Kydryński...homoseksualis tą ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-03, 16:03   #91
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Wariatka .

No, czepiłam się .

Zawsze, o ja ciemna masa, myślałam sobie, ze mężczyzna bardziej by wolał kobietę w ''peniuarach'' niż we flanelach.

Ale ja się nie znam. Może jednak seksowny dres z ''kreszu''- to jest to....?
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:44   #92
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Kydryński to przy tym mała kropelka w wielkim gejowskim oceanie
Piękne

I avatar - super
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 06:41   #93
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Aeterna

Ja wiem, czy dzieci ma mi być szkoda?
Dlaczego?

Rodzic jak rodzic.
.
Ponieważ w moim poście pojawiło się takie zdanie, rozwinę to, co miałam na myśli
i jak postrzegam to ja. Zakładając rzecz jasna, że wogóle są podstawy rozmawiać
i plotka nie jest tylko plotką.
Oczywiście, że homoseksualista może być dobrym, opiekuńczym i mądrym rodzicem,to nie podlega dyskusji. Mnie niestety niepokoi dlaczego w tym przypadku doszło do założenia rodziny. ŻADNE dziecko nie powinno być "środkiem" kamflujacym cokolwiek, sposobem stwarzania pewnych pozorów. Nawet w tym wątku pojawiły się głosy "on ma dzieci, przecież nie może być gejem". Czy nie mogą tak się poczuć?
Żal mi dzieci, bo nie każdy w naszym wdzięcznym społeczeństwie przejdzie nad taką sprawą do porządku dziennego i stwierdzi, jak Ty Aeterno "rodzic jak rodzic", choć tak oczywiście być powinno. Konsekwencje decyzji dorosłych, poniosą dzieci, które nie są niczemu winne. To one usłyszą przykre słowa od kolegów w szkole, one przeczytają- predzej czy później w gazetach, internecie dyskuje na temat swojego ojca- utrzymane na takim czy innym poziomie, ale nieprzyjemne.
One dowiedzą się, że ich mama- którą z pewnością kochają, jest "naiwna i głupia". Jeśli hipotetycznie sprawę ujmując, okaze się prawdą, świat tych dzieci, może ulec powaznemu zachwianiu, przed nimi przykre sytuacje.
Właśnie z powodu tego, z czym przyjdzie się im zmierzyć, jest mi ich żal.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 09:54   #94
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Anett_
Ponieważ w moim poście pojawiło się takie zdanie, rozwinę to, co miałam na myśli
i jak postrzegam to ja. Zakładając rzecz jasna, że wogóle są podstawy rozmawiać
i plotka nie jest tylko plotką.
Oczywiście, że homoseksualista może być dobrym, opiekuńczym i mądrym rodzicem,to nie podlega dyskusji. Mnie niestety niepokoi dlaczego w tym przypadku doszło do założenia rodziny. ŻADNE dziecko nie powinno być "środkiem" kamflujacym cokolwiek, sposobem stwarzania pewnych pozorów. Nawet w tym wątku pojawiły się głosy "on ma dzieci, przecież nie może być gejem". Czy nie mogą tak się poczuć?
Żal mi dzieci, bo nie każdy w naszym wdzięcznym społeczeństwie przejdzie nad taką sprawą do porządku dziennego i stwierdzi, jak Ty Aeterno "rodzic jak rodzic", choć tak oczywiście być powinno. Konsekwencje decyzji dorosłych, poniosą dzieci, które nie są niczemu winne. To one usłyszą przykre słowa od kolegów w szkole, one przeczytają- predzej czy później w gazetach, internecie dyskuje na temat swojego ojca- utrzymane na takim czy innym poziomie, ale nieprzyjemne.
One dowiedzą się, że ich mama- którą z pewnością kochają, jest "naiwna i głupia". Jeśli hipotetycznie sprawę ujmując, okaze się prawdą, świat tych dzieci, może ulec powaznemu zachwianiu, przed nimi przykre sytuacje.
Właśnie z powodu tego, z czym przyjdzie się im zmierzyć, jest mi ich żal.

mnie tych dzieci żal dokładnie z tego samego powodu - co próbowałam sygnalizować. "mój ojciec jest gejem" to prawie jak "mój ojciec jest księdzem", choć dla mnie to pierwsze jest nawet mniej prawdopodobne.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 10:27   #95
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

No tak.
Muszę się z wami zgodzić
Zapominam, że 'homoseksualizm' (bo o nim mowa) to wciąż jest... Ciii...
.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:10   #96
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
No tak.
Muszę się z wami zgodzić
Zapominam, że 'homoseksualizm' (bo o nim mowa) to wciąż jest... Ciii...
.
to cieszy (znaczy to, że musisz się zgodzić, a nie to, że homoseksualizm jest wciąż 'ciii...' )
teraz mogę z czystym sumieniem zabrać się za The Troubles in Northern Ireland. a wystarczyło na zajęcia chodzić, ehhh.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:25   #97
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
to cieszy (znaczy to, że musisz się zgodzić, a nie to, że homoseksualizm jest wciąż 'ciii...' )
Mnie nie cieszy, bo wolałabym by poziom tolerancji w naszym społeczeństwie wogóle nie stwarzał takiego problemu i nie trzeba było przyznawać racji temu, co napisałam/ łyśmy.
Zwłaszcza jeśli krzywda ma w efekcie spotkać dzieci. Nikt o nich przeciez nie pomysli , szkalując ojca i matkę.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 11:48   #98
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

oczywiście byłoby cudownie, gdyby homoseksualizm nie był tematem tabu. ale tak myślę... to jednak wina tych ludzi (homoseksualistów), w końcu to oni głównie robią krzywdę swoim dzieciom decydując się na nie...
ogólnie - w moim odczuciu w tym wątku przewija się kilka złożonych problemów i każdemu z nich możnaby osobny wątek poświęcić i pewnie byłoby o czym dyskutować.
może trochę zboczę () z tematu - oglądałam ostatnio historię Polski Kabatetu Moralnego Niepokoju. na ostatnim skeczu nieziemsko się ubawiłam. ale dochodzę do wniosku, że żadne skrajnoci nie są dobre.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:08   #99
sinistra80
Przyczajenie
 
Avatar sinistra80
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Aeterno, z wszystkim co npisałaś się zgadzam. Fajnie, że ktoś mnie wyręczył w pisaniu
sinistra80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:36   #100
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez paula007
Kurde, ja stąd spadam, bo zaraz mojego Dżejmsa będą posądzać o gejostwo
Dżejms Brosnan powiadasz..?
Uhrm, nic mu nie brakkkuje . Do miłośnikowania klasyki......

Z drugiej strony - ten wąsik - czyż on czegoś aby na pewno nie maskuje ....?


Może ten CP - to z rozpaczy... Chłopak już nie potrafi dłużej żyć w kłamstfffie....?
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:44   #101
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Dżejms Brosnan powiadasz..?
Uhrm, nic mu nie brakkkuje . Do miłośnikowania klasyki......

Z drugiej strony - ten wąsik - czyż on czegoś aby na pewno nie maskuje ....?


Może ten CP - to z rozpaczy... Chłopak już nie potrafi dłużej żyć w kłamstfffie....?

To on ma jakiegoś wąsa? No, może to tak wygląda A ten wzrok? Pewnie miżdży się do jakiegoś kelnera
A "czar pegeeru"? No cóż... Ech, ten Dżejms
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 12:48   #102
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

A to nie ma....?!


Matko Bosko Częstochosko..!


A tak serio serio - wąsacze nie rulezzz.
Więc Dżejmsiu ma szczęście, uff..
.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:55   #103
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
A to nie ma....?!


Matko Bosko Częstochosko..!


A tak serio serio - wąsacze nie rulezzz.
Więc Dżejmsiu ma szczęście, uff..
.
Ja już sama nie wiem czy ma te wąsy czy nie Może i wyglada tak, jakby miał, ale to chyba tylko ruszające się usta
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:57   #104
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez paula007
To on ma jakiegoś wąsa? No, może to tak wygląda A ten wzrok? Pewnie miżdży się do jakiegoś kelnera
A "czar pegeeru"? No cóż... Ech, ten Dżejms
to co z tym wątkiem poświęconym czarowi...?? hę?
myślę, że James mógłby się wpisać w wątku "Wasze ulubione drinki"...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:01   #105
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
to co z tym wątkiem poświęconym czarowi...?? hę?
myślę, że James mógłby się wpisać w wątku "Wasze ulubione drinki"...
Nie wiem co z tym wątkiem Nie, ja nie będę zakładać, bo i tak mnie tu już uważają za młodocianą pijaczkę
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:09   #106
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez paula007
Nie wiem co z tym wątkiem Nie, ja nie będę zakładać, bo i tak mnie tu już uważają za młodocianą pijaczkę
Słusznie
.
.

No i zobacz, co zrobiłaś temu Dżejmsu...
Bo ludzie widzą w nim wąchola..! Przez Ciebie. (Powiem mu to dzisiaj wieczorem, gdy zadzwoni jak zwykle, powiedzieć mi dobranoc. Nie myśl sobie, że nie powiem).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:15   #107
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Słusznie
.
.
...no


Cytat:
Napisane przez Aeterna
No i zobacz, co zrobiłaś temu Dżejmsu...
Bo ludzie widzą w nim wąchola..! Przez Ciebie. (Powiem mu to dzisiaj wieczorem, gdy zadzwoni jak zwykle, powiedzieć mi dobranoc. Nie myśl sobie, że nie powiem).
Powiedz, powiedz. Najwyżej ucieknie mi z avatara. Przynajmniej ludzie nie będą mnie podejrzewać o picie z Bondem

ps. Aeterna, a od kiedy Ty z moim Dżejmsem kręcisz? Wydało się, wydało A przed chwilą mówiłaś jeszcze, że to gej
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:22   #108
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez paula007

Powiedz, powiedz. Najwyżej ucieknie mi z avatara. Przynajmniej ludzie nie będą mnie podejrzewać o picie z Bondem

ps. Aeterna, a od kiedy Ty z moim Dżejmsem kręcisz? Wydało się, wydało A przed chwilą mówiłaś jeszcze, że to gej
żeby życie miało smaczek - raz dziwczynka, raz chłopaczek
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:55   #109
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
żeby życie miało smaczek - raz dziwczynka, raz chłopaczek

*
Zazdrosna Paula007 z zawiści wmawia mi teraz pedłakizm Pana. J.
.

Haaa.!!
Bo to trzeba się zaznajamiać, a nie avatary produkować..!
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 14:01   #110
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Aeterna

*
Zazdrosna Paula007 z zawiści wmawia mi teraz pedłakizm Pana. J.
.

Haaa.!!
Bo to trzeba się zaznajamiać, a nie avatary produkować..!

Kto tu jest zazdrosny?
Jak tak Ci na nim zależy, to go sobie weź.
Znajdę sobie innego. Lepszego. Nie geja.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:02   #111
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Aeterna

*
Zazdrosna Paula007 z zawiści wmawia mi teraz pedłakizm Pana. J.
.

Haaa.!!
Bo to trzeba się zaznajamiać, a nie avatary produkować..!
Aeterna! ja to się Ciebie boję!!
normalnie już się nie przyznam na wizażu, kogo bym najchętniej zavatarowała , bo mi tu jakaś jedna albo druga napalona się zaznajomi!!
albo jeszcze lepiej - sobie z nim będą czar pegeeru popijać...
tosz to zastraszające, doprawdysz...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:03   #112
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez paula007
Kto tu jest zazdrosny?
Jak tak Ci na nim zależy, to go sobie weź.
Znajdę sobie innego. Lepszego. Nie geja.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:15   #113
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez Szczepcio
A czym innym miałaby być? Nie, no nie wmawiajcie mi, że to, że jestem heteroseksualna wyssałam z mlekiem matki. Nie popadajmy w paranoje. Lubie kolor czerwony nie dlatego, że ktoś mi dał te upodobania...
Czytalam kiedys (i zaraz przytocze tez odpowiednie cytaty), ze z HOMOSEKSUALIZMEM juz sie rodzimy. Jest zapisany w genach, a do tego w genach ze strony matki.
Opinie naukowcow na ten temat sa jednak rozne, niektorzy twierdza, ze jest uwarunkowany genetycznie, inni, ze nie...


A teraz pare artykulow znalezionych w necie:
"
Czy geny wpływają na orientację seksualną?


Ola Prill, 14.10.2004 Ostatnie badania wskazują, że homoseksualizm może być częściowo determinowany genetycznie. Naukowcy z Uniwersytetu w Padwie przebadali 200 mężczyzn o różnej orientacji seksualnej. Poprosili ich o wypełnienie ankiety dotyczącej drzew genealogicznych ich rodzin. Okazało się, że kobiety z rodów matek homoseksualnych mężczyzn miały zazwyczaj większą liczbę potomków.
Dodatkowo udało się ustalić, że w rodzinach homoseksualistów zjawisko to pojawiało się też we wcześniejszych pokoleniach, ale zawsze tylko po stronie rodziny matki badanego.

Wyniki badań pozwoliły znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego ewentualne geny wpływające na istnienie homoseksualizmu, nie zostały wyeliminowane w trakcie ewolucji, jako nieprzydatne do przetrwania gatunku. Otóż jeśli występują one u kobiet powodują większą płodność, a tym samym zdolność do wydania większej liczby potomstwa. Przekazanie tego samego zestawu genów męskim potomkom może powodować zjawisko homoseksualizmu.

Naukowcom nie udało się jeszcze dokładnie zidentyfikować genów odpowiedzialnych za cechę homoseksualizmu. Są one prawdopodobnie zlokalizowane w wielu różnych chromosomach. Jak tłumaczy Andrea Camperio-Ciani, który prowadził powyższe badania, cecha ta nie może być determinowana tylko przez jeden gen, gdyż w takim przypadku rozprzestrzeniłaby się łatwo na całą populację i homoseksualizm byłby spotykany o wiele częściej niż obecnie. Pewne jest jednak, że w przenoszeniu genów powodujących skłonność do homoseksualizmu bierze chromosom X. Jak wiadomo mężczyźni posiadają zestaw chromosomów płciowych XY, kobiety zaś XX. Tak więc męski potomek może dziedziczyć chromosom X jedynie od matki.

Badacze podkreślają, że geny na pewno nie są jedynym czynnikiem mającym wpływ na występowanie homoseksualizmu. Na pewno kluczową rolę odgrywają też czynniki społeczne i środowiskowe. Nie istnieje więc jeden konkretny gen homoseksualizmu, posiadanie którego przesądza o preferencjach seksualnych. Czynniki genetyczne mają jednak swój udział,jako że homoseksualizm spotykany jest niemal we wszystkich kulturach. Z całą pewnością jednak geny mogą jedynie predysponować do takich zachowań, jednak działają one w połączeniu z czynnikami społecznymi, które w tym przypadku są prawdopodobnie najważniejsze.

Źródło: Nature"


I jeszcze taki artykul:

"Dlaczego jedni ludzie są heteroseksualni, a inni homoseksualni? W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie, naukowcy układają już od lat skomplikowaną mozaikę której fragmenty układają się powoli w czytelny obraz. Homoseksualizm istniał wśród ludzi od zawsze. Od początku istnienia homo sapiens trzy do pięciu procent mężczyzn i dwa do trzech procent kobiet preferuje kontakty emocjonalne i seksualne z własną płcią. Homoseksualizm istnieje także w świecie zwierząt - wśród małp, flamingów, pingwinów i mnóstwa innych gatunków.

Badania nad przyczyną występowania homoseksualizmu są żmudne i długotrwałe, ponieważ przeprowadzane być muszą nad możliwie dużą grupą osób, a obserwacje trwają niejednokrotnie przez długie lata. W taki właśnie sposób, niemieccy naukowcy z uniwersytetu w Kilonii zajmowali się zagadkowym fenomenem tzw. "syndromu beniaminka". Polega on na tym, że im więcej chłopiec ma starszych braci, tym bardziej zwiększa się prawdopodobieństwo że jest gejem. Z każdym kolejnym starszym bratem współczynnik ten podnosi się aż o 33 procent. Seksuolog Hartmut Bosinski, który jest profesorem uniwersytetu kilońskiego, uspokaja: "Wyniki naszych badań nie przesądzają, że ktoś, kto ma dziesięciu starszych braci nieuchronnie musi być homoseksualistą. Mówimy o pewnej niewyjaśnionej statystycznej prawidłowości, która może być punktem wyjścia do dalszych poszukiwań."

Wyjaśnienie "syndromu beniaminka" niektórzy uczeni widzą w reakcji systemu immunologicznego organizmu matki na noszone przez nią dziecko. Rzeczywiście, taka reakcja na męski chromosom Y została wykryta. Przybiera ona na sile z każdym nowym męskim płodem. Nie sposób jednak powiedzieć, czy ma ona związek z orientacją seksualną. Inne obserwacje potwierdzają, że warunki, panujące we wczesnej fazie rozwoju płodu mają wpływ na seksualność. Test, przeprowadzony na 15 tysiącach osób wykazał niewielki wzrost homoseksualizmu wśród mężczyzn, których matki w czasie ciąży znajdowały się w silnym stresie lub też paliły dużo papierosów.

Wiadomo także, że przyczyny powstawania homoseksualizmu wśród kobiet i mężczyzn są całkowicie różne. Opisane powyżej przypadki odnoszą się wyłącznie do płci męskiej. Być może, kobiecy homoseksualizm spowodowany jest naruszeniem delikatnej równowagi hormonalnej. Lekarka Rina Agrawal, praktykująca w jednej z londyńskich klinik zauważyła ostatnio, że w organizmach lesbijek zmierzyć można lekko podwyższoną zawartość męskich hormonów. W przypadku gejów, zjawisko to nie występuje. A przecież jeszcze niedawno wielu uczonych było przekonanych, że za homoseksualizm odpowiedzialne są właśnie hormony. I tak geje zawsze musieli być "kobecy" zaś lesbijki zawsze "męskie". Wiemy jednak, że tak wcale nie jest.

Oprócz hormonalnych przyczyn homoseksualizmu, uczeni uporczywie poszukiwali "gejowskiego genu". Dziś wiemy, że takowy nie istnieje. Z drugiej strony, współczynnika genetycznego nie można jednak całkowicie wykluczyć. Testy, przeprowadzane na bliźniętach jednojajowych wykazały, że jeśli jeden z bliźniaków jest gejem, to drugi będzie nim także aż w 50 procentach. Wśród bliźniąt dwujajowych ten dziedziczny komponent spada do zaledwie piętnastu procent! "Właśnie ten fakt, że identyczne jeśli chodzi o orientację seksualną jednojajowe bliźnięta nie są w 100 procentach skłania do przypuszczenia, że do jej uformowania konieczne są bardzo różne faktory - także genetyczne" - mówi profesor Bosinski. "Mogą one być natury biologicznej lub środowiskowej i pojawiać się w różnych etapach życia. Wiemy na ten temat bardzo mało. Możemy jednak z całą pewnością stwierdzić, że nie isnieje ostra granica pomiędzy heteroseksualizmem i homoseksualizmem. Jak wszędzie, przejścia są tu płynne. Nikogo też nie można "nauczyć" homoseksualizmu, lub wychować kogoś na geja. Homoseksualistą nie można zostać - na przykład - przez uwiedzenie."

Ogromne zainteresowanie wywołały ostatni wyniki badań, prowadzonych przez grupę włoskich uczonych z uniwersytetu w Padwie. Zostały one opublikowane w "Proceedings of The Royal Society: Biological Sciences" (październik 2004). Zespół badający 98 osób homoseksualnych i 100 heteroseksualnych doszedł do wniosku, że męski homoseksualizm wpływa pozytywnie na... płodność kobiet! Włosi odkryli że w rodzinach w których żyli geje rodziło się więcej dzieci niż w rodzinach badanych heteroseksualistów. Tak więc ewolucyjną niedogodność, wynikającą z tego że homoseksualiści nie uczestniczą w procesie rozrodczym, wyrównywały spokrewnione z nimi kobiety.

"Tożsamość seksualna jest wrodzona, a zatem zaprogramowana już przed narodzinami każdej istoty. Zależy ona od naszego genetycznego materiału" - twierdzi dr Eric Vilain z wydziału medycznego University of California w Los Angeles. Vilain i jego team wyizolowali 54 mysich genów, które sprawiają, że męskie i żeńskie mózgi są zróżnicowane na długo przed wykształceniem się organów seksualnych. 18 genów występuje u embrionów męskich, 36 u żeńskich. To one właśnie - twierdzi amerykański uczony - odpowiedzialne są za wszystkie funkcje mózgowe. Jeśli więc tak, to "orientacja homoseksualna nie jest żadnym wyborem. Nie można powiedzieć - wybrałeś taki a nie inny styl życia, więc musisz ponosić tego konsekwencje. Przeciwnie. Społeczeństwo musi zaakceptować homoseksualizm i homoseksualistów i przyznać im takie same prawa, z jakich korzystają heteroseksualiści" - mówi Vilain.

Badania trwają i niemal codziennie fachowa prasa przynosi wiadomości o nowych odkryciach. Zwolennicy ideologizowania seksualności człowieka też nie zasypiają gruszek w popiele. Trwa więc także dyskusja i nie ustają spory na temat przyczyn homoseksualizmu."



Byc moze niedlugo nauka rozwinie sie na tyle, ze bedzie mozna stwierdzic ze stuprocentowa pewnoscia jak to jest naprawde z tym homoseksualizmem...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:15   #114
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
Ładnie to tak śmiać się z innych.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:34   #115
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez paula007
Ładnie to tak śmiać się z innych.
no ale jak to zabrzmiało!! znajdę sobie lepszego faceta, ale tym razem nie będzie to gej...
no czy to nie śmieszne?
aha - z daleka od mojego Seana z tym czarem pegeeru!!
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 14:43   #116
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
no ale jak to zabrzmiało!! znajdę sobie lepszego faceta, ale tym razem nie będzie to gej...
no czy to nie śmieszne?
aha - z daleka od mojego Seana z tym czarem pegeeru!!
O nie, nie napisałam, że tym razem nie będzie to gej.
To nie ja wymyśliłam, że Dżejms jest gejem. Czy ja? Bo już nie wiem

Dobra dobra, Ty już nie udawaj takiej świętej. Sama go chcesz opić
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:06   #117
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez paula007
O nie, nie napisałam, że tym razem nie będzie to gej.
To nie ja wymyśliłam, że Dżejms jest gejem. Czy ja? Bo już nie wiem

Dobra dobra, Ty już nie udawaj takiej świętej. Sama go chcesz opić
już nie wiem, kto to wymyślił, zrobiłyście mi wodę z mózgu...
dobrze, że chociaż nie brzozową...

ja iję okazjonalnie nie zwalaj na mnie Ty młodociana fanko napojów wyskokowych
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:09   #118
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
już nie wiem, kto to wymyślił, zrobiłyście mi wodę z mózgu...
dobrze, że chociaż nie brzozową...

ja iję okazjonalnie nie zwalaj na mnie Ty młodociana fanko napojów wyskokowych
Taaa, okazjonalnie. A kto mnie cały czas wypytuje o "czar pgr-u"?
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:19   #119
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez paula007
Taaa, okazjonalnie. A kto mnie cały czas wypytuje o "czar pgr-u"?
okazjonalnie czyt. przy każdej nadarzającej się okazji
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:28   #120
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kydryński...homoseksualis tą ?

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
okazjonalnie czyt. przy każdej nadazającej się okazji

Wiedziałam, że w tym tkwi jakiś haczyk.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.