Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-29, 09:25   #31
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: pyt do p.Beaty

Tak ,wykonujemy w Studio Urody peeling kawitacyjny (oraz inne zabiegi z zastosowaniem ultradźwięków). Na zabieg możesz zgłosić się gdy miejsce po zabiegu zamykania naczynek będzie zagojone (tzn.naskórek będzie już zregenerowany) - peeling kawitacyjny jest bezpieczny dla cery naczynkowej. Cena peelingu 40 zł , sonoforeza(+jonoforeza) z odpowiednio dobranym preparatem cena 45-50zł , cały zabieg oczyszczająco -pielęgnacyjny (z masażem klasycznym twarzy ,szyi i dekoltu) cena 80-90zł- polecam bardzo - efekt widać zaraz po zabiegu.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie

Edytowane przez Beata
Czas edycji: 2006-07-01 o 19:13
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 15:39   #32
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: pyt do p.Beaty

Mam takie pytanie:czy peeling kawitacyjny nadaje się rówież do zastosowania na deklot?
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 00:25   #33
freyjka
Przyczajenie
 
Avatar freyjka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Re: pyt do p.Beaty

ja niestety się zdecydowałam po odleczeniu jeszcze klika razy - tak raz na rok - i zawsze po ok 2-3 miesiącach moja cera wyglądała coraz gorzej. Też wylądowałam u dermatologa. Niestety problemy z cerą mam do dzisiaj - zamiast na oczyszczanie znów wybiorę się do dermatologa :/
freyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 13:09   #34
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Re: Oczyszczanie cery u kosmetyczki

A ja podciagne temat, i pytam sie(bo w sumie nie zauwazylam bo ktos odp na to pyt) jak sie wyglada po wyjsciu z gabinetu po oczyszczeniu skory. Czy mozna normlanie sie pokazac ludziom Czy lepiej zrobic to przed weekende gdzie mozna zaszyc sie w domu? Z gory dziekuje!
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 14:07   #35
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Oczyszczanie cery u kosmetyczki

to zależy od Twojej skóry, ale generalnie lepiej chyba zrobić to przed weekendem. Ja np. wyglądam zawse pierwsze dwa dni strasznie, choć ostatni zabieg był przeprowadzony tak łagodnie, że zmiany bardzo szybko (ku mojemu zaskoczeniu) ustąpiły (wielka buzia dla Olencji ). Niemniej, w tym samym dniu i dzień po zazwyczaj wyglądałam jak potwór , dlatego staram się umawiać w gabinecie przed weekendem.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 14:30   #36
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: Oczyszczanie cery u kosmetyczki

a w gdyni gdzie jakieś dobre gabinety? albo w gdańsku, albo w sopocie?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 15:02   #37
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Oczyszczanie cery u kosmetyczki

Zajrzyj do artykułów opisujących zabiegi kosmetyczne - pisałam o tym jak przebiega zabieg oczyszczania i jak to wszystko powinno wyglądać.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-30, 21:08   #38
gosienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 29
Re: Oczyszczanie cery u kosmetyczki

Oh chyba nikt nie wie gdzie w Trojmiesci emamy takie gabinety:-((((((((((((
gosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 22:09   #39
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: Oczyszczanie cery u kosmetyczki

buuuuaaa!!!! (nie ma nawet bardziej płaczących ikonek do wstawienia!) buuuuu!!!! chlip chlip chlip!! to niesprawiedliwe!!!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 10:52   #40
andzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 14
Oczyszczanie twarzy

Chciałabym się dowiedzieć jaki jest najskuteczniejszy sposób oczyszczania twarzy u kosmetyczki. Koleżanka mi opowiadała, że jej kosmetyczka takim przyrządem masowała twarz, który działa bakteriobójczo i grzybobójczo. Na ile jest to skuteczne?
andzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 13:14   #41
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Oczyszczanie twarzy

Twoja koleżanka chyba nie zbyt dokładnie zrozumiała wyjaśnienia kosmetyczki. D'arsonval - bo z opisu wynika ,że to urządzenie zostało użyte do zabiegu - ma działanie bakteriobójcze,łagodzi stany zapalne,lekko wysusza skórę. Nie ma właściwości oczyszczających - przypuszczam ,że kosmetyczka zrobiła masaż szklaną pelotą d'arsonvala po tradycyjnym zabiegu oczyszczania cery. Taki zabieg można wykonywać często (nawet codziennie) u osób ze skłonnością do wyprysków (przyspiesza gojenie) - o oczyszczaniu cery przeczytaj proszę w artykule w Kosmetycznym ABC - dodam jeszcze ,że bardzo polecam peeling kawitacyjny (znajdziesz posty na ten temat)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-07, 13:15   #42
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Oczyszczanie twarzy

Przeczytaj sobie w Kosmetycznym ABC artykuły Beatki:
www.wizaz.pl/beata_zabiegi_oczyszczanie.php
www.wizaz.pl/beata_zabiegi_oczyszcz_2.php

Podejrzewam, że koleżanka miała na myśli urządzenie wytwarzające prąd d'Arsonwala. Stosuje się go często po zabiegu oczyszczania (właśnie ze względu na działanie dezynfekujące i bakteriobójcze). Ale nie jest to sposób na oczyszczanie twarzy.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 13:18   #43
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Peeling kawitacyjny

Tak peeling kawitacyjny można wykonywać także dla cery wrażliwej, jeśli cera jest sucha to zabieg można wykonywać z mniejszą częstotliwością .
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 13:21   #44
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: pyt do p.Beaty

tak , peeling kawitacyjny można zastosować na dekolt , plecy,dłonie
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-11, 11:27   #45
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Oczyszczanie - czy to prawdziwa teoria?

Byłam niedawno na zabiegu oczyszczania twarzy w innym niż zwykle gabinecie. Podczas zabiegu, kosmetyczka zapytała czy nie obserwuję u siebie, bezpośrednio po zabiegu, większego zanieszczenia cery. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam że nigdy nic takiego mi sie zdarzyło - faktycznie, po oczyszczaniu w gabinecie, do którego zwykle chodzę, cera jest ładnie oczyszczona i taką pozostaje jeszcze dłuższy czas. Na to kosmetyczka odpowiedziała że pod wpływem uciskania, wszelkie głębiej położone zanieszczenia przesuwają się ku górze i jej klientki obserwują nagly wysyp pryszczy???
Po powrocie do domu, oglądnęłam twarz i stwierdziłam że nie jest dokładnie oczyszczona;( Ale koszmar zaczął się nieco później - moja cera stała się nagle cerą zatrądzikowanej nastolatki!!! I trwało to ok 3 tygodni - uzywałam wszelkich znanych mi metod zwalczania wyprysków i w końcu doprowadziłam cerę do stanu sprzed oczyszczania...
Nigdy coś takiego nie zdarzyło mi sie wcześniej... Jaki mógł być powód takiej sytuacji? Czy rzeczywiście po oczyszczaniu cera może wyglądać gorzej niż przed???
Jedynym zabiegiem innym niż w salonie, do którego chodzę zwykle, był peeling aparatem Skin master...
Oczywiście już nigdy nie odwiedzę "zapryszczającego" gabinetu ale bardzo interesuje mnie czy teroria tamtejszej kosmetyczki jest prawdziwa...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-11, 12:07   #46
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Oczyszczanie - czy to prawdziwa teoria?

Tak... mi czasami po oczyszczaniu wyskakuje kilka pryszczy
Zastanawiałam się dlaczego... myślałam, że może kosmetyczka źle mi coś wyciska, zakaża lub zabrudza?
Nie słyszałam o takiej teorii, ale kto wie...

Z jakiego miasta jesteś? Mogłabyś podać co to za gabinet tak Cię "zapryszczył"? No i ten dobry, po którym masz cerę czystą przez dłuższy czas?

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-11, 12:29   #47
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Oczyszczanie - czy to prawdziwa teoria?

DominikaS napisał(a):
> Byłam niedawno na zabiegu oczyszczania twarzy w innym niż zwykle gabinecie. Podczas zabiegu, kosmetyczka zapytała czy nie obserwuję u siebie, bezpośrednio po zabiegu, większego zanieszczenia cery.

Pewnie juz chciala Cie przygotowac na efekty


> Po powrocie do domu, oglądnęłam twarz i stwierdziłam że nie jest dokładnie oczyszczona;( Ale koszmar zaczął się nieco później - moja cera stała się nagle cerą zatrądzikowanej nastolatki!!!

Hm.. sama nie mialam takich doswiadczen po wizycie u kosmetyczki, ale z tego co piszesz to IMO, ta kosmetyczka po prostu zle oczyscila Ci twarz..
Ja jak sama sie zabiore za wyciskanie niektorych okazow (wiem wiem, nie powinno sie tak robic ) i nie usune wszystkiego jak trzeba, to pozniej, z tych niby usunietych, powstaja male potworki Tyle ze ja moge sie wytlumaczyc swoja amatorszczyzna..

hm.. czyzbys pisala o tym gabinecie w Plazie?
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-11, 12:42   #48
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Oczyszczanie - czy to prawdziwa teoria?

Odwiedzam moją kosmetyczke co kilka miesiecy. Wczesniej chodzilam do innej, bylam mlodsza i mialam wieksze problemy z cera-wtedy pamietam, ze po wizycie buzie mialam dokladnie oczyszczona. U tej nowej pani jest troche inaczej-ma inne metody. MImo ze zaraz po wizycie widz ze skora nie dokladnie jest oczyszczona, i kilka dni pozniej jeszcze czasem cos sie pojawi, pozniej mam spokoj na dlugo. Wydaje mi sie- nie wiem, czy slusznie- ze po oczyszczaniu musi tak byc, bo przeciez caly "brud" (fuj "wychodzi" na zewnatrz, a niemozliwe jest aby kosmetyczce udalo sie wszystko usunac. Tak tez czasem jest po zrobieniu maseczki. Tylko te wygladzajace nie pozostawiaja sladow.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-11, 13:40   #49
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Oczyszczanie - czy to prawdziwa teoria?

Szczerze to nigdy nie przyglądałam się mojej buźce po oczyszczaniu. Tzn od razu po wiadomo wygląda fatalnie, ale potem to chyba było dobrze, bo nic nie rzucało mi się w oczy. A tak swoją drogą to nie byłam juz na oczyszczaniu z rok hehe. A pod skórą na policzkach mam kilka takich brzydkich nierówności
Kilka dni temu dano mi na ulicy wizytówkę Kosmetyka - oczyszczanie 30 zł zamiast 100. Zazdwoniłam, odebrał Pan i pytam czy mogę rozmawiac z kosmetyczką. A on na to, że tego zabiegu nie wykonuje kosmetyczka, bo to nie jest oczyszczanie mechaniczne tylko nakłada sie specjalna maseczkę i jego ludzie są do tego przeszkoleni i że oni potem mi moga sprzedać tę maseczkę i sama sobie będe nakładać. Ja zdziwiona pytam czy mają jakiś gabinet a Pan na to, że nie że oni to w biurze na krzesełku robią. Po drodze wymsknęla się Panu nazwa "włoskiego" kosmetyku. Na zakończenie rozmowy Pan pyta na kiedy zapisać bo mamy dużo chętnych. Odparłam, że narazie dziękuję. Potem sprawdziłam w necie tę "włoską" firmę i okazało sie że to Herbalife. Już tam nie zadzwonię! Czy Herbalife jest włoską firmą? Bo nie znalazłam żadnej informacji na ten temat.
pozdrowienia
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-11, 14:32   #50
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Re: Oczyszczanie - czy to prawdziwa teoria?

W latach nastoletnich po oczyszczaniu kosmetyczka umawiała się ze mną jeszcze około dwukrotnie w tygodniu, czy tam usilnie prosiła o zjawienie się dwa dni po sprawie na "doczyszczanie", już gratis.
Wyglądało to tak, że prosiła mnie do gabinetu na chwilkę, oglądała dokładnie buzię i wszystko to, co zostało zakażone, co "wyszło na wierzch" fachowo czyściła, potem kolejny raz i dopiero potem umawiałyśmy się na przyszły miesiąc.
Ostatnio z kolei, łącząc kurację oczyszczającą - dietę z oczyszczaniem twarzy wysypało mnie tak, że nie mogłam dojść z tym do porządku, jeszcze po policzkach, co mi się raczej nie zdarza. To był po prostu ropne zakażenia, rozchodzące się po lewej i prawej stronie. Może winą tego był jeszcze ogromny stres, którego również w tym czasie byłam ofiarą.
Przebolałam, przeżyłam i minęło, niemniej nie wiem, na jak długo.
Ale z mojego osobistego doświadczenia - tak, myślę, że ta teoria jest prawdziwa i na dłuższą metę, wychodzi to na zdrowie.
Teraz na przykład czoło mam zupełnie unormowane i nic łamane przez niewiele się tam dzieje, a nie zawsze tak było. Widocznie swoje trzeba przeżyć.
Ale może jakiś fachowiec się wypowie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-11, 16:06   #51
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Oczyszczanie - czy to prawdziwa teoria?

xanka napisał(a):
> hm.. czyzbys pisala o tym gabinecie w Plazie?
Tak...
Zastanawia mnie tylko różnica pomiędzy efektami oczyszcznia w wych dwóch salonach... W obu co prawda, skóra zaraz po oczyszczeniu wyglada ładnie (nie muszę odczekiwać żeby zniknęły mi jakieś zaczerwienienia, czy ranki - zreszta gdyby mi ktoś zmaltretował widocznie twarz to podałabym go sądu ) Ale efekty, tzn czysta i ladna skóra, utrzymuja się tylko po wizycie w jednym gabinecie.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 20:59   #52
AniaGO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 47
GG do AniaGO
Oczyszczanie twarzy

Byłam dzisiaj u kosmetyczki a właściwie u dziewczyny, która kończy studium kosmetyczne i właśnie w tym studium miałam robione oczyszczanie twarzy. Wyglądam OKROPNIE. Całą twarz mam w czerwonych plamach, piecze mnie skóra, szczególnie w okolicy nosa i na policzkach, mam także liczne ślady od usunietych prosaków. Czy zostaną mi jakieś blizny? Mam skórę bardzo delikatną i wrażliwą bardzo proszę o pomoc.
AniaGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 22:02   #53
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Oczyszczanie twarzy

Jeśli kosmetyczka zrobiła wszystko profesjonalnie to nie będzie żadnych blizn a zaczerwienienia rano nie będzie widać. Nie martw się
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-24, 23:36   #54
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Oczyszczanie twarzy

ja w srode miałam swoja pierwsza wizytke... byłam przestraszona, ze mi jeszcze bardzij popsuje twarz heh...
na drugi dzien skorka zaczeła sie mi łuszczyc wiec poszłam do p.kosmetyczki i okazało sie, ze to normalka mysle, ze jak bedzie ci sie tak działo jakies dwa dni to powinnas isc do Niej ... pozdro
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 18:27   #55
Naomi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 35
GG do Naomi
Re: Oczyszczanie twarzy

Niema czym sie przejmować to normalne że skóra jest zaczerwieniona, przecierz jakby nie było p.kosmetyczka musiała je troche pomęczyć. Mija po góra dwóch dniach.Pozdrawiam pa
Naomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 10:26   #56
shandyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 150
GG do shandyy
oczyszczanie cery

mam takie pytanko:kiedy widać efekty po oczyszczaniu cery u kosmetyczki?już następnego dnia?czy może nieco później?
shandyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 11:05   #57
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: oczyszczanie cery

Witaj

Musisz pamiętać o tym, że każda skóra reaguje inaczej na zabiegi kosmetyczne, dlatego również reakcja na oczyszczanie jest sprawą indywidualną. Moja buzia jest jeszcze na drugi dzień lekko zaczerwieniona, natomiast trzeciego dnia podrażnienie schodzi i widać ładnie oczyszczone, domknięte pory. Niezmiernie istotna jest tu również wprawa kosmetyczki. Poprawnie wykonany zabieg oczyszczania nie powinien pozostawić żadnych blizn. Ważne, aby również w domu dbać o cerę poprzez stosowanie odpowiednich peelingów, maseczek, kremów, a także starać się odżywiać zdrowo, co wpływa na wolniejsze zanieczyszczanie się skóry.

Pozdrawiam
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 12:56   #58
shandyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 150
GG do shandyy
Re: oczyszczanie cery

dzęki ja właśnie jeszcze dzien "po" mam troszke zaczerwienioną buźke w niektórych miejscach zastanawiałam sie czy to normalne
shandyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 13:07   #59
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: oczyszczanie cery

Jak najbardziej normalne W końcu buźka została potraktowana niezbyt łagodnie, biorąc pod uwagę, że ugniatanie nie jest za bardzo przyjemne Ale efekt końcowy się liczy

Pozdrówka
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 14:16   #60
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Re: oczyszczanie cery

A ja myślę, że nie do konca. Kosmetyczka powinna to zrobić tak delikatnie, żeby nie było żadnych śladów nawet zaraz po wyjściu z gabinetu.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.