Kolor włosów dla bladziocha - help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 07:33   #1
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868

Kolor włosów dla bladziocha - help!


Jestem z natury blada, mam trochę popękanych naczynek i krostek, a do tego jestem typem chłodnym z ciemnymi (grafitowymi) brwiami i rzęsami i niebieskimi oczami. Naturalny kolor włosów to mysi blond z (niestety) złotymi pasemkami. Do tego dochodzi trochę siwizny. Nie mam pojęcia na jaki kolor mam sobie zafarbować włosy. Mam dosyć już blondów bo mi wychodzą za ciepłe i wyglądam na kogoś chorego. Może mi pomożecie? Bardzo proszę o jakąś wskazówkę.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 07:41   #2
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

a może by tak zdjęcie? byłoby prościej
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 07:48   #3
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Lightbulb Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Wydaje mi się że blod lepszy Jeśli jesteś blada a masz ciemne włosy to jeszcze bardziej twarz kontrastuje z włosami ! Ale jeśli jesteś Blon to możesz troche sie zmieszać z twarzą ;/ Sama nie wiem ... Na pewno kolory ciepłe ...Jeśli farbujesz u fryzjerki to ją spytaj albo dodaj zdjęcie i pytaj panią Grażynę
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:02   #4
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

a moze jakis jasny braz z paemkami jasnymi?
a moze cos ze zdjec?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bufryzurka.jpg (102,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spoko%20fryzura.jpg (11,9 KB, 22 załadowań)
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:03   #5
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Zdjęcia niestety nie dodam (braki sprzętowe). Ktoś mi kiedyś powiedział, że blondy mi nie pasują, bo mam ciemne brwi. Rudości mnie nie pociągają. Myślałam o zakupie L'oreal Casting kolor blond lub ciemny blond (kolorki ponoć ciemniejsze na włosach wychodzą niż za zdjęciu z opakowania), tak na spróbowanie. Zresztą już sama nie wiem. Jasne blondy na pewno odpadają. Szczególnie te złotawe. A te niby chłodne odcienie na moich włosach i tak wyjdą żółtawe.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:06   #6
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

te modelki wyzej tez maja ciemne brwi
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:17   #7
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Polecam blond sama jestem blada i uważam że najlepiej blada cera wygląda w blondzie ale nie takim zimnym, platynowym tylko troszkę cieplejszym, oczywiście dużo zależy też od pozostałych cech Twojej urody nie tylko cery. Co do ciemnych brwi to zawsze można rozjaśnić,brwi u blondynki muszą być parę tonów ciemniejsze niż włosy. Natomiast jeśli masz chłodną urodę i naprawdę ciemne brwi to może lepsze chłodniejsze odcienie...sama nie wiem, fotka by pomogła.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 11:57   #8
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Cytat:
Napisane przez pszczulka :) Pokaż wiadomość
te modelki wyzej tez maja ciemne brwi
Właśnie że nie !!! Modelki wyżej maja kolor włosów dobrany do brwi, lub odwrotnie. W USA przy zmianie koloru włosów fryzjer automatycznie kładzie kolor też na brwii, u nas się tego nie praktykuje. Co więcej, jak sie taką możliwość zasugeruje, to patrzą na człowieka jakby coś miał nie tak pod kopułą, bo u nas wszystkie babki chodzą na przyciemniania henną, nawet jak są blond czy rude. No cóż, taka moda!
Brwi oczywiście mogą być ciut ciemniejsze niż włosy, ale w Polsce czarne brwi znacznie ograniczaja pole manewru przy koloryzacji włosów. Ja uważam że blond czy rude włosy plus czarne brwi, to tandeta.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 12:37   #9
anonymouss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

U mnie podobna sytuacja jak u ewy.kilim. Blada cera z drobnymi problemami, grafitowe brwi, niebieskie oczy, włosy hmm nazwijmy to średnim blondem (wydaje mi się, że trochę za ciepłym jak dla mnie?), do tego jeszcze parę piegów na nosie
I mam ochotę na farbowanie.
Już się długo zastanawiam nad nim i doszłam do wniosku, że interesują mnie dwa kolory. I myślę, że mogłyby pasować osobie o takiej urodzie jak moja, ale chciałabym wiedzieć, co Wy o tym myślicie (i który lepszy ) Dołączam zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4a.JPG (2,3 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAMAIRE_ARMSTRONG002ABC_600h.jpg (30,8 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez anonymouss
Czas edycji: 2007-08-07 o 12:10 Powód: poprawka ;]
anonymouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:11   #10
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

moze ten z pierwszego zdjecia
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:13   #11
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Właśnie że nie !!! Modelki wyżej maja kolor włosów dobrany do brwi, lub odwrotnie. W USA przy zmianie koloru włosów fryzjer automatycznie kładzie kolor też na brwii, u nas się tego nie praktykuje. Co więcej, jak sie taką możliwość zasugeruje, to patrzą na człowieka jakby coś miał nie tak pod kopułą, bo u nas wszystkie babki chodzą na przyciemniania henną, nawet jak są blond czy rude. No cóż, taka moda!
Brwi oczywiście mogą być ciut ciemniejsze niż włosy, ale w Polsce czarne brwi znacznie ograniczaja pole manewru przy koloryzacji włosów. Ja uważam że blond czy rude włosy plus czarne brwi, to tandeta.
ale czy nie uwazasz ze twarz blondynki z jasnymi brwiami wydaje sie bez wyrazu i taka biala, brwi musza byc ciemniejsze niz wlosy, oczy sa wtedy bardziej wyrazne i twarz ostrzejsza ....

i jak mowie o ciemniejszych brwiach to nie pisze ze czarne jak smola, ciemniejsze brwi moga miec rowniez odcien brazowy lub ciemny blond...
chodzi o to zeby kolor byl ciemniejszy niz wlosy..

Edytowane przez pszczulka :)
Czas edycji: 2007-08-06 o 13:43 Powód: dopiska
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 16:20   #12
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Cytat:
Napisane przez pszczulka :) Pokaż wiadomość
ale czy nie uwazasz ze twarz blondynki z jasnymi brwiami wydaje sie bez wyrazu i taka biala, brwi musza byc ciemniejsze niz wlosy, oczy sa wtedy bardziej wyrazne i twarz ostrzejsza ....

i jak mowie o ciemniejszych brwiach to nie pisze ze czarne jak smola, ciemniejsze brwi moga miec rowniez odcien brazowy lub ciemny blond...
chodzi o to zeby kolor byl ciemniejszy niz wlosy..
Nie uważam, że twarz blondynki z jasnymi brwiami jest bez wyrazu. Popatrz na znane artystki: Alba, Theron, Lopez, Spears, Moss - one wszystkie po przejsciu na blond rozjaśniły też brwi. Przyjżyj się również rudowłosym, np. Marcii Cross ("Desperate housewives"), która jest notabene przefarbowaną szatynką - one również mają rude brwi. Tylko wtedy uzyskuje się ładny, naturalny efekt moim zdaniem. Brwi oczywiście mogą być trochę ciemniejsze niż włosy, ale jak ktoś ma z natury czarne, a ja np. takie właśnie mam, to nie bedzie dobrze wyglądać w blond albo rudych włosach. Wyobrażasz sobie kobietę o oczach takich jak , np Penelope Cruz przefarbowaną na blond?
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:21   #13
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Nie uważam, że twarz blondynki z jasnymi brwiami jest bez wyrazu. Popatrz na znane artystki: Alba, Theron, Lopez, Spears, Moss - one wszystkie po przejsciu na blond rozjaśniły też brwi. Przyjżyj się również rudowłosym, np. Marcii Cross ("Desperate housewives"), która jest notabene przefarbowaną szatynką - one również mają rude brwi. Tylko wtedy uzyskuje się ładny, naturalny efekt moim zdaniem. Brwi oczywiście mogą być trochę ciemniejsze niż włosy, ale jak ktoś ma z natury czarne, a ja np. takie właśnie mam, to nie bedzie dobrze wyglądać w blond albo rudych włosach. Wyobrażasz sobie kobietę o oczach takich jak , np Penelope Cruz przefarbowaną na blond?
No to wyszukaj sobie w wyszukiwarce aktorke ktora nazywa sie Vahina Giocante, wtedy zobaczysz ze mozna ladnie wygladac w blond wlosach i czarnych gestych brwiach, a tak na marginesie Kate moss to przeciez ciemna blodnynka wiec po co miala sobie rozjasniac brwi skoro one byly juz stosunkowo jasne wczesniej...

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-08-06 o 19:22 Powód: wiecej info
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 20:35   #14
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
No to wyszukaj sobie w wyszukiwarce aktorke ktora nazywa sie Vahina Giocante, wtedy zobaczysz ze mozna ladnie wygladac w blond wlosach i czarnych gestych brwiach, a tak na marginesie Kate moss to przeciez ciemna blodnynka wiec po co miala sobie rozjasniac brwi skoro one byly juz stosunkowo jasne wczesniej...
Właśnie obejrzałam sobie te panne - dla mnie koszmar W swoich naturalnych wygląda ok, w balayage'u nieżle, ale cała farbnieta na blond wygląda jak Madonna we wczesnych latach 80tych. Chyba czas sie dla niej zatrzymał.
A tak na marginesie Moss: nie wiem, musiałabyś się jej zapytać. Może po to, zeby lepiej wyglądać?
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:17   #15
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam sobie te panne - dla mnie koszmar W swoich naturalnych wygląda ok, w balayage'u nieżle, ale cała farbnieta na blond wygląda jak Madonna we wczesnych latach 80tych. Chyba czas sie dla niej zatrzymał.
A tak na marginesie Moss: nie wiem, musiałabyś się jej zapytać. Może po to, zeby lepiej wyglądać?
A ja na odwrot uwazam ze wlasnie w blond jest jej o wiele lepiej i niekorzystnie wyglada w ciemnych.

Nie wiem mi sie nie podoba Kate moss, nie chcialabym tak wygladac.
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:26   #16
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Witam
Jaki jest Twój typ kolorystyczny? Może Zima? Jeśli masz bladą cerę, niebieskie oczy i ciemne brwi, wydajesz mi się zimą chociaz, po tak krótkim opisie oczywiście mogę się mylić najlepiej bedzie, jak odpowiesz na pytania zamieszczone na metamofozach, dziewczyny określą Tój typ
W każdym razie, jeśli jestem Zimą, to ciepłe kolory na Twojej głowie absoltnie odpadają! Ja również mam bladą cerę i niebieskie oczy- a głowę farbuję na ciemny, zimny brąz . Bo ze mnie to taka typowa Pani Zima i w blondzie poprostu bym wyglądała śmiesznie I chociaż moja blada cera jest bardziej podkreślona, czuję się ( i wyglądam) dobrze
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:29   #17
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

zgadzam sie z blekitneoczy

zalaczam zalaczniki do obejrzenia!! ostatnia pani ma brwi w kolorze wlosow lub nawet jasniejsze i powiem szczeze ze wyglada jak by byla chora...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (39,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi2.jpg (37,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi4.jpg (44,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi5.jpg (49,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi6.jpg (54,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brak brwi.jpg (47,2 KB, 22 załadowań)
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:38   #18
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

A ja mysle jednak ze ta Vahina dobrze wyglada z blond wlosami i czarnymi brwiami zalaczam plik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41.jpg (35,8 KB, 22 załadowań)
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:41   #19
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

dziewczyny wątek dotyczy czegoś zupełnie innego, każdy ma swój gust i pewnie i tak nie dojdziecie do porozumienia.
Nie zaśmiecajcie wątku..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 08:46   #20
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

:d
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:53   #21
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

:/
ale przeciez watek dotyczy metamorfozy, czyli musimy dziewczynie doradzic jak najlepiej by wygladala, prawda..
wiec samo przez sie rozumiem ze wymiana pogladow dotyczacych brwi, koloru jej brwi, jest jak najbardziej wskazana...

Edytowane przez pszczulka :)
Czas edycji: 2007-08-07 o 08:59 Powód: dopiska
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 09:04   #22
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;4938849]Jestem z natury blada, mam trochę popękanych naczynek i krostek, a do tego jestem typem chłodnym z ciemnymi (grafitowymi) brwiami i rzęsami i niebieskimi oczami. Naturalny kolor włosów to mysi blond z (niestety) złotymi pasemkami. Do tego dochodzi trochę siwizny. Nie mam pojęcia na jaki kolor mam sobie zafarbować włosy. Mam dosyć już blondów bo mi wychodzą za ciepłe i wyglądam na kogoś chorego. Może mi pomożecie? Bardzo proszę o jakąś wskazówkę.[/QUOTE]

ooo, kochana, jakbym swoj opis czytala! tez jestem bladziutka (skora nie w odcieniu zoltego, jak u niektorych bladziochow, ale czysty bialy), mam bardzo ciemna oprawe niebieskich oczu.

swego czasu udalam sie do fryzjera z zamiarem pofarbowania wlosow na jasny braz (z ciemnej czekolady, ktorej w ogole nie bylo widac, bo okazalo sie, ze to moj naturalny) a pani fryjerka stanowco odmowila, twierdzac, ze z jasnymi wlosami twarz bedzie sie zlewac. pofarbowalam sie wiec na ciemniejszy - zmrozony kasztan. przy nastepnej wizycie tak mi podpasowany ciemne, ze zazyczylam sobie malinowy kasztan - jeszcze ciemniejszy, z malinowym polyskiem - i to byl strzal w dziesiatke! podkreslal moja biala skore, ktora dzieki cieplemu polyskowi nie wygladala jak wosk, ale jak skora arystokratki! dodam, ze ostatnio wpadlam na pomysl dodania sobie kontrastowych jasnych pasemek - pani zafarbowala mi pasma nie od korony glowy, ale spodnie warstwy, lacznie z grzywka, dzieki czemu jak wiatr wieje, czy cos, to dopiero dokladnie je widac. wystarczy wiec podniesc pierwsza warstwe wlosow grzywki, zeby zobaczyc, jak koszmarnie wygladam w jasnych kolorach!

odradzam z calego serca jasnych w kazdej mozliwej postaci. nie boj sie bardzo ciemnych kolorow, ale pamietaj, ze powinny miec wlasnie taki malinowy/fioletowy blask, zapewniam, ze nie bedziesz zalowac.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 12:58   #23
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
odradzam z calego serca jasnych w kazdej mozliwej postaci. nie boj sie bardzo ciemnych kolorow, ale pamietaj, ze powinny miec wlasnie taki malinowy/fioletowy blask, zapewniam, ze nie bedziesz zalowac.
jak widzisz, to nie tylko moje zdanie nam - bladziochom może być dobrze w ciemnych włosach
podkreślą Twoj kolor oczu i ich ciemną oprawę

Cytat:
Napisane przez pszczulka :) Pokaż wiadomość
:/
ale przeciez watek dotyczy metamorfozy, czyli musimy dziewczynie doradzic jak najlepiej by wygladala, prawda..
wiec samo przez sie rozumiem ze wymiana pogladow dotyczacych brwi, koloru jej brwi, jest jak najbardziej wskazana...
W pewnym momencie doradzanie Ewie zamieniło się w przepychankę słowną, które brwi są ładniejsze. Tutaj chodzi o konkretny przypadek, a nie o wymianę poglądów między Wami - bo każdy ma inny gust.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 13:08   #24
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

wlasnie ze nie!!
to nie byla przepychanka dotyczaca jakie brwi nam sie podobaja.. tylko jkie brwi pasuja do wlosow jakie jej polecamy

teraz u nas jest przepychanka zupelnie nie potrzebna..
dalej upieram sie ze ciemne brwi do blond wlosow to nie pomylka
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 14:20   #25
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

no dobrze

odebrałam to bardziej jako próba udowodnienia swojej racji, z czego autorka wątku nic by nie wyciągnęła

konieć off topu
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 14:33   #26
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

oki

a sama zainteresowana watkiem uciekla
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 19:50   #27
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Nie uciekłam, tylko intensywnie myślę co dalej z tymi moimi włosami. I chyba zakupię szampon L'Oreal Casting w kolorze ciemny blond. Powinien mi przyciemnić włosy (mam nadzieję) przynajmniej trochę i się zobaczy co dalej. Jak będzie źle, to się przecież spierze, a jak dobrze to może jakiś ciemniejszy kolor przetestuję. To chyba nie jest zły pomysł. No chyba że mi jakiś inny produkt nietrwale koloryzujący polecicie, bo ja się jakoś na ten Casting napaliłam nie wiem czemu. W każdym bądź razie dziękuję wszystkim za odzew. Nabrałam dzięki wam odwagi na przyciemnienie włosów.

Edytowane przez 5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Czas edycji: 2007-08-07 o 19:53
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 20:00   #28
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Kolor włosów dla bladziocha - help!

Ja jestem bladziochem i tez najladniej mi w ciemnych kolorach. najlepiej w ciemnej czekoladzie lub w odcieniach z buraczkiem w tle. suuuper podkresla jasna cere i komponuje z niebieskimi oczami. kiedys chcialam jasniejszy kolor i w tym celu dekoloryzowalam sobie wloski. bylam pewna ze jak buzia ladna to we wszystkim ladnie a tu zenada. jak spojrzalam w lustro to wygladalam jak jakas wiesniaczka rodem z "chlopów" nic tylko zaplesc warkocze i na pole.albo taka sztuczna lalka co to kiedys ruscy sprzedawali na jarmarkach ... no i ekspresowym tempie na blond wlosy po dekoloryzatorze zaraz polozylam ciemna farbe zeby boze bron nikt mnie nie zobaczyl z takimi wlosami
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.