Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 18:02   #1951
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Z tym glutenem to ja już w ogóle głupia jestem. Wszędzie jest po 4 miesiącu, tylko niby zaczynać od minimalnych ilości..
A co do wołowiny to w tym nowym poradniku żywieniowym jest chyba normalnie wymieniona? Zresztą już sama nie wiem..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:10   #1952
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Z tym glutenem to ja już w ogóle głupia jestem. Wszędzie jest po 4 miesiącu, tylko niby zaczynać od minimalnych ilości..
A co do wołowiny to w tym nowym poradniku żywieniowym jest chyba normalnie wymieniona? Zresztą już sama nie wiem..
No racja, w tym poradniku jest akurat wołowina normalnie wymieniona A gluten to zrozumiałam, że po 4 mcu min ilości
Niezła zamota z tym rozszerzaniem...
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:13   #1953
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Jak to możliwe? Po ile ml zjada?
Po 180, no idziś dwa razy jadł w nocy.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:15   #1954
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

No dobra, to rozumiem, że jak mam kaszkę z glutenem, to mam ją najpierw mieszać z taką bez albo w mininalnej ilości dodawać do obiadku czy czegoś. A jak mam słoiczek z glutenem? To mogę go podać tylko łyżeczkę czy oni już pomyśleli że tam ma być minimum?
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:16   #1955
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Wiecie co dziewczyny ja mysle ze nie ma sie co spinac z tym rozszerzaniem, jak ktores dziecko nie ma alergii i problemow brzuszkowych to warto sie kierowac inatynktem a nie tylko rozpiska ja wychodze z zalozenia ze te sloiczki sa jednak robione przez specjalistow, nie mam dostepu do swoich warzyw czy miesa to wole sloiczki. Przyznam ze nie czytam kazdego skladu, nie sprawdzam i nie analizuje. U nas jest po prostu poki co tak, ze mala obojetnie co nie zje to jest ok takze nie widze powodu, zeby na cos szczegolnoe uwazac

Kasia tak mamy w planach od jutra dawac kaszke z Nestle taka po 4 miesiacu wlasnie z glutenem

Co do dziasel to Mela ma takie rozpulchnione no i w miejscu jedynek sa takie biale kreski pod skora i juz sie przebijaja takie kropeczki zabkow a w miejscu tych trojek(swoja droga dziwne ze pierwsze wyjda trojki) sa takie gorki, juz troche ostre i widac zeba pod dziaslem

Mela musi miec mocne dziasla moze skoro tak dlugo jej sie te zeby przebijaja, jak widac nie u kazdego jest to kwestia dnia

Kasia a u Wa jak tam zabki???
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:19   #1956
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Po 180, no idziś dwa razy jadł w nocy.
aaa to dlatego


Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No dobra, to rozumiem, że jak mam kaszkę z glutenem, to mam ją najpierw mieszać z taką bez albo w mininalnej ilości dodawać do obiadku czy czegoś. A jak mam słoiczek z glutenem? To mogę go podać tylko łyżeczkę czy oni już pomyśleli że tam ma być minimum?
No to ja dlatego nie dawałabym obiadków/słoików z glutenem tylko najpierw trochę do zupki i dopiero z czasem dawałabym te słoiczki zawierające gluten
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:20   #1957
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

No i jak Mela bedzie juz siedziec to chcemy sprobowac zeby jadla sama co z tego wyjdzie zobaczymy... Wtedy juz nie bede kupowac sloiczkow tylko normalnie warzywa, mieso w zwyklych sklepach i sama bede jej gotowac
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 18:29   #1958
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny ja mysle ze nie ma sie co spinac z tym rozszerzaniem, jak ktores dziecko nie ma alergii i problemow brzuszkowych to warto sie kierowac inatynktem a nie tylko rozpiska ja wychodze z zalozenia ze te sloiczki sa jednak robione przez specjalistow, nie mam dostepu do swoich warzyw czy miesa to wole sloiczki. Przyznam ze nie czytam kazdego skladu, nie sprawdzam i nie analizuje. U nas jest po prostu poki co tak, ze mala obojetnie co nie zje to jest ok takze nie widze powodu, zeby na cos szczegolnoe uwazac

Kasia tak mamy w planach od jutra dawac kaszke z Nestle taka po 4 miesiacu wlasnie z glutenem

Co do dziasel to Mela ma takie rozpulchnione no i w miejscu jedynek sa takie biale kreski pod skora i juz sie przebijaja takie kropeczki zabkow a w miejscu tych trojek(swoja droga dziwne ze pierwsze wyjda trojki) sa takie gorki, juz troche ostre i widac zeba pod dziaslem

Mela musi miec mocne dziasla moze skoro tak dlugo jej sie te zeby przebijaja, jak widac nie u kazdego jest to kwestia dnia

Kasia a u Wa jak tam zabki???
Stoją w miejscu, takie zawiązki cały czas widać, ale się póki co nie zanosi, żeby wyszły. Od momentu tych kresek może jeszcze potrwać kilka miesięcy zanim się pokażą. Kreski są bez zmian od dwóch tygodni gdzieś.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:29   #1959
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
aaa to dlatego




No to ja dlatego nie dawałabym obiadków/słoików z glutenem tylko najpierw trochę do zupki i dopiero z czasem dawałabym te słoiczki zawierające gluten
Tak właśnie mi się wydaje najlepiej..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:42   #1960
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No dobra, to rozumiem, że jak mam kaszkę z glutenem, to mam ją najpierw mieszać z taką bez albo w mininalnej ilości dodawać do obiadku czy czegoś. A jak mam słoiczek z glutenem? To mogę go podać tylko łyżeczkę czy oni już pomyśleli że tam ma być minimum?
Możesz minimalnie, żeby zobaczyć czy nie ma reakcji alergicznej

Gluten to takie niefajne białko roślinne, które może podrażniać jelita.
Nie ma znaczenia kiedy wprowadzi się gluten, kiedyś była teoria, że jest jakieś okienko i wtedy jak podamy gluten to dziecko nie będzie miało cekalii - ale nikt nigdy tego nie potwierdził naukowo.
Jeśli kp to fajnie jak ten gluten jest wprowadzony pod osłoną twojego mleka - jeśli planujesz karmić rok to możesz zacząć podawać gluten nawet w 10m i też będzie ok.

Ja bym na początek dała łyżeczkę, a to ile jest jego w słoiczku to zależy od słoiczka, bo w takim spagetti to gluten jest w makaronie, wiec jest go raczej sporo.
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:44   #1961
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Tak właśnie mi się wydaje najlepiej..
to ja tez tak to rozumie, ale to chyba w 5 mies bo miesiąc po wprowadzeniu posilkow wprowadza się gluten czyli jak w 4 wprowadzamy posiłki to w 5 gluten , czy jak bo chyba ja cos teraz nie kumam?
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 19:12   #1962
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Zuken, to wprowadzasz teź już gluten? bo w tym słoiczku jest.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

U nas dziś idzie na rekord. Jak dotąd 930 ml mleka... A jeszcze dwa karmienia przed nocą.
Kuuuurcze, a mój zje w ciągu dnia 700 ml i tyle. Ciągle sie zastanawiam czy nie za mało je, ale jak na niego popatrzę to mi przechodzą wątpliwości

Idziemy jutro z młodym do lekarza bo pokaszluje. Nie ma gorączki, je jak zwykle, śmieje się a ciągle kaszle. Co to może być?
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 19:35   #1963
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Kuuuurcze, a mój zje w ciągu dnia 700 ml i tyle. Ciągle sie zastanawiam czy nie za mało je, ale jak na niego popatrzę to mi przechodzą wątpliwości

Idziemy jutro z młodym do lekarza bo pokaszluje. Nie ma gorączki, je jak zwykle, śmieje się a ciągle kaszle. Co to może być?
Może to jednak ślina tylko.

Maksym ma w końcu odblokowane kanaliki łzowe. Masowanie pomogło, nie będzie przetykania
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 19:37   #1964
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
a to Ignaś, właśnie mi zasnął w chuście
Ale ma włoski fajne
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 19:54   #1965
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
to ja tez tak to rozumie, ale to chyba w 5 mies bo miesiąc po wprowadzeniu posilkow wprowadza się gluten czyli jak w 4 wprowadzamy posiłki to w 5 gluten , czy jak bo chyba ja cos teraz nie kumam?
Nie ma reguły, że miesiąc po rozpoczęciu rozszerzania. Ja będę rozszerzać po 6mż i myślę, że przez pierwsze 2 tygodnie wprowadzę warzywa, a potem kaszki - chociaż zastanawiam się czy nie poczekać dłużej z glutenem.
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 20:04   #1966
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Kasia super!

Kaszki są tez bezglutenowe..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 20:29   #1967
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Kaszki są tez bezglutenowe..
tak, wiem pisząc kaszki miałam na myśli te glutenowe bo o gluten pytała się pati1078
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 22:56   #1968
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
Nie ma reguły, że miesiąc po rozpoczęciu rozszerzania. Ja będę rozszerzać po 6mż i myślę, że przez pierwsze 2 tygodnie wprowadzę warzywa, a potem kaszki - chociaż zastanawiam się czy nie poczekać dłużej z glutenem.
Uff Myślałam że jestem jedyną która będzie rozszerzać po 6 miesiącu
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 06:02   #1969
magie_mg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 44
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Uff Myślałam że jestem jedyną która będzie rozszerzać po 6 miesiącu
Ja tez będę rozszerzać dopiero po 6 miesiącu, ale gluten będę chyba wprowadzać już w 5tym miesiącu. Tak mi przynajmniej radzi pediatra, położna środowiskowa i bratowa, która też tylko kp i najpierw przez 2 miesiące wprowadzała powoli gluten w kaszkach bezmlecznych a potem dopiero resztę posiłków.

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Maksym ma w końcu odblokowane kanaliki łzowe. Masowanie pomogło, nie będzie przetykania
Gratuluję dla Maksyma. My niestety będziemy powtarzać przetykanie kanalikow. Cały czas jedno oko łzawi. Mieliśmy już 2 antybiotyki, od początku codziennie masujemy, byliśmy na przetykaniu i nadal nic nie pomaga. Niestety czeka nas kolejny zabieg

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
a to Ignaś, właśnie mi zasnął w chuście
Super ma te włoski A czy to jest chusta natibaby? bo jak tak, to mam taką samą

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
czemu nie? mała reaguje alergią? bo wiesz - dieta matki karmiącej to mit
To zależy z tą dietą. .. mój np jest mega uczulony na pomidory, więc w naszym przypadku spaghetti odpada i dla nas niestety dieta matki karmiącej to nie mit. ..
magie_mg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 07:09   #1970
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Może to jednak ślina tylko.

Maksym ma w końcu odblokowane kanaliki łzowe. Masowanie pomogło, nie będzie przetykania
Nie wiem sama, czasami taka serię kaszlu puści...eh
Czasami też kaszle tak właśnie jakby się dławił i trzeba go podnieść.

Zobaczymy co nam powie lekarz, wolę żeby się to nie przerodziło w coś gorszego.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 08:01   #1971
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Uff Myślałam że jestem jedyną która będzie rozszerzać po 6 miesiącu


Cytat:
Napisane przez magie_mg Pokaż wiadomość
Ja tez będę rozszerzać dopiero po 6 miesiącu, ale gluten będę chyba wprowadzać już w 5tym miesiącu. Tak mi przynajmniej radzi pediatra, położna środowiskowa i bratowa, która też tylko kp i najpierw przez 2 miesiące wprowadzała powoli gluten w kaszkach bezmlecznych a potem dopiero resztę posiłków.

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ---------

Gratuluję dla Maksyma. My niestety będziemy powtarzać przetykanie kanalikow. Cały czas jedno oko łzawi. Mieliśmy już 2 antybiotyki, od początku codziennie masujemy, byliśmy na przetykaniu i nadal nic nie pomaga. Niestety czeka nas kolejny zabieg

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Super ma te włoski A czy to jest chusta natibaby? bo jak tak, to mam taką samą

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

To zależy z tą dietą. .. mój np jest mega uczulony na pomidory, więc w naszym przypadku spaghetti odpada i dla nas niestety dieta matki karmiącej to nie mit. ..
Czym argumentują wcześniejsze wprowadzenie glutenu?
Współczuje problemów z oczkiem

Chusta natibaby fale dunaju - jest prześliczna, szkoda tylko, że nie czuje się dobrze w niebieskim ledwo co się nauczyłam wiązac kieszonke i już myślę o kolejnej chuście np. didymoss indio.
a ty umiesz wrzucac dzieciaka na plecy?

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Nie wiem sama, czasami taka serię kaszlu puści...eh
Czasami też kaszle tak właśnie jakby się dławił i trzeba go podnieść.

Zobaczymy co nam powie lekarz, wolę żeby się to nie przerodziło w coś gorszego.
Ignac też czasem tak kaszle i to na 100% jest ślina, więc trzymam kciuki żeby u ciebie było podobnie
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 10:51   #1972
motylek_555
Raczkowanie
 
Avatar motylek_555
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
czemu nie? mała reaguje alergią? bo wiesz - dieta matki karmiącej to mit
Nawet nie wiem czy reaguje alergia, bo jem te raczej bezpieczne produkty. Byc moze dieta to mit, ale Milenka przez pierwszy midsiac miala problemy brzuszkowe i bardzo uwazalam na to, co jem i tak zostalo, dla mnie to tez plus, bo latwiej zrzucic mi ciazowe kg

Przepraszam, ze nie pamietam- ktoras z Was pisala, ze cwiczy z Chodakowska. Jak postepy? Ja zaczynam dzisiaj 3 tydzien ze skalpelem i jest juz calkiem dobrze, bo na poczatku byla masakra
motylek_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 15:03   #1973
Gatita
Raczkowanie
 
Avatar Gatita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Pije to może za duzo powiedziane, ale wiecej łyknie niż z butelki. Jesteśmy na mm, więc musze dopajać żeby nie było problemu z kupami. Z piciem z butelki zawsze był problem. Udawał sie tylko trik kasia ruda z wciskaniem paru łyczków przed jedzeniem. Kubeczek Ninke zaciekawił i chętnie otwiera buźkę, nie płacze tak jak przy piciu z butelki tylko ładnie, chociaż niezdarnie pije I do tego sama ładnie próbuje trzymac kubeczek za uszy
Ale super I to ze zwykłego kubka pije? Nie żadne niekapki?
Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
a to Ignaś, właśnie mi zasnął w chuście
Ale ma długie włoski!
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Zuken, to wprowadzasz teź już gluten? bo w tym słoiczku jest.

U nas dziś idzie na rekord. Jak dotąd 930 ml mleka... A jeszcze dwa karmienia przed nocą.
Niezły jest gość Z jakim wynikiem się skończył dzień?
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
No i jak Mela bedzie juz siedziec to chcemy sprobowac zeby jadla sama co z tego wyjdzie zobaczymy... Wtedy juz nie bede kupowac sloiczkow tylko normalnie warzywa, mieso w zwyklych sklepach i sama bede jej gotowac
Sama jadłą czyli BLW?
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Może to jednak ślina tylko.

Maksym ma w końcu odblokowane kanaliki łzowe. Masowanie pomogło, nie będzie przetykania
Ale super
Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Nie wiem sama, czasami taka serię kaszlu puści...eh
Czasami też kaszle tak właśnie jakby się dławił i trzeba go podnieść.

Zobaczymy co nam powie lekarz, wolę żeby się to nie przerodziło w coś gorszego.
Może to rzeczywiście tylko ślina. Trzymam
Gatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 17:52   #1974
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Czy waszym dzieciom pocą się stopy? Jak ściągam Tymkowi skarpy po całym dniu to jest wilgoć i ocet
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 17:59   #1975
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Ahaha pocą pocą ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 18:00   #1976
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Masakra nawet pocałować się nie da przed kąpielą
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 18:22   #1977
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

pocą się i lepią
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 18:54   #1978
Gatita
Raczkowanie
 
Avatar Gatita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Gdyby któraś mama potrzebowała takiej wiedzy, nestle i hipp mają kaszkę na dobranoc bezglutenową ryż z jabłkiem. Hipp jest smaczniejsza.

I zastanawiam się, czy nie zmienić kolejności i dawać kaszkę na śniadanie a nie na kolację. Młody się mocno rozjusza wieczornym karmieniem i jest niezadowolony, że to jednak jest łyżka a nie butelka.
Ja kupiłam dzisiaj kleik ryżowy z Bobovity, 99,99% ryżu + witamina B. Zjedliśmy zupkę marchewkowo-pietruszkowo-ziemniaczkową zagęszczaną kleikiem. Ciekawe jaka będzie jutro kupa

Mojemu też się nóżki pocą. Teraz jak ślini nóżki to nie wytrzyma w jednych skarpetkach cały dzień, bo mokre, ale wcześniej też miał syyfne
Gatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 21:27   #1979
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Czy waszym dzieciom pocą się stopy? Jak ściągam Tymkowi skarpy po całym dniu to jest wilgoć i ocet
oj tak pocą się
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 02:51   #1980
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Czy waszym dzieciom pocą się stopy? Jak ściągam Tymkowi skarpy po całym dniu to jest wilgoć i ocet
Pocą pocą
Ale i tak całuje

Tz mówi ze jej śmierdzą
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-30 20:52:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.