ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;(( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 17:53   #31
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
bez sensu ten temat...
jak jest glupi temat to sie spodziewaj i glupich odpowiedzi złotko
Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
"nie chce byc juz slodka"
infantylne.
moim zdaniem slodycz dodaje uroku

a jeśli chodzi o to, ze chce zmienic styl to tak na chlopski rozum jasne jest, ze powinna zakladac mniej rozowych ciuchow i cukierkowych dodatkow, a wiecej stonowanych rzeczy.....
Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
Ten Twój też nie pomógł
Oj nieładnie i niekulturalnie jest zwracać komuś uwage

Złotko skoro nie masz daru rozmawiania z ludźmi na forum, udzielania porad, prowadzenia w miarę grzecznych rozmów z użytkownikami (vide Morella) i modami (vide Meariel), to może pośledź trochę regulamin forum zanim zaczniesz wyraźać swoje znieciepliwienie infantylnymi wątkami...



Doczytałam ostatni post: a czy ja wiem, czy aż tak dobrze ma się Twoja kultura, może zbytnia pewność siebie ma się u Ciebie dobrze, ale kultura
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:55   #32
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Złotko skoro nie masz daru rozmawiania z ludźmi na forum, udzielania porad, prowadzenia w miarę grzecznych rozmów z użytkownikami (vide Morella) i modami (vide Meariel), to może pośledź trochę regulamin forum zanim zaczniesz wyraźać swoje znieciepliwienie infantylnymi wątkami...



mów do mnie jeszcze
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:02   #33
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

rzeczywiscie jakies dziwny problem "'nie chce byc juz slodka" zalezy w jakim sensie jestes slodka bo przeciesz jesli masz slodka buzie to nic tego nie zmieni zadem ciuch bo twarz zawsze bedziesz miec ta sama , a jesli chodzi ci o to ze ubierasz sie na slodko czyli roz itd to nie rozumiem w czym problem zmien kolory na inne , jesli masz blond wlosy przyciemnij je by blond nie zucal sie w oczy (szczegolnie w rozu) nie no bez sensu wogle tak patrze to co pisze przciesz nie masz 5 lat i sama wiesz co zrobic by nie byc slodka a wogle to moze napisz co sie stalo ze chcesz zminic styl? ja jestem zdania by byc zawsze soba
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:14   #34
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Nie wiem w czym problem...dziewczyna pyta o rade...jesli ktos mysli ze to glupie albo nie rozumie lakonicznych postow to po co sie wypowiadac.
Uwazam ze chec zmiany jakiejkolwiek jest calkowicie naturalny...poszukiwanie czegos innego...kto pyta nie bladzi wiec nasze rady mozna wziasc do serca albo nie ...

Ja tez przechodzilam okres poszukiwac swojego stylu...zakonczylo sie na tym ze rzeczy ktore juz mi nie pasowaly poukladalam na jedna strone szafy a te ktore byly ok na druga i poprostu łaczylam je ze soba i czesto chodzilam w tym samym do puki nie uzupelnilam brakow,tez mi bylo szkoda wszytskich bluz i adidasow ale po co je nosic skoro sie juz w nich zle czulam....ja tak zrobilam wiec moze ty tez sprobujesz.
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:15   #35
Paulisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 288
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

przefarbuj ciuchy na czarno
Paulisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:36   #36
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Ja mam niecale 13 lat , myslalam ze zrozumiecie Chodzilo o to zeby wygladac normalnie i stosownie do wieku i nie chcialam byc uwazana za jakas slodka lale ... ogladal ktos " Wredne dziewczyny " ? Nie chce byc jak te wypicowane lale ... chcialam zmienic ogolnie styl zeby kiczowata nie byc ;/ i jak Doda nie wygladac ... tylko byc czysta , schludna i swieza Dziekuje wszystkim za obrone , ja wiem ze moje posty sa chaotyczne i niezrozumiale , ze nie potrafie sklecic zdania , ale uwierzcie , to tylko na forum Meariel i dzustam - wam rowniez dziekuje . A ty Magdalencjo ? Widze ze jestes nowa na wizazu . Oszczedze sobie klotni bo klocic sie nie lubie , Ale zanim nacisnisz " Wyslij " lub " Odpowiedz " to przeczytaj wzystko jeszcze raz i zapytaj sama siebie czy taki post by Ci pomogl w problemie ? Juz drugi watek na ktory odpowiadasz . W tym nt. chrzcin rowniez zapytalas jak to mozliwe ze 13 latka jest chrzestna . A ja odpowiedzialam Ci i wytlumaczylam wszystko po kolei . Pewnie gdybym byla taka jak Ty ( nie chcac Cie urazic ) to odpowiedzialabym " A co Cie to obchodzi , jestem i juz , nie jestem na spowiedzi " , czy wtedy uzyskalabys cel ? Czy to bylaby odpowiedz ? NIE ... Jezeli moje wypowiedzi sa lakoniczne i infantylne to wystarczy nacisnac na Morellaa i poprostu " Ignoruj " , wtedy nie namieszam Ci w glowie moimi "lakonicznymi" wypowiedziami , ktore sa na tematy " infantylne " , mam nadzieje ze dzieki temu staniesz sie madrzejsza , a ja przestane Ci przeszkadzac na tym forum . Nie mam pojecia dlaczego stalam sie dla Ciebie obiektem do oceniania publicznie na forum . I wiesz ... ciesze sie ze nie uczysz mnie j.polskiego . Wtedy potrzebna jest wyrozumialosc . A ty w glowie masz zaprojektowany ideal czlowieka z tego co widze. Moze i ja nie pisze zbyt madrze , ale szacunek do moderatorow i adminstratorow jest u mnie na porzadku dziennym . Tobie rowniez radze mniej zwracac uwage na szczegoly , a jedynie skupic sie na samym przekazie , i w miare mozliwosci odpowiedziec na pytanie autora. To tyle na ten temat . Chyba moderator moze zamknac ten "lakoniczny " watek , bo niektorym on przeszkadza . I na tym koncze dzialalnosc na forum wizaz.pl . Dziekuje wam wizaznki )
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:45   #37
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez Morellaa Pokaż wiadomość
Ja mam niecale 13 lat , myslalam ze zrozumiecie Chodzilo o to zeby wygladac normalnie i stosownie do wieku i nie chcialam byc uwazana za jakas slodka lale ... ogladal ktos " Wredne dziewczyny " ? Nie chce byc jak te wypicowane lale ... chcialam zmienic ogolnie styl zeby kiczowata nie byc ;/ i jak Doda nie wygladac ... tylko byc czysta , schludna i swieza Dziekuje wszystkim za obrone , ja wiem ze moje posty sa chaotyczne i niezrozumiale , ze nie potrafie sklecic zdania , ale uwierzcie , to tylko na forum Meariel i dzustam - wam rowniez dziekuje . A ty Magdalencjo ? Widze ze jestes nowa na wizazu . Oszczedze sobie klotni bo klocic sie nie lubie , Ale zanim nacisnisz " Wyslij " lub " Odpowiedz " to przeczytaj wzystko jeszcze raz i zapytaj sama siebie czy taki post by Ci pomogl w problemie ? Juz drugi watek na ktory odpowiadasz . W tym nt. chrzcin rowniez przyczepilas sie do mnie ze niby jak to mozliwe ze 13 latka jest chrzestna . A ja odpowiedzialam Ci kulturalnie i wytlumaczylam wszystko po kolei . Pewnie gdybym byla taka jak Ty ( nie chcac Cie urazic ) to odpowiedzialabym " A co Cie to obchodzi , jestem i juz , nie jestem na spowiedzi " , czy wtedy uzyskalabys cel ? Czy to bylaby odpowiedz ? NIE ... Jezeli moje wypowiedzi sa lakoniczne i infantylne to wystarczy nacisnac na Morellaa i poprostu " Ignoruj " , wtedy nie namieszam Ci w glowie moimi "lakonicznymi" wypowiedziami , ktore sa na tematy " infantylne " , mam nadzieje ze dzieki temu staniesz sie madrzejsza , a ja przestane Ci przeszkadzac na tym forum . Nie mam pojecia dlaczego stalam sie dla Ciebie obiektem do oceniania publicznie na forum . I wiesz ... ciesze sie ze nie uczysz mnie j.polskiego . Wtedy potrzebna jest wyrozumialosc . A ty w glowie masz zaprojektowany ideal czlowieka z tego co widze. Moze i ja nie pisze zbyt madrze , ale szacunek do moderatorow i adminstratorow jest u mnie na porzadku dziennym . Tobie rowniez radze mniej zwracac uwage na szczegoly , a jedynie skupic sie na samym przekazie , i w miare mozliwosci odpowiedziec na pytanie autora. To tyle na ten temat . Chyba moderator moze zamknac ten "lakoniczny " watek , bo niektorym on przeszkadza . I na tym koncze dzialalnosc na forum wizaz.pl . Dziekuje wam wizaznki )
ale się cukierkowo i słodko zrobiło
jeśli chodzi o temat dotyczący chrzestnej to nie błam w stosunku do Ciebie opryskliwa wiec nie wiem po co ten komentarz

"mam nadzieje ze dzieki temu staniesz sie madrzejsza"
no kochanaaaaaaa... pojechałaś po bandzie bo kto jak kto, ale panienka co dopiero skończyła podstawowke nie będzie mi tu mowić, zeby byla mądrzejsza bo na pewno o życiu wiem więcej od Ciebie, bo troszke starsza jestem i zapewniam Cie, ze do glupiutkich laleczek nie naleze

Morella wiecej luzu spinasz się jak stereotypowa słodziutka laleczka, a przeciez tak bardzo nie chcesz nią być.......
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 18:55   #38
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

magdalencja1 sama napisałaś ze jesteś starsza i więcej wiesz o życiu niż Morellaa.
Tak wiec daj dziewczynie spokój bo widzisz ze sie tym przejmuje
Po co jej robić przykrość.
Wiesz, jak sie ma 13 lat to się bierze takie rzeczy do serca, więc zastanów się czy
Ci to do szczęścia potrzebne.
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 19:43   #39
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Hanny ja jestem mila i slodka , ale do czasu
Magdalencja Wiesz co ? Napisze Ci po prostu : Daj mi wreszcie spokoj , ja juz koncze dzialalnosc na tym forum , nie bede tu juz pisac , wiec po co swoje tipsy na klawiaturze zdzierasz ?
"mam nadzieje ze dzieki temu staniesz sie madrzejsza"
I ktos tu powinien czytac ze zrozumieniem . Chodzilo o to , ze nie czytajac moich wypowiedzi nie zglupiejesz ( w koncu sa chaotyczne prawda? ) .
Swoimi postami udowadniasz coraz bardziej ze do tych laleczek nalezysz . I nie bedziesz mnie dyskryminowac ze wzgledu na moj wiek ! Na forum wszyscy sa rowni . Wiesz , czasami te mlodsze osoby wiedza o zyciu malo , ale tylko najwazniejsze rzeczy ;/ Moim zdaniem jestes poprostu spieta histeryczka , ktora kloci sie z 13 latka ciagle zaznaczajac ze jest starsza , a wiec i madrzejsza i nie mam prawa nic o Tobie napisac . Slodkie to jest to ze Ty piszesz ze jestes starsza , choc po wypowiedziach nie mozna tego stwierdzic .
"bo kto jak kto, ale panienka co dopiero skończyła podstawowke nie będzie mi tu mowić, zeby byla mądrzejsza "
i wiesz ? Moge Ci mowic co chce , kiedy chce , jak chce i co ? zrobisz mi cos ? nie jestem od Ciebie gorsza ! Moge mowic co chce ... wolna Polska ... to nie monarchia slonko ;/ Nie chce mi sie z toba gadac ! Daj sobie spokoj ;/ Gdybys byla taka madra to nawet nie dyskutowalabys " z 13latka co tak malo jeszcze wie o zyciu : ;/
I te Twoje pyskowki do moderatorki ? Smiac sie czy plakac ? Chyba plakac ze smiechu ...
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 19:57   #40
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

1. nie mam tipsow
2. po tym poscie udowodnilas, ze to Ty jestes histeryczką
3. nie masz dystansu do siebie
4. wiecej luzu
5. jakie pyskowki ?

Amen
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:17   #41
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Oj magdalencjo1 chyba to w założeniu miała być nierówna walka, w której Ty starsza, mądrzejsza, kulturalna, wykpiwasz, umoralniasz i wygrywasz, a rzekłabym, że wyszła typowa walka Dawida z Goliatem Hmm.

Morella nie poddawaj się, czasami starsi wcale nie sa mądrzejsi Wracaj na wizaż
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 20:24   #42
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

No właśnie wracaj

z mojej strony to juz koniec, bo sie dowiedziałam o sobie takich rzeczy, ze hoho całą krytyke przyjmuje kulturalnie, bo mi tu zarzucono niekulturalnosc
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:29   #43
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Z każdego wątku zaraz się robi syf i pyskówka... Aż szkoda zaglądać, bo i tak wiadomo, co będzie na końcu.

Morella, głowa do góry, mi niedługo 20stka stuknie, a czasem mam wrażenie, że wyglądam młodziej od niejednej gimnazjalistki Jeszcze będziesz miała czas spoważnieć
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:31   #44
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
ale się cukierkowo i słodko zrobiło
jeśli chodzi o temat dotyczący chrzestnej to nie błam w stosunku do Ciebie opryskliwa wiec nie wiem po co ten komentarz

"mam nadzieje ze dzieki temu staniesz sie madrzejsza"
no kochanaaaaaaa... pojechałaś po bandzie bo kto jak kto, ale panienka co dopiero skończyła podstawowke nie będzie mi tu mowić, zeby byla mądrzejsza bo na pewno o życiu wiem więcej od Ciebie, bo troszke starsza jestem i zapewniam Cie, ze do glupiutkich laleczek nie naleze

Morella wiecej luzu spinasz się jak stereotypowa słodziutka laleczka, a przeciez tak bardzo nie chcesz nią być.......
Troche mniej buziek, bo strasznie źle sie to czyta
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:35   #45
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez Paulisiek Pokaż wiadomość
przefarbuj ciuchy na czarno
__________________
The Mirror Crack'd from Side to Side
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:36   #46
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Z każdego wątku zaraz się robi syf i pyskówka... Aż szkoda zaglądać, bo i tak wiadomo, co będzie na końcu.

Morella, głowa do góry, mi niedługo 20stka stuknie, a czasem mam wrażenie, że wyglądam młodziej od niejednej gimnazjalistki Jeszcze będziesz miała czas spoważnieć
dokładnie
mi zaraz cyknie 26
a też wcale nie chce spoważnieć
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:37   #47
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

wielbiam jak 16nastki madrza sie przy 14nastkach :p

morella, nie warto rzucac wizazu przez pare zlosliwych odpowiedzi, tu jest naprawde fajnie podobnie jak reszta dziewczyn proponuje Ci laczyc te rozowe rzeczy z bardziej stonowanymi.
widze tu np. taki zestaw, rozowa koszulka, na nia sweterek z bufkami, okragly dekolt, szary np. i ciemne spodnie, szare lub czarne. szpilek pewnie nie nosisz, to jakies baleriny klasyczne.
bedzie slodko, ale juz w taki bardziej wyrafinowany sposob. a to jest dobre, ladne i odpowiednie dla mlodych osob.
ogolnie kocham roz i jako kolory proponuje ci do niego szarosc, rozne odcienie, komponuje sie bosko! granat tez ladnie. no i pamietaj zeby nie kupowac tandetnych, rozciagliwych materialow. sweterki jakies z welny ladnej, koszulki itp. z dobrej bawelny.
Na nastepnych zakupach patrz tylko na stonowane rzeczy i wez kogos kto ci wybije z glowy kupno kolejnego rozowego gadzetu
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:45   #48
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
wielbiam jak 16nastki madrza sie przy 14nastkach :p
a ja uwielbiam jak 20latki mądrzą się przy 16nastkach


moglabym się "mądrzyc" nawet z 40tką gdyby racji nie miała
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:47   #49
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
a ja uwielbiam jak 20latki mądrzą się przy 16nastkach


moglabym się "mądrzyc" nawet z 40tką gdyby racji nie miała
ah to nastoletnie zacietrzewienie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 20:49   #50
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
a ja uwielbiam jak 20latki mądrzą się przy 16nastkach


moglabym się "mądrzyc" nawet z 40tką gdyby racji nie miała
daj na wstrzymanie, dziewczyno, bo chyba za bardzo sie emocjonujesz
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:52   #51
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

och ach
proponuje juz zamknąc tą dyskusje, bo widze, ze jedna drugą chce przegonic w cietych ripostach
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:57   #52
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
och ach
proponuje juz zamknąc tą dyskusje, bo widze, ze jedna drugą chce przegonic w cietych ripostach
kto tu nie ma dystansu?
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:00   #53
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
och ach
proponuje juz zamknąc tą dyskusje, bo widze, ze jedna drugą chce przegonic w cietych ripostach
i ty wsrod nich przodujesz, szkoda tylko, ze twoje riposty nie sa ciete ale masz 16 lat, mozesz sie jeszcze troche podszkolic.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:12   #54
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

myślę, ze powinnaś opisać jakie ciuchy mniej więcej masz w szafie, wtedy bedzie latwiej okreslic jak i co podobierac, zeby nie było za słodko

przeczytalam wszystko
co to ma byc??? nie pomyslałabym, ze nawet w takim wątku moze dojsc do sprzeczek
magdalencja, nie ma co...... proponujesz zamknąć dyskusję, ciekawe sama ją zaczęłaś, btw.16 lat to jeszcze gimnazjum???proszę Cię, jestes 3 zaledwie lata od niej starsza, a piszesz wobec niej tak moralizatorskim i wywyższającym tonem...
a ty morellka, kilka glupawych odzywek i odchodzisz, no co ty?!? dasz jej tę satysfakcję?
ehhh dziewczyny...
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:25   #55
honey92
Raczkowanie
 
Avatar honey92
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 288
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Wchodzę sobie na wątek z zamiarem przejrzenia problemu i udzielonych tu rad, a tu co.. ? I jak tu później z wyszukiwarki korzystać

Nieważne ile kto ma lat, ale ile rozumu w głowie. Więc dajmy sobie na wstrzymanie i już nie gadajmy nie na temat.
honey92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:27   #56
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
"mam nadzieje ze dzieki temu staniesz sie madrzejsza"
no kochanaaaaaaa... pojechałaś po bandzie bo kto jak kto, ale panienka co dopiero skończyła podstawowke nie będzie mi tu mowić, zeby byla mądrzejsza bo na pewno o życiu wiem więcej od Ciebie, bo troszke starsza jestem i zapewniam Cie, ze do glupiutkich laleczek nie naleze
Nie no umarłam jak przeczytałam, że naprawdę masz 16 lat


Morellaa nie poddawaj się tak łatwo, to że znajdzie się jedna taka na tysiąc Wizażanek to nie znaczy, że Wizaż tak wygląda.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:47   #57
Shadow_06
Raczkowanie
 
Avatar Shadow_06
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

==' no nie no, błagam. Co to ma być? Kłótnia o nic, tylko dlatego że magdalencja1 postanowiła udowodnić swoją błyskotliwość, mądrość, doświadczenie życiowe i wyższość nad Morellą. Trochę nie wyszło, co? I może trochę pokory, jak już ci enta osoba mówi, żebyś dała na wstrzymanie i nie czepiała się bez powodu, to może coś w tym jest?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Oj magdalencjo1 chyba to w założeniu miała być nierówna walka, w której Ty starsza, mądrzejsza, kulturalna, wykpiwasz, umoralniasz i wygrywasz, a rzekłabym, że wyszła typowa walka Dawida z Goliatem Hmm.

Morella nie poddawaj się, czasami starsi wcale nie sa mądrzejsi Wracaj na wizaż
Totalnie się zgadzam Szczerze mówiąc, to pierwszy raz się na forum Wizażu z kimś takim spotykam. Nie ma co się zniechęcać

Co do tematu: to zależy też od tego, ile rzeczywiście masz tych różowych ciuchów w szafie, ale ogólnie mogę się tylko zgodzić z poprzednimi forumowiczkami: 1 element różowy, reszta stonowana I nie trzeba od razu całej szafy wymieniać, stopniowo dokupuj rzeczy w innych kolorach, dopasowując je do tego, co już masz.
__________________

Shadow_06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:57   #58
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

Dziewczyny, ponieważ ten wątek zamienił się w jeden wielki offtop proponuję powrócić do zasadniczego tematu
Mam nadzieję, ze autorka wątku jednak nie zrezygnuje i będzie się udzielała dalej na forum (bo warto )
Rady dla autorki w kwestii stylu- wskazane
Offtopy o kulturze itp. - już dość
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 22:12   #59
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

aaa..tez kiedys postanowilam zmienic styl z Barbie ;D ale jakos nie mialam z tym problemu...wystarczy troche hmm..pomyslec...ale to moze wrodzona umiejetnosc ubierania sie ;D ahh i ta skromnosc xD ....jednak musez dodac ,ze styl zmienilam na bardzo krotki okres czasu...ahhhh jednak Barbie mi bardzo pasuje hah xD pozdrawiam ;** buziole ...a jak juz bardzo sama nie mozesz nic wymyslec to kurczechyba pocos wymyslili te wszytskie gazety )..Połacz swoja wizje nowego wygladu z wizja stylistek i wyjdzie cos fajnego...chyba
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 22:28   #60
CrazyForMe
Raczkowanie
 
Avatar CrazyForMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 149
Dot.: ZMIENIC STYL - nie chce byc juz slodka ;((

a może wklej zdjęcia swoich ciuchów?
i pomożemy ci jakoś je łączyć,
ewentualnie coś do nich dokupić .
CrazyForMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.