Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 14:08   #421
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Przypomniało mi się, że w tych moich pastelowych kulkach kilka było brązowych w kolorze czekolady. W sumie mi do nich nie pasowały, więc dorzuciłam je mamie do Oriflame. To dlatego, że zależało mi na pastelowym, zimnym różu, a one ten efekt ocieplały. Ale dla porządku trzeba dodać, ze takie tam były
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:17   #422
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior, faktycznie, jakąś czekoladę widać na zdjęciu, a mnie właśnie też chodzi o chłodny pastel przy tym rozświetlaniu. Dziękuję bardzo, w razie czego pobawię się w Kopciuszka i oddzielę plewy
Powiedz proszę jeszcze, jak wygląda opakowanie? Łatwo omieść kulki dużym pędzlem? Sorry za zamęczanie ale na forum znalazłam właściwie tylko jedną (pochwalną!) opinię tych kulek, na KWC ich niet
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:59   #423
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Ukrycior, faktycznie, jakąś czekoladę widać na zdjęciu, a mnie właśnie też chodzi o chłodny pastel przy tym rozświetlaniu. Dziękuję bardzo, w razie czego pobawię się w Kopciuszka i oddzielę plewy
Ale tych ciemnych to naprawdę mało procentowo w stosunku do reszty pasteli.

Cytat:
Powiedz proszę jeszcze, jak wygląda opakowanie? Łatwo omieść kulki dużym pędzlem? Sorry za zamęczanie ale na forum znalazłam właściwie tylko jedną (pochwalną!) opinię tych kulek, na KWC ich niet
Stare opakowania były dość bleh. Tzn. nietrwałe. A z tego co widziałam nowe opakowania są super (podobne w pudrach sypkich, Crazy i właśnie w kulkach) i są zakręcane. Ja nie mam problemu z nabraniem kolorku. Używam czasem sporego pędzla, a czasem Sephorowskiego lub innego typowo do różu (i to te ścięte na ukos i nie) i wszystko się da zrobić, nie są takie tępawe. Mam porównanie z Ori, gdzie jest mi ciężko nadać policzkom koloru bo kulki są bardzo twarde jak dla mnie. A tu są średnie, nie za miękkie, ale też nie "landryny". Lubię je, dają ten chłodek potrzebny polikom przy przydymionym oku w kolorze grafitu np.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:49   #424
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Witam ;-)
Mam pytania do posiadaczek ciemniejszego odcienia czekoladowego pudru - daje wyraźne zbrązowienie ( nada się też dla bladego lica? )?
Kolory mieszają się dobrze, łatwo przesadzić?
Chcę w końcu kupić sobie bronzer,ale nie mam zbytniego doświadczenia w brązowieniu i myślałam o takim lekkim efekcie. Bo piszecie,że jasna raczej daje tylko rozświetlenie, a mnie zależy jeszcze na brązie.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 16:35   #425
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ale tych ciemnych to naprawdę mało procentowo w stosunku do reszty pasteli.



Stare opakowania były dość bleh. Tzn. nietrwałe. A z tego co widziałam nowe opakowania są super (podobne w pudrach sypkich, Crazy i właśnie w kulkach) i są zakręcane. Ja nie mam problemu z nabraniem kolorku. Używam czasem sporego pędzla, a czasem Sephorowskiego lub innego typowo do różu (i to te ścięte na ukos i nie) i wszystko się da zrobić, nie są takie tępawe. Mam porównanie z Ori, gdzie jest mi ciężko nadać policzkom koloru bo kulki są bardzo twarde jak dla mnie. A tu są średnie, nie za miękkie, ale też nie "landryny". Lubię je, dają ten chłodek potrzebny polikom przy przydymionym oku w kolorze grafitu np.
To wlasnie chciałam usłyszeć (choc moj portfel niekoniecznie mam na oku i jedne i drugie kulki, plus oczywiście obie czekoladki )
Dzieki za porównanie do Orif. - miałam je kiedyś i komuś sprezentowałam, faktycznie były twarde i tępe, choć kolorystycznie ok.
Ukrycior dziękuję pięknie!
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 16:36   #426
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Witam ;-)
Mam pytania do posiadaczek ciemniejszego odcienia czekoladowego pudru - daje wyraźne zbrązowienie ( nada się też dla bladego lica? )?
Kolory mieszają się dobrze, łatwo przesadzić?
Chcę w końcu kupić sobie bronzer,ale nie mam zbytniego doświadczenia w brązowieniu i myślałam o takim lekkim efekcie. Bo piszecie,że jasna raczej daje tylko rozświetlenie, a mnie zależy jeszcze na brązie.
Witaj,
ja też jestem bladolica. Mam obie czekoladki i już jasna u mnie daje brąz (nieprzesadzony). Ciemnej używam do kości policzkowych i do modelowania twarzy. Daje zdecydowany efekt.
Moim zdaniem do bladzioszków równie dobrze nadaje się właśnie 806, bo zawsze można wybrać kwadraciki, z których się miesza - w 806 są 3 kwadraty rozświetlające, reszta daje efekt różnego natężenia brązu. A ciemne tych białych rozświetlaczy nie mają, czyli brąz jest zawsze, stopiujemy intensywność.


Cytat:
To wlasnie chciałam usłyszeć (choc moj portfel niekoniecznie mam na oku i jedne i drugie kulki, plus oczywiście obie czekoladki )
Dzieki za porównanie do Orif. - miałam je kiedyś i komuś sprezentowałam, faktycznie były twarde i tępe, choć kolorystycznie ok.
Ukrycior dziękuję pięknie!
Zawsze do usług
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 16:44   #427
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zawsze do usług


zdaje się, że zostanę wierną fanką Joko Mają takie adwokatki że klękajcie narody...!
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 17:49   #428
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

ukrycior - dzięki wielkie
ja nie dość, że mam blade licka, to jeszcze bardzo często robią się ostro rumiane i wtedy to każdy inny kolor po prostu znika ;-) dlatego myślałam o tej ciemniejszej wersji. Ale skoro mówisz,że ta jaśniejsza już nadaje kolor to chyba zdecyduję się na 806
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 18:06   #429
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
ukrycior - dzięki wielkie
ja nie dość, że mam blade licka, to jeszcze bardzo często robią się ostro rumiane i wtedy to każdy inny kolor po prostu znika ;-) dlatego myślałam o tej ciemniejszej wersji. Ale skoro mówisz,że ta jaśniejsza już nadaje kolor to chyba zdecyduję się na 806
Możemy sobie podać rękę, ja mam cerę rumieniem na policzkach z powodów hormonalnych. Ja niestety nie jestem tak zdecydowana i jak pisałam mam obie czekoladki. Jestem nienormalna, na szczęście Joko nie nadszarpnie aż tak strasznie mojego budżetu jak wysokopółkowa kolorówka, a jestem zadowolona.

Wiecie co, aż się boję, że zaraz znowu jakąś nowość wypuszczą... chociaż nie powiem, że miałabym coś przeciwko śliwkowej maskarze...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:36   #430
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
zachęcona, co napalona opiniami tutaj wyrażanymi.
W sklepiku obok mojej pracy (w okolicy Jublatu), gdzie prowadzą joko jeszcze ich nie było
Chyba pytałyśmy w tym samym sklepiku. We wtorek powinnam wreszcie dotrzeć do GK i zobaczyć testery.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:17   #431
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
U mnie pogrubia ok, aczkolwiek nie najbardziej z możiwych opcji. Nie wiem co się stało, kupiłam ostatnio kilka maksymalnie sprawdzonych przeze mnie tuszy pogrubiających, tzw. pewniaków i z każym jest to samo - to nie ten efekt, który pamiętam. Nie wiem co jest grane
Może Twoje rzęsy stały się słabsze? To chyba jest możliwe?
Ja chyba kupię ten tusz, na inermisie ma dobre recenzje

A teraz odnośnie Autumn Leaf. Nałożyłam ten granatowy cień NA MOKRO i efekt boski Już zwątpiłam, że można uzyskać taki granat na powiece, choć szczerze mówiąc nie wszystkie sprawdzałam na mokro. To jednak świadczy o tym, że Autumn Leaf nie mają zbyt mocnego pigmentu jednak Także, dziewczyny, jak nie na bazę, to na mokro! Kieruję to głównie do Umbry Szkoda, że nie ma z tej serii jeszcze ciemnego brązu... bo ten dostępny brąz chyba taki nie jest.. Cena-marzenie: ja dałam 8,50

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2008-01-21 o 18:19 Powód: ;)
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 18:39   #432
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Może Twoje rzęsy stały się słabsze? To chyba jest możliwe?
Ja chyba kupię ten tusz, na inermisie ma dobre recenzje

A teraz odnośnie Autumn Leaf. Nałożyłam ten granatowy cień NA MOKRO i efekt boski Już zwątpiłam, że można uzyskać taki granat na powiece, choć szczerze mówiąc nie wszystkie sprawdzałam na mokro. To jednak świadczy o tym, że Autumn Leaf nie mają zbyt mocnego pigmentu jednak Także, dziewczyny, jak nie na bazę, to na mokro! Kieruję to głównie do Umbry Szkoda, że nie ma z tej serii jeszcze ciemnego brązu... bo ten dostępny brąz chyba taki nie jest.. Cena-marzenie: ja dałam 8,50
Własnie wcale nie są słabsze, powiedziałabym że przeciwnie. Zastanawiam się, czy to nie jest aby moje wrażenie, bo to się stało od kiedy zmieniłam miejsce zamieszkania i mam zupełnie inne światło do makijażu... I chyba przesadzam po prostu.

Na mokro, proszę proszę. A brązowy Leaf rzeczywiście chyba jest złotawy... Piękny ciemny brąz mają czekoladki nr 853, których jestem posiadaczką. Piękna gorzka czekolada... Tylko cena odrobinę inna
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 19:10   #433
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Melduję,że nabyłam jaśniejszą czekoladkę ;-) Wygląda tak uroczo w tym pudełeczku,że żal napoczynać
Rzuciłam okiem na pudry Perfect Trio i Pure Mat. Na stronce piszą, że Trio nadaje się do cery naczynkowej. Do posiadaczek - prawda li to? faktycznie ukrywa troszkę rumienia?
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:03   #434
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Melduję,że nabyłam jaśniejszą czekoladkę ;-) Wygląda tak uroczo w tym pudełeczku,że żal napoczynać
Rzuciłam okiem na pudry Perfect Trio i Pure Mat. Na stronce piszą, że Trio nadaje się do cery naczynkowej. Do posiadaczek - prawda li to? faktycznie ukrywa troszkę rumienia?
Akurat Tria nie miałam. Ale cytat boski - uwielbiam Behemota.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 22:42   #435
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Może go sobie jednak sprawię,bo Rimmel już się kończy,więc jakby nie patrzeć,i tak jakiś jest potrzebny ;-)

A Behemot - cud kocur ;-)
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 11:11   #436
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
uwielbiam Behemota.
Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
A Behemot - cud kocur ;-)
A ja będę mieć o nim prezentację maturalną.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 20:55   #437
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, są to mniej więcej te same kulki, które kiedyś występowały pod marką Joko. Tych starych (droższych znacznie) ja jestem posiadaczką, dostałam różowe kuleczki w prezencie urodzinowym. Mają odcień chłodnego różu, ślicznie rozświetlają policzki taką taflą, bez drobinek. Efekt jest śliczny i w zasadzie nie można przesadzić. Wydajne, widać ubytek ale minęło ze 2-3 lata. Nie mam pojęcia jak jest z brązującymi, ale wydaje mi się, ze też nie mają drobinek, a na fotkach kulki są złote i brązowe bez brzoskwini, co mnie przekonuje. Ta nowa cena kuleczek jest super...
Kulki brązujące mają dwa kolory: beżowy i zloty. Wymieszane ze sobą dają cudownie świetlisty efekt opalenia skóry. Nie mają w sobie ani deka czerwonego/rózowego/brzoskwiniowego barwnika, ale też nie takie "brudne" jak np ziemia egipska.
W zależności od ilości polożonego kosmetyku albo dają efekt naturalnego opalenia albo mocnego wymodelowania twarzy.
Moje ulubione wlaśnie za ich naturalny efekt.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 22:38   #438
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Apsik, to zdaje się Ty pisałaś tu gdzieś w wątku pochwalnie o nich prawda?
Dziękuję
Niestety muszę poczekać do pierwszego z ich zamówieniem ... :/
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:36   #439
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Przeglądając Inermis znalazłam fajne róże - kształtem też przypominają kosteczki czekolady.
http://www.inermis.pl/index.php?str=...kat=77&subkat=
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg delia.jpg (6,4 KB, 23 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 12:38   #440
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny czym nakładacie swoje czekoladki JOKO?
jest do nich dołączony jakiś pędzelek, gabeczka?
Właśnie czaje się na ta jaśniejszą albo na Shimmer mus Maybellina
doradźcie co wziąć
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:41   #441
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przeglądając Inermis znalazłam fajne róże - kształtem też przypominają kosteczki czekolady.
http://www.inermis.pl/index.php?str=...kat=77&subkat=
Wygląda smakowicie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:48   #442
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym nakładacie swoje czekoladki JOKO?
jest do nich dołączony jakiś pędzelek, gabeczka?
Właśnie czaje się na ta jaśniejszą albo na Shimmer mus Maybellina
doradźcie co wziąć
Do czekoladek dołączona jest gąbeczka, ale moim zdaniem nie nadaje się do niczego innego niż odseparowania pudru od lusterka. And that's all. Ja swoje czekoladki w zależności od potrzeby muskam albo dużym włochatym pędzlem z Sephory (na całą buzię, szyję dekolt w roli poprawiacza koloru karnacji) albo mniejszymy do różu (płaski z Top Choice lub ścięty z Sephory), nakładany jako róż lub modelując twarz.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 14:35   #443
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Do czekoladek dołączona jest gąbeczka, ale moim zdaniem nie nadaje się do niczego innego niż odseparowania pudru od lusterka. And that's all. Ja swoje czekoladki w zależności od potrzeby muskam albo dużym włochatym pędzlem z Sephory (na całą buzię, szyję dekolt w roli poprawiacza koloru karnacji) albo mniejszymy do różu (płaski z Top Choice lub ścięty z Sephory), nakładany jako róż lub modelując twarz.
A gdzie jest ta gąbeczka Ja jej chyba nie mam
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 14:41   #444
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
A gdzie jest ta gąbeczka Ja jej chyba nie mam
Ja dostałam swoją razem z pudrem, była w oddzielnym woreczku. Kupowałam czekoladki w Inermisie, może tylko tam mieli?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 14:47   #445
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Może, ja nic nie dostałam . Już myślałam że gdzieś pod purem ją schowali i ja o tym nie wiem XD
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 14:50   #446
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Może, ja nic nie dostałam . Już myślałam że gdzieś pod purem ją schowali i ja o tym nie wiem XD
No tak to jest czasem z paniami w sklepikach...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 15:41   #447
yyork
Raczkowanie
 
Avatar yyork
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 224
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny a czy używala ktoras pudru sypkiego virtual? Ostatnio zaczela blyszczec mi sie cera, potrzebuje czegos do zmatowienia i wykonczenia makijazu. Czekam na opinie.
yyork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 16:08   #448
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja kupowałam czekoladkę na stoisku firmowym joko i również otrzymałam oddzielnie gąbeczkę
Jednak nakładam puder pędzel z sephory do różu numer chyba 3 Akurat przechodziłam i byłą wyprzedaż- kosztował niecałe 20 zł więc grzechem byłoby nie kupić
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 16:16   #449
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przeglądając Inermis znalazłam fajne róże - kształtem też przypominają kosteczki czekolady.
http://www.inermis.pl/index.php?str=...kat=77&subkat=
A czy ktoś już zamawiał w tym sklepie i mógłby zdać relację?

Ja wciąż nie nabyłam ani czekoladki, ani błyszczyków. Dzisiaj znów zwizytowałam stoisko firmowe Joko, ale zawyżone ceny ponownie mnie zniechęciły, a i testery wyglądały tak, że odechciało mi się zakupów.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 16:26   #450
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
A czy ktoś już zamawiał w tym sklepie i mógłby zdać relację?
Wrzuć na wyszukiwarkę wizażową hasło "inermis" i będziesz miała sporo pozytywnych opinii
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.