Włosomaniaczki :D - część III - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 17:12   #1561
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

i wszystko jasne- dzięki
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:17   #1562
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
no to MEGA GRATULACJE i witaj po przerwie
dziekuje jestem mega pawiem teraz
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Suuuper Izunia, ale się cieszę, gratulacje
Powodzenia w szukaniu wycieczki
ekhem, podrozniczko... a moze mi cos polecisz...?
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Kongratulejszyn! Wracaj do nas szybko
poki co postaram sie byc codziennie
Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
a to ludzie tez wytwarzaja feromony az sprawdzilam...wiecie ze mozna kupic ponoc naturalne feromony ciekawe czy dzialaja



wow-gratuluje to znowu ta magiczna moc wlosomaniaczek zadzialala

kurcze tez bym chciala na jakis last minute, ale nie mam z kim, ech
pamietam, ze kiedys kupowalam z przyjaciolka kolezance na 18 feromony. idziemy czerwone jak buraki do sexshopu a tam taka chyba rosjanka lub inna wschodnia pracowala, kiepsko po polsku mowila. no to prosimy o feromony dla kobiet. potem kolezanka otwiera prezenty na imprezie, przyglada sie tym feromonom a tam wielki napis: 'to attract women'

to jest moc jedi
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
mały błąd w doborze feromonów i potem lata za Tobą stadko psów geeez ale wizja
oooo matko...
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Gratuluję!
dziekuje
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 19:21   #1563
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
pamietam, ze kiedys kupowalam z przyjaciolka kolezance na 18 feromony. idziemy czerwone jak buraki do sexshopu a tam taka chyba rosjanka lub inna wschodnia pracowala, kiepsko po polsku mowila. no to prosimy o feromony dla kobiet. potem kolezanka otwiera prezenty na imprezie, przyglada sie tym feromonom a tam wielki napis: 'to attract women'
mocne jeden mały błąd i konsekwencje do końca życia
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:43   #1564
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Używam rossmanowskiego szamponu dla dzieci Chyda delikatny Tak na marginesie to jeden z 4 moich szamponów w chwili obecnej
Myje łagodnie, nie odtłuszcza, ale taki delikatny nie jest bo wrażliwców może podrażniac (m.in. betaina i rumianek).

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
uf, weekend nad morzem a wy 10stron naskrobalyscie!!
nadrobie, promise! ale pozniej, dobrze...? musze sie wyspac po kilku nocach w namiocie... a dzis jade zalatwiac jakies lastminute do grecji wiec byc moze od pon juz mnie nie ma znowu...
aaa, wiecie co? jestem na chemii kosmetykow na ug! nie wiem jak to sie stalo!!
Łał, gratulacje

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
No właśnie to jakieś dziwne, bo jedno oko mam całkiem zdrowe a na drugim -1,5 Do tego kurza ślepota Niedawno przechodziłam wieczorem z TŻ koło sklepu i patrząc na wystawę powiedziałam "Ale dziwne kapelusze". Okazało się, że to był sklep z abażurami TŻ umierał ze śmiechu. Taki ze mnie ślepak po zmroku

Nie śmieję sie z Ciebie tylko ogólnie z nas ślepaków Mi też takie jazdy się często zdarzają
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:49   #1565
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Blonndee - Gratulacje

Xyoko - No wiesz, nie zdziwiłabym się z tymi kapeluszami. Teraz to już takie dziwadła sprzedają..

Karla - Rumianek!? To ja byłam święcie przekonana że działa łagodząco..
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:55   #1566
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Karla - Rumianek!? To ja byłam święcie przekonana że działa łagodząco..
Rumianek to bardzo częsty alergen
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:42   #1567
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
mały błąd w doborze feromonów i potem lata za Tobą stadko psów geeez ale wizja

A tak na serio, w jakieś analizie kremu chyba L_V podawała, że w składzie ma feromon, który wytwarzają jakieś owady
Czego to ludzie nie wymyślą... i nie wsadzą do kosmetyku

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Zerknij tutaj->klik!
Wiesz, ja też bym nie wiedziała, że to to się nazywa grzybek, ale siostra mnie uświadamia
A mnie nie ma kto uświadomić
Też nie wiedziałam co to grzybek, ale to wdzianko nie w moim stylu

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
ekhem, podrozniczko... a moze mi cos polecisz...?
No pewnie, że tak
Jak Grecja to jedź do "Kucupii" czyli miejscowości Koutsoupia [apartamenty], koło Kokino Nero
http://www.panoramio.com/photo/1296056 - kilka kolejnych zdjęć w serii.
http://www.panoramio.com/photo/1295967- na tym widać taki budunek na środku - to sklep, a obok są dwie tawerny, a ja mieszkałam w tych krzaczorach na prawo od sklepu .
Najlepiej wybrać się tam we wrześniu, kiedy turyści już zjadą do domu, wtedy plażę masz niemal całą dla siebie, zero ścisku, krzyku itp.
Niedaleko jest zatoczka-mini port rybacki, tam można znaleźć całkiem fajne, spore muszle, jest też podobno klasztor oraz cerkiewka na wzgórzu [zawsze otwarta]. Do Kokino jest jakieś 3 km, tam jest więcej sklepów [jak byłam tam w zeszłym roku, to nawet jedna Polka tam pracowała], piekarnia, można spróbować lodów miejscowej roboty, oczywiście fety [inna niż w Polsce], wina kupowanego na litry i... bimberku , wszędzie taniutko
A miasteczko ślicznie położone, na zboczu góry.
No, chyba, że nie lubisz takich samotnii, wtedy lepiej jechać do turystycznych letnisk typu Paralia albo Loutraki. Na pewno lepsza infrastuktura i większa dostępność cywilizacyjnych dóbr.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 23:59   #1568
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dobry wieczór Wróciłam już do siebie, od jutra biorę się za nadrabianie i wysyłanie pewnych zaległych PW...
Strasznie mi smutno, ostatnio są ciągle problemy. I próby patrzenia na nie z punktu widzenia drugiej strony nic nie dają, mieszają tylko, już nie wiem co jest naprawdę dobre, a co złe Nie możemy się porozumieć z TŻ i zaczynam myśleć, że jednak czasem sama miłość nie wystarcza.

Dobranoc
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 08:01   #1569
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

witam

dziekuje dziewczyny
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

No pewnie, że tak
Jak Grecja to jedź do "Kucupii" czyli miejscowości Koutsoupia [apartamenty], koło Kokino Nero
http://www.panoramio.com/photo/1296056 - kilka kolejnych zdjęć w serii.
http://www.panoramio.com/photo/1295967- na tym widać taki budunek na środku - to sklep, a obok są dwie tawerny, a ja mieszkałam w tych krzaczorach na prawo od sklepu .
Najlepiej wybrać się tam we wrześniu, kiedy turyści już zjadą do domu, wtedy plażę masz niemal całą dla siebie, zero ścisku, krzyku itp.
Niedaleko jest zatoczka-mini port rybacki, tam można znaleźć całkiem fajne, spore muszle, jest też podobno klasztor oraz cerkiewka na wzgórzu [zawsze otwarta]. Do Kokino jest jakieś 3 km, tam jest więcej sklepów [jak byłam tam w zeszłym roku, to nawet jedna Polka tam pracowała], piekarnia, można spróbować lodów miejscowej roboty, oczywiście fety [inna niż w Polsce], wina kupowanego na litry i... bimberku , wszędzie taniutko
A miasteczko ślicznie położone, na zboczu góry.
No, chyba, że nie lubisz takich samotnii, wtedy lepiej jechać do turystycznych letnisk typu Paralia albo Loutraki. Na pewno lepsza infrastuktura i większa dostępność cywilizacyjnych dóbr.

wlasnie tez szukalam czegos raczej na uboczu, bez tlumow i typowych masowych atrakcji. wpadlam na thassos, ale niestety, terminy nie dla mnie
bylam wczoraj w klku miejscach i dupa. w neckermannie zaproponowali mi dopiero na 18sierpnia, za 2300zl na rodos i to 2,5km do plazy w jakims innym mily pan ma jeszcze poszukac, ale raczej bedzie z grecja [i innymi europejskimi miejscami] ciezko do 2200zl [tz ma ograniczenia finansowe]. jedynie turcja, ale jakos nastawilam sie juz na grecje...
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Wróciłam już do siebie, od jutra biorę się za nadrabianie i wysyłanie pewnych zaległych PW...
Strasznie mi smutno, ostatnio są ciągle problemy. I próby patrzenia na nie z punktu widzenia drugiej strony nic nie dają, mieszają tylko, już nie wiem co jest naprawdę dobre, a co złe Nie możemy się porozumieć z TŻ i zaczynam myśleć, że jednak czasem sama miłość nie wystarcza.

Dobranoc
myszko... moze to tylko chwilowy kryzys? pamietaj, ze zawsze mozna sie starac i walczyc o wszystko, moze i tym razem warto? bedzie dobrze!
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 08:38   #1570
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Wróciłam już do siebie, od jutra biorę się za nadrabianie i wysyłanie pewnych zaległych PW...
Strasznie mi smutno, ostatnio są ciągle problemy. I próby patrzenia na nie z punktu widzenia drugiej strony nic nie dają, mieszają tylko, już nie wiem co jest naprawdę dobre, a co złe Nie możemy się porozumieć z TŻ i zaczynam myśleć, że jednak czasem sama miłość nie wystarcza.

Dobranoc
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie zamartwiaj się tak bo zobaczysz, że jeszcze będzie cudownie Tylko walcz o to. I pamiętaj, że zawsze masz nas


Dzień dobry i miłego dnia życzę
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 08:47   #1571
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
, ale skoro "chyba", to może jeszcze nie wszystko stracone?
Na 99%, więc to "chyba" to tylko 1% żeby nie mówić na pewno. Od ponad miesiąca nie mamy kontaktu, więc d*pa zbita
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość



Cześć dziewczyny
Ale ja mam dzisiaj lenia. Najchętniej to nie ruszałabym się z łóżka, ale wstałam o 9.00 i mnie teraz głowa boli bo to za późno

Miłego dnia
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 09:08   #1572
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

hej

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Wróciłam już do siebie, od jutra biorę się za nadrabianie i wysyłanie pewnych zaległych PW...
Strasznie mi smutno, ostatnio są ciągle problemy. I próby patrzenia na nie z punktu widzenia drugiej strony nic nie dają, mieszają tylko, już nie wiem co jest naprawdę dobre, a co złe Nie możemy się porozumieć z TŻ i zaczynam myśleć, że jednak czasem sama miłość nie wystarcza.

Dobranoc

wspolczuje trzymam kciuki, zeby sie pomyslnie dla Ciebie rozwiazala sytuacja
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 10:13   #1573
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Wróciłam już do siebie, od jutra biorę się za nadrabianie i wysyłanie pewnych zaległych PW...
Strasznie mi smutno, ostatnio są ciągle problemy. I próby patrzenia na nie z punktu widzenia drugiej strony nic nie dają, mieszają tylko, już nie wiem co jest naprawdę dobre, a co złe Nie możemy się porozumieć z TŻ i zaczynam myśleć, że jednak czasem sama miłość nie wystarcza.

Dobranoc

Nie wiem, co Ci poradzić... może chwilka samotności na zdystansowanie się, samodzielne przemyślenie możliwych rozwiązań? Czasem pomaga...
Pamiętaj, że wypracowanie kompromisu i porozumienia wymaga czasu, lepiej czasami poczekać trochę, zamiast ustalać wszystko na bieżąco.
Cięzko cokolwiek powiedzieć, kiedy nie zna się sedna, ale u mnie takie rozwiązania się sprawdzają

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość

wlasnie tez szukalam czegos raczej na uboczu, bez tlumow i typowych masowych atrakcji. wpadlam na thassos, ale niestety, terminy nie dla mnie
bylam wczoraj w klku miejscach i dupa. w neckermannie zaproponowali mi dopiero na 18sierpnia, za 2300zl na rodos i to 2,5km do plazy w jakims innym mily pan ma jeszcze poszukac, ale raczej bedzie z grecja [i innymi europejskimi miejscami] ciezko do 2200zl [tz ma ograniczenia finansowe]. jedynie turcja, ale jakos nastawilam sie juz na grecje...
A w Triadzie szukałaś?
http://www2.triada.pl/wyniki.php?IdP...ZAAWANSOWANA=0
Akurat Koutsoupii w tej ofercie nie ma, ale w biurze można zapytać, tam mają znacznie większą listę miejscówek. Ja zamawiałam akurat apartamenty ****, bardzo przyzwoity standard i z czystym sumieniem mogę polecić. A do plaży jest może 100 m.

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Na 99%, więc to "chyba" to tylko 1% żeby nie mówić na pewno. Od ponad miesiąca nie mamy kontaktu, więc d*pa zbita

A może nie czekaj na krok z jego strony i sama wyjdź z inicjatywą?
Nie chcę tu odgrywać roli "cioci-dobrej-rady", ale ja z moim TŻ jesteśmy między innymi dlatego, że mimo upływu czasu i długich okresów bezkontaktowych nie dałam za wygraną i od czasu do czasu "nękałam" go przypomnieniami o sobie
Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ale ja mam dzisiaj lenia. Najchętniej to nie ruszałabym się z łóżka, ale wstałam o 9.00 i mnie teraz głowa boli bo to za późno
Miłego dnia
Łaaaa chętnie bym się z Tobą zamieniła... wstawać o 9.00 to dla mnie luksus dostępny tylko w sobotę [wtedy to wręcz byczę sie do 11 ]...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 12:15   #1574
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A mnie nie ma kto uświadomić
Ja Cię będę uświadamiać, moja Babcio przyszła

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Wróciłam już do siebie, od jutra biorę się za nadrabianie i wysyłanie pewnych zaległych PW...
Strasznie mi smutno, ostatnio są ciągle problemy. I próby patrzenia na nie z punktu widzenia drugiej strony nic nie dają, mieszają tylko, już nie wiem co jest naprawdę dobre, a co złe Nie możemy się porozumieć z TŻ i zaczynam myśleć, że jednak czasem sama miłość nie wystarcza.

Dobranoc
Może potrzebujecie trochę czasu? A najlepsza będzie szczera rozmowa.
Trzymaj się

Cześć wszystkim
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:02   #1575
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witam kochane

Niestety nie mam możliwości nadrobić zaległości
Od wczoraj mam cały zawirusowany komputer... Do tego dziś już lecę do Londynu, muszę się spakować, pozałatwiać parę spraw, na nic nie mam czasu
Będę do Was rzadziej zaglądała, ale mam nadzieję że mnie nie zapomnicie!

A tak w ogóle to wcale nie chce tam wracać Jest mi tak strasznie smutno...
Te 3 tyg sprawiły że zapałałam sympatią do mojego przyjaciela... Że szkoda mi opuścić przyjaciółkę, zauważyłam że każdy daje sobie radę to może i ja bym sobie dała? Za dużo się wydarzyło...

Miłego dnia i mam nadzieję do szybkiego usłyszenia
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:15   #1576
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Witam kochane

Niestety nie mam możliwości nadrobić zaległości
Od wczoraj mam cały zawirusowany komputer... Do tego dziś już lecę do Londynu, muszę się spakować, pozałatwiać parę spraw, na nic nie mam czasu
Będę do Was rzadziej zaglądała, ale mam nadzieję że mnie nie zapomnicie!

A tak w ogóle to wcale nie chce tam wracać Jest mi tak strasznie smutno...
Te 3 tyg sprawiły że zapałałam sympatią do mojego przyjaciela... Że szkoda mi opuścić przyjaciółkę, zauważyłam że każdy daje sobie radę to może i ja bym sobie dała? Za dużo się wydarzyło...

Miłego dnia i mam nadzieję do szybkiego usłyszenia

Jak to sie mówi - tyle startów co lądowań. I nie zamartwiaj się Skarbeńka, będzie dobrze, sama zobaczysz, a jak zechcesz wrócić na stałe to wrócisz, jesteś Panią swojego życia i to Ty decydujesz, jak się ono ułoży. Trzeba wierzyć, że będzie się szczęśliwym

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ja Cię będę uświadamiać, moja Babcio przyszła

Bo ja taka nie na topie jestem, w głowie mi tylko gotyckie szmaty i kozaczki , hehehe

A tak w ogóle trzymajcie mnie Istoty Drogie , bo wpadłam w szał zakupów znowu ... nie to, że dla siebie... ozdóbki... szykuje się kolejne zamówienie na jakieś 48$, jedno, za 40$ już w domu, do tego jeszcze koronki za 27$ i swarki za kolejne 20 [specjalnie dla Finlory zamówiłam gwiazdki ]...
I jeszcze na Alle muszę wydać jakieś 50 zł , też na to samo...
Zgłupiałam chyba do reszty
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:49   #1577
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Bo ja taka nie na topie jestem, w głowie mi tylko gotyckie szmaty i kozaczki , hehehe

A tak w ogóle trzymajcie mnie Istoty Drogie , bo wpadłam w szał zakupów znowu ... nie to, że dla siebie... ozdóbki... szykuje się kolejne zamówienie na jakieś 48$, jedno, za 40$ już w domu, do tego jeszcze koronki za 27$ i swarki za kolejne 20 [specjalnie dla Finlory zamówiłam gwiazdki ]...
I jeszcze na Alle muszę wydać jakieś 50 zł , też na to samo...
Zgłupiałam chyba do reszty
Grzybki były modne chyba na jesieni 2007, ale co tam Do mojej mieściny i tak nie dotarły, to co się będę modą przejmować?
A zakupy dobrze, że nie włosowe TŻ na pewno się ucieszy
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 14:29   #1578
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

A może nie czekaj na krok z jego strony i sama wyjdź z inicjatywą?
Nie chcę tu odgrywać roli "cioci-dobrej-rady", ale ja z moim TŻ jesteśmy między innymi dlatego, że mimo upływu czasu i długich okresów bezkontaktowych nie dałam za wygraną i od czasu do czasu "nękałam" go przypomnieniami o sobie
Ja już sama nie wiem co robić Większość osób powstrzymuje mnie, mówi abym nic nie robiła, bo ja już miałam to w planach.
Trudno się mówi. Wyszło jak wyszło. Pogodziłam się z tym.

Jejuuu.. ozdabiam swój telefon i po raz drugi zabrakło mi cyrkonii grr...
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 17:10   #1579
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Widzę, że większość Włosomaniaczek, to wielbicielki czarnego Ja też mam dużo ciuchów tego koloru, ale staram się nie przesadzać

Czarny nigdy nie wychodzi z mody. Pasuje do wszystkiego i jest sexy. I świetnie wygląda z mocnymi dodatkami . Na jesień chcę uszyć sobie czarną skórzaną kurtkę na zamek, ze stójką Coś w tym stylu:

http://ochnik.pl/?p=312
http://www.allegro.pl/item406860494_...a_motor_m.html

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
No i wróciłam ledwie zywa ale zadowolona dziekuję za trzymanie kciukow - pomogły! byłam druga - ale w biurze zawodów żeby dopełnić formalnosci i taki tez miałam nr startowy
w biegu tak różowo nie było ale cieszę sie bardzo bo po raz pierwszy w zyciu przebiegłam półmaraton! a to jest dokładnie 21, 0975 km w zyciu tylu km nie przebiegłam! no, na ostatnich km był to juz marszobieg i ledwie szłam... nóg nie czuje ale jestem szczesliwa! przez to wlecznie sie z braku sił czas mam niezbyt dobry ale zależało mi na km wiec jestem zadowolona no i nie byłam ostatnia - bo niektórzy zrobili tylko 7 km
wszystko mnie boli, nie wiem jak bedę jutro chodzić... Ale jest super!
Gratuluję! To musi być niesamowite uczucie, zrobić coś takiego! Zmęczenie, ale też triumf nad swoim ciałem. Zazdroszczę


Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Ide niedlugo do kosmetyczki na ta henne, a pozniej zdjac aparat
Wreszcie pokaze swiatu proste zabki

A tak swoja droga znacie jakis dobry sposob na kaca? Ja juz wszystkie ktore znalalm weyprobowalam i tylko czerwona herbata na mnie dziala ale obecnie nie mam w domu
polopirynka rozpuszczona w wodzie? 2KC?
Ja nigdy nie mam kaca, ale za to na dzień po zawsze ogromnie mnie suszy


Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Wiesz chyba chodziło o to, że mam farbowane włosy, maluje się, noszę obcasy itp. U mnie na biologii jest dużo dziewczyn, które są totalnym przeciwieństwem mnie, nawet mieszkam z jedną taką, ale z tą współlokatorką to nam to w niczym nie przeszkadza, przecież to że jedna ma zupełnie inny gust, inaczej się nosi, to nie znaczy że się nie dogadamy. Niestety na roku dużo osób myśli że się wywyższam i właśnie jestem wredna przez to jak wyglądam. Słowa ze mną nie zamieniły, ale słyszę o sobie różne opinie. Aaa walić to !
I dziękuje, że się nie przestraszyłaś heh .
To widzę, że jest nas tu więcej. Co prawda nie studiuję biologii, ale mam sporo znajomych dziewczyn z tego kierunku. I też już zauważyłam, że to często dziewczyny źle interpretujące 'naturalność' - zahukane szare myszki, dowartościowujące się patrzeniem z góry na 'wymalowane laseczki'.


Moje zdanie jest takie - bez względu na to czy głupia, czy mądra każda kobieta powinna dbać o siebie. Nie dla TŻ, nie dla swoich koleżanek, ale dla samej siebie. Żeby sie dobrze ze sobą czuć, żeby sie uśmiechać spoglądając do lustra. Poza tym prócz maki8jażu, pielęgnacja jest inwestycją procentującą na przyszłość


Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Może właśnie to, że czasem za bardzo starasz się udowodnić, że nie jesteś głupia zraża niektórych ludzi I oni odbierają to w ten sposób, że się wywyższasz Ale proponuje nie zadręczać się tym, bo najwyraźniej nie ma czym Jest kochający TŻ, są przyjaciele, znajomi - więc czym tu się przejmować Nie musisz dookoła nikomu niczego udowadniać Osoby, które postrzegają Cię w tak krzywdzący sposób poprostu nie zasługują na Twoją przyjaźń i tyle A co do kierunków medycyna i tym podobnych to rzeczywiście, tam często te dziewczyny mało kobieco wyglądają

Zgadzam się w 100%. Nic na siłę nikomu nie udowadniać. Strasznie nie lubię ludzi o ciasnych horyzontach, myślących stereotypowo - na tyle, że nie zależy mi na ich opinii i nawet nie chcę mi się wyprowadzać ich z błędu

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Do kafejki zajrzałam na godzinkę - tzn do Was

Miałam napisać Wam o rodzicach tych bachorów od kotków i o moich „stosunkach” z rodziną TZ – więc obietnicę spełniam
Napisalam to wszystko w domu i zrzuciłam na dyskietkę, zeby czasu w kafejce nie marnować
Aguś przeczytałam Twoje posty i...

TA rodzina sąsiadów to poo prostu PATOLOGIA. TAk jak innym dziewczynom, żakl mi dzieci. Raczj nie mają szans żeby wyrosnąć na dobrych, porządnych ludzi.

Co do przyszłej teściowej i siostry TŻ... Gratuluję mądrego TŻ To nie jest miła sytuacja, ale bardzo Was umocniła, pokazała, że możesz mu zaufać. Co do sytuacji po ślubie - albo ograniczycie kontakty, albo ona sie wreszcie przestraszy, ze straci syna. I będzie próbowała naprawić Wasze relacje.

Co do siostry TŻ i sytuacji z jej przyszłymi teściami - paradoksalnie, takie sytuacje zdarzają się często. Ja dowiedziałam się, że mama mojego TŻ miała straszne przeprawy ze swoją teściową. Tamta jej nienawidziła, robiła straszne awantury. Jednak mama TŻ wycwaniła się - zrobiła z niej wariatkę, nastawiła bardzo źle męża do niej. A teraz traktuje się mnie tak jak sama była traktowana przez teściową (no, może lepiej, przesadzam trochę). Ale to chyba u wielu kobiet taki dziedziczny kompleks - pomiatano nimi więc i one muszę pomiatać kimś, żeby czuć sie lepiej :/

Aguś- ostatnia jeszcze myśl do tej sytuacji. Jesteś bardzo madra i cierpliwa. Zazdroszczę Ci opanowania - u mnie zawsze emocje biorą górę i dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji. Jestem przekonana, ze jeśli ta kobieta ma choć trochę rozumu w głowie i cień uczucia w sercu - jeszcze będzie Cię uwielbiać i dziękować Bogu, że syn trafił na taką wspaniałą, kochaną kobietę



Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Co do teściowej i szwagierki to olać złocistym strumieniem ciepłego moczu. Jest takie [trochę wulgarne] powiedzenie, które do mamy Twojego TZ pasuje jak ulał "wyżej s*a niż d**ę ma". Kiedyś tego będzie żałować bo jak już będziecie po ślubie to straci kontakt z synem oraz przyszłymi wnukami. Jej wola. Może z czasem to zrozumie. A Ty się trzymaj i nie dawaj

Uwielbiam to powiedzenie. Jest takie... obrazowe


Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość

No i nawiązując do tego co odp xyoko Wypoczęta, opalona, gładka buźka bez żadnych zaskórników, nowa fryzurka, pięknie wyprofilowane, delikatnie zabarwione brwi, idealnie proste ząbki no i najważniejsze jędrne ciało! 3 tyg ćwiczeń z Tamille + masaży i wklepywania 1-2 razy dziennie w uda, brzuch i pośladki kremu antycellulitowego przyniosło oszałamiające efekty! Na udach cellulit niewidoczny!muszę Wam powiedzieć że o ile tydzień czy 2 tyg temu miałam dzień paszteta tak teraz czuję sie strasznie atrakcyjna Brzuch jędrny, nawet delikatnie mi się zarysowały mięśnie i na pośladkach cellulit widoczny tylko w opiętych figach albo bokserkach (wiecie jak ściśnie skórę). Ahh zapomniałam dodać że nabyłam mnóstwo fajnych kosmetyków i eksperymentowałam z makijażem. Nauczyłam się ładnie malować oko, robić porządną kreskę i cieniować Więc wszystko razem dało naprawdę fajny efekt końcowy.

A tak BTW chciałam dodać do mojego albumu fotkę w rudych włosach ale nie mogę dodać do tego już istniejącego albumu Może mi któraś wytłumaczyć co mam zrobić? Bo ja jakaś niekumata jestem

No i standardowo życzę miłego dnia
Gratuluję świetnego samopoczucia i zdeterminowania! Ja też dziś wieczorkiem wyszukam sobie jakiś filmik z Tamille

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
M
Mój TŻ też ma długie włosy- proste, za łopatki, miał dłuższe ale ostatnio podcinał ok 10 cm. Ładne ma włoski ale mógłby mieć jeszcze ładniejsze gdyby pozwolił mi na sobie poeksperymentować - a nie pozwala Niech no tylko poczeka aż zamieszkamy razem...sesese...nie będzie miał wyjscia
Z własnego doświadczenia wiem, że z wszelkimi kremami, maskami, odżywkami najlepiej atakować gdy TŻ jest zmęczony, nie będzie miał siły się bronić
Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość

ja w czasie okresu wcale nie czuje sie kobieco wlosy mi sie gorzej ukladaja i w ogole...ale dziwna sprawa-zauwazylam, ze kiedy mam okres to zazwyczaj mezczyzni w moim otoczeniu zwracaja na mnie wieksza uwage i sa milsi a ja nigdy po sobie nie daje znac ze mam te dni, hm. tak jakby wyczuwali ale przeciez to obrzydza facetow?

milego dnia
Ponoć faceci wyczuwają 'zapach' miesiączki i to ich kręci Tak podświadomie, taki naturalny instynkt. Czytałam o tym kiedyś i zauważyła, że sie sprawdza. hociaż ja się czuję w okresie nieatrakcyjnie

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
aaa, wiecie co? jestem na chemii kosmetykow na ug! nie wiem jak to sie stalo!!


Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość

myszko... moze to tylko chwilowy kryzys? pamietaj, ze zawsze mozna sie starac i walczyc o wszystko, moze i tym razem warto? bedzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie zamartwiaj się tak bo zobaczysz, że jeszcze będzie cudownie Tylko walcz o to. I pamiętaj, że zawsze masz nas


Dzień dobry i miłego dnia życzę
Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
hej




wspolczuje trzymam kciuki, zeby sie pomyslnie dla Ciebie rozwiazala sytuacja
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie wiem, co Ci poradzić... może chwilka samotności na zdystansowanie się, samodzielne przemyślenie możliwych rozwiązań? Czasem pomaga...
Pamiętaj, że wypracowanie kompromisu i porozumienia wymaga czasu, lepiej czasami poczekać trochę, zamiast ustalać wszystko na bieżąco.
Cięzko cokolwiek powiedzieć, kiedy nie zna się sedna, ale u mnie takie rozwiązania się sprawdzają
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość

Może potrzebujecie trochę czasu? A najlepsza będzie szczera rozmowa.
Trzymaj się
Dziękuję kochane. Właśnie zrobiłam tak jak Estelle, zostałam dziś w domu, sprzątam, chcę być sama. Nie piszemy do siebie z TŻ. Próbowałam też tak jak pisze Ola- rozmawiać. Ale chociaż oboje chcemy, to nie możemy się porozumieć. Nie wiem co będzie, od jakiegoś czasu non stop huśtawki - od największego szczęścia, do bardzo złych chwil. Smutno mi, ale staram sie narazie wszystko ukrywać przed rodzicami, nie chcę denerwować mamy.

Niedawno skończyłam oglądać 'Błękitną lagunę'. Śliczny jest ten film
I Brook Shields z pięknymi włosami
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 17:14   #1580
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cześć

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Będę robić zdjęcia w piątek swoim włosom, to hurtowo zrobię i grzybkowi
To będę czekać

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
pamietam, ze kiedys kupowalam z przyjaciolka kolezance na 18 feromony. idziemy czerwone jak buraki do sexshopu a tam taka chyba rosjanka lub inna wschodnia pracowala, kiepsko po polsku mowila. no to prosimy o feromony dla kobiet. potem kolezanka otwiera prezenty na imprezie, przyglada sie tym feromonom a tam wielki napis: 'to attract women'

to jest moc jedi
Dobry numer


Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość

Xyoko - No wiesz, nie zdziwiłabym się z tymi kapeluszami. Teraz to już takie dziwadła sprzedają..
No właśnie, więc czuję się usprawiedliwiona

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Wróciłam już do siebie, od jutra biorę się za nadrabianie i wysyłanie pewnych zaległych PW...
Strasznie mi smutno, ostatnio są ciągle problemy. I próby patrzenia na nie z punktu widzenia drugiej strony nic nie dają, mieszają tylko, już nie wiem co jest naprawdę dobre, a co złe Nie możemy się porozumieć z TŻ i zaczynam myśleć, że jednak czasem sama miłość nie wystarcza.

Dobranoc
Jak nam powiesz, o co chodzi, to może jakoś pomożemy znaleźć rozwiązanie? A jak nie chcesz, to pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i mocno trzymamy kciuki, żeby wszystko się ułożyło jak najlepiej

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Witam kochane

Niestety nie mam możliwości nadrobić zaległości
Od wczoraj mam cały zawirusowany komputer... Do tego dziś już lecę do Londynu, muszę się spakować, pozałatwiać parę spraw, na nic nie mam czasu
Będę do Was rzadziej zaglądała, ale mam nadzieję że mnie nie zapomnicie!

A tak w ogóle to wcale nie chce tam wracać Jest mi tak strasznie smutno...
Te 3 tyg sprawiły że zapałałam sympatią do mojego przyjaciela... Że szkoda mi opuścić przyjaciółkę, zauważyłam że każdy daje sobie radę to może i ja bym sobie dała? Za dużo się wydarzyło...

Miłego dnia i mam nadzieję do szybkiego usłyszenia
Odzywaj się do nas, jak będeziesz mogła!

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ja już sama nie wiem co robić Większość osób powstrzymuje mnie, mówi abym nic nie robiła, bo ja już miałam to w planach.
Trudno się mówi. Wyszło jak wyszło. Pogodziłam się z tym.
Czasem warto Ale wszystko zależy od konkretnej sytuacji.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 17:29   #1581
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

Nie śmieję sie z Ciebie tylko ogólnie z nas ślepaków Mi też takie jazdy się często zdarzają
Zawsze mi się lepiej robi, jak się dowiaduję, że nie tylko ja mam takie wpadki

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

Czarny nigdy nie wychodzi z mody. Pasuje do wszystkiego i jest sexy. I świetnie wygląda z mocnymi dodatkami . Na jesień chcę uszyć sobie czarną skórzaną kurtkę na zamek, ze stójką Coś w tym stylu:

http://ochnik.pl/?p=312
http://www.allegro.pl/item406860494_...a_motor_m.html




Dziękuję kochane. Właśnie zrobiłam tak jak Estelle, zostałam dziś w domu, sprzątam, chcę być sama. Nie piszemy do siebie z TŻ. Próbowałam też tak jak pisze Ola- rozmawiać. Ale chociaż oboje chcemy, to nie możemy się porozumieć. Nie wiem co będzie, od jakiegoś czasu non stop huśtawki - od największego szczęścia, do bardzo złych chwil. Smutno mi, ale staram sie narazie wszystko ukrywać przed rodzicami, nie chcę denerwować mamy.

Niedawno skończyłam oglądać 'Błękitną lagunę'. Śliczny jest ten film
I Brook Shields z pięknymi włosami
Te kurtki bardzo sexy Nigdy nie lubiłam ubrań ze skóry, ale jedna rzecz taka jak ta kurtka wygląda na niektórych dziewczynach rewelacyjnie

Huśtawki kiedyś się skończą i wszystko się ustabilizuje - albo w jedną albo w drugą stronę. Niezależnie od tego, co się stanie, ja w takich momentach mówię sobie "tak miało być" i staram się zrobić wszystko, żeby zobaczyć w danej sytuacji te dobre strony
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 17:52   #1582
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Blonndee - Gratulacje

Xyoko - No wiesz, nie zdziwiłabym się z tymi kapeluszami. Teraz to już takie dziwadła sprzedają..

Karla - Rumianek!? To ja byłam święcie przekonana że działa łagodząco..
mówią, że 40% populacji ma na niego uczulenie- na pozostałe 60 działa łagodząco. O ile się nie mylę podobnie jest z aloesem.
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Wróciłam już do siebie, od jutra biorę się za nadrabianie i wysyłanie pewnych zaległych PW...
Strasznie mi smutno, ostatnio są ciągle problemy. I próby patrzenia na nie z punktu widzenia drugiej strony nic nie dają, mieszają tylko, już nie wiem co jest naprawdę dobre, a co złe Nie możemy się porozumieć z TŻ i zaczynam myśleć, że jednak czasem sama miłość nie wystarcza.

Dobranoc
Głowa do góry- będzie sexy- może potrzebujecie solidnej rozmowy i małej burzy na oczyszczenie atmosfery. Albo trochę "odpoczynku". Nie wiem, ale wierzę, że się poukłada
Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Na 99%, więc to "chyba" to tylko 1% żeby nie mówić na pewno. Od ponad miesiąca nie mamy kontaktu, więc d*pa zbita
Może, jak radzi Estelle, sama się z nim skontaktuj. Z drugiej jednak strony może nie warto zawracać sobie nim głowy Dasz sobie radę zawsze masz Nas
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Witam kochane

Niestety nie mam możliwości nadrobić zaległości
Od wczoraj mam cały zawirusowany komputer... Do tego dziś już lecę do Londynu, muszę się spakować, pozałatwiać parę spraw, na nic nie mam czasu
Będę do Was rzadziej zaglądała, ale mam nadzieję że mnie nie zapomnicie!

A tak w ogóle to wcale nie chce tam wracać Jest mi tak strasznie smutno...
Te 3 tyg sprawiły że zapałałam sympatią do mojego przyjaciela... Że szkoda mi opuścić przyjaciółkę, zauważyłam że każdy daje sobie radę to może i ja bym sobie dała? Za dużo się wydarzyło...

Miłego dnia i mam nadzieję do szybkiego usłyszenia
Pewnie, że nie zapomnimy

Tak w ogóle to witam maniaczki ściorana po całym dniu chodzenia po centrach handlowych- ale szczęśliwa (znowu zostawiłam trochę kasy w Inglocie )
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 18:31   #1583
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość

Może, jak radzi Estelle, sama się z nim skontaktuj. Z drugiej jednak strony może nie warto zawracać sobie nim głowy Dasz sobie radę zawsze masz Nas
Dziękuję Zobaczę jak będzie, w końcu jakoś się ułoży..

Dziewczyny, ale ja mam bajzel w pokoju Jak ja mam się za to zabrać? Jak mnie nie było to było tak czyściutko
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 18:48   #1584
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dziękuję Zobaczę jak będzie, w końcu jakoś się ułoży..

Dziewczyny, ale ja mam bajzel w pokoju Jak ja mam się za to zabrać? Jak mnie nie było to było tak czyściutko
pokój jeszcze pal licho- ale jaki ja mam bałagan w torbie. Bałagan to słabe słowo- burdel na kółkach
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 19:01   #1585
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

Czarny nigdy nie wychodzi z mody. Pasuje do wszystkiego i jest sexy. I świetnie wygląda z mocnymi dodatkami . Na jesień chcę uszyć sobie czarną skórzaną kurtkę na zamek, ze stójką Coś w tym stylu:

http://ochnik.pl/?p=312
http://www.allegro.pl/item406860494_...a_motor_m.html
sama sobie uszyjesz zazdroszcze naprawde bedziesz sobie szyc skorzany ciuch? naucz mnie! a najlepiej to wyslij mi film instruktazowy

btw-dziewczyna z tego pierwszego linka ma super nogi, ale fatalna spodnice, czy to w ogole ma byc?

ja tez chce taka brazowa przejsciowa skorzana kurteczke-tylko ze jasno brazowa
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:32   #1586
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Noell, źle mnie zrozumiałaś. Nie jestem taka genialna żeby sobie sama uszyć kurtkę. A szkoda

Mam znajomego krawca, u którego szyłam już brązową kurtkę ze spódnicą i skórzaną miniówę (t
e gotycko-metalowe czasy, hehe ). Facet sprowadza śliczne skórki z Włoch, jest bardzo staranny i dokładny, a kurtka kosztuje dużo mniej niż kupiona w sklepie.

Co do dziewczyny z pierwszego zdjęcia zgadzam się- jakaś niewydarzona ta 'spódnica', pasuje tam jak pięść do nosa



A jak Wam się podoba ta z allegro? Wybrałybyście taką klasyczną (coś jak na pierwszym zdjęciu) czy z takimi przeszyciami jak na drugim?

Ściągam sobie z emule filmiki z Tamilee, póki co ćwiczyłam swój stary zestaw. Zmykam uczyć się na końcowy test a angielskiego. To był długi dzień. Miłego wieczoru
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:51   #1587
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

Czarny nigdy nie wychodzi z mody. Pasuje do wszystkiego i jest sexy. I świetnie wygląda z mocnymi dodatkami . Na jesień chcę uszyć sobie czarną skórzaną kurtkę na zamek, ze stójką Coś w tym stylu:

http://ochnik.pl/?p=312
http://www.allegro.pl/item406860494_...a_motor_m.html
[/I]
Bardzo fajna ta kurtka z drugiego linka pierwsza jakoś mniej mi podeszła, ale może to kwestia fotografii...
Sama kiedyś nie przepadałam za takim fasonem, dopóki nie zmierzyłam jednej i... przepadłam. Tylko moja jest czarno-biało-niebieska, dla fanek Hondy

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale ja mam bajzel w pokoju Jak ja mam się za to zabrać? Jak mnie nie było to było tak czyściutko
Witaj w klubie od kilku tygodni wręcz nie potrafię poradzić sobie z wciąż piętrzącym się stosem wypranych ubrań, które, nie wiedzieć czemu rosną w zastraszającym tempie chyba same z szafy wyłażą

I wiadomość dla wszystkich fanek Piekary i Mortimera - jutro premiera najnowszej książki , będziecie zaskoczone
Ja zaś po południu walę do Kazimierza Dolnego na spotkanie z autorem

Dobrej nocki
BTW - dziś leniwy dzień jakiś, mało napisane
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 08:48   #1588
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
To widzę, że jest nas tu więcej. Co prawda nie studiuję biologii, ale mam sporo znajomych dziewczyn z tego kierunku. I też już zauważyłam, że to często dziewczyny źle interpretujące 'naturalność' - zahukane szare myszki, dowartościowujące się patrzeniem z góry na 'wymalowane laseczki'.

Moje zdanie jest takie - bez względu na to czy głupia, czy mądra każda kobieta powinna dbać o siebie. Nie dla TŻ, nie dla swoich koleżanek, ale dla samej siebie. Żeby sie dobrze ze sobą czuć, żeby sie uśmiechać spoglądając do lustra. Poza tym prócz maki8jażu, pielęgnacja jest inwestycją procentującą na przyszłość
U mnie jest taka jedna dziewczyna na roku. Bardzo dobrze się uczy, czyta układ SI z nudów (w tym roku poprawiała maturę z wszystkiego, bo jej się nudziło), jest bardzo oczytana. Ale chodzi ubrana w ubrania rodem z podstawówki - trampki, długie powyciągane swetry i spodnie marchewy. I coś, czego nie potrafię znieść. Ma włosy do połowy pleców, zawsze zaplecione niedbale w warkocz, poniszczone od gumki od połowy (suche, rozdwajające się) i do tego często, bardzo, ale to bardzo tłuste. Jak siedzę za nią na wykładzie to nie potrafię się skupić.

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
A jak Wam się podoba ta z allegro? Wybrałybyście taką klasyczną (coś jak na pierwszym zdjęciu) czy z takimi przeszyciami jak na drugim?
Mi bardziej podoba się ta kurtka na drugim zdjęciu. Może to kwestia zdjęcia, czy modelki, ale bardziej mi przypadła do gustu .

Kurcze no, wkurza mnie to. Walczę o każdy centymetr a końcówki robią się znów miotełowate. Nie rozdwajają się, ale jak się im bliżej przyjrzeć, to widać białe kropki - bardzo się łamią. Szkoda mi obcinać
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 08:55   #1589
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dzień dobry

No to Jolie i Estelle, bierzemy się za porządki
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 08:59   #1590
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Bry

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dzień dobry

No to Jolie i Estelle, bierzemy się za porządki
a no- pasuje- koniecznie pewnie się dzisiaj zmotywuję w końcu
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.