę zdecydować czy wybrać SLIM&LIFT czy klasyczny.. bo: moja pupa jest w rodzaju tej przy S&L ale nie jestem tak tłuściutka jak pokazuje obrazek, nie chce stracić za dużo pupy w obwodzie, co będzie wg Was lepsze ? no i plis plis plis, linki do filmików
no prosze
__________________
Dukan: 71 - 66 kg. I dosyć.
30 days shred + basen: 66 - ?? kg
Zumba <3


Leczę przebarwienia, leczę ząbki.




nostradama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:40   #2140
Baja35
Raczkowanie
 
Avatar Baja35
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 82
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Niniczka wracam do slim&lift , bo widziałam efekty....moja choroba to obrzydlistwo -Wrzodziejące zapalenie jelita grubego, to choroba niestety do końca życia, ale na szczęście są leki które to hamują.
Zaczynam od niedzieli bo właśnie wtedy skończy mi się @.....i do dzieła
Baja35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:07   #2141
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

u mnie 2 dzień bez ćwiczeń będzie , jutro przyjdzie @ i też nie poćwiczę .... jak ja nie lubię chorować !!
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 12:00   #2142
kostka19
Raczkowanie
 
Avatar kostka19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 52
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez wredot_ka Pokaż wiadomość
Możesz mi podac nazwę użytkownika?
Na chomiku znalazłam, ale tam jest tylko połowa filmów
nazwa uzytkownika: justysmyk
kostka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 14:50   #2143
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

wczorajsze ćwiczenia zaliczone ale myślałam że padnę xD chociaż kroki w cardio zaczynam łapać powoli!

dziś planowo miałabym przerwę, ale niedługo wyjeżdzam więc ten jeden dzień przerwy sobie narazie odpuszczę czyli dzisiaj dzień 4 - cardio i h&t moje ulubione

a właśnie, póki pamiętam... niedlugo będe musiała robić sculpt. Tylko jak czytałam wcześniejsze posty to mówiłyście że to na ramiona bardziej. Problem w tym że ramiona mam już raczej rozbudowane i więcej bym nie chciała :P myślicie że mogę to zastępować innymi ćwiczeniami?
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 17:25   #2144
violetta1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 44
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

a ja jeszcze w pracy, ale dzisiaj jeszcze przedemna piatkowy zestaw ćwiczeń po wczorajszej przerwie,licze ze "domowe zajęcia fitnessowe " rozpoczne ok 20,00 troche pózno,ale cóz jak trzeba to trzeba
pozdrowionka dla wszystkich brazylijskich pupek
violetta1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 17:51   #2145
Agnesia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
myślę, że tym cardio nie ma się co przejmować, widzicie jak ten murzynek na sali nieskordynowanie tańcuje co chwilę gubi krok
nie mogę z siebie, dopiero po Twoim poście musiałam włączyć jeszcze raz filmik, żeby zobaczyć o jakim murzynku mówisz, dziś mój 3 dzień, a go do tej pory nie widziałam tam haha chyba Leonardo przyćmił go swym blaskiem i świata poza nim nie widziałam

pupa poćwiczona, doprawiona fitnessem, teraz siedzi na kanapie i się płaszczy w ogóle zbyt długie codzienne siedzenie (wielogodzinne), może zniweczyć moje wysiłki i mimo ćwiczeń rozpłaszczać mi pupę ?
__________________

Agnesia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:01   #2146
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
a właśnie, póki pamiętam... niedlugo będe musiała robić sculpt. Tylko jak czytałam wcześniejsze posty to mówiłyście że to na ramiona bardziej. Problem w tym że ramiona mam już raczej rozbudowane i więcej bym nie chciała :P myślicie że mogę to zastępować innymi ćwiczeniami?
mi się wydaje, że w sculpt jest rzeczywiście na ręce najwięcej, ale i na brzuch przy okazji i na nogi też myślę że jeżeli jeszcze nie robiłaś, raz warto spróbować jak Ci się nie spodoba to wtedy może pozmieniaj plan

a ja mój ostatni dzień przełożyłam na jutro - tak tak, tak trudno mi się rozstać z BBL...
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:31   #2147
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

zrobiałm dopiero 2gi dzien, ale zastanawiam się czy te ćwiczenia na dłuższą metę nie są szkodliwe dla stawów zwłaszcza kolanowego. Jest tyle wykręceń w biodrach kolanach w kostce i to tak szybko robia, ze jezlei nie bedzie sie tego dokłądnie robic, tylko na sile szybko to mozna powaznie sobie zaszkodzic stawom. Czy któraś z dziewczyn moze coś na ten temat powiedzieć? Ja przez pewien okres miałam problemy z kolanami i nie chce żeby mi się to nawróciło...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:11   #2148
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Robiłam sobie parę dni temu test ołówka i wydaje mi się, że jest lepiej! A kończę już 3 tydzień. Dzisiaj Sculpt.
Wczoraj tak nie miałam siły już...
Ale te ćwiczenia naprawdę są dobre!
Zastanawiam się, za co kolejne się brać...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:55   #2149
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomości: 223
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witajcie dziewczyny!
Zrobiłam sobie przerwę BBL z powodu wyjazdu wakacyjnego, ale żeby nie było, że się obijałam - intensywne łażenie po górach dało się pupie we znaki
Jednak patrząc na efekty ćwiczeń jakie miałam po dwóch tygodniach treningu stwierdzam, że muszę dokonać jakiejś korekty, bo mi się uda rozrastają. Ja mam generalnie tendenencję do szybkiego budowania masy i czego bym nie ćwiczyła, to najpierw rozwija mi się mięsień czworogłowy i mam nogi jak normalnie nie powiem co
Myślałam, że przy BBL i dużym (jak na moje możliwości) wysiłku kardio, nie pójdzie mi tak bardzo w uda. Chorercia, poszło i mnie to wkurza
Teraz siedzę i myślę czy nie robić jednodniowych przerw między ćwiczeniami? Bo kurna jak tak dalej pójdzie to będę miała uda jak strong man

Pozdrawiam sobotnio i miłego wieczoru
nikita1213 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 18:11   #2150
coffee lover
Raczkowanie
 
Avatar coffee lover
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 448
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja mam pauze...

Jestem u Tż od wtorku, a jego mama daje tyle jedzenia na sniadanie, obiad, kolacje, ze ho ho;/ I wszytsko trzeba zjesc Non stop chodze z bolacym od przejedzenia brzuchem... A bylo tak pieknie, takie efekty, no nic od poniedzialku znowu wroce do swoich przyzwyczajen.

Pozdrawiam was
coffee lover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:49   #2151
Russkaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ech ja mam już 2 dni w plecy. Jutro znów będę ćwiczyć, ale te zaległe odrobię po skończeniu całego BBL. Najgorzej to zrobić sobie przerwę, potem tak trudno wrócić do systematycznych ćwiczeń
Russkaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:00   #2152
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez nikita1213 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Zrobiłam sobie przerwę BBL z powodu wyjazdu wakacyjnego, ale żeby nie było, że się obijałam - intensywne łażenie po górach dało się pupie we znaki
Jednak patrząc na efekty ćwiczeń jakie miałam po dwóch tygodniach treningu stwierdzam, że muszę dokonać jakiejś korekty, bo mi się uda rozrastają. Ja mam generalnie tendenencję do szybkiego budowania masy i czego bym nie ćwiczyła, to najpierw rozwija mi się mięsień czworogłowy i mam nogi jak normalnie nie powiem co
Myślałam, że przy BBL i dużym (jak na moje możliwości) wysiłku kardio, nie pójdzie mi tak bardzo w uda. Chorercia, poszło i mnie to wkurza
Teraz siedzę i myślę czy nie robić jednodniowych przerw między ćwiczeniami? Bo kurna jak tak dalej pójdzie to będę miała uda jak strong man

Pozdrawiam sobotnio i miłego wieczoru
No właśnie mi też uda szybko rosną, ale z kolei wewnętrzne partie wyglądają zdecydowanie lepiej po BBL!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:21   #2153
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

dzisiejsze ćwiczenia zrobione dałam rade mimo gorączki, a po ćwiczeniach nawet spadła i lepiej się czuję
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:42   #2154
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dzisiaj zaczęłam naczytałam się o Waszych opinii i mnie zmotywowałyście. Tamilee Webb już mnie znudziła więc przyda się jakaś zmiana.
Mam dużą pupę o całkiem ładnym kształcie, zależy mi na jej ujędrnieniu, podniesieniu, pozbyciu się boczków i galarety na udach jeśli pupa trochę schudnie nie będzie tragedii ale to nie priorytet. Mam nadzieję, że ćwiczenia na "too big" pomogą ;-)
Niestety już teraz wiem, że nie ukończę całości od razu bo za 2 tyg lecę na wakacje ale jak tylko wrócę znów będę ćwiczyć a do tego czasu chociaż nauczę się ćwiczeń i poprawię kondycję

Trzymam mocno kciuki aby wasze pupy nabrały takiego kształtu o jakim marzycie ;-)
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:51   #2155
Russkaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

E_myszka, dzięki, my też trzymamy kciuki za Twoją brazylijską pupcie
Russkaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:15   #2156
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

dziewczyny, na koncu tt jest taki spoot o cwiczeniach hip hop abs, słyszał ktoś? zaciekawily mnie te cwiczenia moze sie ktos wypowiedziec?
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:42   #2157
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

No to zakończyłam przygodę pt.: "slim&lift" z Leonardo
więc podaje moje wyniki (tak bardzo mniej wiecej, bo od początku sie mierzyłam, ale chba nigdzie nie zapisałam )
tali - aż sie zdziwiłam, bo nastawiałam sie głównie na nogi a tu właśnie talia najbardziej zleciała: mniej o 4-5 cm,
biodra -2
uda -1 - 1,5
tyłeczek -2
o i np nad kolanami mi chyba troszkę urosło +1 cm tak mi się wydaje :P
a oprócz BBL od 3 tygodni 10 zasad PŻ w większość dni :p <z małymi odstępami w weekendy nooo >

No a pzrede wszytskim ogólne wrażenia wizualne duuużo sie poprawiły, naprawdę Jak najbardziej zachęcam do ćwiczeń, warto
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:56   #2158
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziewczyny czy po BBL zmieniła sie wygląd waszych kolan ?
Bo ja właśnie chciałabym pozbyć się tego tłuszczu ;/ brzydko to wygląda.
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:13   #2159
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

a u mnie ebdzie koniec pierwszego tygodnia s&l (wczesniej mialam 2 dni przerwy i nadrabiam ). mimo tego, ze jutro @ mnie nawiedzi, to zmierzylam sie rano i no nie wiem, czy zle zmierzylam sobie nogi... nie wiem, ale prawie -1cm w moich galaretowatych udkach jupi! ^^ no ale kolejne mierzenie dopiero za tydzien.
a msze powiedziec, ze diety bylo zero, od jutra wprowadzam 10PŻ i postaram sie jeszcze wprowadzic jakis dodatkowy ruch.
dzis przede mna bum bum i tummy tuck... (bum bum mnie zabijaaa )
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:36   #2160
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
No to zakończyłam przygodę pt.: "slim&lift" z Leonardo
więc podaje moje wyniki (tak bardzo mniej wiecej, bo od początku sie mierzyłam, ale chba nigdzie nie zapisałam )
tali - aż sie zdziwiłam, bo nastawiałam sie głównie na nogi a tu właśnie talia najbardziej zleciała: mniej o 4-5 cm,
biodra -2
uda -1 - 1,5
tyłeczek -2
o i np nad kolanami mi chyba troszkę urosło +1 cm tak mi się wydaje :P
a oprócz BBL od 3 tygodni 10 zasad PŻ w większość dni :p <z małymi odstępami w weekendy nooo >

No a pzrede wszytskim ogólne wrażenia wizualne duuużo sie poprawiły, naprawdę Jak najbardziej zachęcam do ćwiczeń, warto

co ja bym dała żeby tyle w udach i tali stracić ale wszystko przede mną mam nadzieję ;D po 4 dniach przerwy - jutro wracam do bbl czyli zaczynam drugi dzień tygodnia drugiego
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.