wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 09:05   #4261
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

To jest piosenka z pokazywaniem
Nauczyłaś się ruchów?

Czaaaad! Ja chcę wakacji
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 09:12   #4262
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
To jest piosenka z pokazywaniem
Nauczyłaś się ruchów?

Czaaaad! Ja chcę wakacji
Jej, ja też dziś od rana myślę o wakacjach... Potrzebuję odpoczynku...

Dziewczyny, gdzie można pojechać tanio, żeby było w miarę ciepło, ale nie upalnie?
Boję się, że będziemy musieli w tym roku zrezygnować z wakacji ze względów finansowych
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 09:45   #4263
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Wreszcie udało mi się znaleźć piosenkę, która chodziła mi po głowie, odkąd wróciłam z wakacji, bo tam grali to wszędzie. Wklejam wam na dzień dobry Miłego słuchania
o matko, ja to znam
generalnie piosenka miła dla ucha, ale na teledysk nie mogę patrzeć, te laski wpatrzone w tego piosenkarza, te uśmiechy, robi mi się od tego niedobrze, zupełnie nie mój klimat

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie można pojechać tanio, żeby było w miarę ciepło, ale nie upalnie?
Boję się, że będziemy musieli w tym roku zrezygnować z wakacji ze względów finansowych
kluczowe pytanie - kiedy chcesz jechać?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 09:50   #4264
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
kluczowe pytanie - kiedy chcesz jechać?
Sierpień lub wrzesień najchętniej.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 09:56   #4265
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Jej, ja też dziś od rana myślę o wakacjach... Potrzebuję odpoczynku...

Dziewczyny, gdzie można pojechać tanio, żeby było w miarę ciepło, ale nie upalnie?
Boję się, że będziemy musieli w tym roku zrezygnować z wakacji ze względów finansowych
Ja też.
O kierunkach niech się specjalistki wypowiedzą

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
o matko, ja to znam
generalnie piosenka miła dla ucha, ale na teledysk nie mogę patrzeć, te laski wpatrzone w tego piosenkarza, te uśmiechy, robi mi się od tego niedobrze, zupełnie nie mój klimat


kluczowe pytanie - kiedy chcesz jechać?
ja też to już kiedyś słyszałam...
Aj, aj
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 10:02   #4266
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Sierpień lub wrzesień najchętniej.
to jak już to wrzesień, taniej, bez upałów, a woda w morzu nagrzana

z tańszych kierunków dostępne będą Bułgaria, Tunezja, Turcja, Grecja (tutaj już nieco drożej)
jakie chcesz wyżywienie?
jaki standard hotelu?
na czym wam zależy (plaży, spokoju, bliskości centrum, sklepach, wycieczkach fakultatywnych)?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 10:13   #4267
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
to jak już to wrzesień, taniej, bez upałów, a woda w morzu nagrzana

z tańszych kierunków dostępne będą Bułgaria, Tunezja, Turcja, Grecja (tutaj już nieco drożej)
jakie chcesz wyżywienie?
jaki standard hotelu?
na czym wam zależy (plaży, spokoju, bliskości centrum, sklepach, wycieczkach fakultatywnych)?
No więc standard hotelu jest mi mocno obojętny, byle nie było szczurów i karaluchów Wyżywienie chyba najchętniej all, a zależy mi najbardziej na świętm spokoju, plaży, wodzie (morzu), wycieczki być nie muszą, sklepów też do szczęścia nie potrzebuję...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 10:25   #4268
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
To jest piosenka z pokazywaniem
Nauczyłaś się ruchów?

Czaaaad! Ja chcę wakacji
jeszcze nie, ale zawsze mogę to nadrobić

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Jej, ja też dziś od rana myślę o wakacjach... Potrzebuję odpoczynku...

Dziewczyny, gdzie można pojechać tanio, żeby było w miarę ciepło, ale nie upalnie?
Boję się, że będziemy musieli w tym roku zrezygnować z wakacji ze względów finansowych
Turcja, Bułgaria, albo jakieś Tunezje, Maroka. Albo Polska


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No więc standard hotelu jest mi mocno obojętny, byle nie było szczurów i karaluchów Wyżywienie chyba najchętniej all, a zależy mi najbardziej na świętm spokoju, plaży, wodzie (morzu), wycieczki być nie muszą, sklepów też do szczęścia nie potrzebuję...
czyli w zasadzie te typowo turystyczne riwiery bez zabytków i atrakcji, ale z gwarantowaną pogodą. Myślę, że da się coś znaleźć. Można też czasem trafić coś fajnego na ostatnią chwilę, jeśli nie musicie ściśle planować urlopu dużo wcześniej
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 10:35   #4269
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No więc standard hotelu jest mi mocno obojętny, byle nie było szczurów i karaluchów Wyżywienie chyba najchętniej all, a zależy mi najbardziej na świętm spokoju, plaży, wodzie (morzu), wycieczki być nie muszą, sklepów też do szczęścia nie potrzebuję...
w cenie 1415-1500 są dostępne oferty z wylotem z Katowic, miałabyś do tego gwarancję niezmienności ceny i nawet krótkie wycieczki
jak chcesz, to mogę Ci na maila przesłać propozycje, tylko napisz mi na priv swój adres

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Można też czasem trafić coś fajnego na ostatnią chwilę, jeśli nie musicie ściśle planować urlopu dużo wcześniej
właśnie w tamtym roku był duzy problem z lastami, w sierpniu w ogóle, a we wrześniu tak niespecjalnie (ceny wyższe niż teraz w first minute)
za to od listopada do teraz były naprawdę spore promocje, nawet poniżej 1000zł z all inclusive

a w ogóle teraz jest ciekawa sytuacja z weekendem majowym, na wyloty 28,29 (zwłaszcza na Egipt) nie ma miejsc i niektórzy klienci twierdzą, że to zmowa biur

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-03-16 o 10:37
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 10:45   #4270
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a w ogóle teraz jest ciekawa sytuacja z weekendem majowym, na wyloty 28,29 (zwłaszcza na Egipt) nie ma miejsc i niektórzy klienci twierdzą, że to zmowa biur
To jest coroczny standard I co roku klineci wielce zdziwieni że w marcu już Egiptu nie ma. Majówkę, a szczególnie Egipt to się w styczniu najpóźniej kupuje.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 10:47   #4271
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

zobaczcie jak może wyglądać brzuch 4m-ce po porodzie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1331892724
szok

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
To jest coroczny standard I co roku klineci wielce zdziwieni że w marcu już Egiptu nie ma. Majówkę, a szczególnie Egipt to się w styczniu najpóźniej kupuje.
zdziwieni, oburzeni, ale nic innego nie rezerwują, tylko czekają na last minute
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 10:47   #4272
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
w cenie 1415-1500 są dostępne oferty z wylotem z Katowic, miałabyś do tego gwarancję niezmienności ceny i nawet krótkie wycieczki
jak chcesz, to mogę Ci na maila przesłać propozycje, tylko napisz mi na priv swój adres

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------


właśnie w tamtym roku był duzy problem z lastami, w sierpniu w ogóle, a we wrześniu tak niespecjalnie (ceny wyższe niż teraz w first minute)
za to od listopada do teraz były naprawdę spore promocje, nawet poniżej 1000zł z all inclusive

a w ogóle teraz jest ciekawa sytuacja z weekendem majowym, na wyloty 28,29 (zwłaszcza na Egipt) nie ma miejsc i niektórzy klienci twierdzą, że to zmowa biur
Może i masz rację, ale ja się nie nadaję do planowania urlopu pół roku wcześniej, stąd może jestem od zawsze nastawiona na decyzję i wyjazd w ostatniej chwili. Wcześniej są tylko zarysy planu. Dlatego też nie wyobrażam sobie kupić wyjazdu w ofercie first minute, chociaż zdaję sobie sprawę, że chyba tak jest teraz najtaniej
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:26   #4273
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć dziewczyny

widzę ze w tym tygodniu żywo się zrobiło na wątku - a ja dopiero dziś mam luźniej bo mam wolne. życzę wszystkim miłego weekendu bo już bliziutko do niego praca ostatnio daje mi mocno w kość i na każde wolne cieszę sie jak głupia
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:36   #4274
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
zobaczcie jak może wyglądać brzuch 4m-ce po porodzie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1331892724
szok

zdziwieni, oburzeni, ale nic innego nie rezerwują, tylko czekają na last minute
No no..nie rezerwują bo sądzą że kłamiesz i na pewno będą lasty

Spoko też taki będę miała...no moze nie taki bo ja nie lubię tak umięśnionych i chudych brzuchów- ale na pewno będze bez grama oponki ciążowej
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:41   #4275
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Moje koty oba po zabiegu.
Z polskimi znakami nie ma zadnych problemow, raczej z brakiem legalnych, nowych polkich ebookow :/ cos tam jest, troszke na amazonie, legalna darmowa jest klasyka, ale nowosci po polsku malo. Po ang oczywiscie jest wszystko i jeszcze wiecej.
W swietle dziennym czata sie dokladnie tam samo jak ksiazke. Jak jest ciemno, to sie nie czyta, tak jak ksiazki sie nie da

Zgadzam sie, jak tez jak zobaczylam po raz 1 w zyciu, to bylam pod wrazeniem. Myslalam, ze oczy sie beda meczyc, ale gdzie tam, to jednak nie komputer

Heh, no wlasny remont to co innego, sie zrobi i koniec, a tu stukanie pukanie w roznych dziwnych porach..
No tu jest taki problem, ze ta głośna corka sasiadkow niesttey jest chora, wiec tak troche glupio.. TZ mowil, ze jak mieszkal tu jescze sam, to wlasnie bylo glosno, ona krzyczala, piszczala itd. Pozniej byly blisko 3 lata spokoju, a teraz znow sie zaczelo... jak nie wyrobie, to delikatnie zrocimy uwage..

Tak, zwykle tak jest, ze sie uspokojają. Ale akurat nasz kot jest niestety rasowym tajem, a to oznacza ze tak naprawde jest psem w kociej skorze i po prostu musi ganiac za kocurką (dachową) do tego kocur chodzi za czlowiekiem jak pies, przybiega na zawołanie i aportuje

No tak, 40 min w tygodniu to nie za duzo
Ja czytam lekko ponad 40 min dziennie i naparwde sie "oplaca". Od zeszlego wrzesnia (czyli ponad 6 mies, godzina dziennie bez weekendow) przeczytalam ponad 3000 stron! Przy czym jakims cudem same genialne ksiazki ile czasu sie jednak marnuje, jadac do pracy...
Nie wiedziałam, że koty mogą się tak zachowywać. ale ja niewiele wiem o kotach, poza tym, że niektóre straaaasznie mi się spodobają

z tą sąsiadką faktycznie kiepsko. zwrócisz uwagę, to się pewnie obrażą, nie zwrócisz, nie będziesz mogła spać.

A nielegalne polskie ebooki pdf, nie da się wgrać?

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Wreszcie udało mi się znaleźć piosenkę, która chodziła mi po głowie, odkąd wróciłam z wakacji, bo tam grali to wszędzie. Wklejam wam na dzień dobry Miłego słuchania

kocham
mogę was nauczyć choreografii


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
zobaczcie jak może wyglądać brzuch 4m-ce po porodzie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1331892724
szok

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------


zdziwieni, oburzeni, ale nic innego nie rezerwują, tylko czekają na last minute
wow. to lepiej niż u mnie nie w ciąży. aż mi wstyd.

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

widzę ze w tym tygodniu żywo się zrobiło na wątku - a ja dopiero dziś mam luźniej bo mam wolne. życzę wszystkim miłego weekendu bo już bliziutko do niego praca ostatnio daje mi mocno w kość i na każde wolne cieszę sie jak głupia
a ja już mam wolne ale nadal kiepsko się czuję i nie wiem na czym pomarnować czas...
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:45   #4276
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Xzora, bardzo Ci dziękuję. Poprzeglądam te oferty w domu z mężem

Biia, a propos Twoje pytania, widziałam na FB Twojego nowego domownika, nawet się zastanawiałam co to za zwierz
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:50   #4277
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Xzora, bardzo Ci dziękuję. Poprzeglądam te oferty w domu z mężem

Biia, a propos Twoje pytania, widziałam na FB Twojego nowego domownika, nawet się zastanawiałam co to za zwierz
kupowałam świnkę morską, ale też czasem się zastanawiam co mi sprzedali
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:53   #4278
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Spoko też taki będę miała...no moze nie taki bo ja nie lubię tak umięśnionych i chudych brzuchów- ale na pewno będze bez grama oponki ciążowej
ale wiesz, te umięśnione brzuchy wydają się tak bardzo umięśnione jak się je napnie, normalnie to nie jest tak widoczne
ja jak się przeginam, napinam to widzę zarys kaloryferu, ale jak stanę normalnie, to mięśni nie widać (a chciałabym, żeby były widoczne)

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
wow. to lepiej niż u mnie nie w ciąży. aż mi wstyd.
tobie wstyd, a ja się złoszczę, bo ja też przez 4 miesiące ćwiczę i takiego brzucha się nie dorobiłam


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Xzora, bardzo Ci dziękuję. Poprzeglądam te oferty w domu z mężem

Biia, a propos Twoje pytania, widziałam na FB Twojego nowego domownika, nawet się zastanawiałam co to za zwierz
miłego przeglądania
a co do zwierza, to w pierwszej chwili myślałam, że to królik
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:57   #4279
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Mi się taki brzuch nie podoba, ale podziwiam za wytrwałość w osiągnięciu celu
Sama wciąż mam dużo zrobienia w kwestii brzucha Dziś robiłam pomiary...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 12:36   #4280
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
kupowałam świnkę morską, ale też czasem się zastanawiam co mi sprzedali
A co innego?

Też myślałam, że to królik
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:44   #4281
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Mi się taki brzuch nie podoba, ale podziwiam za wytrwałość w osiągnięciu celu
Sama wciąż mam dużo zrobienia w kwestii brzucha Dziś robiłam pomiary...
ile Ci wyszło?
ja już się dawno nie mierzyłam, ale jestem na 100% pewna, że nic nie drgnęło i dalej mam 64cm

wczoraj (i dzisiaj) jadłam roladki z łososia (mama wypatrzyła w sklepie, pychota) i tak pomyślałam, że powinny się nadawać na dietę SB. Roladki nadziewane są nadzieniem szpinakowym lub pomidorowym.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 14:19   #4282
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A co innego?

Też myślałam, że to królik
jeszcze nie wiem. mojemu tacie przypomina sowę
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 15:50   #4283
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Hej . Zaglądam do Was, a tu o wakacjach... Aaaa! To już przepadłam, nie mogę się doczekać jakiegoś wyjazdu . Co u Was ciekawego słychać?

A, Haniu, gratuluję!
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 16:05   #4284
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Xzora ja myślę że Ty mocno przesadzasz co do wyglądu swojego brzucha. Powiedziłałabym że to wręcz lekka obsesja Masz 64 cm w pasie i do tego brzuchol wygląda super więc ja nie wiem co Ty chcesz jeszcze w nim zmieniać.

Ta dziewczyna "pociążkowa" jest przeraźliwie chuda i dlatego tak widac te mięśnie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 16:22   #4285
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Wreszcie udało mi się znaleźć piosenkę, która chodziła mi po głowie, odkąd wróciłam z wakacji, bo tam grali to wszędzie. Wklejam wam na dzień dobry Miłego słuchania
U nas też dość często leci Często słucham radio, bo w aucie, w drodze do ( i z)_ pracy (tj.ok.45min w jedną stronę) i w pracy 8godz.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Jej, ja też dziś od rana myślę o wakacjach... Potrzebuję odpoczynku...

Dziewczyny, gdzie można pojechać tanio, żeby było w miarę ciepło, ale nie upalnie?
Boję się, że będziemy musieli w tym roku zrezygnować z wakacji ze względów finansowych
Ja też dzisiaj z siostrą się od rana nakręcam na wyjazd wakacyjny (piszemy w pracy przez komunikator służbowy.Inaczej się nie da, bo dzieli nasze zakłady jakieś 60km )
Tylko, że u mnie jest ten problem, że raczej w tym roku nigdzie nie pojedziemy

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No no..nie rezerwują bo sądzą że kłamiesz i na pewno będą lasty

Spoko też taki będę miała...no moze nie taki bo ja nie lubię tak umięśnionych i chudych brzuchów- ale na pewno będze bez grama oponki ciążowej
najważniejsze to pozytywne nastawienie

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Hej . Zaglądam do Was, a tu o wakacjach... Aaaa! To już przepadłam, nie mogę się doczekać jakiegoś wyjazdu . Co u Was ciekawego słychać?

A, Haniu, gratuluję!
A co u ciebie? Bierzesz ślub?
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:22   #4286
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
A co u ciebie? Bierzesz ślub?
A u mnie w sumie trochę się podziało, mam pracę, wyprowadziłam się z domu, ślub w kwietniu, kursuję między pracą, kosmetyczką i psychiatrą. Czyli ogólnie nic ciekawego. Mów lepiej co u Ciebie
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:32   #4287
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
A u mnie w sumie trochę się podziało, mam pracę, wyprowadziłam się z domu, ślub w kwietniu, kursuję między pracą, kosmetyczką i psychiatrą. Czyli ogólnie nic ciekawego. Mów lepiej co u Ciebie
Poemi, to wiele zmian, opowiedz coś więcej.
Gdzie pracujesz? Co się dzieje z Twoim zdrowiem?
Fajnie, że bierzecie ślub, pokaż sukienkę

Gosiu, no nad nami też niestety wisi widmo niepojechania nigdzie. Mam wielką nadzieję, że to sie zmieni...ale nigdy nic nie wiadomo.

Biia, podobieństwo świnki morskiej do sowy jakoś nie przyszło mi do głowy.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:40   #4288
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Poemi, to wiele zmian, opowiedz coś więcej.
Gdzie pracujesz? Co się dzieje z Twoim zdrowiem?
Fajnie, że bierzecie ślub, pokaż sukienkę
Pracuję w sklepie z ciuchami, jestem podmiotem wyzysku, nic ciekawego, po ślubie będę szukać czegoś ambitniejszego . Mam depresję ze stanami lękowymi i zaburzenia łaknienia, ponoć ciężki stan. Jak psycholog wyjechał na urlop to psychiatra do mnie dzwoniła żeby się upewnić co się ze mną dzieje... Podczas wizyt nic nie chcę mówić ani psychiatrze, ani psychologowi i jestem ciężką pacjentką więc na razie łykam tabletki i czekam na efekty.
A sukienkę mogę pokazać we wtorek po przymiarce . Jeśli chcecie.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:48   #4289
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Pracuję w sklepie z ciuchami, jestem podmiotem wyzysku, nic ciekawego, po ślubie będę szukać czegoś ambitniejszego . Mam depresję ze stanami lękowymi i zaburzenia łaknienia, ponoć ciężki stan. Jak psycholog wyjechał na urlop to psychiatra do mnie dzwoniła żeby się upewnić co się ze mną dzieje... Podczas wizyt nic nie chcę mówić ani psychiatrze, ani psychologowi i jestem ciężką pacjentką więc na razie łykam tabletki i czekam na efekty.
A sukienkę mogę pokazać we wtorek po przymiarce . Jeśli chcecie.
No to trzymam kciuki za Twoje zdrowie głównie, bo to najważniejsze! Może postaraj się otworzyć przed psychologiem czy psychiatrą, powinno Ci to pomóc, wiadomo, że najtrudniej się przełamać

Ja chce zobaczyć sukienkę.
A jak Twoja szkoła? kiedy kończysz?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 18:02   #4290
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Czesc!
Ja juz zyje jutrem, jedziemy na dzialke, bierzemy koty, zeby sie wyskakaly i robimy grilla dwie marynaty juz gotowe
Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że koty mogą się tak zachowywać. ale ja niewiele wiem o kotach, poza tym, że niektóre straaaasznie mi się spodobają

z tą sąsiadką faktycznie kiepsko. zwrócisz uwagę, to się pewnie obrażą, nie zwrócisz, nie będziesz mogła spać.

A nielegalne polskie ebooki pdf, nie da się wgrać?
Wszystko sie da wgrac, najwyzej trzeba przekonwertowac na format obslugiwany przez kindla, ale nie ma z tym problemu
Wklejam mojego kota w klubie
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Mi się taki brzuch nie podoba, ale podziwiam za wytrwałość w osiągnięciu celu
Sama wciąż mam dużo zrobienia w kwestii brzucha Dziś robiłam pomiary...
Mi tez sie taki brzuch nie podoba.

Edytowane przez czarna.noc
Czas edycji: 2012-03-16 o 18:08
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.