Zakupy na Vinted - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-09-05, 05:03   #3871
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Miałam dostępną, ale szybko wyłączyłam. Wysłałam raz i było czepianie się, że nie takie wymiary, bo muszą być konkretnie jakieś dostosowane do ich wytycznych. Poza tym wystałam się w kolejce. Nie nie i jeszcze raz nie. Od razu wyłączyłam tę opcję. Do paczkomatu zajdę, rach ciach i wysłane.
No ale jak do paczkomatu zniesiesz zły rozmiar to też będzie problem jak otworzy Ci się mniejsza skrytka.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-08, 10:02   #3872
Paulinka1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja często kupuje tam ciuszki i sporo swoich sie pozbyłam Kosmetyki też mają fajne i w cenach konkurencyjnych do sklepowych.Fajne jest to że kosmetyki powinny być nowe ,nie ma tam opcji że sprzedajesz otwarty kosmetyk .W ciągu 2 lat sprzedałam kilkadziesiąt ciuszkow.Ja mam tak że do ciuchów nie mam s sentymentu i wszystko co kupię i mu nie pasuje sprzedaje.Wiadomo że za ułamek ceny ale przynajmniej nie leży to w szafie i nie zajmuje miejsca
Paulinka1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-08, 10:14   #3873
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Paulinka1979 Pokaż wiadomość
Ja często kupuje tam ciuszki i sporo swoich sie pozbyłam Kosmetyki też mają fajne i w cenach konkurencyjnych do sklepowych.Fajne jest to że kosmetyki powinny być nowe ,nie ma tam opcji że sprzedajesz otwarty kosmetyk .W ciągu 2 lat sprzedałam kilkadziesiąt ciuszkow.Ja mam tak że do ciuchów nie mam s sentymentu i wszystko co kupię i mu nie pasuje sprzedaje.Wiadomo że za ułamek ceny ale przynajmniej nie leży to w szafie i nie zajmuje miejsca
Jak najbardziej na vinted są używane kosmetyki.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-08, 10:35   #3874
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak najbardziej na vinted są używane kosmetyki.
Są, ale nie jest to zgodne z regulaminem vinted.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-08, 13:23   #3875
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

A ja dziś dostałam pytanie o możliwość negocjacji ceny nowego topu wystawionego za 5 zł
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-08, 17:45   #3876
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
A ja dziś dostałam pytanie o możliwość negocjacji ceny nowego topu wystawionego za 5 zł

bo im niższa cena tym większe sępy się zlatują, sprawdzone
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-09, 06:11   #3877
Paulinka1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zakupy na Vinted

Powiem ci że ja mam tam już kilka takich ulubionych użytkowniczek i z nimi się stale wymieniam .One biorą moje ciuchy a ja biorę kosmetyki (głównie Avon ,Vichy ).I bardzo jestem zadowolona .Oczywiście nie wymieniam całej szafy ,jeśli czegoś nie chce wymienić to szczerze pisze że ta rzecz nie do wymiany i wolę ja sprzedać ,i Vive versa.Jakis czas temu miałam na sprzedaż suszarko lokówkę która się tam już trochę bujalam i polubiła mi ją dziewczyna .Napisałam do niej czy nie chce jej w zamianę za książki i się zgodziła.I ksiazki petarda ))



Trochę to prawda z ta ochrona .Niby możesz zgłosić że przedmiot niezgodny i założyć spór tylko jeśli sprzedająca nie będzie chciała iść na ugodę to ty nie dostaniesz zwrotu i zostajesz z kupionym bublem a ona kasy za sprzedanie bubla .Czyli vinted ma kase za free.Jedyne co można zrobić to wystawić negatywny komentarz ,no ale w takim wypadku nieuczciwa baba też ci pewnie wystawi i tak to wygląda trochę z doopy������[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2022-09-09 o 09:34 Powód: dubel
Paulinka1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-09, 13:44   #3878
Pugslove
Raczkowanie
 
Avatar Pugslove
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 274
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Paulinka1979 Pokaż wiadomość
Powiem ci że ja mam tam już kilka takich ulubionych użytkowniczek i z nimi się stale wymieniam .One biorą moje ciuchy a ja biorę kosmetyki (głównie Avon ,Vichy ).I bardzo jestem zadowolona .Oczywiście nie wymieniam całej szafy ,jeśli czegoś nie chce wymienić to szczerze pisze że ta rzecz nie do wymiany i wolę ja sprzedać ,i Vive versa.Jakis czas temu miałam na sprzedaż suszarko lokówkę która się tam już trochę bujalam i polubiła mi ją dziewczyna .Napisałam do niej czy nie chce jej w zamianę za książki i się zgodziła.I ksiazki petarda ))



Trochę to prawda z ta ochrona .Niby możesz zgłosić że przedmiot niezgodny i założyć spór tylko jeśli sprzedająca nie będzie chciała iść na ugodę to ty nie dostaniesz zwrotu i zostajesz z kupionym bublem a ona kasy za sprzedanie bubla .Czyli vinted ma kase za free.Jedyne co można zrobić to wystawić negatywny komentarz ,no ale w takim wypadku nieuczciwa baba też ci pewnie wystawi i tak to wygląda trochę z doopy������[COLOR="Silver"]
Osobiście nie spotkałam się z sytuacją by vinted robiło mi problemy przy sporach. Raz dostałam buty zimowe, które niby było nowe, a czubek buta był obłupany więc by przeciekawy. Spór, wiadomość, filmik z rozpakowywania, filmik przybliżenia na buta, zdjęcie ostre buta, ostre zdjęcie przesyłki i zawsze wraca do mnie kasa jak coś jest nie tak.
Pugslove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 12:03   #3879
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zakupy na Vinted

Miałam kilka rzeczy na oku z poza Polski, ale każda próba zapytania o cokolwiek kończyła się milczeniem...Czy jest az taki strach przez zakupami poza granicą?Skusiłam się wczoraj na podkład Estee Lauder u dziewczyny z Czech. Napisałam też pytanie, czy nie jest problemem wysyłka do Polski(może paczka dłużej idzie?). Dziewczyna loguje się, ale nie odpowiada. Ma pozytywne komentarze, nie bardzo wiem o co moze chodzić?Przeciez to chyba nie jest problem ta wysyłka?Normalnie InPost działa, paczkomaty itd...Macie jakieś negatywne doświadczenie z zakupem zagranicznym?Jakieś niezrealizowane zakupy?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 12:05   #3880
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Miałam kilka rzeczy na oku z poza Polski, ale każda próba zapytania o cokolwiek kończyła się milczeniem...Czy jest az taki strach przez zakupami poza granicą?Skusiłam się wczoraj na podkład Estee Lauder u dziewczyny z Czech. Napisałam też pytanie, czy nie jest problemem wysyłka do Polski(może paczka dłużej idzie?). Dziewczyna loguje się, ale nie odpowiada. Ma pozytywne komentarze, nie bardzo wiem o co moze chodzić?Przeciez to chyba nie jest problem ta wysyłka?Normalnie InPost działa, paczkomaty itd...Macie jakieś negatywne doświadczenie z zakupem zagranicznym?Jakieś niezrealizowane zakupy?
Tak, napisałam do dziewczyny z Litwy, że chciałabym kupić u niej dwa flakony perfum, ale cena z przesyłką i ochroną kupujących dodaje po 50 zł na flakon i w związku z tym, jaka jest jej minimalna granica. Cisza. Więc nie kupię.


Dziewczyny, jak wystawię coś i nie chcę tego sprzedać przez KT to jak to powinnam zrobić? Bo ta opcja jest chyba "z urzędu".
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 12:19   #3881
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Miałam kilka rzeczy na oku z poza Polski, ale każda próba zapytania o cokolwiek kończyła się milczeniem...Czy jest az taki strach przez zakupami poza granicą?Skusiłam się wczoraj na podkład Estee Lauder u dziewczyny z Czech. Napisałam też pytanie, czy nie jest problemem wysyłka do Polski(może paczka dłużej idzie?). Dziewczyna loguje się, ale nie odpowiada. Ma pozytywne komentarze, nie bardzo wiem o co moze chodzić?Przeciez to chyba nie jest problem ta wysyłka?Normalnie InPost działa, paczkomaty itd...Macie jakieś negatywne doświadczenie z zakupem zagranicznym?Jakieś niezrealizowane zakupy?
A kupowałaś przez kup teraz czy poza? Kupowałam kilka rzeczy z Czech, zawsze przez kup teraz i bez problemu. Nawet do tych osób nie pisałam.
Teraz sobie dodałam do obserwowanych jedną rzecz ale jak zobaczyłam ile wynosi przesyłka, to stwierdziłam, że mi się nie opłaca, bo za parę złotych więcej kupię w Polsce.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-13, 12:20   #3882
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jak wystawię coś i nie chcę tego sprzedać przez KT to jak to powinnam zrobić? Bo ta opcja jest chyba "z urzędu".
Napisać w pierwszym zdaniu opisu, że nie sprzedajesz w ten sposób i podać szczegóły sprzedaży poza tą opcją. Ona i tak będzie dostępna i jak ktoś Twojego opisu nie przeczyta, to jedyną możliwością jest anulowanie transakcji z Twojej strony.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 12:21   #3883
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Miałam kilka rzeczy na oku z poza Polski, ale każda próba zapytania o cokolwiek kończyła się milczeniem...Czy jest az taki strach przez zakupami poza granicą?Skusiłam się wczoraj na podkład Estee Lauder u dziewczyny z Czech. Napisałam też pytanie, czy nie jest problemem wysyłka do Polski(może paczka dłużej idzie?). Dziewczyna loguje się, ale nie odpowiada. Ma pozytywne komentarze, nie bardzo wiem o co moze chodzić?Przeciez to chyba nie jest problem ta wysyłka?Normalnie InPost działa, paczkomaty itd...Macie jakieś negatywne doświadczenie z zakupem zagranicznym?Jakieś niezrealizowane zakupy?
Robiłam już kilka zakupów z Litwy, Czech i wszystko ok
Wydaje mi się, że tam są osoby takie same, jak w Polsce. Jedne odpisują, inne nie.
Jedna dziewczyna z Czech od razu mi napisała, jak polubiłam, że nie wysyła do Polski, więc uważam, że to też ok


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wystawię coś i nie chcę tego sprzedać przez KT to jak to powinnam zrobić? Bo ta opcja jest chyba "z urzędu".
Normalnie piszesz w ofercie, że nie sprzedajesz przez Kup Teraz.
Jak ktoś będzie chciał kupić to podajesz swoje konto, po wpłacie, wysłaniu i odebraniu, zaznaczasz, że przedmiot kupił (tu nick) i możecie wystawić sobie komentarze


Od kilku dni nie dostaję powiadomień o wiadomościach. Wchodzę na Vinted (wchodzę tylko na komputerze) i w kopercie nie ma zaznaczonego, że mam wiadomość, wchodzę w kopertę i widzę, że ktoś napisał.
Może to jest powodem, że nie odpisują Wam, bo nie widzą?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 12:26   #3884
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Od kilku dni nie dostaję powiadomień o wiadomościach. Wchodzę na Vinted (wchodzę tylko na komputerze) i w kopercie nie ma zaznaczonego, że mam wiadomość, wchodzę w kopertę i widzę, że ktoś napisał.
Może to jest powodem, że nie odpisują Wam, bo nie widzą?
mam to samo
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 12:38   #3885
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Napisać w pierwszym zdaniu opisu, że nie sprzedajesz w ten sposób i podać szczegóły sprzedaży poza tą opcją. Ona i tak będzie dostępna i jak ktoś Twojego opisu nie przeczyta, to jedyną możliwością jest anulowanie transakcji z Twojej strony.
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Robiłam już kilka zakupów z Litwy, Czech i wszystko ok
Wydaje mi się, że tam są osoby takie same, jak w Polsce. Jedne odpisują, inne nie.
Jedna dziewczyna z Czech od razu mi napisała, jak polubiłam, że nie wysyła do Polski, więc uważam, że to też ok




Normalnie piszesz w ofercie, że nie sprzedajesz przez Kup Teraz.
Jak ktoś będzie chciał kupić to podajesz swoje konto, po wpłacie, wysłaniu i odebraniu, zaznaczasz, że przedmiot kupił (tu nick) i możecie wystawić sobie komentarze


Od kilku dni nie dostaję powiadomień o wiadomościach. Wchodzę na Vinted (wchodzę tylko na komputerze) i w kopercie nie ma zaznaczonego, że mam wiadomość, wchodzę w kopertę i widzę, że ktoś napisał.
Może to jest powodem, że nie odpisują Wam, bo nie widzą?
Dziękuję dziewczyny, mam fajny żakiet z Zary w pepitkę do sprzedania z nowszych kolekcji i nie chcę kłopotów a nie chce mi się bawić w nagrywanie filmików.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 12:47   #3886
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Macie jakieś negatywne doświadczenie z zakupem zagranicznym?
Mamy pozytywne Kupowałam Trollbeadsa od Litwinki. Najpierw zaproponowałam trochę niższą cenę, a po jej aprobacie kupiłam przez Kup teraz, bez wcześniejszych pytań o cokolwiek. Ale zdecydowałam się na to dlatego, że miała już pozytywne opinie od Polek (więc było wiadomo, że wysyła do Polski). Faktycznie z porozumieniem "słownym" były problemy, bo na mój wpis, że "Dziękuję i czekam na przesyłkę", a potem info, że "Paczka dotarła i jest w porządku, dziękuję za transakcję" odpowiadała wyłącznie emotkami.

Żadnych problemów nie było i paczka doszła w mniej niż tydzień.
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 12:47   #3887
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
mam to samo
Mam nadzieję, że to naprawią szybko!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 14:54   #3888
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Miałam kilka rzeczy na oku z poza Polski, ale każda próba zapytania o cokolwiek kończyła się milczeniem...Czy jest az taki strach przez zakupami poza granicą?Skusiłam się wczoraj na podkład Estee Lauder u dziewczyny z Czech. Napisałam też pytanie, czy nie jest problemem wysyłka do Polski(może paczka dłużej idzie?). Dziewczyna loguje się, ale nie odpowiada. Ma pozytywne komentarze, nie bardzo wiem o co moze chodzić?Przeciez to chyba nie jest problem ta wysyłka?Normalnie InPost działa, paczkomaty itd...Macie jakieś negatywne doświadczenie z zakupem zagranicznym?Jakieś niezrealizowane zakupy?
Ostatnio napisała do mnie Czeszka z prośbą o obniżenie ceny. Odpisałam, że mogę zejść do iluś złotych, a ona mnie zapytała ile to będzie w koronach. A skąd ja mam wiedzieć jaki kurs walut jest na vinted. Odpisałam, że nie wiem właśnie jaki jest przelicznik, ale według moich wyliczeń wyszła (jakaś tam) kwota w koronach. I od tamtej pory cisza. Czyli standardowo, jak w Polsce. Ani dziękuję, ani pocałuj mnie w...


Dziś natomiast jakaś użytkowniczka z Polski zaproponowała niższą cenę za moją sukienkę. Zaakceptowałam, bo chcę się jej pozbyć, a jest w stanie idealnym. Po zaakceptowaniu napisała czy mogę zrobić więcej zdjęć, chociaż w ogłoszeniu mam zdjęcia na sobie, zbliżenie szczegółów, zdjęcie na wieszaku. Wymiary też podane. Nie wiem co jeszcze miałabym fotografować.
Czasem już mam dość, gdyby nie to że te rzeczy mi zawadzają i są w idealnym stanie, albo właściwie nowe czy raz założone, to dałabym sobie spokój.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 15:16   #3889
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zakupy na Vinted

ja dostałam podczas weekendu 4 oferty obniżki ceny przy 4 roznych przedmiotach, zaakceptowałam wszystkie i cisza, nikt zakupu nie dokonał, ja rozumiem że to nie jest obowiązek no ale taki mam dzisiaj dzień narzekania
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-13, 17:12   #3890
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

No i powystawiałam i mam jakiegoś pierwszego kupującego przez Vinted z Niemiec, ale pokazuje mi jakieś zrzuta do podania numeru telefonu- to jakieś oszustwo już?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 17:14   #3891
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No i powystawiałam i mam jakiegoś pierwszego kupującego przez Vinted z Niemiec, ale pokazuje mi jakieś zrzuta do podania numeru telefonu- to jakieś oszustwo już?
Tak, na Vinted nie ma kupujących z Niemiec. Nic mu nie podawaj i w nic nie klikaj.
Z zagranicy są tylko Czechy, Litwa i Słowacja. I chyba Węgry dołączyły.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2022-09-13 o 17:16
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 17:16   #3892
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tak, na Vinted nie ma kupujących z Niemiec. Nic mu nie podawaj i w nic nie klikaj.
Sorki, z Francji W sumie podanie numeru telefonu nie wydaje się takie groźne, ale przecież tego nie potrzeba na Vinted. Ignoruję
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 17:17   #3893
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Sorki, z Francji W sumie podanie numeru telefonu nie wydaje się takie groźne, ale przecież tego nie potrzeba na Vinted. Ignoruję
To pewnie też oszust, z zagranicy są tylko Czechy, Litwa i Słowacja. I chyba Węgry niedawno dołączyły.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 17:19   #3894
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To pewnie też oszust, z zagranicy są tylko Czechy, Litwa i Słowacja. I chyba Węgry niedawno dołączyły.
Kurde, 5 minut na Vinted, 8 ogłoszeń i już oszust...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 17:27   #3895
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kurde, 5 minut na Vinted, 8 ogłoszeń i już oszust...
Może mają jakiś program do wyłapywania nowych kont i myślą, że trafili na naiwną.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 17:29   #3896
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Może mają jakiś program do wyłapywania nowych kont i myślą, że trafili na naiwną.
Tzn. konto mam jakiś czas, ale dopiero wrzuciłam ogłoszenia. Więc pewnie patrzą na nowe ogłoszenia i tyle.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 18:02   #3897
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zakupy na Vinted

Tak,przez kup teraz, przesyłka 20zl ale to i tak taniej niż w Polsce,to był podkład w pojemność 15ml,w PL nie ma mojego koloru a ceny i tak wyższe... Odpisała mi w końcu "do Polski się nie opłaca jechać"... Ale to moja sprawa -ja już zapłaciłam, nie bardzo rozumiem co" tłumacz"miał na myśli,a co ona.... napisałam że zapłaciłam i proszę o wysyłkę.Nie wiem w czym problem...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 18:24   #3898
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ostatnio napisała do mnie Czeszka z prośbą o obniżenie ceny. Odpisałam, że mogę zejść do iluś złotych, a ona mnie zapytała ile to będzie w koronach. A skąd ja mam wiedzieć jaki kurs walut jest na vinted. Odpisałam, że nie wiem właśnie jaki jest przelicznik, ale według moich wyliczeń wyszła (jakaś tam) kwota w koronach. I od tamtej pory cisza. Czyli standardowo, jak w Polsce. Ani dziękuję, ani pocałuj mnie w...
Wpisujesz kwotę w złotówkach i osoby z innych krajów widzą kwotę przeliczoną na ich pieniądze

U mnie wszystkie niższe oferty, które proponowałam osobom sprzedającym z zagranicy były zaakceptowane


Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja dostałam podczas weekendu 4 oferty obniżki ceny przy 4 roznych przedmiotach, zaakceptowałam wszystkie i cisza, nikt zakupu nie dokonał, ja rozumiem że to nie jest obowiązek no ale taki mam dzisiaj dzień narzekania



Nie wiem od czego to zależy, ale niektóre osoby spoza Polski mają wysyłki po 5,6 zł, a inne po 15-20zl
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 20:57   #3899
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Sprzedałam jedna rzecz fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-14, 06:25   #3900
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wpisujesz kwotę w złotówkach i osoby z innych krajów widzą kwotę przeliczoną na ich pieniądze

U mnie wszystkie niższe oferty, które proponowałam osobom sprzedającym z zagranicy były zaakceptowane







Nie wiem od czego to zależy, ale niektóre osoby spoza Polski mają wysyłki po 5,6 zł, a inne po 15-20zl
Od operatora. Jedne to pewnie Inpost, inne to poczta. Jeśli ktoś mieszka w pipidówce, gdzie nie ma paczkomatów to automatycznie ma wysyłkę tylko pocztową czy jakimś kurierem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.