Smutno mi :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 10:53   #1
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861

Smutno mi :(


Wszystko się ułożyło
__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2006-02-05 o 23:43 Powód: :)
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:07   #2
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Smutno mi :(

tak to jest w zyciu, chociaz wydaje mi sie, ze zrozumienie potrzebne bylo tez z tej drugiej strony, nie przejmuj sie, znajdziesz bliskich Ci osob jeszcze!
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:15   #3
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Smutno mi :(

Nie wiem czy powinnam to napisać - Ty oczekujesz przecież wsparcia, ale ja rozumiem Twoją koleżankę. Wiem też że Twoja znajomość z tym chłopakiem mogłabyć niewinna, ale mimo wszystko - mi by się coś takiego nie podobało - tyle że ja jestem z tych - co od razu mówią, że coś im nie pasuje i nie życzą sobie. Ale tak czy inaczej - sytuacja dziwna, nie jestem za jakąś chorą solidarnością babską - ale chyba spotkania z nim to nie był nalepszy pomysł. Jeśli zależy Ci na koleżance - kurcze zadzwoń do niej, powiedź że Ci odbiło i przepraszasz - przyjaźń ważniejsz niż facet chyba??
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:25   #4
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Smutno mi :(

przyjazni powinna opierac sie na zaufaniu, a widac jednak, ze Twoja przyjaciolka nie ufala Ci. Bylam kiedys w bardzo podobnej sytuacji i mozna powiedziec, ze nadal jestem i to zalezy od ludzi, jak z tej sytacji wybrna.
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:30   #5
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Smutno mi :(

monikoo eh skad ja znam strate przyjaciolki przez takie "nic"?
porozmawiaj z nia na spokojnie i wytłumacz jak to widziałas, powiedz ze nie chcialas burzyc przyjazni i spytaj sie czy warto jest przestac sie przyjaznic z powodu jakiegos wychłystka?
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:33   #6
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Smutno mi :(

wspolczuje Ci tej sytuacji
nie rozumiem zbyt racji Twojej przyjaciolki , ale ja jestem z tych co nie mialyby pretensji nawet jakbys sie z moim chlopakiem spotykala na przyjacielskiej stopie jeszcze wtedy gdy bylibysmy razem. po prostu jesli kogos uwazam za przyjaciela to temu komus ufam to bezgranicznie i tyle.tak samo z partnerem.
moze zadzwon do niej i powiedz ze jest ci przykro, nie chcesz tak tracic przyjazni i ze przepraszasz ja za to, ze ja zranilas ( moim zdaniem nie musisz przepraszac za swoje zachowanie, boe nie robilas nic zlego) . do niego tez zadzwon, moze i ta znajomosc da sie odratowac...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:35   #7
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: Smutno mi :(

MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 11:39   #8
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Smutno mi :(

gowniana przyjaciolka

ee lepiej nie bede sie wypowiadał
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:48   #9
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Smutno mi :(

Skoro z nim juz nie ejst to czemu nie umie sie nim podzielic skoro i tak bylibyscie przyaciolmi??
nie rozumiem takich ludzi, nie mozna byc egoista...
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 12:04   #10
baska25
Raczkowanie
 
Avatar baska25
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 206
Dot.: Smutno mi :(

Kiedyś byłam w podobnej ale nie takiej samej sytuacji.Tylko że moja przyjaciółka zaczeła się spotykać z moim byłym ale najpierw się zapytali mnie oboje czy nie będe mieć im za złe.Ja nie miałam gdyż z tym eks nie łączyły mnie żadne uczucia prócz przyjazni.Może jednak twojej przyjaciółce zależy na tym eks tylko skrywa uczucia?Porozmawiaj z nią,jeśli to naprawde przyjaciółka a nie pseudo przyjaciółka to powinna zrozumieć.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
baska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 12:07   #11
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Smutno mi :(

Moniczko musisz sama sobie odpowiedźieć na pytanie Czy twoja znajomość z tym chłopakiem była faktycznie w 100% przyjacielska

Musisz też postawic się w sytuacji twojej przyjaciółki i pomyśleć czy ty także byłabyś zadowolona gdyby ona po twoim rozstaniu z chłopakiem spędzała z nim nadal dużo czasu , nie wiem tylko czy poświęcałaś jej tyle samo czasu ile temu chłopakowi . Może ona po tym rozstaniu czuła coś do niego , wiem że to dziwne ale czasem tak jest , że po ro rozstaniu nadal są jakieś niewypalone jeszcze do końca uczucia , może była zazdrosna , czuła sie zdradzona...

Najlepiej poczekać aż emocje opadną i porozmawiać
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 12:21   #12
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Smutno mi :(

Cytat:
Napisane przez bardotka_a
Moniczko musisz sama sobie odpowiedźieć na pytanie Czy twoja znajomość z tym chłopakiem była faktycznie w 100% przyjacielska

Musisz też postawic się w sytuacji twojej przyjaciółki i pomyśleć czy ty także byłabyś zadowolona gdyby ona po twoim rozstaniu z chłopakiem spędzała z nim nadal dużo czasu , nie wiem tylko czy poświęcałaś jej tyle samo czasu ile temu chłopakowi . Może ona po tym rozstaniu czuła coś do niego , wiem że to dziwne ale czasem tak jest , że po ro rozstaniu nadal są jakieś niewypalone jeszcze do końca uczucia , może była zazdrosna , czuła sie zdradzona...

Najlepiej poczekać aż emocje opadną i porozmawiać
zgadzam sie
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 12:31   #13
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Smutno mi :(

Rozumiem troszkę Twoją przyjaciółkę. Postaw się w jej sytuacji, była z tym chłopakiem, darzyła go jakimś uczuciem i po zerwaniu mogła za nim tęsknić i być o niego nadal zazdrosną. Więc mimo, że Wy byliście tylko przyjaciółmi mogła myśleć, że tylko czekałaś by ich związek się rozpadł. Wiem, że przyjaciele powinni sobie ufać, ale wiem też jak myśli czasem dziewczyna po zerwaniu z facetem.
Nie wierzę, że przyjaźń tak łatwo się rozpada. Ja już miałam z niektórymi przyjaciółmi wielkie burze i mimo to jakoś udawało się wszystko naprawić.
Porozmawiaj z nią szczerze jeszcze raz, najlepiej wtedy jak emocje troszkę opadną. Nie warto przez jakieś nieporozumienie tym bardziej o chłopaka dać za wygraną i stracić przyjaciółkę .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:08   #14
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Smutno mi :(

Byłam w bardzo podobnej sytuacji.
Dziś jestem z moim TŻ już 3 lata, a przyjaciółka... zupełnie straciłam z nią kontakt: po pierwsze wyjechała do innego miasta, a po drugie ciągle ma do mnie pretensje i żal o to co się stało - że to przeze mnie nie jest z Nim itd. - chociaż to była wyłącznie Jego decyzja, o której ja nic nie wiedziałam.
Straciłam przyjaciółkę, ale zyskałam kogoś z kim chcę spędzić resztę swojego życia.

Dziwi mnie trochę zachowanie Twojej "przyjaciółki" - skoro z Nim zerwała to chyba przewidywała, że wcześniej czy później on z kimś się zwiąże?
I jeśli jest zazdrosna o to, że się z nim kumplujesz, to sorry, ale chyba coś tu jest nie tak?!
Poza tym znam kilka byłych par, które po rozstaniu potrafią się nadal przyjaźnić, spotykać, bawić.
Być może wystarczy, że spotkacie się we trójkę i pogadacie sobie szczerze o Waszym problemie i będzie git!
Trzymam kciuki za pozytywne wyjaśnienie sprawy

Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2009-09-23 o 20:19
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:44   #15
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Smutno mi :(

Wszyscy mówią że musisz sie postawić w sytuacji przyjaciółki.. ale kurcze ona w twojej chyba bardziej powinna. o ile skrywa uczucia do tego chłopaka, to nie może mieć do ciebie najmniejszej pretensji, bo zapewne gdybys wiedziała jak jest, postąpiłabyś inaczej..
A jeśli nie skrywa żadnych uczuć.. to o co tak naprawdę jej chodzi? Bo ja nie rozumiem.
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 14:23   #16
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Smutno mi :(

Cytat:
Napisane przez tala
Wszyscy mówią że musisz sie postawić w sytuacji przyjaciółki.. ale kurcze ona w twojej chyba bardziej powinna. o ile skrywa uczucia do tego chłopaka, to nie może mieć do ciebie najmniejszej pretensji, bo zapewne gdybys wiedziała jak jest, postąpiłabyś inaczej..
A jeśli nie skrywa żadnych uczuć.. to o co tak naprawdę jej chodzi? Bo ja nie rozumiem.
ja się zgadzam z talą. w końcu oni nie byli już razem, ona ma kogoś innego więc jakie ma podsrtawy do czepiania się poza tym ja uważam że przyjaźń nie powinna polegać an niedomówieniach; jeśli one nadal coś czuje do tego chłopaka powinna ci to powiedzieć zamiast wszczynać awanture. poza tym gdyby ci ufała to uwierzyłaby że międze tobą a nim to była tylko przyjaźń tak jak mówiłaś. co więcej nikt nie ma prawa zakazywać ci spotykac się z tym chłopakiem jeśli ty wiesz że nie jesteś winna. ja bym spróbowała zadzwonić do nie i spróbowac wyjaśnić to nieporozumienie. jeśli zechce cię wysłuchać i zrozumie to ok ale jeśli nie to chyba bedzie znaczyć że jej na przyjaźni z tobą niespecjalnie zależy bo PRAWDZIWA przyjaźń nie rozpada się z byle powodu. to samo z twoim kolegą. spróbuj z nim pogadac, wyjaśnic w jakiej sytuacji powiedziałaś to co powiedziałaś; powinien zrozumiec że w nerwach ludzie mówią rzeczy których czsa,mi nawet nie myślą. mam nadzieję że wszystko się ułoży...
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 14:30   #17
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Smutno mi :(

Nie nazywaj takich osob przyjaciolmi. I nie martw sie. Ja wlasnie dzisiaj zrozumialam, ze mnie i moje 2 pseudo-przyajaciolki juz nic nie laczy...
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 14:54   #18
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Smutno mi :(

__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2006-02-05 o 23:45
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:06   #19
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Smutno mi :(

Nie czuj sie jak najgorsza, bo tez dlaczego?! Nie chodzi juz z ta kolezanka, nie sypiasz z nim i nie sypialas kiedy z nim chodzila, wiec o co chodzi? Mogla sobie trzymac faceta, teraz za pozno.

Ja bym sie dalej kumplowala z nim, a o niej zapomniala, bo wyglada mi na jedze. Zachowuje sie wedle zasady "ja z nim nie jestem, to inna tez nie bedzie".
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 15:30   #20
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Smutno mi :(

Moniczko, to napewno trudne chwile dla ciebie, ale dziewczyny maja duzo racji..
Sprobuj z nia pogadac. Zapytaj wprost o co jej chodzi?!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:35   #21
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Smutno mi :(

__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2006-02-05 o 23:46
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:49   #22
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Smutno mi :(

nie chciałem sie wypowiadac bo nie wiem jak to naprawde miedzy wami jest ale skoro juz mam napisac bo chcesz znac rowniez i moja opinie to prosze bardzo ale bedzie ona bardzo krytyczna sama tego chciałaś

nie wiem na czym trzymała sie wasza przyjażń oczywiscie twoja z twoją koleżanką bo chyba na obłudzie i wzajemnym oszukiwaniu sie jak jej sie nie podobało ze "spotykasz" (dlatego w cudzysłowiu ze niby przyjaciel nie ktorzy nie wierza w przyjazn bliska ale to rozne zdania sa na ten temat ) z jej ex to mogła to powiedziec wprost i na samym poczatku pseudo przyjaciele padły tu aż takie słowa też bym tak to nazwał
prawdziwy przyjaciel(ólka) niczego by nie ukrywał i powinien powiedziec najgorsza prawde ale prawde i by nie obgadywał za plecami swojego prawdziwego przyjaciela(ółke)

wiecej nie mam do powiedzenia
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:46   #23
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Smutno mi :(

GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 17:40   #24
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Smutno mi :(

Cytat:
Napisane przez trynosz
Nie nazywaj takich osob przyjaciolmi. I nie martw sie. Ja wlasnie dzisiaj zrozumialam, ze mnie i moje 2 pseudo-przyajaciolki juz nic nie laczy...
cholera czy to jakis wysyp rozstan z przyjaciolkami? ja tez sie poklocilam z moimi i sie nie zapowiada zebym miala sie pogodzic
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 18:06   #25
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Smutno mi :(

Moim zdaniem ta przyjaciółka była po prostu o niego zazdrosna, albo jest cholerną egoistką. Nie chodzi z nim, nie odbiłaś jej chłopaka, więc nie powinna się w to wogóle wtrącać, tym bardziej że przecież tylko się z chłopakiem przyjaźnicie. Nie powinna też Ci dobierać przyjaciół. Byłam kiedyś w podobnej sytuacji - zerwałam z chłopakiem, którego lubiła moja koleżanka - zaczęli się spotykać, niby jako przyjaciele, ale widziałam że pomiędzy nimi iskrzy. Patrzyłam na to krzywym okiem, ale nie dawałam po sobie tego poznać i po prostu nie poruszałam tematu, bo uważałam że to nie moja sprawa, a koleżanka wie co robi. Teraz już pogodziłam sie z tym byłym chłopakiem i jesteśmy we trójkę dobrymi znajomymi. Wydaje mi się, że nie powinnaś poczuwać się do winy, a przyjaciółka powinna Cię przeprosić. Z drugiej strony twoja koleżanka mogła pomyśleć sobie, że czyhałaś aż zerwiecie ze sobą i rzuciłaś się na niego jak harpia. Jeśli chcesz ratować przyjaźń, możesz jej napisać np na gg,( bo to zawsze łatwiejsze) czy naprawdę uważa że ten chłopak był wart waszej przyjaźni i czy nie mogłybyście o tym zapomnieć. Może się opanuje i zmądrzeje trochę.
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 19:32   #26
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Smutno mi :(

Chwila. Dlaczego czujesz się winna? Z tym Eksiem przyjaciółki zaczęłaś się spotykać już po ich zerwaniu, a poza tym tylko na stopie przyjacielskiej. Twoja przyjaciółka źle się zachowała, najeżdżając na Ciebie. Pies ogrodnika z niej czy co? A w ogóle temu jej facetowi (obecnemu) też się dziwię - czy on nie jest zły, że jego dziewczyna jest tak zazdrosna o kontakty swojego ex- z Tobą? Skoro odwala takie szopki, to może nadal zależy jej na tym chłopaku?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 20:47   #27
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Smutno mi :(

__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2006-02-05 o 23:46
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:29   #28
baska25
Raczkowanie
 
Avatar baska25
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 206
Dot.: Smutno mi :(

Monyczko tak jak tobie wcześniej pisałam,że ona coś czuje do niego,bo jakby nie czuła to by problemu nie widziała w waszej przyjacielskiej znajomości.Myśli o nim ponieważ ty interesujesz się jej eks.Zaczęła przez to myśleć o jego zaletach,wspominać cudowne chwile spędzone z nim.Może terażniejszy chłopak to dla niej nie jest to czego oczekiwała i chciała swojego eks spowrotem przy swoim boku.
Napewno z przyjaciółką dojdziecie do zgody ale to jest kwestia czasu i dużo szczerych rozmów.
A dla twojej przyjaciółki należy się ,że tobie wszystkiego nie mówi i skrywa swe uczucia.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
baska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:31   #29
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Smutno mi :(

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
rozmawiałam dziś z moją przyjaciółką i jestem w wielkim szoku! przyznala mi się, ze ona nadal myśli o swoim ex i coś ją do niego ciągnie... teraz to ja już nic nie rozumiem zerwała z nim dla innego, jeszcze kilkanaście dni temu wyzywała od popier******* sku**** a dziś mówi, że nie może przestać o nim myśleć. ale przynajmniej teraz po częsci rozumiem jej zachowanie


A jednak... mysle ze powinnas dac jej teraz kilka dni na przemyslenie sprawy, a potem pogadac z nia czego oczekuje..
Monis, a ty do niego faktycznie nic nie ten teges?
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:41   #30
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Smutno mi :(

__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2006-02-05 o 23:46
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.