wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 15:06   #4471
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No to cudnie!
Mania tęskniła?
Spała pięknie 3 godziny Raz się przebudziła ale mąż ją smokiem zapchał. Więc chyba nie tęskiniła..ale ja tak

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a mi w emu za ciepło jednak. Fakt, że nie tak jak w innych kozakach, ale jednak. Co najwyżej założę je czasem, jak wychodzę na szybko gdzieś - to wtedy na gołą nogę
Ja też na gołą stopę chodzę. Jak dla mnie te krótkie są idaalne na tem. do 15 C.

------------

No pięknie i cudnie wyjść z domu na dłużej jak 10 min
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:25   #4472
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Xzora, zapomniałabym, dzięki za oferty, przekazałam siostrze
nie ma za co

haniu, super, że udało Ci się wyjść na miasto, a Mania w tym czasie zajęła się snem
na mnie rurki z HM nie chcą leżeć, w ogóle ciężko jest mi kupić spodnie, które nie będą się zsuwać z tyłka, a noszenie spodni z paskiem mnie nie satysfakcjonuje

była u mnie babcia wyżalić się, że niańczenie psa coraz mniej jej pasuje

Babcia w maju przeprowadziła się do mojego miasta, szybko przyzwyczaiła się do nowego miejsca, poznała dużo koleżanek, zna wszystkich sąsiadów w swojej klatce. Tyle, że ci jej znajomi są dziwni Jedna pani sąsiadka ma pieska, którego nawet na chwilę nie zostawia samego w domu. Jak miała coś do załatwienia, to podrzucała pieska pewnej starszej pani, a jak pojawiła się w bloku babcia, to zaczęła podrzucać psa także jej. W zimie babcia i tak dużo czasu spędzała w domu, więc jakoś szczególnie jej to nie przeszkadzało, a teraz, chce korzystać z ładnej pogody i w domu z psem siedzieć nie chce(a dzisiaj już dwa razy go pilnowała).
Cała ta sytuacja jest dla mnie niepojęta Poradziłam babci, żeby powiedziała sąsiadce co czuje.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:03   #4473
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
nie ma za co

haniu, super, że udało Ci się wyjść na miasto, a Mania w tym czasie zajęła się snem
na mnie rurki z HM nie chcą leżeć, w ogóle ciężko jest mi kupić spodnie, które nie będą się zsuwać z tyłka, a noszenie spodni z paskiem mnie nie satysfakcjonuje

była u mnie babcia wyżalić się, że niańczenie psa coraz mniej jej pasuje

Babcia w maju przeprowadziła się do mojego miasta, szybko przyzwyczaiła się do nowego miejsca, poznała dużo koleżanek, zna wszystkich sąsiadów w swojej klatce. Tyle, że ci jej znajomi są dziwni Jedna pani sąsiadka ma pieska, którego nawet na chwilę nie zostawia samego w domu. Jak miała coś do załatwienia, to podrzucała pieska pewnej starszej pani, a jak pojawiła się w bloku babcia, to zaczęła podrzucać psa także jej. W zimie babcia i tak dużo czasu spędzała w domu, więc jakoś szczególnie jej to nie przeszkadzało, a teraz, chce korzystać z ładnej pogody i w domu z psem siedzieć nie chce(a dzisiaj już dwa razy go pilnowała).
Cała ta sytuacja jest dla mnie niepojęta Poradziłam babci, żeby powiedziała sąsiadce co czuje.
Za chuda jesteś
A rozmiar 32 i 34 też spada Ci z tyłka??
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:57   #4474
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!
Dziś miałam ciężki dzień, intensywny, ale satysfakcjonujący. Dla takich dni lubię moją pracę

Miśku, fajnie, że wrzuciłaś ten przepis, już niedługo go wypróbuję

Haniu, super, że zakupy i wypad udane

Spotkałam się dziś z Panią, która właśnie miała takie miętowe rurki.
Do tego biały top, na to pastelową żółtą marynarkę, przy niej pomarańczowy, neonowy kwiat i takież pomarańczowe szpilki...

Wyglądała bardzo świeżo i właściwie niekiczowato... ale chyba jednak za dużo tych kolorów.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:25   #4475
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

haniu, tu nie o chudość chodzi, a o krój. Ich spodnie są jak dla mnie za mało taliowane - w biodrach ciasno, w talii luz, przez co nie trzymają się tyłka

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Dziś miałam ciężki dzień, intensywny, ale satysfakcjonujący. Dla takich dni lubię moją pracę
super, takie dni mimo, że męczące, to dodają skrzydeł
a co do tej pani, to myślę, że zestaw bez pomarańczowych dodatków byłby idealny

W moim ubiorze jeszcze nie czuć wiosny, pisałyście o butach na aktualną pogodę. Ja przejściowe buty mam (jedne sznurowane za kostkę, drugie botki też za kostkę), ale i tak jeszcze chodzę w kozakach i wcale nie jest mi w nich za ciepło.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 07:59   #4476
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

Wiosna się zaczęła a ja przeziębiona. Wczoraj się jeszcze doprawiłam bo pojechałam sobie na zakupy, w dzień się zgrzałam bo słonecznie, ale jak wracałam już było bardzo chłodno i zmarzłam
Ale za to nakupowałam trochę rzeczy. Okazało się że ta promocja w HM polega na tym że jeżeli kupi się za min. 100zł na dziecięcym to zniżka 30% obejmuje całe zakupy, też z innych działów

A drogie zakupoholiczki w najnowszym Glamour jest karta zniżkowa na dzień zakupów 21.04. do różnych sklepów, w tym np. Pandora 15%
http://www.glamour.pl/narodowy-dzien...nastepnym.html
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:04   #4477
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Czesc, ja dzis jednak na zwolnieniu lekarskim. Poszlam, bo kaszel mnie niepokoil. Trafilam na cudowna, ciepla i bardzo kompetenta pania doktor. Nie zamierzam juz szukac nowego internisty! Ogromny plus za to, ze przyjmuje w ... centrum KEN (czyli Leclercu), wiec mam jakas minute na piechote

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
haniu, tu nie o chudość chodzi, a o krój. Ich spodnie są jak dla mnie za mało taliowane - w biodrach ciasno, w talii luz, przez co nie trzymają się tyłka
Tez mam zawsze ten sam problem, w udach ladnie dopasowane, w talii mozna wlozyc 2 rece z tylu

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć

Wiosna się zaczęła a ja przeziębiona. Wczoraj się jeszcze doprawiłam bo pojechałam sobie na zakupy, w dzień się zgrzałam bo słonecznie, ale jak wracałam już było bardzo chłodno i zmarzłam
Ale za to nakupowałam trochę rzeczy. Okazało się że ta promocja w HM polega na tym że jeżeli kupi się za min. 100zł na dziecięcym to zniżka 30% obejmuje całe zakupy, też z innych działów

A drogie zakupoholiczki w najnowszym Glamour jest karta zniżkowa na dzień zakupów 21.04. do różnych sklepów, w tym np. Pandora 15%
http://www.glamour.pl/narodowy-dzien...nastepnym.html
Zuza, teraz wszyscy przeziebieni wszedzie slychac kaslanie, gdzie sie pojdzie
Nigdy jakos nie udalo mi sie skorzystac z tych znizek z Glamour, nienawidze tloku w sklepach. Natomiast do Pandory to powinna byc znizka -70%, wtedy bym sie moze zdecydowala na srebny pierscionek, ktory normalnie moglby kosztowac jakos ze 100zl, ale to przeciez Pandora...!
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 08:10   #4478
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Czesc, ja dzis jednak na zwolnieniu lekarskim. Poszlam, bo kaszel mnie niepokoil. Trafilam na cudowna, ciepla i bardzo kompetenta pania doktor. Nie zamierzam juz szukac nowego internisty! Ogromny plus za to, ze przyjmuje w ... centrum KEN (czyli Leclercu), wiec mam jakas minute na piechote



Tez mam zawsze ten sam problem, w udach ladnie dopasowane, w talii mozna wlozyc 2 rece z tylu

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------


Zuza, teraz wszyscy przeziebieni wszedzie slychac kaslanie, gdzie sie pojdzie
Nigdy jakos nie udalo mi sie skorzystac z tych znizek z Glamour, nienawidze tloku w sklepach. Natomiast do Pandory to powinna byc znizka -70%, wtedy bym sie moze zdecydowala na srebny pierscionek, ktory normalnie moglby kosztowac jakos ze 100zl, ale to przeciez Pandora...
!
a jakoś nigdy nie brałam udziału w takich dniach z Glamour, ale wpadło mi w oko, więc podaję. Nie wiedziałam że wszyscy się tak rzucają na zakupy wtedy
Pandora jak dla mnie ma za wysokie ceny, także maniakiem nie jestem, ale widziałam że kiedyś wspominałyście o niej więc podałam info Jest też zniżka do Kruka i Apartu na charmsy i beadsy.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:14   #4479
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć

Wiosna się zaczęła a ja przeziębiona. Wczoraj się jeszcze doprawiłam bo pojechałam sobie na zakupy, w dzień się zgrzałam bo słonecznie, ale jak wracałam już było bardzo chłodno i zmarzłam
Ale za to nakupowałam trochę rzeczy. Okazało się że ta promocja w HM polega na tym że jeżeli kupi się za min. 100zł na dziecięcym to zniżka 30% obejmuje całe zakupy, też z innych działów

A drogie zakupoholiczki w najnowszym Glamour jest karta zniżkowa na dzień zakupów 21.04. do różnych sklepów, w tym np. Pandora 15%
http://www.glamour.pl/narodowy-dzien...nastepnym.html
Cześć!
Ja też jestem przeziębiona... wczoraj trzymałam się 8 godzi i o dziwo nawet mnie gardło nie bolało, a jak wróciłam do domu, to padłam.

Fajnie, że zakupy udane...
Choć powiem szczerze, że nie lubię HM, ostatnio zakupy zrobiłam tam rok temu...

W ogóle w ostatnich tygodniach robiłam przegląd szaf, u siebie i rodziców, i zrobiłam dużą paczkę ubrań do wydania.
Przeglądając moje stare ciuchy doszłam do wniosku, że te kupowane jeszcze w czasach licealnych często wyglądają jak nowe... były świetne gatunkowo... A teraz rzadko udaje mi się kupić coś, co przetrwa dłuższy czas w dobrej kondycji...
Wyjątkiem jest ostatnio chyba sweterek kupiony w Marks&Spencer, w którym chodziłam non stop, był non stop prany, no i zaczyna to po nim widać po roku... Teraz rozważam zakup takiego samego modelu tylko w innym kolorze.

Może też to częściowo moja wina, bo nie piorę ręcznie w ogóle, z wyjątkiem niektórych koszul.
Wszystko wrzucam do pralki, delikatne rzeczy na 30 st. na 30 minut z lekkim tylko wirowaniem i zazwyczaj w workach do prania... no ale jednak...

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Czesc, ja dzis jednak na zwolnieniu lekarskim. Poszlam, bo kaszel mnie niepokoil. Trafilam na cudowna, ciepla i bardzo kompetenta pania doktor. Nie zamierzam juz szukac nowego internisty! Ogromny plus za to, ze przyjmuje w ... centrum KEN (czyli Leclercu), wiec mam jakas minute na piechote

Tez mam zawsze ten sam problem, w udach ladnie dopasowane, w talii mozna wlozyc 2 rece z tylu

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------


Zuza, teraz wszyscy przeziebieni wszedzie slychac kaslanie, gdzie sie pojdzie
Nigdy jakos nie udalo mi sie skorzystac z tych znizek z Glamour, nienawidze tloku w sklepach. Natomiast do Pandory to powinna byc znizka -70%, wtedy bym sie moze zdecydowala na srebny pierscionek, ktory normalnie moglby kosztowac jakos ze 100zl, ale to przeciez Pandora...!
Ja też nie znoszę tłumów i promocji wyzwalających tłumy
Fajnie, że trafiłaś na dobrą lekarkę. Ja też mam świetną ale nie odwiedzam jej za często
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:19   #4480
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć..

Zuza, dzięki za cynk z promocjami. Może z czegoś skorzystam, chociaż teoretycznie nie powinnam nic kupować póki nie schudnę...no nie wiem, może jakąś uniwersalną bluzeczkę, albo buty mogą być...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:22   #4481
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Ja też jestem przeziębiona... wczoraj trzymałam się 8 godzi i o dziwo nawet mnie gardło nie bolało, a jak wróciłam do domu, to padłam.

Fajnie, że zakupy udane...
Choć powiem szczerze, że nie lubię HM, ostatnio zakupy zrobiłam tam rok temu...


W ogóle w ostatnich tygodniach robiłam przegląd szaf, u siebie i rodziców, i zrobiłam dużą paczkę ubrań do wydania.
Przeglądając moje stare ciuchy doszłam do wniosku, że te kupowane jeszcze w czasach licealnych często wyglądają jak nowe... były świetne gatunkowo... A teraz rzadko udaje mi się kupić coś, co przetrwa dłuższy czas w dobrej kondycji...
Wyjątkiem jest ostatnio chyba sweterek kupiony w Marks&Spencer, w którym chodziłam non stop, był non stop prany, no i zaczyna to po nim widać po roku... Teraz rozważam zakup takiego samego modelu tylko w innym kolorze.

Może też to częściowo moja wina, bo nie piorę ręcznie w ogóle, z wyjątkiem niektórych koszul.
Wszystko wrzucam do pralki, delikatne rzeczy na 30 st. na 30 minut z lekkim tylko wirowaniem i zazwyczaj w workach do prania... no ale jednak...



Ja też nie znoszę tłumów i promocji wyzwalających tłumy
Fajnie, że trafiłaś na dobrą lekarkę. Ja też mam świetną ale nie odwiedzam jej za często
ja w HM kupuję na promocjach ciuszki dla dzieciaków, sprawdzają się, a do tego stosunkowo łatwo je potem sprzedać na all. A dla siebie praktycznie tam nie kupuję, choć wczoraj wzięłam 3 topy i biustonosz.

A co do jakości ciuchów to masz rację, mam trochę takich starszych rzeczy i wciąż świetnie się trzymają. A to co teraz w sklepach na jeden sezon, ale takie też jest założenie sieciówek.
Mam też sporo swoich starych ciuchów do pozbycia się, ale nie bardzo mam komu dać. Część spróbuję sprzedać na all
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 08:22   #4482
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
a jakoś nigdy nie brałam udziału w takich dniach z Glamour, ale wpadło mi w oko, więc podaję. Nie wiedziałam że wszyscy się tak rzucają na zakupy wtedy
Pandora jak dla mnie ma za wysokie ceny, także maniakiem nie jestem, ale widziałam że kiedyś wspominałyście o niej więc podałam info Jest też zniżka do Kruka i Apartu na charmsy i beadsy.
Tak, moim zdaniem też Pandora ma za wysokie ceny Mi sie tylko kilka pierscionkow podoba. Charmsow i beadsow nie nosze zadnych.
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Ja też jestem przeziębiona... wczoraj trzymałam się 8 godzi i o dziwo nawet mnie gardło nie bolało, a jak wróciłam do domu, to padłam.

Fajnie, że zakupy udane...
Choć powiem szczerze, że nie lubię HM, ostatnio zakupy zrobiłam tam rok temu...

W ogóle w ostatnich tygodniach robiłam przegląd szaf, u siebie i rodziców, i zrobiłam dużą paczkę ubrań do wydania.
Przeglądając moje stare ciuchy doszłam do wniosku, że te kupowane jeszcze w czasach licealnych często wyglądają jak nowe... były świetne gatunkowo... A teraz rzadko udaje mi się kupić coś, co przetrwa dłuższy czas w dobrej kondycji...
Wyjątkiem jest ostatnio chyba sweterek kupiony w Marks&Spencer, w którym chodziłam non stop, był non stop prany, no i zaczyna to po nim widać po roku... Teraz rozważam zakup takiego samego modelu tylko w innym kolorze.

Ja też nie znoszę tłumów i promocji wyzwalających tłumy
Fajnie, że trafiłaś na dobrą lekarkę. Ja też mam świetną ale nie odwiedzam jej za często
Ja juz kiedys pisalam, ze mam z HM jedna bluzke sweterkową, ktora jest normalnie niesmiertelna. Taki material, ze mimo prania co najmniej raz w tygodniu od jakichs 5 lat w ogole nie wyglada na noszoną. Nic sie nie mechaci, nic sie nie niszczy. Co na ewenement? Ale to tylko 1 bluzka sposrod wielu...

To dobrze, ze nie odwiedzasz za czesto lekarza, oby tak zostalo zawsze
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:23   #4483
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć..

Zuza, dzięki za cynk z promocjami. Może z czegoś skorzystam, chociaż teoretycznie nie powinnam nic kupować póki nie schudnę...no nie wiem, może jakąś uniwersalną bluzeczkę, albo buty mogą być...
ja też odkładam konkretne zakupu na "po schudnięciu"
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 09:54   #4484
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
ja w HM kupuję na promocjach ciuszki dla dzieciaków, sprawdzają się, a do tego stosunkowo łatwo je potem sprzedać na all. A dla siebie praktycznie tam nie kupuję, choć wczoraj wzięłam 3 topy i biustonosz.

A co do jakości ciuchów to masz rację, mam trochę takich starszych rzeczy i wciąż świetnie się trzymają. A to co teraz w sklepach na jeden sezon, ale takie też jest założenie sieciówek.
Mam też sporo swoich starych ciuchów do pozbycia się, ale nie bardzo mam komu dać. Część spróbuję sprzedać na all
Ja miałam zamiar dać do banku pomocy materialnej, mam taki w pobliżu. Ale zgadałam się z kuzynką TŻ, że jesteśmy tego samego wzrostu, więc wysyłam jej. Coś sobie wybierze, a resztę jakoś upłynni... Najważniejsze, że ja mam półki wolne

Masz rację co do jednego sezonu żywotności. Sweterki z Reserved za 50-60zł po pierwszym praniu już się pęczkują...
Rzecz w tym, że to też nie kwestia pieniędzy, bo takie za 100-150 zł mają czasem dziwnie krótki termin przydatności, więc nie wiadomo, co robić... Ja nie lubię częstych zakupów, więc wolałabym większą żywotność.

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Ja juz kiedys pisalam, ze mam z HM jedna bluzke sweterkową, ktora jest normalnie niesmiertelna. Taki material, ze mimo prania co najmniej raz w tygodniu od jakichs 5 lat w ogole nie wyglada na noszoną. Nic sie nie mechaci, nic sie nie niszczy. Co na ewenement? Ale to tylko 1 bluzka sposrod wielu...

To dobrze, ze nie odwiedzasz za czesto lekarza, oby tak zostalo zawsze
Oby, oby To trauma po całym dzieciństwie w gabinecie lekarskim i szprycowaniu antybiotykami.

Fajne są rzeczy nieśmiertelne a jednocześnie ponadczasowe

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Dziewczyny, polećcie mi szybko jakiś krem do twarzy na dzień.
Ostatnio używałam dermo, ale chcę wypróbować coś innego.
Nawilżający, ale też taki, żeby cera się nie świeciła.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Prośba już nieaktualna
Kupiłam Avene Clean -AC. Jednak dermo, trafiłam na 20% zniżki.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Aaaa, zaniosłam buty do szewca. Powiedział, że nic nie będzie widać, obcas da się zrobić Zobaczymy
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 09:57   #4485
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
ja też odkładam konkretne zakupu na "po schudnięciu"
No właśnie... a ja nie wiem kiedy to będzie
Dlatego bezpieczne są buty schudnę, czy nie i tak będą pasować
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:58   #4486
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

hej. jak pięknie dzisiaj
chyba wiosna przyszła na poważnie

jakościowo jestem załamana większością rzeczy. większość rzeczy zaczyna wyglądać jak szmaty. staram się jednak nie patyczkować i jak widzę, że wstyd wyjść to do kontenera PCK. znowu muszę przegląd gaci zrobić.

mogę się pochwalić, że mam jedne spodnie Hilfinghera chyba 8 letnie, i one wyglądają super. chyba nigdy ich nie zniszczę.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:21   #4487
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Kurcze, co tu taka cisza dziś?

Odnośnie jakości ciuchów, to ja moge tylko powiedzieć, że najgorsze szmaty, takiej jakości, że po jednym praniu są do wywalenia, ma Terranova
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:47   #4488
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Mam podobne zdanie, jeśli chodzi o jakość ubrań. Kiedyś było też o tyle lepiej, że jak kupiło się coś drogiego, to miało się gwarancję, że dana rzecz posłuży przez lata. Teraz niestety, wydając więcej, często płacimy jedynie za samą markę, a na jakości wcale nie zyskujemy.

Ubrań z zeszłych lat mam mało, zawsze na bieżąco pozbywałam się rzeczy, w których nie chodziłam, przede wszystkim ze względu na brak miejsca w szafie. Niektórych egzemplarzy żałuję, moda wraca, a część ubrań była w świetnym stanie.
Dlatego teraz, jeśli będę wyrzucać ubrania, to jedynie te, które są zniszczone lub które źle się na mnie układają. Jeśli mam coś niemodnego, albo po prostu coś, co mi się znudziło, trzymam.

Najstarsze rzeczy mam jeszcze z podstawówki, jest to głównie odzież sportowa - getry, T-shirty wykonane z grubej, porządnej bawełny.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:30   #4489
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

hej

No dziś pogoda zaszalała. Mogłam się przylansować na spacerze z Małą po centrum

Stwierdzam że chyba siłka nie będzie mi potrzebna. Pchanie wózka z Małą przez 2 godziny to wystarczajacy trening.

W szoku jestem że człowiek w wieku 31 lat może mieć tyle siły
Noc zupełnie porwana snem...Młoda miała straszne wzdęcia i ryczałą co godzinę...a ja cały dzień mimo to jestem w gazie

------------------
Ja rownież potwierdzam że kiedyś jakość ciuchów z sieciówek byla dużo lepsza. Mam ciuchy z H&M kupione 14 lat temu i nadal wyglądaja dobrze
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 21:28   #4490
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

Ja dziś niestety mało skorzystałam z pogody, ale widziałam ludzi w krótkim rękawku.
"Akcja błysk" w toku. Sporo zrobiłam, ale sporo jeszcze zostało. Przykładam się, więc trochę schodzi. Na pewno za to będę spała jak zabita po tym męczącym dniu i po wdychaniu oparów chloru Tak jak planowałam, zalałam praktycznie całą łazienkę a potem szorowałam. Nie wiem, jak można tak sprzątać tylko po wierzchu.
Za to malowanie schodzi dość długo, w niedzielę przyjadą meble od moich rodziców, nie wiem, czy salon będzie gotowy do tego czasu, o reszcie nawet nie wspominam.
No i dziś rano dokupiliśmy kilka niezbędnych rzeczy (jakiś gips, pędzle, folie itp.) za jedyne kilkaset złotych. Masakra
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:35   #4491
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

weekend i jaki piękny
planujemy na wieczór grilla.Pierwszy w tym sezonie
__________________
razem

Edytowane przez goosia207
Czas edycji: 2012-03-24 o 12:41
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 20:53   #4492
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć..
Jak Wam minął weekend? Pogoda taka piękna

Ja cały weekend spędziłam na uczelni.. ale w ramach odreagowania skoczyłam wczoraj na zakupy i kupiłam w promocji 2 bluzki w reserved:
http://www.reserved.com/pl/collectio...-woman/S5250_2

A jak wróciłam do domu, to czekały na mnie upatrzone sandałki, TŻ mi kupił w ramach niespodzianki
A dziś skoczyłam po szpinak i kupiłam balerinki łososiowe hehe...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sandałki.jpg (2,2 KB, 66 załadowań)
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:13   #4493
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Hej,
moim zdaniem pogoda wcale nie dopisala tak bardzo. W sob bylismy na dzialce, na sloncu i grubym plaszczu dalo sie wytrzymac, ale to jednak bylo znacznie zimniej niz tydzien wczesniej. Dzis natomiast straszna pogoda, wiatr glowe urywal
Do tego nadal jestem chora i szlag mnie trafia, bo jakos sie nie wygrzebuje z przeziebienia.
Ladne buciki, Butter. Szkoda, ze nie na obecna pogode, jutro ma byc 10 stopni, a za kilka dni duze ochlodzenie i strasza sniegiem
No to pomarudzilam
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:13   #4494
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć..
Jak Wam minął weekend? Pogoda taka piękna

Ja cały weekend spędziłam na uczelni.. ale w ramach odreagowania skoczyłam wczoraj na zakupy i kupiłam w promocji 2 bluzki w reserved:
http://www.reserved.com/pl/collectio...-woman/S5250_2

A jak wróciłam do domu, to czekały na mnie upatrzone sandałki, TŻ mi kupił w ramach niespodzianki
A dziś skoczyłam po szpinak i kupiłam balerinki łososiowe hehe...
boska ta bluzka! też chcę muszę koniecznie przejechać się do reserved.

pogoda boska, ale tylko wczoraj. dzisiaj sie przejechałam na tym, że niby ciepło. wyskoczyłam w bluzie i jednak zmarzłam. dorzucając do tego mój trwający dwa tygodnie kaszel to jestem debilem roku.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:21   #4495
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Hej,
moim zdaniem pogoda wcale nie dopisala tak bardzo. W sob bylismy na dzialce, na sloncu i grubym plaszczu dalo sie wytrzymac, ale to jednak bylo znacznie zimniej niz tydzien wczesniej. Dzis natomiast straszna pogoda, wiatr glowe urywal
Do tego nadal jestem chora i szlag mnie trafia, bo jakos sie nie wygrzebuje z przeziebienia.
Ladne buciki, Butter. Szkoda, ze nie na obecna pogode, jutro ma byc 10 stopni, a za kilka dni duze ochlodzenie i strasza sniegiem
No to pomarudzilam
Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
boska ta bluzka! też chcę muszę koniecznie przejechać się do reserved.

pogoda boska, ale tylko wczoraj. dzisiaj sie przejechałam na tym, że niby ciepło. wyskoczyłam w bluzie i jednak zmarzłam. dorzucając do tego mój trwający dwa tygodnie kaszel to jestem debilem roku.
No może faktycznie nie było jakoś gorąco...nie wiem, bo wchodziłam na uczelnię o 8:30, a wychodziłam o 18:30

Biia, fajnie, że bluzka Ci się podoba. Jest całkiem miła i mięciutka. Jest jeszcze granatowa.
Kupiłam też biały podkoszulek z takim żabocikiem jakby przy dekolcie, ale nie widzę jej na stronie.
Jako, że była ta promocja 25% zniżki na wszystko, to w kolejce stałam dobre 20 minut...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:23   #4496
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No może faktycznie nie było jakoś gorąco...nie wiem, bo wchodziłam na uczelnię o 8:30, a wychodziłam o 18:30

Biia, fajnie, że bluzka Ci się podoba. Jest całkiem miła i mięciutka. Jest jeszcze granatowa.
Kupiłam też biały podkoszulek z takim żabocikiem jakby przy dekolcie, ale nie widzę jej na stronie.
Jako, że była ta promocja 25% zniżki na wszystko, to w kolejce stałam dobre 20 minut...
zapomniałam o tej promocji. do kiedy ona jest? do dzisiaj pewnie?
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:27   #4497
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
zapomniałam o tej promocji. do kiedy ona jest? do dzisiaj pewnie?
Tak, do dzisiaj
Dlatego ja pojechałam coś kupić, żeby nie zmarnować rabatu
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 07:11   #4498
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Ja wyskoczyłam dziś w balerinach i zmarzłam.

Weekend średnio udany, nie czuję się najlepiej.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 08:37   #4499
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć,


Nic nie mówcie o wiośnie i o pogodzie, bo ja spędziłam weekend szorując, czyszcząc i asystując tż jako trzymacz, podawacz itp.

Przywieźliśmy meble od rodziców, salon z kuchnią jest prawie gotowy. Zostało umycie lodówki w środku, umycie okien, wyszorowanie kratki z piekarnika (bo płyn mi się skończył podczas szorowania pieca i blach), przymocowanie części listew przypodłogowych i karniszy (wszystko kupione). W kanciapie, w której ma być sypialnia tż dopiero zaczął gipsować, więc jeszcze sporo tam roboty.

Został tydzień.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 08:49   #4500
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Helo.


Pogoda wczoraj trochę oszukała...w sobotę było mega ciepło, wiec wczoraj też na letniaka się odstawiłyśmy a tu wichura taka że hej i zimnica

Dziś szaro i ponuro

Znowu byłam w weeke bez męża- nie lubię Nigdy się do tego nie przyzwyczaję.
Na szczęście przez najbliższe 2 tyd będzie.

Butter fajne buty. Szczególnie kolor mi się podoba.
O bluzce się nie wypowiadam bo sie nie znam
Ja to mam bez kitu dziwnie z bluzkami..tzn dla mnie bluzki są fajne tylko takie zwykłe jednokolorwe bawełniaki Mąż się ze mnie śmieje że zawsze jak pyta czy czasem nie potrzebuję jakiś bluzek to odpowiadam- "no w sumie tak..wiesz takie zwykłe bawełniaki by się przydały"

A i tak jak idę kupić bluzki to wychodzę ze spodniami.

Asiuk choróbsko jakieś??

--------------


Byli u nas przyjaciele z prezentami dla Mani. Zszokowali się że wyglądam już jak przed ciażą. Kumpel mi sprzedał komplement że nawet by się za mną obejrzał
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.